GQView 0.99.2 - en to et translation catalogue (334 entries)

en:   +t, --with-tools           force show of tools
et:   +t, --with-tools           riistade näitamine

en:   --debug                    turn on debug output
et:   --debug                    väljasta debug infot

en:   -f, --fullscreen           start in full screen mode
et:   -f, --fullscreen           käivitu täisekraan-moodis

en:   -h, --help                 show this message
et:   -h, --help                 näita seda teadet

en:   -l, --list                 open collection window for command line
et:   -l, --list                 ava käsureale kollektsiooni aken

en:   -s, --slideshow            start in slideshow mode
et:   -s, --slideshow            käivitu slaidiseanss-moodis

en:   -t, --without-tools        force hide of tools
et:   -t, --without-tools        peida riistad

en:   -v, --version              print version info
et:   -v, --version              väljasta versiooni info

en:  Paused
et:  Peatatud

en:  Slideshow
et:  Slaidiseanss

en: %d files
et: %d faili

en: %d files (%d)%s
et: %d faili (%d)%s

en: %d files%s
et: %d faili%s

en: %d images
et: %d pilti

en: %d images (%d)
et: %d pilti (%d)

en: %d matches found in %d files
et: Leiti %d ühtivust %d failis

en: %s - GQview Collection
et: %s - GQview kollektsioon

en: ( %d x %d ) %s bytes
et: ( %d x %d ) %s baiti

en: ( ? x ? ) %s bytes
et: ( ? x ? ) %s baiti

en: (Un)Hide file list
et: (Ära) peida failide nimekiri

en: /Edit/Adjust/Rotate 1_80
et: /Redaktor/Kohanda/Pööra _180

en: /Edit/Adjust/Rotate _counterclockwise
et: /Redaktor/Kohanda/Pööra _vastupäeva

en: /Edit/Adjust/_Flip
et: /Redaktor/Kohanda/Pööra ümber _telje

en: /Edit/Adjust/_Mirror
et: /Redaktor/Kohanda/_Peegelda

en: /Edit/Adjust/_Rotate clockwise
et: /Redaktor/Kohanda/Pööra pä_ripäeva

en: /Edit/Adjust/tear1
et: /Redaktor/Kohanda/tear1

en: /Edit/Select _all
et: /Redaktor/V_ali kõik

en: /Edit/Select _none
et: /Redaktor/Tühista _valik

en: /Edit/Set as _wallpaper
et: /Redaktor/Sea _taustapildiks

en: /Edit/_Adjust
et: /Redaktor/_Kohanda

en: /Edit/_Options...
et: /Redaktor/_Häälestus

en: /Edit/_Remove old thumbnails
et: /Redaktor/_Eemalda vanad pisipildid

en: /Edit/editor1
et: /Redaktor/editor1

en: /Edit/editor2
et: /Redaktor/editor2

en: /Edit/editor3
et: /Redaktor/editor3

en: /Edit/editor4
et: /Redaktor/editor4

en: /Edit/editor5
et: /Redaktor/editor5

en: /Edit/editor6
et: /Redaktor/editor6

en: /Edit/editor7
et: /Redaktor/editor7

en: /Edit/editor8
et: /Redaktor/editor8

en: /Edit/sep1
et: /Redaktor/sep1

en: /Edit/sep2
et: /Redaktor/sep2

en: /Edit/sep3
et: /Redaktor/sep3

en: /Edit/sep4
et: /Redaktor/sep4

en: /Edit/tear1
et: /Redaktor/tear1

en: /File/Create _Dir...
et: /Fail/Loo _kataloog...

en: /File/E_xit
et: /Fail/_Välju

en: /File/Open _recent
et: /Fail/Ava _hiljutine

en: /File/_Copy...
et: /Fail/Ko_peeri...

en: /File/_Delete...
et: /Fail/Ku_stuta...

en: /File/_Find duplicates...
et: /Fail/Otsi _duplikaate

en: /File/_Move...
et: /Fail/_Liiguta...

en: /File/_New collection
et: /Fail/_Uus kollektsioon

en: /File/_Open collection...
et: /Fail/_Ava kollektsioon

en: /File/_Rename...
et: /Fail/_Nimeta ümber...

