pan - en to gl translation catalogue (386 entries)

en: % Done
gl: % Feita

en: %d tasks still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
gl: Aínda hai %d tarefas activas ou na fila.
    ¿Está seguro de que quere saír do Pan?

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
gl: %s
    
    Coincidencias: %u
    Grupo: %s
    Regra: %s

en: %s (%d tries)
gl: %s (%d tentativas)

en: (%s for user-specified text)
gl: (%s para texto específico de usuario)

en: (e.g., *anime*)
gl: (p.ex., *anime*)

en: 1 task still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
gl: Aínda hai 1 tarefa activa ou na fila.
    ¿Está seguro de que quere saír do Pan?

en: <More>
gl: <Máis>

en: > [quoted text muted]
gl: > [texto citado agochado]

en: AND
gl: E

en: Aborting
gl: Abortando

en: Account name:
gl: Nome da conta:

en: Actions
gl: Accións

en: Add ``/%s'' to path
gl: Engadir ``/%s'' á ruta

en: Address
gl: Enderezo

en: Address:
gl: Enderezo:

en: All Groups
gl: Tódolos Grupos

en: Also Download Article Bodies
gl: Baixar Tamén os Corpos dos Artigos

en: Applying Rule to Selected Groups
gl: Aplicando a Regra ós Grupos Seleccionados

en: Applying rule `%s' to Group `%s'
gl: Aplicando a regra `%s' ó Grupo `%s'

en: Article Cache
gl: Caché de Artigos

en: Articles
gl: Artigos

en: Articles/Mail posted before
gl: Artigos/Correo publicados antes

en: Articles/Mail queued for posting via the "Send Later" button
gl: Artigos/Correo na fila para enviar a través do botón "Enviar Logo"

en: Author
gl: Autor

en: Author:
gl: Autor:

en: Authorization
gl: Autorización

en: BUG IN CODE
gl: ERRO NO CÓDIGO

en: BUG!!
gl: ¡¡ERRO!!

en: Body Background
gl: Fondo do Corpo

en: Body Foreground
gl: Texto do Corpo

en: Bozos
gl: Indesexables

en: Bug in Code
gl: Erro no Código

en: Cache
gl: Caché

en: Can't parse the From: line; hope for the best.
gl: Non se pode analizar a liña From:.

en: Cancel Selected Task(s)
gl: Cancelar Tarefas Seleccionadas

en: Cancelling message "%s"
gl: Cancelando a mensaxe "%s"

en: Case Sensitive
gl: Distinguir Maiúsculas

en: Clear
gl: Baleirar

en: Clear Disk Cache
gl: Baleirar Caché de Disco

en: Clear Queue
gl: Baleirar Fila

en: Clear this log.
gl: Baleirar este rexistro.

en: Close
gl: Pechar

en: Close the Log Viewer.
gl: Pechar o Visualizador de Rexistro.

en: Collapse all Threads
gl: Pechar tódolos Fíos

en: Colors
gl: Cores

en: Congratulations
gl: Noraboa

en: Connect Failure
gl: Fallo de Conexión

en: Connecting
gl: Conectando

en: Connecting to mail server
gl: Conectando ó servidor de correo

en: Couldn't load font "%s"
gl: Non foi posible cargar a fonte "%s"

en: Couldn't select group "%s"
gl: Non foi posible seleccionar o grupo "%s"

en: Create a mail reply to the sender.
gl: Responder por correo ó autor.

en: Create a new folder.
gl: Crear unha nova carpeta.

en: Created folder pan.sendlater
gl: Creada a carpeta pan.enviarlogo

en: Created folder pan.sent
gl: Creada a carpeta pan.enviados

en: Custom Headers
gl: Cabeceiras Personalizadas

en: Data Directory
gl: Directorio de Datos

en: Data Directory:
gl: Directorio de Datos:

en: Date
gl: Data

en: Date:
gl: Data:

en: Decoded "%s" from group "%s", "%s" part #%d
gl: Descodificouse "%s" do grupo "%s", "%s" parte #%d

en: Delete
gl: Borrar

en: Delete the selected folder.
gl: Eliminar a carpeta seleccionada

en: Delete the selected group(s) from Pan.
gl: Eliminar do Pan os grupos seleccionados.

