gdm2 - en to et translation catalogue (260 entries)

en:   (You can change consoles by pressing Ctrl-Alt plus a function key, such as Ctrl-Alt-F7 to go to console 7.  X servers usually run on consoles 7 and higher.)
et:   (Sa saad konsoole vahetada vajutades Ctrl-Alt ja funktsiooniklahvi, näiteks Ctrl-Alt-F7 viib sind seitsmendale konsoolile. X-i serverid töötavad tavaliselt konsoolidel numbriga 7 ja suuremad.)

en: %a %b %d, %H:%M
et: %a, %d. %b, %H:%M

en: %a %b %d, %I:%M %p
et: %a, %d. %b. %I:%M %p

en: %s language selected
et: valitud keel %s

en: %s session selected
et: valitud sessioon %s

en: %s: %s does not exist but must exist.
et: %s: %s ei ole olemas, kuid peab olema.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
et: %s: %s on suurem kui administraatori poolt lubatud limiit.

en: %s: %s is not a regular file.
et: %s: %s ei ole tavaline fail.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
et: %s: %s omanik ei ole uid %d.

en: %s: %s is writable by group.
et: %s: %s on grupile kirjutatav.

en: %s: %s is writable by group/other.
et: %s: %s on kirjutatav grupile/teistele.

en: %s: %s is writable by other.
et: %s: %s on teistele kirjutatav.

en: %s: Could not bind socket
et: %s: Ei saa soketit siduda

en: %s: Could not get address from hostname!
et: %s: Ei saa serveri nime aadressiks teisendada!

en: %s: Could not get server hostname: %s!
et: %s: Ei õnnestu määrata serveri nime: %s!

en: %s: Could not make socket
et: %s: Ei suutnud luua soketit

en: %s: Could not setup environment for %s. Aborting.
et: %s: Ei saa %s jaoks keskkonda häälestada. Katkestame.

en: %s: Couldn't set groupid to %d
et: %s: Ei saa groupid-ks %d määrata

en: %s: Couldn't set groupid to 0
et: %s: Ei saa groupid-ks 0 määrata

en: %s: Couldn't set userid to %d
et: %s: Ei saa userid-ks %d määrata

en: %s: Directory %s does not exist.
et: %s: Kataloogi %s pole olemas.

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
et: %s: Viga signaali CHLD käsitleja ülesseadmisel

en: %s: Error setting up HUP signal handler
et: %s: Viga signaali HUP käsitleja ülesseadmisel

en: %s: Error setting up INT signal handler
et: %s: Viga signaali INT käsitleja ülesseadmisel

en: %s: Error setting up TERM signal handler
et: %s: Viga signaali TERM käsitleja ülesseadmisel

en: %s: Error setting up USR1 signal handler
et: %s: Viga signaali USR1 käsitleja ülesseadmisel

en: %s: Error setting up USR2 signal handler
et: %s: Viga signaali USR2 käsitleja ülesseadmisel

en: %s: Home directory for %s: '%s' does not exist!
et: %s: Kasutaja %s kodukataloogi '%s' pole olemas!

en: %s: Xdmcp disabled and no local servers defined. Adding /usr/bin/X11/X on :%d to allow configuration!
et: %s: Xdmcp on välja lülitatud ja lokaalseid servereid pole määratud. Lisan /usr/bin/X11/X :%d peale, et lubada häälestust!

en: %s: initgroups() failed for %s
et: %s: initgroups() ei õnnestunud %s jaoks

en: (memory buffer
et: (mälupuhver

en: (memory buffer)
et: (mälupuhver)

en: A-M|Basque
et: A-M|Euskara (Basque)

en: A-M|Catalan
et: A-M|Català (Catalan)

en: A-M|Croatian
et: A-M|Hrvatski (Croatian)

en: A-M|Danish
et: A-M|Dansk (Danish)

en: A-M|Dutch
et: N-Z|Nederlands (Dutch)

en: A-M|Estonian
et: A-M|Eesti

en: A-M|Finnish
et: N-Z|Suomi (Finnish)

en: A-M|French
et: A-M|Français (French)

en: A-M|German
et: A-M|Deutsch (German)

en: A-M|Hungarian
et: A-M|Magyar (Hungarian)

en: A-M|Icelandic
et: A-M|Íslenska (Icelandic)

en: A-M|Italian
et: A-M|Italiano (Italian)

en: A-M|Latvian
et: A-M|Latviešu (Latvian)

en: A-M|Lithuanian
et: A-M|Lietuviu (Lithuanian)

