gnome-libs - en to et translation catalogue (313 entries)

en:   - OK? (yes or no)
et:  - sobib? (jah või ei)

en:  (press return)
et:  (vajuta return)

en:  (yes or no)
et:  (jah või ei)

en: %a %b %d %T %Y
et: %a %d %b %T %Y

en: %s options
et: %s häälestus

en: %s: illegal option -- %c
et: %s: keelatud parameeter -- %c

en: %s: invalid option -- %c
et: %s: vigane parameeter -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
et: %s: parameeter '%c%s' ei luba argumente

en: %s: option `%s' is ambiguous
et: %s: parameeter '%s' on mitmetähenduslik

en: %s: option `%s' requires an argument
et: %s: parameeter '%s' nõuab argumente

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
et: %s: parameeter '--%s' ei luba argumente

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
et: %s: parameeter '-W %s' ei luba argumente

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
et: %s: parameeter '-W %s' on mitmetähenduslik

en: %s: option requires an argument -- %c
et: %s: parameeter nõuab argumenti -- %c

en: %s: unrecognized option `%c%s'
et: %s: tundmatu parameeter '%c%s'

en: %s: unrecognized option `--%s'
et: %s: tundmatu parameeter '--%s'

en: (Internal use only) GOAD file descriptor
et: (Ainult sisemiseks kasutamiseks) GOAD faili kirjeldaja

en: (Internal use only) GOAD server ID to activate
et: (Ainult sisemiseks kasutamiseks) GOAD serveri aktiveeritav ID

en: About
et: Info

en: About this application
et: Informatsioon käesoleva programmi kohta

en: Above Dock
et: Doki peal

en: Accelerator
et: Kiirklahv

en: Accept
et: Sobib

en: Accept run-together words
et: Aktsepteeri liitsõnu

en: Accept the word for
    this session only
et: Jäta sõna ainult selleks
    korraks meelde

en: Add
et: Lisa

en: Add/Set
et: Lisa/Sea

en: Advanced
et: Edasijõudnutele

en: Alternatives:
et: Alternatiivid:

en: Application "%s" (process %d) has crashed
    due to a fatal error.
    (%s)
et: Programm "%s" (protsess %d) jooksis kinni
    parandamatu vea tõttu.
    (%s)

en: Apply
et: Rakenda

en: Author:
et: Autor:

en: Authors:
et: Autorid:

en: Authors:
et: Autorid:

en: Back
et: Tagasi

en: Basic
et: Põhiline

en: Below
et: All

en: Browse...
et: Vali...

en: Bulleted List
et: Tärnidega nimekiri

en: C_lear
et: K_ustuta

en: C_ut
et: _Lõika

en: Calculator
et: Taskuarvuti

en: Calculator...
et: Taskuarvuti...

en: Calendar
et: Kalender

en: Can't find an hbox, using a normal file selection
et: Ei leia hbox-i, kasutame tavalist failiselektorit

en: Cancel
et: Loobu

en: Cancel Logout
et: Katkesta väljalogimine

en: Check words longer than:
et: Kontrolli pikemaid sõnu kui:

en: Choose an icon
et: Valige ikoon

en: Clear
et: Kustuta

en: Clear the selection
et: Kustutab valitud objekti(d)

en: Close
et: Sulge

en: Close the current file
et: Sulgeb käesoleva faili

en: Close the current window
et: Sulgeb eesoleva akna

en: Command:
et: Käsk:

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment:
et: Kommentaar:

en: Configure
et: Häälesta

en: Configure the application
et: Muudab programmi häälestust

en: Confirm
et: Kinnitage

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy the selection
et: Kopeerib valitud objekti(d) puhvrisse

en: Could not get name service!
et: Ei leia nimeteenust

en: Create New _Window
et: _Uus aken

en: Create a new window
et: Avab uue akna

en: Creating '/GNOME' context %s %d
et: Loome '/GNOME' konteksti %s %d

en: Creating '/GNOME/Servers' context %s %d
et: Loome '/GNOME/Servers' konteksti %s %d

en: Cu_t
et: _Lõika

en: Cut
et: Lõika

en: Cut the selection
et: Tõstab valitud objekti(d) puhvrisse

en: Date
et: Kuupäev

en: Default Pixmap
et: Vaikimisi pikselraster

en: Delete
et: Kustuta

en: Desktop
et: Töölaual

en: Disable connection to session manager
et: Lülitab välja ühenduse sessioonihalduriga