en: Description
gl: Descrición

en: Directories
gl: Directorios

en: Directory for saving attached files
gl: Directorio para gardar os ficheiros anexos

en: Disk Cache:
gl: Caché de Disco:

en: Display - Groups
gl: Visualizacíon - Grupos

en: Display - Threads
gl: Visualización - Fíos

en: Display Name:
gl: Nome Visualizado:

en: Display article dates in local time instead of UTC
gl: Amosar a data dos artigos na hora local, en vez de en UTC

en: Don't add the "User-Agent" identification header
gl: Non engadir a cabeceira de identificación "User-Agent"

en: Download
gl: Descargar as

en: Download All Headers
gl: Baixar Tódalas Cabeceiras

en: Download Directory
gl: Directorio de Descarga

en: Download Directory:
gl: Directorio de Descarga:

en: Download Flagged Articles
gl: Baixar os Artigos Marcados

en: Download New Headers
gl: Baixar Novas Cabeceiras

en: Download a list of new groups from the selected servers.
gl: Baixar unha lista dos novos grupos dos servidores seleccionados.

en: Downloading %d articles from group %s
gl: Baixando %d artigos do grupo %s

en: Downloading article "%s" failed.
gl: Erro baixando o artigo "%s".

en: E-Mail send failed.
gl: O envío por correo electrónico fallou.

en: E-mail Message "%s" not sent.
gl: Mensaxe de Correo electrónico "%s" non enviada.

en: E-mail Message "%s" sent.
gl: Mensaxe de Correo electrónico "%s" enviada.

en: E-mail address:
gl: Enderezo de e-mail:

en: ERROR: Message appears to have no new content.
gl: ERRO: Semella que a mensaxe non ten nada novo.

en: ERROR: Message is empty.
gl: ERRO: A mensaxe está baleira.

en: ERROR: Must have one author in From: line
gl: ERRO: Ten que haber un autor na liña De:

en: ERROR: No recipients specified.
gl: ERRO: Non se indicaron destinatarios.

en: ERROR: No subject specified.
gl: ERRO: Non se indicou un asunto.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
gl: ERRO: Publicando nun grande número de grupos.

en: Edit...
gl: Editar...

en: Email Address:
gl: Enderezo de E-mail:

en: Error reading from socket.
gl: Erro lendo do socket.

en: Error writing to socket.
gl: Erro escribindo no socket.

en: Expand all Threads
gl: Expandir tódolos Fíos

en: Export .newsrc...
gl: Exportar .newsrc...

en: Failed
gl: Fallou

en: Filename
gl: Nome do Ficheiro

en: Fill articles for reading at column
gl: Encher artigos para lectura na columna

en: Filtering Articles
gl: Filtrando Artigos

en: Find:
gl: Buscar:

en: Flag Selected Articles
gl: Marcar os Artigos Seleccionados

en: Folder "%s" already exists.
gl: A carpeta "%s" xa existe.

en: Folders
gl: Carpetas

en: Followup-To
gl: Responder-En

en: Followup-To:
gl: Responder-En:

en: Followup-To:
gl: Responder-En:

en: Fonts
gl: Fontes

en: For example: John Doe
gl: Por exemplo: Xoán Pereira

en: For example: UUNET Server
gl: Por exemplo: Servidor UUNET

en: For example: user@host.com
gl: Por exemplo: usuario@servidor.com

en: For_ward article by E-mail
gl: Re_enviar artigo por Correo Electrónico

en: Forward article by E-mail
gl: Reenviar o artigo por Correo Electrónico

en: From:
gl: De:

en: From:
gl: De:

en: GEOMETRY
gl: XEOMETRÍA

en: General
gl: Xeral

en: Generate Message-ID
gl: Xerar Message-ID

en: Get List of _All Groups
gl: Obter Lista de _Tódolos Grupos

en: Get List of _New Groups
gl: Obter Lista dos _Novos Grupos

en: Getting %s for "%s"
gl: Recibindo %s de "%s"

en: Getting %s from %s
gl: Obtendo %s de %s

en: Global Settings
gl: Propiedades Globais

en: Go Online for Server "%s"?
gl: ¿Entrar en modo Conectado para o Servidor "%s"?

