pan 0.11.1 - en to hu translation catalogue (653 entries)

en:   (No conditions -- all articles will match)
hu: (Nincs feltétel -- minden cikkre ráillik)

en:   (No conditions -- no articles will match
hu: (Nincs feltétel --  egy cikkre sem illik rá)

en:  (Moderated)
hu:  (moderált)

en:  (Read-Only)
hu:  (csak olvasható)

en: % Done
hu: % kész

en: %.2f KB/s, %d:%02d:%02d remaining
hu: %.2f KB/s, %d:%02d:%02d maradt

en: %a - abbreviated weekday name
    %A - full weekday name
    %b - abbreviated month name
    %B - full month name
    %c - local date & time
    %d - day of the month
    %H - hour (24-hour clock)
    %I - hour (12-hour clock)
    %j - day of the year (001-366)
    %m - month (01-12)
    %M - minute (00-59)
    %p - local equivalent of AM/PM
    %S - second (00-61)
    %x - local date
    %X - local time
    %y - two-digit year
    %Y - four-digit year
    %% - %
hu: %a - a hét napja rövidítve
    %A - a hét napjának teljes neve
    %b - a hónap neve rövidítve
    %B - a hónap teljes neve
    %c - helyi dátum és idő
    %d - a hónap napja
    %H - óra (24 órás)
    %I - óra (12 órás)
    %j - az év napja (001-366)
    %m - hónap (01-12)
    %M - perc (00-59)
    %p - az AM/PM helyi megfelelője
    %S - másodperc (00-61)
    %x - helyi dátum
    %X - helyi idő
    %y - kétszámjegyű év
    %Y - négyszámjegyű év
    %% - %

en: %d tasks still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
hu: %d feladat még aktív vagy sorban áll.
    Biztos ki akarsz lépni a Panból?

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
hu: %s
    
    Találatok: %u
    Hírcsoport: %s
    Szabály: %s

en: %s (%d tries)
hu: %s (%d próbálkozás)

en: %u articles match rule %s
hu: %u cikk tesz eleget a %s szabálynak

en: (%s for user-specified text)
hu: (%s a felhasználó által megadott szöveg)

en: (No Group)
hu: (Nincs hírcsoport)

en: (e.g., *anime*)
hu: (pl: *anime*)

en: .Newsrc Files
hu: .Newsrc fájlok

en: .newsrc filename:
hu: .newsrc fájlnév:

en: 1 task still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
hu: 1 feladat még aktív vagy sorban áll.
    Biztos ki akarsz lépni a Panból?

en: <More>
hu: <Tovább>

en: > [quoted text muted]
hu: > [idézet elrejtve]

en: A newsreader for GNOME
hu: News-olvasó a GNOME-hoz

en: ALL OF:
hu: MINDEN:

en: AND
hu: ÉS

en: ANY OF:
hu: BÁRMELY:

en: Aborting
hu: Megszakítás

en: About
hu: Névjegy

en: About %s
hu: %s névjegye

en: Account name:
hu: Felhasználónév:

en: Actions
hu: Műveletek

en: Add Author to Bozo Filter
hu: A szerző hozzáadása a bunkókhoz

en: Add Author to Spam Filter
hu: A szerző hozzáadása a levélszemetelőkhöz

en: Add New
hu: Új

en: Add Subject to Spam Filter
hu: A tárgy hozzáadása a levélszemetelőkhöz

en: Add ``/%s'' to path
hu: ``%s'' hozzáadása az elérési úthoz

en: Add a new filter
hu: Új szűrő létrehozása.

en: Add a new rule.
hu: Új szabály hozzáadása.

en: Add to Bo_zo or Spam Filter
hu: Hozzáadás a _bunkókhoz vagy a levélszemetelőkhöz

en: Add to Bozo or Spam Filter
hu: Hozzáadás a bunkókhoz vagy a levélszemetelőkhöz

en: Address
hu: Cím

en: Address:
hu: Cím:

en: All Groups
hu: Minden hírcsoport

en: Also Download Article Bodies
hu: Töltse le a cikkek törzsét is

en: Apply the Selected Rule to all Subscribed Groups.
hu: A kijelölt szabály alkalmazása az összes előfizetett hírcsoportra.

en: Apply the Selected Rule to the Selected Groups.
hu: A kijelölt szabály alkalmazása a kijelölt hírcsoportokra.

en: Apply to
    Selected
    Groups
hu: Alkalmazás 
    a kijelölt 
    hírcsoportokra

en: Apply to
    Subscribed
    Groups
hu: Alkalmazás az 
    előfizetett 
    hírcsoportokra

en: Applying Rule to Selected Groups
hu: Szabály alkalmazása a kijelölt hírcsoportokra

en: Applying rule `%s' to Group `%s'
hu: `%s' szabály alkalmazása `%s' hírcsoportra

en: Are you sure you want to delete these %d groups/folders and their articles?
hu: Biztos, hogy törölni akarod ezt a %d hírcsoportot/mappát és az összes benne lévő cikket?

en: Article Cache
hu: Cikkgyorstár

en: Article Pane
hu: Cikkmező

en: Article Text
hu: Cikk szövege

en: Article body is cached locally
hu: Helyben gyorstárazott cikkek mutatása

en: Article body isn't cached locally
hu: Helyben nem gyorstárazott cikkek mutatása

en: Article cache contains %.1f MB in %d files
hu: A cikkgyorstár %.1f MB-ot tartalmaz %d fájlban

en: Article cache now has %.1f MB in %d articles
hu: A cikkgyorstár most %.1f MB-ot tartalmaz %d cikkben

en: Article date format:
hu: Cikk dátumformátuma:

en: Article does not have complete attachments
hu: A cikkben nincsenek teljes mellékletek

en: Article does not have incomplete attachments
hu: A cikknek nincs teljes melléklete

en: Article has complete attachments
hu: A cikkben teljes mellékletek vannak

en: Article has complete or incomplete attachments
hu: A cikknek van teljes vagy nem teljes melléklete

en: Article has incomplete attachments
hu: A cikkben van nem teljes melléklet

en: Article has no attachments
hu: A cikknek nincs melléklete

en: Article is crossposted to at least %d groups
hu: A cikket legalább %d hírcsoportba küldték el

