gdm2 2.0.98 - en to cs translation catalogue (352 entries)

en: 
    Could not delete session %s
       Error: %s
cs: 
    Nelze smazat sezení %s
       Chyba: %s

en: 
    Could not link new default session
       Error: %s
cs: 
    Nelze nalinkovat nové implicitní sezení
       Chyba: %s

en: 
    Could not remove session %s
       Error: %s
cs: 
    Nelze odstranit sezení %s
       Chyba: %s

en: 
    Could not unlink old default session
       Error: %s
cs: 
    Nelze odlinkovat implicitní sezení
       Chyba: %s

en: 
    Could not write contents to session %s
       Error: %s
cs: 
    Nelze zapsat obsah do sezení %s
       Chyba: %s

en: 
    Could not write session %s
       Error: %s
cs: 
    Nelze zapsat sezení %s
       Chyba: %s

en: 
    Incorrect username or password.  Letters must be typed in the correct case.  Please be sure the Caps Lock key is not enabled
cs: 
    Nesprávné jméno uživatele či nesprávné heslo.  Rozlišují se malá a velká písmena.  Presvěčte se že Caps Lock není aktivní.

en: 
    The system administrator has disabled your account.
cs: 
    Administrátor systému vypnul váš ůčet.

en: 
    The system administrator is not allowed to login from this screen
cs: 
    Není dovoleno administrátoru systému se přihlásit z této obrazovky

en: %a %b %d, %H:%M
cs: %a %d. %b, %H:%M

en: %a %b %d, %I:%M %p
cs: %a %d. %b, %H:%M

en: %s language selected
cs: Sezení bude %s

en: %s session selected
cs: Vybráno sezení %s

en: %s: %s does not exist but must exist.
cs: %s: %s musí existovat ale neexistuje.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
cs: %s: %s je větší než sysadminem specifikovaná maximální velikost souboru.

en: %s: %s is not a regular file.
cs: %s: %s není běžný soubor.

en: %s: %s is writable by group/other.
cs: %s: %s je zapisovatelný skupinou/ostatními.

en: %s: Directory %s does not exist.
cs: %s: Adresář %s neexistuje.

en: %s: Xdmcp disabled and no local servers defined. Adding /usr/bin/X11/X on :%d to allow configuration!
cs: %s: Xdmcp nepovoleno and žádné místní servery nebyly definovány. Přidávám /usr/bin/X11/X na :%d pro možnost konfigurace!

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
cs: Grafická aplikace pro nastavení správce sezení GNOME, (GDM)

en: A session name must be unique and not empty
cs: Jméno sezení musí být unikátní a né prázdné

en: A-M|American English
cs: A-M|Americká angličtina

en: A-M|British English
cs: A-M|Britská angličtina

en: A-M|Catalan
cs: A-M|Katalánsky

en: A-M|Chinese (simplified)
cs: A-M|Čínsky (zjednodušené)

en: A-M|Chinese (traditional)
cs: A-M|Čínsky (tradiční)

en: A-M|Croatian
cs: A-M|Chorvatsky

en: A-M|Czech
cs: A-M|Česky

en: A-M|Danish
cs: A-M|Dánsky

en: A-M|Dutch
cs: A-M|Holandsky

en: A-M|English
cs: A-M|Anglicky

en: A-M|Finnish
cs: A-M|Finsky

en: A-M|French
cs: A-M|Francouzky

en: A-M|German
cs: N-Z|Německy

en: A-M|Greek
cs: N-Z|Řecky

en: A-M|Hebrew
cs: A-M|Hebrejsky

en: A-M|Hungarian
cs: A-M|Maďarsky

en: A-M|Icelandic
cs: A-M|Islandsky

en: A-M|Italian
cs: A-M|Italsky

en: A-M|Japanese
cs: A-M|Japonsky

en: A-M|Korean
cs: A-M|Korejsky

en: A-M|Lithuanian
cs: A-M|Litevsky

en: ADDRESS
cs: ADRESA

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
cs: AaÁáBbCcČčDdĎďEeĚěÉéFfGgHhIiÍíJjKkLlMmNnŇňOoÓóPpQqRrŘřSsŠšTtŤťUuÚúVvWwXxYÝýZzŽž

