Galeon 1.2 - en to hu translation catalogue (1144 entries)

en: %.2f%% - Downloading
hu: %.2f%% - Letöltés

en: %dK of %sK bytes at %sK bytes/sec
hu: %dK / %sK bájt %sK bájt/másodperc sebességgel

en: %s (%d kB loaded)
hu: %s (%d Kb letöltve)

en: %s (%d tabs)
hu: %s (%d fül)

en: %s (%d%% complete, %d kB of %d kB loaded%s)
hu: %s (%d%% kész, %d Kb van letöltve a %d Kb-ból%s)

en: %s (1 tab)
hu: %s (1 fül)

en: %s = URL, %f = destination folder
hu: %s = URL, %f = célmappa

en: %s at %s
hu: %s  %s

en: %s at KB/s
hu: %s  KB/s

en: %s not found
hu: %s nem található

en: %s not found
hu: %s nem található

en: %s of %s
hu: %s / %s

en: , %02d:%02d:%02d remaining
hu: , %02d:%02d:%02d maradt

en: ?Subject=Check%20this%20out%21
hu: ?Subject=Ezt%20nézd%20meg%21

en: A GNOME browser based on Mozilla
hu: Mozilla alapú GNOME böngésző

en: A file was selected when a folder was expected.
hu: Fájl választottál ki mappa helyett.

en: A folder was selected when a file was expected.
hu: Mappát választottál ki fájl helyett.

en: AL_T text
hu: ALT-_szöveg

en: A_nimate images
hu: Képek _animálása

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
hu: AaÁáBbCcDdEeÉéFfGgHhIiÍiJjKkLlMmNnOoÓóÖöŐőPpQqRrSsTtUuÚúÜüŰűVvWwXxYyZz

en: Abandon Changes
hu: Változások elvetése

en: Abort
hu: Megszakítás

en: About _plugins
hu: _Bővítmények névjegye

en: About this application
hu: Az alkalmazás névjegye

en: Accept _from current server only
hu: Elfogadás csak az _aktuális kiszolgálóról

en: Action
hu: Művelet

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add Galeon bookmark
hu: Galeon könyvjelző hozzáadása

en: Add _bookmark
hu: _Könyvjelző hozzáadása

en: Add _bookmark here
hu: _Könyvjelző hozzáadása itt

en: Add _folder here
hu: _Mappa hozzáadása itt

en: Add a bookmark (don't open any window)
hu: Könyvjelző hozzáadása (nem nyit új ablakot)

en: Add a bookmark for the current page to a specified folder
hu: Könyvjelző hozzáadása az oldalról a megadott mappához

en: Add a bookmark for the current page to the default folder
hu: Könyvjelző hozzáadása az oldalról az alapértelmezett mappához

en: Add alias for r_oot bookmark
hu: A gyökérkönyvjelző elnevezése

en: Add bookmark
hu: Könyvjelző hozzáadása

en: Add bookmark for frame
hu: A keret felvétele a könyvjelzők közé

en: Added:
hu: Hozzáadva:

en: Advanced
hu: Haladó

en: Al_ways use these colors
hu: Mindig ezeket a _színeket használja

en: Albanian (sq)
hu: Albán (sq)

en: Alias
hu: Álnév

en: Alias Error
hu: Álnévhiba

en: All
hu: Minden

en: All Files
hu: Minden fájl

en: Allow Java code to be executed
hu: Java kód futtatásának engedélyezése

en: Allow JavaScript code to be executed
hu: JavaScript kód futtatásának engedélyezése

en: Allow Java_Script
hu: Java_Script engedélyezése

en: Allow _Java
hu: _Java engedélyezése

en: Allow _Java (requires plugin)
hu: _Java engedélyezése (bővítmény szükséges)

en: Allow _popups
hu: _Felbukkanó ablakok engedélyezése

en: Allow cookies from this site
hu: Sütik elfogadása erről a helyről

en: Allow image source
hu: Kép forrásának elfogadása

en: Allow images from %s
hu: Képek elfogadása erről a helyről: %s

en: Allow images from this site to be loaded
hu: Képek elfogadása és betöltése erről a helyről

en: Allow pages to create popup windows
hu: Az oldalak nyithatnak felbukkanó ablakokat

en: Allow statusbar _messages
hu: Á_llapotsor-üzenetek engedélyezése

en: Allowed
hu: Engedve

en: Alt text
hu: Alt-szöveg

en: Always Use
hu: Mindig használja

en: Always _use this helper
hu: _Mindig ezt a segédalkalmazást használja

en: Always us_e these fonts
hu: Mindig ezeket a _betűkészleteket használja

en: An error ocurred loading / pasting bookmarks. There was an alias that pointed to an invalid bookmark
hu: Hiba történt a könyvjelzők betöltése vagy beillesztése közben. Az egyik álnév érvénytelen könyvjelzőre mutatott.

en: Animate images continuously
hu: Képek folyamatos animálása

en: Animate images once through
hu: Képek animálása egyszer

en: Appendix
hu: Függelék

en: Apply and Close
hu: Alkalmazás és bezárás

en: Apply this sheet by default
hu: Ezt stíluslapot alkalmazza alapértelmezettként

en: Arabic
hu: Arab

en: Arabic (IBM-864)
hu: Arab (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
hu: Arab (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
hu: Arab (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
hu: Arab (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
hu: Arab (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
hu: Arab (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
hu: Arab (Windows-1256)

en: Arabic (ar)
hu: Arab (ar)

en: Armenian (ARMSCII-8)
hu: Örmény (ARMSCII-8)

en: Ask for _destination folder on each download
hu: M_inden letöltésnél rákérdez a célmappára

en: Ask the user
hu: Kérdez

en: At some locations, such as behind some corporate firewalls, you'll
    need to use a proxy to connect to the Internet.
    
    If you don't know the settings, ask your systems administrator.
    
    If you're not sure whether your location uses a proxy, you can try
    without by leaving these fields blank, and setup a proxy later in
    Galeon preferences.
hu: Bizonyos helyeken, például vállalati tűzfalak mögött, proxyt kell 
    használni az Internet eléréséhez.
    
    Ha nem ismered ezeket a beállításokat, kérdezd meg a rendszergazdát.
    
    Ha nem vagy biztos abban, hogy kell-e proxyt használnod, hagyd
    üresen ezeket a mezőket. Később is be lehet állítani a proxyt
    a Galeon beállításainál.

en: At the _bottom of each folder
hu: M_inden mappa alján

en: At the _top of each folder
hu: Minden mappa _tetején

en: Attempt to load URL in existing Galeon window
hu: URL betöltése a meglévő Galeon ablakba

en: Author
hu: Szerző

en: AutoBookmarks
hu: Automatikus könyvjelzők

en: AutoFill Anonymous
hu: Anonymous automatikus kitöltése

en: Autoconfigure _URL:
hu: Automatikus beállítás _URL-je:

en: Autodetec_t
hu: A_utomatikus felismerés

en: Automatically
hu: Automatikusan

en: Automatically _wrap around
hu: _Folytatja az oldal elejéről, ha elérte a végét

en: Automatically reload the current site every so often
hu: Automatikusan újratölti az oldalt a megadott időközönként

en: Autoreload
hu: Újraletöltés

en: Available Controls
hu: Elérhető vezérlők

en: Azerbaijani (az)
hu: Azerbajdzsán (az)

en: Back
hu: Vissza

en: Back history
hu: Vissza az emlékezetben

en: Baltic
hu: Balti

en: Baltic (ISO-8859-13)
hu: Balti (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
hu: Balti (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
hu: Balti (Windows-1257)

en: Basque (eu)
hu: Baszk (eu)

en: Block cookies from this site
hu: Sütik elutasítása erről a helyről

en: Block image source
hu: Kép forrásának blokkolása

en: Block images from %s
hu: Képek el_utasítása erről a helyről: %s

en: Block images from this site from being loaded
hu: Képek elutasítása erről a helyről, hogy ne töltődjön be

en: Blocked
hu: Tiltva

en: Bookmark Name
hu: Könyvjelzőnév

en: Bookmarklets
hu: Bookmarkletek

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

en: Bookmarks _dock
hu: _Könyvjelzők dokk

en: Bottom
hu: Alul

en: Broken
hu: Elromlott

en: Browsing
hu: Böngészés

en: Bulgarian (bg)
hu: Bolgár (bg)

en: Byelorussian (be)
hu: Belorusz (be)

en: Bypass cache
hu: Gyorstár átugrása

en: Bypass cache and proxy
hu: Gyorstár és proxy átugrása

en: Bypass proxy
hu: Proxy átugrása

en: C_ut
hu: _Kivágás

en: Cache
hu: Gyorstár

en: Cancel all pending downloads?
hu: Megszakítod az összes folyamatban levő letöltést?

en: Cannot find a schema for galeon preferences. 
    Check your gconf setup, look at galeon FAQ for 
    more info
hu: Nem található a Galeon beállításainak sémája.
    Elenőrizd a gconf telepítésedet, további információért 
    nézd meg a Galeon FAQ-t.

