Pan - en to et translation catalogue (904 entries)

en:   (No conditions -- all articles will match)
et:  (Tingimusi pole -- vastavad kõik artiklid)

en:   (No conditions -- no articles will match
et:  (Tingimusi pole --- ükski artikkel ei vasta)

en:  (Moderated)
et:  (modereeritud)

en:  (Read-Only)
et:  (ainult loetav)

en: "stay connected" sent to %s
et: "hoia ühendust" saadetud serverile %s

en: % Done
et: % valmis

en: %.2f KB/s, %d:%02d:%02d remaining
et: %.2f KB/s, %d:%02d:%02d veel

en: %a - abbreviated weekday name
    %A - full weekday name
    %b - abbreviated month name
    %B - full month name
    %c - local date & time
    %d - day of the month
    %H - hour (24-hour clock)
    %I - hour (12-hour clock)
    %j - day of the year (001-366)
    %m - month (01-12)
    %M - minute (00-59)
    %p - local equivalent of AM/PM
    %S - second (00-61)
    %x - local date
    %X - local time
    %y - two-digit year
    %Y - four-digit year
    %% - %
et: %a - lühendatud nädalapäev
    %A - täielik nädalapäev
    %b - lühendatud kuunimi
    %B - täielik kuunimi
    %c - kohalik kuupäev & kell
    %d - päev
    %H - tund (24-tunnine kell)
    %I - tund (12-tunnine kell)
    %j - päev aastas (001-366)
    %m - kuu (01-12)
    %M - minut (00-59)
    %p - kohalik vastand AM/PM-le
    %S - sekund (00-61)
    %x - kohalik kuupäev
    %X - kohalik kell
    %y - kahekohaline aasta
    %Y - neljakohaline aasta
    %% - %

en: %d connections at %.1f KB per second
et: %d ühendust kiirusel %.1f KB/sekundis

en: %d tasks still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
et: %d protsessi on veel lõpetamata või järjekorras.
    Kas tahad kindlasti Pan'ist väljuda?

en: %s (%d tries)
et: %s (%d üritust)

en: %u Tasks Running, %u Tasks Total
et: %u ülesannet täitmisel, %u kokku

en: %u articles match rule %s
et: reegli %s tingimustele vastab %u artiklit

en: (%lu lines in %lu articles)
et: (%lu rida %lu-s artiklis)

en: (%lu lines in 1 article)
et: (%lu rida ühes artiklis)

en: (%s for user-specified text)
et: (%s kasutaja sisestatavaks tekstiks)

en: (No Group)
et: (Ei ole gruppi)

en: (e.g., *anime*)
et: (näiteks *anime*)

en: .Newsrc Files
et: .newsrc failid

en: .newsrc filename:
et: .newsrc failinimi:

en: .newsrc files are used by many newsreaders to remember
    which articles you've read and which groups you're subscribed to.
    If you plan on using other newsreaders along with Pan,
    you can set Pan automatically import them on startup and
    export them on exit.
et: .newsrc faile kasutavad paljud uudistelugejad, et meeles pidada,
    milliseid artikleid sa oled lugenud ja milliseid gruppe sa tellid.
    Kui sa kasutad peale Pan-i ka teisi uudistelugejaid, siis saad sa
    Pan-i sättida nii, et ta käivitamisel automaatselt impordib ning
    väljumisel ekspordib .newsrc faili.

en: 1 task still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
et: 1 protsess on veel lõpetamata või järjekorras.
    Kas tahad kindlasti Pan'ist väljuda?

en: <More>
et: <Veel>

en: > [quoted text muted]
et: > [kvooditud tekst on peidetud]

en: A newsreader for GNOME
et: GNOME'i uudistelugeja

en: ALL OF:
et: KÕIK:

en: AND
et: JA

en: ANY OF:
et: SUVALINE:

en: Aborting
et: Tühistan

en: About
et: Info

en: About %s
et: %s info

en: Account name:
et: Kasutajanimi:

en: Actions
et: Tegevused

en: Add Author to Bozo Filter
et: Lisa artikli autor jobude filtrisse

en: Add Author to Spam Filter
et: Lisa artikli autor spämmifiltrisse

en: Add New
et: Lisa uus

en: Add R_eplies to Selection
et: Lisa _vastused valikusse

en: Add Subject to Spam Filter
et: Lisa artikli teema spämmifiltrisse

en: Add Thread to the Article List selection
et: Lisa teemalõngad valitud artiklite nimekirja

en: Add _Threads to Selection
et: Lisa t_eemalõngad valikusse

en: Add a File to the Attachment List
et: Lisa fail manuste nimekirja

en: Add a new filter
et: Lisa uus filter

en: Add a new profile
et: Lisa uus profiil

en: Add a new rule.
et: Lisa uus reegel.

en: Add new Line to Filter
et: Lisa filtrile uus rida

en: Add replies to the Article List selection
et: Lisa vastused valitud artiklite nimekirja

en: Add to Bo_zo or Spam Filter
et: Lisa jo_bude- või spämmifiltrisse

en: Add to Bozo or Spam Filter
et: Lisa jobude- või spämmifiltrisse

en: Address
et: Aadress

en: Address:
et: Aadress:

en: Addresses and Subjects can be changed before being added
    to the Spam/Bozo filters.
    
    For example, a subject of `-->MAKE MONEY FAST<--' will
    likey find more spam if shortened to just `MAKE MONEY FAST'.
    
    Likewise, "Dudley Dursley" <ddursley@spambot.com>' could
    be shortened to `<ddurseley@spambot.com>' or even `<*@spambot.com>'.
    
    Wildcards are supported and comparisons are case-insensitive.
    For more complex pattern matching, enable the regular expression
    button.  http://pan.rebelbase.com/regexp.txt for a tutorial.
et: Aadresse ja teemasid võib enne filtritesse lisamist muuta.
    
    Näiteks, kui teema `-->MAKE MONEY FAST<--' lühendada
    teemaks `MAKE MONEY FAST', on spämmi filtreerimise tõenäosus
    palju suurem.
    
    Sarnaselt, "Dudley Dursley" <ddursley@spambot.com>' võib
    lühendada `<ddurseley@spambot.com>' või isegi `<*@spambot.com>'.
    
    Metamärgid on lubatud ja võrdlused on tõstutundetud.
    Veelgi võimaluserohkemate mustrite kirjutamiseks vajuta
    regulaaravaldiste nuppu. Sissejuhatus asub aadressil
    http://pan.rebelbase.com/regexp.txt.

en: All Groups
et: Kõik grupid

en: Also Download Article Bodies
et: Laadi ka artiklite sisud

en: An error occurred writing to the server.
et: Serverile kirjutamisel tekkis viga.

en: Apply the Selected Rule to all Subscribed Groups.
et: Rakenda valitud reegel kõigile tellitud gruppidele.

en: Apply the Selected Rule to the Selected Groups.
et: Rakenda valitud reegel valitud gruppidele.

en: Apply to
    Selected
    Groups
et: Rakenda
    valitud
    gruppidele

en: Apply to
    Subscribed
    Groups
et: Rakenda
    tellitud
    gruppidele

en: Applying Rule to Selected Groups
et: Rakendan reeglit valitud gruppidel

en: Applying rule `%s' to Group `%s'
et: Rakendan reeglit `%s' grupile `%s'

en: Are you sure you want to delete these %d groups/folders and their articles?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada need %d gruppi/kataloogi ja neis sisalduvad artiklid?

en: Article "%s" not flagged for any particular server; using current
et: Artikkel "%s" ei ole määratud ühelegi kindlale serverile; kasutan aktiivset

en: Article Cache
et: Artiklite puhverdamine

en: Article Pane
et: Artiklid

en: Article Text
et: Artikli sisu

en: Article _is
et: Artikkel _on

en: Article _score is at least
et: Artikli _skoor on vähemalt

en: Article _thread is
et: Artikli _teemalõng

en: Article body is cached locally
et: Artikli sisu on puhverdatud kohalikus masinas

en: Article body isn't cached locally
et: Artikli sisu ei ole puhverdatud kohalikus masinas

en: Article cache contains %.1f MB in %d files
et: Artiklite puhvris on %.1f MB andmeid (%d faili)

en: Article cache now has %.1f MB in %d articles
et: Artiklite puhvris on %.1f MB andmeid (%d artiklit)

en: Article date format:
et: Artikli kuupäeva kuju:

en: Article does not have complete attachments
et: Artiklil ei ole terveid manuseid

en: Article does not have incomplete attachments
et: Artiklil ei ole poolikuid manuseid

en: Article h_as
et: Artiklil

en: Article has at _least N lines:
et: Artiklil on _vähemalt N rida:

en: Article has been
et: Artikkel

en: Article has been saved or decoded
et: Artikkel on salvestatud või dekordeeritud

en: Article has complete attachments
et: Artiklil on terved manused

en: Article has complete or incomplete attachments
et: Artiklil on terved või poolikud manused

