gnome-utils 1.2.1 - en to lt translation catalogue (651 entries)

en:     Device:
lt:     Įrenginys:

en:     Filesystem Type:
lt:     Bylų sistemos tipas:

en: %2d%% full
lt: %2d%% pilna

en: %ld bytes
lt: %ld baitų

en: %ld megabytes, %ld free (%ld superuser); %ld inodes, %ld free.
lt: %ld megabaitai, %ld laisvų (%ld superuser); %ld inod'ų, %ld laisvų.

en: %ld%% memory used.
lt: %ld%% atminties užimta.

en: %ld%% swap used.
lt: %ld%% swap'o užimta.

en: %s
    You will lose any unsaved work.
lt: %s
    Tu prarasi bet kokį neišsaugotą darbą.

en: %s could not be opened.
lt: %s negali būti atidaryta.

en: %s is not a regular file.
lt: %s nėra paprasta byla.

en: %s not a log file.
lt: %s nėra log byla.

en: '%s' document has been modified; do you wish to save it ?
lt: Dokumentas „%s“ buvo pakeistas; ar nori jį išsaugoti?

en: (1 Sector)
lt: (1 sektorius)

en: (Dual Port Cache)
lt: (Dvigubo prievado kešas)

en: (Dual Port)
lt: (Dvigubas prievadas)

en: -Adobe-Helvetica-Medium-R-Normal--*-180-*-*-*-*-*-*
lt: -Adobe-Helvetica-Medium-R-Normal--*-180-*-*-*-*-ISO8859-13

en: 32-bit
lt: 32 bitų

en: 32-bit w/sync
lt: 32 bitų su sync

en: <- Remove
lt: <- Pašalinti

en: <- Remove all
lt: <- Pašalinti visus

en: <empty>
lt: <tuščia>

en: About
lt: Apie

en: About this application
lt: Apie šią programą

en: About...
lt: Apie...

en: Action Toolbar
lt: Veiksmų įrankinė

en: Action database
lt: Veiksmų duombazė

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Active User Listing
lt: Aktyvių vartotojų sąrašas

en: Active/Idle
lt: Aktyvus/Neveiklus

en: Add
lt: Pridėti

en: Add ->
lt: Pridėti ->

en: Add Color
lt: Pridėti spalvą

en: Add Parameter After
lt: Pridėti parametrą po

en: Add Parameter Before
lt: Pridėti parametrą prieš

en: Add all ->
lt: Pridėti visus ->

en: Add some defaults
lt: Pridėti keletą įprastinių

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Address to mail to:
lt: Išsiųsti adresu:

en: Advanced
lt: Sudėtinga

en: Append it to ->
lt: Pridurti ją prie ->

en: Applet
lt: Įtaisas

en: Apply Parameter Changes
lt: Pritaikyti parametrų pasikeitimus

en: April
lt: Balandis

en: Are you sure you want to reboot the system?
lt: Ar esi tikras, kad nori perkrauti kompiuterį?

en: Are you sure you want to shut down the computer?
lt: Ar esi tikras, kad nori išjungti kompiuterį?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 2?
lt: Ar esi tikras, kad nori persijungti į 2?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 3?
lt: Ar esi tikras, kad nori persijungti į 3?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 4?
lt: Ar esi tikras, kad nori persijungti į 4?

en: Are you sure you want to switch to runlevel 5?
lt: Ar esi tikras, kad nori persijungti į 5?

en: Are you sure you want to switch to single user mode?
lt: Ar esi tikras, kad nori persijungti į „single user mode“?

en: Are you sure?
lt: Ar esi tikras?

en: Ask for a command to execute
lt: Paprašo įvesti komandą ir įvykdo ją

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Available documents
lt: Prieinami dokumentai

en: Available views
lt: Prieinami vaizdai

en: Begin
    Comments :
lt: Pradžios
    Komentarai :

en: Blue :
lt: Mėlyna :

en: Bottom
lt: Apačia

en: Browse
lt: Naršyti

en: Browse available X11 colors.
lt: Naršyk po esamas X11 spalvas

en: CPU Information
lt: CPU informacija

en: Cache
lt: Kešas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Can't write to actions database!
lt: Negaliu įrašyti veiksmų duombazės!

en: Cannot connect to server
lt: Negaliu prisijungti prie serverio

en: Cannot create applet!
lt: Negaliu sukurti įtaiso!

en: Category
lt: Kategorija

en: Character Table's Font...
lt: Simbolių lentelės šriftas...

en: Character:
lt: Simbolis:

en: Check word spelling
lt: Tikrinti žodžio rašybą

en: Choose logs to monitor
lt: Pasirink log'us, kuriuos stebėti

en: Clear _Daily Counter
lt: Išvalyti _Dieninį skaitiklį

en: Click OK to shutdown or reboot. You will lose
    any unsaved information in open applications.
lt: Spausk Gerai kad išjungtum ar perkrautum. Tu
    prarasi visą neišsaugotą informaciją
    veikiančiose programose.

en: Click this button to add
    some sample commands.
lt: Paspausk šį mygtuką, kad
    pridėtum kelis pavyzdžius.

en: Client for MIT dictionary server.
    Web: http://gdict.dhs.org/, http://www.psilord.com/code/
lt: MIT žodynų serverio klientas.
    Web: http://gdict.dhs.org/, http://www.psilord.com/code/

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close document
lt: Uždaryti dokumentą

en: Close log
lt: Uždaryti log'ą

en: Close the current document
lt: Uždaryti esamą dokumentą

en: Close the current view
lt: Uždaryti esamą vaizdą

en: Close view
lt: Uždaryti vaizdą

en: Color
lt: Spalva

en: Color Browser
lt: Spalvų naršyklė

en: Color height :
lt: Spalvos aukštis :

en: Color width :
lt: Spalvos plotis :

en: Colors format :
lt: Spalvų formatas :

