Rodent Beta - en to lv translation catalogue (178 entries)

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: List files only
lv: Sarakstā rādīt tikai failus

en: Extract All Files
lv: Atspiest visus failus

en: Open in New Window
lv: Atvērt jaunā logā

en: Open in New Tab
lv: Atvērt jaunā cilnē

en: Create a compressed archive with the selected objects
lv: Izveidot saspiestu arhīvu no izvēlētajiem objektiem

en: Create a new archive
lv: Izveidot jaunu arhīvu

en: Install
lv: Instalēt

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Information about the program
lv: Informācija par programmu

en: Show Information
lv: Rādīt informāciju

en:  [Simulation]
lv:  [Simulācija]

en: Find
lv: Meklēt

en: Path
lv: Ceļš

en: Filter:
lv: Filtrs:

en: Contains the _text
lv: Satur _tekstu

en: Apply
lv: Pielietot

en: Close
lv: Aizvērt

en: Any
lv: Ikviens

en: Regular
lv: Normāls

en: Symbolic link
lv: Simbolsaite

en: Socket
lv: Ligzda

en: Maximum:
lv: Maksimums:

en: Select Files...
lv: Izvēlēties failus...

en: Select folder to search in
lv: Izvēlieties mapi, kurā meklēt

en: Searching...
lv: Meklē...

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Mount Point
lv: Montēšanas punkts

en: Mount point:
lv: Montēšanas punkts:

en: Partition
lv: Sadaļa

en: Partition type:
lv: Sadaļas tips:

en: address already in use
lv: adrese jau ir lietošanā

en: Properties
lv: Īpašības

note: TRACE ("selection count=%d\n", view_p->selection_count);
en: %'u item | %'u items
lv[0]: %'u vienība
lv[1]: %'u vienības
lv[2]: %'u vienību

note: ok and cancel buttons
en: Ok
lv: Labi

en: Cancel
lv: Atcelt

note: gchar *filename=g_path_get_basename(en->path);
en: Information
lv: Informācija

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Folder
lv: Mape

en: File Type
lv: Faila tips

en: MIME Type
lv: MIME tips

en: Encoding
lv: Kodējums

en: Open with %s
lv: Atvērt ar %s

en: None
lv: Neviena

en: Size
lv: Izmērs

en: Status
lv: Statuss

en: Date Accessed
lv: Pieejas datums

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Apply changes
lv: Pielietot izmaiņas

note: } else if (en && IS_SDIR(en->type)){ perm[15] = gtk_check_button_new_with_label(_("Recursive")); }else perm[15]=NULL;
en: Owner:
lv: Īpašnieks:

en: Read
lv: Lasīt

en: Write
lv: Rakstīt

en: Execute
lv: Darbināt

en: Set UID
lv: Piešķirt UID

en: Group:
lv: Grupa:

en: Set GID
lv: Piešķirt GID

en: Others:
lv: Citi:

en: Sticky
lv: Lipīgs

en: Path:
lv: Ceļš:

en: %5d item | %5d items
lv[0]: %5d vienība
lv[1]: %5d vienības
lv[2]: %5d vienību

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: unknown
lv: nezināms

en: Preview
lv: Priekšskatīšana

en: Select a folder
lv: Izvēlieties mapi

en: Icons
lv: Ikonas

note: //////////////// General
en: General
lv: Vispārējs

en: General Options
lv: Pamata opcijas

note: /////////////////////// Desktop options
en: Options
lv: Opcijas

note: ////////////////////// Copy options
en: Copy
lv: Kopēt

en: Move
lv: Pārvietot

en: Symbolic Link
lv: Simboliskā saite

note: ////////////////////// remove/shred options
en: Remove
lv: Noņemt

note: /////////////////////////
en: Advanced options
lv: Advancētas opcijas

en: Edit the list of environment variables and associated values
lv: Rediģēt vides mainīgo un ar tiem saistīto vērtību sarakstu

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Value
lv: Vērtība

en: Personal settings
lv: Personīgie iestatījumi

note: directory cache
en: Restart
lv: No sākuma

en: bytes
lv: baiti

en: Gigabytes
lv: Gigabaiti

en: Megabytes
lv: Megabaiti

en: Kilobytes
lv: Kilobaiti

en: The location is empty.
lv: Atrašanās vieta ir tukša.

en: Supply a username and password below.
lv: Norādiet lietotājvārdu un paroli.