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
gl: Obteuse unha resposta non esperada do servidor de correo: agardábase %d; obteuse %s

en: Group list font
gl: Tipo de letra da lista de grupos

en: Groups
gl: Grupos

en: HEY you forgot to put a message here! :)
gl: ¡EI, esqueciches poñer unha mensaxe aquí! :)

en: Handshaking with mail server
gl: Negociando co servidor de correo

en: Headers to Show
gl: Cabeceiras para Mostrar

en: I have no idea what I'm doing with Article ``%s''
gl: Ignórase o que se está a facer co artigo ``%s''

en: Idle Seconds Before Timeout:
gl: Máximo de Segundos de Inactividade:

en: If you belong to an organization and would like for your organization's name to appear with your posts, type in your organization name below.  This information is optional, you may leave it blank.
gl: Se pertence a unha organización e quere que apareza nos seus artigos, escriba embaixo o seu nome.  Esta información é opcional, pode deixala en branco.

en: If you must log on to your news (NNTP) server, then select the check box below.
gl: Se ten que se autenticar no seu servidor de novas (NNTP), marque o botón de embaixo.

en: Ignored
gl: Ignorado

en: Ignored Threads
gl: Fíos Ignorados

en: Import .newsrc...
gl: Importar .newsrc...

en: Invalid folder name: "%s"
gl: Nome de carpeta non válido: "%s"

en: Lines
gl: Liñas

en: Loaded %d of %d articles
gl: Cargados %d de %d artigos

en: Loading %u of %d groups
gl: Cargando %u de %d grupos

en: Loading group `%s'
gl: Cargando o grupo `%s'

en: Loads Article
gl: Carga o Artigo

en: Loads Group
gl: Carga o Grupo

en: Location
gl: Localización

en: Log Entry
gl: Entrada de Rexistro

en: Mail Sent!
gl: ¡Correo Enviado!

en: Mail Server
gl: Servidor de Correo

en: Mail Server Not Ready
gl: Servidor de correo non preparado

en: Mail To:
gl: Enviar por Correo a:

en: Mailing Article ``%s''
gl: Enviando por Correo o Artigo ``%s''

en: Mark as
gl: Marcar como

en: Mark as Unread
gl: Marcar como Non Lido

en: Maximum
    Connections
gl: Máximo de
    Conexións

en: Maximum Number of Task Retries before Giving Up
gl: Número Máximo de Tentativas dunha Tarefa antes de Abandonar

en: Maximum Total Number of Connections
gl: Número Máximo Total de Conexións

en: Message
gl: Mensaxe

en: Message Body
gl: Corpo da Mensaxe

en: Message-Id
gl: Id-Mensaxe

en: Message-Id:
gl: Id-Mensaxe:

en: Misc
gl: Varios

en: More Headers
gl: Máis Cabeceiras

en: Most Recent Headers
gl: Cabeceiras Máis Recentes

en: Move Selected Task(s) Down
gl: Mover Tarefa(s) Seleccionada(s) para Abaixo

en: Move Selected Task(s) To Bottom
gl: Mover Tarefa(s) Seleccionada(s) ó Final

en: Move Selected Task(s) To Top
gl: Mover Tarefa(s) Seleccionada(s) ó Inicio

en: Move Selected Task(s) Up
gl: Mover Tarefa(s) Seleccionada(s) para Arriba

en: Move to the Next Group with Unread Messages.
gl: Mover ó Seguinte Grupo con Mensaxes non Lidas.

en: Move to the Next Group.
gl: Mover ó Seguinte Grupo.

en: Mute Quoted Text
gl: Agochar Texto Citado

en: My server requires my username and password
gl: O servidor require nome de usuario e contrasinal

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) not posted.
gl: Artigo NNTP "%s" (%d de %d) non publicado.

