gFTP 2.0.8pre4 - en to cs translation catalogue (419 entries)

en:   Cancel
cs:  Zrušit

en:   Close
cs:   Zavřít

en: %d%% complete, %02d:%02d:%02d est. time remaining. (File %d of %ld)
cs: %d%% kompletní, %02d:%02d:%02d do ukončení přenosu. (Souborů %d z %d)

en: %ha = host account
cs: %ha = hostitel účet

en: %hh = host
cs: %hh = hostitel

en: %ho = host port
cs: %ho = hostitel port

en: %hp = host pass
cs: %hp = hostitel heslo

en: %hu = host user
cs: %hu = hostitel uživatel

en: %pa = proxy account
cs: %pa = proxy účet

en: %ph = proxy host
cs: %ph = proxy hostitel

en: %pp = proxy pass
cs: %pp = proxy heslo

en: %pu = proxy user
cs: %pu = proxy uživatel

en: %s
    Copyright (C) 1998-2002 Brian Masney <masneyb@seul.org>
    Official Homepage: http://gftp.seul.org/
    Logo by: Aaron Worley <planet_hoth@yahoo.com>
cs: %s
    Copyright (C) 1998-2002 Brian Masney <masney@seul.org>
    Oficiální domovská stránka: http://gftp.seul.org/
    Logo vytvořil: Aaron Worley <planet_hoth@yahoo.com>

en: %s: Not connected to a remote site
cs: %s: Není spojení se vzdálenou sítí

en: %s: Please hit the stop button first to do anything else
cs: %s: Prosím zmáčkněte tlačítko STOP před další činností

en: %s: This feature is not available using this protocol
cs: %s: Tato vlastnost není k dispozici v tomto protokolu

en: %s: You must have at least one item selected
cs: %s: Musíte vybrat aspoň jednu položku

en: %s: You must only have one item selected
cs: %s: Musíte vybrat jednu položku

en: (*) If this is set, and there is a ext= line below for the file extension, it will download the file as specified below
cs: (*) Pokud je nastaven spolu s ext= rozšířením názvem souboru, bude stažen soubor s touto specifikací

en: /Bookmarks/
cs: /Záložky/

en: /Bookmarks/%s
cs: Záložky/%s

en: /Bookmarks/Add bookmark
cs: /Záložky/Přidat záložku

en: /Bookmarks/Edit bookmarks
cs: /Záložky/Upravit záložku

en: /Bookmarks/sep
cs: /Záložky/sep

en: /Bookmarks/tearoff
cs: /Záložky/tearoff

en: /FTP/Binary
cs: /FTP/Binární

en: /FTP/Window 1
cs: /FTP/Okno 1

en: /FTP/Window 2
cs: /FTP/Okno 2

en: /FTP/_Options...
cs: /FTP/K_onfigurace...

en: /FTP/_Quit
cs: /FTP/_Konec

en: /File/Close
cs: /Soubor/Zavřít

en: /File/Delete
cs: /Soubor/Smazat

en: /File/New Folder...
cs: /Soubor/Nová složka...

en: /File/New Item...
cs: /Soubor/Nová položka...

en: /File/Properties...
cs: /Soubor/Vlastnosti...

en: /File/sep
cs: /Soubor/sep

en: /File/tearoff
cs: /Soubor/tearoff

en: /Help/About...
cs: /Nápověda/O programu...

en: /Help/tearoff
cs: /Nápověda/tearoff

en: /L_ogging
cs: L_ogování

en: /Local/Change Directory
cs: /Lokální/Změnit adresář

en: /Local/Change Filespec...
cs: /Lokální/Změnit masku...

en: /Local/Chmod...
cs: /Lokální/Změnit práva...

en: /Local/Delete...
cs: /Lokální/Smazat

en: /Local/Deselect All
cs: /Lokální/Invertovat výběr

en: /Local/Disconnect
cs: /Lokální/Odpojit

en: /Local/Edit...
cs: /Lokální/Editovat...

en: /Local/Make Directory...
cs: /Lokální/Vytvořit adresář

en: /Local/Open _URL...
cs: /Lokální/Otevřít _URL...

en: /Local/Refresh
cs: /Lokální/Obnovit

en: /Local/Rename...
cs: /Lokální/Přejmenovat...

en: /Local/Select All
cs: /Lokální/Vybrat vše

en: /Local/Select All Files
cs: /Lokální/Vybrat všechny soubory

en: /Local/Send SITE Command...
cs: /Lokální/Odeslat SITE příkaz...