en: Article has incomplete attachments
et: Artiklil on poolikud manused

en: Article has no attachments
et: Artiklil ei ole manuseid

en: Article has not been saved or decoded
et: Artiklit ei ole salvestatud või dekodeeritud

en: Article is %d or more lines long
et: Artikkel on vähemalt %d rida pikk

en: Article is at least N days _old
et: Artikkel on vähemalt N p_äeva vanune

en: Article is crossposted to at least %d groups
et: Artikkel on ristpostitatud mitte vähem kui %d gruppi

en: Article is crossposted to less than %d groups
et: Artikkel on ristpostitatud vähem kui %d gruppi

en: Article is either saved or queued for saving
et: Artikkel on salvestatud või salvestamise järjekorras

en: Article is less than %d lines long
et: Artikkel on vähem kui %d rida pikk

en: Article is more than %d days old
et: Artikkel on rohkem kui %d päeva vanune

en: Article is neither saved nor queued for saving
et: Artikkel ei ole salvestatud ega salvestamise järjekorras

en: Article is new
et: Artikkel on uus

en: Article is not queued for saving or decoding
et: Artikkel ei ole järjekorras salvestamiseks või dekodeerimiseks

en: Article is old
et: Artikkel on vana

en: Article is queued for saving or decoding
et: Artikkel on järjekorras salvestamiseks või dekodeerimiseks

en: Article is read
et: Artikkel on loetud

en: Article is unread
et: Artikkel on lugemata

en: Article was _posted to at least N groups:
et: Artikkel _postitati vähemalt N gruppi:

en: Article was not posted by me
et: Artiklit ei postitanud mina

en: Article was posted by me
et: Artikli postitasin mina

en: Article was posted in the last %d days
et: Artikkel postitati viimase %d päeva jooksul

en: Article's score is %d or higher
et: Artikli skoor on %d või suurem

en: Article's score is less than %d
et: Artikli skoor on vähem kui %d

en: Articles
et: Artiklid

en: Articles/Mail posted before
et: Varem postitatud artiklid/meilisõnumid

en: Articles/Mail queued for posting via the "Send Later" button
et: Postitamise järjekorras oelvad artiklid/meilisõnumid, saadetakse "Saada hiljem" nupuga

en: Assigned panes:
et: Seotud paanid:

en: Attachments
et: Manused

en: Authentication failed: %s
et: Autentimine ebaõnnestus: %s

en: Authentication failed: bad handshake for SPA password
et: Autentimine ebaõnnestus: vale käepigistus SPA paroolile

en: Authentication failed: need a password
et: Autentimine ebaõnnestus: nõutakse parooli

en: Author
et: Autor

en: Author doesn't match phrase `%s'
et: Autor ei vasta fraasile `%s'

en: Author doesn't match regular expression `%s'
et: Autor ei vasta regulaaravaldisele `%s'

en: Author matches phrase `%s'
et: Autor vastab fraasile `%s'

en: Author matches regular expression `%s'
et: Autor vastab regulaaravaldisele `%s'

en: Author:
et: Autor:

en: Authorization
et: Autorisatsioon

en: Authors
et: Autorid

en: Automatically guess which articles to decode 
    when duplicate parts appear in a multipart post
et: Arva automaatselt, millised artiklid dekodeerida, 
    kui mitmeosalises postituses leidub topeltosasid

en: BUG IN CODE
et: VIGA KOODIS

en: BUG!!
et: VIGA!!

en: Bad SPA handshake: %s
et: Vale SPA käepigistus: %s

en: Body Background
et: Sisu taust

en: Body Foreground
et: Sisu tekst

en: Bozos
et: Jobud

en: Bug in Code
et: Viga koodis

en: C_ollapse Selected Threads
et: Sulge valit_ud teemalõngad

en: Cached Article "%s"
et: Puhverdatud artikkel "%s"

en: Cached Locally
et: Kohalikus puhvris

en: Cached article "%s" (%s) from group %s
et: Puhverdatud artikkel "%s" (%s) grupist %s

en: Can't connect to %s: %s
et: Ei saa %s ühendada: %s

en: Can't create directory "%s"
et: Ei saa luua kataloogi "%s"

en: Can't find filter `%s' needed by rule `%s', so no articles match.
et: Ei leia filtrit `%s', mida vajab reegel `%s', seega ükski artikkel ei vasta tingimustele.

en: Can't open file `%s'
et: Ei saa avada faili `%s'

en: Can't parse the From: line; hope for the best.
et: Ei saa Kellelt: reast aru; looda parimat.

en: Can't resolve %s: %s
et: Ei saa %s lahendada: %s

en: Can't write filters to `%s': %s
et: Ei saa filtreid faili `%s' kirjutada: %s

en: Can't write profiles to `%s': %s
et: Ei saa profiile faili `%s' kirjutada: %s

en: Can't write rules to `%s': %s
et: Ei saa reegleid faili `%s' kirjutada: %s

en: Cancel Selected Article which you Posted
et: Tühista enda postitatud artikkel

en: Cancel Selected Task(s)
et: Tühista valitud ülesanne(ded)

en: Cancelling article
et: Tühistan artikli

en: Cancelling message "%s"
et: Tühistan artiklit "%s"

en: Case Sensitive
et: Tõstutundlik

en: Clear
et: Kustuta

en: Clear Disk Cache
et: Puhasta kettapuhver

en: Clear Queue
et: Tühjenda järjekord

en: Clear this log.
et: Kustuta kõik logiraamatu kirjed.

en: Close
et: Sulge

en: Close the Log Viewer.
et: Sulge logiraamat.

en: Closing connection %p after %d seconds idle
et: Sulgen ühenduse %p peale %d sekundit vaikust

en: Co_py Threads to Folder
et: K_opeeri teemalõngad kataloogi

en: Colla_pse all Threads
et: Sulge k_õik teemalõngad

en: Collapse Names in Gro_up Pane
et: Lü_henda nimed gruppide nimekirjas

en: Collapse Names in Group Pane
et: Lühenda gruppide nimed, näidates peagruppide nimedest vaid esitähti

en: Collapse Selected Threads
et: Sulge valitud teemalõngad

en: Collapse all Threads
et: Sulge kõik teemalõngad

en: Colors
et: Värvid

en: Congratulations
et: Õnnitlused

en: Connect Failure
et: Ühenduse tõrge

en: Connecting
et: Ühendan

en: Connecting to a Remote News Server to Execute a Task
et: Ühendan ülesande täitmiseks kaug-uudiseserveriga

en: Connecting to mail server
et: Ühendan meiliserveriga

en: Connection to %s, port %d failed: %s
et: Ühendus serveri %s porti %d ebaõnnestus: %s

en: Cop_y to Folder
et: _Kopeeri kataloogi

en: Copy From
et: Kopeeri sellest

en: Copy Threads to Folder
et: Kopeeri teemalõngad kataloogi

en: Copy to Folder
et: Kopeeri kataloogi

en: Copyright (C) 1999-2001, Pan Development Team
et: Copyright (C) 1999-2001, Pan'i arendusmeeskond

en: Corrupt header skipped: %s
et: Vigane päis vahele jäetud: %s

en: Couldn't create directory `%s': %s
et: Ei saanud luua kataloogi `%s': %s

en: Couldn't create file `%s' to export newsrc file %s
et: Ei saanud newsrc faili %s eksportimiseks luua faili `%s'

en: Couldn't exec external editor
et: Ei saanud välist redaktorit käivitada

en: Couldn't find body for message `%s' - decoding may be incomplete or incorrect
et: Ei leia sisu artiklile `%s' - dekodeerimine võib jääda poolikuks või olla vigane

en: Couldn't load font "%s"
et: Ei saanud laadida fonti "%s"

en: Couldn't open file `%s'
et: Ei saa avada faili `%s'

en: Couldn't select group "%s"
et: Ei saanud valida gruppi "%s"

en: Couldn't write to file
et: Ei saanud faili kirjutada

en: Couldn't write to temporary file "%s" (is the disk full?)
et: Ei saanud ajutisse faili "%s" kirjutada (ketas täis?)

en: Create a mail reply to the sender.
et: Saada vastus artikli autorile e-mailiga.

en: Create a new folder.
et: Loo uus kataloog.

en: Created folder pan.sendlater
et: Tekitasin kataloogi pan.saadahiljem

en: Created folder pan.sent
et: Tekitasin kataloogi pan.saadetud

en: Custom Filters
et: Oma filtrid

en: D_ownload Flagged
et: Laadi märgistatud artiklid _alla

en: Data Directory
et: Andmete kataloog

en: Data Directory:
et: Andmete kataloog:

en: Date
et: Kuupäev

en: Date:
et: Kuupäev:

en: Decode unable to create file "%s" %s
et: Dekooder ei saa tekitada faili "%s" %s

en: Decoding "%s"
et: Dekodeerin "%s"

en: Dele_te
et: _Kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete All
et: Kustuta kõik

en: Delete All Articles
et: Kustuta kõik artiklid

en: Delete Articles by Bozos
et: Kustuta jobude saadetud artiklid

en: Delete Cache when exiting Pan
et: Puhasta kettapuhver Panist väljumisel

en: Delete Line
et: Kustuta rida

en: Delete Spam
et: Kustuta spämm

en: Delete Th_reads
et: Kustuta teemal_õngad

en: Delete Threads
et: Kustuta valitud teemalõngad

en: Delete the selected folder.
et: Kustuta valitud kataloog.

