X-Chat-1.5.8 - en to he translation catalogue (270 entries)

en: (0=Disabled)
he: (0=מכובה)

en: (1024=Normal)
he: (1024=רגיל)

en: (Disabled)
he: (מכובה)

en: (octal)
he: (אוקטלי)

en: (separate with commas)
he: (הפרד עם פסיקים)

en: A-Z
he: לפי אלף-בית

en: A-Z, Ops first
he: לפי האלף-בית, אופים ראשונים

en: About X-Chat..
he: אודות איקס-צ'אט

en: Address
he: כתובת

en: All Perl Scripts
he: כל הסקריפטים של פרל

en: All Plugins
he: כל הפלאגינים

en: All Python Scripts
he: כל הסקריפטים של פייטון

en: Always timestamp logs
he: חותמת זמן בלוגים תמיד

en: Announce your away message to the channel(s) you are in
he: התרע על הודעת האוואי לערוץ/ים שאתה בהם

en: Appearance
he: מראה

en: Apply
he: החל

en: Auto Accept DCC Chat
he: אוטומטית לאשר צ'אטים של דיסיסי

en: Auto Accept DCC Send
he: לאשר אוטומטית שליחות של דיסיסי

en: Auto Indent
he: הזדהות אוטומטית

en: Auto Open DCC Chat Window
he: פתח בצורה אוטומטית חלון צ'אטים של דיסיסי

en: Auto Open DCC Recv Window
he: פתח בצורה אוטומטית חלון קבלות דיסיסי

en: Auto Open Dialog Windows
he: פתיחה אוטומטית של חלונות דיאלוג

en: Auto ReConnect Delay:
he: השהייה לפני התחברות מחדש:

en: Auto ReConnect to Server
he: התחברות מחדש במקרה של ניתוק

en: Auto ReJoin on Kick
he: הצטרפות אוטומטית אחרי בעיטה

en: Auto Rejoin on Kick
he: הצטרפות לערוץ אחרי בעיטה

en: Auto Save URL list
he: שמירה אוטומטית של רשימת הכתובות

en: Auto adjust the separator bar position as needed.
he: כיוון המפריד בצורה אוטומטית, לפי איך שצריך

en: Auto save your URL list when exiting from X-Chat
he: שמירה אוטומטית של רשימת הכתובות ביציאה מאיקס צ'אט

en: Automatically open DCC Chat Window
he: פתח בצורה אוטומטית חלון צ'אטים של דיסיסי

en: Automatically open DCC Recv Window
he: פתח בצורה אוטומטית חלון קבלת דיסיסי

en: Automatically open DCC Send Window
he: פתח בצורה אוטומטית חלון שליחות דיסיסי

en: Away
he: אוואי

en: Away Reason:
he: סיבת האוואי:

en: Away Settings
he: הגדרות אוואי

en: Background Picture:
he: תמונת רקע:

en: Background XPM:
he: XPM ברקע:

en: Beep on Private Messages
he: תעשה ביף ביף שמתקבלת הודעה בפרטי

en: Beep when a private message for you is received
he: תעשה ביף ביף כשהודעה בפרטי מתקבלת

en: Blue:
he: כחול:

en: Bottom
he: תחתון

en: Bring new query/channel tabs to front
he: הבא טאבים של משתמשים/ערוצים לחזית

en: Browse...
he: דפדף...

en: Buffer Settings
he: הגדרות באפר

en: Built-in Replies
he: תגובות מובנות

en: Buttons
he: כפתורים

en: CTCP
he: סיטיסיפי

en: CTCP Replies..
he: החזרות של סיטיסיפי

en: CTCP Settings
he: הגדרות CTCP

en: Cancel
he: ביטול

en: Categories
he: קטגוריות

en: Change in realtime
he: שינוי בזמן אמת

en: Channel List Window..
he: חלון רשימת ערוצים..