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
et: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvÕõÄäÖöÜü

en: Add server
et: Lisa server

en: Add session
et: Lisa sessioon

en: Apply
et: Rakenda

en: Are you sure you want to reboot the machine?
et: Soovite Te kindlasti teha masinale uut alglaadimist?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
et: Soovid sa kindlasti masinat magama panna?

en: Background
et: Taust

en: Background color:
et: Taustavärv:

en: Background image:
et: Taustapilt:

en: Background type:
et: Tausta tüüp:

en: Basic
et: Algeline

en: Browse
et: Vali

en: Can't find /etc/pam.d/%s!
et: Ei leia faili /etc/pam.d/%s!

en: Can't find PAM configuration file for gdm. I've tried %s, %s, %s and %s
et: Ei leia PAM konfiguratsioonifaili gdm jaoks. Proovitud %s, %s, %s ja %s

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
et: Ei õnnestu avada DefaultImage: %s. Lülitame nägude valiku välja!

en: Can't open default host icon: %s
et: Ei õnnestu avada vaikimisi hostiikooni: %s

en: Can't open icon file: %s. Suspending iconify feature!
et: Ei õnnestu avada ikoonifaili: %s. Lülitame ikooniks tegemise välja!

en: Can't set PAM_RHOST=%s
et: Ei õnnestu määrata PAM_RHOST=%s

en: Can't set PAM_RUSER=%s
et: Ei õnnestu määrata PAM_RUSER=%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
et: Ei õnnestu määrata PAM_TTY=%s

en: Choose an icon
et: Vali ikoon

en: Choose server
et: Vali server

en: Color
et: Värv

en: Configure...
et: Häälesta...

en: Connect
et: Ühenda

en: Could not set signal mask!
et: Ei õnnestunud määrata signaalimaski!

en: Could not setgid %d. Aborting.
et: Ei saa teha setgid %d. Lõpetame.

en: Couldn't authenticate user
et: Kasutaja autentimine ebaõnnestus

en: Couldn't open session for %s
et: Ei õnnestunud avada sessiooni %s jaoks

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
et: Ei õnnestunud määrata acct. mgmt %s jaoks

en: Couldn't set credentials for %s
et: Ei õnnestunud määrata mandaate %s jaoks

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default font:
et: Vaikimisi kirjatüüp:

en: Delete server
et: Kustuta server

en: Denied XDMCP query from host %s
et: XDMCP päring hostist %s tagasi lükatud

en: Disconnect
et: Lahuta ühendus

en: Do note allow the user to drag the login window around
et: Ei lase kasutajal sisselogimise akent ringi liigutada

en: Edit server
et: Muuda serverit

en: Enable XDMCP
et: Luba XDMCP

en: Expert
et: Ekspert

en: Help
et: Abi

en: I could not start the X
    server (your graphical environment)
    due to some internal error.
    Please contact your system administrator
    or check your syslog to diagnose.
    In the meantime this display will be
    disabled.  Please restart gdm when
    the problem is corrected.
et: X serveri (graafiline kasutajakeskkond)
    käivitamine ebaõnnestus mingi sisemise
    vea tõttu. Palun võta ühendust oma
    süsteemiadministraatoriga või uuri süsteemi
    logisid, et veale jälile jõuda. Vahepeal on
    see displei blokeeritud. Kui probleemid
    kõrvaldatud, siis palun taaskäivita gdm.

en: Image
et: Pilt

en: Language
et: Keel

en: Last
et: Viimane

en: Limits
et: Piirangud

en: Lock position
et: Lukusta asukoht

en: Manually set position
et: Määra asukoht

en: N-Z|Brazilian Portuguese
et: N-Z|Português do Brasil (Brazilian Portuguese)

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
et: A-M|Bokmål (Norwegian)

en: N-Z|Polish
et: N-Z|Polski (Polish)

en: N-Z|Portuguese
et: N-Z|Português (Portuguese)

en: N-Z|Romanian
et: N-Z|Româna (Romanian)

en: N-Z|Slovak
et: N-Z|Slovencina (Slovak)

en: N-Z|Slovenian
et: N-Z|Slovenski (Slovenian)

en: N-Z|Spanish
et: A-M|Español (Spanish)

en: N-Z|Swedish
et: N-Z|Svenska (Swedish)

en: N-Z|Turkish
et: N-Z|Türkçe (Turkish)

en: Name
et: Nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: No
et: Ei

en: No.
et: Nr.