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) posted.
gl: Artigo NNTP "%s" (%d de %d) publicado.

en: Name
gl: Nome

en: New
gl: Novo

en: New Folder Name:
gl: Nome da Nova Carpeta:

en: New Groups
gl: Grupos Novos

en: New...
gl: Novo...

en: News (NNTP) server:
gl: Servidor de Novas (NNTP):

en: News Server
gl: Servidor de Novas

en: Newsgroups
gl: Grupos de Novas

en: Newsgroups (if more than one group)
gl: Grupos de Novas (se hai máis dun grupo)

en: Newsgroups:
gl: Grupos de novas:

en: Next Unread _Group
gl: Seguinte _Grupo sen Ler

en: No Address
gl: Sen Enderezo

en: No Known Recipients
gl: Ningún Destinatario Coñecido

en: No Recipients!
gl: ¡Non hai Destinatarios!

en: No Sender Specified!
gl: ¡Non se Especificou o Remitente!

en: No Servers Defined
gl: Non hai ningún servidor definido

en: No articles found for group "%s"
gl: Non se atoparon artigos no grupo "%s"

en: No new articles in group "%s"
gl: Non hai novos artigos no grupo "%s"

en: Not Named
gl: Sen Nome

en: Not Queued
gl: Non na Fila

en: OR
gl: OU

en: Offline
gl: Desconectado

en: Online Settings
gl: Opcións da Conexión

en: Online Status
gl: Estado de
    Conexión

en: Online/Offline Settings...
gl: Opcións de Conectado/Desconectado...

en: Organization:
gl: Organización:

en: Pan %s Task Manager
gl: Xestor de Tarefas do Pan %s

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
gl: Xestor de Tarefas do Pan %s (%d na Fila, %d a se Executar)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Failed)
gl: Xestor de Tarefas do Pan %s (%d na Fila, %d a se Executar, %d Fallidas)

en: Pan - Log Viewer
gl: Pan - Visualizador de Rexistro

en: Pan - Task Manager
gl: Pan - Xestor de Tarefas

en: Pan Setup Wizard
gl: Axudante da Configuración do Pan

en: Pan should ask before going online
gl: Pan ten que preguntar antes de entrar en modo conectado

en: Pan should go online as needed without asking
gl: Pan ten que entrar en modo conectado cando o necesite sen preguntar

en: Pan should quietly stay offline until told otherwise
gl: Pan ten que manterse en modo desconectado mentres non se lle diga o contrario

en: Pan: Preferences
gl: Pan: Preferencias

en: Password
gl: Contrasinal

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: People can reply to your posts by sending you an e-mail message at the following address.
gl: A xente pode responder ós seus artigos enviándolle unha mensaxe por correo electrónico ó seguinte enderezo.

en: Per-Server Settings
gl: Propiedades por Servidor

en: Please Select a Folder from the Group list.
gl: Seleccione unha Carpeta da lista de Grupos.

en: Please don't begin folders with "pan."; it confuses me terribly.
gl: Por favor, non inicie o nome das carpetas con "pan."; iso provócalle unha gran confusión ó programa

en: Please enter the name of the mail server to use when sending e-mail messages.
gl: Introduza o nome do servidor de correo para enviar as mensaxes de correo electrónico.

en: Port:
gl: Porto:

en: Post To Groups:
gl: Publicar nos Grupos:

en: Post a new message to the current group.
gl: Publicar unha nova mensaxe no grupo actual.

en: Post a reply to the message on the news server.
gl: Publicar unha resposta á mensaxe no servidor de novas.

en: Post anyway, despite these problems?
gl: ¿Publicar de calquera xeito, a pesar destes problemas?

en: Post anyway, despite this problem?
gl: ¿Publicar de calquera xeito, a pesar deste problema?

en: Posting Article ``%s''
gl: Publicando o Artigo ``%s''

en: Posting and Mailing Article ``%s''
gl: Publicando e Enviando por Correo o Artigo ``%s''

en: Posting article "%s" part %d of %d.
gl: Publicando o artigo "%s" parte %d de %d.