en: Delete the selected group(s) from Pan.
et: Kustuta valitud grupid Pan'ist.

en: Delete the selected line
et: Kustuta valitud rida

en: Deleted %u articles from `%s'
et: Eemaldatud %d artiklit grupist `%s'

en: Description
et: Kirjeldus

en: Deselect a_ll Articles
et: T_ühista artiklite valik

en: Deselect all Articles in the Article List
et: Tühistab valiku artiklite nimekirjas

en: Deselect all Groups in the Group List
et: Tühistab valiku gruppide nimekirjas

en: Dialog to set how you want to save the selected articles
et: Dialoog, kus sa saad sättida, mismoodi valitud artiklid salvestada

en: Directories
et: Kataloogid

en: Directory for saving attached files
et: Kataloog, kuhu salvestatakse manused

en: Disconnecting
et: Katkestan

en: Disk Cache:
et: Kettapuhver:

en: Display - Articles
et: Kuvamine - artiklid

en: Display - Groups
et: Kuvamine - grupid

en: Display - Headers
et: Kuvamine - päised

en: Display - Layout
et: Kuvamine - väljanägemine

en: Display - Threads
et: Kuvamine - teemalõngad

en: Display article dates in local time instead of UTC
et: Näita artiklite kuupäevi UTC asemel kohaliku kella järgi

en: Don't Save Article Text
et: Ära salvesta artikli sisu

en: Don't Save Attachments
et: Ära salvesta manuseid

en: Don't add the "User-Agent" identification header
et: Ära lisa "User-Agent" päist

en: Download
et: Laadi alla

en: Download All Headers
et: Laadi alla kõik päised

en: Download Directory
et: Allalaadimise kataloog

en: Download Directory:
et: Allalaadimise kataloog:

en: Download Flagged Articles
et: Laadi märgistatud artiklid alla

en: Download New Headers
et: Laadi alla uued päised

en: Download New Headers when the Group is Loaded
et: Laadi uued päised, kui grupp on laetud

en: Download Selected Articles
et: Laadi valitud artiklid alla

en: Download Selected Threads
et: Laadi valitud teemalõnad alla

en: Download Threads
et: Laadi teemalõngad alla

en: Download a list of new groups from the selected servers.
et: Laadi valitud serveritest uute gruppide nimekiri.

en: Downloading %d articles from group %s
et: Laadin %d artiklit grupist %s

en: Downloading article "%s" failed.
et: Artikli "%s" laadimine ebaõnnestus.

en: Downloading body of "%s" (%s) from group %s
et: Laadin artiklit "%s" (%s) grupist %s

en: E-Mail send failed.
et: E-maili saatmine ebaõnnestus.

en: E-mail
et: Meiliaadress

en: E-mail Message "%s" not sent.
et: Meilisõnumit "%s" ei saadetud.

en: E-mail Message "%s" sent.
et: Meilisõnum "%s" saadetud.

en: E-mail address:
et: Meiliaadress:

en: ERROR: Message appears to have no new content.
et: VIGA: Tundub, et artiklis pole uut teksti.

en: ERROR: Message is empty.
et: VIGA: artikkel on tühi.

en: ERROR: Must have one author in From: line
et: VIGA: Kellelt: real peab olema üks autor

en: ERROR: No recipients specified.
et: VIGA: Saajaid pole määratud.

en: ERROR: No subject specified.
et: VIGA: Teemat pole määratud.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
et: VIGA: Postitus liiga paljudesse gruppidesse.

en: ERROR: invalid address ``%s''
et: VIGA: vigane aadress ``%s''

en: E_xpand Selected Threads
et: A_va valitud teemalõngad

en: Edit
et: Muuda

en: Edit "%s" Filter
et: Muuda "%s" filtrit

en: Edit Filters
et: Muuda filtreid

en: Edit Other Filters...
et: Muuda teisi filtreid...

en: Edit Selected Article in Folder
et: Muuda valitud artiklit kaustas

en: Edit the selected filter
et: Muuda valitud filtrit

en: Edit the selected profile
et: Muuda valitud profiili

en: Edit the selected rule.
et: Muuda valitud reeglit.

en: Edit with E_xternal Editor
et: Redigeeri v_älise redaktoriga

en: Edit with External Editor
et: Redigeeri teksti välise redaktoriga.

en: Edit...
et: Muuda...

en: Email Address:
et: Emaili aadress:

en: Empty %u groups
et: Tühjenda %u gruppi

en: Empty group "%s"
et: Tühjenda grupp "%s"

en: Encoding
et: Kodeerimine

en: Error
et: Viga

en: Error reading "%s".
et: Viga "%s" lugemisel.

en: Error reading "%s": %s.
et: Viga "%s" lugemisel: %s.

en: Error reading file `%s'
et: Viga faili `%s' lugemisel

en: Error reading from socket.
et: Soklist lugemise viga.

en: Error renaming `%s' as `%s': %s.
et: Viga `%s' ümbernimetamisel `%s'-ks: %s.

en: Error saving article "%s" (is %s full?)
et: Viga artikli "%s" salvestamisel (võibolla on %s täis?)

en: Error writing to socket.
et: Soklisse kirjutamise viga.

en: Error: reading from socket returned %d.
et: Viga: soklist lugemine tagastas %d.

en: Expand Selected Threads
et: Ava valitud teemalõngad

en: Expand all Thread_s
et: Ava _kõik teemalõngad

en: Expand all Threads
et: Ava kõik teemalõngad

en: Expand all threads by default
et: Vaikimisi ava kõik teemalõngad

en: Export .newsrc...
et: Ekspordi .newsrc...

en: Exported %d groups (%d subscribed) to `%s'
et: Eksportisin %d gruppi (%d tellitud) -> `%s'

en: External Editor
et: Väline redaktor

en: External Editor (%t will be replaced with filename)
et: Väline redaktor (%t asendatakse failinimega)

en: External Web Browser (%s will be replaced with URL)
et: Väline veebilehitseja (%s asendatakse URLiga)

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Fetched %u headers for `%s'
et: Tõmbasin %u päist gruppi `%s'

en: Fil_l/Wrap Article Body
et: T_äida/murra read artikli sisus

en: Filename
et: Faili nimi

en: Files to Attach
et: Manustatavad failid

en: Fill articles for reading at column
et: Täida artikli read selle pikkuseni:

en: Fill/Wrap Article Body
et: Täida/murra read artikli sisus

en: Filter Name:
et: Filtri nimi:

en: Filter Tool.
et: Filtreerimine.

en: Filter_s...
et: _Filtrid...

en: Filtering Articles
et: Filtreerin artikleid

en: Filters
et: Filtrid

en: Find:
et: Otsi:

en: Flag Selected Articles
et: Märgista valitud artiklid

en: Flag Selected Threads
et: Märgista valitud teemalõngad

en: Flag T_hreads
et: M_ärgista teemalõngad

en: Folder "%s" already exists.
et: Kataloog "%s" on juba olemas.

en: Folders
et: Kataloogid

en: Follow-Up _and Reply
et: Vastukaja _ning vastus

en: Followup-To
et: Vastukaja-Kuhu

en: Followup-To:
et: Vastukaja-Kuhu:

en: Followup-To:
et: Vastukaja-Kuhu:

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: For example: user@host.com
et: Näiteks: kasutaja@masin.ee

en: For_ward article by E-mail
et: _Saada artikkel edasi e-mailile

en: Forward article by E-mail
et: Saada artikkel edasi e-mailile

en: From:
et: Kellelt:

en: From:
et: Kellelt:

en: Full User Name:
et: Kasutaja täisnimi:

en: General
et: Üldine

en: Generate Message-ID
et: Genereeri Artikli-ID

en: Get A_ll Articles
et: Tõmba _kõik artiklid

en: Get All Articles
et: Laadi kõik artiklid alla

en: Get Bodies along _with Articles:
et: Tõmba artiklite sisud koos p_äistega:

en: Get Bodies along with Articles
et: Laadi artiklite sisu koos päistega

en: Get List of _All Groups
et: Tõmba _gruppide nimekiri

en: Get List of _New Groups
et: Tõmba _uute gruppide nimekiri

en: Get New Articles
et: Laadi uued artiklid alla

en: Get New Articles in all Su_bscribed Groups
et: Tõmba uued artiklid _tellitud gruppidest

en: Get New Articles in all Subscribed Groups
et: Tõmba uued artiklid tellitud gruppidest

en: Get _New Articles
et: Tõmba _uued artiklid

en: Getting %d of %d: "%s"
et: Laadin %d. artiklit %d-st: "%s"

en: Getting %s for "%s"
et: Laadin %s grupist "%s"

en: Getting %s from %s
et: Laadin %s grupist %s

en: Getting article `%s' (Message-ID: %s) body failed: %s
et: Artikli `%s' (Artikli-ID: %s) laadimine ebaõnnestus: %s

en: Getting header list failed: %s
et: Päiste nimekirja tõmbamine ebaõnnestus: %s

en: Global Settings
et: Üldised sätted

en: Go Online for Server "%s"?
et: Loon ühenduse serveriga "%s"?