en: Article is crossposted to less than %d groups
hu: A cikket kevesebb, mint %d hírcsoportba küldték el

en: Article is more than %d days old
hu: A cikk több, mint %d nap régi

en: Article is new
hu: A cikk új

en: Article is old
hu: A cikk régi

en: Article is read
hu: A cikk olvasott

en: Article is unread
hu: A cikk olvasatlan

en: Articles
hu: Cikkek

en: Attachment: %s - %s - %s
hu: Melléklet: %s - %s - %s

en: Attachments
hu: Mellékletek

en: Authentication failed: %s
hu: Hitelesítés sikertelen: %s

en: Authentication failed: need a password
hu: Hitelesítés sikertelen: jelszó szükséges

en: Author
hu: Szerző

en: Author:
hu: Szerző:

en: Authorization
hu: Engedélyezés

en: Authors
hu: Szerzők

en: BUG IN CODE
hu: HIBA A KÓDBAN

en: BUG!!
hu: HIBA!!

en: Body Background
hu: Törzs háttere

en: Body Foreground
hu: Törzs előtere

en: Bozos
hu: Bunkók

en: Bug in Code
hu: Hiba a kódban

en: C_ollapse Selected Threads
hu: K_ijelölt szálak becsukása

en: Cache
hu: Gyorstár

en: Can't parse the From: line; hope for the best.
hu: Nem sikerült értelmezni a From: sort; reméljük a legjobbakat

en: Cancel Selected Article which you Posted
hu: A kijelölés alatt álló elküldött cikk visszavonása

en: Cancel Selected Task(s)
hu: A kijelölt feladatok visszavonása

en: Cancelling article
hu: Cikk visszavonása

en: Case Sensitive
hu: Kis- és nagybetű megkülönböztetése

en: Clear
hu: Törlés

en: Clear Disk Cache
hu: Lemezes gyorstár törlése

en: Clear Queue
hu: Várakozási sor törlése

en: Clear this log.
hu: Napló törlése.

en: Close
hu: Bezárás

en: Close the Log Viewer.
hu: A naplónéző bezárása.

en: Closing connection %p after %d seconds idle
hu: %p kapcsolat lezárása %d másodperc tétlenség után

en: Co_py Threads to Folder
hu: Szála_k másolása mappába

en: Colla_pse all Threads
hu: Min_den szál becsukása

en: Collapse Selected Threads
hu: A kijelölt szálak becsukása

en: Collapse all Threads
hu: Minden szál becsukása

en: Colors
hu: Színek

en: Congratulations
hu: Gratulálok

en: Connect Failure
hu: Sikertelen kapcsolat

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: Connecting to mail server
hu: Kapcsolódás a levélkiszolgálóhoz

en: Cop_y to Folder
hu: Máso_lás mappába

en: Copy Threads to Folder
hu: Szálak másolása mappába

en: Copy to Folder
hu: Másolás mappába

en: Couldn't create directory `%s': %s
hu: Nem sikerült létrehozni a `%s' könyvtárat: %s

en: Couldn't exec external editor
hu: Nem sikerült futtatni a külső szövegszerkesztőt

en: Couldn't find body for message `%s' - decoding may be incomplete or incorrect
hu: `%s' üzenet törzse nem található meg - a dekódolás tökéletlen vagy helytelen lehet

en: Couldn't load font "%s"
hu: Nem sikerült betölteni ezt a betűkészletet: %s

en: Couldn't open file `%s'
hu: Nem sikerült megnyitni ezt a fájlt: `%s'

en: Couldn't write to file
hu: Nem sikerült írni a fájlba

en: Create a mail reply to the sender.
hu: Válaszlevél írása a feladónak.

en: Create a new folder.
hu: Új mappa létrehozása.

en: Created folder pan.sendlater
hu: A pan.sendlater mappa létrehozva

en: Created folder pan.sent
hu: A pan.sent mappa létrehozva

en: Custom Filters
hu: Egyéni szűrők

en: Custom Headers
hu: Egyéni fejléc

en: D_ownload Flagged
hu: Megjelöltek _letöltése

en: Data Directory
hu: Adatok könyvtára

en: Data Directory:
hu: Adatok könyvtára:

en: Date
hu: Dátum

en: Date:
hu: Dátum:

en: Decoded "%s" from group "%s", "%s" part #%d
hu: "%s" "%s" csoportból dekódolva, "%s" %d rész

en: Decoding "%s"
hu: "%s" dekódolása

en: Dele_te
hu: _Törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete All
hu: Mindet törli

en: Delete All Articles
hu: Minden cikk törlése

en: Delete Articles by Bozos
hu: Bunkók által írott cikkek törlése

en: Delete Cache when exiting Pan
hu: Gyorstár törlése kilépéskor

en: Delete Line
hu: Sor törlése

en: Delete Spam
hu: Levélszemét törlése

en: Delete Th_reads
hu: Szá_lak törlése

en: Delete Threads
hu: Szálak törlése

en: Delete the selected folder.
hu: A kijelölt mappa törlése.

en: Delete the selected group(s) from Pan.
hu: A kijelölt hírcsoportok törlése a Panból.

en: Delete the selected line
hu: A kijelölt sor törlése.

en: Deleted %u articles from `%s'
hu: %u cikk törölve `%s' hírcsoportból

en: Description
hu: Leírás

en: Dialog to set how you want to save the selected articles
hu: Párbeszédablak, amelyben beállítható a kijelölt cikkek mentésének módja

en: Directories
hu: Könyvtárak

en: Directory for saving attached files
hu: Könyvtár a mentett mellékletfájlok számára

en: Disconnecting
hu: Szétkapcsolás

en: Disk Cache:
hu: Lemezes gyorstár:

en: Display - Groups
hu: Megjelenítés - Hírcsoportok

en: Display - Threads
hu: Megjelenítés - Szálak

en: Display Name:
hu: Megjelenítendő név:

en: Display article dates in local time instead of UTC
hu: A cikk dátumát helyi időben mutassa UTC helyett

en: Download
hu: Az utolsó

en: Download All Headers
hu: Az összes fejléc letöltése

en: Download Directory
hu: Letöltések könyvtára

en: Download Directory:
hu: Letöltések könyvtára:

en: Download Flagged Articles
hu: Megjelölt cikkek letöltése

en: Download New Headers
hu: Új fejlécek letöltése

en: Download New Headers when the Group is Loaded
hu: Új fejlécek letöltése a hírcsoport betöltésekor

en: Download Selected Articles
hu: Kijelölt cikkek letöltése

en: Download Selected Threads
hu: A kijelölt szálak letöltése

en: Download Threads
hu: Szálak letöltése

en: Download a list of new groups from the selected servers.
hu: Az új hírcsoportok listájának letöltése a kijelölt kiszolgálóról.