en: Preparing to Send Mail
gl: Preparando para Enviar o Correo

en: Print
gl: Imprimir

en: Print Command:
gl: Comando de Impresión:

en: Priority
gl: Prioridade

en: Profile Name
gl: Nome do Perfil

en: Profile Name:
gl: Nome do Perfil:

en: Queued
gl: Na Fila

en: Read
gl: Lido

en: References (if article is a reply)
gl: Referencias (se o artigo é unha resposta)

en: References:
gl: Referencias:

en: Refresh a list of groups from the selected servers.
gl: Actualizar unha lista dos grupos dos servidores seleccionados.

en: Regular Expression
gl: Expresión Regular

en: Reply To:
gl: Responder A:

en: Reply-To (if different from Author)
gl: Responder-A (se é diferente ó Autor)

en: Reply-To:
gl: Responder-A:

en: Reply-To:
gl: Responder-A:

en: Requeue selected failed Task(s)
gl: Poñer de novo na fila as tarefas fallidas

en: Reserve
gl: Reservar

en: Retrieving %d new groups for "%s"
gl: Recibindo %d novos grupos de "%s"

en: Retrieving 0 new groups for "%s"
gl: Recibindo 0 novos grupos de "%s"

en: Rot13 Selected Text
gl: Aplicar Rot13 ó Texto Seleccionado

en: Rule applies to all newsgroups
gl: A regra aplícase a tódolos grupos de novas

en: Rule applies to specific newsgroups:
gl: A regra aplícase ós grupos de novas especificados:

en: Rule applies to:
gl: A regra aplícase a:

en: Rules
gl: Regras

en: Rules Tool.
gl: Ferramenta de Regras

en: Running
gl: Executando

en: SMTP Port:
gl: Porto SMTP:

en: SMTP Server:
gl: Servidor SMTP:

en: Same as --debug-socket
gl: O mesmo que --debug-socket

en: Sampling %d articles
gl: Recibindo %d artigos de mostra

en: Save
gl: Gardar

en: Save Changes
gl: Gardar Modificacións

en: Save Profile
gl: Gardar Perfil

en: Save message to file
gl: Gardar mensaxe a un ficheiro

en: Save the log to file
gl: Gardar o rexistro nun ficheiro

en: Save this log to a file.
gl: Gardar este rexistro nun ficheiro.

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
gl: Gardados %d grupos en "%s" en %.1f segundos (%.0f grupos/seg)

en: Saving "%s"
gl: Gardando "%s"

en: Saving group `%s'
gl: Gardando o grupo `%s'

en: Select .newsrc File to Read:
gl: Seleccione o Ficheiro .newsrc para Ler:

en: Select .newsrc File to Write:
gl: Seleccione o Ficheiro .newsrc para Escribir:

en: Selection
gl: Selección

en: Selects Article
gl: Selecciona o Artigo

en: Selects Group
gl: Selecciona o Grupo

en: Send Later
gl: Enviar Logo

en: Send Now
gl: Enviar Agora

en: Send a reply both to the author in mail, and to the news server.
gl: Enviar unha resposta ó autor por correo, e ó servidor de novas.

en: Send outgoing messages to stdout instead of smtp/nntp servers for debugging purposes.
gl: Enviar as mensaxes á saída estándar en vez dos servidores smtp/nntp para propósitos de depuración.

en: Send this Message Later
gl: Enviar esta Mensaxe máis tarde

en: Send this Message Now
gl: Enviar esta Mensaxe Agora

en: Sending Mail
gl: Enviando o Correo

en: Server
gl: Servidor

en: Server "%s" is Offline; no new tasks will be processed
gl: O servidor "%s" está Desconectado; non se procesarán novas tarefas

en: Server "%s" is Online
gl: O servidor "%s" está Conectado

en: Server Address
gl: Enderezo do Servidor

en: Server Information
gl: Información do Servidor

en: Server Port
gl: Porto do Servidor

en: Set Per-Server Connection Limits
gl: Establecer Límites de Conexións por Servidor

en: Set the properties for the selected group.
gl: Establecer as propiedades do grupo seleccionado.

