gnomeicu 0.98.1 - en to cs translation catalogue (440 entries)

en: 
    Reason:
cs: 
    Důvod:

en:    to
cs:    do

en:   Add To List
cs:   Přidat do seznamu

en:   Authorize User
cs:   Autorizovat uživatele

en:   Away
cs:   Přijdu hned

en:   Chat Request...
cs:   Žádost o rozhovor...

en:   Contact List...
cs:   Seznam kontaktů...

en:   Do Not Disturb
cs:   Nerušit

en:   File Request...
cs:   Žádost o soubor...

en:   Free for Chat
cs:   Dal bych řeč

en:   Hide shortcut
cs:   Skrýt zkratku

en:   History...
cs:   Historie...

en:   Invisible
cs:   Skrytý

en:   Lists
cs:   Seznamy

en:   Message...
cs:   Zpráva...

en:   Not Available
cs:   Nedosažitelný

en:   Occupied
cs:   Zaneprázdněn

en:   Offline
cs:   Odpojen

en:   Online
cs:   Připojen

en:   Read Away Message
cs:   Číst vzkaz (Přijdu hned)

en:   Read Do not Disturb Message
cs:   Číst vzkaz (Nerušit)

en:   Read N/A Message
cs:   Číst vzkaz (Nepřítomen)

en:   Read Occupied Message
cs:   Číst vzkaz (Zaneprázdněn)

en:   Remove User...
cs:   Zrušit uživatele...

en:   Rename User...
cs:   Přejmenovat uživatele...

en:   Show shortcut
cs:   Ukázat zkratku

en:   URL...
cs:   URL odkaz...

en:   User Info...
cs:   Informace o uživateli...

en: %s has added you to her list
cs: %s si Vás přidala do svého seznamu

en: %s has added you to his list
cs: %s si Vás přidal do svého seznamu

en: %s has added you to his/her list
cs: %s si Vás přidal(a) do svého seznamu

en: %s has left the chat session.
cs: %s ukončil rozhovor.

en: %s is online
cs: %s je připojen

en: %s status
cs: %s stav

en: %u: %u Users Online
    %s
cs: %u: %u připojených uživatelů
    %s

en: %u: 0 Users Online
cs: %u: 0 připojených uživatelů

en: %u: 0 Users Online
    %s
cs: %u: 0 připojených uživatelů
    %s

en: %u: 1 User Online
    %s
cs: %u: 1 připojený uživatel
    %s

en: -adobe-courier-medium-r-normal-*-*-140-*-*-m-*-iso8859-1
cs: -adobe-courier-medium-r-normal-*-*-140-*-*-m-*-iso8859-2

en: About
cs: O sobě

en: About...
cs: O aplikaci...

en: About:
cs: Něco o sobě:

en: Accept Chat Request from %s?
cs: Souhlasit s rozhovorem s %s?

en: Accept file from %s?
cs: Přijmout soubor od %s?

en: Add
cs: Přidat

en: Add a contact to your list
cs: Přidat kontakt do seznamu

en: Add all files in directory
cs: Přidat všechny soubory v adresáři

en: Add files...
cs: Přidat soubory...

en: Add selected files
cs: Přidat vybrané soubory

en: Add to List
cs: Přidat do seznamu

en: Add/Remove contacts to/from your ignore list
cs: Upravit kontakty v seznamu nežádoucích

en: Add/Remove contacts to/from your invisible list
cs: Přidat/vymazat kontakt v seznamu slepých

en: Add/Remove contacts to/from your online notification list
cs: Přidat/vymazat kontakt v seznamu sledovaných

en: Add/Remove contacts to/from your visible list
cs: Přidat/vymazat kontakt v seznamu vidících

en: Added to Users List
cs: Přidán do seznamu

en: Age
cs: Věk

en: Age:
cs: Věk:

en: Allow
cs: Povolit

en: Allow others to see me on websites
cs: Dovolit ostatním vidět mě na WEBu

en: Application will be run with 3 arguments:
    Your current status, contact's UIN, Contact's nickname
cs: Aplikace bude spuštěna se 3 argumenty:
    Aktuálním stavem, UIN číslem a přezdívkou

en: Are you sure you wish to remove
    %s from your contact list?
cs: Jste si jist, že chcete vymazat
    %s z Vašeho seznamu kontaktů?