en: Got %d groups for server `%s'
et: Sain %d gruppi serverist `%s'

en: Got %d new groups
et: Sain %d uut gruppi

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
et: Sain meiliserverilt ootamatu vastuse: ootasin %d; sain %s

en: Group Name
et: Grupi nimi

en: Group Properties
et: Grupi Omadused

en: Group list font
et: Gruppide nimekirja kirjatüüp

en: Grouplist Pane
et: Gruppide nimekiri

en: Groups
et: Grupid

en: HEY you forgot to put a message here! :)
et: HEI, sa unustasid oma sõnumi siia panna! :)

en: Handshake failed: %s
et: Käepigistus ebaõnnestus: %s

en: Handshake: %s
et: Käepigistus: %s

en: Handshaking with mail server
et: Käepigistus meiliserveriga

en: Headers to Show
et: Päised, mida näidata

en: Help
et: Abi

en: I have no idea what I'm doing with Article ``%s''
et: Ma ei tea ise ka, mida ma teen artikliga `%s'

en: INFORMATION: Please be aware that posts to "%s" will not appear until approved by the group's moderator.
et: INFORMATSIOON: Palun pidage meeles, et postitused gruppi "%s" läbivad moderaatori kontrolli.

en: Idle Seconds Before Timeout:
et: Tegevuseta sekundeid enne taimauti:

en: If enabled, this rule will be applied to headers when they are downloaded.
et: Kui aktiivne, siis rakendatakse seda reeglit päistele allalaadimisel.

en: If this disabled, the user will be prompted in a dialog to choose which posts to use.
et: Kui see on keelatud, siis palutakse kasutajal valida, millised artiklid dekodeerida.

en: If this field contains the string "%s", the URL to be viewed is substituted there.
     
    If this field is left blank, then your $BROWSER environmental variable will be used (see http://www.tuxedo.org/~esr/BROWSER/).  If that isn't set either, then the default Gnome setting will be used.
et: Siin väljas olev string "%s" asendatakse vaadatava aadressiga (URL).
    
    Kui see väli tühjaks jätta, siis kasutatakse sinu keskkonnamuutujat $BROWSER (vaata http://www.tuxedo.org/~esr/BROWSER/).  Kui ka see pole määratud, siis kasutatakse Gnome vaikimisi määrangut.

en: If this is disabled, Pan will not wrap the original message when creating the reply.
et: Kui see on keelatud, siis ei murra Pan vastamisel originaalkirja ridu.

en: Ignore Selected Threads
et: Ignoreeri valitud teemalõngu

en: Ignored
et: on ignoreeritav

en: Ignored Threads
et: Ignoreeritavad teemalõngad

en: Import .newsrc...
et: Impordi .newsrc...

en: Import/Export .newsrc files automatically
et: Impordi/ekspordi .newsrc failid automaatselt

en: Imported %d groups (%d new) from `%s'
et: Sain %d gruppi (%d uut) serverist `%s'

en: Incomplete Attachments
et: on poolikud manused

en: Incomplete Profile.
et: Poolik profiil.

en: Invalid folder name: "%s"
et: Vigane katalooginimi: "%s"

en: Kilobytes
et: Kilobaiti

en: Layout
et: Väljanägemine

en: Lead Programmer
et: Juhtpogrammeerija

en: Left Mouse Button:
et: Vasak hiire nupp:

en: License
et: Litsents

en: Lines
et: Ridu

en: Lines Per Article:
et: Ridu ühes artiklis:

en: Lo_g Viewer...
et: _Logiraamat...

en: Load Articles When Selected:
et: Laadi artiklid valimisel:

en: Loaded %d articles for group `%s' in %.1f seconds (%.0f art/sec)
et: Laadisin %d artiklit grupist `%s' %.1f sekundiga (%.0f art/sek)

en: Loaded %d groups for server `%s' in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
et: Laadisin %d gruppi serverile `%s' %.1f sekundiga (%.0f gruppi/sek)

en: Loaded %d of %d articles
et: Laetud %d artiklit %d-st

en: Loading %s
et: Laadin %s

en: Loading %u of %d groups
et: Laadin %u. gruppi %d-st

en: Loading Group "%s"
et: Laadin gruppi "%s"

en: Loading group `%s'
et: Laen gruppi `%s'

en: Loads Article
et: Laeb artikli

en: Loads Group
et: Laadib grupi

en: Location
et: Asukoht

en: Log Entry
et: Logikirje

en: Lost connection to server
et: Kaotasin ühenduse serveriga

en: Mail Feedback to the Pan Authors
et: Saada tagasiside Pan'i autoritele

en: Mail Sent!
et: Sõnum saadetud!

en: Mail Server
et: Postiserver

en: Mail Server Not Ready
et: Meiliserver ei ole teenindamiseks valmis

en: Mailing Article ``%s''
et: Mailin artiklit `%s'

en: Make this the default profile for mail
et: See on vaikimisi profiil meili jaoks

en: Make this the default profile for news
et: See on vaikimisi profiil uudiste jaoks

en: Many thanks to the following people, whose contributions
    are a large part of why Open Source software development
    is so fun.
    
    Pan %s Translations
    %s
    
    Pan %s Code or Patches
    %s
    
    Pan %s Suggestions and Testing
    %s
    
    If you should have been in this list but you're not,
    send us mail and we'll add you next time.
    
    Contributors to previous versions are listed at
    http://pan.rebelbase.com/CREDITS
et: Suured tänud järgmistele inimestele, kelle kaastööd
    on suures osas need, mis teevad Open Source tarkvara-
    arenduse nii toredaks.
    
    Pan %s tõlked
    %s
    
    Pan %s kood ja paigad
    %s
    
    Pan %s soovitused ja testimine
    %s
    
    Kui ka sinu nimi peaks siin nimekirjas olema, aga ei ole,
    siis anna meile teada, lisame sind järgmisel korral.
    
    Kaastööd eelmistele versioonidele on näha aadressil
    http://pan.rebelbase.com/CREDITS

en: Many users prefer to save memory and disk space by only keeping subscribed groups in their .newsrc file.
et: Paljud kasutajad eelistavad .newsrc failis hoida infot ainult tellitud gruppide kohta, et säästa mälu ja kettapinda

en: Mark All Articles in Selected Groups as Read
et: Märgi kõik artiklid valitud gruppides loetuks

en: Mark Selected Articles as Read
et: Märgi valitud artiklid loetuks

en: Mark Threads as Read
et: Märgi teemalõngad loetuks

en: Mark Threads as U_nread
et: Mär_gi teemalõnagd kui lugemata

en: Mark Threads as Unread
et: Märgi teemalõngad kui lugemata

en: Mark _Threads as Read
et: Märgi _teemalõngad loetuks

en: Mark as
et: Märgista kui

en: Mark as Unread
et: Märgi kui lugemata

en: Mark as _Unread
et: Mä_rgi kui lugemata

en: Maximum
    Connections
et: Maksimaalselt
    ühendusi

en: Maximum Number of Task Retries before Giving Up
et: Maksimaalne ülesande uuestiproovimiste arv enne allaandmist

en: Maximum Total Number of Connections
et: Maksimaalne ühenduste koguarv

en: Megs
et: Mega

en: Message
et: Artikkel

en: Message Body
et: Artikli sisu

en: Message Body (Monospace)
et: Artikli sisu (ühelaiune)

en: Message-ID
et: Artikli-ID

en: Message-ID doesn't match phrase `%s'
et: Artikli-ID ei vasta fraasile `%s'

en: Message-ID doesn't match regular expression `%s'
et: Artikli-ID ei vasta regulaaravaldisele `%s'

en: Message-ID matches phrase `%s'
et: Artikli-ID vastab fraasile `%s'

en: Message-ID matches regular expression `%s'
et: Artikli-ID vastab regulaaravaldisele `%s'

en: Message-Id
et: Artikli-Id

en: Message-Id:
et: Artikli-Id:

en: Middle Mouse Button:
et: Keskmine hiire nupp:

en: Mime (single-part posts only)
et: Mime (ainult üheosalised postitused)

en: Mime BASE64 Encoding - Single Articles Only
et: Mime BASE64 kodeerimine - ainult üheosalised artiklid

en: Misc
et: Mitmesugust

en: Mo_ve to Folder
et: Liiguta kataloogi

en: More Headers
et: Rohkem päiseid

en: Most Recent Headers
et: uusimat päist

en: Move Down
et: Liiguta alla

en: Move Selected Task(s) Down
et: Liiguta valitud ülesanne(ded) alla

en: Move Selected Task(s) To Bottom
et: Liiguta valitud ülesanne(ded) viimaseks

en: Move Selected Task(s) To Top
et: Liiguta valitud ülesanne(ded) esimeseks

en: Move Selected Task(s) Up
et: Liiguta valitud ülesanne(ded) üles

en: Move Thread to Folder
et: Liiguta teemalõng kataloogi

en: Move Up
et: Liiguta üles

en: Move the selected line down one line
et: Liiguta valitud rida alla

en: Move the selected line up one line
et: Liiguta valitud rida üles

en: Move to Folder
et: Liiguta kataloogi

en: Move to the Next Group with Unread Messages.
et: Liigu järgmisele grupile, kus on lugemata artikleid.

en: Move to the Next Group.
et: Liigu nimekirjas järgmisele grupile.

en: Mute Quoted Text
et: Peida kvooditud tekst

en: Mute _Quoted Text
et: Peida kv_ooditud tekst

en: My server requires a password.
et: Server nõuab parooli.

en: My server requires my username and password
et: Server nõuab kasutajanime ja parooli

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) not posted.
et: NNTP artiklit "%s" (%d %d-st) ei postitatud.