en: Disable sound server usage
et: Ei ürita kasutada heliserverit

en: Discard accepted words on kill
et: Unusta heakskiidetud sõnad programmi tapmisel

en: Display brief usage message
et: Näita lühikest kasutusjuhendit

en: Dock
et: Dokk

en: Documentation:
et: Kasutusjuhend:

en: Don't use X shared memory extension
et: Ära kasuta X jagatud mälu (SHM)

en: Down
et: Alla

en: ERROR:
et: VIGA:

en: E_xit
et: Lõ_peta

en: Edit
et: Redaktor

en: Edit/
et: Redaktor/

en: Enable sound server usage
et: Üritab kasutada heliserverit

en: Enable tooltips
et: Näita vihjeid

en: End the current game
et: Lõpeta käesolev mäng

en: Error
et: Viga

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
et: Viga parameetrites %s: %s.
    Käivitage '%s --help' et näha kõiki lubatud parameetreid.

en: Exit the program
et: Lõpetab programmi töö

en: Failed to obtain CORBA authentication cookie, exiting
et: Ei õnnestunud saada CORBA autentiseerimisküpsist. Lõpetame

en: Failed to open CORBA cookie file (%s) for writing: %s
et: Ei õnnestunud avada CORBA küpsisefaili (%s) kirjutamiseks: %s

en: Failed to open CORBA cookie file `%s': %s
et: Ei suuda avada CORBA küpsisefaili %s: %s

en: Failed to read CORBA cookie file `%s': %s
et: Ei suuda lugeda küpsisefaili %s: %s

en: Failed to write CORBA cookie file (%s): %s
et: Ei õnnestunud kirjutada CORBA küpsisefaili (%s): %s

en: Failed to write CORBA cookie to `%s': %s
et: Ei õnnetunud kirjutada CORBA küpsist faili %s: %s

en: Fi_les
et: Fai_lid

en: Fi_les/
et: Fai_lid/

en: File
et: Fail

en: File/
et: Fail/

en: Files
et: Failid

en: Files/
et: Failid/

en: Find _Again
et: Otsi _uuesti

en: Finish
et: Lõpeta

en: Fixed Position
et: Fikseeritud koht

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Font Info
et: Info kirjatüübi kohta

en: GNOME GUI options
et: GNOME GUI häälestus

en: GNOME options
et: GNOME häälestus

en: GOAD ID of the server to activate
et: Aktiveeritava serveri GOAD_ID

en: GTK options
et: GTK häälestus

en: Game
et: Mäng

en: Gdk debugging flags to set
et: Gdk debug lipud, mis sisse lülitada

en: Gdk debugging flags to unset
et: Gdk debug lipud, mis välja lülitada

en: Get a hint for your next move
et: Annab soovituse järgmise käigu tegemiseks

en: Get config entry
et: Loeb konfiguratsioonikirje

en: Global
et: Üldine

en: Gtk+ debugging flags to set
et: Gtk+ debug lipud, mis sisse lülitada

en: Gtk+ debugging flags to unset
et: Gtk+ debug lipud, mis välja lülitada

en: Help
et: Abi

en: Hidden
et: Peidetud

en: Host:port on which the sound server to use is running
et: Kasutatava heliserveri host:port

en: I couldn't find any installed services.  Either you don't have
    any services installed or I don't know the path to find them.
    In either case, please check your GNOME installation.
et: Ei leia installeeritud teenuseid. Te kas ei ole teenuseid
    installeerinud, või ma ei tea rada, kust neid otsida.
    Mõlemal juhul kontrollige oma GNOME häälestust.

en: ID under which GOAD knows this server
et: ID, millena GOAD seda serverit tunneb

en: Icon:
et: Ikoon:

en: If you choose a font it will appear here
et: Kui te valite kirjatüübi, ilmub see siia

en: Ignore on Arrange
et: Jäta koristades vahele

en: Ignore this word
    this time only
et: Lase see sõna
    praegu mööda

en: Indent
et: Taane

en: Information
et: Info

en: Insert
et: Lisa

en: Insert the word
    in your personal dictionary
et: Lisab sõna
    isiklikku sõnaraamatusse

en: Insert the word
    in your personal dictionary
    (if mixed-case preserve
    case-sensitivity)
et: Lisab sõna
    isiklikku sõnaraamatusse,
    säilitades suur- ja
    väiketähtede asetuse

en: Insert with case
et: Lisa samas kirjapildis

en: Ispell command:
et: Ispell käsk:

en: Kill ispell process
et: Tapa ispell protsess

en: Language
et: Keel

en: Layer:
et: Kiht:

en: Load an additional Gtk module
et: Laadi gtk lisamoodul

en: Loading Icons...
et: Laadime ikoone...