en: Austria
cs: Rakousko

en: Auth Request from %s:
cs: %s žádá o autorizaci:

en: Auth:
cs: Autorizace:

en: Authorization Request
cs: Požadavek na autorizaci

en: Authorization notification received
cs: Přijato potvrzení o autorizaci

en: Authorization request received
cs: Přijat požadavek o autorizaci

en: Authorized By User
cs: Autorizován uživatelem

en: Auto Away
cs: Automatické změny stavu

en: Auto N/A message:
cs: Zpráva o Nepřítomnosti:

en: Auto N/A time out is
cs: Přepnout na Nepřítomen za

en: Auto away message:
cs: Zpráva při stavu Přijdu hned:

en: Auto away time out is
cs: Přepnout na Přijdu hned za

en: Automatically Popup Message Windows
cs: Automaticky ukázat příchozí zprávy

en: Automatically Show Entire Reply Dialog
cs: Dialog na odpověď ukázat automaticky

en: Automatically accept file transfers
cs: Automaticky přijímat přenosy souborů

en: Automatically hide main window after
cs: Automaticky skrývat hlavní okno po

en: Automatically reconnect on forced disconnection
cs: Znovu připojit po vynuceném odpojení

en: Away
cs: Přijdu hned

en: Away Message %d
cs: Zpráva č. %d

en: Away Messages
cs: Zprávy o nepřítomnosti

en: Background
cs: Pozadí

en: Batch
cs: Dávka

en: Before you can use this program, you must
    provide some information. You will not need
    to do this again, unless you remove your
    ~/.gnome/GnomeICU file.
cs: Před použitím tohoto programu musíte
    poskytnout určité informace. Nebudete
    muset to dělat znovu dokud nebude smazán
    soubor ~/.gnome/GnomeICU.

en: Belarus
cs: Bělorusko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Birthday:
cs: Datum narození:

en: Bosnia and Herzegovina
cs: Bosna a Hercegovina

en: Browse...
cs: Najít...

en: Bulgaria
cs: Bulharsko

en: CP1250 <-> ISO-8859-2 translation
cs: Převod CP1250 <-> ISO-8859-2

en: Can't connect to server
     Adding new user failed
cs: Nemohu se připojit na server
    Přidání uživatele bylo neúspěšné

en: Canada
cs: Kanada

en: Cancel
cs: Přerušit

en: Cannot listen to socket, port %u
cs: Nelze naslouchat na socketu (port %u)

en: Cellular:
cs: Mobil:

en: Change Status
cs: Změnit stav:

en: Change User _Info...
cs: _Změnit informace o uživateli...

en: Change your personal information
cs: Změnit Vaše osobní informace

en: Chat Request
cs: Výzva k rozhovoru

en: Chat Request Refused
cs: Žádost o rozhovor odmítnuta

en: Chat Session terminated
cs: Rozhovor přerušen

en: Chat beep sound
cs: Pípnutí při rozhovoru

en: Chat request received
cs: Přijata výzva k rozhovoru

en: Check spelling in messages
cs: Kontrolovat pravopis ve zprávách

en: China
cs: Čína

en: City:
cs: Město:

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Clear all stored history?
cs: Vymazat celou historii?

en: Close
cs: Zavřít

en: Close Chat
cs: Ukončit rozhovor

en: Colors
cs: Barvy

en: Company:
cs: Firma:

en: Completed:
cs: Přijato:

en: Configure GnomeICU
cs: Konfigurovat GnomeICU

en: Connect to server on startup
cs: Připojit k ICQ serveru po startu

en: Connected for a session.
cs: Připojen k sezení.