en: E-Mail send failed.
hu: A levélküldés sikertelen.

en: E-mail
hu: Email:

en: E-mail Message "%s" not sent.
hu: "%s" levél nem ment el.

en: E-mail Message "%s" sent.
hu: "%s" levél elment.

en: E-mail address:
hu: Emailcím:

en: ERROR: Message appears to have no new content.
hu: HIBA: Az üzenetben nincs új tartalom.

en: ERROR: Message is empty.
hu: HIBA: Az üzenet üres.

en: ERROR: No recipients specified.
hu: HIBA: Nincs címzett megadva.

en: ERROR: No subject specified.
hu: HIBA: Nincs tárgy megadva.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
hu: HIBA: Nagyon sok hírcsoportba küldted el ezt az üzenetet.

en: ERROR: invalid address ``%s''
hu: HIBA: Érvénytelen cím ``%s''

en: E_xpand Selected Threads
hu: _Kijelölt szálak kibontása

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Edit "%s" Filter
hu: %s szűrő szerkesztése

en: Edit Filters
hu: Szűrők szerkesztése

en: Edit Other Filters...
hu: Egyéb szűrők szerkesztése...

en: Edit Selected Article in Folder
hu: A kijelölt cikk szerkesztése a mappában

en: Edit the selected filter
hu: A kijelölt szűrő szerkesztése

en: Edit the selected rule.
hu: Kijelölt szabály szerkesztése.

en: Edit with E_xternal Editor
hu: Szer_kesztés külső szövegszerkesztővel

en: Edit with External Editor
hu: Szerkesztés külső szüvegszerkesztővel

en: Edit...
hu: Szerkesztés...

en: Email Address:
hu: Emailcím:

en: Empty %u groups
hu: %u hírcsoport kiürítése

en: Empty group "%s"
hu: "%s" hírcsoport kiürítése

en: Error
hu: Hiba

en: Expand Selected Threads
hu: A kijelölt szálak kibontása

en: Expand all Thread_s
hu: _Minden szál kibontása

en: Expand all Threads
hu: Minden szál kibontása

en: Export .newsrc...
hu: .newsrc exportálása...

en: External Editor
hu: Külső szövegszerkesztő

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Filter Name:
hu: Szűrő neve:

en: Filter Tool.
hu: Szűrőeszköz

en: Filtering Articles
hu: Cikkek szűrése

en: Filters
hu: Szűrők

en: Find:
hu: Keresés:

en: Flag Selected Articles
hu: Kijelölt cikkek megjelölése

en: Flag Selected Threads
hu: Kijelölt szálak megjelölése

en: Flag T_hreads
hu: S_zálak megjelölése

en: Folder "%s" already exists.
hu: "%s" mappa már létezik.

en: Folders
hu: Mappák

en: Fonts
hu: Betűk

en: For example: John Doe
hu: Például: Kovács Béla

en: For example: UUNET Server
hu: Például: Elender kiszolgáló

en: For example: user@host.com
hu: Például: kbela@valahol.hu

en: For_ward article by E-mail
hu: _Cikk továbbítása emailben

en: Forward article by E-mail
hu: Cikk továbbítása emailben

en: From:
hu: Feladó:

en: From:
hu: Feladó:

en: General
hu: Általános

en: Generate Message-ID
hu: Üzenetazonosító generálása

en: Get List of _All Groups
hu: Az ö_sszes hírcsoport listájának letöltése

en: Get List of _New Groups
hu: Az ú_j hírcsoportok listájának letöltése

en: Getting %s for "%s"
hu: %s letöltése a "%s" hírcsoporthoz

en: Getting %s from %s
hu: %s letöltése innen: %s

en: Global Settings
hu: Globális beállítások

en: Go Online for Server "%s"?
hu: Akarsz kapcsolatot létesíteni "%s" kiszolgálóval?

en: Group Name
hu: Csoportnév

en: Group Properties
hu: Csoport tulajdonságai

en: Group list font
hu: Hírcsoportlista betűje

en: Grouplist Pane
hu: Hírcsoportlista mező

en: Groups
hu: Hírcsoportok

en: HEY you forgot to put a message here! :)
hu: Hé, elfelejtettél ide egy üzenetet tenni! :)

en: Handshake failed: %s
hu: Kézfogás sikertelen: %s

en: Handshake: %s
hu: Kézfogás: %s

en: Handshaking with mail server
hu: Kézfogás a levélkiszolgálóval

en: Headers to Show
hu: Megjelenítendő fejlécek

en: Hit Ratio
hu: Találati arány

en: INFORMATION: Please be aware that posts to "%s" will not appear until approved by the group's moderator.
hu: INFORMÁCIÓ: Vedd figyelembe, hogy "%s" hírcsoportban csak akkor jelenik meg az üzeneted, ha a moderátor jóváhagyja.

en: Idle Seconds Before Timeout:
hu: Tétlen másodpercek időtúllépés előtt:

en: If you must log on to your news (NNTP) server, then select the check box below.
hu: Ha muszáj bejelentkezned a news (NNTP) kiszolgálóra, válaszd ki az alábbi jelölőnégyzetet.

en: Ignore Selected Threads
hu: A kijelölt szálak figyelmen kívül hagyása

en: Ignored
hu: figyelmen kívül hagyott

en: Ignored Threads
hu: Figyelmen kívül hagyott szálak

en: Import .newsrc...
hu: .newsrc importálása...

en: Import/Export .newsrc files automatically
hu: A .newsrc fájlok automatikus importálása/exportálása

en: Incomplete Attachments
hu: Nem teljes mellékletek

en: Invalid folder name: "%s"
hu: Érvénytelen mappanév: "%s"

