xmms 1.2.5 - en to lt translation catalogue (614 entries)

en: 
    Joystick Control: error reading
lt: 
    Vairalazdės valdiklis: klaida skaitant

en: 
    Segmentation fault
    
    You've probably found a bug in XMMS, please visit
    http://bugs.xmms.org and fill out a bug report.
lt: 
    Segmentacijos klaida
    
    Tu tikriausiai radai XMMS klaidą, prašom aplankyti
    http://bugs.xmms.org ir užpildyti klaidos pranešimą.

en:  (Cover)
lt:  (Koveris)

en:  (Remix)
lt:  (Remiksas)

en:  (disabled)
lt:  (išjungtas)

en:  (enabled)
lt:  (įjungtas)

en: %d frames
    Filesize: %lu B
lt: %d freimų
    Bylos dydis: %lu B

en: %d of %d files successfully deleted.
lt: %d iš %d bylų sėkmingai ištrintos.

en: %s
    Error protection: %s
    Copyright: %s
    Original: %s
    Emphasis: %s
lt: %s
    Klaidų apsauga: %s
    Autorinės teisės: %s
    Originalas: %s
    Pabrėžimas: %s

en: %s: illegal option -- %c
lt: %s: neteisėta parinktis -- %c

en: %s: invalid option -- %c
lt: %s: negaliojanti parinktis -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
lt: %s: parinktis „%c%s“ neleidžia nurodyti argumento

en: %s: option `%s' is ambiguous
lt: %s: parinktis „%s“ yra nevienareikšmė

en: %s: option `%s' requires an argument
lt: %s: parinktis „%s“ reikalauja argumento

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
lt: %s: parinktis „--%s“ neleidžia nurodyti argumento

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
lt: %s: parinktis „-W %s“ neleidžia nurodyti argumento

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
lt: %s: parinktis „-W %s“ nevienareikšmė

en: %s: option requires an argument -- %c
lt: %s: parinktis reikalauja argumento -- %c

en: %s: unrecognized option `%c%s'
lt: %s: neatpažinta parinktis „%c%s“

en: %s: unrecognized option `--%s'
lt: %s: neatpažinta parinktis „--%s“

en: (none)
lt: (jokio)

en: (unknown)
lt: (nežinomas)