en: Catalan (ca)
hu: Katalán (ca)

en: Celtic (ISO-8859-14)
hu: Kelta (ISO-8859-14)

en: Central European
hu: Közép-európai

en: Central European (IBM-852)
hu: Közép-európai (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
hu: Közép-európai (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
hu: Közép-európai (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
hu: Közép-európai (Windows-1250)

en: Certificates
hu: Tanúsítványok

en: Chapter
hu: Rész

en: Charset Encoding
hu: Karakterkódolás

en: Charsets
hu: Karakterkészletek

en: Chinese
hu: Kínai

en: Chinese (zh)
hu: Kínai (zh)

en: Chinese Simplified (GB18030)
hu: Egyszerűsített kínai (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
hu: Egyszerűsített kínai (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
hu: Egyszerűsített kínai (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
hu: Egyszerűsített kínai (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
hu: Egyszerűsített kínai (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
hu: Hagyományos kínai (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
hu: Hagyományos kínai (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
hu: Hagyományos kínai (EUC-TW)

en: Choose Helper App
hu: Segédalkalmazás kiválasztása

en: Choose Helper Application
hu: Segédalkalmazás kiválasztása

en: Choose destination folder
hu: Válaszd ki a célmappát

en: Choose helper application
hu: Válassz segédalkalmazást

en: Clear
hu: Törlés

en: Clear _Disk Cache
hu: _Lemezes gyorstár törlése

en: Clear _Memory Cache
hu: _Memóriagyorstár törlése

en: Clear location
hu: Hely törlése

en: Clear the console
hu: Konzol törlése

en: Clear the location entry field
hu: Törli a címmezőt

en: Click to (un)fold
hu: Kattints a kinyitáshoz/bezáráshoz

en: Clone tab
hu: Fül másolása

en: Close Window
hu: Ablak bezárása

en: Close all Galeon windows
hu: Minden Galeon ablak bezárása

en: Close dock
hu: Dokk bezárása

en: Close other tabs
hu: A többi fül bezárása

en: Close tab
hu: Fül bezárása

en: Close the current tab or window
hu: Az aktuális fül vagy ablak bezárása

en: Colors
hu: Színek

en: Completions
hu: Kiegészítés

en: Configure Proxy Settings
hu: Proxy-beállítások változtatása

en: Configure the application
hu: Az alkalmazás beállítása

en: Confirm Session Open
hu: Munkafolyamat megnyitásának megerősítése

en: Confirm Window Close
hu: Ablak bezárásának megerősítése

en: Contents
hu: Tartalom

en: Control how proxies should be used
hu: Proxy használatának szabályozása

en: Control whether images are animated
hu: Képek animálásának szabályozása

en: Control whether images are displayed
hu: Képek megjelenítésének szabályozása

en: Coo_kie Sites
hu: _Süti származási helye

en: Cookie Information
hu: Információ a sütiről

en: Cookie Name
hu: Süti neve

en: Cookie management
hu: Sütik kezelése

en: Cookies
hu: Sütik

en: Cookies that are being stored
hu: Tárolt sütik

en: Copy
hu: Másolás

en: Copy destination location
hu: Cél helyének másolása

en: Copy email address
hu: E-mail cím másolása

en: Copy frame location
hu: Keret helyének másolása

en: Copy image location
hu: Kép helyének másolása

en: Copy link location
hu: Hivatkozás másolása

en: Copy location
hu: Hely másolása

en: Copy source location
hu: Forrás helyének másolása

en: Copy the selection
hu: A kijelölés másolása

en: Could not create a temporary file
hu: Nem lehet ideiglenes fájlt létrehozni

en: Could not open file: %s
hu: A fájl megnyitása nem sikerült: %s

en: Couldn't load any bookmark from that file.
    Make sure that it is in the correct file format.
hu: Nem sikerült könyvjelzőket betölteni ebből a fájlból.
    Ellenőrizd, hogy a fájl formátuma megfelelő-e.

en: Couldn't load session from "%s"
hu: A munkafolyamat betöltése nem sikerült innen: %s

en: Couldn't save your bookmarks to the specified file!
hu: Nem sikerült menteni a könyvjelzőidet a megadott fájlba!

en: Create a new alias
hu: Új álnév létrehozása

en: Create a new bookmark
hu: Új könyvjelző létrehozása

en: Create a new folder
hu: Új mappa létrehozása

en: Create a new separator
hu: Új elválasztó létrehozása

en: Create a new tab
hu: Új fül létrehozása

en: Create a new window
hu: Új ablak létrehozása

en: Create bookmarks from previous session
hu: Könyvjelzők létrehozása az előző munkafolyamatból

en: Create the initial window with the given geometry.
    see X(1) for the GEOMETRY format
hu: Kezdőablak létrehozása a megadott geometriával. 
    A GEOMETRY formátumát lásd az X(1)-ben

en: Croatian (MacCroatian)
hu: Horvát (MacCroatian)

en: Croatian (hr)
hu: Horvát (hr)

en: Current Controls
hu: Jelenlegi vezérlők

en: Cut
hu: Kivágás

en: Cut the selection
hu: A kijelölés kivágása

en: Cyrillic
hu: Cirill

en: Cyrillic (IBM-855)
hu: Cirill (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
hu: Cirill (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
hu: Cirill  (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
hu: Cirill (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
hu: Cirill (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
hu: Cirill (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
hu: Cirill/Orosz (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
hu: Cirill/Ukrán (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
hu: Cirill/Ukrán (MacUkrainian)

en: Czech (cs)
hu: Cseh (cs)

en: D_ebian Packages
hu: D_ebian csomagok

en: Danish (da)
hu: Dán (da)

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default (recommended)
hu: Alapértelmezett (ajánlott)

en: Default Dock
hu: Alapértelmezett dokk

en: Default Layout
hu: Alapértelmezett elrendezés

en: Delete this session
hu: Munkafolyamat törlése

en: Destination
hu: Cél

en: Detach dock
hu: Dokk leválasztása

en: Detach tab
hu: Fül leválasztása

en: Detailed proxy configuration
hu: Részletes proxybeállítás

en: Details
hu: Részletek

en: Details...
hu: _Részletek...

en: Dictionary
hu: Szótár

en: Dis_k cache
hu: _Lemezes gyorstár

en: Disable Galeon's crash recovery dialog
hu: A Galeon lefagyás utáni helyreállító párbeszédablakának tiltása

en: Discard previous session
hu: Az előző munkafolyamat elvetése

en: Display the latest content of the current page
hu: Az aktuális lap legfrissebb tartalmának megjelenítése

en: Displays context menu immediately
hu: Helyi menü megjelenítése azonnal

en: Do not raise the window when opening a page in an existing Galeon process
hu: Nem hozza előtérbe az ablakot, ha egy létező Galeon folyamatban nyitsz meg egy új oldalt

en: Dock
hu: Dokkolás

en: Does nothing
hu: Nem tesz semmit

en: Don't Close Window
hu: Ne zárja be az ablakot

en: Don't Open Session
hu: Ne nyissa meg a munkafolyamatot

en: Don't Start Galeon
hu: Ne indítsa el a Galeont

en: Don't _ask me confirmation again when removing several bookmarks
hu: Ne _kérjen megerősítést több könyvjelző egyidejű letörlésekor

en: Don't ask me again
hu: Ne kérdezze ezt többé

en: Don't load any images
hu: Nem tölt le képeket

en: Don't open any windows; instead act as a server for quick startup of new Galeon instances
hu: Nem nyit meg egy ablakot sem, hanem kiszolgálóként viselkedik, hogy az új Galeon példányok gyorsabban induljanak el.

en: Don't save
hu: Ne mentse

en: Done.
hu: Kész.

en: Down
hu: Le

en: Download Paused
hu: Letöltés szünetel

en: Download link
hu: Hivatkozott elem letöltése

en: Downloader
hu: Letöltő

en: Downloading
hu: Letöltés

en: Drag handle
hu: Fogantyú

en: Drag page location from here
hu: Innen húzható el az oldal helye

en: Duplicate Page
hu: Lap kettőzése

en: Dutch (nl)
hu: Holland (nl)

en: E_xit
hu: _Kilépés

en: East asian
hu: Kelet-ázsiai

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Element properties
hu: Elemtulajdonságok

en: Enable SSL Version 2
hu: SSL Version 2 engedélyezése

en: Enable SSL Version 3
hu: SSL Version 3 engedélyezése

en: Enable TLS
hu: TLS engedélyezése

en: Enable smart bookmarks _history
hu: _Okos könyvjelzők emlékezetének engedélyezése

en: Enables auto-scrolling
hu: Automatikus görgetés engedélyezése

en: English (US-ASCII)
hu: Angol (US-ASCII)

en: English (en)
hu: Angol (en)

en: Enter the URL of the location to open:
hu: Add meg a megnyitandó hely URL-jét:

en: Entry width:
hu: Mező szélessége:

en: Error:
hu: Hiba:

en: Errors
hu: Hibák

en: Esperanto (eo)
hu: Eszperantó (eo)

en: Estonian (et)
hu: Észt (et)

en: Evaluate
hu: Kiértékelés

en: Ever
hu: Valaha

en: Every time
hu: Mindig

en: Example: .gnome.org, .mozilla.org
hu: Példa: .gnome.org, .mozilla.org

en: Exit
hu: Kilépés

en: Exit the program
hu: Kilépés a programból

en: Exit the program, saving the current session
hu: Kilépés a programból és a munkafolyamat mentése

en: Exit with _session
hu: Kilépés a _munkafolyamattal

en: FTP download sites
hu: FTP letöltési helyek

en: Faeroese (fo)
hu: Färöi (fo)

en: Failed due to connection timeout.
hu: Időtúllépés miatt nem sikerült a kapcsolat.

en: Failed to communicate with GTM.
    
    Please check it is installed correctly. Download it from:
    	http://gtm.sourceforge.net
hu: Nem sikerült a párbeszéd a GTM-mel.
    