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Lead Programmer
hu: Vezető programozó

en: License
hu: Licenc

en: Lines
hu: Sor

en: Loaded %d articles for group `%s' in %.1f seconds (%.0f art/sec)
hu: %d cikk betöltése `%s' hírcsoportba %.1f másodperc alatt (%.0f cikk/másodperc)

en: Loaded %d groups for server `%s' in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
hu: %d csoport letöltve `%s' kiszolgálóról %.1f másodperc alatt (%.0f csoport/másodperc)

en: Loaded %d of %d articles
hu: %d / %d cikk betöltve

en: Loading %s
hu: %s betöltése

en: Loading %u of %d groups
hu: %u / %d hírcsoport betöltve

en: Loading Group "%s"
hu: "%s" hírcsoport betöltése

en: Loading group `%s'
hu: `%s' hírcsoport betöltése

en: Loads Article
hu: Betölti a cikket

en: Loads Group
hu: Betölti a hírcsoportot

en: Location
hu: Hely

en: Log Entry
hu: Naplóbejegyzés

en: MODE READER check failed: %s
hu: MODE READER ellenőrzés sikertelen: %s

en: Mail Feedback to the Pan Authors
hu: Visszajelzés küldése a Pan szerzőinek

en: Mail Sent!
hu: A levél elküldve!

en: Mail Server
hu: Levelezőkiszolgáló

en: Many thanks to the following people, whose contributions
    are a large part of why Open Source software development
    is so fun.
    
    Pan %s Translations
    %s
    
    Pan %s Code or Patches
    %s
    
    Pan %s Suggestions and Testing
    %s
    
    If you should have been in this list but you're not,
    send us mail and we'll add you next time.
    
    Contributors to previous versions are listed at
    http://pan.rebelbase.com/CREDITS
hu: Az itt felsorolt emberek nagyban hozzájárultak ahhoz,
    hogy a nyílt forráskódú fejlesztés jó móka legyen. 
    Köszönet érte!
    
    Pan %s fordítások
    %s
    
    Pan %s kód vagy javítások
    %s
    
    Pan %s javaslatok és tesztelés
    %s
    
    Ha rajta kellene lenned a listán, de nem találod magad,
    írj egy levelet, és legközelebb hozzáadunk téged is.
    
    A korábbi változatok közreműködői itt vannak felsorolva:
    http://pan.rebelbase.com/CREDITS

en: Many users prefer to save memory and disk space by only keeping subscribed groups in their .newsrc file.
hu: Sok felhasználó csak az előfizetett hírcsoportokat tartja nyilván a .newsrc fájlban, így memóriát és lemezhelyet takarítanak meg.

en: Mark Selected Articles as Read
hu: A kijelölt cikkek megjelölése elolvasottként

en: Mark Threads as Read
hu: A szálak megjelölése olvasottként

en: Mark Threads as U_nread
hu: Szálak megjelölése _olvasatlanként

en: Mark Threads as Unread
hu: A szálak megjelölése olvasatlanként

en: Mark _Threads as Read
hu: S_zálak megjelölése olvasottként

en: Mark as
hu: Megjelölés

en: Mark as Unread
hu: Megjelölés olvasatlanként

en: Mark as _Unread
hu: Megjelölés _olvasatlanként

en: Maximum
    Connections
hu: Maximális
    kapcsolatszám

en: Maximum Number of Task Retries before Giving Up
hu: Az újrapróbálkozások maximális száma, mielőtt feladja

en: Maximum Total Number of Connections
hu: Az összes kapcsolat maximális száma

en: Megs
hu: MB

en: Message
hu: Üzenet

en: Message Body
hu: Üzenet törzse

en: Message Body (Monospace)
hu: Üzenet törzse (Monospace)

en: Message-ID
hu: Üzenetazonosító

en: Message-ID:
hu: Üzenetazonosító:

en: Message-Id:
hu: Üzenetazonosító:

en: Misc
hu: Egyéb

en: Mo_ve to Folder
hu: Á_thelyezés mappába

en: Most Recent Headers
hu: fejléc letöltése

en: Move Down
hu: Le

en: Move Selected Task(s) Down
hu: A kijelölt feladatok mozgatása lefelé

en: Move Selected Task(s) To Bottom
hu: A kijelölt feladatok mozgatása az aljára

en: Move Selected Task(s) To Top
hu: A kijelölt feladatok mozgatása a tetejére

en: Move Selected Task(s) Up
hu: A kijelölt feladatok mozgatása felfelé

en: Move Thread to Folder
hu: Szál áthelyezése mappába

en: Move Up
hu: Fel

en: Move the selected line down one line
hu: Kijelölt sor mozgatása eggyel lejjebb

en: Move the selected line up one line
hu: Kijelölt sor mozgatása eggyel feljebb

en: Move to Folder
hu: Áthelyezés mappába

en: Move to the Next Group with Unread Messages.
hu: Ugrás a következő hírcsoportra, amely olvasatlan cikkeket tartalmaz.

en: Move to the Next Group.
hu: Ugrás a következő hírcsoportra.

en: Mute Quoted Text
hu: Idézett szöveg elrejtése

en: Mute _Quoted Text
hu: _Idézett szöveg elrejtése

en: My server requires a password.
hu: A kiszolgálóm jelszót kér.

en: My server requires my username and password
hu: A kiszolgálóm kéri a felhasználónevem és a jelszót

en: NNTP handshake failed: %s
hu: NNTP kézfogás sikertelen: %s

en: NONE OF:
hu: EGYIK SEM:

en: Name
hu: Név

en: Negate
hu: Negálás

en: Negate the selected line
hu: Kijelölt sor negálása

en: New Folder Name:
hu: Az új mappa neve:

en: New Groups
hu: Új hírcsoportok

en: New Rule
hu: Új szabály

en: New...
hu: Új...