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) posted.
et: NNTP artikkel "%s" (%d %d-st) postitatud.

en: NNTP handshake failed: %s
et: NNTP käepigistus ebaõnnestus: %s

en: NONE OF:
et: MITTE ÜKSKI:

en: NOT ANY OF:
et: MITTE ÜKSKI:

en: Name
et: Nimi

en: Negate
et: Eitus

en: Negate the selected line
et: Muuda valitud rida vastupidiseks

en: Neither Saved nor Queued
et: ei ole salvestatud ega järjekorras

en: Neither Watched nor Ignored
et: ei ole jälgitav ega ignoreeritav

en: New
et: Uus

en: New Articles / Articles with New Replies
et: Uued artiklid / Uute vastustega artiklid

en: New Filter Line
et: Uus filtri rida

en: New Folder Name:
et: Uue kataloogi nimi:

en: New Groups
et: Uued grupid

en: New Profile
et: Uus profiil

en: New Rule
et: Uus reegel

en: New connection %p for %s, port %d, sockfd %d
et: Uus ühendus %p serveri %s porti %d, sockfd %d

en: New...
et: Uus...

en: News (NNTP) server:
et: Uudiseserver (NNTP):

en: News Server
et: Uudiste server

en: News server connection count: %d
et: Uudiseserverite ühenduste arv: %d

en: Newsgroups
et: Uudisegrupid

en: Newsgroups (if more than one group)
et: Uudisegrupid (kui neid on rohkem kui üks)

en: Newsgroups:
et: Uudisegrupid:

en: Newsreader
et: Uudiseriider

en: Newsreader:
et: Uudiseriider:

en: Next Article
et: Loe järgmist artiklit

en: Next G_roup
et: Järgmine g_rupp

en: Next Threa_d
et: Järgmine tee_malõng

en: Next Thread
et: Loe järgmist teemalõnga

en: Next Unread Article
et: Järgmine lugemata artikkel

en: Next Unread Thread
et: Loe järgmist lugemata teemalõnga

en: Next Unread _Group
et: Järgmine lugemata _grupp

en: Next Unread _Thread
et: Järgmine lugemata _teemalõng

en: Next _Article
et: Järgmine _artikkel

en: No Address
et: Aadressi ei ole

en: No Attachments
et: ei ole manuseid

en: No Connections
et: Ühendusi pole

en: No Custom Filter
et: Ei ole oma filtrit

en: No Filename
et: Pole failinime

en: No Known Recipients
et: Tuntud saajaid pole

en: No Recipients!
et: Vastuvõtjaid pole!

en: No Sender Specified!
et: Saatjat pole määratud!

en: No Servers Defined
et: Ühtegi serverit pole määratud

en: No Tasks
et: Töid pole

en: No articles found for group "%s"
et: Grupis "%s" pole ühtegi artiklit

en: No email address provided; generating message-id with domain "%s"
et: Meiliaadressi pole määratud; genereerin artikli-id domeeniga "%s"

en: No new articles in group "%s"
et: Grupis "%s" ei ole uusi artikleid

en: No supported authentication mechanism
et: Pole ühtegi toetatud autentimismehanismi

en: Not Named
et: Nimeta

en: Not Queued
et: Ei ole järjekorras

en: OR
et: VÕI

en: Offline
et: Ühendamata

en: Old Articles with no New Replies
et: Vanad artiklid, millel pole uusi vastuseid

en: On the Fly
et: lennult

en: Online Settings
et: Onlain sätted

en: Online Status
et: Ühenduse seisund

en: Online Users _Manual
et: Onlain kasutaja_manuaal

en: Online Users _Manual...
et: Onlain kasutaja_manuaal...

en: Online/Offline Settings...
et: Online/Offline häälestus...

en: Open Attachment...
et: Ava manus...

en: Open the Connection Manager
et: Ava ühenduste haldur

en: Open the Log Viewer
et: Ava logiraamat

en: Open the Status Log
et: Ava logiraamat

en: Open the Task Manager
et: Avab töödejuhataja

en: Optional Information
et: Valikuline info

en: Options
et: Sätted

en: Organization:
et: Organisatsioon:

en: Pan %s Started
et: Pan %s käivitatud

en: Pan %s Task Manager
et: Pan %s Töödejuhataja

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
et: Pan %s Töödejuhataja (%d järjekorras, %d töötab)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Failed)
et: Pan %s Töödejuhataja (%d järjekorras, %d töötab, %d ebaõnnestunud)

en: Pan - Log Viewer
et: Pan - Logiraamat

en: Pan - Task Manager
et: Pan - Töödejuhataja

en: Pan Setup Wizard
et: Pani häälestamise viisard

en: Pan _Homepage
et: Pan'i _kodulehekülg

en: Pan _Homepage...
et: Pan'i _kodulehekülg...

en: Pan should ask before going online
et: Pan peab enne ühenduse loomist luba küsima

en: Pan should go online as needed without asking
et: Pan loob vajaduse korral ühendusi ilma küsimata

en: Pan should quietly stay offline until told otherwise
et: Pan ei loo ühtegi ühendust kuni kasutaja teisiti ütleb

en: Pan: Download Headers for group `%s'
et: Pan: Laadin päiseid grupist `%s'

en: Pan: Edit Filter
et: Pan: Muuda filtrit

en: Pan: Edit Profile
et: Pan: muuda profiili

en: Pan: Edit Rule
et: Pan: Muuda reeglit

en: Pan: Export .newsrc File
et: Pan: Ekspordi .newsrc fail

en: Pan: Filter Out Articles
et: Pan: Filtreeri artikleid

en: Pan: Filters
et: Pan: Filtrid

en: Pan: Find Message
et: Pan: Otsi artiklit

en: Pan: Import .newsrc File
et: Pan: Impordi .newsrc fail

en: Pan: New/Edit Server
et: Pan: Uus/muuda serverit

en: Pan: Preferences
et: Pan: Sätted

en: Pan: Print
et: Pan: Prindi

en: Pan: Profile
et: Pan: Kasutajad

en: Pan: Rules
et: Pan: Reeglid

en: Pan: Save Multipart Message
et: Pan: Salvesta mitmeosaline artikkel

en: Parts
et: Osad

en: Password
et: Parool

en: Password:
et: Parool:

en: People can reply to your posts by sending you an e-mail message at the following address.
et: Inimesed saavad sinu postitustele vastata, saates sulle sõnumi järgmisele aadressile.

en: Per-Server Settings
et: Serveripõhised sätted

en: Pipe read failed
et: Torust lugemine ei õnnestunud

en: Please Select a Folder from the Group list.
et: Palun vali kataloog gruppide nimekirjast.

en: Please don't begin folders with "pan."; it confuses me terribly.
et: Palun ära tee katalooge, mille nimi algab "pan."-ga; see ajab mind suurde segadusse.

en: Please enter the name of the mail server to use when sending e-mail messages.
et: Palun sisesta meilisõnumite saatmiseks kasutatava serveri nimi.

en: Post To Groups:
et: Postita gruppidesse:

en: Post a new message to the current group.
et: Postita uus artikkel valitud gruppi.

en: Post a reply to the message on the news server.
et: Postita vastukaja valitud artiklile.

en: Post anyway, despite these problems?
et: Postita sellegipoolest, hoolimata nendest probleemidest?

en: Post anyway, despite this problem?
et: Postita sellegipoolest, hoolimata probleemist?

en: Posted by Me
et: Minu poolt postitatud

en: Posting Article ``%s''
et: Postitan artiklit `%s'

en: Posting and Mailing Article ``%s''
et: Postitan ja mailin artiklit `%s'

en: Posting article "%s" part %d of %d.
et: Postitan artiklit "%s" (%d. osa %d-st).