en: Contact Information
cs: Kontaktní informace

en: Contact List
cs: Kontakty

en: Contact List Received
cs: Přijat seznam kontaktů

en: Country:
cs: Stát:

en: Croatia
cs: Chorvatsko

en: Cuba
cs: Kuba

en: Current File
cs: Aktuální soubor

en: Current File:
cs: Aktuální soubor:

en: Cyrillic CP1251<->KOI8-U translation
cs: Převod CP1251<->KOI8-U

en: Czech Republic
cs: Česko

en: DELETED
cs: VYMAZÁN

en: Debug
cs: Ladit

en: Default
cs: Výchozí

en: Delete
cs: Vymazat

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Department:
cs: Oddělení:

en: Description:
cs: Popis:

en: Do Not Disturb
cs: Nerušit

en: Do not Disturb
cs: Nerušit

en: Download Themes
cs: Stáhnout témata

en: Drag the users you wish to add to your
    notify list into this window, and then click
    the "Apply" button below.
cs: Přetáhněte do tohoto seznamu ty uživatele,
    u kterých chcete být informováni o změně
    stavu do režimu Připojen.
    Na závěr stiskněte tlačítko "Použít".

en: Drag the users you wish to send
    to %s to this window, and then click the
    "Send" button below.
cs: Přetáhněte ty uživatele, jejichž
    kontakty chcete zaslat %s a potom
    stiskněte tlačítko "Odeslat".

en: Dump Client-Client Packets
cs: Vypisovat pakety Klient-Klient

en: Dump Client-Server Packets
cs: Vypisovat pakety Klient-Klient

en: E-Mail
cs: eMail

en: E-Mail Address:
cs: eMail adresa:

en: Email
cs: eMail

en: Email:
cs: eMail:

en: Enable beeps
cs: Zapnout pípání

en: Enable sounds
cs: Zapnout zvuky

en: Enable sounds only when online
cs: Zapnout zvuky při připojení

en: Enable/Disable Sound
cs: Zapnout/vypnout zvuk

en: Error %x on connection:
     Too many clients from the same IP address
cs: Chyba při spojení %x:
     Příliš mnoho klientů ze stejné IP adresy

en: Error %x on connection: Bad UIN
cs: Chyba při spojení %x: chybný UIN

en: Error %x on connection: Rate exceeded
cs: Chyba při spojení %x: počet překročen

en: Error %x on connection: Unknown
cs: Chyba při spojení %x: neznámá

en: Error %x on connection: Unknown UIN
cs: Chyba při spojení %x: neznámý UIN

en: Error %x on connection: Wrong password
cs: Chyba při spojení %x: chybné heslo

en: Error %x on connection: please try again
cs: Chyba při spojení %x: zkuste znovu

en: Estonia
cs: Estonsko

en: Existing ICQ # - Select this if you already
    have an account which you'd like to use with
    GnomeICU.
cs: Zvolte existující ICQ číslo, pokud již máte
    účet, který chcete používat s programem GnomeICU.

en: F. Name:
cs: Jméno:

en: Female
cs: Žena

en: Fiji Islands
cs: Fidži

en: File Request
cs: Žádost o soubor

en: File Transfer
cs: Přenos souboru

en: File save error.
cs: Chyba při ukládání souboru.

en: File transfer completed: %s
cs: Přenos souboru dokončen: %s

en: File transfer refused: %s
cs: Přenos souboru odmítnut: %s

en: File transfer terminated: %s
cs: Přenos souboru přerušen: %s

en: File transfer timed out.
cs: Čas pro přenos souboru vypršel.

en: File transfer:
    Completed transfer of %s from %s.
cs: Přenos souboru:
    Přenos souboru %s od %s dokončen.

en: File transfer:
    Completed transfer of %s to %s.
cs: Přenos souboru:
    Dokončen přenos %s pro %s.

en: Files recieved successfully
cs: Soubory přijaty úspěšně

en: Files:
cs: Soubory:

en: Finland
cs: Finsko

en: First Name
cs: Jméno

en: First Name:
cs: Jméno:

en: Foreground
cs: Popředí

en: France
cs: Francie

en: Free For Chat
cs: Dal bych řeč

en: Free for Chat
cs: Dám řeč

en: Functions >>
cs: Funkce >>

en: General
cs: Hlavní

en: Germany
cs: Německo

en: Gnome Internet Communication Utility
cs: Komunikační program pro Internet a Gnome

en: GnomeICU Home...
cs: GnomeICU WWW stránky...