en: News (NNTP) server:
hu: News (NNTP) kiszolgáló:

en: News Server
hu: News kiszolgáló

en: News server connection count: %d
hu: Kapcsolatok száma a news kiszolgálóhoz: %d

en: Newsgroups
hu: Hírcsoportok

en: Newsgroups (if more than one group)
hu: Hírcsoportok (ha több, mint egy csoport)

en: Newsgroups:
hu: Hírcsoportok:

en: Newsreader
hu: Hírolvasó

en: Newsreader:
hu: Hírolvasó:

en: Next Article
hu: Következő cikk

en: Next G_roup
hu: _Következő hírcsoport

en: Next Threa_d
hu: Következő s_zál

en: Next Thread
hu: Következő szál

en: Next Unread Article
hu: Következő olvasatlan cikk

en: Next Unread Thread
hu: Következő olvasatlan szál

en: Next Unread _Group
hu: Következő olvasatlan _hírcsoport

en: Next Unread _Thread
hu: Következő olvasatlan _szál

en: Next _Article
hu: Következő _cikk

en: No Address
hu: Nincs cím

en: No Attachments
hu: Nincs melléklet

en: No Connections
hu: Nincs kapcsolat

en: No Custom Filter
hu: Nincs egyéni szűrő

en: No Filename
hu: Nincs fájlnév

en: No Known Recipients
hu: Címzett ismeretlen

en: No Recipients!
hu: Nincs címzett!

en: No Sender Specified!
hu: Nincs feladó megadva!

en: No Servers Defined
hu: Nincs megadva kiszolgáló

en: No Tasks
hu: Nincs feladat

en: Not Named
hu: Nem megnevezett

en: Not Queued
hu: Nem áll sorban

en: OR
hu: VAGY

en: On the Fly
hu: Röptében

en: Online Settings
hu: Online beállítások

en: Online Status
hu: Online állapot

en: Online Users _Manual
hu: Online _felhasználói kézikönyv

en: Online Users _Manual...
hu: Online _felhasználói kézikönyv...

en: Online/Offline Settings...
hu: Online/Offline beállítások...

en: Open Attachment...
hu: Melléklet megnyitása...

en: Open the Connection Manager
hu: A kapcsolatkezelő megnyitása

en: Open the Log Viewer
hu: A naplónéző megnyitása

en: Open the Status Log
hu: Az állapotnapló megnyitása

en: Open the Task Manager
hu: A feladatkezelő megnyitása

en: Options
hu: Beállítások

en: Organization:
hu: Szervezet:

en: Pan %s Started
hu: A Pan %s elindult

en: Pan %s Task Manager
hu: Pan %s Feladatkezelő

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
hu: Pan %s Feladatkezelő (%d sorban áll, %d fut)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Failed)
hu: Pan %s Feladatkezelő (%d sorban áll, %d fut, %d sikertelen)

en: Pan - Log Viewer
hu: Pan - Naplónéző

en: Pan - Task Manager
hu: Pan - Feladatkezelő

en: Pan Setup Wizard
hu: Pan beállító varázsló

en: Pan _Homepage
hu: Pan _honlap

en: Pan _Homepage...
hu: Pan _honlap...

en: Pan should ask before going online
hu: A Pan kérdezze meg, hogy kapcsolódhat-e

en: Pan should go online as needed without asking
hu: A Pan szükség esetén kérdés nélkül kapcsolódjon

en: Pan should quietly stay offline until told otherwise
hu: A Pan ne kapcsolódjon, amíg nem utasítják rá

en: Pan: Download Headers for group `%s'
hu: Pan: Fejlécek letöltése `%s' hírcsoporthoz

en: Pan: Edit Filter
hu: Pan: Szűrőszerkesztő

en: Pan: Edit Rule
hu: Pan: Szabály szerkesztése

en: Pan: Export .newsrc File
hu: Pan: .newsrc exportálása

en: Pan: Filter Out Articles
hu: Pan: Cikkek szűrése

en: Pan: Filters
hu: Pan: Szűrők

en: Pan: Find Message
hu: Pan: Üzenet keresése

en: Pan: Import .newsrc File
hu: Pan: .newsrc fájl importálása

en: Pan: New/Edit Server
hu: Pan: Kiszolgáló szerkesztése

en: Pan: Preferences
hu: Pan: Beállítások

en: Pan: Print
hu: Pan: Nyomtatás

en: Pan: Rules
hu: Pan: Szabályok

en: Parent Article
hu: Szülő cikk

en: Password
hu: Jelszó

en: Password:
hu: Jelszó

en: Per-Server Settings
hu: Beállítások kiszolgálónként

en: Pipe read failed
hu: Nem sikerült olvasni a csővezetékből

en: Please Select a Folder from the Group list.
hu: Válassz egy mappát a csoportlistából.

en: Please don't begin folders with "pan."; it confuses me terribly.
hu: Kérlek, ne kezdd a mappaneveket "pan."-nal, mert összezavarhatja a programot.

en: Post a new message to the current group.
hu: Új cikk írása az aktuális hírcsoportba.

en: Post a reply to the message on the news server.
hu: Válasz írása az üzenetre a news kiszolgálón keresztül.

en: Post anyway, despite these problems?
hu: Elküldöd a problémák ellenére?

en: Post anyway, despite this problem?
hu: Elküldöd a probléma ellenére?

en: Pre_vious Article
hu: _Előző cikk

en: Preparing to Send Mail
hu: Előkészület levél küldéséhez

en: Previo_us Thread
hu: E_lőző szál

en: Previous Article
hu: Előző cikk

en: Previous Thread
hu: Előző szál

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Print Command:
hu: Nyomtatási parancs

en: Priority
hu: Prioritás

en: Processing "%s"
hu: "%s" feldolgozása

en: Profile Name
hu: Profilnév

en: Profile Name:
hu: Profilnév:

en: Programmer
hu: Programozó

en: Programmer & Documentation
hu: Programozó és dokumentáció írása

en: Programmer, 0.6 - 0.7
hu: Programozó, 0.6 - 0.7

en: Project Originator, Programmer
hu: A projekt elindítója, programozó

en: QUIT failed: %s
hu: QUIT sikertelen: %s

en: Queued
hu: Sorban áll

en: Read
hu: elolvasott

en: Rebuilding Header Pane...
hu: A fejléc mező újraépítése...

en: References (if article is a reply)
hu: Hivatkozások (ha a cikk egy válasz)

en: References:
hu: Hivatkozások:

en: Refiltering Articles
hu: Cikkek újraszűrése

en: Refresh Article Counts
hu: Cikkek számának frissítése

en: Refresh Article _Counts
hu: _Cikkek számának frissítése

en: Refresh a list of groups from the selected servers.
hu: A hírcsoportok listájának frissítése a kijelölt kiszolgálóról.