en: /About XMMS
lt: /Apie XMMS

en: /Add
lt: /Pridėti

en: /Add/Directory
lt: /Pridėti/Katalogą

en: /Add/File
lt: /Pridėti/Bylą

en: /Add/Url
lt: /Pridėti/URL

en: /Always On Top
lt: /Visada viršuje

en: /Analyzer Falloff
lt: /Analizės atkritimas

en: /Analyzer Falloff/Fast
lt: /Analizės atkritimas/Greitas

en: /Analyzer Falloff/Fastest
lt: /Analizės atkritimas/Greičiausias

en: /Analyzer Falloff/Medium
lt: /Analizės atkritimas/Vidutinis

en: /Analyzer Falloff/Slow
lt: /Analizės atkritimas/Lėtas

en: /Analyzer Falloff/Slowest
lt: /Analizės atkritimas/Lėčiausias

en: /Analyzer Mode
lt: /Analizės būdas

en: /Analyzer Mode/-
lt: /Analizės būdas/-

en: /Analyzer Mode/Bars
lt: /Analizės būdas/Stulpeliai

en: /Analyzer Mode/Fire
lt: /Analizės būdas/Ugnis

en: /Analyzer Mode/Lines
lt: /Analizės būdas/Linijos

en: /Analyzer Mode/Normal
lt: /Analizės būdas/Normali

en: /Analyzer Mode/Peaks
lt: /Analizės būdas/Pikai

en: /Analyzer Mode/Vertical Lines
lt: /Analizės būdas/Gulsčios linijos

en: /Autoscroll Songname
lt: /Slinkti dainos pavadinimą

en: /Configure Equalizer
lt: /Nustatyti ekvalaizerį

en: /Delete
lt: /Ištrinti

en: /Delete/Auto-load preset
lt: /Ištrinti/Įsikelianti preset'ą

en: /Delete/Preset
lt: /Ištrinti/Preset'ą

en: /DoubleSize
lt: /Dvigubo dydžio

en: /Easy Move
lt: /Laisvai perkeliamas

en: /Equalizer WindowShade Mode
lt: /Ekvalaizeris suvyniotas

en: /Exit
lt: /Išeiti

en: /File Info
lt: /Bylos info

en: /Graphical EQ
lt: /Ekvalaizeris

en: /Jump To File
lt: /Peršokti į bylą

en: /Jump To Time
lt: /Peršokti į laiką

en: /Load
lt: /Įkelti

en: /Load/-
lt: /Įkelti/-

en: /Load/Auto-load preset
lt: /Įkelti/Įsikeliantį preset'ą

en: /Load/Default
lt: /Įkelti/Įprastą

en: /Load/From WinAMP EQF file
lt: /Įkelti/Iš WinAMP EQF bylos

en: /Load/From file
lt: /Įkelti/Iš bylos

en: /Load/Preset
lt: /Įkelti/Preset'ą

en: /Load/Zero
lt: /Įkelti/Nulius

en: /Main Window
lt: /Pagrindinis langas

en: /No Playlist Advance
lt: /Nesislinkti grojaraščiu

en: /Options
lt: /Parinktys

en: /Peaks Falloff
lt: /Pikų atkritimas

en: /Peaks Falloff/Fast
lt: /Pikų atkritimas/Greitas

en: /Peaks Falloff/Fastest
lt: /Pikų atkritimas/Greičiausias

en: /Peaks Falloff/Medium
lt: /Pikų atkritimas/Vidutinis

en: /Peaks Falloff/Slow
lt: /Pikų atkritimas/Lėtas

en: /Peaks Falloff/Slowest
lt: /Pikų atkritimas/Lėčiausias

en: /Physically Delete Files
lt: /Fiziškai ištrinti bylas

en: /Play Directory
lt: /Groti katalogą

en: /Play File
lt: /Groti bylą

en: /Play Location
lt: /Groti adresą

en: /Playback
lt: /Grojimas

en: /Playback/-
lt: /Grojimas/-

en: /Playback/10 Tracks Back
lt: /Grojimas/10 takelių atgal

en: /Playback/10 Tracks Fwd
lt: /Grojimas/10 takelių pirmyn

en: /Playback/Back 5 Seconds
lt: /Grojimas/Atgal 5 sekundes

en: /Playback/Fwd 5 Seconds
lt: /Grojimas/Pirmyn 5 sekundes

en: /Playback/Jump to File
lt: /Grojimas/Šokti į bylą

en: /Playback/Jump to Time
lt: /Grojimas/Šokti į laiką

en: /Playback/Next
lt: /Grojimas/Kitas

en: /Playback/Pause
lt: /Grojimas/Pauzė

en: /Playback/Play
lt: /Grojimas/Groti

en: /Playback/Previous
lt: /Grojimas/Praeitas

en: /Playback/Start of List
lt: /Grojimas/Grojaraščio pradžia

en: /Playback/Stop
lt: /Grojimas/Sustoti

en: /Playlist
lt: /Grojaraštis

en: /Playlist Editor
lt: /Grojaraštis

en: /Playlist WindowShade Mode
lt: /Grojaraštis suvyniotas

en: /Playlist/Load List
lt: /Grojaraštis/Įkelti sąrašą

en: /Playlist/New List
lt: /Grojaraštis/Naujas sąrašas

en: /Playlist/Save List
lt: /Grojaraštis/Išsaugoti sąrašą

en: /Preferences
lt: /Nuostatos

en: /Randomize List
lt: /Sumaišyti sąrašą

en: /Refresh Rate
lt: /Atnaujinimo dažnis

en: /Refresh Rate/Eighth (~6 fps)
lt: /Atnaujinimo dažnis/Aštuntadalis (~6 fps)

en: /Refresh Rate/Full (~50 fps)
lt: /Atnaujinimo dažnis/Pilnas (~50 fps)

en: /Refresh Rate/Half (~25 fps)
lt: /Atnaujinimo dažnis/Pusė (~25 fps)

en: /Refresh Rate/Quarter (~13 fps)
lt: /Atnaujinimo dažnis/Ketvirtis (~13 fps)

en: /Reload skin
lt: /Perkrauti rūbą

en: /Remove
lt: /Pašalinti

en: /Remove Dead Files
lt: /Pašalinti nesančias bylas

en: /Remove/All
lt: /Pašalinti/Visas

en: /Remove/Crop
lt: /Pašalinti/Išskyrus parinktas

en: /Remove/Misc
lt: /Pašalinti/Įvairūs

en: /Remove/Selected
lt: /Pašalinti/Parinktas

en: /Repeat
lt: /Kartoti

en: /Reverse List
lt: /Apversti sąrašą

en: /Save
lt: /Išsaugoti

en: /Save/-
lt: /Išsaugoti/-

en: /Save/Auto-load preset
lt: /Išsaugoti/Įsikeliantį preset'ą

en: /Save/Default
lt: /Išsaugoti/Įprastą

en: /Save/Preset
lt: /Išsaugoti/Preset'ą

en: /Save/To WinAMP EQF file
lt: /Išsaugoti/Į WinAMP EQF bylą

en: /Save/To file
lt: /Išsaugoti/Į bylą

en: /Scope Mode
lt: /Akiračio būdas

en: /Scope Mode/Dot Scope
lt: /Akiračio būdas/Taškinis akiratis

en: /Scope Mode/Line Scope
lt: /Akiračio būdas/Linijinis akiratis

en: /Scope Mode/Solid Scope
lt: /Akiračio būdas/Vientisas akiratis

en: /Selection
lt: /Parinkimas

en: /Selection/Invert Selection
lt: /Parinkimas/Apkeisti pažymėjimą

en: /Selection/Select All
lt: /Parinkimas/Pažymėti visas

en: /Selection/Select None
lt: /Parinkimas/Atžymėti visas

en: /Shuffle
lt: /Atsitiktinai

en: /Skin Browser
lt: /Rūbų naršyklė

en: /Sort
lt: /Rikiuoti

en: /Sort List
lt: /Rikiuoti sąrašą

en: /Sort List/By Filename
lt: /Rikiuoti sąrašą/Pagal bylos vardą

en: /Sort List/By Path + Filename
lt: /Rikiuoti sąrašą/Pagal kelią + bylą

en: /Sort List/By Title
lt: /Rikiuoti sąrašą/Pagal pavadinimą

en: /Sort Selection
lt: /Rikiuoti parinkimą

en: /Sort Selection/By Filename
lt: /Rikiuoti parinkimą/Pagal bylos vardą

en: /Sort Selection/By Path + Filename
lt: /Rikiuoti parinkimą/Pagal kelią + bylą

en: /Sort Selection/By Title
lt: /Rikiuoti parinkimą/Pagal pavadinimą

en: /Sticky
lt: /Lipnus

en: /Time Elapsed
lt: /Praėjęs laikas

en: /Time Remaining
lt: /Likęs laikas

en: /View File Info
lt: /Rodyti bylos info

en: /Visualization
lt: /Vizualizacija

en: /Visualization Mode
lt: /Vizualizacijos būdas

en: /Visualization Mode/Analyzer
lt: /Vizualizacijos būdas/Analizė

en: /Visualization Mode/Off
lt: /Vizualizacijos būdas/Išjungta

en: /Visualization Mode/Scope
lt: /Vizualizacijos būdas/Akiratis

en: /Visualization plugins
lt: /Vizualizacijos įskiepiai

en: /WindowShade Mode
lt: /Pagr. langas suvyniotas

en: /WindowShade VU Mode
lt: /Suvynioto lango VU būdas

en: /WindowShade VU Mode/Normal
lt: /Suvynioto lango VU būdas/Normalus

en: /WindowShade VU Mode/Smooth
lt: /Suvynioto lango VU būdas/Glodus

en: 16 bit
lt: 16 bitų

en: 3DFX Fullscreen mode
lt: 3DFX Viso ekrano režimas

en: 8 bit
lt: 8 bitų

en: A simple xmms gnome panel applet by Anders Carlsson.
    Some code is from wmxmms by Mikael Alm.
    Tooltip support by Hiroshi Takekawa.
lt: Paprastas XMMS Gnome skydelio įtaisas, parašytas Anders Carlsson.
    Dalis kodo paimta iš wmxmms (autorius Mikael Alm).
    Patarimų palaikymas iš Hiroshi Takekawa.