en: Show Complete Binary Articles
gl: Amosar Artigos Binarios Completos

en: Show Incomplete Binary Articles
gl: Amosar Artigos Binarios Incompletos

en: Show New Articles
gl: Amosar Artigos Novos

en: Show Queued Articles
gl: Amosar Artigos na Fila

en: Show Read Articles
gl: Amosar Artigos Lidos

en: Show Saved Articles
gl: Amosar Artigos Gravados

en: Show Unread Articles
gl: Amosar Artigos Sen Ler

en: Show Watched Threads
gl: Amosar Fíos Observados

en: Show a_lert:
gl: Amosar unha _alerta:

en: Show only the first part of complete multipart binary posts
gl: Amosar só a primeira parte dos artigos binarios multi-parte completos

en: Signature File:
gl: Ficheiro coa Sinatura:

en: Sorting Articles
gl: Ordenando Artigos

en: Specify the geometry of the window.
gl: Especificar a xeometría da fiestra.

en: Status
gl: Estado

en: Subject
gl: Asunto

en: Subject:
gl: Asunto:

en: Subject:
gl: Asunto:

en: Subscribe
gl: Subscribir

en: Subscribed
gl: Subscritos

en: Subscribed Groups
gl: Grupos Subscriptos

en: Test Sound
gl: Probar Son

en: The e-mail account where mail replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "From" header.
gl: Esta é a conta de correo onde deberían ir as respostas á mensaxe publicada.  Só é necesario se é diferente á cabeceira "De".

en: The newsgroup or newsgroups where replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "Post To Groups" header. 
    To direct all replies to your email address, use "Followup-To: poster"
gl: O grupo ou grupos de novas onde deberían ir as respostas á ensaxe publicada. Só é necesario se é diferente á cabeceira "Publicar nos Grupos".
    Para redirixir tódalas respostas ó seu enderezo de correo electrónico, utilice "Responder-En: poster"

en: The organization you're associated with.
gl: A organización coa que vostede está asociado.

en: Time
gl: Hora

en: Toggling this and restarting Pan is a good idea if your fonts aren't being displayed properly.
gl: Trocar isto e reiniciar Pan é unha boa idea se as fontes non se visualizan apropiadamente.

en: Transfer Rate
gl: Taxa de Transferencia

en: Turn line wrap on/off in the Message Body
gl: (Des)Activar axuste de liña no Corpo da Mensaxe

en: Turn on article cache debugging messages.
gl: Activar mensaxes de depuración da caché de artigos.

en: Turn on attachment decoding debugging messages.
gl: Activar mensaxes de depuración da descodificación de anexos.

en: Turn on gui thread lock debugging messages.
gl: Activar mensaxes de depuración do bloqueo dos fíos da interface.

en: Turn on newsrc decoding debugging messages.
gl: Activar mensaxes de depuración da descodificación do newsrc.

en: Turn on pan object system debugging messages.
gl: Activar mensaxes de depuración do sistema de obxectos do pan.

en: Turn on socket input debugging messages.
gl: Activar mensaxes de depuración da entrada dos sockets.

en: Turn on socket input/output debugging messages.
gl: Activar mensaxes de depuración da saída/entrada dos sockets.

en: Turn on socket output debugging messages.
gl: Activar mensaxes de depuración da saída dos sockets.

en: Turn on task scheduler debugging messages.
gl: Activar mensaxes de depuración do programador de tarefas.

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
gl: Escriba unha cadea de busca de grupo e prema ENTER.  Admítense comodíns.

en: Type in the name you would like Pan to show when referring to this profile you have just setup.  You can name the profile anything you want to.
gl: Escriba o nome que quere que o Pan mostre ó se referir ó perfil que acaba de configurar.  Pode chamalo do xeito que queira.

en: Type the name of your Internet news server.
gl: Escriba o nome do seu servidor de novas de Internet.