en: Refreshing Group "%s"
hu: "%s" hírcsoport frissítése

en: Refreshing group `%s'
hu: `%s' hírcsoport frissítése

en: Regular Expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Reloading Group
hu: Hírcsoport újrabetöltése

en: Remove
hu: Törlés

en: Remove all messages from "%s"?
hu: Eltávolítod az összes cikket ebből a hírcsoportból: "%s"?

en: Remove all messages from these %u groups?
hu: Eltávolítod az összes cikket ebből a %u hírcsoportból?

en: Remove the selected filter
hu: A kijelölt szűrő törlése

en: Remove the selected rule.
hu: A kijelölt szabály törlése.

en: Removed %d articles from local cache
hu: %d cikk törlésre került a helyi gyorstárból

en: Reply To:
hu: Válaszcím:

en: Requeue selected failed Task(s)
hu: A sikertelen feladatok újra sorbaállítása

en: Reserve
hu: Fenntartás

en: Reserve a connection
    for reading articles
hu: Egy kapcsolat fenntartása
    cikkolvasáshoz

en: Reset "new message" counter
hu: Új üzenetek számlálójának alaphelyzetbe állítása

en: Reset "new message" counters
hu: Új üzenetek számlálóinak alaphelyzetbe állítása

en: Resorting Articles
hu: Cikkek újrarendezése

en: Rewrap
hu: Újratördelés

en: Rewrap all the text in the Message Body.
hu: Újratördeli a szöveget az üzenet törzsében.

en: Rot13 Article Body
hu: A törzs rot13 kódolása

en: Rot13 Selected Text
hu: A kijelölt szöveg rot13 kódolása

en: Rule Name:
hu: Szabály neve:

en: Rule applies to all newsgroups
hu: A szabály minden hírcsoportra érvényes

en: Rule applies to specific newsgroups:
hu: A szabály csak bizonyos hírcsoportokra érvényes:

en: Rule applies to:
hu: A szabály érvényes ezekre:

en: Rules
hu: Szabályok

en: Rules Tool.
hu: Szabályok eszköz

en: Running
hu: Fut

en: SMTP Port:
hu: SMTP port:

en: SMTP Server:
hu: SMTP kiszolgáló:

en: Save
hu: Mentés

en: Save Articles (A_ttachments only)
hu: Cikkek mentése (Csa_k a mellékletek)

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Save Profile
hu: Profil mentése

en: Save _Articles
hu: _Cikkek mentése

en: Save attchments in:
hu: Melléklet mentése ide:

en: Save message to file
hu: Üzenet mentése fájlba

en: Save the log to file
hu: Napló mentése fájlba

en: Save the selected articles and their attachments.
hu: A kijelölt cikkek és mellékleteik mentése.

en: Save the selected articles' attachments.
hu: A kijelölt cikkek mellékleteinek mentése.

en: Save this log to a file.
hu: Napló mentése fájlba

en: Saved "%s"
hu: "%s" mentve

en: Saved %d articles in "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
hu: %d cikk mentése "%s" hírcsoportból %.1f másodperc alatt (%.0f cikk/másodperc)

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
hu: %d csoport elmentve "%s"-be %.1f másodperc alatt (%.0f csoport/másodperc)

en: Saved %d of %u groups
hu: %d / %u hírcsoport mentve

en: Saving "%s"
hu: "%s" mentése

en: Saving group `%s'
hu: `%s' hírcsoport mentése

en: See http://pan.rebelbase.com/regexp.txt for a tutorial on how to use regular expressions.  If regular expressions are turned off, a simple case-insensitive wildcard match is used.
hu: A http://pan.rebelbase.com/regexp.txt weboldalon van egy útmutató a reguláris kifejezések használatához. Ha nincs bekapcsolva ez a jelölőnégyzet, akkor egyszerű, helyettesítő karaktereket figyelembe vevő, de a kis- és nagybetűket nem megkülönböztető illeszkedésvizsgálatot végez a program.

en: Select .newsrc File to Read:
hu: Válaszd ki a beolvasandó .newsrc fájlt:

en: Select .newsrc File to Write:
hu: Válaszd ki a kiírandó .newsrc fájlt:

en: Select Filter:
hu: Szűrő kijelölése

en: Selection
hu: Kijelölés

en: Selects Article
hu: Kijelöli a cikket

en: Selects Group
hu: Kijelöli a hírcsoportot

en: Send Later
hu: Küldés később

en: Send Messages Queued in "pan.sendlater"
hu: Sorban álló üzenetek elküldése a "pan.sendlater" mappából

en: Send Now
hu: Küldés most

en: Send a reply both to the author in mail, and to the news server.
hu: A választ a szerző megkapja emailben, és megjelenik a news kiszolgálón is.

en: Send this Message Later
hu: A levél elküldése később

en: Send this Message Now
hu: A levél elküldése azonnal

en: Sending 'stay connected' request
hu: 'Stay connected' kérés küldése

en: Sending Mail
hu: Levélküldés

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Server "%s" is Offline; no new tasks will be processed
hu: "%s" kiszolgáló nem elérhető; a Pan nem dolgoz fel új feladatokat

en: Server "%s" is Online
hu: "%s" kiszolgáló elérhető

en: Server Address
hu: Kiszolgáló címe

en: Server Information
hu: Információk a kiszolgálóról

en: Server Port
hu: Kiszolgáló port

en: Servers
hu: Kiszolgálók

en: Set Per-Server Connection Limits
hu: Kiszolgálónkénti kapcsolatok számának beállítása

en: Set the properties for the selected group.
hu: A kijelölt hírcsoport tulajdonságainak beállítása.