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Command
lt: Komanda

en: Command Editor
lt: Komandų apibrėžimas

en: Command Line
lt: Komandinė eilutė

en: Command execution failed: fork failed
lt: Komandos vykdymas nepavyko: fork failed

en: Command failed ` %s ': %s
lt: Komanda nepavyko „ %s “: %s

en: Commands
lt: Komandos

en: Common properties
lt: Bendros savybės

en: Concat
lt: Sujungti

en: Configuration file name
lt: Nustatymų bylos vardas

en: Confirm before shutdown?
lt: Patvirtinti prieš išjungiant?

en: Connect to
lt: Prijungti prie

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy Selected Project
lt: Kopijuoti pasirinktą projektą

en: Copy the selection
lt: Kopijuoti pažymėjimą

en: Copy to Clipboard
lt: Kopijuoti į krepšį

en: Couldn't find the "w" command in your path.
    This command is needed for the program to work.
lt: Negaliu rasti komandos „w“ tavo kelyje.
    Ši komanda reikalinga, kad programa veiktų.

en: Couldn't open file `%s': %s
lt: Negaliu atidaryti bylos „%s“: %s

en: Couldn't run command ` %s ': %s
lt: Negaliu įvykdyti komandos „ %s “: %s

en: Couldn't understand geometry (position and size)
     specified on command line
lt: Nesupratau geometrijos (pozicijos ir dydžio),
     nurodytos komandinėje eilutėje

en: Create a document
lt: Sukurti dokumentą

en: Create a new document
lt: Sukurti naują dokumentą

en: Create a new view
lt: Sukurti naują vaizdą

en: Create a new view for a document
lt: Sukurti naują dokumento vaizdą

en: Create views
lt: Sukurti vaizdus

en: Cross-reference:
lt: Kryžminė nuoroda:

en: Current
lt: Esama

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Cut Selected Project
lt: Iškirpti pasirinktą projektą

en: Cut the selection
lt: Iškirpti pažymėjimą

en: Cut to Clipboard
lt: Iškirpti į krepšį

en: DEVICE
lt: ĮRENGINYS

en: DMA Mode
lt: DMA režimas

en: Database:
lt: Duomenų bazė:

en: Date:
lt: Data:

en: Date:
lt: Data:

en: December
lt: Gruodis

en: Decimal 16 bits
lt: Dešimtainiai 16 bitų

en: Decimal 8 bits
lt: Dešimtainiai 8 bitų

en: Default
lt: Įprastas

en: Default 16-bit
lt: Įprastas 16 bitų

en: Default strategy:
lt: Įprasta strategija:

en: Delete
lt: Išmesti

en: Delete Color
lt: Pašalinti spalvą

en: Delete Parameter
lt: Pašalinti parametrą

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description :
lt: Aprašymas :

en: Description of this entry.
lt: Šio įrašo aprašymas.

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Detailed Information...
lt: Detali informacija...

en: Detailed System Information
lt: Detali sistemos informacija

en: Device
lt: Įrenginys

en: Dial Orientation
lt: Skalės orientacija

en: Disabled
lt: Uždraustas

en: Disk Information
lt: Diskų informacija

en: Disk Logo Not Found
lt: Disko Logo nerasta

en: Display
lt: Vaizdavimas

en: Display document control (if exists)
lt: Rodyti dokumento valdymą (jei yra)

en: Display documents menu (restart required).
lt: Rodyti dokumentų meniu (reikia paleisti iš naujo).

en: Display handle bar
lt: Rodyti rankenos juostą

en: Display text with a fixed font
lt: Tekstą vaizduoti lygiapločiu šriftu

en: Distribution Version:
lt: Distribucijos versija:

en: Distribution:
lt: Distribucija:

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Document properties
lt: Dokumento savybės

en: Document/View properties
lt: Dokumento/Vaizdo savybės

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Domain Name:
lt: Domeno vardas

en: Don't ask next time.
lt: Neklausti kitą kartą.

en: Don't search mounted filesystems
lt: Neieškoti primontuotose bylų sistemose

en: Don't search subdirectories
lt: Neieškoti pakatalogiuose

en: Draw numbers
lt: Piešti skaičius

en: Drop:
lt: Numesti:

en: ECould not determine current format type
lt: ENepavyko sužinoti esamą diskelio tipą

en: EError closing device %s
lt: EKlaida uždarant įrenginį %s

en: EError during completion of formatting
lt: EKlaida užbaigiant formatavimą

en: EError formatting track #%d
lt: EKlaida formatuojant takelį #%d

en: EGeneric error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s
lt: EPaprasta klaida prieinant prie diskelio įrenginio %s.
    
    Klaidos kodas %s

en: EGeneric error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s:%d
lt: EPaprasta klaida prieinant prie diskelio įrenginio %s.
    
    Klaidos kodas %s:%d

en: EI don't know what this is, but it's very wrong.
lt: ENežinau kas tai yra, bet tai kažkas labai blogo.

en: EInsufficient permissions to open floppy device %s.
lt: ENepakankamos teisės, kad atidaryčiau diskelio įrenginį %s.

en: EProblem reading cylinder %d, expected %d, read %d
lt: EProblema skaitant cilindrą %d - tikėtasi %d, perskaityta %d

en: ERead Error:
    Problem reading cylinder %d, expected %d, read %d
lt: ESkaitymo klaida:
    Problema skaitant cilindrą %d - tikėtasi %d, perskaityta %d

en: EUnable to access the floppy disk.
    
    Please confirm that it is in the drive
    with the drive door shut.
lt: ENepavyko pasiekti diskelio.
    
    Prašau patvirtinti, kad jis yraįrenginyje, o durelės uždarytos.

en: EUnable to write to device %s
lt: ENegaliu rašyti į įrenginį %s

en: EUnable to write to the floppy.
    