    Ellenőrizd, hogy jól van-e telepítve. Töltsd le innen:
    	http://gtm.sourceforge.net

en: Failed to connect to site.
hu: Nem lehet kapcsolatot teremteni a hellyel.

en: Failed to execute download command.
hu: Nem sikerült végrehajtani a letöltési parancsot.

en: False
hu: Hamis

en: Fetch bookmark _icon
hu: _Könyvjelzőikon letöltése

en: Fetch bookmark icon for the site (if available)
hu: Könyvjelzőikon letöltése a helyhez (ha van)

en: File
hu: Fájl

en: File %s will be overwritten.
    (%li bytes, modified %s)
    If you choose yes, the contents will be lost.
    
    Do you want to continue?
hu: A következő fájl felülírásra kerül: %s
    (%li bájt, módosítva %s)
    Ha igent mondasz, a tartalma elvész.
    
    Szeretnéd folytatni?

en: File transfer
hu: Fájlátvitel

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Filtering
hu: Szűrés

en: Find
hu: Keresés

en: Find _next
hu: Kö_vetkező találat

en: Find bookmarks
hu: Könyvjelző keresése

en: Find bookmarks whose
hu: Könyvjelző keresése, amely

en: Find entry
hu: Bejegyzés keresése

en: Find in page
hu: Keresés az oldalon

en: Find pre_vious
hu: Elő_ző találat

en: Find text...
hu: Szöveg keresése...

en: Find text:
hu: Szöveg keresése:

en: Find:
hu: Keresés:

en: Finnish (fi)
hu: Finn (fi)

en: First visited
hu: Először látogatva

en: Folder
hu: Mappa

en: Folder Name
hu: Mappanév

en: Fonts
hu: Betűkészletek

en: Fonts/Colors
hu: Betűk/Színek

en: Form action
hu: Ű_rlapművelet

en: Forms on this page:
hu: Űrlapok az oldalon:

en: Forward
hu: Előre

en: Forward history
hu: Előre az emlékezetben

en: French (fr)
hu: Francia (fr)

en: Full screen
hu: Teljes képernyő

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Fullscreen mode
hu: Teljes képernyős üzemmód

en: GConf error:
      %s
hu: GConf hiba:
      %s

en: GIF Image
hu: GIF kép

en: GNOME Default
hu: GNOME alapértelmezett

en: GNOME Help Index
hu: GNOME súgóindex

en: GNOME Integration
hu: GNOME integráció

en: GNOME User's Guide
hu: GNOME felhasználói kézikönyv

en: GNOME default
hu: GNOME alapértelmezett

en: GNOME help
hu: GNOME súgó

en: Galeon Bookmarks Editor
hu: Galeon Könyvjelzőszerkesztő

en: Galeon Crash Recovery
hu: Galeon helyreállítás

en: Galeon Downloader
hu: Galeon letöltő

en: Galeon Nautilus view
hu: Galeon Nautilus-nézet

en: Galeon Nautilus view factory
hu: Galeon Nautilus-nézet factory

en: Galeon New User
hu: Galeon új felhasználó

en: Galeon Web Browser
hu: Galeon webböngésző

en: Galeon _FAQ
hu: Galeon _GYIK

en: Galeon _home page
hu: Galeon _honlap

en: Galeon _manual
hu: _Galeon kézikönyv

en: Galeon already running, using existing process
hu: A Galeon már fut, a létező folyamat kerül felhasználásra

en: Galeon appears to have crashed or
    been killed the last time it was run.
hu: Úgy tűnik, hogy legutóbb a Galeon 
    összeomlott vagy legyilkolták.

en: Galeon can be configured as your default web browser when
    using other GNOME applications.
    
    Which protocols would you like Galeon to handle?
hu: Beállíthatod, hogy a Galeon legyen az alapértelmezett 
    webböngésző a többi GNOME alkalmazás számára.
    
    Mely protokollokat kezelje a Galeon?

en: Galeon can import your bookmarks from Netscape or Mozilla.
    It can also import some of your Netscape preferences.
    
    What would you like to do?
hu: A Galeon képes a Netscape vagy Mozilla könyvjelzők átvételére.
    Bizonyos Netscape beállításokat is képes átvenni.
    
    Mit szeretnél?

en: Galeon cannot handle this protocol,
    and no GNOME default handler is set
hu: A Galeon nem tudja ezt a protokollt kezelni,
    és a GNOME-ban sincs beállítva alapértelmezett kezelő.

en: Galeon content view component
hu: Galeon tartalomnézet-komponens

en: Galeon content view component's factory
hu: Galeon tartalomnézet-komponens factory

en: Galeon object already active, server registration failed
hu: A Galeon objektum már aktív, sikertelen regisztrációs kísérlet

en: Galeon question
hu: Galeon kérdés

en: Galeon remote startup failed.
    
    Try exiting other OAF applications
    (e.g. Evolution and Nautilus), and running
    "oaf-slay" from the command line.
hu: A Galeon távoli indítása nem sikerült.
    
    Próbálj kilépni a többi OAF alkalmazásból
    (pl. Evolúció és Nautilus), és futtasd az
    "oaf-slay"-t a parancssorból.

en: Galeon setup is now complete!
    
    
    
    Galeon is highly configurable; there are many other
    configuration options available under the Settings menu.
hu: A Galeon beállítása befejeződött!
    
    
    
    A Galeon sokféleképpen beállítható, sok más beállítási
    lehetőség érhető el a Beállítások menüben.

en: Galeon uses "Smart Bookmarks" for easy web searching.
    
    We can create a toolbar which contains some useful web searches now
    (you can edit this later from the bookmarks editor).
hu: A Galeon "Okos könyvjelzőket" használ a webböngészés megkönnyítésére.
    
    Létrehozhatsz egy eszköztárat, amely néhány hasznos webes keresést
    tartalmaz (ez később szerkeszthető a könyvjelző-szerkesztőben).

en: Galeon's old bookmarks format
hu: Galeon régi könyvjelző-formátuma

en: Galician (gl)
hu: Galíciai (gl)

en: General
hu: Általános

en: Georgian (GEOSTD8)
hu: Grúz (GEOSTD8)

en: German (de)
hu: Német (de)

en: Get icon
hu: Ikonszerzés

en: Glossary
hu: Szószedet

en: Go
hu: Ugorj!

en: Go To In-Page Bookmark
hu: Ugrás a lapon belüli könyvjelzőre

en: Go To Selected URL
hu: Ugrás a kijelölt URL-re

en: Go back - Right button: History
hu: Vissza - Jobb gomb: Emlékezet

en: Go back in history
hu: Vissza az emlékezetben

en: Go back several pages
hu: Sok lappal vissza

en: Go forward - Right button: History
hu: Előre - Jobb gomb: Emlékezet

en: Go forward in history
hu: Előre az emlékezetben

en: Go forward several pages
hu: Sok lappal előre

en: Go to specified location
hu: Ugrás megadott helyre

en: Go to the Galeon homepage
hu: Ugrás a Galeon honlapjára

en: Go to your home page
hu: Ugrás a saját kezdőlapra

en: Go up a level from the current location
hu: Ugrás egy szinttel feljebb az aktuális helyről

en: Goes back in history
hu: Visszalép az emlékezetben

en: Google G_roups
hu: Google csopo_rtok

en: Google I_mages
hu: Google _képek

en: Graphic arts:
hu: Grafikusok:

en: Greek
hu: Görög

en: Greek (ISO-8859-7)
hu: Görög (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
hu: Görög (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
hu: Görög (Windows-1253)

en: Greek (el)
hu: Görög (el)

en: Group by host
hu: Csoportosítás gépnév szerint

en: HTML Files
hu: HTML fájlok

en: HTML GNOME Documents
hu: HTML GNOME dokumentumok

en: HTTP _version
hu: HTTP-_verzió

en: H_ome page
hu: A _kezdőlap

en: Handlers
hu: Kezelők

en: Hebrew
hu: Héber

en: Hebrew (IBM-862)
hu: Héber (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
hu: Héber (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
hu: Héber (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (Windows-1255)
hu: Héber (Windows-1255)

en: Hebrew (he)
hu: Héber (he)

en: Height
hu: Magasság

en: Help
hu: Súgó

en: Helper
hu: Segédalkalmazás

en: Helper processes _URL
hu: A segédalkalmazás feldolgozza az _URL-t

en: Hide toolbar
hu: Eszköztár elrejtése

en: High
hu: Magas

en: History
hu: Emlékezet

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Home Page
hu: Kezdőlap

en: Hours
hu: óránként

en: Hungarian (hu)
hu: Magyar (hu)

en: I_mage properties
hu: _Kép tulajdonságai

en: I_nformation
hu: _Információ

en: Icelandic (MacIcelandic)
hu: Izlandi (MacIcelandic)

en: Icelandic (is)
hu: Izlandi (is)

en: Icons only
hu: Csak ikonok

en: Identif_y as
hu: Ö_nazonosítás

en: Ignored
hu: Figyelmen kívül hagyva

en: Illegal toolbar item type
hu: Illegális eszköztárelem-típus

en: Image Loading
hu: Képbetöltés

en: Image URL
hu: Kép URL-je

en: Image blocking management
hu: Képek letöltésének kezelése

en: Image tit_le
hu: _Kép címe

en: Images on this page:
hu: Képek az oldalon:

en: Import Netscape _preferences
hu: Netscape _beállítások importálása

en: Import bookmarks from _Mozilla
hu: Könyvjelzők importálása a _Mozillából

en: Import bookmarks from _Netscape
hu: Könyvjelzők importálása a _Netscape-ből

en: Import from...
hu: Importálás...