en: Posting complete: %s
et: Postitamine õnnestus: %s

en: Posting failed: %s
et: Postitamine ebaõnnestus: %s

en: Pr_ofiles...
et: _Kasutajad...

en: Pre_vious Article
et: _Eelmine artikkel

en: Preparing to Send Mail
et: Valmistun meilisõnumit saatma

en: Previo_us Thread
et: Eelm_ine teemalõng

en: Previous Article
et: Loe eelmist artiklit

en: Previous Thread
et: Loe eelmist teemalõnga

en: Print
et: Prindi

en: Print Command:
et: Printimise käsk:

en: Priority
et: Prioriteet

en: Processing "%s"
et: Tegutsen "%s"

en: Profile
et: Profiil

en: Profile Information
et: Profiili info

en: Profile Name
et: Profiili nimi

en: Profile Name:
et: Profiili nimi:

en: Profiles Tool.
et: Kasutajaprofiilid.

en: Programmer
et: Pogrammeerija

en: Programmer & Documentation
et: Programmeerija & dokumentatsiooni kirjutaja

en: Programmer, 0.6 - 0.7
et: Programmeerija, 0.6 - 0.7

en: Project Originator, Programmer
et: Projekti organisaator, programmeerija

en: QUIT failed: %s
et: QUIT ebaõnnestus: %s

en: Queued
et: Järjekorras

en: Queued for Saving
et: on järjekorras salvestamiseks

en: Quoted Text 1
et: Kvooditud tekst 1

en: Quoted Text 2
et: Kvooditud tekst 2

en: Quoted Text 3
et: Kvooditud tekst 3

en: Read
et: Loetud

en: Read Articles with no Unread Replies
et: Loetud artiklid, millel pole lugemata vastuseid

en: Read the selected article.
et: Loe valitud artiklit.

en: Rebuilding Header Pane...
et: Värskendan teemalõngade paani...

en: References (if article is a reply)
et: Viited (kui artikkel on vastukaja)

en: References:
et: Viited:

en: Refiltering Articles
et: Filtreerin artikleid

en: Refresh Article Counts
et: Värskenda artiklite arvu

en: Refresh Article _Counts
et: Värskenda artiklite _arvu

en: Refresh a list of groups from the selected servers.
et: Värskenda valitud serverite gruppide nimekirja.

en: Refreshing Group "%s"
et: Värskendan gruppi "%s"

en: Refreshing group `%s'
et: Värskendan gruppi `%s'

en: Regular Expression
et: Regulaaravaldis

en: Reloading Group
et: Värskendan gruppi

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove a File from the Attachment List
et: Eemalda fail manuste nimekirjas

en: Remove all Articles from Selected Groups
et: Kustuta kõik artiklid valitud gruppidest

en: Remove all messages from "%s"?
et: Kustutada kõik artiklid grupis "%s"?

en: Remove all messages from these %u groups?
et: Eemaldada kõik artiklid %u-s grupis?

en: Remove the selected filter
et: Kustuta valitud filter

en: Remove the selected profile
et: Kustuta valitud profiil

en: Remove the selected rule.
et: Kustuta valitud reegel.

en: Removed %d articles from local cache
et: Kettapuhvrist eemaldatud %d artiklit

en: Reply To:
et: Vastused aadressile:

en: Reply-To (if different from Author)
et: Vastus-Kuhu (kui erineb Kellelt-aadressist)

en: Reply-To:
et: Vastus-Kuhu:

en: Reply-To:
et: Vastus-Kuhu:

en: Report a _Bug...
et: Teata _veast...

en: Required Information
et: Kohustuslik info

en: Reserve
et: Reserveeri

en: Reserve a connection
    for reading articles
et: Reserveeri üks ühendus
    artiklite lugemiseks

en: Reset "new message" counter
et: Algväärtusta uute artiklite loendur

en: Reset "new message" counters
et: Algväärtusta uute artiklite loendur

en: Resorting Articles
et: Sorteerin artikleid

en: Rot13 Article Body
et: Tee artikli tekstile Rot13

en: Rot13 Selected Text
et: Tee valitud tekstile Rot13

en: Rule Name:
et: Reegli nimi:

en: Rule applies to all newsgroups
et: Reegel rakendub kõikidele uudisegruppidele

en: Rule applies to specific newsgroups:
et: Reegel rakendub kindlatele uudisegruppidele:

en: Rule applies to:
et: Reegel rakendub:

en: Rules
et: Reeglid

en: Rules Tool.
et: Reeglid.

en: Running
et: Töötab

en: SMTP Port:
et: SMTP port:

en: SMTP Server:
et: SMTP server:

en: S_kip Uncached Articles:
et: Jäta _puhverdamata artiklid vahele:

en: Save
et: Salvesta

en: Save Articles (A_ttachments only)
et: Salvesta artiklid (ainult ma_nused)

en: Save Changes
et: Salvesta muudatused

en: Save Profile
et: Salvesta profiil

en: Save _Articles
et: _Salvesta artiklid

en: Save attchments in:
et: Salvesta manused kataloogi:

en: Save message to file
et: Salvesta artikkel faili

en: Save the log to file
et: Salvesta logiraamat faili

en: Save the selected articles and their attachments.
et: Salvesta valitud artiklid ja nende manused kettale.

en: Save the selected articles' attachments.
et: Salvesta valitud artiklite manused kettale.

en: Save this log to a file.
et: Salvesta logiraamat faili.

en: Saved
et: on salvestatud

en: Saved "%s"
et: Salvestatud "%s"

en: Saved %d articles in "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
et: Salvestasin %d artiklit gruppi "%s" %.1f sekundiga (%.0f art/sek)

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
et: Salvestasin %d gruppi serverile "%s" %.1f sekundiga (%.0f gruppi/sek)

en: Saved %d of %u groups
et: Salvestasin %d gruppi %u-st

en: Saved article body to `%s'
et: Salvestasin artikli sisu faili `%s'

en: Saving "%s"
et: Salvestan "%s"

en: Saving group `%s'
et: Salvestan gruppi `%s'

en: See http://pan.rebelbase.com/regexp.txt for a tutorial on how to use regular expressions.  If regular expressions are turned off, a simple case-insensitive wildcard match is used.
et: Regulaaravaldiste kasutamise lühijuhendi leiad aadressilt http://pan.rebelbase.com/regexp.txt. Kui regulaaravaldised on välja lülitatud, siis kasutatakse lihtsat tõstutundetut metamärkidega vastavusseseadmist.

en: Select .newsrc File to Read:
et: Vali .newsrc fail:

en: Select .newsrc File to Write:
et: Vali .newsrc fail:

en: Select Article _Body
et: Vali artikli _sisu

en: Select Filter:
et: Vali filter:

en: Select all Arti_cles
et: Vali kõik _artiklid

en: Select all Articles in the Article List
et: Vali kõik artiklid nimekirjas

en: Select all Groups in the Group List
et: Valib kõik grupid nimekirjas

en: Select all _Groups
et: Vali kõik _grupid

en: Select the file to attach.
et: Vali fail, mis manustada.

en: Selected layout:
et: Valitud paigutus:

en: Selection
et: Valik

en: Selects Article
et: Valib artikli

en: Selects Group
et: Valib grupi

en: Send Later
et: Saada hiljem

en: Send Messages Queued in "pan.sendlater"
et: Maili/postita artiklid kataloogist "pan.saadahiljem"

en: Send Now
et: Saada nüüd

en: Send Pending _Messages
et: Saada _ootel artiklid

en: Send a reply both to the author in mail, and to the news server.
et: Saada vastus autorile nii e-mailile kui ka uudisegruppi.

en: Send this Message Later
et: Saada artikkel hiljem

en: Send this Message Now
et: Saada artikkel kohe

en: Sending 'stay connected' request
et: Saadan 'hoia ühendust' taotlust

en: Sending Mail
et: Saadan meilisõnumit

en: Server "%s" is Offline; no new tasks will be processed
et: Serveriga "%s" ei ole ühendust: ühtegi uut tööd ei täideta

en: Server "%s" is Online
et: Serverga "%s" on ühendus loodud

en: Server Address
et: Serveri aadress

en: Server Information
et: Serverid

en: Server Port
et: Serveri port

en: Servers
et: Serverid

en: Servers - Mail
et: Serverid - post

en: Servers - News
et: Serverid - uudised

en: Set the properties for the selected group.
et: Määra valitud grupi omadused.