en: About
lt: Apie

en: About ESounD Plugin
lt: Apie ESounD Pluginą

en: About Echo Plugin
lt: Apie Aido įskiepį

en: About Extra Stereo Plugin
lt: Apie Extra Stereo įskiepį

en: About Joystick Driver
lt: Apie vairalazdės tvarkyklę

en: About OSS Driver
lt: Apie OSS Tvarkyklę

en: About Ogg Vorbis Plugin
lt: Apie Ogg Vorbis įskiepį

en: About Solaris Audio Driver
lt: Apie Solaris garso įskiepį

en: About Tone Generator
lt: Apie Tonų generatorių

en: About Voice Removal Plugin
lt: Apie balso pašalinimo įskiepį

en: About XMMS
lt: Apie XMMS

en: About mikmod plugin
lt: Apie mikmod įskiepį

en: About...
lt: Apie...

en: Acoustic
lt: Akustinė

en: Add all files in directory
lt: Pridėti visas bylas kataloge

en: Add selected files
lt: Pridėti parinktas bylas

en: Additional Programming:
lt: Papildomas programavimas:

en: Afrikaans:
lt: Afrikiečių:

en: Album
lt: Albumas

en: Album:
lt: Albumas:

en: Allow multiple instances
lt: Leisti kelis įsikūnijimus

en: Alternate
lt: Alternatyva

en: Always show clutterbar
lt: Visada rodyti mygtukų stulpelį

en: Always use AUDIODEV environment variable
lt: Visada naudoti AUDIODEV aplinkos kintamąjį

en: An error occured:
    %s
lt: Įvyko klaida:
    %s

en: Anders Carlsson (effect plugins)
lt: Anders Carlsson (efektų įskiepiai)

en: Andreas Bergstrųm
lt: Andreas Bergstrom

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Artist:
lt: Atlikėjas:

en: Audio I/O Plugins
lt: Garso I/O įskiepiai

en: Audio device:
lt: Garso įrenginys:

en: Avantgarde
lt: Avantgardas

en: Azerbaijani:
lt: Azerbaidžaniečių:

en: BALANCE: %d%% LEFT
lt: BALANSAS: %d%% KAIRĖJE

en: BALANCE: %d%% RIGHT
lt: BALANSAS: %d%% DEŠINĖJE

en: BALANCE: CENTER
lt: BALANSAS: VIDURYS

en: Back 5 tracks
lt: Atgal 5 dainom

en: Ballad
lt: Baladė

en: Bitrate: %d kb/s
lt: Bitų sekos greitis: %d kB/s

en: Bitrate: Variable,
    avg. bitrate: %d kb/s
lt: Bitų sekos greitis: kintamas,
    vidutiniškai %d kB/s

en: Blues
lt: Bliuzas

en: Blur Scope %s
lt: Blur akiratis %s

en: Blur scope
lt: Blur akiratis

en: Brazilian Portuguese:
lt: Brazilų portugalų:

en: Browse
lt: Naršyti

en: Buffer size (kb):
lt: Buferio dydis (kB):

en: Buffer size (ms):
lt: Buferio dydis (ms):

en: Buffering
lt: Buferizavimas

en: Buffering:
lt: Buferizavimas:

en: Bulgarian:
lt: Bulgarų:

en: Button %d:
lt: Mygtukas %d:

en: Buttons:
lt: Mygtukai:

en: CD Audio Player %s
lt: CD Audio grotuvas %s

en: CD Audio Player Configuration
lt: CD Audio grotuvo nustatymas

en: CD Audio Track %02u
lt: CD Audio takelis %02u

en: CD Index server:
lt: CD Index serveris:

en: CDDB server:
lt: CDDB serveris:

en: CDROM drive
lt: CDROM kaupikliu

en: CONNECTED: WAITING FOR REPLY
lt: PRISIJUNGIAU: LAUKIU ATSAKYMO

en: CONNECTING TO %s:%d
lt: JUNGIUOSI PRIE %s:%d

en: Cabaret
lt: Kabaretas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Carl van Schaik (pro logic plugin)
lt: Carl van Schaik (pro logic įskiepis)

en: Catalan:
lt: Katalonų:

en: Celtic
lt: Keltų

en: Channels:
lt: Kanalai:

en: Channels: %d
lt: Kanalai: %d

en: Charles Sielski (irman plugin)
lt: Charles Sielski (IRMan įskiepis)

en: Chinese:
lt: Kinų:

en: Christian Rock
lt: Krikščioniškas rokas

en: Chun-Chung Chen (xfont patch)
lt: Chun-Chung Chen (xfont lopas)

en: Classic Rock
lt: Klasikinis rokas

en: Classical
lt: Klasikinis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Color Entry
lt: Spalvos įvestis

en: Comedy
lt: Komedija

en: Command:
lt: Komanda:

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Configure
lt: Nustatyti

en: Configure Echo
lt: Nustatyti aidą

en: Configure Equalizer
lt: Ekvalaizerio nuostatos

en: Configure Extra Stereo
lt: Nustatyti Extra Stereo

en: Configure Solaris driver
lt: Nustatyti Solaris tvarkyklę

en: Controls:
lt: Valdikliai:

en: Convert %20 to space
lt: Paversti %20 tarpais

en: Convert underscore to space
lt: Paversti pabraukimus tarpais

en: Copyright (C) Anders Carlsson 1999), Hiroshi Takekawa 2001
lt: Copyright (C) Anders Carlsson 1999, Hiroshi Takekawa 2001

en: Copyright:
lt: Autorinės teisės:

en: Couldn't connect to host %s
lt: Negalėjau prisijungti prie hosto %s

en: Couldn't connect to host %s
    Server reported: %s
lt: Negalėjau prisijungti prie hosto %s
    Serveris pranešė: %s

en: Couldn't load mod
lt: Negaliu įkelti mod

en: Couldn't look up host %s
lt: Negalėjau surasti hosto %s

en: Couldn't open audio
lt: Negaliu atidaryti garso

en: Couldn't remove tag!
lt: Negaliu pašalinti tago!