en: None
et: Ei ole

en: Only root wants to run gdm
et: Ainult root tahab gdm-i käivitada

en: Options
et: Häälestus

en: Other
et: Muud

en: Other|POSIX/C English
et: Muud|POSIX/C English

en: Password:
et: Parool:

en: Pick a Font
et: Vali kirjatüüp

en: Pick a color
et: Vali värv

en: Please enter your username
et: Palun sisestage oma kasutajanimi

en: Please insert 25 cents to log in.
et: Sisselogimiseks sisesta palun 25 senti.

en: Position
et: Asukoht

en: Reboot
et: Alglaadimine

en: Reboot your computer
et: Tee arvutile alglaadimine

en: Reboot...
et: Alglaadimine...

en: Refresh
et: Värskenda

en: Rescan
et: Loe uuesti

en: Restart
et: Taaskäivitamine

en: Root login disallowed on display '%s'
et: Root ei tohi displei '%s' kaudu sisse logida

en: Security
et: Turvalisus

en: Selected session name:
et: Valitud sessiooni nimi:

en: Servers
et: Serverid

en: Session
et: Sessioon

en: Set the initial position of the login window to the values below
et: Määrab sisselogimise akna algse asukoha allpool olevate valikutega

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
et: Seiska arvuti täielikult (nii, et saab välja lülitada).

en: Shut down...
et: Seiska...

en: Suspend your computer
et: Peata arvuti (säästuresiim)

en: Suspend...
et: Peata...

en: System
et: Süsteem

en: This is %n
et: See on %n

en: User %s will login in %d seconds
et: Kasutaja %s logitakse sisse %d sekundi pärast

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Welcome message:
et: Tervitus:

en: Welcome to %n
et: %n - Tere tulemast!

en: Welcome to %s
et: %s - Tere tulemast!

en: X position:
et: X koordinaat:

en: Y position:
et: Y koordinaat:

en: Yes
et: Jah

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
et: Sa valisid %s selleks sessiooniks, kuigi su vaikimisi määrang on %s.
    Soovid sa %s muuta edaspidiseks vaikimisi sessiooniks?

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
et: Sinu lemmiksessioon %s ei ole sellesse masinasse installeeritud.
    Soovid sa %s muuta edaspidiseks vaikimisi sessiooniks?

en: expert
et: ekspert

en: gdm already running. Aborting!
et: gdm juba töötab. Katkestame!

en: gdm_auth_user_add: Could not lock cookie file %s
et: gdm_auth_user_add: Ei saanud cookie faili %s lukustada

en: gdm_auth_user_add: Could not open cookie file %s
et: gdm_auth_user_add: Ei saanud cookie faili %s avada

en: gdm_auth_user_remove: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
et: gdm_auth_user_remove: Jätan kahtlase väljanägemisega cookie faili %s vahele

en: gdm_child_action: Aborting display %s
et: gdm_child_action: Paneme displei %s kinni

en: gdm_child_action: Halt failed: %s
et: gdm_child_action: Seiskamine ebaõnnestus: %s

en: gdm_child_action: Master halting...
et: gdm_child_action: Pealik paneb masina seisma...

en: gdm_child_action: Master rebooting...
et: gdm_child_action: Pealik teeb alglaadimise...

en: gdm_child_action: Master suspending...
et: gdm_child_action: Pealik peatab end...

en: gdm_child_action: Reboot failed: %s
et: gdm_child_action: Alglaadimine ebaõnnestus: %s

en: gdm_child_action: Restart, Reboot or Halt request from a non-local display %s
et: gdm_child_action: Taaskäivitamise, alglaadimise või seiskamise taotlus kaug-displeilt %s

en: gdm_child_action: Suspend failed: %s
et: gdm_child_action: Peatamine ebaõnnestus: %s

en: gdm_chooser_parse_config: No configuration file: %s. Aborting.
et: gdm_chooser_parse_config: Konfiguratsioonifaili ei ole: %s. Lõpetame.

en: gdm_config_parse: Authdir %s does not exist. Aborting.
et: gdm_config_parse: Authdir %s pole olemas. Lõpetame.

en: gdm_config_parse: Authdir %s has wrong permissions %o. Should be 0750. Aborting.
et: gdm_config_parse: Authdir %s loabitid (%o) on valed. Peaks olema 0750. Lõpetame.

en: gdm_config_parse: Authdir %s is not a directory. Aborting.
et: gdm_config_parse: Authdir %s ei ole kataloog. Lõpetame.

en: gdm_config_parse: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
et: gdm_config_parse: Authdir %s ei kuulu kasutajale %s, grupile %s. Lõpetame.