en: Add server
cs: Přidat server

en: Add session
cs: Přidat sezení

en: Allow group writable files and directories
cs: Povolit soubory a adresáře zapisovatelné skupinou

en: Allow logging in as root (administrator) user.
cs: Povolit příhlášení jako uživatel 'root' (administrátor)

en: Allow remote timed logins
cs: Povolit vzdálené časované přihlášení

en: Allow root to login remotely with GDM
cs: Povolit vydálené přihlášení jako 'root' s GDM

en: Allow root to login with GDM
cs: Povolit přihlášení jako 'root' s GDM

en: Allow users to run the configurator from the system menu
cs: Povolit uživatelům spustit nastevení ze systémového menu

en: Allow world writable files and directories
cs: Povolit soubory a adresáře zapisovatelné všemi

en: Always restart X servers
cs: Vždy restartovat X servery

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Apply
cs: Aplikovat

en: Apply the current changes
cs: Aplikovat vaše změny

en: Are you sure you want to reboot the machine?
cs: Jste si jist(a) že chcete restartovat váš počítač?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
cs: Jste si jist(a) že chcete zastavit váš počítač?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
cs: Jste si jist(a) že chcete suspendovat váš počítač?

en: Are you sure you wish to restart GDM
    now and lose any unsaved data?
cs: Jste si jist(a) že chcete restartovat GDM
    ihned a ztratit všechna neuložená data?

en: Authentication failed
cs: Ověření selhalo

en: Authentication failure!
cs: Ověření selhalo!

en: Authorization Details
cs: Detaily ověření

en: Automatic login
cs: Automatické přihlášení

en: Automatic login:
cs: Uživatel automatického přihlášení:

en: Available Sessions
cs: Sezení

en: Background
cs: Pozadí

en: Background color:
cs: Barva pozadí:

en: Background image:
cs: Obrázek pro pozadí:

en: Background program
cs: Program pro pozadí

en: Background program:
cs: Program pro pozadí:

en: Background type:
cs: Typ pozadí:

en: Basic
cs: Základní

en: Browse
cs: Porbírat

en: Can't set PAM_RHOST=%s
cs: Nemohu nastavit PAM_RHOST=%s

en: Can't set PAM_RUSER=%s
cs: Nemohu nastavit PAM_RUSER=%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
cs: Nemohu nastavit PAM_TTY=%s

en: Cannot find "xterm" to start a failsafe session.
cs: Nemohu najít "xterm" ke spuštění záchranného sezení.

en: Choose a host to connect to from the selection below.
cs: Vyberte server ke kterému se chcete připojit.

en: Choose an icon
cs: Vyberte ikonu

en: Choose the directory to search for faces
cs: Vyber adresář kde hledat 'tváře'

en: Chooser
cs: Výběr

en: Chooser command:
cs: Příkaz vyběru:

en: Color
cs: Barva

en: Command
cs: Příkaz

en: Command line:
cs: Příkaz:

en: Configurator command:
cs: Příkaz nastavení:

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
cs: Nastavit GDM (tento správce přihlášení). Budu potřebovat heslo uživatele root.

en: Configure the GNOME Display Manager.
    Please submit any bugs or feature requests at http://bugzilla.gnome.org under the `gdm' product.
cs: Nastavení GNOME správce přihlášení.
    Ohlašte prosím chyby, nedostatky nebo nové nápady na http://bugzilla.gnome.org pod produktem gdm.

en: Configure...
cs: Nastavení...

en: Connect
cs: Připojit se

en: Connection Settings
cs: Nastavení spojení

en: Could not execute the configuration
    program.  Make sure it's path is set
    correctly in the configuration file.
cs: Nelze spustit konfigurační aplikaci.
    Zkontrolujte že je správně nastavena
    v konfiguračním souboru.

en: Could not execute the configuration
    program.  Make sure it's path is set
    correctly in the configuration file.
    I will attempt to start it from the
    default location.
cs: Nelze spustit konfigurační aplikaci.
    Zkontrolujte že je správně nastavena
    v konfiguračním souboru.  Pokusím se
    ji spustit z implicitní polohy.