en: /Local/View...
cs: /Lokální/Prohlížet...

en: /Local/sep
cs: /Lokální/sep

en: /Local/tearoff
cs: /Lokální/tearoff

en: /Logging/Clear
cs: /Logování/Vyčistit

en: /Logging/Save log...
cs: /Logování/Uložit log...

en: /Logging/View log...
cs: /Logování/Prohlížet log...

en: /Logging/tearoff
cs: /Logování/tearoff

en: /Remote/Change Directory
cs: /Vzdálený/Změnit adresář

en: /Remote/Change Filespec...
cs: /Vzdálený/Změnit masku...

en: /Remote/Chmod...
cs: /Vzdálený/Práva...

en: /Remote/Delete...
cs: /Vzdálený/Smazat...

en: /Remote/Deselect All
cs: /Vzdálený/Invertovat výběr

en: /Remote/Disconnect
cs: /Vzdálený/Odpojit

en: /Remote/Edit...
cs: /Vzdálený/Upravit...

en: /Remote/Make Directory...
cs: /Vzdálený/Vytvořit adresář...

en: /Remote/Open _URL...
cs: /Vzdálený/Otevřít _URL...

en: /Remote/Refresh
cs: /Vzdálený/Obnovit

en: /Remote/Rename...
cs: /Vzdálený/Přejmenovat...

en: /Remote/Select All
cs: /Vzdálený/Vybrat vše

en: /Remote/Select All Files
cs: /Vzdálený/Vybrat všechny soubory

en: /Remote/Send SITE Command...
cs: /Vzdálený/Poslat SITE příkaz...

en: /Remote/View...
cs: /Vzdálený/Prohlížet...

en: /Remote/sep
cs: /Vzdálený/sep

en: /Remote/tearoff
cs: /Vzdálený/tearoff

en: /Tool_s
cs: /Ná_stroje

en: /Tools/Clear Cache
cs: /Nástroje/Vyčistit chache

en: /Tools/Compare Windows
cs: /Nástroje/Porovnat okna

en: /Tools/tearoff
cs: /Nástroje/tearoff

en: /Transfers/Move File _Down
cs: /Přenos/Posunout soubor _Dolů

en: /Transfers/Move File _Up
cs: /Přenos/Posunout soubor _Nahoru

en: /Transfers/Put Files
cs: /Přenos/Odeslat soubor

en: /Transfers/Remove File
cs: /Přenos/Odebrat soubor

en: /Transfers/Retrieve Files
cs: /Přenos/Stáhnout soubor

en: /Transfers/Skip Current File
cs: /Přenos/Přeskočit soubor

en: /Transfers/Start Transfer
cs: /Přenos/Zahájit přenos

en: /Transfers/Stop Transfer
cs: /Přenos/Ukončit přenos

en: /Transfers/sep
cs: /Přenos/sep

en: /Transfers/tearoff
cs: /Přenos/tearoff

en: /_Bookmarks
cs: /_Záložky

en: /_File
cs: /_Soubor

en: /_Help
cs: /_Nápověda

en: /_Local
cs: /_Lokální

en: /_Remote
cs: /_Vzdálený

en: /_Transfers
cs: /_Přenos

en: >.
    If you have any questions, comments, or suggestions about this program, please feel free to email them to me. You can always find out the latest news about gFTP from my website at http://gftp.seul.org/
cs: .
    Otázky, komentáře a připomínky zasílejte autorovi programu na jeho e-mail (anglicky). Poslední verzi a zprávy o gFTP najdete na autorově webu na adrese http://gftp.seul.org. Připomínky k překladu zasílejte na adresu <cs@li.org> (česky).

en: >. If you have any questions, comments, or suggestions about this program, please feel free to email them to me. You can always find out the latest news about gFTP from my website at http://gftp.seul.org/
cs: >. Otázky, komentáře a připomínky zasílejte autorovi programu na jeho  e-mail (anglicky). Poslední verzi a zprávy o gFTP najdete na autorově webu na adrese  http://gftp.seul.org. Připomínky k překladu zasílejte na adresu <cs@li.org> (česky).