en: Index
hu: Tárgymutató

en: Indian
hu: Indiai

en: Indonesian (id)
hu: Indonéz (id)

en: Info Pages
hu: Infooldalak

en: Insecure
hu: Nem biztonságos

en: Insert bookmarks here...
hu: Könyvjelzők beszúrása ide...

en: Irish (ga)
hu: Ír (ga)

en: Italian (it)
hu: Olasz (it)

en: JPEG Image
hu: JPEG kép

en: Japanese
hu: Japán

en: Japanese (EUC-JP)
hu: Japán (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
hu: Japán (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
hu: Japán (Shift_JIS)

en: Japanese (ja)
hu: Japán (ja)

en: Java_Script console...
hu: Java_Script konzol...

en: Javascript console
hu: Javascript konzol

en: Keep dialog open after all downloads have finished
hu: A letöltések befejezése után is tartsa nyitva a párbeszédablakot

en: Korean
hu: Koreai

en: Korean (EUC-KR)
hu: Koreai (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
hu: Koreai (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
hu: Koreai (JOHAB)

en: Korean (UHC)
hu: Koreai (UHC)

en: Korean (ko)
hu: Koreai (ko)

en: L_ocation
hu: _Hely:

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Last _modified
hu: Utoljára _módosítva

en: Last three days
hu: Utóbbi három napban

en: Last two days
hu: Utóbbi két napban

en: Last visited
hu: Utoljára látogatva

en: Latvian (lv)
hu: Lett (lv)

en: Left
hu: Baloldalt

en: Li_nk text
hu: Hivatkozás s_zövege

en: Link _title
hu: Hivatkozás _címe

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Links on this page:
hu: Hivatkozások az oldalon:

en: Lithuanian (lt)
hu: Litván (lt)

en: Load all images
hu: Képek betöltése

en: Load from...
hu: Betöltés...

en: Load images from current server only
hu: Képek letöltése csak az aktuális kiszolgálóról

en: Load pages from the cache instead of over the network
hu: Oldalak betöltése a gyorstárból a hálózatról való lekérés helyett

en: Load selected bookmark in the browser
hu: A kiválasztott könyvjelző megjelenítése a böngészőben

en: Load the given session file
hu: Adott munkafolyamat-fájl betöltése

en: Loading site...
hu: Letöltés...

en: Loading tab text _color
hu: _Töltődő fül szövegének színe

en: Local disk browsing
hu: Helyi lemez böngészése

en: Local files
hu: Helyi fájlok

en: Location
hu: Hely:

en: Location entry
hu: Helybejegyzés

en: Log of visited pages
hu: Napló a meglátogatott oldalakról

en: Low
hu: Alacsony

en: MIME Type
hu: MIME-típus

en: MIME Types
hu: MIME-típusok

en: MIME type: %s
hu: MIME-típus: %s

en: Macedonian (mk)
hu: Macedón (mk)

en: Mailer
hu: Levelező

en: Malay (ms)
hu: Maláj (ms)

en: Man Pages
hu: Súgóoldalak

en: Manage Certificates ...
hu: Tanúsítványkezelő ...

en: Manual _proxy configuration
hu: Kézi _proxybeállítás

en: Match _entire word
hu: I_lleszkedés az egész szóra

en: Medium
hu: Közepes

en: Memor_y cache
hu: _Memóriagyorstár

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Method
hu: Módszer

en: Migrate bookmarks and preferences
hu: Könyvjelzők és beállítások átvitele

en: Min. Size
hu: Min. méret

en: Minutes
hu: percenként

en: Modified:
hu: Módosítva:

en: Month
hu: Hónap

en: More Bookmarklets
hu: További bookmarkletek

en: More Info About...
hu: További adatok...

en: Mouse
hu: Egér

en: Mouse Buttons
hu: Egérgombok

en: Mouse Wheel
hu: Egérgörgő

en: Move _down
hu: Mozgatás _le

en: Move _up
hu: Mozgatás _fel

en: Move bookmark down
hu: Lefelé mozgatja a könyvjelzőt

en: Move bookmark up
hu: Felfelé mozgatja a könyvjelzőt

en: Move tab _left / up
hu: Fül mozgatása _balra / fel

en: Move tab _right / down
hu: Fül mozgatása _jobbra / le

en: Move the current tab left / up
hu: Aktuális fül mozgatása _balra / fel

en: Move the current tab right / down
hu: Aktuális fül mozgatása _jobbra / le

en: Move the current tab to a different window
hu: Aktuális fül áthelyezése egy másik ablakra

en: Move the current tab to a new window
hu: Aktuális fül mozgatása egy új ablakra

en: Mozilla's bookmarks format
hu: Mozilla könyvjelző-formátuma

en: My Portal
hu: Saját Portál

en: N_icknames:
hu: B_ecenevek:

en: N_o proxy for
hu: _Ne használja a proxy-t a következőkre

en: N_otes:
hu: _Megjegyzés:

en: Name
hu: Név

en: Name:
hu: Név:

en: Nautilus theme
hu: Nautilus téma

en: Netscape's bookmarks format
hu: Netscape könyvjelző-formátuma

en: Network
hu: Hálózat

en: Never
hu: Soha

en: Never animate images
hu: Nem animálja a képeket

en: Never use proxies
hu: Soha ne használjon proxyt

en: New
hu: Új

en: New _alias
hu: Új á_lnév

en: New _folder
hu: Új _mappa

en: New _item
hu: Új _elem

en: New _separator
hu: Új _elválasztó

en: New _tab
hu: Új _fül

en: New a_utobookmarks folder
hu: Új _automatikuskönyvjelző-mappa

en: New bar
hu: Új sáv

en: New folder
hu: Új mappa

en: New item
hu: Új elem

en: New mime item
hu: Új MIME-elem

en: Next
hu: Következő

en: Nicknames:
hu: Becenevek:

en: No
hu: Nem

en: No document is loaded
hu: Nincs dokumentum betöltve

en: None
hu: Nincs

en: Nordic (ISO-8859-10)
hu: Északi (ISO-8859-10)

en: Normal web sites
hu: Szokásos webhelyek

en: Norwegian (no)
hu: Norvég (no)

en: Norwegian/Bokmaal (nb)
hu: Norvég/Bokmaal (nb)

en: Norwegian/Nynorsk (nn)
hu: Norvég/Nynorsk (nn)

en: Notes:
hu: Megjegyzés:

en: Nothing to close: no opened Galeon windows found.
hu: Nincs mit bezárni: nincsenek nyitott Galeon ablakok.

en: Off
hu: Kikapcsolva

en: Old versions of this page
hu: A lap régi változatai

en: On New Page
hu: Új oldalon

en: On Startup
hu: Indításkor

en: Once per session
hu: Egyszer egy munkafolyamatban

en: One _Level (folders first)
hu: Egy_szintű (mappák előre)

en: Only change this if you want to access web pages that only accept a limited set of web browsers. You can put any string here.
hu: Csak akkor változtasd meg ezt a beállítást, ha olyan weblapot szeretnél meglátogatni, amely csak bizonyos webböngészőket fogad el. Bármit beírhatsz ide.

en: Only enable close _button on current tab
hu: _Bezárás gomb engedélyezése csak az aktuális fülön

en: Only in context _menu
hu: Csak a _helyi menüben

en: Only show errors
hu: Csak a hibák megjelenítése

en: Only show messages
hu: Csak az üzenetek megjelenítése

en: Only show warnings
hu: Csak a figyelmeztetések megjelenítése

en: Op_en session...
hu: M_unkafolyamat megnyitása...

en: Open Session
hu: Munkafolyamat megnyitása

en: Open URL
hu: URL megnyitása

en: Open _URL...
hu: _URL megnyitása...

en: Open _popups in tabs
hu: _Felbukkanó ablakok megnyitása a fülekben

en: Open a URL
hu: URL megnyitása

en: Open a file
hu: Fájl megnyitása

en: Open a new tab in an existing Galeon window
hu: Új Galeon fül nyitása egy létező Galeon ablakban

en: Open a new window in an existing Galeon process
hu: Új Galeon ablak nyitása egy létező Galeon folyamatban

en: Open as a panel applet
hu: Megnyitás panel appletként

en: Open folder in My _Portal
hu: Mappa megnyitása a Saját _Portálban

en: Open frame in Galeon
hu: Keret megnyitása a Galeonnal

en: Open frame in new tab
hu: Keret megnyitása új fülön

en: Open frame in new window
hu: Keret megnyitása új ablakban

en: Open frame in window
hu: Keret megnyitása az ablakban

en: Open image (%s)
hu: Kép megnyitása (%s)

en: Open image in Galeon
hu: Kép megnyitása a Galeonnal

en: Open image in new tab
hu: Kép megnyitása új fülön

en: Open image in new window
hu: Kép megnyitása új ablakban

en: Open in Galeon
hu: Megnyitás a Galeonnal

en: Open in a new tab
hu: Megnyitás új fülön

en: Open in a new window
hu: Megnyitás új ablakban

en: Open in new tab
hu: Megnyitás új fülön

en: Open in new window
hu: Megnyitás új ablakban

en: Open new browser
hu: Új böngésző megnyitása

en: Open new tab
hu: Új fül megnyitása

en: Open new window
hu: Új ablak mmegnyitása

en: Open session...
hu: Munkafolyamat megnyitása...