en: Could not find the GNOME installation,
    will try running the "Failsafe xterm"
    session.
cs: Nemohu najít instalaci GNOME,
    zkusím sezení "Záchranný xterm".

en: Could not set signal mask!
cs: Nelze nastavit masku signálů!

en: Couldn't authenticate user
cs: Nemohu ověřit uživatele

en: Create new session
cs: Vytvořit nové sezení

en: Custom command line:
cs: Vlastní příkaz:

en: Debugging
cs: Ladění

en: Default
cs: Implicitní

en: Default $PATH:
cs: Standartní $PATH:

en: Default GNOME session file:
cs: Implicitní soubor GNOME sezení:

en: Default face image:
cs: Implicitní obrázek obličeje:

en: Default font:
cs: Implicitní písmo:

en: Default host image:
cs: Implicitní obrázek serveru:

en: Default locale:
cs: Implicitní lokalizace:

en: Delete server
cs: Smazat server

en: Directories
cs: Adresáře

en: Directory for host images:
cs: Adresář pro obrázky serverů:

en: Disconnect
cs: Odpojit se

en: Display initialization directory:
cs: Adresář pro inicializaci displeje:

en: Doubleclick here to un-iconify the login window, so that you may log in.
cs: Dvojite klikněte zde pro deikonifikaci okna přihlášení, abyste jste se mohli(a) přihlásit.

en: Edit server
cs: Upravit server

en: Enable XDMCP
cs: Povolit XDMCP

en: Enable debugging output
cs: Povolit ladicí výstup

en: Enter a name for the new session
cs: Vložte jméno pro nové sezení

en: Enter the root password
    to run the configuration.
cs: Pro start nastavení vložte
    heslo uživatele root.

en: Environment
cs: Prostředí

en: Exclude these users:
cs: Vyloučit tyto uživatele:

en: Executables
cs: Programy

en: Exit the application
cs: Skončit tuto aplikaci

en: Extra arguments
cs: Extra parametry

en: Extra arguments:
cs: Extra parametry:

en: Extras
cs: Extra

en: Face browser
cs: Probírání tváří

en: Failed to restart self
cs: Nemohu se restartovat

en: Failsafe
cs: Záchranné

en: Failsafe Gnome
cs: Záchranný gnome

en: Failsafe X server:
cs: Záchranný X server:

en: Failsafe xterm
cs: Záchranný xterm

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
cs: Soubor %s nelze otevřít ke čtení
    Chyba: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
cs: Soubor %s nelze otevřít ke psaní
    Chyba: %s

en: GDM Configuration Utility
cs: Nastavení GDM

en: GDM Configurator
cs: Nastavení GDM

en: GDM Login
cs: GDM Přihlášení

en: GDM runs as this group:
cs: GDM beží jako skupina:

en: GDM runs as this user:
cs: GDM běží jako tento uživatel:

en: GNOME Desktop Manager
cs: GNOME Správce přihlášení

en: GNOME Display Manager Configurator
cs: Nastavení správce přihlášení GNOME

en: Gdm restarting ...
cs: Gdm restartuje ...

en: General Appearance
cs: Všeobecný vzhled

en: Global faces directory:
cs: Globalní adresář s obličeji:

en: Gnome Chooser
cs: Gnome výběr

en: Gnome Failsafe
cs: Záchranný gnome

en: Greeter Look and Feel
cs: Vzhled uvítání

en: Greeter command:
cs: Příkaz vítače:

en: Group writable
cs: Zapisovatelné skupinou

en: Gtk+ RC file:
cs: Gtk+ RC soubor:

en: Halt command:
cs: Příkaz na vypnutí:

en: Help
cs: Nápověda

en: Honour indirect requests
cs: Uznávat nepřímé požadavky

en: How to use this application
cs: Jak používat tuto aplikaci

en: I will now try to restart the X server again.
cs: Zkusím teď spustit X server znovu.