en: Couldn't write tag!
lt: Negaliu įrašyti tago!

en: Country
lt: Kantri

en: Created by Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    Control XMMS with your TV / VCR / Stereo remote 
    IRman page - http://www.evation.com/irman/
lt: Sukūrė Charles Sielski <stray@teklabs.net>
    Valdyk XMMS su savo TV / VCR / Stereo valdymo pultu
    IRman svetainė - http://www.evation.com/irman/

en: Credits
lt: Padėka

en: Croatian:
lt: Kroatų:

en: Czech:
lt: Čekų:

en: DISABLE ALWAYS ON TOP
lt: NEBŪTI VISADA VIRŠUJE

en: DISABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
lt: NEBŪTI VISADA VIRŠUJE (NEINA)

en: DISABLE DOUBLESIZE
lt: NEBŪTI DVIGUBO DYDŽIO

en: Danish:
lt: Danų:

en: Date
lt: Data

en: Date:
lt: Data:

en: David Fernįndez Vaamonde
lt: David Fernandez Vaamonde

en: Decoder
lt: Dekoderis

en: Decoder:
lt: Dekoderis:

en: Default
lt: Įprastas

en: Default (%s)
lt: Įprastas (%s)

en: Default - %s
lt: Įprastas - %s

en: Default panning separation
lt: Įprastas panning atskyrimas

en: Delay: (ms)
lt: Delsa: (ms)

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete auto-preset
lt: Ištrinti įsikeliantį preset'ą

en: Delete preset
lt: Ištrinti preset'ą

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Detect files by content (instead of file extention)
lt: Atpažinti bylas pagal turinį (o ne pagal priesagą)

en: Device
lt: Įrenginys

en: Device:
lt: Įrenginys:

en: Device:
lt: Įrenginys:

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Devices:
lt: Įrenginiai:

en: Dim titlebar when inactive
lt: Užtemdyti pavadinimą, kai neaktyvus

en: Directionals (alternate):
lt: Kreipikliai (alternatyva):

en: Directionals:
lt: Kreipikliai:

en: Directory preset file:
lt: Katalogo presetų byla:

en: Directory:
lt: Katalogas:

en: Disable ID3V2 tags
lt: Uždrausti ID3v2 tagus

en: Disk Writer Configuration
lt: Rašymo į diską nustatymas

en: Disk Writer Plugin %s
lt: Rašymo į diską įskiepis %s

en: Do not hide windowmanager decorations
lt: Nepaslėpti langų tvarkyklės dekoracijų

en: Down sample:
lt: Sumažinti dažnį:

en: Dual channel
lt: Dvigubas kanalas

en: Duet
lt: Duetas

en: Dutch:
lt: Olandų:

en: ENABLE ALWAYS ON TOP
lt: BŪTI VISADA VIRŠUJE

en: ENABLE ALWAYS ON TOP (N/A)
lt: BŪTI VISADA VIRŠUJE (NEINA)

en: ENABLE DOUBLESIZE
lt: BŪTI DVIGUBO DYDŽIO

en: ERROR: Couldn't find %s
lt: KLAIDA: negaliu rasti %s

en: ESD Plugin configuration
lt: ESD įskiepio nustatymas

en: Easy Listening
lt: Lengvai klausoma

en: Echo Plugin
    By Johan Levin 1999.
    
    Surround echo by Carl van Schaik 1999
lt: Aido įskiepis
    Sukūrė Johan Levin, 1999;
    
    Apsupantis aidas sukurtas Carl van Schaik, 1999

en: Echo Plugin %s
lt: Aido įskiepis %s

en: Effect Plugins
lt: Efektų įskiepiai

en: Effect intensity:
lt: Efekto intensyvumas:

en: Effect/General Plugins
lt: Efektų/Bendrieji įskiepiai

en: Enable Automatic detection
lt: Leisti atpažinti savaime

en: Enable Icecast Metadata UDP Channel
lt: Leisti Icecast Metadata UDP kanalą

en: Enable SHOUT/Icecast title streaming
lt: Leisti SHOUT/Icecast pavadinimo streaming'ą

en: Enable plugin
lt: Naudoti įskiepį

en: Enqueue
lt: Įdėti į eilę

en: Enter URL to add:
lt: Įvesk, kokį URL pridėti:

en: Enter code or use remote
lt: Įvesk kodą arba naudok pultą

en: Enter location to play:
lt: Įvesk adresą, iš kur groti:

en: Equalizer doublesize linked
lt: Ekvalaizeris dvigubo dydžio, prilipintas

en: Eric L. Hernes (FreeBSD patches)
lt: Eric L. Hernes (FreeBSD pataisymai)

en: Error
lt: Klaida

en: Error opening audio for idcin.
lt: Klaida atidarant garsą idcin.

en: Error!
lt: Klaida!

en: Ethnic
lt: Etninė

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin 1999.
lt: Extra Stereo įskiepis
    
    Sukūrė Johan Levin 1999.

en: Extra Stereo Plugin %s
lt: Extra Stereo įskiepis %s

en: FILE INFO BOX
lt: BYLOS INFO

en: Failed to delete "%s": %s.
lt: Nepavyko ištrinti "%s": %s.