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
et: gdm_config_parse: Ei leia gdm gruppi (%s). Lõpetame!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm group (%s). Trying 'nobody'!
et: gdm_config_parse: Ei leia gdm gruppi (%s). Proovin gruppi 'nobody'!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
et: gdm_config_parse: Ei leia gdm kasutajat (%s). Lõpetame!

en: gdm_config_parse: Can't find the gdm user (%s). Trying 'nobody'!
et: gdm_config_parse: Ei leia gdm kasutajat (%s). Proovin kasutajat 'nobody'!

en: gdm_config_parse: Invalid server line in config file. Ignoring!
et: gdm_config_parse: Vigane 'server' rida konfiguratsioonifailis. Jätan vahele!

en: gdm_config_parse: No authdir specified.
et: gdm_config_parse: 'authdir' pole määratud.

en: gdm_config_parse: No configuration file: %s. Using defaults.
et: gdm_config_parse: Puudub konfiguratsioonifail %s.  Vaikeväärtuste kasutamine.

en: gdm_config_parse: No greeter specified.
et: gdm_config_parse: Tervitajat (greeter) pole määratud.

en: gdm_config_parse: No sessions directory specified.
et: gdm_config_parse: Sessioonikataloogi pole määratud.

en: gdm_config_parse: The gdm group should not be root. Aborting!
et: gdm_config_parse: gdm grupp ei tohi olla root. Lõpetame!

en: gdm_config_parse: The gdm user should not be root. Aborting!
et: gdm_config_parse: gdm kasutaja ei tohi olla root. Lõpetame!

en: gdm_config_parse: Xdmcp disabled and no local servers defined. Aborting!
et: gdm_config_parse: Xdmcp on välja lülitatud ja lokaalseid servereid pole määratud. Lõpetame!

en: gdm_daemonify: fork() failed!
et: gdm_daemonify: fork() ebaõnnestus!

en: gdm_daemonify: setsid() failed: %s!
et: gdm_daemonify: setsid() ebaõnnestus: %s!

en: gdm_display_manage: Failed forking gdm slave process for %s
et: gdm_display_manage: gdm alluva protsessi forkimine ei õnnestunud %s jaoks

en: gdm_failsafe_question: Failed to execute self
et: gdm_failsafe_question: Iseenda käivitamine ei õnnestunud

en: gdm_login_parse_config: No configuration file: %s. Using defaults.
et: gdm_login_parse_config: Puudub konfiguratsioonifail: %s. Kasutatakse vaikeväärtusi.

en: gdm_login_session_init: Session script directory not found!
et: gdm_login_session_init: Sessiooniskriptide kataloogi ei leitud!

en: gdm_parse_enriched_login: Can't fork script process!
et: gdm_parse_enriched_login: Skriptiprotsessi forkimine ei õnnestunud!

en: gdm_parse_enriched_login: Failed creating pipe
et: gdm_parse_enriched_login: Ei õnnestu toru avada

en: gdm_parse_enriched_login: Failed executing: %s
et: gdm_parse_enriched_login: Ei õnnestu käivitada: %s

en: gdm_parse_enriched_string: String too long!
et: gdm_parse_enriched_string: String on liiga pikk!

en: gdm_server_spawn: Can't fork Xserver process!
et: gdm_server_spawn: Xserveri protsessi forkimine ei õnnestu!

en: gdm_server_spawn: Could not open logfile for display %s!
et: gdm_server_spawn: Ei saa displei %s jaoks logfaili avada!

en: gdm_server_spawn: Error setting HUP to SIG_DFL
et: gdm_server_spawn: Ei saa signaalile HUP määrata SIG_DFL

en: gdm_server_spawn: Error setting TERM to SIG_DFL
et: gdm_server_spawnt: Ei saa signaalile TERM määrata SIG_DFL

en: gdm_server_spawn: Error setting TTIN to SIG_IGN
et: gdm_server_spawn: Ei saa signaalile TTIN määrata SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Error setting TTOU to SIG_IGN
et: gdm_server_spawn: Ei saa signaalile TTOU määrata SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Error setting USR1 to SIG_IGN
et: gdm_server_spawn: Ei saa signaalile USR1 määrata SIG_IGN