en: Iconify the login window
cs: Ikonifikovat okno přihlášení

en: Image
cs: Obrázek

en: Information
cs: Informace

en: Kill 'init' clients
cs: Zabít klienty 'init'

en: Language
cs: Jazyk

en: Last
cs: Předchozí

en: Limits
cs: Limity

en: Listen on UDP port:
cs: Poslouchat na UDP portě:

en: Locale file:
cs: Lokalizační soubor:

en: Localization
cs: Lokalizace

en: Lock position
cs: Zamknout pozici

en: Log in using the language that you have used last time you logged in
cs: Přihlásit se s jayzkem s kterým jste se přihlásili(a) posledně

en: Log in using the session that you have used last time you logged in
cs: Přihlásit se v sezení s kterým jste se přihlásili(a) posledně

en: Logging directory:
cs: Adresář záznamů:

en: Login appearance
cs: Vzhled přihlášení

en: Login behaviour
cs: Chování přihlášování

en: Login sessions
cs: Přihlašovací sezení

en: Manually set position
cs: Ručně nastavit pozici

en: Max pending indirect requests:
cs: Max. čekajících nepřímich požadavků:

en: Maximum face height:
cs: Maximální výška obličeje:

en: Maximum face width:
cs: Maximální šířka obličeje:

en: Maximum indirect wait time:
cs: Maximální čas čekání pro nepřímé:

en: Maximum number of flexible servers:
cs: Maximální velikost uživatelského souboru:

en: Maximum pending requests:
cs: Maximum čekajících požadavků:

en: Maximum remote sessions:
cs: Maximum vzdálených sezení:

en: Maximum session file length:
cs: Maximální velikost souboru sezení:

en: Maximum user file length:
cs: Maximální velikost uživatelského souboru:

en: Maximum wait time:
cs: Maximální čas čekání:

en: Minimised Icon:
cs: Ikona:

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: N-Z|Brazilian Portuguese
cs: N-Z|Portugalsky (brazilská)

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
cs: N-Z|Norsky (bokmal)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
cs: N-Z|Norsky (nynorsk)

en: N-Z|Polish
cs: N-Z|Polsky

en: N-Z|Portuguese
cs: N-Z|Portugalsky

en: N-Z|Romanian
cs: N-Z|Rumunsky

en: N-Z|Russian
cs: N-Z|Rusky

en: N-Z|Slovak
cs: N-Z|Slovensky

en: N-Z|Slovenian
cs: N-Z|Slovinsky

en: N-Z|Spanish
cs: N-Z|Španělsky

en: N-Z|Swedish
cs: N-Z|Švédsky

en: N-Z|Turkish
cs: N-Z|Turecky

en: N-Z|Ukrainian
cs: N-Z|Ukrainsky

en: Name
cs: Jméno

en: Name:
cs: Jméno:

en: New login
cs: Nové přihlášení

en: New login in a nested window
cs: Nové přihlášení v okně

en: No
cs: Ne

en: No picture selected.
cs: Žádný obrázek nebyl vybrán.

en: No serving hosts were found.
cs: Žádné servery nenalezeny.

en: No.
cs: Č.

en: None
cs: Žádné

en: Only accept user owned files and directories
cs: Akceptovat jen soubory a adresáře vlastněné uživatelem

en: Only color on remote displays
cs: Na vzdálených displejích jen barva

en: Only root wants to run gdm
cs: Jen root chce spustit gdm

en: Options
cs: Možnosti

en: Other
cs: Ostatní

en: Other|POSIX/C English
cs: Jiné|POSIX/C Anglicky

en: PID file:
cs: Soubor PID:

en: POST session scripts directory:
cs: Adresář pro skripty po sezení:

en: PRE session scripts directory:
cs: Adresář pro skripty před sezení:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Paths
cs: Cesty

en: Permissions:
cs: Práva:

en: Pick a Font
cs: Vyber písmo

en: Pick a color
cs: Vyber barvu

en: Ping to %s failed, whacking display!
cs: Ping na %s selhal, ruším display!

en: Please enter your username
cs: Zadejte své přihlašovací jméno

en: Please insert 25 cents to log in.
cs: Za přihlášení vhodit 5 korun.

en: Please wait: scanning local network for XDMCP-enabled hosts...
cs: Čekejte prosím: skenuji lokální síť a hledám servery s podporou XDMCP...

en: Position
cs: Pozice

en: Quit
cs: Konec

en: Quiver on failure
cs: Zatřást se při selhání

en: Reboot
cs: Restartovat počítač

en: Reboot command:
cs: Příkaz na restartování:

en: Reboot your computer
cs: Restartovat váš počítač

en: Reboot...
cs: Restartovat...