en: Show Art_icle Pane
hu: _Cikkmező mutatása

en: Show Article Pane
hu: Cikkmező mutatása

en: Show Articles Neither Queued nor Saved
hu: Se nem mentett, se nem sorban álló cikkek mutatása

en: Show Articles posted by Me
hu: Az általam írott cikkek mutatása

en: Show Articles posted by Others
hu: Mások által írott cikkek mutatása

en: Show Articles which are Cached Locally
hu: Helyben gyorstárazott cikkek mutatása

en: Show Articles which are not Cached Locally
hu: Helyben nem gyorstárazott cikkek mutatása

en: Show Complete Binary Articles
hu: Teljes bináris cikkek mutatása

en: Show Hea_der Pane
hu: _Fejlécmező mutatása

en: Show Header Pane
hu: Fejlécmező mutatása

en: Show Ignored Threads
hu: Figyelmen kívül hagyott szálak mutatása

en: Show Incomplete Binary Articles
hu: Nem teljes bináris cikkek mutatása

en: Show Matching Articles
hu: Egyező cikkek mutatása

en: Show Matching Articles and References
hu: Egyező cikkek és hivatkozások mutatása

en: Show Matching Articles and Replies
hu: Egyező cikkek és válaszok mutatása

en: Show New Articles
hu: Új cikkek mutatása

en: Show Old Articles
hu: Régi cikkek mutatása

en: Show Queued Articles
hu: Sorba álló cikkek mutatása

en: Show Read Articles
hu: Elolvasott cikkek mutatása

en: Show Saved Articles
hu: Mentett cikkek mutatása

en: Show Text Articles
hu: Szöveges cikkek mutatása

en: Show Threads Neither Watched nor Ignored
hu: Se nem megfigyelt, se nem figyelmen kívül hagyott szálak mutatása

en: Show Threads with Matching Articles
hu: Egyező cikkeket tartalmazó szálak mutatása

en: Show Unread Articles
hu: Olvasatlan cikkek mutatása

en: Show Watched Threads
hu: Figyelt szálak mutatása

en: Show a_lert:
hu: _Figyelmeztés:

en: Show in Filter Menu
hu: Megjelenítés a Szűrő menüben

en: Show only the first part of complete multipart binary posts
hu: A teljes többrészes bináris küldeményeknek csak az első részét mutassa

en: Signature File:
hu: Aláírásfájl:

en: Smooth Scrolling at speed:
hu: Finom görgetés sebessége:

en: Sorting Articles
hu: Cikkek rendezése

en: Spam
hu: Levélszemét

en: Status
hu: Állapot

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: Submit a Pan Bug Report to the GNOME Bug Tracker
hu: Pan hiba bejelentése a GNOME hibaadatbázisba

en: Subscribe
hu: Előfizetés

en: Subscribed
hu: Előfizetett

en: Subscribed Groups
hu: Előfizetett hírcsoportok

en: Subscribed Newsgroups
hu: Előfizetett hírcsoportok

en: Supersede Selected Article which you Posted
hu: A kijelölés alatt álló elküldött cikk felülírása

en: T_op of Thread
hu: Szál _teteje

en: Test Sound
hu: Hangpróba

en: Thanks
hu: Köszönet

en: Thanks to
hu: Köszönet

en: The Queue is Paused
hu: A sor áll

en: The Queue is not Paused
hu: A sor nem áll

en: The Task Manager is Empty
hu: A feladatkezelő üres

en: The cache is used to keep local copies of articles
    to reduce the time connected to the network.
hu: A gyorstár a cikkek helyi másolatait tartalmazza,
    ezáltal csökken a hálózaton töltött idő.

en: The organization you're associated with.
hu: A szervezet, amelyhez tartozol.

en: Thread Pane
hu: Szálmező

en: Thread is ignored
hu: A szál figyelmen kívül van hagyva

en: Thread is watched
hu: A szál figyelve van

en: Thread isn't ignored
hu: A szál nincs figyelmen kívül hagyva

en: Time
hu: Idő

en: Toggling this and restarting Pan is a good idea if your fonts aren't being displayed properly.
hu: Jó ötlet ezt beállítani és újraindítani a Pant, ha a betűk nem jelennek meg helyesen.

en: Top of Thread
hu: Szál teteje

en: Total
hu: Összes

en: Transfer Rate
hu: Átviteli sebesség

en: Turn line wrap on/off in the Message Body
hu: Sortörés ki/be kapcsolása az üzenet törzsében

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
hu: Írd be a keresendő hírcsoportnév-karakterláncot, és nyomj Entert. Szabad helyettesítő karaktereket használni.

en: Type in a search string and press ENTER. Wildcards are allowed; see http://pan.rebelbase.com/wildmat.html for more information.
hu: Írd be a keresendő karakterláncot, és nyomd le az ENTER-t. Helyettesítő karaktereket használhatsz; további információkért nézd meg a http://pan.rebelbase.com/wildmat.html weboldalt.

en: Type in the name you would like Pan to show when referring to this profile you have just setup.  You can name the profile anything you want to.
hu: Add meg a nevet, amit az imént beállított profil megjelölésére fogsz használni. A név bármi lehet.

en: Type the name of your Internet news server.
hu: Add meg az internetes news kiszolgálód nevét.

en: UNKNOWN
hu: ISMERETLEN

en: URLs
hu: URL-ek

en: Unable to cancel article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
hu: Nem sikerült visszavonni a cikket: nem található a `pan.sent' mappában ezzel megegyező cikk

en: Unable to change file mode
hu: Nem sikerült megváltoztatni a fájl jogosultságait

en: Unable to open file `%s'
hu: Nem sikerült megnyitni ezt a fájlt: `%s'

en: Unable to parse the geometry string "%s"
hu: Nem sikerült értelmezni "%s" geometria-karakterláncot

en: Unable to supersede article: Couldn't find matching article in folder `pan.sent'!
hu: Nem sikerült felülírni a cikket: nem található a `pan.sent' mappában ezzel megegyező cikk

en: Unable to write to temp file
hu: Nem sikerült írni az ideiglenes fájlba

en: Unf_lag Selected Articles
hu: Megjelölés _törlése a kijelölt cikkekről

en: Unflag
hu: Megjelölés törlése

en: Unflag Selected Threads
hu: Kijelölt szálak megjelölésének törlése

en: Unflag Thr_eads
hu: Szá_lak megjelölésének törlése

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown Content Type
hu: Ismeretlen tartalomtípus

en: Unknown Encoding
hu: Ismeretlen kódolás

en: Unparseable Subject
hu: Értelmezhetetlen tárgy

en: Unread
hu: olvasatlan

en: Unread Only
hu: Csak olvasatlan

en: Unsubscribe
hu: Lemondás

en: Updating Header Pane...
hu: A fejléc mező frissítése...