en: /File/sep1
et: /Fail/sep1

en: /File/sep2
et: /Fail/sep2

en: /File/sep3
et: /Fail/sep3

en: /File/sep4
et: /Fail/sep4

en: /File/tear1
et: /Fail/tear1

en: /Help/_About
et: /Abi/Programmist

en: /Help/_Keyboard shortcuts
et: /Abi/_Kiirklahvid

en: /Help/_Release notes
et: /Abi/_Tarkvara redaktsiooni märkused

en: /Help/sep1
et: /Abi/sep1

en: /Help/tear1
et: /Abi/tear1

en: /View/(Un)_Float file list
et: /Vaade/Ujuv failide nimekiri

en: /View/(Un)_Hide file list
et: /Vaade/(Ära) p_eida failide nimekirja

en: /View/F_ull screen
et: /Vaade/_Täisekraan-vaade

en: /View/Toggle _slideshow
et: /Vaade/_Slaidiseanss

en: /View/Zoom _1:1
et: /Vaade/_Originaalsuurus

en: /View/Zoom _in
et: /Vaade/Suu_renda

en: /View/Zoom _out
et: /Vaade/_Vähenda

en: /View/_Refresh Lists
et: /Vaade/_Uuenda nimekirju

en: /View/_Thumbnails
et: /Vaade/_Pisipildid

en: /View/_Zoom to fit
et: /Vaade/_Mahuta aknasse

en: /View/sep1
et: /Vaade/sep1

en: /View/sep2
et: /Vaade/sep2

en: /View/sep3
et: /Vaade/sep3

en: /View/tear1
et: /Vaade/tear1

en: /_Edit
et: /_Redaktor

en: /_File
et: /_Fail

en: /_Help
et: /_Abi

en: /_View
et: /_Vaade

en: About to delete multiple files...
et: Infot mitme faili kustutamise kohta...

en: About to delete the file:
     %s
et: Kas soovid ikka kustutada faili
     %s?

en: Add contents
et: Lisa sisu

en: Add contents recursive
et: Lisa sisu rekursiivselt

en: Add to new collection
et: Lisa uude kollektsiooni

en: Adjust
et: Kohanda

en: All Files
et: Kõik failid

en: Append
et: Lisa

en: Append collection
et: Lisa kollektsioon

en: Append collection from:
et: Lisa kollektsioon:

en: Append from collection...
et: Lisa kollektsioonist...

en: Append from file list
et: Lisa failide nimekirjast

en: Apply
et: Proovi

en: Ascending
et: Tõusev järjestus

en: Best
et: Parim

en: Bilinear
et: Bilineaarne

en: Cache thumbnails
et: Puhverda pisipildid

en: Cache thumbnails into .thumbnails
et: Puhverda pisipildid faili .thumbnails

en: Cancel
et: Loobu

en: Change to home directory
et: Mine kodukataloogi

en: Checksum
et: Kontrollsumma

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear cache
et: Puhasta puhver

en: Clearing thumbnails...
et: Eemaldan pisipilte...

en: Close
et: Sulge

en: Close collection
et: Sulge kollektsioon

en: Close window
et: Sulge aken

en: Collection Files
et: Kollektsioonide failid

en: Collection empty
et: Kollektsioon on tühi

en: Collection has been modified.
    Save first?
et: Kollektsiooni on muudetud.
    Salvestada?

en: Collections
et: Kollektsioonid

en: Collections have been modified.
    Exit anyway?
et: Kollektsioone on muudetud.
    Väljuda sellegipoolest?

en: Command Line
et: Käsurida

en: Command line
et: Käsurida

en: Compare by:
et: Võrdlemise alus:

en: Compare to:
et: Võrdle millega:

en: Compare two file sets
et: Võrdle kaht failikomplekti

en: Comparing...
et: Võrdlen...

en: Configure options
et: Programmi häälestus

en: Confirm file delete
et: Küsi nõusolekut faili kustutamisel

en: Continue
et: Jätka

en: Continue slideshow
et: Jätka slaidiseanssi

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy file:
    %s
    to:
et: Kopeeri fail:
    %s
    faili:

en: Copy multiple files to:
et: Kopeeri failid kataloogi:

en: Copy...
et: Kopeeri...

en: Could not create dir:%s
et: Ei saa luua kataloogi: %s

en: Could not create directory
et: Kataloogi loomine ebaõnnestus

en: Create
et: Loo

en: Create directory in:
    %s
    named:
et: Loo kataloog:
    %s
    nimega:

en: Create thumbnails
et: Loo pisipildid

en: Creating GQview dir:%s
et: Loon GQview kataloogi: %s

en: Custom file types:
et: Näita ka nende tüüpidega faile:

en: Date
et: Kuupäev

en: Delay before image change (seconds):
et: Ooteaeg enne pildi vahetamist (sekundites):

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete failed
et: Kustutamine ebaõnnestus

en: Delete file
et: Kustuta fail

en: Delete files
et: Kustuta failid

en: Delete...
et: Kustuta...