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Remember this setting
cs: Zapamatovat toto nastavení

en: Remove session
cs: Odstranit sezení

en: Rescan
cs: Znovu přečíst

en: Restart
cs: Restartovat GDM

en: Restart after logout
cs: Restartovat po odhlášení

en: Restart now
cs: Restartovat ihned

en: Retry delay:
cs: Pauza mezi pokusy:

en: Revert settings
cs: Originální nastavení

en: Revert to Factory Settings
cs: Zpět na tovární nastavení

en: Revert to settings that were shipped with your system
cs: Vrátit na nastevení které přišlo s vaším systémem

en: Root $PATH:
cs: $PATH pro root:

en: Root login disallowed on display '%s'
cs: Přihlašování jako root není dovoleno na displeji '%s'

en: Running %s for %s on %s
cs: Spouštím %s pro %s na %s

en: Scale background image to fit
cs: Roztáhnout pozadí přes celou obrazovku

en: Scan every 'x' seconds:
cs: Kontrolovat každých 'x' sekund

en: Script to run when X is crashing:
cs: Skript který spustit když X padá:

en: Seconds before login:
cs: Vteřin před přihlášením:

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Select GNOME session
cs: Vyberte sezení GNOME

en: Select a GTK+ theme file (gtkrc)
cs: Verber soubor s GTK+ témou (gtkrc)

en: Select a file containing Locale information
cs: Vyber soubor s lokalizačními informacemi

en: Select a logo to be displayed during login
cs: Vyberte logo které bude zobrazene při přihlášení

en: Select a photo
cs: Vyberte fotku

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
cs: Vyberte fotku kterou ukázat v prolížeči tváří:

en: Select an image for users with no 'face'
cs: Vyber soubor pro uživatele bez 'tváře'

en: Select how relaxed permissions are
cs: Vyber jak relaxovaná jsou práva

en: Selected session name:
cs: Jméno vzbraného sezení:

en: Servers
cs: Servery

en: Session
cs: Sezení

en: Session configuration
cs: Nastavení sezení

en: Session directory:
cs: Adresář sezení:

en: Set as default
cs: Nastavit implicitní

en: Setup my GDM Face
cs: Nastavit moji GDM tvář

en: Setup the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
cs: Nastavit obrázek který bude ukázán v GDM (správci přihlášení) prohlížeči tváří

en: Show choosable user images (enable face browser)
cs: Povolit vybratelné uživatelské obrázky (povolit probírání tváří)

en: Show the 'system' menu, (for reboot, shutdown etc.)
cs: Povolit systémové menu, (pro restart, vypnutí atd.)

en: Show the Gnome failsafe session
cs: Povolit záchranné sezení Gnome

en: Show the Xterm failsafe session
cs: Povolit záchranné sezení Xterm

en: Show title bar on login window
cs: Povolit nadpisovou lištu v ověřovacím okně

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
cs: Zastavit váš počítač, abyste jej mohli vypnout.

en: Shut down...
cs: Zastavit...

en: Standard X server:
cs: Standartní X server:

en: Standard server
cs: Standartní server

en: Suspend command:
cs: Příkaz na suspendování:

en: Suspend your computer
cs: Suspendovat váš počítač

en: Suspend...
cs: Suspendovat...

en: System
cs: Systém

en: TYPE
cs: TYP

en: The background should be a color
cs: Pozadí má být barva

en: The background should be an image
cs: Pozadí má být obrázek

en: The color to use on the background
cs: Barva kterou použít na pozadí

en: The configuration file: %s
    does not exist! Using default values.
cs: Konfigurační soubor: %s
    neexistuje! Použiji implicitní hodnoty.

en: The exact script details of a session
    will appear here when you select
    one from the list on the left.
cs: Přesné detaily skriptu sezení
    se objeví když vyberete sezení
    ze seznamu nalevo.

en: The face browser is not configured,
    please ask your system administrator to enable it
    in the GDM configurator program.
cs: Prohlížeč tváří není nastaven,
    řekněte prosím vašemu administrátorovi aby jej
    nastavil v konfiguraci GDM.