    Please confirm that it is not write-protected.
lt: ENepavyko rašyti į diskelį.
    
    Prašau patvirtinti, kad į jį nėra uždrausta įrašyti.

en: Easy
lt: Lengva

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit Params...
lt: Keisti parametrus...

en: Edit Preferences...
lt: Keisti nuostatas...

en: Edit Prefs...
lt: Keisti nuostatas...

en: Edit it
lt: Keisti tai

en: Edit selected colors ...
lt: Keisti parinktas spalvas...

en: Edit...
lt: Keisti...

en: Email Information...
lt: Siųsti informaciją el. paštu...

en: Empty file
lt: Tuščia byla

en: Enable
lt: Leisti

en: Enabled
lt: Leidžiamas

en: End
    Comments :
lt: Pabaigos
    Komentarai :

en: Entry Start:
lt: Įrašo pradžia:

en: Entry Stop:
lt: Įrašo pabaiga:

en: Equation
lt: Lygtis

en: Error
lt: Klaida

en: Error closing file `%s': 
    %s
    Some or all data may not have been written.
lt: Klaida uždarant bylą „%s“: 
    %s
    Kai kurie arba visi duomenys galbūt neišsaugoti.

en: Error loading file:
    %s
    %s
lt: Klaida įkeliant bylą:
    %s
    %s

en: Error parsing actions data base
lt: Klaida nagrinėjant veiksmų duomenų bazę

en: Error: [%s]
lt: Klaida: [%s]

en: Etymology:
lt: Etimologija:

en: Example:
lt: Pavyzdys:

en: Exec actions
lt: Įvykdyti veiksmus

en: Exit
lt: Išeiti

en: Exit program
lt: Išeiti iš programos

en: Exit the program
lt: Išeiti iš programos

en: Export log
lt: Eksportuoti log'ą

en: Extended regular expression search
lt: Išplėstinė RegExp paieška

en: FILE
lt: BYLA

en: Failed to decompress and display the file:
    %s
    %s
lt: Nepavyko išarchyvuoti ir parodyti bylos:
    %s
    %s

en: Failed to write file:
    %s
    %s
lt: Nepavyko įrašyti bylos:
    %s
    %s

en: February
lt: Vasaris

en: File
lt: Byla

en: File name
lt: Bylos vardas

en: File name :
lt: Bylos vardas :

en: File not saved ...
lt: Byla neišsaugota...

en: File owner
lt: Bylos savininkas

en: File owner group
lt: Bylos savininko grupė

en: File saved ...
lt: Byla išsaugota ...

en: File system type:
lt: Bylų sistemos tipas:

en: Filename
lt: Bylos vardas

en: Filename:
lt: Bylos vardas:

en: Filename:
lt: Bylos vardas:

en: Filenames except
lt: Bylų vardai išskyrus

en: Filter log events
lt: Filtruoti log įvykius

en: Filter..
lt: Filtrai...

en: Find
lt: Ieškoti

en: Find string
lt: Rasti eilutę

en: Find:
lt: Rasti:

en: Firmware
lt: Firminis

en: Float
lt: Plaukiojančio kablelio

en: Floppy Density:
lt: Diskelio tankumas:

en: Floppy formatted successfully.
lt: Diskelis suformatuotas sėkmingai.

en: Floppy formatting cancelled.
lt: Diskelio formatavimas nutrauktas.

en: Follow symbolic links
lt: Sekti simboliniais linkais

en: Font Selector
lt: Šriftų parinkiklis

en: Font to load
lt: Šriftas, kurį įkelti

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Format
lt: Formatuoti

en: Format Floppy Disks
lt: Diskelių formatavimo įrankis

en: Format a floppy
lt: Formatuoti diskelį

en: Format another floppy?
lt: Formatuoti kitą diskelį?

en: Format progress.
lt: Formatavimo pažanga.

en: Free Memory:
lt: Laisva atmintis:

en: Free space
lt: Laisva vieta

en: Frontend to the unix find/grep/locate commands
lt: Grafinis apvalkalas UNIX find/grep/locate komandoms

en: Full find (find)
lt: Pilna paieška (find)

en: GColorsel was unable to load the file:
    
    %s
    
    Make sure that the path you provided exists,
    and that you have permissions for opening the file.
lt: GColorsel negalėjo įkelti bylos:
    
    %s
    
    Įsitikink, kad tavo pateiktas kelias egzistuoja,
    ir kad turi reikalingas skaitymo teises.

en: GColorsel was unable to paste colors from the clipboard.
lt: GColorsel negalėjo įdėti spalvų iš krepšio.

en: GColorsel was unable to save the file :
    
    %s
    
    Make sure that the path you provided exists,
    and that you have the approprate write permissions.
    
    Do you want to retry ?
lt: GColorsel negalėjo išsaugoti bylos:
    
    %s
    
    Įsitikink, kad tavo pateiktas kelias egzistuoja,
    ir kad turi reikalingas rašymo teises.
    