en: Main dictionary:
et: Põhisõnaraamat:

en: Make X calls synchronous
et: Kasuta sünkroonseid X call-e

en: Make all warnings fatal
et: Lõpeta töö ka siis, kui on hoiatusi

en: Maximized Horizontal
et: Rõhtsuunas maksimeeritud

en: Maximized Vertical
et: Püstsuunas maksimeeritud

en: Menu Accelerator Keys
et: Menüü kiirklahvid

en: Menu Item
et: Menüürida

en: Message
et: Sõnum

en: Minimized
et: Minimeeritud

en: Modify the file's properties
et: Muudab faili omadusi

en: Name
et: Nimi

en: Name/Comment translations:
et: Nime/kommentaari tõlked:

en: Name:
et: Nimi:

en: New
et: Uus

en: New...
et: Uus...

en: New/
et: Uus/

en: Next
et: Järgmine

en: No
et: Ei

en: No Icon
et: Ikooni ei ole

en: No Image
et: Pilti ei ole

en: Normal
et: Normaalne

en: Numbered List
et: Nummerdatud nimekiri

en: OK
et: Olgu

en: On Top
et: Kõige peal

en: Open a file
et: Avab faili

en: Open...
et: Ava...

en: Paste
et: Aseta

en: Paste the clipboard
et: Kopeerib puhvri sisu eesolevasse aknasse

en: Pause the game
et: Peatab ajutiselt mängu

en: Personal dictionary:
et: Isiklik sõnaraamat:

en: Pick a Font
et: Valige kirjatüüp

en: Pick a color
et: Valige värv

en: Please visit the GNOME Application Crash page for more information
et: Lähmat infot leiab: GNOME Applications Crash Page

en: Preferences...
et: Häälestus...

en: Prev
et: Eelmine

en: Preview
et: Eelvaade

en: Print S_etup...
et: Trükkimise _häälestus...

en: Print the current file
et: Trükib käsiloleva faili

en: Print...
et: Trüki...

en: Program class as used by the window manager
et: Programmi klass aknahalduri jaoks

en: Program name as used by the window manager
et: Programmi nimi aknahalduri jaoks

en: Properties...
et: Omadused...

en: Question
et: Küsimus

en: Quit
et: Lõpeta

en: Redo
et: Ennista

en: Redo the undone action
et: Teeb unustatud toimingu toimingu

en: Redo the undone move
et: Teeb uuesti tagasivõetud käigu

en: Remove
et: Eemalda

en: Replace
et: Asenda

en: Replace a string
et: Asendab märgijada teisega

en: Replace the word
et: Asendab sõna

en: Repository ID of the server to activate
et: Aktiveeritava serveri salvestatud ID

en: Repository ID under which GOAD knows this server
et: Salvestatud ID, mille all GOAD seda serverit tunneb

en: Restart the game
et: Alustab sama mängu otsast peale

en: Revert to a saved version of the file
et: Taastab faili sellisel kujul, nagu see viimati salvestati

en: Run in Terminal
et: Käivita terminalis

en: Save
et: Salvesta

en: Save _As...
et: Salvesta _kui...

en: Save as...
et: Salvesta kui...

en: Save the current file
et: Salvestab käsiloleva faili

en: Save the current file with a different name
et: Salvestab käesoleva faili uue nime all

en: Score
et: Tulemus

en: Scores...
et: Tulemused...

en: Search again for the same string
et: Otsib uuesti sama teksti

en: Search for a string
et: Otsib etteantavat teksti

en: Select
et: Vali

en: Select Color
et: Vali värv

en: Select dictionary
et: Valige sõnastik

en: Select everything
et: Valib kogu dokumendi

en: Select file
et: Valige fail

en: Session management options
et: Sessioonihalduse parameetrid

en: Set Layer
et: Määra kiht

en: Set Skip
et: Vahele jätta

en: Set State
et: Määra seisund

en: Set Workspace
et: Määra töölaud

en: Set config entry
et: Täidab konfiguratsioonikirje

en: Settings
et: Sätted

en: Settings/
et: Sätted/

en: Setup Page...
et: Seadista lehte...