en: The picture is too large and the system administrator
    disallowed pictures larger then %d bytes to
    show in the face browser
cs: Obrázek je příliš veliký a vaš administrátor
    nepovoluje obrázky větší než %d bytů v
    prohlížeči tváří

en: The system administrator has
    disabled your account.
cs: Administrátor systému
    vypnul váš ůčet.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
cs: Není dovoleno administrátoru systému se přihlásit z této obrazovky

en: There were errors trying to start the X server.
cs: Byly chyby při spouštění X serveru.

en: This is %n
cs: Toto je %n

en: This is the Failsafe Gnome session.
    You will be logged into the 'Default'
    session of Gnome with no startup scripts
    run.  This is only to fix problems in
    your installation.
cs: Toto je sezení Záchranný Gnome.
    Budete přihlášen(a) do Implicitního
    Gnomového sezení, a počáteční skripty
    nebudou použity.  Toto je jen ke
    spravení problémů s vaší instalací.

en: This is the Failsafe xterm session.
    You will be logged into a terminal
    console so that you may fix your system
    if you cannot log in any other way.
    To exit the terminal emulator, type
    'exit' and an enter into the window.
cs: Toto je záchranné sezení xterm.
    Budete přihlášen(a) do konzole
    terminálu abyste mohl(a) opravit
    váš systém pokud se nemůžete přihlásit
    nijak jinak.  K opuštění terminálu,
    napište 'exit' a enter do okna
    terminálu.

en: This panel displays the basic options for configuring GDM.
    
    If you need finer detail, select 'expert' or 'system setup' from the list above.
    
    This will display some of the more complex options of GDM that rarely need to be changed.
cs: Tento panel zobrazuje základní možnosti nastavení GDM.
    
    Jestli potřebujete jemnější detail, vyberte 'expert' nebo 'systém' v seznamu nahoře.
    
    To zobrazí složitější možnosti které většinou nemusejí být měněny.

en: This session will log you directly into GNOME, into your current session.
cs: Toto sezení vás přihlásí do GNOME, do vašeho současného GNOME sezení.

en: This session will log you into GNOME and it will let you choose which one of the GNOME sessions you want to use.
cs: Toto sezení vás přihlásí do GNOME, a nechá vás vybrat GNOME sezení které chcete použít.

en: This will destroy any changes made in the configuration.
    Are you sure you want to do this?
cs: Toto zruší všechny změny provedeny ve vaší konfiguraci.
    Jste si jist(a) že to chcete provést?

en: This will destroy any changes made in this session.
    Are you sure you want to do this?
cs: Toto zruší všechny změny provedeny v tomto sezení.
    Jste si jist(a) že to chcete provést?

en: Timed login
cs: Časované přihlášení

en: Timed login:
cs: Uživatel časovaného přihlášení:

en: TimedLoginDelay was less then 5.  I'll just use 5.
cs: TimedLoginDelay méně než 5, proto použiji 5.

en: Unknown error occured.
cs: Stala se neznámá chyba.

en: User %s not allowed to log in
cs: Uživatel %s nemá dovoleno se přihlásit

en: User %s will login in %d seconds
cs: Uživatel %s bude přihlášen za %d vteřin

en: User 'auth' FB directory:
cs: Uživatelský 'auth' FB adresář:

en: User 'auth' directory:
cs: Uživatelský 'auth' adresář:

en: User 'auth' file:
cs: Uživatelský 'auth' soubor:

en: Username:
cs: Uživatel:

en: Welcome message:
cs: Vítací zpráva:

en: Welcome to %n
cs: Vítejte na %n

en: Welcome to %s
cs: Vítejte na %s

en: World writable
cs: Zapisovatelné všemi

en: X position:
cs: Pozice x:

en: X-server setup
cs: Nastavení X serveru

en: Xinerama screen:
cs: Obrazovka Xinerama:

en: Xnest server:
cs: Server Xnest:

en: Xterm Failsafe
cs: Záchranný xterm

en: Y position:
cs: Pozice y:

en: Yaikes, nothing found in the session directory.
cs: A jéje, nic nenalezeno v adresáři sezení.

en: Yes
cs: Ano

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
cs: Zvolili jste %s pro toto sezení, ale vaše standardní nastavení je %s.
    Chcete udělat %s vaše standardní nastavení pro příští sezení?

en: You must be the superuser (root) to configure GDM.
cs: K nastavení GDM musíte být superuživatel (root).