en: Sho_w Group Pane
et: _Näita gruppide paani

en: Show All Headers in Article Pane
et: Näita artiklipaanis kõiki päiseid

en: Show All _Headers in Article Pane
et: Näita artiklipaanis kõiki _päiseid

en: Show Art_icle Pane
et: Nä_ita artiklipaani

en: Show Article Pane
et: Näita artiklipaani

en: Show Articles Neither Queued nor Saved
et: Näita artikleid, mis pole järjekorras või salvestatud

en: Show Articles posted by Me
et: Näita minu postitatud artikleid

en: Show Articles posted by Others
et: Näita teiste postitatud artikleid

en: Show Articles which are Cached Locally
et: Näita artikleid, mis on puhverdatud kohalikus masinas

en: Show Articles which are not Cached Locally
et: Näita artikleid, mis ei ole puhverdatud kohalikus masinas

en: Show Complete Binary Articles
et: Näita terveid kahendartikleid

en: Show Group Pane
et: Näita gruppide paani

en: Show Hea_der Pane
et: Näita t_eemalõngade paani

en: Show Header Pane
et: Näita teemalõngade paani

en: Show Ignored Threads
et: Näita ignoreeritavaid teemalõngu

en: Show Incomplete Binary Articles
et: Näita poolikuid kahendartikleid

en: Show Matching Articles
et: Näita vastavaid artikleid

en: Show Matching Articles and References
et: Näita vastavaid ja seonduvaid artikleid

en: Show Matching Articles and Replies
et: Näita vastavaid artikleid ja vastuseid

en: Show New Articles
et: Näita uusi artikleid

en: Show Old Articles
et: Näita vanu artikleid

en: Show Queued Articles
et: Näita järjekorras olevaid artikleid

en: Show Read Articles
et: Näita loetud artikleid

en: Show Saved Articles
et: Näita salvestatud artikleid

en: Show Text Articles
et: Näita tekstiartikleid

en: Show Threads Neither Watched nor Ignored
et: Näita teemalõngu, mida ei jälgita või ignoreerita

en: Show Threads with Matching Articles
et: Näita vastavate artiklitega teemalõngu

en: Show Unread Articles
et: Näita lugemata artikleid

en: Show Watched Threads
et: Näita jälgitavaid teemalõngu

en: Show a_lert:
et: Näita _teadet:

en: Show in Filter Menu
et: Näita filtrite menüüs

en: Show only the first part of complete multipart binary posts
et: Näita tervetest binaarartiklitest ainult esimest osa

en: Signature File:
et: Allkirjafail:

en: Skip Uncached Articles:
et: Jäta puhverdamata artiklid vahele:

en: Smooth Scrolling at speed:
et: Sujuv kerimine kiirusega:

en: Sorting Articles
et: Sorteerin artikleid

en: Space Reading
et: Lehekülje kaupa lugemine

en: Spam
et: Spämm

en: Specify and Download Articles
et: Määra ning laadi artiklid alla

en: Status
et: Staatus

en: Subject
et: Teema

en: Subject doesn't match the phrase `%s'
et: Teema ei vasta fraasile `%s'

en: Subject doesn't match the regex `%s'
et: Teema ei vasta regulaaravaldisele `%s'

en: Subject matches the phrase `%s'
et: Teema vastab fraasile `%s'

en: Subject matches the regex `%s'
et: Teema vastab regulaaravaldisele `%s'

en: Subject:
et: Teema:

en: Subject:
et: Teema:

en: Submit a Pan Bug Report to the GNOME Bug Tracker
et: Saada veateade GNOME Bug Trackerisse

en: Subscribe
et: Telli

en: Subscribed
et: Tellitud

en: Subscribed Groups
et: Tellitud grupid

en: Subscribed Newsgroups
et: Tellitud uudisegrupid

en: Supersede Selected Article which you Posted
et: Asenda enda postitatud artikkel uuega

en: T_op of Thread
et: Teemalõnga alg_us

en: Tasks: %u/%u
et: Töid: %u/%u

en: Test Sound
et: Testi heli

en: Thank you for trying Pan!
     
    If you are new to Usenet,
    http://pan.rebelbase.com/intro.php
    is a starting point to see what Usenet is,
    where to find a free news server,
    and how to use Pan.
     
    Since this is your first time running Pan,
     we'll need to gather some information.
et: Aitäh, et proovid Pani!
     
     Kui sa pole Usenetiga tuttav, siis võid vaadata
     aadressile http://pan.rebelbase.com/usenet/, kus
     seletatakse, misasi on Usenet, kust leida uudiste-
     servereid ja kuidas kasutada Pani.
     
     Kuna sa käivitasid Pani esimest korda, siis on vaja
     natuke infot koguda.

en: Thanks
et: Tänud

en: Thanks to
et: Tänud

en: The Queue is Paused
et: Järjekord on peatatud

en: The Queue is not Paused
et: Järjekord liigub

en: The Task Manager is Empty
et: Järjekorras pole ühtegi ülesannet

en: The cache is used to keep local copies of articles
    to reduce the time connected to the network.
et: Puhvris hoitakse artiklite lokaalseid koopiad,
    et vähendada võrguühenduseks vajalikku aega.

en: The e-mail account where mail replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "From" header.
et: Reply-To. Meiliaadress, kuhu tuleb saata vastused sinu sõnumile. See on vajalik ainult sel juhul, kui ta on erinev "Kellelt" väärtusest.

en: The group will not be saved -- can't create file "%s"
et: Seda gruppi ei salvestata -- ei saa luua faili "%s"

en: The group will not be saved -- can't move "%s" to "%s"
et: Seda gruppi ei salvestata -- ei saa faili "%s" liigutada failiks "%s"

en: The newsgroup or newsgroups where replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "Post To Groups" header. 
    To direct all replies to your email address, use "Followup-To: poster"
et: Followup-To. Uudisegrupp või -grupid, kuhu vastused sinu postitatud artiklile peaksid minema.  See on vajalik ainult juhul kui ta erineb "Postita gruppidesse" väljast. 
    Kõikide vastuste oma meiliaadressile suunamiseks kasuta "Vastukaja-Kuhu: poster"

en: The organization you're associated with.
et: Organisatsioon, millega sa seotud oled.

en: This filter is still used by the following rules:
    %s
    Please remove this dependency  first.
et: Seda filtrit kasutavad reeglid:
    %s
    Palun eemalda need sõltuvused.

en: Thr_ead/Unthread Header Pane
et: Artiklid tee_malõngades/järjest

en: Thread Pane
et: Teemalõngad

en: Thread is ignored
et: Teemalõnga ignoreeritakse

en: Thread is neither watched nor ignored
et: Teemalõnga ei jälgita ega ignoreerita

en: Thread is watched
et: Teemalõnga jälgitakse

en: Thread is watched or ignored
et: Teemalõnga on jälgitakse või ignoreeritakse

en: Thread isn't ignored
et: Teemalõng ei ignoreerita

en: Thread isn't watched
et: Teemalõnga ei jälgita

en: Thread/Unthread Header Pane
et: Näita artikleid teemalõngade paanis teemalõngadesse grupeeritult/järjest

en: Time
et: Aeg

en: Timed out waiting for the goahead to write to the server.
et: Taimaut oodates serverile kirjutamise võimalust.

en: Timed out waiting for the goahead to write to the server: %s
et: Taimaut oodates serverile kirjutamise võimalust: %s

en: Timed out waiting to read from the server.
et: Taimaut oodates serverilt lugemist.

en: Toggling this and restarting Pan is a good idea if your fonts aren't being displayed properly.
et: Selle märgistamine ja Pan-i uuestikäivitamine on hea mõte, kui kirjatüüpe näidatakse vigaselt.

en: Top of Thread
et: Loe teemalõnga esimest artiklit

en: Total
et: Kokku

en: Transfer Rate
et: Kiirus

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
et: Sisesta otsingutekst ja vajuta ENTER.  Metamärgid on lubatud.

en: Type in a search string and press ENTER. Wildcards are allowed; see http://pan.rebelbase.com/wildmat.html for more information.
et: Sisesta otsingutekst ja vajuta ENTER. Metamärgid on lubatud: aadressilt http://pan.rebelbase.com/wildmat.html leiad lisainfot.

en: Type the name of your Internet news server.
et: Sisesta oma uudiseserveri nimi.

en: UNKNOWN
et: TUNDMATU

en: URLs
et: URLid

en: UUEncoded (universally accepted)
et: UUEncoded (laialt levinud)

en: UUEncoding - Universally Accepted
et: UUEncoding - laialt levinud

en: Unable to cancel article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
et: Ei saa artiklit tühistada: ei leidnud sobivat artiklit kataloogist `pan.sent'!

en: Unable to open connection to mail server "%s"
et: Ei suuda luua ühendust meiliserveriga "%s"

en: Unable to open file `%s'
et: Ei saa avada faili `%s'

en: Unable to open file `%s' %s
et: Ei saa avada faili `%s' %s

en: Unable to save `%s': the article(s) couldn't be downloaded.
et: Ei saanud `%s' salvestada: artiklit(eid) ei õnnestunud alla laadida.

en: Unable to supersede article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
et: Ei saa artiklit asendada: ei leidnud sobivat artiklit kataloogist `pan.saadetud'!