en: AUTHENTICATE
cs: AUTENTIZACE

en: About
cs: O programu

en: About gFTP
cs: O programu gFTP

en: Account:
cs: Účet:

en: Action
cs: Akce

en: Add
cs: Vložit

en: Add Bookmark
cs: Přidat záložku

en: Add Bookmark: Cannot add bookmark %s because that name already exists
cs: Přidat záložku: Není možno vložit záložku %s ,protože záložka tohoto 
    jména již existuje

en: Add Bookmark: You must enter a hostname
cs: Přidat záložku: Musíte vložit jméno počítače

en: Add Bookmark: You must enter a name for the bookmark
cs: Přidat záložku: Musíte vložit jméno této záložky

en: Add Host
cs: Přidat hostitele

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: Apply
cs: Použít

en: Are you sure you want to delete these %ld files and %ld directories
cs: Opravdu chcete smazat tyto %ld soubory a %ld adresáře?

en: Are you sure you want to erase the bookmark
    %s and all it's children?
cs: Opravdu chcete vymazat tuto záložku
    %s se všemi položkami

en: Attribs
cs: Přístupová práva

en: Automatically start the file transfers when they get queued?
cs: Automaticky zahájit přenos souborů po zařazení do fronty?

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Bookmarks Error: There are some missing entries in this bookmark. Make sure you have a hostname and username
cs: Chyba záložek: Chybějící údaj v záložce. Vložte název hostitele a uživatelské jméno

en: Bring up reconnect dialog
cs: Nenavazovat opětné spojení

en: Bring up the reconnect dialog after login failure
cs: Nenavazovat opětné spojení při nepřihlášení

en: Cannot bind a port: %s
cs: Nelze nalézt port: %s

en: Cannot connect to %s: %s
cs: Nelze spojit s %s: %s

en: Cannot create a data connection: %s
cs: Nelze vytvořit datové spojení: %s

en: Cannot fdopen() socket for %s: %s
cs: Nelze otevřít socket pro %s: %s

en: Cannot fdopen() socket: %s
cs: Nelze otevřít fd() socket: %s

en: Cannot find the license agreement file COPYING. Please make sure it is in either %s or in %s
cs: Nenalezen soubor s licenčním ujednáním. Ověřte zda je v %s nebo v %s

en: Cannot fork another process: %s
cs: Nelze rozvětvit jiný proces: %s

en: Cannot listen on port %d: %s
cs: Není příposlech na portu %d: %s

en: Cannot look up hostname %s: %s
cs: Nelze nalézt jméno hostitele %s: %s

en: Cannot retrieve file %s
cs: Nelze přenést soubor %s

en: Change
cs: Změnit

en: Change Filespec
cs: Změnit masku

en: Change Filespec: Operation canceled...you must enter a string
cs: Změna masky: Operace zrušena...musíte vložit masku

en: Chdir
cs: Změnit adresář

en: Child %d returned successfully
cs: Potomek %d úspěšně ukončen

en: Chmod
cs: Změnit práva

en: Compare Windows
cs: Porovnat okna

en: Confirm delete
cs: Potvrzovat smazání

en: Confirm when deleting files
cs: Je nutné potvrzovat mazání souborů

en: Connect
cs: Spojeno

en: Connect retries:
cs: Opakování spojení:

en: Connect timeout:
cs: Spojení přerušit po:

en: Connect via URL
cs: Spojit URL

en: Connected to %s:%d
cs: Spojeno s %s:%d

en: Connecting...
cs: Navazuji spojení...

en: Connection to %s timed out
cs: Spojení s %s vypršel čas

en: Could not change local directory to %s: %s
cs: Nelze změnit lokální adresář %s: %s

en: Could not change remote directory to %s: %s
cs: Nelze změnit vzdálený adresář na %s: %s

en: Could not download %s from %s
cs: Nelze stáhnout %s z %s

en: Could not get current working directory: %s
cs: Není přístup k pracovnímu adresáři: %s

en: Could not get local directory listing %s: %s
cs: Nelze zjískat výpis lokálního adresáře %s: %s

en: Could not parse URL %s
cs: Nelze rozebrat URL %s

en: Create
cs: Vytvořit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Date
cs: Datum

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Bookmark
cs: Smazat záložku

en: Delete Files/Directories
cs: Smazat soubory/Adresáře

en: Description:
cs: Popis:

en: Deselect All
cs: Invertovat výběr

en: Did you do a make install?
cs: Chcete spustit instalaci?

en: Disconnecting from site %s
cs: Odpojeno od sítě %s

en: Do one transfer at a time
cs: Současně přenášet jeden soubor

en: Do only one transfer at a time?
cs: Přenášet současně jen jeden soubor?

en: Do you want to use HTTP/1.1 or HTTP/1.0
cs: Chcete používat HTTP/1.1 nebo HTTP/1.0

en: Do you want to use the cache?
cs: Chcete používat cache?