en: Channel Mode Buttons
he: כפתורי מצבי ערוץ

en: Channel Tabs
he: טאבים של ערוצים

en: Channel Window Settings
he: הגדרות חלון הערוץ

en: Channel Windows
he: חלונות הערוצים

en: Character to append to completed nicknames
he: תו להוספה לניקים מושלמים

en: Choose File
he: בחר קובץ

en: Close
he: סגור

en: Colored Nicks
he: ניקים בצבע

en: Complete nicknames when a partial one is entered
he: השלמת ניק כשרק חלק ממנו הוקש

en: DCC
he: דיסיסי

en: DCC Chat Window..
he: חלון צ'אט דיסיסי

en: DCC Send Options
he: אופציות שליחה של דיסיסי

en: DCC Settings
he: הגדרות דיסיסי

en: DNS Lookup Program:
he: תוכנה לחיפוש DNS:

en: Dialog Window Settings
he: הגדרות חלונות הדו-שיח

en: Dialog Windows
he: חלונות דו-שיח

en: Directory to save to:
he: ספרייה לשמור לתוכה:

en: Do not reply to CTCP version
he: אל תענה לבקשות גירסה

en: Don't display the server list on X-Chat startup
he: לא להראות את רשימת הסרברים בכניסה לאיקס-צ'אט

en: Don't split words from one line to the next
he: לא לפצל מילים משורה אחת לבאה אחריה

en: Don't wait for ACKs to send more data
he: אל תחכה לאקקים לפני שאתה שולח עוד מידע

en: Double Click Command:
he: פקודה בלחיצה כפולה:

en: Draw Separator Bar
he: ציור קו מפריד

en: Edit Event Texts..
he: עריכת אירועי טקסט..

en: Edit Key Bindings..
he: עריכת מקשי משתמש..

en: Edit User Menu
he: עריכת תפריט משתמש

en: Edit User Menu..
he: ערוץ את תפריט המשתמש..

en: Enable Character Translation
he: הפעל תרגום לשפות

en: Enable logging conversations to disk
he: הפעל לוגגינג של שיחות להרדיסק

en: External Programs
he: תוכנות חיצוניות

en: Fast DCC Send
he: שליחה מהירה של דיסיסי

en: File Permissions:
he: הרשאות קבצים:

en: File Transfer
he: הערבת קבצים

en: File Transfer Settings
he: הגדרות העברת קבצים

en: Filter out BEEPs
he: סינון צפצופים

en: First DCC Send Port:
he: פורט דיסיסי ראשון:

en: Flush Buffer
he: רוקן באפר

en: Font:
he: גופן:

en: For people using a 10.* or 192.168.* IP number.
he: לאנשים ברשתות פרטיות (10.* או 192.168.*).

en: General
he: כללי

en: Get my IP from Server (for use in DCC Send only)
he: תשיג את כתובת האיי פי שלי מהסרבר

en: Give the Input Box style
he: עיצוב תיבת הקלט

en: Give the User List style
he: סגנון רשימת המשתמשים

en: Green:
he: ירוק:

en: Height:
he: גובה:

en: Help
he: עזרה

en: Hidden
he: מוחבא

en: Hide Version
he: הסתר גירסה

en: Hide X-Chat when window moved to the panel
he: החבא את איקס-צ'אט שהחלון זז לפאנל

en: Highlight Notifies
he: הגדש נוטיפיי

en: Highlight notified users in the user list
he: הדגש יוזרים בנוטיפיי ברשימת היוזרים

en: Highlighting
he: הדגשה/הבלטה

en: Highlighting Settings
he: הגדשת הגדרות

en: Hostname / IP Number:
he: הוסט / כתובת איי פי:

en: IP Address
he: כתובת איי פי

en: IP Address Settings
he: הגדרות כתובת איי פי

en: IRC
he: ירס

en: IRC Input/Output
he: קלט/פלט של ירס

en: IRC Input/Output Settings
he: הגדרות קלט/פלט של ירס

en: IRC Settings
he: הגדרות ירס

en: Ignore Window..
he: חלון התעלמויות..

en: Info
he: אינפורמציה

en: Input Box
he: תיבת קלט

en: Input box gets same style as main text area
he: תיבת הקלט תקבל את אותו סגנון כמו החלון הראשי

en: Interface
he: ממשק

en: Interface Settings
he: הגדרות ממשק

en: Invisible
he: בלתי נראה

en: Kill
he: הרוג!

en: Last DCC Send Port:
he: פורט דיסיסי אחרון:

en: Layout For a Vertical Panel
he: פריסה של פאנל אנכי

en: Layout the X-Chat panel applet for a vertical panel
he: פרוס את הפאנל-אפלט של איקס-צ'אט לפאנל אנכי

en: Left
he: שמאל

en: Left:
he: שמאל:

en: Load
he: טען

en: Load Perl Script..
he: טען סקריפט פרל..

en: Load Plugin (*.so)..
he: טען פלאגין (*.so)..

en: Load Python Script..
he: טען סקריפט פייטון..