en: Open the Galeon FAQ (Frequently Asked Questions)
hu: Megnyitja a Galeon GYIK-ot (GYakran Ismételt Kérdések)

en: Open the Galeon manual
hu: A Galeon kézikönyvének megnyitása

en: Open the Java console
hu: Java konzol megnyitása

en: Open the JavaScript console
hu: JavaScript konzol megnyitása

en: Open the bookmarks editor
hu: Könyvjelzőszerkesztő megnyitása

en: Open the find dialog
hu: A Keresés párbeszédablak menyitása

en: Open the related links menu
hu: Megnyitja a kapcsolódó hivatkozások menüjét

en: Open whole folder in _windows
hu: Az egész mappa megnyitása az a_blakban

en: Opening a session will close all current windows.
    Are you sure you want to proceed?
hu: A munkafolyamat megnyitásakor minden jelenlegi ablak bezáródik.
    Biztos, hogy ezt szeretnéd?

en: Options
hu: Beállítások

en: Other
hu: Egyéb

en: PNG Image
hu: PNG kép

en: P_assword Sites
hu: _Jelszóval védett helyek

en: Page Color...
hu: Oldal színe...

en: Page Freshness?
hu: A lap frissessége

en: Page i_nformation...
hu: Az _oldal adatai...

en: Page information
hu: Az oldal adatai

en: Panel mode. Ignoring server mode option.
hu: Panel mód. A kiszolgáló mód nincs figyelembe véve.

en: Password
hu: Jelszó

en: Password management
hu: Jelszavak kezelése

en: Passwords
hu: Jelszavak

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Paste the clipboard
hu: A vágólap beillesztése

en: Pastes and loads selection as URL
hu: Kijelölések beillesztése és betöltése URL-ként

en: Pause
hu: Szünet

en: Paused
hu: Szünetel

en: Performs gestures
hu: Egérjelbeszéd bemegjelenítése

en: Performs gestures, displaying menu on button release
hu: Egérjelbeszéd bemegjelenítése, menü megjelenítése a gomb elengedésekor

en: Persistent Data
hu: Megmaradó adatok

en: Persistent Data Manager
hu: Megmaradó adatok kezelője

en: Personal Toolbar Folder
hu: Saját eszköztárak mappája

en: Pick a Font
hu: Betűtípus választása

en: Pick an image file
hu: Válassz egy képfájlt

en: Pick the background color
hu: Háttérszín választása

en: Pick the color for visited links
hu: Látogatott hivatkozás színének választása

en: Pick the color unvisited links
hu: Nem látogatott hivatkozás színének választása

en: Pick the text color
hu: Szöveg színének választása

en: Plain Text
hu: Sima szöveg

en: Please name the bookmark.
hu: Írd be a könyvjelző nevét

en: Please name the folder.
hu: Írd be a mappa nevét.

en: Please see the Galeon Manual for a full listing of available expansion characters.
hu: A Galeon kézikönyvében megtalálható a helyettesítő karakterek teljes felsorolása.

en: Please specify a Home Page in the Preferences dialog.
hu: Meg kell adni a Kezdőlapot a Beállítások párbeszédablakban.

en: Polish (pl)
hu: Lengyel (pl)

en: Portuguese (pt)
hu: Portugál (pt)

en: Portuguese of Brazil (pt-BR)
hu: Brazil portugál (pt)

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Previous
hu: Előző

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Print current page
hu: Aktuális oldal nyomtatása

en: Print the current file
hu: Aktuális fájl nyomtatása

en: Print the current page
hu: Aktuális oldal nyomtatása

en: Programs
hu: Programok

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Proxies
hu: Proxy

en: R_eversed relation
hu: _Fordított kapcsolat

en: Read Cookie for Site
hu: A helyhez tartozó süti beolvasása

en: Received
hu: Érkezett

en: Recent sessions
hu: Legutóbbi munkafolyamatok

en: Recursively (_folders first)
hu: Re_kurzív (mappák előre)

en: Redirecting to site...
hu: Átirányítás egy másik helyre...

en: Refresh icon
hu: Ikon _frissítése

en: Regenerate _autobookmarks
hu: _Automatikus könyvjelzők újragenerálása

en: Related _links
hu: Kapcsolódó _hivatkozások

en: Relation
hu: Kapcsolat

en: Reload
hu: Újraletöltés

en: Reload all tabs
hu: Minden fül újraletöltése

en: Reload all windows
hu: Minden ablak újrabetöltése

en: Reload frame
hu: Keret újraletöltése

en: Reload page every
hu: Oldal újraletöltése

en: Reload tab
hu: Fül újraletöltése

en: Reload the current page
hu: Az aktuális oldal újraletöltése

en: Remaining
hu: Hátralévő

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove _All Cookies
hu: Minden _süti eltávolítása

en: Remove _All Pairs
hu: Minden _pár eltávolítása

en: Remove _All Sites
hu: Minden _hely eltávolítása

en: Remove and _Block Cookie
hu: Minden _süti eltávolítása és blokkolása

en: Remove bookmark
hu: Könyvjelző eltávolítása

en: Remove entry
hu: Bejegyzés eltávolítása

en: Rendering
hu: Megjelenítés

en: Report a bug in Galeon
hu: Galeon hiba bejelentése

en: Reset zoom level to 100%
hu: A nagyítás visszaállítása 100%-ra

en: Restore a previous session from a file
hu: Az előző böngészési munkafolyamat helyreállítása fájlból

en: Restore a recently-opened or -saved session
hu: Visszaállítja az utóbbi időben megnyitott vagy mentett munkafolyamatot

en: Restore previous session
hu: Az előző munkafolyamat helyreállítása

en: Resume
hu: Folytatás

en: Resuming...
hu: Folytatás...

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Ricardo Fernandez Pascual <ric@users.sourceforge.net>
hu: Ricardo Fernández Pascual <ric@users.sourceforge.net>

en: Right
hu: Jobboldalt

en: Romanian (ISO-8859-16)
hu: Román (ISO-8859-16)

en: Romanian (MacRomanian)
hu: Román (MacRomanian)

en: Romanian (ro)
hu: Román (ro)

en: Run Galeon in full screen mode
hu: A Galeon teljes képernyős futtatása

en: Run in _terminal
hu: Futtatás _terminálban

en: Run in a _terminal
hu: Futtatás _terminálban

en: Run the first time druid again
hu: Ismét lefuttatja az első alkalommal megjelenő varázslót

en: Run with Helper App
hu: Futtatás segédalkalmazással

en: Russian
hu: Orosz

en: Russian (ru)
hu: Orosz (ru)

en: SGML GNOME Documents
hu: SGML GNOME dokumentumok

en: SSL Protocol versions
hu: Az SSL protokoll változatai

en: Sa_ve session as...
hu: M_unkafolyamat mentése másként...

en: Same as --close, but exits server mode too
hu: Ugyanaz, mint a --close, de a kiszolgáló módból is kilép

en: Save
hu: Mentés

en: Save _as...
hu: Men_tés másként...

en: Save as %s failed
hu: Sikertelen mentés %s-ként

en: Save as...
hu: Mentés másként...

en: Save background as...
hu: Háttér mentése másként...

en: Save bookmark as...
hu: Könyvjelző mentése másként...

en: Save folder as...
hu: Mappa mentése másként...

en: Save image as...
hu: Kép mentése másként

en: Save session as...
hu: Munkafolyamat mentése másként...

en: Save the current page
hu: Aktuális oldal mentése

en: Save the current session to a file
hu: Az aktuális munkafolyamat mentése fájlba

en: Save to disk
hu: Mentés lemezre

en: Save with content
hu: Mentés tartalommal

en: Saved as %s
hu: Mentve %s-ként

en: Scottish (gd)
hu: Skót (gd)

en: Scroll Page (fast)
hu: Görgetés (gyors)

en: Scroll Page (slow)
hu: Görgetés (lassú)

en: Scroll Page (very fast)
hu: Görgetés (nagyon gyors)

en: Scroll Page (very slow)
hu: Görgetés (nagyon lassú)

en: Scroll Page... (variable)
hu: Görgetés... (beállítható)

en: Scrolls by
hu: Görgetés

en: Search
hu: Keresés

en: Search for a string
hu: Karakterlánc keresése

en: Search for a word or phrase in the current page
hu: Keresés szóra vagy kifejezésre az aktuális oldalon

en: Search for the next occurrence of a word or phrase in the current page
hu: Keresés a szó vagy kifejezés következő előfordulására az aktuális oldalon

en: Search for the previous occurrence of a word or phrase in the current page
hu: Keresés a szó vagy kifejezés előző előfordulására az aktuális oldalon

en: Seconds
hu: másodpercenként

en: Section
hu: Fejezet

en: Secure web sites
hu: Biztonságos webhelyek

en: Security
hu: Biztonság

en: Security level: %s
hu: Biztonsági szint: %s

en: Security level: %s
    %s
hu: Biztonsági szint: %s
    %s

en: Select Animation Folder
hu: Animációk mappájának kiválasztása

en: Select Download Folder
hu: A letöltések célmappája

en: Select a file to add
hu: Válaszd ki a hozzáadandó fájlt

en: Select all
hu: Mindet kijelöli

en: Select all text in the current page
hu: Az összes szöveg kijelölése az aktuális oldalon

en: Select the destination filename
hu: Válaszd ki a célfájl nevét

en: Select the file to open
hu: Válaszd ki a megnyitandó fájlt

en: Send link to...
hu: Hivatkozás küldése levélben...