    Ar nori bandyti iš naujo?

en: GDiskFree Properties
lt: GDiskFree savybės

en: GDiskFree is a GNOME implementation of the shell utility 'df'.
lt: GDiskFree yra shell pagalbinė programa „df“, apvilkta GNOME

en: GEOMETRY
lt: GEOMETRIJA

en: GNOME Character Map
lt: Gnome simbolių rinkinys

en: GNOME DiskFree
lt: Laisvas diskas

en: GNOME Penguin
lt: GNOME Pingvinas

en: GNOME Search Tool
lt: GNOME Paieška

en: GNOME client for RFC 2229-compliant dictionary server
lt: Gnome klientas MIT žodynų serveriui

en: GNOME contributors:
lt: GNOME bendraautoriai:

en: General
lt: Bendrai

en: General Settings
lt: Bendrieji nustatymai

en: Geometry
lt: Geometrija

en: Geometry string: WxH+X+Y
lt: Geometrijos eilutė: PLxAU+X+Y

en: Gnome Calculator
lt: GNOME skaičiuotuvas

en: Gnome Color Browser
lt: GNOME Spalvų Naršyklė

en: Gnome Search Tool
lt: GNOME Paieškos įrankis

en: Gnome client for the MIT dictionary server
lt: Gnome klientas MIT žodynų serveriui

en: Grab
lt: Griebti

en: Grab a color on the screen
lt: Griebti spalvą nuo ekrano

en: Grab:
lt: Griebti:

en: Green :
lt: Žalia :

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Header :
lt: Antraštė :

en: Headword:
lt: Ieškomas žodis:

en: Help
lt: Pagalba

en: Hex 16 bits
lt: Šešioliktainiai 16 bitų

en: Hex 8 bits
lt: Šešioliktainiai 8 bitų

en: Hide app
lt: Paslėpti programą

en: Horizontal
lt: Gulsčia

en: Host Name:
lt: Hosto vardas:

en: I can't execute this action. Check that :
    
    1. You have associated an action with this event.
    2. The associated document still exists.
    3. The type of the associated document.
    
    Go to preferences, in the edit menu.
lt: Negaliu įvykdyti šio veiksmo. Patikrink:
    
    1. Ar susiejai veiksmą su šiuo įvykiu.
    2. Ar susietas dokumentas vis dar egzistuoja.
    3. Koks susieto dokumento tipas.
    
    Eik į nuostatas, „Keisti“ meniu.

en: I'm going to close '%s'.
    
    Please note that %d views will be destroyed,
    and that %d virtual document use data from this document.
    
    Do you want to continue ?
lt: Aš ruošiuosi uždaryti „%s“.
    
    Prašau pastebėti, kad %d menami vaizdai bus sunaikinti,
    ir kad %d menamas dokumentas naudoja duomenis iš šio dokumento.
    
    Ar nori tęsti?

en: I'm going to close '%s'.
    
    Please note that %d views will be destroyed.
    
    Do you want to continue ?
lt: Aš ruošiuosi uždaryti „%s“.
    
    Prašau pastebėti, kad %d vaizdai bus sunaikinti.
    
    Ar nori tęsti?

en: I'm going to close the last view of '%s'.
    
    This document will be closed too, continue ?
lt: Aš ruošiuosi uždaryti paskutinį dokumento „%s“ vaizdą.
    
    Dokumentas taip pat bus uždarytas, tęsti?

en: I'm going to close the last view of '%s'.
    
    This document will be closed too, continue ?
    
    Please note that %d virtual document use data from this document.
lt: Dabar ruošiuosi uždaryti paskutinį dokumento „%s“ vaizdą.
    
    Dokumentas taip pat bus uždarytas, tęsti?
    
    Prašau pastebėti, kad %d menamas dokumentas naudoja duomenis iš šio dokumento.

en: IDE Device Tool
lt: IDE diskų įrankis

en: IDE Status
lt: IDE būsena

en: IO Mode
lt: IO režimas

en: Ignore standard input; may be needed in some cases.
lt: Nepaisyti standartinės įvesties; kartais gali prireikti.

en: Indicator
lt: Indikatorius

en: Info about logview
lt: Informacija apie logview

en: Inhibit loading of last font
lt: Neįkelti paskutinį kartą įsiminto šrifto

en: Inhibit remembering selected font for next run
lt: Neįsiminti pasirinkto šrifto kitam paleidimui

en: Insert
lt: Įterpti

en: Insert Character...
lt: Įterpti simbolį...

en: Insert color
lt: Įterpti spalvą

en: Insert every selected character at the end of the text entry
lt: Įterpti kiekvieną pasirinktą simbolį teksto laukelio gale

en: Invalid user or group
lt: Nesantis savininkas ar grupė

en: Invoke sync before getting usage info
lt: Iškviesti sync prieš gaunant užimtumo info

en: January
lt: Sausis

en: July
lt: Liepa

en: June
lt: Birželis

en: Keep settings
lt: Išlaikyti nustatymus

en: Kilobytes
lt: Kilobaitai

en: Last date:
lt: Paskutinė data:

en: Last modification time
lt: Paskutinio pakeitimo data

en: Legacy MFM/RLL drive
lt: Legacy MFM/RLL kaupiklis

en: Let a cute pinguin chase your pointer
lt: Leisk meiliam pingvinui sekioti tavo pelę

en: Line
lt: Linija

en: Linear
lt: Linijinis

en: List
lt: Sąrašas

en: Load a palette
lt: Atidaryti paletę

en: Loading file, please wait ...
lt: Įkeliama byla, prašau palaukti...

en: Loading files, please wait ...
lt: Įkeliamos bylos, prašau palaukti...

en: Loading...
lt: Įkeliu...

en: Locate file:
lt: Rasti bylą:

en: Log information
lt: Log informacija

en: Log line detail for %s
lt: Log eilutės detalės iš %s

en: Log line detail for <No log loaded>
lt: Log eilutės detalės iš <joks log'as neįkeltas>

en: Log stats
lt: Log statistika

en: Logarithmic
lt: Logaritminis

en: Logfile
lt: Log byla

en: Logo file not found
lt: Logo byla nerasta

en: Logview
lt: Log peržiūra

en: Looking up word...
lt: Ieškau žodžio...

en: Lookup done
lt: Paieška baigta

en: MBad data in cyl %d.  Continuing...
lt: MBlogi duomenys cilindre %d. Tęsiame toliau...

en: MDI (Multiple Document Interface)
lt: MDI (Kelių dokumentų sąsaja)

en: MFormatting the disk...
lt: MFormatuoju diskelį...

en: MFormatting the disk... Done
lt: MFormatuoju diskelį... Atlikta

en: MVerifying the format...
lt: MTikrinu formatą...

en: MVerifying the format... Done
lt: MTikrinu formatą... Atlikta

en: Mail To...
lt: Kam išsiųsti...

en: Main body:
lt: Pagrindinis kūnas:

en: Make guname act as a control center applet
lt: Padaryti, kad guname veiktų kaip control center įtaisas

en: Manual
lt: Žinynas

en: March
lt: Kovas

en: May
lt: Gegužė

en: Memory
lt: Atmintis

en: Memory Information
lt: Atminties informacija

en: Menu items
lt: Meniu punktai

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Misc
lt: Įvairūs

en: Mode:
lt: Būdas:

en: Model
lt: Modelis

en: Modified:
lt: Pakeistas:

en: Monitor
lt: Stebėti

en: Monitor log
lt: Stebėti log'ą

en: Monitor options
lt: Stebėjimo nuostatos

en: Mount Point:
lt: Montavimo taškas:

en: Mount point
lt: Montavimo taškas

en: Multisector
lt: Multisektoriai

en: Name
lt: Vardas

en: Name :
lt: Vardas :

en: New Color
lt: Nauja spalva

en: New Document
lt: Naujas dokumentas

en: New Project...
lt: Naujas Projektas...

en: New View
lt: Naujas vaizdas

en: New text viewer window
lt: Naujas teksto peržiūros langas

en: No
lt: Nėra

en: No Project Command:
lt: Jokio projekto komanda:

en: No command for this mime type
lt: Nėra komandos šiam MIME tipui

en: No information for this filesystem.
lt: Nėra informacijos apie šią bylų sistemą.

en: No log files to open
lt: Nėra log bylų, kurias galima atidaryti

en: No matches found
lt: Neradau tinkamų žodžių

en: No search string was specified!
lt: Nenurodyta ieškoma eilutė!

en: No such file or directory:
    %s
lt: Nėra tokios bylos ar katalogo:
    %s

en: None
lt: Joks

en: Not enough memory!
lt: Nepakanka atminties!

en: Notebook Tab position:
lt: Užrašų knygelės kortelių vieta

en: Notepad
lt: Užrašų knygelė

en: Nothing to locate
lt: Nėra ko ieškoti

en: November
lt: Lapkritis

en: Num. lines:
lt: Eilučių sk:

en: October
lt: Spalis

en: On Reset
lt: Perkraunant

en: One or more files can not be restored :
lt: Viena ar daugiau bylų negali būti atkurtos:

en: Only the superuser can use this tool
lt: Tik superuser'is gali naudotis šiuo įrankiu

en: Open
lt: Atidaryti

en: Open Palette
lt: Atidaryti paletę

en: Open Text File...
lt: Atidaryti tekstinę bylą...

en: Open a palette
lt: Atidaryti paletę

en: Open log
lt: Atidaryti log'ą

en: Open new logfile
lt: Atidaryti naują log bylą

en: Operating System Release:
lt: Operacinės sistemos laida:

en: Operating System Version:
lt: Operacinės sistemos versija:

en: Operating System:
lt: Operacinė sistema

en: Out of memory!
lt: Baigėsi atmintis!

en: PROJECT
lt: PROJEKTAS

en: Page files as with `more' and `less'
lt: Peržiūrėk tekstines bylas kaip su 'less'

en: Param
lt: Parametras

en: Parameter
lt: Parametras

en: Parameter Editor
lt: Parametrų nurodymas

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Params...
lt: Parametrai...

en: Part of speech:
lt: Kalbos dalis:

en: Paste
lt: Įdėti

en: Paste Clipboard Contents
lt: Įdėti krepšio turinį

en: Paste Project
lt: Įdėti projektą

en: Paste the clipboard
lt: Įdėti tekstą iš krepšio.

en: Pattern
lt: Pattern'as

en: Percent free
lt: Procentai laisvos

en: Personal cron manager
lt: Asmeninis cron vadybininkas

en: Personal crontab manager
lt: Asmeninio crontab'o vadybininkas

en: Please select a file document before.
lt: Prašau, pirma pasirink dokumentą.

en: Please, select the type of document to create.
    You can choose a short name, do not confuse it with the file name.
lt: Prašau, pasirink kuriamo dokumento tipą.
    Tu gali paskirti trumpą pavadinimą, nemaišyk jo su bylos vardu.

en: Please, select the type of view you want to create.
lt: Prašau, pasirink tipą dokumentą, kurį nori sukurti.

en: Point
lt: Taškas

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Preferences...
lt: Nustatymai...

en: Prefs
lt: Nuostatos

en: Prefs...
lt: Nuostatos...

en: Print selected font name on exit
lt: Atspausdinti pasirinkto šrifto vardą ir išeiti

en: Process:
lt: Procesas:

en: Processor Speed:
lt: Procesoriaus sparta:

en: Processor Type:
lt: Procesoriaus tipas:

en: Project
lt: Projektas

en: Project Description:
lt: Projekto aprašymas:

en: Project Title
lt: Projekto vardas

en: Project Title:
lt: Projekto vardas:

en: Prompts the user for a program to run
lt: Leidžia įvesti, kokią programą paleisti

en: Pronunciation:
lt: Tarimas:

en: Props
lt: Savybės

en: Quick find (locate)
lt: Greita paieška (locate)

en: Quit
lt: Išeiti

en: Quit GTimeTracker
lt: Išeiti iš GTimeTracker

en: ReadLogStats: out of memory
lt: ReadLogStats: baigėsi atmintis

en: Real Memory:
lt: Tikroji atmintis:

en: Reason %d
lt: Priežastis %d

en: Reboot
lt: Perkrauti

en: Red :
lt: Raudona :

en: Regular expression search
lt: RegExp paieška

en: Reload
lt: Įkelti

en: Reload Configuration File
lt: Iš naujo įkelti nustatymų bylą

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove selected colors
lt: Pašalinti parinktas spalvas

en: Revert to Defaults
lt: Sugrįžti prie standartinių

en: Run A Command...
lt: Įvykdyti komandą...