en: Logging
he: לוגגינג

en: Logging Settings
he: הגדרות לוגגינג

en: Main Window
he: חלון ראשי

en: Main Window Settings
he: הגדרות החלון הראשי

en: Make the separator an actual visible line.
he: צייר מפריד שניתן לראות

en: Make the text box seem see-through
he: תיבת טקסט שקופה

en: Marked Away
he: מסומן כאוואי

en: Most people should leave this blank, it's only
    usefull for machines with multiple addresses.
he: רוב האנשים משאירים את זה ריק
    שימושי למחשבים עם כמה כתובות איי פי.

en: Never-give-up ReConnect
he: לא לוותר על התחברות מחדש

en: New Channel Tab..
he: טאב חדש לערוץ..

en: New Channel Window..
he: חלון חדש לערוץ..

en: New Server Tab..
he: טאב לסרבר חדש..

en: New Server Window..
he: חלון חדש לסרבר..

en: New Shell Tab..
he: טאב חדש למעטפת...

en: New Tabs to front
he: טאבים חדשים לחזית

en: Nick Name Completion
he: השלמת ניקים

en: Nickname Completion Character:
he: תו השלמת ניקים:

en: Nickname completion is old-style (instead of GNU-style)
he: השלמת ניקים בסגנון ישן, במקום בסגנון גנו (GNU)

en: No Server List On Startup
he: ללא רשימת סרברים באתחול

en: Notification
he: נוטיפיי

en: Notification Settings
he: הגדרות נוטיפיי

en: Notified User Color:
he: יוזרים בנוטיפיי יהיו בצבע:

en: Notify Check Interval:
he: :

en: Notify List Window..
he: חלון רשימת נוטיפיי..

en: Ok
he: סבבה

en: Old-style Nickname Completion
he: השלמת ניקים בסגנון הישן

en: Online Docs..
he: דוקומנטציה מקוונת

en: Only show away messages the first time they're seen
he: הראה הודעות אוואי רק בפעם הראשונה להופעתן

en: Output Box
he: תיבת פלט

en: Output nicknames in different colors
he: פלט של ניקים בצבעים שונים

en: Palette..
he: פאלט..

en: Panel
he: פאנל

en: Panel Applet
he: אפלט של פאנל

en: Panel Settings
he: הגדות פאנל

en: Perl List
he: רשימת פרל

en: Perl Script..
he: סקריפטים של פרל..

en: Play Command:
he: פקודה לניגון:

en: Plugin List
he: רשימת פלאגינים

en: Plugin..
he: פלאגין...

en: Prefix all text with the current time stamp
he: הוספה של חותמת זמן לטקסט הנוכחי

en: Private Message Tabs
he: טאבים של הודעות פרטיות

en: Proxy Server
he: שרת פרוקסי

en: Proxy Server Hostname:
he: כתובת איי פי של שרת הפרוקסי:

en: Proxy Server Port:
he: פורט בשרת הפרוקסי:

en: Proxy Type:
he: סוג הפרוקסי:

en: Put the sender's nickname in incoming filenames
he: הטבע את שם השולח בקבצים נכנסים

en: Python List
he: רשימת פייטון

en: Python Script..
he: סקריפטים של פייטון..

en: Quit
he: יציאה

en: Quit Message:
he: הודעת יציאה:

en: Raw Log Window..
he: חלון לוגים (ללא עיבוד)..

en: Raw Mode Display
he: תצוגה לא מעובדת

en: Receive Server Notices
he: קבלת הודעות סרבר

en: Receive Wallops
he: קבלת קיר אופים

en: Received files
he: קבצים שהתקבלו

en: Red:
he: אדום:

en: Reload Settings
he: טעינה מחדש של האפשרויות

en: Remove ^G BEEP codes from text before displaying
he: הורדה של ^G BEEP מהטקסט, לפני הצגתו

en: Replace Popup..
he: החלפת פופ-אפ

en: Replace..
he: החלף..

en: Right
he: ימין

en: S_cripts & Plugins
he: ס_קריפטים ופלאגינים

en: Save Buffer..
he: שמור באפר..

en: Save Settings now
he: שמור שינויים עכשיו

en: Save Settings on exit
he: שמור שינויים ביציאה

en: Save file with Nickname
he: שמור קובץ עם ניק

en: Scripts & Plugins
he: סקריפטים ופלאגינים

en: Search Buffer..
he: חפש בבאפר..

en: Select Font
he: בחר גופן

en: Send Block Size:
he: שלח גודל בלוק:

en: Server List..
he: רשימת סרברים..