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
cs: Zvolili jste sezení typu %s, které není nainstalováno na této mašině.
    Chcete udělat %s implicitní nastavení pro příští sezení?

en: _Configuration
cs: _Nastavení

en: gdm already running. Aborting!
cs: gdm již běží. Končím!

en: gdm_auth_user_add: Could not lock cookie file %s
cs: gdm_auth_user_add: Nelze uzamknout soubor bonbónů %s

en: gdm_auth_user_add: Could not open cookie file %s
cs: gdm_auth_user_add: Nelze otevřít soubor bonbónů %s

en: gdm_auth_user_remove: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
cs: gdm_auth_user_add: Ignoruji podezřelý soubor bonbónů %s

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
cs: gdm_config_parse: Nemohu najít skupinu gdm (%s). Končím!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm group (%s). Trying 'nobody'!
cs: gdm_config_parse: Nemohu najít skupinu gdm (%s). Zkusím 'nobody'!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
cs: gdm_config_parse: Nemohu najít uživatele gdm (%s). Končím!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm user (%s). Trying 'nobody'!
cs: gdm_config_parse: Nemohu najít uživatele gdm (%s). Zkusím 'nobody'!

en: gdm_config_parse: Invalid server line in config file. Ignoring!
cs: gdm_config_parse: Nesprávná linka serveru v konfiguračním soubotu.  Ignoruji!

en: gdm_config_parse: No authdir specified.
cs: gdm_config_parse: Žádné authdir specifikováno.

en: gdm_config_parse: No configuration file: %s. Using defaults.
cs: gdm_config_parse: Žádný konfigurační soubor: %s. Použiji implicitní hodnoty.

en: gdm_config_parse: No greeter specified.
cs: gdm_config_parse: Žádný vítač specifikován.

en: gdm_config_parse: No sessions directory specified.
cs: gdm_config_parse: Žádný adresář sezení nespecifikován.

en: gdm_config_parse: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
cs: gdm_config_parse: Root se nemůže automaticky přihlašovat, vypínám automatické přihlašování

en: gdm_config_parse: Root cannot be autologged in, turing off timed login
cs: gdm_config_parse: Root se nemůže automaticky přihlašovat, vypínám časované přihlašování

en: gdm_config_parse: The gdm group should not be root. Aborting!
cs: gdm_config_parse: Skupina gdm nesmí být root. Končím!

en: gdm_config_parse: The gdm user should not be root. Aborting!
cs: gdm_config_parse: Uživatel gdm nesmí být root. Končím!

en: gdm_config_parse: TimedLoginDelay less then 5, so I will just use 5.
cs: gdm_config_parse: TimedLoginDelay méně než 5, proto použiji 5

en: gdm_config_parse: Xdmcp disabled and no local servers defined. Aborting!
cs: gdm_config_parse: Xdmcp nepovoleno and žádné místní servery nebyly definovány. Končím!

en: gdm_daemonify: fork() failed!
cs: gdm_daemonify: fork() selhal!

en: gdm_daemonify: setsid() failed: %s!
cs: gdm_daemonify: setsid() selhal: %s!

en: gdm_error_box: Failed to execute self
cs: gdm_error_box: Selhalo spuštění sama sebe

en: gdm_failsafe_question: Failed to execute self
cs: gdm_failsafe_question: Selhalo spuštění sama sebe

en: gdm_login_parse_config: No configuration file: %s. Using defaults.
cs: gdm_config_parse: Žádný konfigurační soubor: %s. Použiji implicitní hodnoty.

en: gdm_slave_session_start: Could not start session `%s'
cs: gdm_slave_session_start: Nelze spustit sezení `%s'

en: gdmaskpass only runs as root
cs: gdmaskpass lze spustit jen jako root

en: y = Yes or n = No? >
cs: y = Ano, n = Ne? >