en: Send the current URL by email
hu: Az aktuális URL elküldése levélben

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Serbian (sr)
hu: Szerb (sr)

en: Servers for which username/password pairs will not be stored
hu: Kiszolgálók, amelyek felhasználónév/jelszó párjait nem mented

en: Servers from which images will not be loaded
hu: Kiszolgálók, ahonnan nem akarsz képeket letölteni

en: Servers that can and cannot store cookies
hu: Kiszolgálók, amelyek tárolhatnak vagy nem tárolhatnak sütiket a gépeden

en: Set In-Page Bookmark
hu: Lapon belüli könyvjelző beállítása

en: Set current page as home page
hu: Az aktuális lap beállítása kezdőlapnak

en: Set size of smart bookmark entry
hu: Az okos könyvjelző méretének beállítása

en: Set to "_My Portal"
hu: "Saját _Portál"

en: Set to _Current Page
hu: Az éppen _aktuális

en: Set to default
hu: Legyen ez az alapértelmezett

en: Setup Complete
hu: Telepítés kész

en: Shorten all _names by dropping common prefixes
hu: M_inden nevet rövidít a gyakori előtagok levágásával

en: Shorten long names by dropping _vowels
hu: H_osszú nevek rövidítése a magánhangzók kihagyásával

en: Shorten names to fixed _width
hu: Nevek rövidítése adott _hosszúságra

en: Shorten names to target _length
hu: Nevek rövidítése a _cél hosszúságára

en: Show Folder Actions
hu: Mappaműveletek megjelenítése

en: Show _JavaScript entry
hu: Java_Script bejegyzés megjelenítése

en: Show _all bookmarks
hu: _Minden könyvjelző megjelenítése

en: Show _blank page
hu: Ü_res lap megjelenítése

en: Show _everything
hu: Mindent m_utat

en: Show _home page
hu: _Kezdőlap megjelenítése

en: Show _last page
hu: Az _utolsó lap megjelenítése

en: Show _menubar
hu: _Menüsor megjelenítése

en: Show _toolbar
hu: Esz_köztár megjelenítése

en: Show blan_k page
hu: Ü_res lap megjelenítése

en: Show bookmarks toolbars
hu: Könyvjelző-eszköztárak megjelenítése

en: Show edit bookmarks controls
hu: Könyvjelző-szerkesztő eszközök megjelenítése

en: Show everything
hu: Mindent mutat

en: Show hom_e page
hu: _Kezdőlap megjelenítése

en: Show information about the current site
hu: A pillanatnyilag nézett oldal adatainak megjelenítése

en: Show information about the currently installed plugins
hu: A jelenleg telepített bővítmények adatainak megjelenítése

en: Show las_t page
hu: Az _utolsó lap megjelenítése

en: Show menu
hu: Menüsor megjelenítése

en: Show menubar
hu: Menüsor megjelenítése

en: Show only _this folder
hu: _Csak ezt a mappát mutatja

en: Show only _warnings
hu: Csak a _figyelmeztetéseket mutatja

en: Show only e_rrors
hu: Csak a _hibákat mutatja

en: Show only errors
hu: Csak a hibákat mutatja

en: Show only m_essages
hu: Csak az ü_zeneteket mutatja

en: Show only messages
hu: Csak az üzeneteket mutatja

en: Show only warnings
hu: Csak a figyelmeztetéseket mutatja

en: Show statusbar
hu: Állapotsor megjelenítése

en: Show toolbars
hu: Eszköztárak megjelenítése

en: Shows bookmarks
hu: Könyvjelzők megjelenítése

en: Simplified Chinese
hu: Egyszerűsített kínai

en: Site
hu: Hely

en: Site not found.
hu: A webhely nem található.

en: Size
hu: Méret

en: Slovak (sk)
hu: Szlovák (sk)

en: Slovenian (sl)
hu: Szlovén (sk)

en: Smart Bookmarks
hu: Okos könyvjelzők

en: Smart Bookmarks Toolbar
hu: Okos könyvjelző-eszköztár

en: Soc_ks host
hu: Soc_ks tűzfal

en: Sort fold_er
hu: M_appa rendezése

en: Source URL
hu: Forrás-URL

en: South European (ISO-8859-3)
hu: Dél-európai (ISO-8859-3)

en: Spanish (es)
hu: Spanyol (es)

en: Specify stylesheet settings for the current page
hu: Stíluslap beállításainak megadása az aktuális lapra

en: Speed
hu: Sebesség

en: Spinner
hu: Pörgettyű

en: St_ylesheet
hu: _Stíluslap

en: Start
hu: Kezdet

en: Start Galeon
hu: Galeon indítása

en: Starting download...
hu: Letöltés megkezdve...

en: Status
hu: Állapot

en: Stop
hu: Leállítás

en: Stop all tabs
hu: Minden fül leállítása

en: Stop all windows
hu: Minden ablak leállítása

en: Stop current data transfer
hu: Az adatátvitel leállítása

en: Stop the loading of the current page
hu: Az aktuális lap letöltésének megszakítása

en: Stylesheets
hu: Stíluslapok

en: Stylesheets on this page:
hu: Az oldal stíluslapjai:

en: Subsection
hu: Alfejezet

en: Swedish (sv)
hu: Svéd (sv)

en: Switch to the next tab
hu: Váltás a következő fülre

en: Switch to the previous tab
hu: Váltás az előző fülre

en: T_ools
hu: _Eszközök

en: Tab Colors
hu: Fülszínek

en: Tab Names
hu: Fülnevek

en: Tabbed Browsing
hu: Egy ablakon belül több fül

en: Tabs
hu: Fülek

en: Target lan_guage
hu: Cél_nyelv

en: Target t_ype
hu: Cél _típusa

en: Text _beside icons
hu: Szöveg az ikonok _mellett

en: Text _under icons
hu: Szöveg az ikonok _alatt

en: Text beside icons
hu: Szöveg az ikonok mellett

en: Text only
hu: Csak szöveg

en: Text under icons
hu: Szöveg az ikonok alatt

en: The URL %s has MIME type %s
hu: %s URL MIME-típusa %s

en: The following bookmarks will be deleted. Please, make sure that no important information will be lost.
hu: A következő könyvjelzők törlésre kerülnek. Győződj meg róla, hogy nem vész el értékes információ!

en: The protocol specified is not recognised.
    
    Would you like to try the GNOME default?
hu: A megadott protokoll nem ismerős.
    
    Próbáljuk meg az GNOME alapértelmezést?

en: The specified path does not exist.
hu: A megadott útvonal nem létezik.

en: The version of Mozilla Galeon was compiled against (%s) does not match the detected version (%s).
    
    You may experience segfaults and other oddities.  Please test with a matching version of Mozilla before reporting any bugs.
    
    Continue anyway?
hu: A Galeont a %s verziójú Mozillával fordították, amely nem egyezik meg a felismert verzióval (%s).
    
    Számíthatsz lefagyásokra és egyéb furcsaságokra. Csak egyező verziójú Mozillát használj, ha hibát szeretnél bejelenteni.
    
    Folytatod?

en: There are multiple tabs open in this window.
    Are you sure you want to close it?
hu: Az ablakban több fül is nyitva van.
    Biztos, hogy be szeretnéd zárni?

en: There is a file bookmarks.xml but no bookmarks.xbel in your ~/.galeon folder.
    This probably means that this is the first time that you run a post 1.0 version
    of Galeon.
    
    The bookmarks format of Galeon has changed to XBEL for enhanced interoperatibility.
    Your old bookmarks file will be loaded now and it will be left untouched for backup.
    
    Please, report any problems.
hu: A ~/.galeon könytáradban megtalálható a bookmarks.xml fájl, de nincs bookmarks.xbel. Ez valószínűleg azt jelenti, most futtatod először a Galeon 1.0 utáni változatát. 
    
    A Galeon a könyvjezőit ezentúl XBEL formátumban tárolja a böngészők közötti jobb együttműködés érdekében. A régi könyvjelzők most betöltődnek, de egy érintetlen mentés megmarad róluk.
    