en: Failed to modify tag
lt: Nepavyko pakeisti tago

en: Feedback: (%)
lt: Grįžimas: (%)

en: File Info
lt: Bylos info

en: File Info - %s
lt: Bylos info -- %s

en: File extension
lt: Bylos plėtinys

en: File name
lt: Bylos vardas

en: File path
lt: Bylos kelias

en: File preset extension:
lt: Presetų bylų priesagos:

en: File size: %d B
lt: Bylos dydis: %d B

en: Filename:
lt: Bylos vardas:

en: Files
lt: Bylos

en: Folklore
lt: Folkloras

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Force volume fade at the end of the module
lt: Priversti garsumą užgesti modulio gale

en: Forward 5s
lt: Pirmyn 5s

en: French:
lt: Prancūzų:

en: Fwd 5 tracks
lt: Pirmyn 5 dainom

en: Galician:
lt: Galų:

en: Game
lt: Žaidimas

en: General
lt: Pagrindai

en: General Plugins
lt: Bendrieji įskiepiai

en: General plugins
lt: Bendrieji įskiepiai

en: Genre
lt: Žanras

en: Genre:
lt: Žanras:

en: German:
lt: Vokiečių:

en: Get server list
lt: Gauti serverių sąrašą

en: Greek:
lt: Graikų:

en: Headphones
lt: Ausinės

en: Homepage and Graphics:
lt: Svetainė ir grafika:

en: Host:
lt: Hostas:

en: Huffman decode error.
lt: Huffmano dekodavimo klaida.

en: Hungarian:
lt: Vengrų:

en: ID3 Tag:
lt: ID3 tagas:

en: ID3 Tags:
lt: ID3 tagai:

en: ID3 format:
lt: ID3 formatas:

en: IDCin Play
lt: IDCin Grojimas

en: IR code length:
lt: IR kodo ilgis:

en: IRman Control %s
lt: IRman valdymas %s

en: ISRC number:
lt: ISRC numeris:

en: Id Software .cin player %s
lt: Id Software .cin grotuvas %s

en: If "Auto" is enabled on the equalizer, xmms will try to load equalizer presets like this:
    1: Look for a preset file in the directory of the file we are about to play.
    2: Look for a directory preset file in the same directory.
    3: Look for a preset saved with the "auto-load" feature
    4: Finally, try to load the "default" preset
lt: Jei "Auto" yra įjungtas ekvalaizeryje, xmms bandys įkelti ekvalaizerio presetus taip:
    1: Ieškos preseto bylos kataloge, iš kurio grosime kūrinį.
    2: Ieškos katalogo presetų bylos tame pat kataloge.
    3: Ieškos preseto, išsaugoto su "auto-load" galimybe.
    4. Galiausiai, bandys įkelti "įprastą" presetą.

en: Indonesian:
lt: Indoneziečių:

en: Input Plugins
lt: Įvesties įskiepiai

en: Input plugins
lt: Įvesties įskiepiai

en: Instrumental
lt: Instrumentinis

en: Internal speaker
lt: Vidinis garsiakalbis

en: Irish:
lt: Airių:

en: Italian:
lt: Italų:

en: J. Nick Koston (MikMod plugin)
lt: J. Nick Koston (MikMod įskiepis)

en: Japanese:
lt: Japonų:

en: Jazz
lt: Džiazas

en: Johan Levin (echo + stereo plugin)
lt: Johan Levin (echo + stereo įskiepiai)

en: John Riddoch (Solaris plugin)
lt: John Riddoch (Solaris įskiepis)

en: Joint stereo
lt: Jungtinis Stereo

en: Joystick 1:
lt: Vairalazdė 1:

en: Joystick 2:
lt: Vairalazdė 2:

en: Joystick Control
lt: Valdymas vairalazde

en: Joystick Control %s
lt: Valdymas vairalazde %s

en: Juan Manuel Garcķa Molina
lt: Juan Manuel Garcia Molina

en: Jump
lt: Šokti

en: Jump to file
lt: Šokti į bylą

en: Jump to time
lt: Šokti į laiką

en: Jump to:
lt: Šokti į:

en: Korean:
lt: Korėjiečių:

en: LOOKING UP %s
lt: IEŠKAU %s

en: Latin
lt: Lotynų

en: Latvian:
lt: Latvių:

en: Length: %d:%.2d
lt: Ilgis: %d:%d.2d

en: Lithuanian:
lt: Lietuvių:

en: Load auto-preset
lt: Įkelti įsikeliantį preset'ą

en: Load equalizer preset
lt: Įkelti ekvalaizerio preset'ą

en: Load file(s)
lt: Pridėti bylą(as)

en: Load playlist
lt: Įkelti grojaraštį

en: Load preset
lt: Įkelti preset'ą

en: Location:
lt: Vieta:

en: Look for hidden patterns in modules
lt: Ieškoti paslėptų patternų moduliuose

en: MPEG Info:
lt: MPEG info:

en: MPEG Layer 1/2/3 Player %s
lt: MPEG Layer 1/2/3 grotuvas %s

en: MPG123 Configuration
lt: mpg123 nustatymas

en: Main Programming:
lt: Pagrindinis programavimas:

en: Main Window
lt: Pagrindinis langas

en: Metal
lt: Metalas

en: Michael Hipp and others (MPG123 engine)
lt: Michael Hipp ir kitų (MPG123 variklis)

en: MikMod Configuration
lt: MikMod nustatymas

en: MikMod Player %s
lt: MikMod grotuvas %s

en: Mikmod Plugin
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Ported to xmms by J. Nick Koston
lt: Mikmod įskiepis
    http://www.multimania.com/miodrag/mikmod/
    Pritaikė XMMS J. Nick Koston

en: Mixer
lt: Mikšeris

en: Mixer Settings:
lt: Mikšerio parinktys:

en: Mixer device:
lt: Mikšerio įrenginys:

en: Mouse Wheel adjusts Volume by (%)
lt: Pelės ratukas keičia garsumą kas (%)

en: Name format:
lt: Pavadinimo formatas:

en: Next
lt: Kitas

en: Next Track
lt: Kita daina

en: No
lt: Ne

en: No tag to remove!
lt: Nėra trinamo tago!