en: GnomeICU Homepage
cs: GnomeICU: WWW stránky

en: GnomeICU Updates
cs: GnomeICU inovace

en: GnomeICU Updates...
cs: GnomeICU inovace...

en: GnomeICU is a small, fast and functional clone of Mirabilis' ICQ program, specifically designed for Linux and X.
cs: GnomeICU je malý, rychlý a funkční klon programu ICQ od firmy Mirabilis. Je navržen pro Linux a X.

en: GnomeICU: Add Contact
cs: GnomeICU: Přidat kontakt

en: GnomeICU: Authorization Request
cs: Gnome ICU: Žádost o autorizaci

en: GnomeICU: Away Color
cs: GnomeICU: Barva stavu Příjdu hned

en: GnomeICU: Away Message
cs: GnomeICU: Zpráva o nepřítomnosti

en: GnomeICU: Away message
cs: GnomeICU: Zpráva o stavu Přijdu hned

en: GnomeICU: Chat Request
cs: GnomeICU: Výzva k rozhovoru

en: GnomeICU: Do not Disturb Color
cs: GnomeICU: Barva stavu Nerušit

en: GnomeICU: File Offer
cs: GnomeICU: Nabídka souboru

en: GnomeICU: File Transfer
cs: GnomeICU: Přenos souboru

en: GnomeICU: Free for Chat Color
cs: GnomeICU: Barva stavu Dal bych řeč

en: GnomeICU: Ignore List
cs: GnomeICU: Seznam nežádoucích

en: GnomeICU: Invisible Color
cs: GnomeICU: Barva stavu Skrytý

en: GnomeICU: Invisible List
cs: GnomeICU: Seznam slepých

en: GnomeICU: Message History: %s
cs: GnomeICU: Historie zpráv: %s

en: GnomeICU: Msgs
cs: GnomeICU: Zprávy

en: GnomeICU: New User
cs: GnomeICU: Nový uživatel

en: GnomeICU: Not Available Color
cs: GnomeICU: Barva stavu Nedosažitelný

en: GnomeICU: Occupied Color
cs: GnomeICU: Barva stavu Zaneprázdněn

en: GnomeICU: Offline Color
cs: GnomeICU: Barva stavu Odpojen

en: GnomeICU: Online Color
cs: GnomeICU: Barva stavu Připojen

en: GnomeICU: Online Notify List
cs: GnomeICU: Seznam sledovaných

en: GnomeICU: Preferences
cs: GnomeICU: Vlastnosti

en: GnomeICU: Question
cs: GnomeICU: Otázka

en: GnomeICU: Received Contact List
cs: GnomeICU: Přijmout seznam kontaktů

en: GnomeICU: Remove Contact
cs: GnomeICU: Vymazat kontakt

en: GnomeICU: Rename User
cs: GnomeICU: Přejmenování uživatele

en: GnomeICU: Save Chat Session
cs: GnomeICU: Uložit rozhovor

en: GnomeICU: Send Contact List
cs: GnomeICU: Odeslat seznam kontaktů

en: GnomeICU: Send File
cs: GnomeICU: Odeslat soubor

en: GnomeICU: Send URL
cs: GnomeICU: Odeslat URL

en: GnomeICU: User Info
cs: GnomeICU: Informace o uživateli

en: GnomeICU: User Information
cs: GnomeICU: Informace o uživateli

en: GnomeICU: Visible List
cs: GnomeICU: Seznam vidících

en: Go To
cs: Jít na

en: Greece
cs: Řecko

en: Hide Email
cs: Skrýt eMail

en: Hide Main Window
cs: Skrýt hlavní okno

en: Hide Tooltips
cs: Skrýt bublinkovou nápovědu

en: Hide/Show Main Window
cs: Hlavní okno skrýt/ukázat

en: Home Page:
cs: Domácí WWW stránka:

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: ICQ No.:
cs: ICQ č.

en: ICQ Server:
cs: ICQ server:

en: Icon Theme
cs: Témata ikon

en: Incoming
cs: Příchozí

en: Incoming File
cs: Příchozí soubor

en: Incoming message received
cs: Příchozí zpráva přijata

en: India
cs: Indie

en: Invi_sible List...
cs: _Slepí...

en: Invisible
cs: Skrytý

en: Invite to session:
cs: Pozvat k sezení:

en: Iran
cs: Irán

en: Iraq
cs: Irák

en: Ireland
cs: Irsko

en: Israel
cs: Izrael

en: Japan
cs: Japonsko

en: Jordan
cs: Jordánsko

en: Kanji Locale<->SJIS translation
cs: Převod Kanji Locale<->SJIS

en: Kuwait
cs: Kuvajt

en: L. Name:
cs: Příjmení:

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Last Name:
cs: Příjmení:

en: Liechtenstein
cs: Lichtnštejnsko

en: Local File Name:
cs: Místní název souboru:

en: Location
cs: Místo

en: Luxembourg
cs: Lucembursko

en: Male
cs: Muž

en: Message windows start in chat mode
cs: Startovat okno nové zprávy v režimu rozhovor

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Miscellaneous
cs: Ostatní

en: Monaco
cs: Monako

en: Morocco
cs: Maroko

en: Multi-party session:  %s?
cs: Sezení více osob:  %s?

en: Name:
cs: Jméno:

en: Netherlands
cs: Holandsko

en: New ICQ # - Select this if you've never used
    ICQ before, or if you don't remember your
    UIN or password.
cs: Zvolte nové ICQ číslo, pokud jste dosud
    ICQ nepoužívali nebo jste zapomněli
    Váš UIN nebo heslo.

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: Next message from %s
cs: Další zpráva od %s

en: Nick:
cs: Přezdívka:

en: Nickname
cs: Přezdívka

en: Nickname:
cs: Přezdívka:

en: No history to save.
cs: Žádnou historii nelze uložit.

en: No matches found.
cs: Nic nenalezeno.

en: No message history available.
cs: Minulé zprávy nejsou k dispozici.

en: No messages available.
cs: Zprávy nejsou k dispozici.

en: No more occurrences found.
cs: Další výskyt nenalezen.

en: No reason given
cs: Důvod neudán

en: Norway
cs: Norsko

en: Not Available
cs: Nepřítomen

en: Not In List
cs: Nezařazení

en: Not entered
cs: Neurčeno

en: Not required
cs: Není nutné

en: Not specified
cs: Nespecifikováno

en: Notify of being added to foreign contact list
cs: Upozornění na zařazení do cizího seznamu kontaktů

en: Occupied
cs: Zaneprázdněn

en: Offline
cs: Odpojen

en: Offline
cs: Odpojení

en: Old Email:
cs: Starý eMail:

en: On Ignore List
cs: mezi nežádoucí

en: On Invisible List
cs: mezi slepé

en: On Notify List
cs: mezi sledované

en: On Visible List
cs: mezi vidící

en: Online
cs: Připojen

en: Online
cs: Připojení

en: Online Notify Includes Returning from Away and N/A
cs: Upozorňovat na změnu stavu z Příjdu hned a Nedosažitelný

en: Open File
cs: Otevřít soubor

en: Other Email:
cs: Další eMail:

en: Other emails:
cs: Další eMaily:

en: Outgoing
cs: Odchozí

en: Packets
cs: Pakety

en: Password:
cs: Heslo:

en: Philippines
cs: Filipíny

en: Phone:
cs: Telefon:

en: Please authorize my request and add me to your Contact List. %s (%d).
cs: Autorizujte mne, prosím, a přidejte si mne do vašeho seznamu kontaktů. %s (%d).