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Password:
lv: Parole:

en: Hidden
lv: Slēpti

note: +1 because zero does not count in enum... general::
en: Activate items with a _double click
lv: Aktivizēt vienības ar _dubultklikšķi

en: Background image
lv: Fona attēls

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background transparency:
lv: Fona caurspīdīgums:

en: Exclude other filesystems
lv: Izslēgt citas failu sistēmas

note: Truncate and remove file after overwriting Overwrite File? "Overwrite File" "Overwrite with:"
en: Delete files
lv: Dzēst failus

en: Output
lv: Izvade

en: %'d item selected | %'d items selected
lv[0]: izvēlēta %'d vienība
lv[1]: izvēlētas %'d vienības
lv[2]: izvēlēts %'d vienību

en: Terminate (TERM)
lv: Beigt (TERM)

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: No
lv: Nē

en: Yes
lv: Jā

en: Kill (KILL)
lv: Nokaut (KILL)

en: Kill
lv: Nokaut

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Overwrite
lv: Pārrakstīt

en: Rename
lv: Pārsaukt

en: %s (copy)%s
lv: %s (kopija)%s

en: Duplicate each selected item
lv: Dublēt katru izvēlēto vienību

en: link to %s
lv: saite uz %s

en: Create a symbolic link for each selected item
lv: Izveidot simbolisko saiti katrai vienībai

en: Link to %s
lv: Saite uz %s

en: Installed Plugins
lv: Instalētie spraudņi

en: Group
lv: Grupa

en:  (containing %'d item) |  (containing %'d items)
lv[0]:  (satur %'d vienību)
lv[1]:  (satur %'d vienības)
lv[2]:  (satur %'d vienību)

note: view_p->selection_count),view_p->selection_count);
en: Selection
lv: Izvēle

note: Thread 2: create the population (entries and icons) no point in doing this by thread if there is no status area...
en: Loading folder...
lv: Mapes ielāde...

en: Preparing
lv: Sagatavo

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Go back
lv: Iet atpakaļ

en: Go To
lv: Iet uz

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Execute:
lv: Izpildīt:

en: Run in _Terminal
lv: Palaist _terminālī

en: Create New Folder
lv: Veidot jaunu mapi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Create a new empty file inside this folder
lv: Izveidot jaunu tukšu failu šajā mapē

en: Select _All
lv: Izvēlēties _Visus

en: Select Items Matching...
lv: Pievienot izvēlei atbilstošos...

en: Go Up
lv: Augšup

en: _Go
lv: _Iet

en: Sort By
lv: Kārtot pēc

en: Descending
lv: Dilstoši

en: Ascending
lv: Augoši

en: Type
lv: Tips

en: By Name
lv: Pēc nosaukuma

en: By Size
lv: Pēc izmēra

en: By Date
lv: Pēc datuma

en: By Owner
lv: Pēc īpašnieka

en: By Group
lv: Pēc grupas

en: By Permissions
lv: Pēc atļaujām

note: end of sort menu items
en: Show hidden files
lv: Rādīt slēptos failus

en: Show preview
lv: Rādīt priekšapskati

en: Execute Shell Command
lv: Izpilda čaulas komandu

en: Mount the volume associated with this folder
lv: Piemontēt ar šo mapi saistīto sējumu

en: Unmount the volume associated with this folder
lv: Atmontēt ar šo mapi saistīto sējumu

en: New
lv: Jauns

en: Create new file in the given directory
lv: Izveidot jaunu failu dotajā mapē

en: Create a new empty folder inside this folder
lv: Izveidot jaunu tukšu mapi šajā mapē

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Unselect
lv: Noņemt izvēli

en: _About
lv: P_ar

en: Execute File?
lv: Darbināt failu?

en: File Browser
lv: Failu pārlūks

en: Open Folder W_indow
lv: Atvērt mapes _logu

en: All
lv: Visu

en: Error while deleting.
lv: Kļūda dzēšot.

en: Text Completion
lv: Teksta pabeigšana

en: Clear History
lv: Tīrīt vēsturi

en: File
lv: Fails

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Exit
lv: Iziet

en: Actions
lv: Darbības

en: Help
lv: Palīdzība

en: Clear
lv: Tīrīt

en: Down
lv: Uz_leju

en: Up
lv: Uz_augšu

en: Running
lv: Darbojas

note: _("Directory or file selection")
en: Input
lv: Ievade

en: Output file
lv: Izvada fails

en: Show in Context
lv: Rādīt kontekstā

en: Output to File...
lv: Izvadīt failā...

en: No files found
lv: Neviens fails nav atrasts

en: Available options
lv: Pieejamie parametri

en: Verbose output debugging mode.
lv: Daudzvārdīgā izvada atkļūdošanas režīms.

en: Show version information
lv: Parādīt versijas informāciju

en: Loading data
lv: Ielādē datus

en: Select Custom Icon
lv: Izvēlēties pielāgotu ikonu

en: Please drag just one image to set a custom icon.
lv: Lūdzu, uzvelciet tikai vienu attēlu, lai iestatītu pielāgoto ikonu.