en: Domain
cs: Doména

en: Don't Exit
cs: Nekončit

en: Download Files
cs: Stáhnout soubory

en: Drag-N-Drop
cs: Táhni a pusť

en: Drag-N-Drop: Ignoring url %s: Not a valid url
cs: Táhni a pusť: Ignoruji url %s: Není správnou url

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Bookmarks
cs: Upravit záložky

en: Edit Entry
cs: Upravit položku

en: Edit File
cs: Editovat soubor

en: Edit Host
cs: Upravit hostitele

en: Edit program:
cs: Editovací program

en: Edit: %s is a directory. Cannot edit it.
cs: Upravit: %s je adresář. Nelze jej editovat.

en: Edit: You must specify an editor in the options dialog
cs: Upravit: Musíte specifikovat editor v konfiguraci

en: Email address:
cs: Emailová adresa:

en: Enter Password
cs: Vložit heslo

en: Enter ftp url to connect to
cs: Vložte ftp url pro spojení

en: Enter name of directory to create
cs: Zadej jméno adresáře

en: Enter site-specific command
cs: Vložte site-spefic příkaz

en: Enter the name of the bookmark you want to add
    You can separate items by a / to put it into a submenu
    (ex: Linux Sites/Debian)
cs: Vložte jméno pod kterým bude záložka uložena
    Pokud chcete oddělit položku do submenu vložte /
    např.: Linux Sites/Debian

en: Enter the name of the new folder to create
cs: Vložte jméno nové složky

en: Enter the name of the new item to create
cs: Vložit jméno nové položky

en: Enter the new file specification
cs: Vložte masku

en: Enter your email address here
cs: Zde vložte emailovou adresu

en: Error opening file %s: %s
cs: Nelze otevřít soubor %s: %s

en: Error reading from host %s: %s
cs: Chyba čtení z %s: %s

en: Error writing to host %s: %s
cs: Chyba zápisu na %s: %s

en: Error: Cannot execute ssh:
cs: Chyba: Nelze spustit ssh:

en: Error: Cannot get information about file %s: %s
cs: Chyba:Nelze nalézt informace o souboru %s: %s

en: Error: Cannot open %s: %s
cs: Chyba: Nelze otevřít %s: %s

en: Error: Cannot open local file %s: %s
cs: Chyba: Nelze otevřít lokální soubor %s: %s

en: Error: Cannot seek on file %s: %s
cs: Chyba: Nelze vyhledat v souboru %s: %s

en: Error: Cannot truncate local file %s: %s
cs: Chyba: Nelze zkrátit lokální soubor %s: %s

en: Error: Cannot write to cache: %s
cs: Chyba: Nelze zapisovat do cache: %s

en: Error: Child %d returned %d
cs: Chyba: Potomek %d vrátil %d

en: Error: Command not recognized
cs: Chyba:Příkaz není znám

en: Error: Could not change mode of %s to %d: %s
cs: Chyba: Nelze změnit práva %s na %d: %s

en: Error: Could not make directory %s: %s
cs: Chyba: Nelze vytvořit adresář %s: %s

en: Error: Could not read from socket: %s
cs: Chyba: Nelze číst ze schránky: %s

en: Error: Could not remove directory %s: %s
cs: Chyba: Nelze odstranit adresář %s: %s

en: Error: Could not remove file %s: %s
cs: Chyba: Nelze odstranit soubor %s: %s

en: Error: Could not rename %s to %s: %s
cs: Chyba: Nelze přejmenovat %s na %s: %s

en: Error: Could not write to socket: %s
cs: Chyba: Nelze zapisovat do schránky: %s

en: Error: Error writing to %s: %s
cs: Cyba: Chyba zápisu do %s" %s

en: Error: Message size %d too big from server
cs: Chyba: Zpráva ze serveru velikosti %d je příliš velká

en: Error: Not connected to a remote site
cs: Chyba: Není spojení se vzdálenou sítí

en: Error: Received wrong init string from server
cs: Chyba: Přijmut špatný inicializační řetězec ze serveru

en: Error: Remote site %s disconnected. Max retries reached...giving up
cs: Chyba: Vzdálená síť %s odpojena. Max. počet pokusů vyčerpán ...vzdávám to

en: Error: Remote site %s disconnected. Will reconnect in %d seconds
cs: Chyba: Vzdálená síť %s odpojena. Pokus o obnovení spojení za %d sekund

en: Error: Remote site disconnected after trying to transfer file
cs: Chyba: Vzdálená síť %s odpojena po vyčerpání pokusů o přenos souborů

en: Error: You must type in a host to connect to
cs: Chyba: Musíte napsat hostitele pro spojení

en: Execute
cs: Spustit

en: Exit
cs: Konec

en: Failed to create a socket: %s
cs: Neúspěch při tvorbě socketu: %s

en: File %s has changed.
    What would you like to do?
cs: Soubor %s byl změnen.
    Co chcete provést?