en: Please enter a new alias for %s:
cs: Prosím, vložte pro %s novou přezdívku:

en: Please enter a password
    for your new account
cs: Vložte prosím Vaše heslo
    pro Váš nový úcet

en: Please enter your UIN
cs: Vložte prosím Vaše UIN

en: Please enter your password
cs: Vložte prosím Vaše heslo

en: Poland
cs: Polsko

en: Port Number:
cs: Číslo portu:

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Position:
cs: Pozice:

en: Preferences...
cs: Vlastnosti...

en: Protocol Version:
cs: Verze protokolu:

en: Range: From
cs: Rozsah: Od

en: Reason:
cs: Důvod:

en: Receive Message
cs: Přijetí zprávy

en: Receive URL
cs: Přijetí URL

en: Received
cs: Přijato

en: Received URL from %s:
cs: URL přijaté od %s:

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Refuse
cs: Odmítnout

en: Refuse packets from unknown contacts
cs: Odmítnout pakety od neznámých kontaktů

en: Remove
cs: Vymazat

en: Remove User
cs: Vymazat uživatele

en: Remove User's History file
cs: Vymazat také historii

en: Remove files
cs: Vymazat soubory

en: Require Auth
cs: Vyžadovat autorizaci

en: Required
cs: Nutná

en: Retry
cs: Znovu

en: Romania
cs: Rumunsko

en: Run Program On Event
cs: Spustit program při události :

en: Russia
cs: Rusko

en: Saudi Arabia
cs: Saudská Arábie

en: Save
cs: Uložit

en: Save As
cs: Uložit jako

en: Save Chat
cs: Uložit rozhovor

en: Save History
cs: Uložit historii

en: Save files to:
cs: Uložit soubor jako:

en: Search
cs: Hledat

en: Search Again
cs: Hledat dále

en: Search complete.
cs: Hledání dokončeno.

en: Select Auto-Accept Directory
cs: Určete cílový adresář

en: Select destination directory
cs: Určete cílový adresář

en: Send
cs: Odeslat

en: Send "User is Away" Messages
cs: Odeslat zprávu o nepřítomnosti

en: Send Chat Request to %s:
    
    Reason:
cs: Odeslat žádost o rozhovor s %s:
    
    Důvod:

en: Send File to %s:
cs: Zaslat soubor %s:

en: Send Focus
cs: Poslat kurzor

en: Send Through Server
cs: Zprávy zasílat přes server

en: Send URL to: %s
cs: Zaslat URL %s

en: Send file(s)
cs: Poslat soubor(y)

en: Sent
cs: Odesláno

en: Server forced disconnect.
cs: Odpojení vynuceno serverem.

en: Set Away Message:
cs: Nastavení zprávy o nepřítomnosti:

en: Set Background Color
cs: Nastavit barvu pozadí

en: Set Foreground Color
cs: Nastavit barvu popředí

en: Set IP address to send to ICQ
cs: Nastavit IP adresu pro odesílání do ICQ

en: Sex
cs: Pohlaví

en: Sex:
cs: Pohlaví:

en: Show Again
cs: Ukázat znovu

en: Show Border Around Applet
cs: Zobrazit hranice appletu

en: Show Main Window on Startup
cs: Ukázat hlavní okno při startu

en: Size:
cs: Velikost:

en: Slovak Republic
cs: Slovensko

en: Slovenia
cs: Slovinsko

en: Sort the online contact list
cs: Třídit seznam připojených kontaktů

en: Sound
cs: Zvuk

en: Sounds
cs: Zvuky

en: South Africa
cs: Jižní Afrika

en: Spain
cs: Španělsko

en: Speed:
cs: Rychlost:

en: Split
cs: Rozdělit

en: Startup without applet support
cs: Start bez appletu

en: State:
cs: Země:

en: Status:
cs: Stav:

en: Street:
cs: Ulice:

en: Sweden
cs: Švédsko

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: TCP Port Range
cs: Rozsah TCP portů

en: Thailand
cs: Thajsko

en: The following contact list was sent by %s.
    Please remove the users you don't want to add
     and then click the "Add to List"
     button below.
cs: Tento seznam kontaktů ti zaslal %s.
    Vymažte uživatele, které si nechcete
    přidat do seznamu a stiskněte
    tlačítko "Přidat do seznamu".