    Jelentsd az esetleges hibákat!

en: This will delete all items stored in your history.
    Are you sure you want to do this?
hu: Az összes elem eltávolításra kerül a emlékezetlistából.
    Biztos, hogy ezt szeretnéd?

en: Time
hu: Idő

en: Time elapsed
hu: Eltelt idő

en: Time of inactivity (in seconds) until the server shuts down itself. Defaults to one hour, use 0 to disable.
hu: Az inaktivitás ideje (másodpercben), ami után a kiszolgáló leállítja magát. Az alapértelmezett érték egy óra, a 0 letiltja a funkciót.

en: Time remaining
hu: Hátralévő idő

en: Times visited
hu: Látogatások száma

en: Title
hu: Cím

en: Today
hu: Ma

en: Toggle bookmark toolbars visibility
hu: A könyvjelző-eszköztár ki/bekapcsolása

en: Toggle bookmarks sidebar
hu: Könyvjelzők oldalsávja be/ki

en: Toggle full screen mode
hu: Átkapcsolás teljes képernyős futtatásra

en: Toggle fullscreen mode
hu: Átkapcsolás teljes képernyős futtatásra

en: Toggle history sidebar
hu: Emlékezet oldalsávja be/ki

en: Toggle menubar visibility
hu: A menüsor ki/bekapcsolása

en: Toggle statusbar visiblity
hu: Az állapotsok ki/bekapcsolása

en: Toggle toolbar visibility
hu: Az eszközsor ki/bekapcsolása

en: Toolbar Appearance
hu: Eszköztár megjelenése

en: Toolbar Contents
hu: Eszköztárak tartalma

en: Toolbar Theme
hu: Eszköztártéma

en: Toolbars
hu: Eszköztárak

en: Top
hu: Fent

en: Toussaint Frederic <fred@linuxgraphic.org>
hu: Toussaint Frédéric <fred@linuxgraphic.org>

en: Traditional Chinese
hu: Hagyományos kínai

en: Transferring data from site...
hu: Adatátvitel folyamatban...

en: Translate to English
hu: Fordítás angolra

en: Translation:
hu: Magyar fordítás: Tímár András <timar@gnome.hu>

en: True
hu: Igaz

en: Turkish
hu: Török

en: Turkish (IBM-857)
hu: Török (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
hu: Török (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
hu: Török (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
hu: Török (Windows-1254)

en: Turkish (tr)
hu: Török (tr)

en: Two days ago
hu: Tegnapelőtt

en: URL Clicked
hu: Kattintás az URL-re

en: URLs recovered on %Y-%m-%d %X
hu: URL-ek helyreállítva: %Y-%m-%d %X

en: U_nderline links
hu: _Hivatkozások aláhúzása

en: Ukrainian
hu: Ukrán

en: Ukrainian (uk)
hu: Ukrán (uk)

en: Unable to initialize mozilla libraries
hu: Nem sikerült inicializálni a mozilla programkönyvtárakat

en: Unable to save bookmark file.
hu: Nem sikerült menteni a könyvjelzőfájlt.

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Untitled
hu: Névtelen

en: Untitled folder
hu: Névtelen mappa

en: Up
hu: Fel

en: Update Settings
hu: Beállítások frissítése

en: Use GNOME Transfer _Manager (GTM)
hu: A _GNOME Transfer Manager (GTM) használata

en: Use _GNOME default FTP handler
hu: A GNOME alapértelmezett FTP-kezelőjének használata

en: Use _Galeon to view GNOME Help documents
hu: A Galeon használata a GNOME súgók megjelenítéséhez

en: Use _built-in downloader
hu: A _beépített letöltéskezelő használata

en: Use _command
hu: _Parancs használata

en: Use a different character encoding
hu: Más karakterkódolás használata

en: Use a different font size
hu: Más betűméret használata

en: Use automatic proxy configuration
hu: Automatikus proxybeállítások használata

en: Use default colors instead of page-requested colors
hu: Saját színek használata az oldal által kért színek helyett

en: Use default fonts instead of page-requested fonts
hu: Saját betűkészletek használata az oldal által kért betűkészletek helyett

en: Use image as background
hu: Kép használata háttérként

en: Use manual proxy configuration
hu: Kézi proxybeállítások használata

en: Use own _colors
hu: Saját s_zínek használata

en: Use own _fonts
hu: _Saját betűkészletek használata

en: User Agent Identification
hu: Böngészőazonosítás

en: User Defined
hu: Felhasználói által megadott

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username/password pairs that are being stored
hu: A gépen tárolt felhasználónév/jelszó párok

en: Version mismatch!
hu: Verzióeltérés!

en: Vietnamese
hu: Vietnami

en: Vietnamese (TCVN)
hu: Vietnami (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
hu: Vietnami (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
hu: Vietnami (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
hu: Vietnami (Windows-1258)

en: Vietnamian (vi)
hu: Vietnami (vi)

en: View Source
hu: Forrás megtekintése

en: View _cookies...
hu: _Sütik megtekintése...

en: View _passwords...
hu: _Jelszavak megtekintése...

en: View as Web Page (Galeon)
hu: Nézet weboldalként (Galeon)

en: View cookie _sites...
hu: _Sütik származási helyének megtekintése...

en: View page info
hu: Oldal adatainak megtekintése

en: View password _sites...
hu: Jelszóval védett _helyek megtekintése...

en: View sites for which images will not be loaded
hu: Internetes webhelyek, ahonnan nem akarsz képeket letölteni

en: View sites for which passwords will not be stored
hu: Internetes webhelyek, amelyek felhasználónév/jelszó párjait nem mented

en: View sites from which cookies will be accepted or rejected
hu: Kiszolgálók, amelyekről sütiket fogadsz el vagy utasítsz vissza

en: View source
hu: Forrás megtekintése

en: View stored cookies
hu: Tárolt sütik megtekintése

en: View stored passwords
hu: Tárolt jelszavak megtekintése...

en: View the source code of the current page
hu: Az aktuális lap forráskódjának megtekintése

en: Visited:
hu: Látogatott:

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
hu: Héber (ISO-8859-8)

en: Waiting for authorization...
hu: Várakozás az engedélyezésre...

en: Walloon (wa)
hu: Vallon (wa)

en: Warning:
hu: Figyelmeztetés:

en: Warnings
hu: Figyelmeztetések

en: Web Page (Galeon)
hu: Weboldal (Galeon)

en: Web Page Viewer (Galeon)
hu: Weboldalnéző (Galeon)

en: Week
hu: Hét

en: Welcome to Galeon!
    
    
    
    Galeon is a GNOME web browser based on the
    Mozilla rendering engine.
    
    The following pages will help you to setup Galeon.
hu: Üdvözöl a Galeon!
    
    
    
    A Galeon a GNOME webböngészője, amely a 
    Mozilla megjelenítőmotorján alapul.
    
    A következő oldalakon beállíthatod a Galeont.

en: Western
hu: Nyugati

en: Western (IBM-850)
hu: Nyugati (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
hu: Nyugati (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
hu: Nyugati (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
hu: Nyugati (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
hu: Nyugati (Windows-1252)

en: What do you want to do with it?
hu: Mit szeretnél csinálni vele?

en: When Adding Bookmarks
hu: Könyvjelzők hozzáadásakor

en: Wi_dth
hu: S_zélesség

en: Width
hu: Szélesség

en: Windowed mode
hu: Ablakos üzemmód

en: Windows
hu: Ablakok

en: XBEL bookmarks format
hu: XBEL könyvjelzőformátum

en: XBEL bookmarks root
hu: XBEL könyvjelzők gyökere

en: Yes
hu: Igen

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: You can always get explicit completions by hitting TAB
hu: A tabulátor leütésével érhető el a címkiegészítő funkció

en: Your current set of bookmarks will be merged with the contents of %s.
    Do you want to continue?
hu: Arra készülsz, hogy jelenlegi könyvjezőidhez hozzáfűzzed %s tartalmát.
    Folytatod?

en: Your current set of bookmarks will be replaced with the contents of %s.
    Do you want to continue?
hu: Arra készülsz, hogy lecseréld könyvjezőid tartalmát %s tartalmára.
    Folytatod?

en: Zoom control
hu: Méretező

en: Zoom in
hu: Nagyítás

en: Zoom on First Image...
hu: Az első kép nagyítása...

en: Zoom out
hu: Kicsinyítés

en: _About...
hu: _Névjegy...

en: _Add
hu: _Hozzáadás

en: _Add bookmark to
hu: Kö_nyvjelző hozzáadása adott helyre

en: _Add to context menu
hu: _Helyi menü hozzáadása

en: _Address
hu: _Cím

en: _Allow cookies from this site
hu: Sütik _elfogadása erről a helyről

en: _Allow images from this site
hu: Képek elfogadása erről a helyről

en: _Allow popups
hu: _Felbukkanó ablakok engedélyezése

en: _Always
hu: _Mindig

en: _Always accept
hu: _Mindig fogadja el

en: _Always do the same with this type of file
hu: _Mindig ugyanazt csinálja ezzel a fájltípussal

en: _Always load
hu: _Mindig töltse be

en: _Always save session at exit
hu: _Mindig mentse a munkafolyamatot kilépéskor

en: _Always show tabs
hu: _Fülek megjelenítése mindig

en: _Always use this helper in future
hu: _Mindig ezt a segédalkalmazást használja a jövőben

en: _Appearance
hu: _Megjelenés

en: _Ask user
hu: _Kérdez

en: _Ask user for a title
hu: _Megkérdezi a címet

en: _Auto
hu: _Automatikus

en: _Autocompletion enabled
hu: _Automatikus kiegészítés engedélyezése

en: _Automatic proxy configuration
hu: _Automatikus proxybeállítás

en: _Autoreload enabled
hu: _Automatikus újraletöltés engedélyezése

en: _Autoreload...
hu: _Automatikus újratöltés...

en: _Back
hu: _Vissza

en: _Background
hu: _Háttér

en: _Block cookies from this site
hu: Sütik el_utasítása erről a helyről

en: _Block images from this site
hu: Képek el_utasítása erről a helyről

en: _Bookmarklets Collection (requires JavaScript)
hu: _Bookmarklet-gyűjtemény (JavaSript szükséges)

en: _Bookmarks
hu: _Könyvjelzők

en: _Bookmarks toolbars
hu: _Könyvjelző-eszköztárak

en: _Clear
hu: _Törlés

en: _Clear History
hu: _Emlékezet törlése

en: _Clear history
hu: _Emlékezet törlése

en: _Clear smart bookmarks after use
hu: Okos könyvjelzők törlése használat után

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Collapse all categories
hu: Minden kategóriát _felcsuk

en: _Compare page
hu: _Oldalak összehasonlítása

en: _Continuously
hu: _Folyamatosan

en: _Cookies
hu: _Sütik

en: _Copy
hu: _Másolás

en: _Create Smart Bookmarks toolbar?
hu: _Létrehozod az okos könyvjelzők eszköztárát?