en: File %s was not changed
cs: Soubor %s nebyl změněn

en: File transfer will be throttled to %.2f KB/s
cs: Přenos souborů byl snížen na %.2f KB/s

en: Filename
cs: Jméno souboru

en: Finished
cs: Ukončené

en: Finished retrieving data
cs: Ukončen přenos dat

en: Finished retrieving directory listing
cs: Přenesen výpis adresáře...

en: Firewall hostname
cs: Firewall hostitel

en: General
cs: Všeobecné

en: Getting directory listings
cs: Získávám výpis adresáře

en: Group
cs: Skupina

en: Host:
cs: Hostitel:

en: Hostname:
cs: Hostitel:

en: If this is set, gftp will automagically write a log to this file
cs: Pokud je nastaven, gftp automaticky loguje do tohoto souboru

en: If you disable this feature, then gFTP will only send LIST to the remote server instead of LIST -L
cs: Pokud vypnete tuto volbu, potom bude gFTP zasílat příkaz LIST vzdálenému serveru namísto příkazu LIST -L

en: Internal gFTP Error: Could not look up bookmark entry. This is definately a bug. Please email masneyb@seul.org about it. Please be sure to include the version number and how you can reproduce it
cs: Interní chyba gFTP: Nelze vyhledat položku záložek. Toto je vysledovatelná chyba. Prosím imformujte o ní emailem na adresu masney@seul.org.V informaci zahrňte "číslo verze a to jak lze chybu vyvolat.

en: License Agreement
cs: Licenční ujednání

en: Loading directory listing %s from cache
cs: Získávám výpis adresáře %s z cache

en: Local Directory:
cs: Lokální adresář

en: Local Hosts
cs: Lokální hostitel

en: Local Size
cs: velikost-lokální

en: Log file:
cs: Log soubor:

en: Log in as ANONYMOUS
cs: Přihlásit anonymně

en: Looking up %s
cs: Hledám %s

en: Make Directory
cs: Vytvořit adresář

en: Mkdir
cs: Vytvořit adresář

en: Mkdir: Operation canceled...you must enter a string
cs: Vytvořit adresář: Operace zrušena...musíte vložit název

en: Netmask
cs: Síťová maska

en: Network
cs: Síť

en: Network Address
cs: Síťová adresa

en: New Folder
cs: Nová složka

en: No
cs: Ne

en: Not connected
cs: Nespojeno

en: Opening %s with %s
cs: Otevřeno %s s pomocí %s

en: Opening SSH connection to %s
cs: Otevírám SSH spojení s %s

en: Operation canceled
cs: Operace zrušena

en: Options
cs: Možnosti

en: Other
cs: Další

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: Overwrite by Default
cs: Přepsat jako implicitní

en: Overwrite files by default or set to resume file transfers
cs: Přepsat soubory jako implicitní nebo nastavit navázaní přenosu souboru

en: Pass:
cs: Heslo:

en: Passive file transfers
cs: Pasivní přenos souborů

en: Password:
cs: Heslo

en: Please enter your password for this site
cs: Prosím vložte heslo pro tuto síť

en: Port to connect to on the firewall
cs: Port pro spojení s firewallem

en: Preserve permissions
cs: Přenášet práva

en: Progress
cs: Stav

en: Protocol:
cs: Protokol:

en: Proxy account:
cs: Proxy účet:

en: Proxy config
cs: Nastavení proxy

en: Proxy hostname:
cs: Proxy hostitel:

en: Proxy password:
cs: Heslo pro proxy:

en: Proxy server type
cs: Typ proxy serveru

en: Proxy username:
cs: Uživ.jméno na proxy

en: Put the directories first then the files
cs: Odeslat adresáře před soubory

en: Read
cs: Číst

en: Read timeout:
cs: Doba čtění

en: Received %ld directories
    and %ld files
cs: Přeneseno %ld adresářů
    a %ld souborů

en: Received URL %s
cs: Přijmuto URL %s

en: Received unexpected response from server
cs: Přijmuta neočekáváná odpověd od serveru

en: Receiving file names...
cs: Přijímám jména souborů

en: Recv %s of %s at %.2fKB/s, %02d:%02d:%02d est. time remaining
cs: Přeneseno %s z %s rychlostí %.2fKB/s, %02d:%02d:%02d do konce přenosu

en: Recv %s of %s, transfer stalled, unknown time remaining
cs: Přeneseno %s z %s, přenos pozastaven, nelze odhadnout čas ukončení