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Directory exists
et: Kataloog on juba olemas

en: Disable File Filtering
et: Blokeeri failide filtreerimine

en: Dithering method:
et: Virvtoonimise meetod:

en: Drop files to compare them.
et: Lohista failid nende võrdlemiseks.

en: Dropped list includes directories.
et: Lohistatud nimekiri sisaldab katalooge.

en: Edit
et: Redaktor

en: Editors
et: Redaktorid

en: Empty
et: Tühi

en: Enable Delete key
et: Luba 'Delete' klahv

en: Error copying file
et: Viga faili kopeerimisel

en: Error creating directory
et: Viga kataloogi loomisel

en: Error moving file
et: Viga faili liigutamisel

en: Error renaming file
et: Viga faili ümbernimetamisel

en: Exit
et: Välju

en: Exit full screen
et: Välju täisekraan-vaatest

en: Expand images for zoom to fit.
et: Mahuta pilt aknasse.

en: Failed to rename %s to %s.
et: Faili %s ümbernimetamine %s-ks ebaõnnestus.

en: Failed to save the collection:
    %s
et: Kollektsiooni salvestamine ebaõnnestus:
    %s

en: File deletion failed
et: Faili kustutamine ebaõnnestus

en: File name %s already exists.
et: Fail %s on juba olemas.

en: File named %s already exists.
et: Fail nimega %s on juba olemas.

en: Filtering
et: Filtreerimine

en: Find duplicates - GQview
et: Otsi duplikaadid - GQview

en: Find duplicates recursive...
et: Rekursiivne duplikaatide otsimine...

en: Find duplicates...
et: Otsi duplikaadid...

en: Fit image to window
et: Mahuta pilt aknasse

en: Fit window to image when tools are hidden/floating
et: Mahuta aken pildi ümber, kui riistad on peidetud või ujuvad

en: Flip
et: Pööra ümber telje

en: Float Controls
et: Ujuvuse kontroll

en: Full screen
et: Täisekraan-vaade

en: GQview %s
    
    Copyright (c) 2001 by John Ellis
    http://gqview.sourceforge.net
    gqview@users.sourceforge.net
    
    Released under the GNU General Public License
et: GQview %s
    
    Copyright (c) 2001 John Ellis
    http://gqview.sourceforge.net
    gqview@users.sourceforge.net
    
    Avaldatud GNU Üldise Avaliku Litsentsi all

en: GQview - copy
et: GQview - kopeerimine

en: GQview - exit
et: GQview - väljumine

en: GQview - move
et: GQview - liigutamine

en: GQview - new directory
et: GQview - uue kataloogi loomine

en: GQview - rename
et: GQview - ümbernimetamine

en: GQview Tools
et: GQview riistad

en: GQview configuration
et: GQview konfiguratsioon

en: GQview full screen
et: GQview täisekraan

en: GQview running: %s
et: GQview jooksutab: %s

en: General
et: Üldine

en: Help - GQview
et: Abi - GQview

en: Home
et: Kodu

en: Hyper (best, but slowest)
et: Hyper (parim, kui kõige aeglasem)

en: Image
et: Pilt

en: In place renaming
et: Kohapeal ümbernimetamine

en: Include files of type:
et: Näita faile tüüpidega:

en: Initial directory
et: Algkataloog

en: Insert file drops at pointer location
et: Fail lisatakse kursori asukohale

en: Invalid destination
et: Vigane sihtkoht

en: Invalid directory
et: Vigane kataloog

en: Invalid file name:
    %s
et: Vigane faili nimi:
    %s

en: Invalid filename
et: Vigane failinimi

en: Leave Zoom at previous setting
et: Ära muuda suurendust

en: Limit size when auto-sizing window (%):
et: Piira suurust akna automaatsel suurendamisel (%):

en: Loading thumbs...
et: Laen pisipilte...

en: Menu name
et: Menüüs olev nimi

en: Mirror
et: Peegelda

en: Mouse wheel scrolls image
et: Hiire rull kerib pilti

en: Move
et: Liiguta

en: Move file:
    %s
    to:
et: Liiguta fail:
    %s
    faili:

en: Move multiple files to:
et: Liiguta failid kataloogi

en: Move...
et: Liiguta...