en: The following files have been successfully retrieved.
cs: Následující soubory byly úspěšně přijaty.

en: Time Left:
cs: Zbývá času:

en: Time Zone:
cs: Časová zóna:

en: Time/Date:
cs: Čas/Datum:

en: Too many matches, not all have been retrieved
cs: Velké množství shod, ne všechny získány.

en: Turkey
cs: Turecko

en: URL received
cs: Přijat URL odkaz

en: Ukraine
cs: Ukrajina

en: Unable to load Add Contact interface!
cs: Nemohu získat rozhraní pro přidání kontaktu!

en: Unable to load Authorization Dialog interface (auth_recv)!
cs: Nemohu nahrát rozhraní pro Autorizační dialog! (auth_recv)

en: Unable to load Authorization Dialog interface (auth_request)!
cs: Nemohu nahrát rozhraní pro Autorizační dialog! (auth_request)

en: Unable to load Message Dialog interface!
cs: Nemohu nahrát rozhraní pro dialog nové zprávy

en: Unable to send a message directly to %s.
cs: Nemohu zaslat zprávu pro %s přímo.

en: United Arab Emirates
cs: Spojené Arabské Emiráty

en: United Kingdom
cs: Spojené království Velké Británie a Severního Irska

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Use the defined UIN
cs: Užít definované UIN

en: User
cs: Uživatel

en: User %d is requesting authorization. Do you want to grant the authorization so he/she can add you?
cs: Uživatel %d zaslal žádost o autorizaci. Udělíte ji?

en: User %s (%d) need authorization. GnomeICU is going to send an authorization message to your friend.
cs: Uživatel %s (%d) vyžaduje autorizaci. GnomeICU zasílá autorizační požadavek.

en: User %s cannot be disturbed:
cs: Uživatel %s nechce být rušen:

en: User %s is Away:
cs: Uživatel %s přijde hned:

en: User %s is Free for Chat:
cs: Uživatel %s může Dát řeč

en: User %s is Not Available:
cs: Uživatel %s není nablízku:

en: User %s is Occupied:
cs: Uživatel %s je zaneprázdněn:

en: User Information
cs: Informace o uživateli

en: User Offline
cs: Odhlášení uživatele

en: User Online
cs: Přihlášení uživatele

en: User asked for authorisation:
    %s
cs: Uživatel požádal o autorizaci:
    %s

en: User is in an unknown mode:
cs: Uživatel je v neznámém režimu:

en: User logged off
cs: Uživatel odhlášen

en: User logged on
cs: Uživatel přihlášen

en: User's Info
cs: Uživatelské informace

en: Vatican City
cs: Vatikán

en: View
cs: Zobrazit

en: Visible
cs: Viditelný

en: Web Message
cs: WWW zpráva

en: Welcome to GnomeICU
cs: Vítejte v GnomeICU

en: Work
cs: Práce

en: Yemen
cs: Jemen

en: You are authorized to add %s to your list
cs: Jste autorizován přidat si %s do svého seznamu

en: Yugoslavia
cs: Jugoslávie

en: Zip:
cs: PSČ:

en: _Add Contact...
cs: _Přidat kontakt...

en: _Add User
cs: _Přidat uživatele

en: _Away Messages
cs: _Zprávy

en: _Clear
cs: _Vyčistit

en: _Event feedback
cs: Zpětná _Vazba

en: _Hide Main Window
cs: _Skrýt hlavní okno

en: _Ignore List...
cs: _Nežádoucí...

en: _Interface
cs: _Rozhraní

en: _Lists
cs: _Seznamy

en: _Miscellaneous
cs: _Ostatní

en: _Networking
cs: _Síť

en: _Online Notify List...
cs: _Sledovaní...

en: _Search
cs: _Hledat

en: _Visible List...
cs: _Vidící...

en: gnomeicu: broken pipe (saving configuration)
cs: GnomeICU: roura poškozena při ukládání konfigurace

en: minutes
cs: min.

en: secs
cs: vt.
