Rodent Beta - en to ne translation catalogue (141 entries)

en: Desktop
ne: डेस्कटप

en: List files only
ne: सूची फाइलहरू मात्र

en: Open in New Window
ne: नयाँ सञ्झ्यालमा खोल्नुहोस्

en: Open in New Tab
ne: नयाँ ट्याबमा खोल्नुहोस्

en: Create a new archive
ne: नयाँ सङ्ग्रह सिर्जना गर्नुहोस्

en: Install
ne: स्थापना गर्नुहोस्

en: Uninstall
ne: विस्थापन गर्नुहोस्

en: Information about the program
ne: कार्यक्रमको बारेमा जानकारी

en: Show Information
ne: सूचना देखाउनुहोस्

en: Find
ne: फेला पार्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Filter:
ne: फिल्टर:

en: Contains the _text
ne: पाठ समाविष्ट गर्दछ

en: Close
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: Any
ne: कुनै

en: Regular
ne: नियमित

en: Directory
ne: डाइरेक्टरी

en: Symbolic link
ne: साङ्केतिक लिङ्क

en: Socket
ne: सकेट

en: Block device
ne: यन्त्र बन्द गर्नुहोस्

en: Character device
ne: क्यारेक्टर यन्त्र

en: Select Files...
ne: फाइल चयन गर्नुहोस्...

en: Select folder to search in
ne: खोजीमा फोल्डर चयन गर्नुहोस्

en: Searching...
ne: खोजी गर्दैछ...

en: Search results
ne: परिणामहरू खोजी गर्नुहोस्

en: Mount Point
ne: माउन्ट बिन्दु

en: Mount point:
ne: माउन्ट बिन्दु:

en: Failed to execute the mount command
ne: माउन्ट आदेश कार्यान्वयन गर्न असफल

en: address already in use
ne: ठेगाना पहिल्यै प्रयोगमा छ

en: Properties
ne: गुण

note: ok and cancel buttons
en: Ok
ne: ठीक छ

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

note: gchar *filename=g_path_get_basename(en->path);
en: Information
ne: सूचना

en: Name:
ne: नाम:

en: Folder
ne: फोल्डर

en: File Type
ne: फाइल प्रकार

en: MIME Type
ne: माइम प्रकार

en: Encoding
ne: सङ्केतन

en: Open with %s
ne: %s सँग खोल्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Size
ne: साइज

en: Status
ne: वस्तुस्थिति

en: Date Accessed
ne: मिति पहुँच प्राप्त गरियो

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Apply changes
ne: परिवर्तन लागू गर्नुहोस्

note: } else if (en && IS_SDIR(en->type)){ perm[15] = gtk_check_button_new_with_label(_("Recursive")); }else perm[15]=NULL;
en: Owner:
ne: मालिक:

en: Read
ne: पढ्नुहोस्

en: Write
ne: लेख्नुहोस्

en: Execute
ne: कार्यान्वयन गर्नुहोस्

en: Set UID
ne: UID सेट गर्नुहोस्

en: Group:
ne: समूह:

en: Set GID
ne: GID सेट गर्नुहोस्

en: Others:
ne: अन्य:

en: Sticky
ne: टाँसिने

en: Path:
ne: मार्ग:

en: Owner
ne: मालिक

en: unknown
ne: अज्ञात

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन गर्नुहोस्

en: Select a folder
ne: फोल्डर चयन गर्नुहोस्

en: Icons
ne: प्रतिमाहरू

note: //////////////// General
en: General
ne: साधारण

en: General Options
ne: सामान्य विकल्प

note: /////////////////////// Desktop options
en: Options
ne: विकल्प

note: ////////////////////// Copy options
en: Copy
ne: प्रतिलिपि बनाउनुहोस्

en: Move
ne: सार्नुहोस्

en: Symbolic Link
ne: साङ्केतिक लिङ्क

note: ////////////////////// remove/shred options
en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Edit the list of environment variables and associated values
ne: परिवेश चल र सम्बन्धित मानहरूको सूची सम्पादन गर्नुहोस्

en: Value
ne: मान

en: Personal settings
ne: व्यक्तिगत सेटिङ

en: bytes
ne: बाइट

en: Supply a username and password below.
ne: प्रयोगकर्ता नाम र पासवर्ड तल लेखनुहोस् ।

en: Username:
ne: प्रयोगकर्ता:

en: Password:
ne: पासवर्ड:

en: Hidden
ne: लुकाइएको

note: +1 because zero does not count in enum... general::
en: Activate items with a _double click
ne: डबल क्लिकले वस्तुहरू सक्रिय पार्नुहोस्

en: Path to the desktop directory
ne: डेस्कटप डाइरेक्टरीलाई मार्ग

en: Background image
ne: पृष्ठभूमि छवि

en: Background color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Background transparency:
ne: पृष्ठभूमि पारदर्शीता:

en: Output
ne: निर्गात

en: No
ne: होइन

en: Yes
ne: हो

en: Kill
ne: अन्त्य गर्नुहोस्

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Overwrite
ne: अधिलेखन गर्नुहोस्

en: Rename
ne: पुन: नामाकरण गर्नुहोस्

en: Duplicate each selected item
ne: हरेक चयन गरिएको वस्तुको नक्कल प्रति बनाउनुहोस्

en: link to %s
ne: %sमा लिङ्क गर्नुहोस्

en: Create a symbolic link for each selected item
ne: हरेक चयन गरिएको वस्तुका लागि प्रतीकात्मक लिङ्क सिर्जना गर्नुहोस्

en: Link to %s
ne: %s मा लिङ्क गर्नुहोस्

en: Installed Plugins
ne: स्थापना गरिएको प्लगइन

en: Group
ne: समूह

en: Home
ne: गृह

en: Reload
ne: पुन:लोड गर्नुहोस्

en: Go back
ne: पछिडि जानुहोस्

en: Go To
ne: यसमा जानुहोस्

en: Cut
ne: काट्नुहोस्

en: Execute:
ne: कार्यान्वयन गर्नुहोस्:

en: Run in _Terminal
ne: टर्मिनलमा चलाउनुहोस्

en: Create New Folder
ne: नयाँ फोल्डर सिर्जना गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Create a new empty file inside this folder
ne: यस फोल्डरभित्र एउटा नयाँ खाली फाइल सिर्जना गर्नुहोस्

en: Select _All
ne: सबै चयन गर्नुहोस्

en: Go Up
ne: माथि जानुहोस्

en: _Go
ne: जानुहोस्

en: Type
ne: प्रकार

en: By Name
ne: नामद्वारा

en: By Size
ne: साइजद्वारा

en: Execute Shell Command
ne: शेल आदेश कार्यान्वयन गर्नुहोस्

note: N_("D_uplicate"),
en: Create Symbolic Link
ne: प्रतिकात्मक लिङ्क सिर्जना गर्नुहोस्

en: New
ne: नयाँ

en: Create new file in the given directory
ne: दिइएको डाइरेक्टरीमा नयाँ फाइल सिर्जना गर्नुहोस्

en: Create a new empty folder inside this folder
ne: यस फोल्डरभित्र एउटा नयाँ खाली फोल्डर सिर्जना गर्नुहोस्

en: Paste
ne: टाँस्नुहोस्

en: _About
ne: बारेमा

en: Execute File?
ne: फाइल कार्यान्वयन गर्नुहुन्छ ?

en: File Browser
ne: फाइल ब्राउजर

en: Error while deleting.
ne: मेट्दा त्रुटि भयो ।

en: Text Completion
ne: पाठ समापन

en: Clear History
ne: इतिहास खाली गर्नुहोस्

en: File
ne: फाइल

en: Left
ne: बायाँ

en: Right
ne: दायाँ

en: Actions
ne: कार्यहरु

en: Help
ne: मद्दत

en: About
ne: बारेमा

en: Compare...
ne: तुलना...

en: Up
ne: माथि

en: Tests
ne: परीक्षण

en: Number view:
ne: सङ्ख्या दृश्य:

note: _("Directory or file selection")
en: Input
ne: आगत

en: Output file
ne: निर्गत फाइल

en: Unified diff format
ne: एकिकृत फरक ढाँचा

en: Lines:
ne: लाइन:

en: No files found
ne: फाइल फेला परेन

en: Available options
ne: उपलब्ध विकल्प

en: Show version information
ne: संस्करण सूचना देखाउनुहोस्

en: Apply Recursively
ne: पुनरावृतिक लागू गर्नुहोस्।

en: Select Custom Icon
ne: अनुकूल प्रतिमा चयन गर्नुहोस्

en: Please drag just one image to set a custom icon.
ne: अनुकूल प्रतिमा सेट गर्न कृपया एउटा मात्र छवि तान्नुहोस् ।