en: _Cursive
hu: _Dőlt

en: _Days before expiring history items
hu: _Hány nap múlva törlődjenek a emlékezetlista elemei?

en: _Default charset
hu: _Alapértelmezett karakterkészlet

en: _Default font
hu: _Alapértelmezett betűkészlet

en: _Delete
hu: _Törlés

en: _Detach tab
hu: _Fül leválasztása

en: _Dictionary
hu: _Szótár

en: _Disabled
hu: _Tiltva

en: _Display close buttons on tabs
hu: _Bezárás gomb megjelenítése a füleken

en: _Dock
hu: _Dokkolás

en: _Don't import bookmarks
hu: _Ne importálja a könyvjelzőket

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _Edit bookmarks...
hu: _Könyvjelzők szerkesztése...

en: _Edit toolbar...
hu: _Eszköztár szerkesztése...

en: _Edit...
hu: S_zerkesztés...

en: _Enable proxy keep-alive
hu: Pro_xy-kapcsolat folyamatos fenntartása

en: _Encoding
hu: _Kódolás

en: _Expand all categories
hu: Minden kategóriát _lenyit

en: _Expires
hu: _Lejár

en: _External program
hu: Külső _program:

en: _Fantasy
hu: _Fantázia

en: _File
hu: _Fájl

en: _Find bookmarks...
hu: _Könyvjelzők keresése...

en: _Find...
hu: _Keresés...

en: _Find:
hu: _Keresés:

en: _Fold bookmark
hu: Könyvjelző _bezárása

en: _Folder
hu: _Mappa

en: _Folder actions
hu: _Mappaműveletek

en: _Forms
hu: Ű_rlapok

en: _Forward
hu: _Előre

en: _From current server only
hu: _Csak az aktuális kiszolgálóról

en: _Full screen
hu: _Teljes képernyő

en: _GNOME helpers
hu: _GNOME segédalkalmazások

en: _General
hu: Á_ltalános

en: _Go
hu: Böngés_zés

en: _Go to bookmark target
hu: _Ugrás a könyvjelző célpontjára

en: _Group by host
hu: _Csoportosítás gépek szerint

en: _Height
hu: _Magasság

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Helper runs in a terminal
hu: _A segédalkalmazás a terminálban fut

en: _History dock
hu: _Emlékezet dokk

en: _History...
hu: _Emlékezet...

en: _Host
hu: _Gép

en: _Icons only
hu: Csak _ikonok

en: _Image
hu: _Kép

en: _Image Sites
hu: _Képek származási helyei

en: _Images
hu: _Képek

en: _Import bookmarks...
hu: _Könyvjelzők importálása...

en: _In
hu: _Nagyítás

en: _Insert new tabs after current tab
hu: _Új fülek beillesztése az aktuális fül után

en: _Java console...
hu: _Java konzol...

en: _Jump to new tabs automatically
hu: _Automatikusan új fülre ugrik

en: _Keep fullscreen window above all other windows
hu: A _teljes képernyős nézet minden ablak felett legyen

en: _Keep location entry on main toolbar
hu: A _címmező helye a fő eszköztáron legyen

en: _Language encoding
hu: _Nyelvi kódolás

en: _Link properties
hu: _Hivatkozások tulajdonságai

en: _Links
hu: _Hivatkozások

en: _Load from current server only
hu: Letöltés csak az _aktuális kiszolgálóról

en: _Load images
hu: _Képek betöltése

en: _MIME type
hu: _MIME-típus

en: _Mail handler
hu: _Levélkezelő

en: _Manual
hu: _Kézi

en: _Match upper/lower case
hu: _Kis- és nagybetű számít

en: _Menubar
hu: _Menüsor

en: _Middle button
hu: _Középső gomb

en: _Middle-click opens link into new tab
hu: A középső egérgomb használatával a hivatkozás új fülön nyílik meg.

en: _Move tab to another window
hu: Fül mozgatása másik _ablakra

en: _Name
hu: _Név

en: _Name:
hu: _Név:

en: _Never
hu: _Soha

en: _Never accept
hu: _Soha ne fogadja el

en: _Never load
hu: _Soha ne töltse be

en: _Never show this warning again
hu: _Ne jelenjen meg többé ez a figyelmeztetés!

en: _New
hu: Ú_j

en: _New window
hu: Új _ablak

en: _Next tab
hu: _Következő fül

en: _No proxies
hu: _Nincs proxy

en: _None
hu: _Nincs

en: _Once
hu: _Egyszer

en: _One Level
hu: _Egyszintű

en: _Open whole folder in tabs
hu: _Az egész mappa megnyitása a fülekben

en: _Open...
hu: _Megnyitás...

en: _Other application
hu: _Más alkalmazás

en: _Out
hu: _Kicsinyítés

en: _Page source
hu: _Forrás megtekintése

en: _Passwords
hu: _Jelszavak

en: _Paste
hu: _Beillesztés

en: _Path
hu: Ú_tvonal

en: _Preferences...
hu: _Beállítások...

en: _Previous tab
hu: _Előző fül

en: _Print...
hu: Ny_omtatás...

en: _Processes URL
hu: _URL feldolgozása

en: _Recursively
hu: _Rekurzív

en: _Relation
hu: _Kapcsolat

en: _Reload
hu: Új_raletöltés

en: _Remember passwords
hu: _Jelszavak megjegyzése

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: _Remove Cookie
hu: _Süti eltávolítása

en: _Remove Pair
hu: _Pár eltávolítása

en: _Remove Site
hu: _Hely eltávolítása

en: _Remove all these bookmarks
hu: _Minden könyvjelző eltávolítása

en: _Remove bookmark
hu: Könyvjelző eltávolítása

en: _Remove bookmark folder
hu: _Könyvjelzőmappa eltávolítása

en: _Report a bug
hu: _Hibabejelentés

en: _Rerun first time druid...
hu: Az első alkalommal lefutó _varázsló újrafuttatása...

en: _Resize entry...
hu: _Bejegyzés átméretezése...

en: _Revert
hu: _Visszaállítás

en: _Right button
hu: _Jobb gomb

en: _Run with helper
hu: Futtatás _segédalkalmazással

en: _Save
hu: M_entés

en: _Save to disk
hu: M_entés lemezre

en: _Search in frames
hu: _Keresés keretekben

en: _Select all
hu: _Mindet kijelöli

en: _Server secure
hu: _Biztonságos kiszolgáló

en: _Set as default folder
hu: _Legyen ez az alapértelmezett mappa

en: _Settings
hu: _Beállítások

en: _Settings...
hu: _Beállítások...

en: _Shorten long names by looking for common separators
hu: Hoss_zú nevek rövidítése gyakori elválasztók keresésével

en: _Show alternatives window as you type
hu: A lehetséges _folytatások ablakának megjelenítése gépelés közben

en: _Show as toolbar
hu: Megjelenítés esz_köztárként

en: _Show editing controls
hu: _Könyvjelző-szerkesztő eszközök megjelenítése

en: _Smart URL:
hu: _Okos URL:

en: _Statusbar
hu: Á_llapotsor

en: _Stop
hu: _Leállítás

en: _Stylesheets
hu: _Stíluslapok

en: _Tab
hu: Fü_l

en: _Tabs appear along
hu: _Fülek megjelenési helye

en: _Text
hu: _Szöveg

en: _Text only
hu: _Csak szöveg

en: _Time:
hu: _Idő:

en: _Title
hu: _Cím

en: _Toolbar
hu: _Eszköztár

en: _Unfold bookmark
hu: Könyvjelző _kinyitása

en: _Unviewed tab text color
hu: Nem né_zett fül szövegének színe

en: _Unvisited link
hu: _Nem látogatott hivatkozás

en: _Up
hu: _Fel

en: _Use built-in FTP handler
hu: A _beépített FTP-kezelő használata

en: _Use external program to view source files
hu: _Külső program használata a forrásfájl megtekintéséhez

en: _Use page title
hu: Lap_cím használata

en: _View
hu: _Nézet

en: _View image sites...
hu: _Képek származási helyének megtekintése...

en: _View long description...
hu: _Hosszú leírás megtekintése...

en: _View with helper application
hu: _Megnyitás segédalkalmazással

en: _Visited link
hu: _Látogatott hivatkozás

en: _Warn before accepting a cookie
hu: _Figyelmeztés a süti elfogadása előtt

en: _Will open in
hu: _Megnyitja a

en: _Work offline
hu: Kap_csolat nélküli munka

en: _Zoom
hu: _Méret

en: `%s' does not exist or is not a valid image file
hu: `%s' nem létezik, vagy nem érvényes képfájl

en: aeiouyAEIOUY
hu: aáeéiíoóöőuúüűAÁEÉIÍOÓUÚÜŰ

en: contains
hu: tartalmazza

en: disabled
hu: tiltva

en: doesn't contain
hu: nem tartalmazza

en: ends with
hu: végződése

en: is
hu: =

en: is not
hu: nem

en: lines
hu: soronként

en: mozilla summary info
hu: mozilla adatlap

en: name
hu: név

en: name of icon for the mozilla view
hu: ikon neve a mozilla-nézethez

en: nicknames
hu: becenevek

en: notes
hu: megjegyzés

en: pages
hu: lapok

en: starts with
hu: kezdete