en: gdm_server_spawn: Xserver not found: %s
et: gdm_server_spawn: Ei leia Xserverit: %s

en: gdm_server_start: Error setting up ALRM signal handler
et: gdm_server_start: Viga signaali ALARM käsitleja ülesseadmisel

en: gdm_server_start: Error setting up CHLD signal handler
et: gdm_server_start: Viga signaali CHLD käsitleja ülesseadmisel

en: gdm_server_start: Error setting up USR1 signal handler
et: gdm_server_start: Viga signaali USR1 käsitleja ülesseadmisel

en: gdm_signals_init: Error setting up HUP signal handler
et: gdm_signals_init: Viga signaali HUP käsitleja ülesseadmisel

en: gdm_signals_init: Error setting up INT signal handler
et: gdm_signals_init: Viga signaali INT käsitleja ülesseadmisel

en: gdm_signals_init: Error setting up TERM signal handler
et: gdm_signals_init: Viga signaali TERM käsitleja ülesseadmisel

en: gdm_slave_chooser: Can't fork gdmchooser process
et: gdm_slave_chooser: Ei saa gdmchooseri protsessi forkida

en: gdm_slave_chooser: Can't init pipe to gdmchooser
et: gdm_slave_chooser: Ei saa avada toru gdmchooser-isse

en: gdm_slave_chooser: Error starting chooser on display %s
et: gdm_slave_chooser: Viga valija (chooser) kävitamisel displeil %s

en: gdm_slave_exec_script: Can't fork script process!
et: gdm_slave_exec_script: Skriptiprotsessi forkimine ei õnnestunud!

en: gdm_slave_exec_script: Failed starting: %s
et: gdm_slave_exec_script: Ei õnnestunud alustada: %s

en: gdm_slave_greeter: Can't fork gdmgreeter process
et: gdm_slave_greeter: Ei õnnestunud forkida gdmgreeter protsessi

en: gdm_slave_greeter: Can't init pipe to gdmgreeter
et: gdm_slave_greeter: Ei õnnestunud avada toru gdmgreeter-isse

en: gdm_slave_greeter: Cannot start greeter trying default: %s
et: gdm_slave_greeter: Ei saa tervitajat (greeter) käivitada, vaikimisi %s

en: gdm_slave_greeter: Error starting greeter on display %s
et: gdm_slave_greeter: Viga tervitaja (greeter) kävitamisel displeil %s

en: gdm_slave_init: Error setting up ALRM signal handler
et: gdm_slave_init: Viga signaali ALRM käsitleja ülesseadmisel

en: gdm_slave_init: Error setting up CHLD signal handler
et: gdm_slave_init: Viga signaali CHLD käsitleja ülesseadmisel

en: gdm_slave_init: Error setting up TERM/INT signal handler
et: gdm_slave_init: Viga signaali TERM/INT käsitleja ülesseadmisel

en: gdm_slave_session_start: Authentication completed. Whacking greeter
et: gdm_slave_session_start: Autentimine lõpetatud. Viipan tervitajale (greeter)

en: gdm_slave_session_start: Could not become %s. Aborting.
et: gdm_slave_session_startt: Ei õnnestunud hakata %s. Lõpetame.

en: gdm_slave_session_start: Could not find/run session `%s'
et: gdm_slave_session_start: Ei leia/saa käivitada sessiooni '%s'

en: gdm_slave_session_start: Could not start session `%s'
et: gdm_slave_session_start: Ei saa käivitada sessiooni '%s'

en: gdm_slave_session_start: Error forking user session
et: gdm_slave_session_start: Viga kasutaja sessiooni forkimisel

en: gdm_slave_session_start: Execution of PreSession script returned > 0. Aborting.
et: gdm_slave_session_start: PreSession skripti kävitamise tulemus > 0. Lõpetame.

en: gdm_slave_session_start: User not allowed to log in
et: gdm_slave_session_start: Kasutajal ei lubata sisse logida

en: gdm_slave_xioerror_handler: Fatal X error - Restarting %s
et: gdm_slave_xioerror_handler: Fataalne X viga - taaskäivitame %s

en: gdm_xdmcp_close: No XDMCP support
et: gdm_xdmcp_close: XDMCP toetus puudub

en: gdm_xdmcp_decode: Could not create XDMCP buffer!
et: gdm_xdmcp_decode: Ei õnnestunud luua XDMCP puhvrit!

en: gdm_xdmcp_decode: Could not read XDMCP header!
et: gdm_xdmcp_decode: Ei õnnestunud lugeda XDMCP päist!