en: Unable to write to temp file
et: Ei saa ajutisse faili kirjutada

en: Unf_lag Selected Articles
et: T_ühista märgistus valitud artiklitel

en: Unflag
et: T_ühista märgistus

en: Unflag Selected Threads
et: Tühista märgistus valitud teemalõngadel

en: Unflag Thr_eads
et: Tü_hista märgistus teemalõngadel

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unread
et: Lugemata

en: Unread Articles / Articles with Unread Replies
et: Lugemata artiklid / Lugemata vastustega artiklid

en: Unread Only
et: Ainult lugemata artiklid

en: Unsubscribe
et: Lõpeta tellimus

en: Unsupported authentication mechanism: %s
et: Toetamata autentimismehanism: %s

en: Updating Header Pane...
et: Uuendan teemalõngade paani...

en: Use Article Subject
et: Kasuta artikli teemat

en: Use Custom Filename
et: Kasuta muud failinime

en: Use Encoded Filename
et: Kasuta kodeeritud failinime

en: Use Message-ID
et: Kasuta Artikli-ID'd

en: Use Monospa_ce Font in Article Pane
et: Kasuta artikli sisus _ühelaiust kirjatüüpi

en: Use Monospace Font in Article Pane
et: Kasuta artikli sisus ühelaiust kirjatüüpi

en: Use Subject
et: Kasuta artikli teemat

en: Use System Background
et: Kasuta süsteemset taustavärvi

en: Use System Foreground
et: Kasuta süsteemset teksti värvi

en: Use gdk_fontset_load instead of gdk_font_load
et: Kasuta gdk_fontset_load-i gdk_font_load-i asemel

en: Use the selected profile to create a new profile
et: Kasuta valitud profiili andmeid uue loomisel

en: Usenet posting failed.
et: Useneti postitamine ebaõnnestus.

en: User Profile
et: Kasutajaprofiil

en: Username
et: Kasutajanimi

en: View Article Tab
et: Näita artiklite sakki

en: View Group Tab
et: Näita gruppide sakki

en: View Header Ta_b
et: Näita _teemalõngade sakki

en: View Header Tab
et: Näita teemalõngade sakki

en: View Pa_nes as Tabs
et: Näita paanide asemel _sakke

en: View _Article Tab
et: Näita _artiklite sakki

en: WARNING: %d lines >80 characters in the message.
et: HOIATUS: %d rida on pikemad kui 80 märki.

en: WARNING: %d lines too wide in signature
et: HOIATUS: %d rida allkirjas on liiga pikad.

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
et: HOIATUS: Ristpostitamine ilma Followup-To päiseta.

en: WARNING: Following-Up to many groups.
et: HOIATUS: Vastukaja paljudesse gruppidesse.

en: WARNING: Group "%s" is read-only.
et: HOIATUS: Grupist "%s" saab ainult lugeda.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
et: HOIATUS: Postitus paljudesse gruppidesse.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
et: HOIATUS: Allkirja algus ilma allkirjata.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
et: HOIATUS: Artikkel koosneb üleni kvooditud tekstist!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
et: HOIATUS: Artikkel koosneb enamuses kvooditud tekstist.

en: WARNING: Unknown group: "%s".
et: HOIATUS: Tundmatu grupp: "%s".

en: WARNING: signature is more than 4 lines long
et: HOIATUS: allkiri on pikem kui 4 rida

en: Waiting to decode "%s"
et: Ootan "%s" dekodeerimist

en: Watch Selected Threads
et: Jälgi valitud teemalõngu

en: Watched
et: on jälgitav

en: Watched Threads
et: Jälgitavad teemalõngad

en: We don't have a group list for server "%s".
    Shall we get one?
et: Serveri "%s" jaoks ei ole gruppide nimekirja.
    Kas hangime?

en: Welcome to Pan
et: Tere tulemast Pani!

en: When a followup changes the subject, show as new thread
et: Kui vastukaja muudab teemat, siis näita uue teemalõngana

en: Which Articles to Show
et: Milliseid artikleid näidata

en: Wildcard group specification:
et: Metamärkidega uudisegrupi otsing:

en: Wrap Text
et: Murra read

en: Wrap body of the original message when replying
et: Vastamisel murra originaalartikli read

en: Wrote %d profiles to '%s'
et: Kirjutasin %d profiili faili '%s'

en: Wrote filters to `%s'
et: Kirjutasin filtrid faili `%s'

en: Wrote rules to `%s'
et: Kirjutasin reeglid faili `%s'

en: Yenc (30 percent smaller than UUEnc but less universal)
et: Yenc (30 protsenti väiksem kui UUEnc, aga vähem levinud)

en: Yenc - Smaller files, less universal
et: Yenc - väiksemad failid, vähem levinud

en: You have successfully entered all of
    the information required to set up Pan.
    
    To save these settings, click Finish.
et: Sa oled edukalt sisestanud info,
    mis on vajalik Pani häälestamiseks.
    
    Häälestuse salvestamiseks vajuta Lõpeta.

en: You haven't loaded an article to print.
et: Sa ei ole printimiseks artiklit laadinud.

en: You need at least one profile
et: Sul peab olema vähemalt üks kasutajaprofiil

en: Your Name
et: Sinu nimi

en: Your message was saved in the folder ``pan.sendlater''
et: Sinu artikkel salvestati kataloogi `pan.saadahiljem'

en: Zoom/Unzoom
et: Suurenda/vähenda akent

en: _Article
et: _Artikli

en: _Articles
et: _Artiklid

en: _Cancel...
et: Tühi_sta...

en: _Delete
et: K_ustuta

en: _Delete Folder...
et: _Kustuta kataloog...

en: _Delete article
et: _Kustuta artikkel

en: _Deselect all Groups
et: _Tühista gruppide valik

en: _Download Articles..
et: _Laadi artiklid...

en: _Edit Article in Folder
et: _Muuda artiklit kaustas

en: _Empty...
et: T_ühjenda...

en: _Export .newsrc...
et: _Ekspordi .newsrc...

en: _Feedback...
et: _Tagasiside...

en: _Flag
et: _Märgista

en: _Flag body for download
et: Märgista artikkel _allalaadmiseks

en: _Follow-Up to newsgroup
et: _Vastukaja uudisegruppi

en: _Groups
et: _Grupid

en: _Ignore Threads
et: _Ignoreeri teemalõngu

en: _Ignore thread (hides the thread by default)
et: _Ignoreeri teemalõnga (vaikimisi peidab teemalõnga)

en: _Import .newsrc...
et: _Impordi .newsrc...

en: _Load Articles When Selected:
et: _Laadi artiklid valimisel:

en: _Mark Group as Read
et: _Märgi grupp loetuks

en: _Mark as Read
et: Märgi _loetuks

en: _Navigate
et: _Navigeeri

en: _New Folder...
et: _Uus kataloog...

en: _Next Unread Article
et: _Järgmine lugemata artikkel

en: _Online/Offline Settings...
et: O_nline/Offline häälestus...

en: _Open Attachments...
et: _Ava manused...

en: _Play a Sound:
et: _Mängi helifail:

en: _Post
et: _Postita

en: _Post to newsgroup
et: _Postita uudisegruppi

en: _Print Article...
et: P_rindi artikkel...

en: _Properties...
et: _Omadused...

en: _Read Article
et: _Loe artiklit

en: _Reply by E-mail
et: Vastus _e-mailile

en: _Retrieve body
et: _Laadi artikkel alla

en: _Rot13 Article Body
et: Tee tekstile _Rot13

en: _Rot13 Selected Text
et: _Rot13 valitud tekstile

en: _Rules...
et: _Reeglid...

en: _Save Articles As...
et: Sal_vesta artiklid kui...

en: _Servers
et: _Serverid

en: _Subscribe
et: T_elli

en: _Supersede...
et: Ase_nda...

en: _Task Manager...
et: _Töödejuhataja...

en: _Unsubscribe
et: Lõ_peta tellimus

en: _View
et: _Esitus

en: _View Group Tab
et: Näita _gruppide sakki

en: _Watch Threads
et: _Jälgi teemalõngu

en: _Watch thread (highlights the thread)
et: _Jälgi teemalõnga (tõstab teemalõnga esile)

en: ``Followup-To: poster'': sending email to author.
et: ``Followup-To: poster'': saadan meili autorile.

en: all groups
et: kõik grupid

en: all headers
et: kõik päised

en: backup previous .newsrc file before exporting
et: tee eelmisest .newsrc failist enne eksportimist koopia

en: contains the phrase
et: sisaldab fraasi

en: default
et: vaikimisi

en: new groups
et: uued grupid

en: new headers
et: uued päised

en: pan.sendlater
et: pan.saadahiljem

en: pan.sent
et: pan.saadetud

en: read/write subscribed groups only
et: loe/kirjuta info ainult tellitud gruppide kohta

en: regexp
et: regulaarav.

en: sample
et: näidised

en: socket [%p] failed its read
et: soklist [%p] lugemine ebaõnnestus

en: socket [%p] failed its read:
    %s
et: soklist [%p] lugemine ebaõnnestus:
    %s