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Refresh after each file transfer
cs: Obnovit po každém přenosu souboru

en: Refresh the listbox after each file is transfered
cs: Obnovit listbox po přenosu souborů

en: Remember password
cs: Opakovat heslo

en: Remote Directory:
cs: Vzdálený adresář

en: Remote Size
cs: velikost-vzdálený

en: Remote host could not find file %s
cs: Vzdálený hostitel nemůže nalézt soubor %s

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Rename: Operation canceled...you must enter a string
cs: Přejmenovat: Operace zrušena...musíte vložit název

en: Resolve Remote Symlinks
cs: Následovat vzdálené symbolické linky

en: Resume
cs: Navázat

en: Retrieve Files: Not connected to a remote site
cs: Přenos souborů: Není spojení se vzdálenou sítí

en: Retrieving directory listing...
cs: Přenáším výpis adresáře...

en: Retrieving file names...%s bytes
cs: Přenáším jména souborů...%s bytů

en: Retry sleep time:
cs: Opakovat spojení za:

en: Run Bookmark
cs: Spusť Záložky

en: Running program: %s %s
cs: Spouštím program: %s %s

en: SITE command
cs: SITE příkazy

en: SITE: Operation canceled...you must enter a string
cs: SITE: Operace zrušena...musíte vložit znak

en: Save Log
cs: Uložit log

en: Save geometry
cs: Ukládat rozložení

en: Save the permissions of the transfered files
cs: Ukládat práva přenesených souborů

en: Save the size of each widget for next startup
cs: Uložit velikost oken pro příští start

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Send PASV command or PORT command for data transfers
cs: Zaslat příkaz PASV nebo příkaz PORT pro přenos dat

en: Show hidden files
cs: Ukazovat skryté soubory

en: Show hidden files in the listboxes
cs: Ukazovat skryté soubory v listboxu

en: Site
cs: Síť

en: Size
cs: Velikost

en: Skip
cs: Vynechat

en: Skip File
cs: Vynechat soubor

en: Skipped
cs: Vynechat

en: Skipping file %s on host %s
cs: Vynechán soubor %s na hostu %s

en: Sort
cs: Třídit

en: Sort directories first
cs: Nejdříve setřídit adresáře

en: Sorting...
cs: Třídím

en: Special
cs: Speciální

en: Start file transfers
cs: Zahájit přenos souboru

en: Starting the file transfer at offset %ld
cs: Zahájen přenos souboru od offsetu %ld

en: Startup Directory:
cs: Počáteční adresář

en: Stopping the transfer of %s
cs: Zastaven přenos z %s

en: Stopping the transfer on host %s
cs: Zastaven přenos z %s

en: Successfully changed local directory to %s
cs: Úspěšně změněn lokální adresář na %s

en: Successfully changed mode of %s to %d
cs: Ůspěšně změněna práva %s na %d

en: Successfully logged into SSH server %s
cs: Úspěšně přihlášen k SSH serveru %s

en: Successfully made directory %s
cs: Úspěšně vutvořen adresář %s

en: Successfully removed %s
cs: Úspěšně odstraněn %s

en: Successfully renamed %s to %s
cs: Ůspěšně přejmenováno %s na %s

en: Successfully transferred %s
cs: Úspěšně přeneseno %s

en: Successfully wrote the log file to %s
cs: Úspěšně zapsán soubor s logem do %s

en: The default directory gFTP will go to on startup
cs: Adresář, do kterého gFTP přejde po spuštění

en: The default height of the local/remote files listboxes
cs: Základní výška lokálního/vzdáleného listboxu

en: The default height of the logging window
cs: Základní výška přihlašovacího okna

en: The default height of the transfer listbox
cs: Základní výška přenosového listboxu

en: The default program used to edit files.
cs: Program, který bude použit pro editaci souborů

en: The default program used to view files. If this is blank, the internal file viewer will be used
cs: Program, který bude použit pro prohlížení souborů. Pokud není zadán, je použit interní prohlížeč

en: The default width of the local files listbox
cs: Základní šířka lokálního listboxu

en: The default width of the remote files listbox
cs: Základní šířka vzdáleného listboxu

en: The following file(s) exist on both the local and remote computer
    Please select what you would like to do
cs: Soubor(y) existuje na lokálním i vzdáleném počítači.
    Prosím upřesněte jakou akci chcete provést.