en: Run program...
lt: Paleisti...

en: Running: %s
lt: Bėganti: %s

en: Save
lt: Saugoti

en: Save As...
lt: Išsaugoti kaip...

en: Save Configuration File
lt: Išsaugoti nustatymų bylą

en: Save Information to File...
lt: Išsaugoti informaciją į bylą...

en: Save Palette as
lt: Išsaugoti paletę kaip

en: Save Results
lt: Išsaugoti rezultatus

en: Save System Information As...
lt: Išsaugoti informaciją apie sistemą kaip...

en: Save Text As...
lt: Išsaugoti tekstą kaip...

en: Save palette _As...
lt: Išsaugoti paletę _kaip...

en: Save session on exit.
lt: Išsaugoti sesiją išeinant.

en: Save the current palette in a file
lt: Išsaugoti esamą paletę į bylą

en: Save the current palette with a different name
lt: Išsaugoti esamą paletę į bylą kitokiu vardu

en: Saving...
lt: Išsaugau...

en: Scale
lt: Mastelis

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search RGB
lt: Ieškoti RGB

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search already running on another page
lt: Paieška jau vykdoma kitame puslapyje

en: Search command line
lt: Paieškos komandinė eilutė

en: Search it in ->
lt: Ieškoti jos tarp ->

en: Searching...
lt: Ieškau...

en: Select a font for pasting
lt: Pasirink šriftą įdėjimui

en: Select a project on startup
lt: Pradžioje pasirinkti projektą

en: Select log events
lt: Parinkti log įvykius

en: Select source document
lt: Pasirink šaltinio dokumentą

en: Select type
lt: Pasirink tipą

en: Select...
lt: Parinkti...

en: Selection:
lt: Pasirinkimas:

en: September
lt: Rugsėjis

en: Serial No.
lt: Serijinis Nr.

en: Server
lt: Serveris

en: Server to use, default search strategy, fonts
lt: Naudojamas serveris, įprasta paieškos strategija, šriftai.

en: Server:
lt: Serveris:

en: Session
lt: Sesija

en: Set the buttons to be focusable or not
lt: Pakeičią mygtukų fokusavimo galimumą.

en: Set the character table's font.
lt: Nustatyti simbolių lentelės šriftą.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Shell Commands
lt: Shell'o komandos

en: Short name :
lt: Trumpas pavadinimas:

en: Show Command
lt: Rodyti komandą

en: Show Seconds
lt: Rodyti sekundes

en: Show Status Bar
lt: Rodyti būsenos juostą

en: Show Table Header
lt: Rodyti lentelės antraštes

en: Show Toolbar Icons
lt: Rodyti įrankių ikonas

en: Show Toolbar Texts
lt: Rodyti įrankių užrašus

en: Show Tooltips
lt: Rodyti įrankių etiketes

en: Show `Cut', `Copy', `Paste'
lt: Rodyti „Iškirpti“, „Kopijuoti“, „Įdėti“

en: Show `Help'
lt: Rodyti „Pagalba“

en: Show `New'
lt: Rodyti „Naujas“

en: Show `Preferences'
lt: Rodyti „Nustatymai“

en: Show `Properties'
lt: Rodyti „Savybės“

en: Show `Quit'
lt: Rodyti „Išeiti“

en: Show `Save', `Reload'
lt: Rodyti „Saugoti“, „Vėl įkelti“

en: Show `Timer'
lt: Rodyti „Laikmatis“

en: Show and Configure IDE Device Settings
lt: Rodyti ir tvarkyti IDE diskų nuostatas

en: Show calendar log
lt: Rodyti kalendorių

en: Show drive mount points
lt: Rodyti įrenginių montavimo taškus

en: Show drive size
lt: Rodyti kaupiklio talpą

en: Show free space on mounted file systems using dials.
lt: Rodo laisvos vietos kiekį užmontuotose bylų sistemose.

en: Show line info
lt: Rodyti eilutės informaciją plačiau

en: Show log stats
lt: Rodyti log'ų būseną

en: Show user preferences
lt: Rodyti vartotojo nuostatas

en: Show values
lt: Rodyti reikšmes

en: Show/Hide Definition Window...
lt: Rodyti/Slėpti Apibrėžimo langą...

en: Shows a stripchart
lt: Parodo diagramų braižytuvą

en: Shut Down
lt: Išjungti

en: Shut Down or Reboot
lt: Išjungti ar perkrauti

en: Shutdown or Reboot
lt: Išjungti ar Perkrauti

en: Simple Calculator
lt: Skaičiuotuvas

en: Simple double precision calculator similiar to xcalc
lt: Paprastas dvigubo tikslumo skaičiuotuvas, panašus į xcalc

en: Simple editor (notepad)
lt: Paprastas redaktorius (kaip notepad)

en: Simple substring search
lt: Paprasta eilutės dalies paieška

en: Size
lt: Dydis

en: Size:
lt: Dydis:

en: Sleeping
lt: Miegantis

en: Small utility to browse available X11 colors.
lt: Mažas įrankis naršyti įmanomoms X11 spalvoms.

en: Smart lookup
lt: Gudri paieška

en: Sorry, no preferences yet.
lt: Atsiprašau, dar nėra nustatymų.

en: Special properties
lt: Ypatingos savybės

en: Specify geometry
lt: Nurodyti geometriją

en: Specify the geometry of the window.
lt: Nurodyti lango geometriją.

en: Spell
lt: Rašyba

en: Spell Check...
lt: Rašybos tikrinimas...