en: Nominal bitrate: %d kbps
lt: Nominalus bitų sekos greitis: %d kbps

en: None
lt: Joks

en: Norwegian:
lt: Norvegų:

en: Nothing
lt: Nieko

en: OPTIONS MENU
lt: NUOSTATŲ MENIU

en: OSS Driver %s
lt: OSS tvarkyklė %s

en: OSS Driver configuration
lt: OSS tvarkyklės nustatymas

en: OSS Mixer
lt: OSS mikšeriu

en: Ogg Vorbis Configuration
lt: Ogg Vorbis nustatymas

en: Ogg Vorbis Info:
lt: Ogg Vorbis info:

en: Ogg Vorbis Player %s
lt: Ogg Vorbis grotuvas %s

en: Ogg Vorbis Plugin by Xiphophorus
    
    Original code by
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    Contributions from
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    
    Visit Xiphophorus at http://www.xiph.org/
lt: Ogg Vorbis įskiepis, sukurtas Xiphophorus
    
    Originalaus kodo autorius
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    Prisidėjo šie žmonės:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    
    Aplankyk Xiphophorus adresu http://www.xiph.org/

en: Ogg Vorbis Tag:
lt: Ogg Vorbis tagas:

en: Ogg Vorbis Tags:
lt: Ogg Vorbis tagai:

en: Ok
lt: Gerai

en: Olle Hällnäs (compiling fixes)
lt: Olle Hällnäs (kompiliavimo pataisymai)

en: OpenGL Spectrum analyzer
lt: OpenGL Spektro analizė

en: OpenGL Spectrum analyzer %s
lt: OpenGL Spektro analizė %s

en: OpenGL Spectrum configuration
lt: OpenGL spektro nustatymas

en: Options
lt: Parinktys

en: Options:
lt: Parinktys:

en: Organization:
lt: Organizacija:

en: Other
lt: Kitas

en: Output Plugin
lt: Išvesties įskiepiai

en: Output ports:
lt: Išvesties prievadai:

en: Override generic titles
lt: Perrašyti paprastus pavadinimus

en: PRE-BUFFERING: %dKB/%dKB
lt: PRE-BUFERIZUOJU: %dKB/%dKB

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Path:
lt: Kelias:

en: Pause
lt: Pauzė

en: Pause between songs for
lt: Daryti tarp dainų

en: Performer/Artist
lt: Atlikėjas

en: Play
lt: Groti

en: Play/Pause
lt: Groti/Pauzė

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Playlist end
lt: Grojaraščio pabaiga

en: Playlists:
lt: Grojaraščiai:

en: Please check that:
    
    1. You have the correct output plugin selected
    2. No other programs is blocking the soundcard
    3. Your soundcard is configured properly
lt: Pasitikrink ar:
    
    1. Pasirinkai teisingą išvesties įskiepį
    2. Jokia kita programa neblokuoja garso kortos
    3. Tavo garso korta teisingai sutvarkyta

en: Polish:
lt: Lenkų:

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Portuguese:
lt: Portugalų:

en: Pre-buffer (percent):
lt: Pre-buferis (%):

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Presets
lt: Preset'ai

en: Prev
lt: Praeitas

en: Prev Track
lt: Buvusi daina

en: Quality
lt: Kokybė

en: Read info on
lt: Skaityti info

en: Really delete %d files?
lt: Tikrai ištrinti %d bylas?

en: Really delete: "%s"?
lt: Tikrai ištrinti: "%s"?

en: Realtime priority is a way for XMMS to make sure it always
    get as much CPU time as needed for decoding audio files without
    any "skips".
    
    This requires that XMMS is run with root privileges and
    may, although it's very unusal, lock up your computer.
    
    You have been warned, to activate this you need to
    restart XMMS.
lt: Realaus laiko prioritetas yra būdas užtikrinti, kad XMMS visada gaus 
    tiek CPU laiko, kiek reikia dekoduoti garso bylas be jokių trikių.
    
    Tai reikalauja, kad XMMS būtų leidžiama su root privilegijomis, ir
    gali, nors tai ir labai neįprasta, užšaldyti tavo kompiuterį.
    
    Tu buvai perspėtas. Kad tai aktyvuotum, turi perleisti XMMS.

en: Remove ID3
lt: Pašalinti ID3

en: Remove Tag
lt: Pašalinti tagą

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Resolution:
lt: Raiška:

en: Reverse file order in fileselector
lt: Atvirkščia bylų tvarka grojaraštyje

en: Rewind 5s
lt: Atgal 5s

en: Rock
lt: Rokas

en: Romanian:
lt: Rumunų:

en: Russian:
lt: Rusų:

en: Ryan Weaver (RPMs among other things)
lt: Ryan Weaver (RPM'ai ir kiti dalykai)

en: SEEK TO: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)
lt: SIEKTI: %d:%-2.2d/%d:%-2.2d (%d%%)

en: Samplerate: %d Hz
lt: Semplų dažnis: %d Hz

en: Samplerate: %ld Hz
lt: Semplų dažnis: %ld Hz

en: Satire
lt: Satyra

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save auto-preset
lt: Saugoti įsikelianti preset'ą

en: Save equalizer preset
lt: Saugoti ekvalaizerio preset'ą

en: Save playlist
lt: Išsaugoti grojaraštį

en: Save playlist position
lt: Išsaugoti grojaraščio poziciją

en: Save preset
lt: Saugoti preset'ą

en: Save stream to disk
lt: Išsaugoti stream'ą į diską

en: Save stream to disk:
lt: Išsaugoti stream'ą į diską:

en: Save window positions
lt: Išsaugoti langų vietas

en: Search:
lt: Paieška:

en: Seek +5s
lt: Siekti +5s

en: Seek -5s
lt: Siekti -5s

en: Select directory to add:
lt: Pasirink, kurį katalogą pridėti:

en: Select main window font:
lt: Pasirink pagrindinio lango šriftą:

en: Select playlist font:
lt: Pasirink grojaraščio šriftą:

en: Select random skin on play
lt: Parinkti atsitiktinį rūbą grojant

en: Select the directory where you want to store the MPEG streams:
lt: Pasirink katalogą, kuriame nori talpinti MPEG srautus:

en: Select the directory where you want to store the Ogg Vorbis streams:
lt: Pasirink katalogą, kuriame nori talpinti Ogg Vorbis srautus:

en: Select the directory where you want to store the output files:
lt: Pasirink katalogą, į kurį rašyti išvesties bylas:

en: Sensitivity (10-32767):
lt: Jautrumas (10-32767):

en: Serbian:
lt: Serbų:

en: Server
lt: Serveris

en: Shell-command to run when xmms changes song.  It can optionally include the string %%s which will be replaced by the new song title.
lt: Shell komanda, įvykdoma, kai xmms pakeičia dainą. Joje gali įrašyti eilutę „%%s“, kuri bus pakeista naujosios dainos pavadinimu.