en: Unable to open connection to mail server "%s"
gl: Non é posible abrir unha conexión co servidor de correo "%s"

en: Unable to parse the geometry string "%s"
gl: Non foi posible analizar a cadea de xeometría "%s"

en: Unread
gl: Sen ler

en: Unread Only
gl: Só Non Lidos

en: Unsubscribe
gl: Desubscribir

en: Updated counts for %u groups out of %u
gl: Actualizado o número de artigos en %u grupos de %u

en: Updating article counts for %u groups from server `%s'
gl: Actualizando o número de artigos de %u grupos do servidor `%s'

en: Use Article Subject
gl: Usar Asunto do Artigo

en: Use Custom Filename
gl: Usar Outro Nome de Ficheiro

en: Use Encoded Filename
gl: Usar Nome de Ficheiro Codificado

en: Use gdk_fontset_load instead of gdk_font_load
gl: Usar gdk_fontset_load no canto de gdk_font_load

en: Usenet posting failed.
gl: A publicación en Usenet fallou.

en: Username
gl: Nome de Usuario

en: WARNING: %d lines >80 characters in the message.
gl: AVISO: %d liñas teñen máis de 80 caracteres na mensaxe.

en: WARNING: %d lines too wide in signature
gl: AVISO: hai %d liñas demasiado longas na sinatura

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
gl: AVISO: Multi-publicando sen poñer Responder-En.

en: WARNING: Following-Up to many groups.
gl: AVISO: Respondendo a moitos grupos.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
gl: AVISO: Publicando nun grande número de grupos.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
gl: AVISO: Prefixo de sinatura sen ningunha sinatura.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
gl: AVISO: ¡A mensaxe é completamente texto citado!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
gl: AVISO: A mensaxe é principalmente texto citado.

en: WARNING: Unknown group: "%s".
gl: AVISO: Grupo descoñecido: "%s".

en: WARNING: signature is more than 4 lines long
gl: AVISO: a sinatura ten máis de 4 liñas

en: Watched
gl: Observado

en: Watched Threads
gl: Fíos Observados

en: We don't have a group list for server "%s".
    Shall we get one?
gl: Non hai unha lista de grupos do servidor "%s"
    ¿Desexa recibir unha?

en: Welcome to Pan
gl: Benvido ó Pan

en: When a followup changes the subject, show as new thread
gl: Se nunha resposta muda o asunto, mostrar como un novo fío

en: When you post a message to a newsgroup, your display name will appear in the From field.  Type your name in as you would like it to appear.
gl: Cando publique unha mensaxe nun grupo de novas, o seu Nome Visualizado aparecerá no campo From.  Escriba o seu nome como desexe que apareza.

en: Wildcard group specification:
gl: Especificación de grupo con comodíns:

en: Wrap Text
gl: Axustar Texto

en: You haven't loaded an article to print.
gl: Non cargou ningún artigo para imprimir.

en: Your Name
gl: O Seu Nome

en: Your message was saved in the folder ``pan.sendlater''
gl: A súa mensaxe foi gardada na carpeta ``pan.enviarlogo''

en: [This is an email copy of a Usenet post to "%s"]
gl: [Esta é unha copia por e-mail dunha publicación en Usenet en "%s"]

en: _Article
gl: _Artigo

en: _Delete
gl: _Borrar

en: _Delete article
gl: _Eliminar artigo

en: _Navigate
gl: _Navegar

en: _Play a Sound:
gl: _Reproducir un Son:

en: _Post
gl: _Publicar

en: _Post to newsgroup
gl: _Publicar no grupo de novas

en: _Properties...
gl: _Propiedades...

en: _Reply by E-mail
gl: _Responder por Correo Electrónico

en: _Rot13 Selected Text
gl: Aplicar _Rot13 ó Texto Seleccionado

en: _Rules...
gl: _Regras...

en: _View
gl: _Vista

en: _Watch thread (highlights the thread)
gl: _Observar fío (destaca o fío)

en: ``Followup-To: poster'': sending email to author.
gl: ``Responder-En: poster'': enviando unha mensaxe por correo ó autor.

en: all groups
gl: tódolos grupos

en: all headers
gl: tódalas cabeceiras

en: new groups
gl: novos grupos

en: new headers
gl: as novas cabeceiras

en: pan.sendlater
gl: pan.enviarlogo

en: pan.sent
gl: pan.enviados

en: sample
gl: unha mostra

en: socket [%p] failed its read
gl: o socket [%p] fallou na lectura

en: socket [%p] failed its read:
    %s
gl: o socket [%p] fallou na lectura:
    %s