en: Use Article Subject
hu: A cikk tárgyának használata

en: Use Custom Filename
hu: Egyéni fájlnév használata

en: Use Encoded Filename
hu: Kódolt fájlnév használata

en: Use gdk_fontset_load instead of gdk_font_load
hu: A gdk_fontset_load használata a gdk_font_load helyett

en: Usenet posting failed.
hu: A Usenet küldés sikertelen.

en: Username
hu: Felhasználónév

en: WARNING: %d lines >80 characters in the message.
hu: FIGYELEM: Az üzenetben %d sor hosszabb, mint 80 karakter.

en: WARNING: %d lines too wide in signature
hu: FIGYELEM: %d sor túl széles az aláírásban

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
hu: FIGYELEM: Keresztpostázás Followup-To beállítása nélkül.

en: WARNING: Group "%s" is read-only.
hu: FIGYELEM: "%s" csoport csak olvasható.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
hu: FIGYELEM: Sok hírcsoportba küldted el ezt az üzenetet.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
hu: FIGYELEM: Aláírás előtag aláírás nélkül.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
hu: FIGYELEM: Az üzenet csak idézetből áll!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
hu: FIGYELEM: Az üzenet nagyrészt idézetet tartalmaz.

en: WARNING: Unknown group: "%s".
hu: FIGYELEM: Ismeretlen hírcsoport: "%s"

en: WARNING: signature is more than 4 lines long
hu: FIGYELEM: Az aláírás több, mint négy sor.

en: Waiting to decode "%s"
hu: Várakozás "%s" dekódolására

en: Watch Selected Threads
hu: A kijelölt szálak figyelése

en: Watched
hu: figyelt

en: Watched Threads
hu: Figyelt szálak

en: We don't have a group list for server "%s".
    Shall we get one?
hu: Nincs hírcsoportlistánk "%s" kiszolgálótól.
    Szerezzünk egyet?

en: Welcome to Pan
hu: Üdvözöl a Pan

en: When a followup changes the subject, show as new thread
hu: Amikor egy válaszban változik tárgy, kezdjen új szálat

en: Which Articles to Show
hu: Mutatandó cikkek

en: Wildcard group specification:
hu: Helyettesítő karakterrel megadott hírcsoport:

en: Wrap Text
hu: Tördelés

en: You have successfully entered all of
    the information required to set up Pan.
    
    To save these settings, click Finish.
hu: Sikeresen megadtál minden szükséges
    információt a Pan beállításához.
    
    A beállítások mentéséhez kattints 
    a Befejezés gombra.

en: You haven't loaded an article to print.
hu: Nem töltöttél be cikket, nincs mit kinyomtatni.

en: Your Name
hu: A neved:

en: Zoom/Unzoom
hu: Nagyítás/kicsinyítés

en: _Article
hu: _Cikk

en: _Articles
hu: _Cikkek

en: _Cancel...
hu: _Visszavonás...

en: _Delete
hu: _Törlés

en: _Delete Folder...
hu: Mappa _törlése...

en: _Delete article
hu: _Cikk törlése

en: _Edit Article in Folder
hu: _Cikk szerkesztése a mappában

en: _Empty...
hu: _Kiürítés...

en: _Export .newsrc...
hu: .newsrc _exportálása...

en: _Flag
hu: _Megjelölés

en: _Flag body for download
hu: C_ikktörzs megjelölése letöltésre

en: _Groups
hu: _Hírcsoportok

en: _Ignore Threads
hu: Szálak _figyelmen kívül hagyása

en: _Ignore thread (hides the thread by default)
hu: _Szál figyelmen kívül hagyása (elrejti a szálat)

en: _Import .newsrc...
hu: .newsrc _importálása...

en: _Mark Group as Read
hu: _Hírcsoport megjelölése olvasottként

en: _Mark as Read
hu: _Megjelölés olvasottként

en: _Navigate
hu: _Navigálás

en: _New Folder...
hu: Ú_j mappa...

en: _Next Unread Article
hu: _Következő olvasatlan cikk

en: _Online/Offline Settings...
hu: _Online/Offline beállítások...

en: _Open Attachments...
hu: Mellékletek m_egnyitása...

en: _Parent Article
hu: Szülő c_ikk

en: _Play a Sound:
hu: _Hangjelzés:

en: _Post
hu: _Küldés

en: _Post to newsgroup
hu: Ú_j cikk írása a hírcsoportba

en: _Print Article...
hu: Cikk _nyomtatása...

en: _Properties...
hu: _Tulajdonságok...

en: _Reply by E-mail
hu: Válasz _emailben

en: _Retrieve body
hu: Törzs _letöltése

en: _Rot13 Article Body
hu: A törzs _rot13 kódolása

en: _Rot13 Selected Text
hu: A kijelölt szöveg _rot13 kódolása

en: _Rules...
hu: _Szabályok...

en: _Save Articles As...
hu: _Cikkek mentése másként...

en: _Servers
hu: _Kiszolgálók

en: _Subscribe
hu: _Előfizetés

en: _Supersede...
hu: _Felülírás...

en: _Task Manager...
hu: _Feladatkezelő...

en: _Unsubscribe
hu: _Lemondás

en: _View
hu: _Nézet

en: _Watch Threads
hu: S_zálak figyelése

en: _Watch thread (highlights the thread)
hu: Szál _figyelése (kiemeli a szálat)

en: all groups
hu: Az összes csoport

en: all headers
hu: Az összes fejléc

en: backup previous .newsrc file before exporting
hu: Az előző .newsrc fájl biztonsági mentése expotálás előtt

en: contains the phrase
hu: tartalmazza a kifejezést

en: new groups
hu: Az új csoportok

en: new headers
hu: Az új fejlécek

en: read/write subscribed groups only
hu: Csak az előfizetett hírcsoportok nyilvántartása

en: regexp
hu: reg. kif.

en: sample
hu: Minta

en: unknown@spammesenseless.com
hu: ismeretlen@aspamertelmetlen.hu

en: unknown@spammesenseless.net
hu: ismeretlen@aspamertelmetlen.hu