en: Name
et: Nimi

en: Nearest (worst, but fastest)
et: Lähim (halvim, kuid kõige kiirem)

en: New Directory
et: Uus kataloog

en: None
et: Puudub

en: Normal
et: Normaalne

en: Offscreen cache size (Mb per image):
et: Ekraanivälise puhvri suurus (Mb pildi kohta):

en: Ok
et: Sobib

en: On startup, change to this directory:
et: Käivitamisel näita seda kataloogi:

en: Open
et: Ava

en: Open collection
et: Ava kollektsioon

en: Open collection from:
et: Ava kollektsioon:

en: Overwrite
et: Kirjuta üle

en: Overwrite File
et: Kirjuta fail üle

en: Overwrite collection file:
    %s
et: Kas kirjutada kollektsioonide fail üle:
    %s

en: Overwrite file
et: Kirjuta fail üle

en: Overwrite file:
     %s
     with:
     %s
et: Kas kirjutada fail:
     %s
     üle failiga:
     %s?

en: Overwrite file:
    %s
     with:
    %s
et: Kas kirjutada fail:
    %s
     üle failiga:
    %s

en: Overwrite file:
    %s
    by renaming:
    %s
et: Kas kirjutada fail:%s üle ümbernimetamisega:
    %s?

en: Path
et: Kataloogitee

en: Pause slideshow
et: Peata slaidiseanss

en: Place dialogs under mouse
et: Paiguta dialoogid hiire alla

en: Please select an existing directory
et: Palun vali eksisteeriv kataloog

en: Preload next image
et: Järgmise pildi eellaadimine

en: Progressive keyboard scrolling
et: Progressiivne klaviatuuriga kerimine

en: Purge thumbnails
et: Puhasta pisipildid

en: Purging old thumbnails...
et: Puhastan vanad pisipildid...

en: Quality
et: Kvaliteet

en: Quality:
et: Kvaliteet:

en: Random
et: Suvaline

en: Reading checksums...
et: Loen kontrollsummasid...

en: Reading dimensions...
et: Loen mõõtmeid...

en: Reading similarity data...
et: Loen sarnasuse andmeid...

en: Rectangular selection
et: Ristkülikuline valik

en: Refresh
et: Uuenda

en: Refresh file list
et: Uuenda failide nimekirja

en: Remember tool state (float/hidden)
et: Jäta riistade olekud meelde (ujuv/peidetud)

en: Remember window positions
et: Jäta akende positsioonid meelde

en: Remove
et: Eemalda

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Rename file:
    %s
    to:
et: Nimeta fail:
    %s
    failiks:

en: Rename multiple files:
et: Failide ümber nimetamine

en: Rename...
et: Muuda nime...

en: Rename:
et: Nimeta ümber:

en: Repeat
et: Korduv

en: Rotate 180
et: Pööra 180

en: Rotate clockwise
et: Pööra päripäeva

en: Rotate counterclockwise
et: Pööra vastupäeva

en: Save
et: Salvesta

en: Save Failed
et: Salvestamine ebaõnnestus

en: Save collection
et: Salvesta kollektsioon

en: Save collection as...
et: Salvesta kollektsioon kui...

en: Save collection as:
et: Salvesta kollektsioon kui:

en: Select all
et: Vali kõik

en: Select none
et: Tühista valik

en: Set as wallpaper
et: Sea taustapildiks

en: Set zoom 1:1
et: Näita pilti originaalsuuruses

en: Show entries that begin with a dot
et: Näita punktiga algavaid kirjeid

en: Show hidden
et: Näita peidetud faile

en: Similarity
et: Sarnasus

en: Similarity (high)
et: Sarnasus (kõrge)

en: Similarity (low)
et: Sarnasus (madal)

en: Size
et: Suurus

en: Size:
et: Suurus:

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Skip directories
et: Jäta kataloogid vahele

en: Slide show
et: Slaidiseanss

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Slideshow recursive
et: Rekursiivne slaidiseanss

en: Sort
et: Sorteerimine

en: Sorted by date
et: Sorteeritud kuupäeva järgi

en: Sorted by name
et: Sorteeritud nime järgi

en: Sorted by number
et: Sorteeritud numbri järgi

en: Sorted by path
et: Sorteeritud kataloogitee järgi

en: Sorted by size
et: Sorteeirud suuruse järgi

en: Source and destination are the same, operation cancelled.
et: Allikas ja sihtkoht ühtivad, operatsioonist loobuti.