en: Spell check done
lt: Rašyba patikrinta

en: Spell-checking...
lt: Tikrinu rašybą...

en: St_art
lt: P_aleisti

en: Standby
lt: Snaudžiantis

en: Start
lt: Pradėti

en: Start date:
lt: Pradžios data:

en: Start directory does not exist
lt: Pradinis katalogas neegzistuoja

en: Start in directory:
lt: Pradėti kataloge:

en: Start/Stop Timer
lt: Paleisti/Sustabdyti Laikmatį

en: Status
lt: Būsena

en: Sto_p
lt: Sustabd_yti

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: String not found
lt: Eilutė nerasta

en: Stripchart Plotter
lt: Stripchart braižytuvas

en: Sub-number:
lt: Indeksas:

en: Swap Space ("virtual memory"):
lt: Swap'o dydis: („virtuali atmintis“):

en: Switch Project Command:
lt: Projekto keitimo komanda:

en: Switch log
lt: Perjungti kitą atidarytą log'ą

en: SysLog tool
lt: Sistemos logų peržiūros įrankis

en: System Colors
lt: Sistemos spalvos

en: System Info
lt: Sistemos info

en: System Information
lt: Sistemos informacija

en: System Log Viewer
lt: Sistemos log'ų peržiūra

en: System Status:
lt: Sistemos būsena:

en: System log monitor
lt: Sistemos logų peržiūra

en: TOUCHED!!
lt: PAKEISTAS!

en: Technical information about this computer
lt: Techninė informacija apie šį kompiuterį

en: Text File Viewer
lt: Tekstinių bylų žiūriklis

en: Text copied to clipboard...
lt: Tekstas nukopijuotas į krepšį

en: Text cut to clipboard...
lt: Tekstas iškirptas į krepšį...

en: Text pasted from clipboard...
lt: Tekstas įdėtas iš krepšio...

en: Text to copy:
lt: Tekstas kopijavimui:

en: The DMA setting for this drive cannot be changed.
lt: DMA nustatymas šiam kaupikliui negali būti pakeistas.

en: The GNOME stripchart program plots various user-specified parameters as a function of time.  Its main use is to chart system performance parameters such as CPU load, CPU utilization, network traffic levels, and the like.  Other more ingenious uses are left as an exercise for the interested user.
lt: GNOME stripchart programa braižo įvairių vartotojo nurodytų parametrų diagramas, lyg laiko funkcijas. Jos pagrindinė paskirtis yra užrašyti sistemos veiklumo parametrus, tokius kaip CPU apkrovimas, CPU panaudojimas, tinklo eismo lygis, ir pan. Kitokie išradingesni panaudojimo būdai palikti kaip užduotis susidomėjusiems vartotojams.

en: The Gnome Calculator
lt: GNOME skaičiuotuvas

en: The Gnome Search Tool
lt: GNOME Paieškos įrankis

en: The Gnome equalivant of Microsoft Windows' Character Map. Warning: might contain bad English.
lt: „Microsoft Windows Character Map“ Gnome ekvivalentas.

en: The IRQ unmask setting for this drive cannot be changed.
lt: IRQ unmask nustatymas šiam kaupikliui negali būti pakeistas.

en: The device to format
lt: Įrenginys, kurį formatuoti

en: The drive refused to keep its settings.
lt: Kaupiklis atsisakė išlaikyti savo nustatymus.

en: The following mail will be sent to %s.
     Are you sure you want to mail this information?
lt: Žemiau einantis laiškas bus išsiųstas į %s.
     Ar esi tikras, jog nori išsiųsti šią informaciją?

en: The server you specified could not be found.
lt: Negaliu rasti tavo nurodyto serverio.

en: There seems to be another GTimeTracker running.
    Press OK to start GTimeTracker anyway, or press Cancel to quit.
lt: Atrodo, kad yra kitas bėgantis GTimeTracker.
    Spausk Gerai, kad vis tiek paleistum GTimeTracker,
    arba spausk Atšaukti šiai programai užbaigti.

en: This document read document from one or more other document. Please, choose these documents.
lt: Šis dokumentas skaito iš vieno ar daugiau kitų dokumentų. Prašau, pasirink tuos dokumentus.

en: This is an interface to locate.  If you type in a simple string it
    will be matched as a subset of the full path, and if you type
    in a string with wildcards, it will have to match the full path.
lt: Tai yra sąsaja su locate. Jei įvesi paprastą eilutę, ji bus ieškoma
    kaip pilno kelio dalis, o jei įvesi eilutę su pakaitos simboliais
    (wildcards), ji turės atitikti pilną kelią.

en: Time Tracker tool
lt: Įrankis sekimui, kaip panaudoji savo laiką

en: Time tracking tool
lt: Laiko sekimo įrankis

en: Timer
lt: Laikas

en: Today
lt: Šiandien

en: Tolerance :
lt: Pakantumas :

en: Too many open logs. Close one and try again
lt: Per daug atidarytų log'ų. Uždaryk vieną ir bandyk vėl

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

en: Toolbar Segments
lt: Įrankių juostos dalys

en: Top
lt: Aukščiausia

en: Total
lt: Iš viso

en: Total Memory:
lt: Iš viso atminties:

en: Turn off or reset the computer
lt: Išjungti ar perkrauti kompiuterį

en: Type
lt: Tipas

en: Unable to access the drive.
lt: Negaliu prieiti prie kaupiklio.

en: Unable to display compressed file.
    zcat not found in your path.
lt: Negaliu parodyti suspaustos bylos.
    zcat nerasta kelyje.

en: Unable to open logfile!
lt: Nepavyko atidaryti log bylos!

en: Unable to parse the geometry string '%s'
lt: Negaliu išsiaiškinti geometrijos eilutės „%s“

en: Unable to perform requested operation, either because the server
    you are using is down or because you are not connected to the
    Internet. If you are not already connected to the Internet, please
    do so and try again.
lt: Negalėjau įvykdyti prašyto veiksmo, nes serveris, kuriuo tu bandai
    naudotis, yra nulūžęs, arba tu nesi prisijungęs prie interneto.
    Jei dar neprisijungei, padaryk tai dabar ir bandyk vėl.