en: The max timeout for the connection
cs: Maximální čas pro spojení

en: The maximum KB/s a file transfer can get. (Set to 0 to disable)
cs: Maximální limit KB/s pro přenos souborů. (Nastav 0 pro vypnutí)

en: The number of auto-retries to do. Set this to 0 to retry indefinately
cs: Počet automatických pokusů o spojení.Nastav 0 pokud nebude definováno

en: The number of seconds to wait between retries
cs: Počet sekund, po které čeká, než opakuje spojení

en: The timeout for the read()s and write()s
cs: Doba pro čtení a zápis

en: The width of the attribs column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
cs: Šířka sloupce přístupové práva v listboxu. Nastav 0 pokud se má nastavit automaticky. Nastav -1 pro vypnutí tohoto sloupce

en: The width of the date column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
cs: Šířka sloupce datum v listboxu. Nastav 0 pokud se má nastavit automaticky. Nastav -1 pro vypnutí tohoto sloupce

en: The width of the filename column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
cs: Šířka sloupce jméno souboru v listboxu. Nastav 0 pokud se má nastavit automaticky. Nastav -1 pro vypnutí tohoto sloupce

en: The width of the filename column in the transfer window. Set this to 0 to have this column automagically resize.
cs: Šířka buňky se jménem souboru v přenosovém okně. Nastav na 0, pokud se má buňka automaticky přizpůsobit.

en: The width of the group column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
cs: Šířka sloupce skupina v listboxu. Nastav 0 pokud se má nastavit automaticky. Nastav -1 pro vypnutí tohoto sloupce

en: The width of the size column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
cs: Šířka sloupce velikost v listboxu. Nastav 0 pokud se má nastavit automaticky. Nastav -1 pro vypnutí tohoto sloupce

en: The width of the user column in the file listboxes. Set this to 0 to have this column automagically resize. Set this to -1 to disable this column
cs: Šířka sloupce vlastník v listboxu. Nastav 0 pokud se má nastavit automaticky. Nastav -1 pro vypnutí tohoto sloupce

en: There are file transfers in progress.
    Are you sure you want to exit?
cs: Probíhá přenos souborů
    Opravdu chcete skončit?

en: There are no file transfers selected
cs: Není vybrán žádný soubor pro zahájení přenosu

en: This defines what will happen when you double click a file in the file listboxes. 0=View file 1=Edit file 2=Transfer file
cs: Definovat akci která bude provedena po dvojkliku na souboru.  0=Prohlížet soubor1=Upravit soubor 2=Přenos souboru

en: This section contains the data that is in the history
cs: Tato sekce obsahuje data s historií přístupů

en: This section specifies which hosts are on the local subnet and won't need to go out the proxy server (if available). Syntax: dont_use_proxy=.domain or dont_use_proxy=network number/netmask
cs: Tato sekce specifikuje jména hostitelů lokální podsítě , kteří nemusí používat proxy server (pokud je k dispozici). Syntaxe: dont_use_proxy=.doména nebo dont_use_proxy=číslo síťě/netmask

en: This specifies how your proxy server expects us to log in
cs: Specifikuje volby pro přihlášení na proxy

en: Transfer Files
cs: Přenos souborů

en: Translated by
cs: Překlad: Domanský Petr <doman@atlas.cz>

en: Trying %s:%d
cs: Zkouším %s:%d

en: Upload
cs: Odeslat

en: Upload Files
cs: Odeslat soubory

en: Use HTTP/1.1
cs: Používat HTTP/1.1

en: Use cache
cs: Používat cache

en: User
cs: Uživatel

en: User:
cs: Uživatel:

en: Username:
cs: Uživ.jméno

en: View
cs: Prohlížet

en: View program:
cs: Prohlížecí program:

en: View: %s is a directory. Cannot view it.
cs: Prohlížet: %s je adresář. Nelze jej prohlížet

en: View: Cannot fork another process: %s
cs: Prohlížení: Nelze rozvětvit jiný proces: %s

en: View: Cannot open file %s: %s
cs: Prohlížet: Nelze otevřít soubor %s: %s

en: Viewing file %s
cs: Prohlížím soubor %s

en: Waiting %d seconds until trying to connect again
cs: Čekám %d sekund na pokus o další spojení

en: Waiting...
cs: Čekám...