en: Shell-command to run when xmms reaches the end of the playlist.
lt: Shell komanda, įvykdoma, kai xmms pasiekia grojaraščio pabaigą.

en: Show network window
lt: Rodyti tinklo langą

en: Show numbers in playlist
lt: Rodyti numerius grojaraštyje

en: Shuffle
lt: Atsitiktinai

en: Simple spectrum analyzer %s
lt: Paprasta spektro analizė %s

en: Single channel
lt: Viengubas kanalas

en: Sinus tone generator by Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Modified by Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    To use it, add a URL: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    e.g. tone://2000;2005 to play a 2000Hz tone and a 2005Hz tone
lt: Sinusinio tono generatorius, parašytas Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Pataisė Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    Kad jį naudotum, įrašyk URL: tone://DAŽNIS1;DAŽNIS2;DAŽNIS3;...
    pvz., tone://2000;2005, kad išgirstum 2000Hz bei 2005Hz tonus

en: Skin selector
lt: Rūbų pasirinkimas

en: Skins
lt: Rūbai

en: Slovak:
lt: Slovakų:

en: Smooth title scroll
lt: Glodi pavadinimo slinktis

en: Snap windows at
lt: Čiuptelėti langus iš

en: Solaris audio plugin %s
lt: Solaris garso įskiepis %s

en: Song Change %s
lt: Dainos keitimas %s

en: Song Change Configuration
lt: Dainos keitimo nustatymas

en: Song change
lt: Dainos keitimas

en: Sorry, threads isn't supported on your platform.
    
    If you're on a libc5 based linux system and installed GLIB & GTK+ before you
    installed LinuxThreads you need to recompile GLIB & GTK+
lt: Gaila, bet threads nėra palaikomos tavo platformoje.
    
    Jei naudoji libc5 pagrįstą Linux sistemą ir įdiegei Glib ir GTK+ 
    prieš įdiegiant LinuxThreads, tu turi perkompiliuoti Glib ir GTK+

en: Sorry, your GTK+ version (%d.%d.%d) doesn't work with XMMS.
    Please use GTK+ %s or newer.
lt: Gaila, bet tavo GTK+ versija (%d.%d.%d) neveikia su XMMS.
    P
    rašom naudoti GTK+ %s ar naujesnę.

en: Sort "Jump to file" alphabetical
lt: Rikiuoti „Šokti į bylą“ pagal abėcėlę

en: Sound Clip
lt: Garso klipas

en: Soundcard #%d - %s
lt: Garso plokštė #%d - %s

en: Soundtrack
lt: Garso takelis

en: Spanish:
lt: Ispanų:

en: Spectrum analyzer
lt: Spektro analizė

en: Speech
lt: Kalba

en: Stereo (if available)
lt: Stereo (jei įmanoma)

en: Stop
lt: Sustoti

en: Streaming
lt: Streaming'as

en: Support and Docs:
lt: Palaikymas ir dokumentai:

en: Surround echo
lt: Apsupantis aidas

en: Swedish:
lt: Švedų:

en: Symphony
lt: Simfonija

en: The SHA-1 hash function failed to properly
    generate a test key.  As such, Xmms will
    not be able to contact a CD Index server.
lt: SHA-1 hash funkcija nesugebėjo teisingai
    sugeneruoti testinio rakto. Todėl XMMS
    negalės prisijungti prie CD Index serverio.

en: Tim Ferguson (joystick plugin)
lt: Tim Ferguson (vairalazdės įskiepis)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title format:
lt: Pavadinimo formatas:

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: Tone Generator %s
lt: Tonų generatorius: %s

en: Tone Generator:
lt: Tonų generatorius:

en: Track length:
lt: Takelio ilgis:

en: Track name
lt: Takelio pavadinimas

en: Track names:
lt: Takelių pavadinimai:

en: Track number
lt: Takelio numeris

en: Track number:
lt: Takelio numeris:

en: Translators
lt: Vertėjai

en: Transparent playlist window
lt: Skaidrus grojaraščio langas

en: Turkish:
lt: Turkų:

en: Ukrainian:
lt: Ukrainiečių:

en: Usage: %s [options]
    
    Options:
    --------
    
    -h, --help		Display this text and exit.
    -g, --geometry		Set the geometry (for example +20+20)
    -s, --session		Set the xmms session to use (Default: 0)
    -c, --command		Command to launch xmms (Default: xmms)
    -i, --icon		Set the icon to use when xmms is not running
    -n, --single		Only a single click is needed to start xmms
    -t, --title		Display song title when mouse is in window
    -v, --version		Display version information and exit
lt: Vartojimas: %s [parinktys]
    --------
    