en: Setup the page settings for your current printer
et: Võimaldab seada väljatrüki parameetreid

en: Shaded
et: Kokku keritud

en: Show font size
et: Näita kirja suurust

en: Show this help message
et: Näita seda juhendit

en: Simple test app to check how the WIN_HINTS work.
    And to test the gnome_win_hints_* functions for errors. :)
et: Pisike programm WIN_HINTS testimiseks.

en: Skip
et: Edasi

en: Skip Focus
et: Jäta fookus vahele

en: Skip Taskbar / WinList
et: Jäta tegumiriba / aknanimekiri vahele

en: Skip Toggles:
et: Jäta järgmised lülitid vahele:

en: Skip Window Menu
et: Jäta aknamenüü vahele

en: Sort by correctness
et: Sorteeri sobivuse järgi

en: Specify prefix of saved configuration
et: Määrab salvestatud konfiguratsiooni prefiks

en: Specify session management ID
et: Määrab sessioonihalduse ID koodi

en: Spell
et: Õigekiri

en: Start a new game
et: Alustab uut mängu

en: State Toggles:
et: Seisundi ümberlülitid:

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Submit a bug report
et: Saada veateade

en: Table Borders
et: Tabeli servad

en: Table Fill
et: Tabeli taust

en: The user chose No/Cancel with data:
et: Kasutaja valis Ei/Loobu andmetega:

en: The user chose Yes/OK with data:
et: Kasutaja valis Jah/Olgu andmetega:

en: The word `%s'
    is not in the dictionary.
    Proceed anyway?
et: Sõna '%s'
    ei leidu sõnaraamatus.
    Kas jätkata?

en: This is an hbox with pixmap and text
et: See on hbox pikselrasteri ja tekstiga

en: Top Ten
et: 10 paremat

en: Try this before using:
et: Proovin seda enne kasutamist:

en: Type:
et: Tüüp:

en: Un-Indent
et: Eemalda taane

en: Undo
et: Tühista

en: Undo the last action
et: Taastab olukorra, mis oli enne viimatist toimingut

en: Undo the last move
et: Võtab ühe käigu tagasi

en: Unknown system error
et: Tundmatu süsteemne viga

en: Up
et: Üles

en: Usage: gnome_segv appname signum
et: Süntaks: gnome_segv programminimi signaalinr

en: Use Font in button with size
et: Kasuta nupul kirja suurusega

en: User
et: Kasutaja

en: Valid chars in words:
et: Lubatud märgid sõnades:

en: View
et: Esitus

en: View the scores
et: Näitab parimaid tulemusi

en: View/
et: Esitus/

en: Warning
et: Hoiatus

en: Warning:
et: Hoiatus:

en: Weird number in reply callback
et: Kummaline number reply callback-is

en: Windows
et: Aknad

en: Windows/
et: Aknad/

en: Word:
et: Sõna:

en: Workspaces:
et: Töölauad:

en: X display to use
et: Kasutatav X display

en: Yes
et: Jah

en: _About...
et: _Info...

en: _Close
et: Sul_ge

en: _Close This Window
et: _Sulge aken

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Edit/
et: _Redaktor/

en: _End game
et: _Lõpeta mäng

en: _File
et: _Fail

en: _File/
et: _Fail/

en: _Find...
et: _Otsi...

en: _Game
et: _Mäng

en: _Help
et: _Abi

en: _Help with this
et: _Abi

en: _Hint
et: _Soovitus

en: _New
et: _Uus

en: _New game
et: _Uus mäng

en: _New/
et: _Uus/

en: _Open...
et: _Ava...

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Pause game
et: Ae_g maha

en: _Preferences...
et: _Häälestus...

en: _Print
et: T_rüki

en: _Properties...
et: O_madused...

en: _Redo
et: Uue_sti

en: _Redo move
et: Käik _edasi

en: _Replace...
et: A_senda...

en: _Restart game
et: _Alusta uuesti

en: _Revert
et: _Taasta

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Scores...
et: _Tulemused...

en: _Select All
et: _Vali kõik

en: _Settings
et: _Sätted

en: _Settings/
et: _Sätted/

en: _Undo
et: T_aasta

en: _Undo move
et: Käik _tagasi

en: _View
et: _Esitus

en: _View/
et: _Esitus/

en: _Windows
et: A_knad

en: _Windows/
et: A_knad/

en: n
et: e

en: no
et: ei

en: y
et: j

en: yes
et: jah