en: Settings
he: הגדרות

en: Setup..
he: הגדרות..

en: Show Session Tree View
he: הצג בצורת עץ

en: Show away once
he: הראה אוואי רק פעם אחת

en: Show notifies in active window
he: הראה נוטיפיי בחלון הנוכחי

en: Show the TNSIPMLK buttons
he: הצגת כפתורי TNSIPMLK

en: Show the buttons below the user list
he: הראה את הכפתורים מתחת לרשימת המשתמשים

en: Show userhost
he: הצגת ההוסט של המשתמש

en: Show userhost of users in channel userlist
he: הצגת ההוסטים של משתמשים בחלון המשתמשים בערוץ

en: Socks4
he: גרביים4

en: Socks5
he: גרביים5

en: Sound
he: קול

en: Sound Dir:
he: ספריית קול:

en: Startup and Shutdown
he: אתחול וכיבוי

en: Strip MIRC Color
he: הורדת צבעים של מירק

en: Strip MIRC color codes from text before displaying
he: הורדת צבעים של מירק מהטקסט, לפני הצגתו

en: Tabs
he: טאבים

en: Tabs Located at:
he: טאבים ממוקמים ב:

en: Text Buffer Size:
he: גודל הבאפר של הטקסט:

en: Time Stamp All Text
he: חותמת זמן לכל הטקסט

en: Timing
he: תזמון

en: Tint Setting
he: הגדרות הצביעה

en: Tint Transparency
he: צביעת השקיפות

en: Tint the see-through text box to make it darker
he: צביעת השקיפות, במטרה להכהותה

en: Top
he: עליון

en: Top:
he: עליון:

en: Translation File:
he: קובץ תרגום:

en: Transparent Background
he: רקע שקוף

en: URL Grabber Window..
he: חלון תפיסת יו אר אלין..

en: URL Handlers..
he: טיפול בכתובות...

en: Unload All Plugins
he: הורד את כל הפלאגינים

en: Unload All Scripts
he: הורד את כל הסקריפטים

en: Unsorted
he: ללא סידור

en: Use a ircII style translation file.
he: השתמש בתרגום מקובץ בסגנון ircII

en: Use a separate tab/window for server messages
he: השתמש בטאב/חלון חדש להודעות סרבר

en: Use tabs for /query instead of separate windows
he: השתמש בטאבים למשתמשים במקום חלונות נפרדים

en: Use tabs for DCC, Ignore, Notify etc windows.
he: השתמש בטאבים לדיסיסי, התעלמות, נוטיפיי וכו'

en: Use tabs for channels instead of separate windows
he: השתמש בטאבים חדשים לערוצים במקום חלונות

en: Use_r Menu
he: תפרי_ט משתמש

en: User Commands..
he: פקודות משתמש..

en: User List
he: רשימת משתמשים

en: User List Buttons
he: כפתורי רשימת משתמשים

en: User Menu
he: תפריט משתמש

en: User Modes
he: מצבי משתמש

en: User _Modes
he: מצבי _משתמש

en: Userlist Buttons..
he: כפתורים של רשימת משתמשים..

en: Userlist Popup..
he: פופ-אפ של רשימת משתמשים..

en: When Auto-Accepting DCC, try to resume.
he: כשקבלת דיסיסי אוטומטית, תנסה להמשיך את הקובץ

en: Width:
he: רוחב:

en: Window Layout
he: פריסת חלונות

en: Window Layout Settings
he: הגדרות של פריסת חלונות

en: Window Position
he: מיקום חלון

en: Window Size
he: גודל חלון

en: Windows
he: חלונות

en: Wingate
he: וינגייט

en: Word Wrap
he: עטיפת מילים

en: X-Chat
he: איקס-צ'אט

en: X-Chat Homepage..
he: אתר הבית של איקס-צ'אט

en: X-Chat: Preferences
he: איקס-צ'אט: הגדרות

en: Your away settings
he: הגדרות האוואי שלך

en: Your irc settings
he: הגדרות הירס שלך

en: Z-A
he: אלף-בית בסדר הפוך

en: Z-A, Ops last
he: אלף-בית בסדר הפוך, אופים אחרונים

en: _Help
he: _עזרה

en: _Settings
he: _אפשרויות

en: _Windows
he: _חלונות

en: _X-Chat
he: _איקס-צ'אט

en: lines (0=Unlimited).
he: שורות (0=בלתי מוגבל).

en: seconds.
he: שניות.