en: Warning: Cannot find master bookmark file %s
cs: Varování: Nelze najít hlavní soubor záložek %s

en: Warning: Cannot parse listing %s
cs: Varování: Nelze analyzovat výpis %s

en: What would you like to rename %s to?
cs: Co by jste chtěli přejmenovat %s

en: Write
cs: Zapsat

en: Yes
cs: Ano

en: You can now adjust the attributes of your file(s)
    Note: Not all ftp servers support the chmod feature
cs: Nyní budou změněna práva těchto souborů
    Poznámka : Všechny ftp servery nepodporují změnu práv

en: Your firewall account (optional)
cs: Ůčet na firewall (volitelné)

en: Your firewall password
cs: Heslo na firewall

en: Your firewall username
cs: Uživ.jméno na firewallu

en: ext=file extenstion:XPM file:Ascii or Binary (A or B):viewer program. Note: All arguments except the file extension are optional
cs: ext=rozšíření názvu souboru:XPM soubor:Ascii nebo binární (A nebo B):prohlížecí program. Poznámka: Všechny parametry pro rošířené názvy souborů jsou volitelné

en: gFTP Error: Bad bookmarks file name %s
cs: Chyba gFTP: Špatné jméno souboru záložek %s

en: gFTP Error: Bad config file name %s
cs: Chyba gFTP: Špatné jméno konfiguračního souboru %s

en: gFTP Error: Bad log file name %s
cs: Chyba gFTP: Špatné jméno logovacího souboru %s

en: gFTP Error: Cannot find file %s in %s or %s
cs: Chyba gFTP: Nelze nalézt soubor %s na %s nebo %s

en: gFTP Error: Cannot find master config file %s
cs: Chyba gFTP: Nelze najít hlavní konfigurační soubor %s

en: gFTP Error: Cannot open bookmarks file %s: %s
cs: Chyba gFTP: Nelze otevřít soubor záložek %s: %s

en: gFTP Error: Cannot open config file %s: %s
cs: Chyba gFTP: Nelze otevřít konfigurační soubor %s: %s

en: gFTP Error: Could not make directory %s: %s
cs: Chyba gFTP: Nelze vytvořit adresář %s: %s

en: gFTP Warning: Cannot open %s for writing: %s
cs: Varování: Nelze otevřít %s pro zápis: %s

en: gFTP Warning: Line %d doesn't have enough arguments
cs: Varování gFTP: Řádek %d neobsahuje žádné argumenty

en: gFTP Warning: Skipping line %d in bookmarks file: %s
cs: Varování gFTP: Vynechávám řádek %d v souboru záložek: %s

en: gFTP Warning: Skipping line %d in config file: %s
cs: Varování gFTP: Vynechán řádek %d z konfiguračního souboru: %s

en: gFTP comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY; for details, see the COPYING file. This is free software, and you are welcome to redistribute it under certain conditions; for details, see the COPYING file
cs: Tento program je šířen v naději, že bude užitečný, avšak BEZ JAKÉKOLI ZÁRUKY;neposkytují se ani odvozené záruky PRODEJNOSTI anebo VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL. Další podrobnosti hledejte v Obecné veřejné licenci GNU.

en: none
cs: žádný

en: total
cs: celkem

en: unknown
cs: neznámý

en: usage: chdir <directory>
cs: použití: chdir <adresář>

en: usage: chmod <mode> <file>
cs: použití: chmod <mód> <soubor>

en: usage: delete <file>
cs: použití: delete <soubor>

en: usage: gftp [[ftp://][user:[pass]@]ftp-site[:port][/directory]]
cs: použití: gftp [[ftp://][uživatel:heslo@]ftp-síť[:port][/adresář]]

en: usage: mget <filespec>
cs: použití: mget <filespec>

en: usage: mkdir <new directory>
cs: použití: mkdir <nový adresář>

en: usage: mput <filespec>
cs: použití: mput <filespec>

en: usage: open [[ftp://][user:pass@]ftp-site[:port][/directory]]
cs: použití: open [[ftp://][uživatel:heslo@]ftp-síť[:port][/adresář]]

en: usage: rename <old name> <new name>
cs: použití: rename <staré jméno> <nové jméno>

en: usage: rmdir <directory>
cs: použití: rmdir <adresář>

en: user@host
cs: uživatel@hostitel

en: user@host NOAUTH
cs: uživatel@hostitel NOAUTH

en: user@host port
cs: uživatel@hostitel port

en: user@host:port
cs: uživatel@hostitel:port