    -h, --help		Parodyti šį tekstą ir išeiti.
    -g, --geometry		Nurodyti geometriją (pavyzdžiui +20+20
    )-s, --session		Nurodyti, kurią xmms sesiją naudoti (paprastai: 0)
    -c, --command		Komanda, kuria paleidžiama xmms (paprastai: xmms)
    -i, --icon		Ikona, naudojama kai xmms nebėga
    -n, --single		Tik vienas paspaudimas reikalingas paleisti xmms
    -t, --title		Rodyti dainos pavadinimą, kai pelė yra lange
    -v, --version		Parodyti versijos informaciją ir išeiti

en: Use '\' as a directory delimiter
lt: Naudoti „\“ kaip katalogų skyriklį

en: Use CD Index
lt: Naudoti CD Index

en: Use CDDB
lt: Naudoti CDDB

en: Use X font
lt: Naudoti X šriftą

en: Use alternate device:
lt: Naudoti alternatyvų įrenginį:

en: Use authentication
lt: Patvirtinti prieigą

en: Use fontsets (Enable for multi-byte charset support)
lt: Naudoti fontsetus (Leisti keleto baitų kodavimų palaikymą)

en: Use interpolation
lt: Naudoti interpoliaciją

en: Use plugins
lt: Naudoti įskiepius

en: Use proxy
lt: Naudoti proxy

en: Use realtime priority when available
lt: Naudoti realaus laiko prioritetą, kai įmanoma

en: Use remote host
lt: Naudoti nutolusį hostą

en: Use surround mixing
lt: Naudoti apsupantį miksavimą

en: Username:
lt: Vartotojo vardas:

en: VISUALIZATION MENU
lt: VIZUALIZACIJOS MENIU

en: VOLUME: %d%%
lt: GARSUMAS: %d%%

en: Version:
lt: Versija:

en: Visualization Plugins
lt: Vizualizacijos įskiepiai

en: Visualization plugins
lt: Vizualizacijos įskiepiai

en: Vladimķr Marek
lt: Vladimir Marek

en: Voice removal plugin %s
lt: Balso pašalinimo įskiepis %s

en: Vol +
lt: Gars +

en: Vol -
lt: Gars -

en: Volume Down
lt: Patylinti

en: Volume Up
lt: Pagarsinti

en: Volume controls Master not PCM
lt: Garsumas keičia Master, o ne PCM

en: Volume setting:
lt: Garsumas nustatomas:

en: Volume: (%)
lt: Garsumas: (%)

en: Walloon:
lt: Valonų:

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Wave Player %s
lt: Wave grotuvas %s

en: With Additional Help:
lt: Su papildoma pagalba iš:

en: XMMS %s - Cross platform multimedia player
lt: XMMS %s - Multimedijos grotuvas daugeliui platformų

en: XMMS ESounD Plugin
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
lt: XMMS ESounD įskiepis
    
    Ši programa yra laisva programinė įranga; tu gali platinti ją arba/ir
    keisti ją pagal GNU General Public License sąlygas, kurias paskelbė
    Free Software Foundation; arba 2 Licenzijos versiją, arba (pagal tavo 
    pasirinkimą) bet kurią vėlesnę versiją.
    
    Ši programa yra platinama, tikintis, kad ji bus naudinga, bet
    BE JOKIOS GARANTIJOS: netgi be numanomos garantijos 
    VERTINGUMUI arba TINKAMUMUI KOKIAM NORS TIKSLUI.  Žiūrėk į
    GNU General Public License dėl detalių.
    
    Tu turėjai gauti GNU General Public License kopiją kartu su šia programa;
    jeigu ne, parašyk į Free Software Foundation, Inc., 
    59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: XMMS Equalizer
lt: XMMS Ekvalaizeris

en: XMMS IRman Configuration
lt: XMMS IRman nustatymas

en: XMMS IRman Plugin:
lt: XMMS IRman įskiepis:

en: XMMS Joystick Configuration
lt: XMMS Vairalazdės nustatymas

en: XMMS OSS Driver
    
     This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307,
    USA.
lt: XMMS OSS Tvarkyklė
    
    Ši programa yra laisva programinė įranga; tu gali platinti ją arba/ir
    keisti ją pagal GNU General Public License sąlygas, kurias paskelbė
    Free Software Foundation; arba 2 Licenzijos versiją, arba (pagal tavo 
    pasirinkimą) bet kurią vėlesnę versiją.
    
    Ši programa yra platinama, tikintis, kad ji bus naudinga, bet
    BE JOKIOS GARANTIJOS: netgi be numanomos garantijos 
    VERTINGUMUI arba TINKAMUMUI KOKIAM NORS TIKSLUI.  Žiūrėk į
    GNU General Public License dėl detalių.
    
    Tu turėjai gauti GNU General Public License kopiją kartu su šia programa;
    jeigu ne, parašyk į Free Software Foundation, Inc., 
    59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: XMMS Playlist
lt: XMMS Grojaraštis

en: XMMS Solaris Audio Driver
    
    Written by John Riddoch (jr@scms.rgu.ac.uk)
    with help from many contributors.
lt: XMMS Solaris garso tvarkyklė
    
    Parašė John Riddoch <jr@scms.rgu.ac.uk>
    su daugelio žmonių pagalba.

en: XMMS Voice Removal Plugin
    
    A simple voice removal plugin by Anders Carlsson <andersca@gnu.org>
lt: XMMS balso pašalinimo įskiepis
    
    Paprastas balso pašalinimo įskiepis, parašytas Anders Carlsson <andersca@gnu.org>

en: XMMS: Delete files?
lt: XMMS: ištrinti bylas?

en: XMMS: Files deleted
lt: XMMS: Bylos ištrintos

en: Year
lt: Metai

en: Year:
lt: Metai:

en: Yes
lt: Taip

en: You cannot use the Disk Writer plugin
    when you're running in realtime mode.
lt: Tu negali naudoti Rašymo į diską įskiepio,
    kai XMMS veikia realaus laiko režimu.

en: `%s' Button Setup
lt: Mygtuko „%s“ nustatymas

en: demand
lt: parodant

en: eSound Output Plugin %s
lt: eSound išvesties įskiepis %s

en: load
lt: įkeliant

en: minutes:seconds
lt: minučių:sekundžių

en: pixels
lt: taškelių

en: s
lt: s pauzę

en: unable to open port `%s' (%s)
lt: negaliu atidaryti prievado „%s“ (%s)

en: use 3DNow! optimized decoder
lt: naudoti 3DNow! optimizuotą dekoderį

en: use FPU decoder
lt: naudoti FPU dekoderį

en: xmms applet
lt: xmms įtaisas