en: gdm_xdmcp_decode: Incorrect XDMCP version!
et: gdm_xdmcp_decode: Vale XDMCP versioon!

en: gdm_xdmcp_decode_packet: Unknown opcode from host %s
et: gdm_xdmcp_decode_packet: Tundmatu opkood hostilt %s

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Bad address
et: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Vigane aadress

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not extract authlist from packet
et: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Ei õnnestunud authlist-i paketist kätte saada

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not read display address
et: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Ei õnnestunud lugeda displei aadressi

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Could not read display port number
et: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Ei õnnestunud lugeda displei pordinumbrit

en: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Error in checksum
et: gdm_xdmcp_handle_forward_query: Viga kontrollsummas

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Could not read Display Number
et: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Ei õnnestunud lugeda displei numbrit

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Could not read Session ID
et: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Ei õnnestunud lugeda sessiooni ID koodi

en: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Got KEEPALIVE from banned host %s
et: gdm_xdmcp_handle_keepalive: Keelatud host %s saatis KEEPALIVE

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Display Class
et: gdm_xdmcp_handle_manage: Displei klassi lugemine ei õnnestu

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Display Number
et: gdm_xdmcp_handle_manage: Ei õnnestunud lugeda displei numbrit

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Could not read Session ID
et: gdm_xdmcp_handle_manage: Ei õnnestunud lugeda sessiooni ID koodi

en: gdm_xdmcp_handle_manage: Got Manage from banned host %s
et: gdm_xdmcp_handle_manage: Keelatud host %s saatis 'Manage'

en: gdm_xdmcp_handle_query: Could not extract authlist from packet
et: gdm_xdmcp_handle_query: Ei õnnestunud authlist-i paketist kätte saada

en: gdm_xdmcp_handle_query: Error in checksum
et: gdm_xdmcp_handle_query: Viga kontrollsummas

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authentication Data
et: gdm_xdmcp_handle_request: Ei õnnestunud lugeda autentiseerimisandmeid

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authentication Names
et: gdm_xdmcp_handle_request: Ei õnnestunud lugeda autentiseerimisnime

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Authorization List
et: gdm_xdmcp_handle_request: Ei õnnestunud lugeda autentiseerimisnimekirja

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Client Address
et: gdm_xdmcp_handle_request: Ei õnnestunud lugeda kliendi aadressi

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Connection Type
et: gdm_xdmcp_handle_request: Ei õnnestunud lugeda ühenduse tüüpi

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Display Number
et: gdm_xdmcp_handle_request: Ei õnnestunud lugeda displei numbrit

en: gdm_xdmcp_handle_request: Could not read Manufacturer ID
et: gdm_xdmcp_handle_request: Ei õnnestunud lugeda tootja ID koodi

en: gdm_xdmcp_handle_request: Failed checksum from %s
et: gdm_xdmcp_handle_request: Vigane kontrollsumma %s-lt

en: gdm_xdmcp_handle_request: Got REQUEST from banned host %s
et: gdm_xdmcp_handle_request: Keelatud hostilt %s tuli REQUEST

en: gdm_xdmcp_init: Could not bind to XDMCP socket!
et: gdm_xdmcp_init: Ei õnnestunud liituda XDMCP soketi külge!

en: gdm_xdmcp_init: Could not create socket!
et: gdm_xdmcp_init: Ei suutnud luua soketit!

en: gdm_xdmcp_init: Could not get server hostname: %s!
et: gdm_xdmcp_init: Ei õnnestu määrata serveri hostname: %s!

en: gdm_xdmcp_init: No XDMCP support
et: gdm_xdmcp_init: XDMCP toetus puudub

en: gdm_xdmcp_run: No XDMCP support
et: gdm_xdmcp_run: XDMCP toetus puudub

en: initgroups() failed for %s. Aborting.
et: initgroups() ei õnnestunud %s jaoks. Lõpetame.

en: main: Error setting up CHLD signal handler
et: main: Viga signaali CHLD käsitleja ülesseadmisel

en: main: Error setting up HUP signal handler
et: main: Viga signaali HUP käsitleja ülesseadmisel

en: main: Error setting up INT signal handler
et: main: Viga signaali INT käsitleja ülesseadmisel

en: main: Error setting up TERM signal handler
et: main: Viga signaali TERM käsitleja ülesseadmisel

en: y = Yes or n = No? >
et: y = Jah või n = Ei? >