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown filesystem
lt: Nežinoma bylų sistema

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update Information
lt: Atnaujinti informaciją

en: Update interval (ms)
lt: Atnaujinimo intervalas (ms)

en: Use Logfile
lt: Naudoti Log bylą

en: Used space
lt: Užimta vieta

en: User Colors
lt: Vartotojo spalvos

en: User Listing
lt: Vartotojų sąrašas

en: User Name:
lt: Vartotojo vardas:

en: Value
lt: Reikšmė

en: Values
lt: Reikšmės

en: Vertical
lt: Stačia

en: View or hide the action toolbar
lt: Rodyti ar paslėpti veiksmų įrankinę

en: View or hide the statusbar
lt: Rodyti ar paslėpti būsenos juostą

en: View or hide the text toolbar
lt: Rodyti ar paslėpti teksto įrankinę

en: View properties
lt: Vaizdo savybės

en: View users on the system
lt: Ką veikia aktyvūs vartotojai

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Where to put the window, and its size
lt: Kur padėti langą, ir jo dydis

en: Word definition
lt: Žodžio apibrėžimas

en: X Display Name:
lt: X Ekrano vardas:

en: Yes (%d sector)
lt: Yra (%d sektorius)

en: Yes (%d sectors)
lt: Yra (%d sektoriai)

en: You appear to have no IDE drives
lt: Atrodo, kad tu neturi jokių IDE kaupiklių

en: You can configure the commands on the popup menus.
    Just enter the name you want to appear on the 
    menu, and the command to execute.
    In the command, you can use %u to represent the
    currently selected username, and %t for the tty.
lt: Čia gali keisti komandas kontekstiniame meniu.
    Tiesiog įvesk vardą, kurį nori matyti meniu 
    ir komandą, kurią įvykdyti.
    Komandoje gali naudoti %u, atstojantį pažymėto
    vartotojo vardą, ir %t - konsolės numerį (tty).

en: You can create one or more views for this document. Note that you have to create at least one view.
lt: Tu gali sukurti vieną ar daugiau šio dokumento vaizdų. Bent vieną tikrai turi sukurti.

en: You have to restart GDict for these
    settings to become active.
lt: Tu turi iš naujo paleisti GDict, kad
    šie pakeitimai įsigaliotų.

en: You must be the super-user (root) to shut down or restart the computer.
lt: Tu turi būti super-user'is (root), kad išjungtum ar perkrautum kompiuterį

en: Your System
lt: Tavo sistema

en: Your config file is corrupted.
    Do you want to create a new session ?
lt: Tavo nuostatų byla yra sugadinta.
    Ar nori sukurti naują sesiją?

en: Zoom view
lt: Platesnis vaizdas

en: [GTT]New
lt: Naujas

en: _Action Toolbar
lt: _Veiksmų įrankinė

en: _Fixed Font
lt: _Lygiaplotis šriftas

en: _Focusable Buttons
lt: _Fokusuojami mygtukai

en: _Insert at end
lt: Įterpt_i gale

en: _New Project...
lt: _Naujas projektas...

en: _New Window
lt: _Naujas langas

en: _Open palette...
lt: _Atidaryti paletę...

en: _Reload Configuration File
lt: Įke_lti nustatymų bylą

en: _Save Configuration File
lt: Iš_saugoti nustatymų bylą

en: _Save palette
lt: Iš_saugoti paletę

en: _Statusbar
lt: _Būsenos juosta

en: _Text Toolbar
lt: _Teksto įrankinė

en: _Timer
lt: Laikma_tis

en: _Timer Running
lt: Laikma_tis eina

en: action to execute when regexps are TRUE
lt: veiksmas, kurį įvykdyti, kai regexp'ai yra TRUE

en: an initialization error occurred while starting 'guname-capplet'.
lt: įvyko inicializacijos klaida, paleidžiant 'guname-capplet'.

en: closing parenthesis expected
lt: tikėtasi uždarančio skliausto

en: description
lt: aprašymas

en: description:
lt: aprašymas:

en: empty
lt: tuščia

en: enabled
lt: įjungtas

en: extra junk at end: "%s"
lt: papildomas šlamštas gale: „%s“

en: grep options found in find list bad bad!
lt: grep pasirinktys rastos paieškos sąraše, blogai!

en: invalid variable identifer: %s
lt: netinkamas kintamojo vardas: %s

en: message regexp
lt: žinutės regexp'as

en: missing variable identifer
lt: trūksta kintamojo vardo

en: no description
lt: nėra aprašymo

en: no project selected
lt: joks projektas neparinktas

en: no such field: %d
lt: nėra tokio lauko: %d

en: non-grep option found in grep list, bad bad!
lt: ne-grep pasirinktis rasta grep sąraše, blogai!

en: number expected
lt: tikėtasi skaičiaus

en: process regexp
lt: proceso regexp'as:

en: program exited
lt: programa baigė darbą

en: program started
lt: programa paleista

en: project %t started
lt: pradėtas projektas %t

en: stopped project %t
lt: projektas %t baigtas

en: tag: [%s]
    log_name: [%s]
    process: [%s]
    message: [%s]
    description: [%s]
    action: [%s]
lt: tagas: [%s]
    log_vardas: [%s]
    procesas: [%s]
    žinutė: [%s]
    aprašymas: [%s]
    veiksmas: [%s]

en: tmp_list is NULL
lt: tmp_list yra NULL