en: Source matches destination
et: Allikas ja sihtkoht ühtivad

en: Source to copy matches destination
et: Kopeerimise allikas ja sihtkoht ühtivad

en: Source to move matches destination
et: Liigutamise allikas ja sihtkoht ühtivad

en: Specified path:
    %s
    is a directory, collections are files
et: Märgitud tee:
    %s
    on kataloog, kollektsioonid on failid

en: Start slideshow
et: Alusta slaidiseanssi

en: Stop slideshow
et: Lõpeta slaidiseanss

en: The current collection is empty, save aborted.
et: Aktiivne kollektsioon on tühi, salvestamine katkestatud.

en: The directory:
    %s
    already exists.
et: Kataloog:
    %s
    on juba olemas.

en: The path:
    %s
    already exists as a file.
et: Kataloogitee:
    %s
    juba eksisteerib failina.

en: This will remove all thumbnails that have
    been saved to disk, continue?
et: See valik eemaldab kettalt kõik sinna salvestatud
    pisipildid. Kas soovid jätkata?

en: Thumbnail image in cache failed to load, trying to recreate.
et: Puhvris oleva pisipildi laadimine ebaõnnestus, proovin luua uut.

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Tiles
et: Paanid

en: Unable to copy file:
    %s
    to itself.
et: Ei saa kopeerida faili:
    %s
    iseendasse.

en: Unable to copy file:
    %s
    to:
    %s
et: Ei saa kopeerida faili:
    %s
    faili:
    %s

en: Unable to copy file:
    %sto:
    %s
     during multiple file copy.
et: Ei saa kopeerida faili:
    %s failiks:
    %s
     mitme faili kopeerimise ajal.

en: Unable to create directory:
    %s
et: Ei saa luua kataloogi:
    %s

en: Unable to delete file:
     %s
     Continue multiple delete operation?
et: Ei saa kustutada faili:
     %s
     Jätkata teiste failide kustutamist?

en: Unable to delete file:
    %s
et: Faili kustutamine ebaõnnestus:
    %s

en: Unable to load:
    %s
et: Laadimine ebaõnnestus:
    %s

en: Unable to move file:
    %s
    to itself.
et: Ei saa liigutada faili:
    %s
    iseendasse.

en: Unable to move file:
    %s
    to:
    %s
et: Ei saa liigutada faili:
    %s
    faili:
    %s

en: Unable to move file:
    %sto:
    %s
     during multiple file move.
et: Ei saa liigutada faili:
    %s failiks:
    %s
     mitme faili liigutamise ajal.

en: Unable to rename file:
    %s
     to:
    %s
et: Faili ümbernimetamine ebaõnnestus:
    %s
     failiks:
    %s

en: Unable to rename file:
    %s
    to:
    %s
et: Ei saa ümber nimetada faili:
    %s
    failiks:
    %s

en: Unable to write history lists to: %s
et: Ajaloonimekirjade kirjutamine ebaõnnestus: %s

en: Unsorted
et: Sorteerimata

en: Untitled
et: Pealkirjata

en: Untitled (%d)
et: Pealkirjata (%d)

en: Usage: gqview [options] [path]
et: Kasutamine: gqview [häälestus] [kataloogitee]

en: Use current
et: Kasuta aktiivset

en: Use xvpics thumbnails when found (read only)
et: Kasuta xvpics pisipilte, kui leitud (ainult lugemine)

en: View
et: Vaade

en: View in new window
et: Ava uues aknas

en: When new image is selected:
et: Uue pildi valikul:

en: When operating with multiple files, please select
     a directory, not file.
et: Mitme failiga tegeledes palun vali kataloog,
     mitte fail.

en: Windows
et: Aknad

en: Yes
et: Jah

en: Yes to all
et: Jah kõigile

en: Zoom (scaling):
et: Suurendus (mastaapimine):

en: Zoom 1:1
et: Originaalsuurus

en: Zoom in
et: Suurenda

en: Zoom increment:
et: Suurenduse samm:

en: Zoom out
et: Vähenda

en: Zoom to original size
et: Näita originaalsuuruses

en: error saving config file: %s
et: viga konfiguratsioonifaili salvestamisel: %s

en: format: [.foo;.bar]
et: formaat: [.foo;.bar]

en: in %s...
et: %s...

en: in (unknown)...
et: (tundmatus)...

en: invalid or ignored: %s
    Use --help for options
et: vigane või ignoreeritud: %s
    Häälestuste vaatamiseks kasuta --help

en: to:
et: failiks:

en: valid options are:
et: võimalikud häälestused:
