GNU wget 1.7 - en to hu translation catalogue (180 entries)

en: 
              [ skipping %dK ]
hu: 
              [ kihagyva %dK ]

en: 
        The file is already fully retrieved; nothing to do.
hu: 
        Az állomány már teljesen le van töltve; nincs mit csinájak.

en: 
    CTRL+Break received, redirecting output to `%s'.
    Execution continued in background.
    You may stop Wget by pressing CTRL+ALT+DELETE.
hu: 
    CTRL+Break-t, kimenet átirányítása `%s'-ba.
    A futás a háttérben folytatódik.
    Leállíthatod a Wget-et lenyomva a CTRL+ALT+DELETE-t.

en: 
    Continued download failed on this file, which conflicts with `-c'.
    Refusing to truncate existing file `%s'.
hu: 
    Folytatott letöltés nem sikerült ennél az állománynál, ami ellentmond `-c'-val.
    Nem tördelem a létező `%s' állományt.

en: 
    FINISHED --%s--
    Downloaded: %s bytes in %d files
hu: 
    BEFEJEZTEM --%s--
    Letöltve: %s byte %d állományban

en: 
    Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
hu: 
    A hosszú opciók kötelező argumentumai kötelezőek a rövid opcióknak is.

en: 
    Originally written by Hrvoje Niksic <hniksic@arsdigita.com>.
hu: 
    Eredetileg írta Hrvoje Niksic <hniksic@arsdigita.com>.

en: 
    REST failed, starting from scratch.
hu: 
    REST nem sikerült, kezdés előlröl.

en: 
    REST failed; will not truncate `%s'.
hu: 
    REST nem sikerült; nem fogom tördelni `%s'-t.

en:  (%s bytes)
hu:  (%s bájt)

en:  (%s to go)
hu:  (még %s)

en:  (unauthoritative)
hu:  (nem hiteles)

en:  [%s to go]
hu:  [még %s]

en:  [following]
hu:  [következik]

en: %s (%s) - Connection closed at byte %ld.
hu: %s (%s) - Kapcsolat bezárva a %ld-ik bájtnál.

en: %s (%s) - Connection closed at byte %ld/%ld.
hu: %s (%s) - Kapcsolat bezárva a %ld/%ld-ik bájtnál.

en: %s (%s) - Data connection: %s;
hu: %s (%s) - Adat kapcsolat: %s;

en: %s (%s) - Read error at byte %ld (%s).
hu: %s (%s) - Olvasási hiba a %ld-ik bájtnál (%s).

en: %s (%s) - Read error at byte %ld/%ld (%s).
hu: %s (%s) - Olvasási hiba a %ld/%ld-ik bájtnál (%s).

en: %s (%s) - `%s' saved [%ld/%ld]
hu: %s (%s) - `%s' lementve [%ld/%ld]

en: %s (%s) - `%s' saved [%ld/%ld])
hu: %s (%s) - `%s' lementve [%ld/%ld])

en: %s (%s) - `%s' saved [%ld]
hu: %s (%s) - `%s' lementve [%ld]

en: %s ERROR %d: %s.
hu: %s HIBA %d: %s.

en: %s received, redirecting output to `%%s'.
hu: %s-t kaptam, kimenet átirányítása `%%s'-ba.

en: %s request sent, awaiting response...
hu: %s kérés elküldve, várom a választ...

en: %s: %s, closing control connection.
hu: %s: %s, vezérlő kapcsolat bezárva.

en: %s: %s: Cannot convert `%s' to an IP address.
hu: %s: %s: Nem tudom átalakítani `%s'-t IP címmé.

en: %s: %s: Invalid specification `%s'.
hu: %s: %s: Helytelen megadás `%s'.

en: %s: %s: Not enough memory.
hu: %s: %s: Nincs elég memória.

en: %s: %s: Please specify always, on, off, or never.
hu: %s: %s: Kérem adja meg, hogy mindig, kikapcsolva, bekapcsolva vagy soha.

en: %s: %s: Please specify on or off.
hu: %s: %s: Kérem adja meg, hogy ki vagy bekapcsolva.

en: %s: %s: invalid command
hu: %s: %s: hibás parancs

en: %s: %s:%d: unknown token "%s"
hu: %s: %s:%d: ismeretlen token "%s"

en: %s: %s:%d: warning: "%s" token appears before any machine name
hu: %s: %s:%d: figyelem: "%s" tokent találtam a gép neve előtt

en: %s: BUG: unknown command `%s', value `%s'.
hu: %s: BUG: ismeretlen parancs `%s', érték `%s'.

en: %s: Cannot read %s (%s).
hu: %s: Nem tudom olvasni %s-t (%s).

en: %s: Couldn't find usable socket driver.
hu: %s: Nem találtam használható csatlakozó eszközkezelőt.

en: %s: Error in %s at line %d.
hu: %s: Hiba %s-ban a %d-ik sornál.

en: %s: Invalid specification `%s'
hu: %s: Helytelen megadás `%s'

en: %s: Redirection cycle detected.
hu: %s: Ciklikus átirányítás.

en: %s: Warning: Both system and user wgetrc point to `%s'.
hu: %s: Figyelem: Mind a rendszer és a felhasználói wgetrc `%s'-re mutat.

en: %s: cannot stat %s: %s
hu: %s: nem tudom megvizsgálni %s: %s

en: %s: corrupt time-stamp.
hu: %s: hibás idö-bejegyzés.

en: %s: debug support not compiled in.
hu: %s: debug kezelése nincs belefordítva.

en: %s: illegal option -- %c
hu: %s: helytelen opció -- %c

en: %s: illegal option -- `-n%c'
hu: %s: hibás opció -- `-n%c'

en: %s: missing URL
hu: %s: hiányzó URL

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
hu: %s: a `%c%s' opcióhoz nem kell argumentum

en: %s: option `%s' is ambiguous
hu: %s: a `%s' opció kétes értelmű

en: %s: option `%s' requires an argument
hu: %s: a `%s' opcióhoz kell argumentum

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
hu: %s: a `--%s' opcióhoz nem kell argumentum

en: %s: option requires an argument -- %c
hu: %s: az opcióhoz szükség van argumentumra -- %c

en: %s: unknown/unsupported file type.
hu: %s: nem ismert/nem kezelhető állomány tipus.

en: %s: unrecognized option `%c%s'
hu: %s: ismeretlen opció `%c%s'

en: %s: unrecognized option `--%s'
hu: %s: ismeretlen opció `--%s'

en: (no description)
hu: (nincs leírás)

en: (try:%2d)
hu: (próba:%2d)

en: ==> CWD not needed.
hu: ==> CWD nem szükséges.

en: ==> CWD not required.
hu: ==> CWD nem szükséges.

en: Already have correct symlink %s -> %s
hu: Már létező helyes szimbólikus link %s -> %s

en: Authorization failed.
hu: Azonosítás sikertelen.

en: Bind error (%s).
hu: Hozzárendelési hiba (%s).

en: Can't be verbose and quiet at the same time.
hu: Nem lehetek részletes és csendes egyszerre.

en: Can't timestamp and not clobber old files at the same time.
hu: Nem tudok időbejegyzést is tenni egy fáljra és békén is hagyni.

en: Cannot back up %s as %s: %s
hu: Nem tudom lementeni %s-t mint %s: %s

en: Cannot convert links in %s: %s
hu: Nem tudom átalakítani a linket %s-ben: %s

en: Cannot initiate PASV transfer.
hu: Nem tudok kezdeményezni PASV átvitelt.

en: Cannot open cookies file `%s': %s
hu: Nem tudom megnyitni a `%s' cookie állományt: %s

en: Cannot parse PASV response.
hu: Nem tudom értelmezni a PASV választ.

en: Cannot write to `%s' (%s).
hu: Nem tudok írni `%s'-ba (%s).

en: Connecting to %s:%hu...
hu: Csatlakozás %s:%hu-hoz...

en: Connection to %s:%hu refused.
hu: Kapcsolódás %s:%hu-hoz visszautasítva.

en: Continuing in background.
hu: Folytatás a háttérben.

en: Control connection closed.
hu: Vezérlő kapcsolat bezárva.

en: Converting %s...
hu: %s átalakítása...

en: Copyright (C) 1995, 1996, 1997, 1998, 2000, 2001 Free Software Foundation, Inc.
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
hu: Copyright (C) 1995, 1996, 1997, 1998, 2000 Free Software Foundation, Inc.
    Ez a program abban a reményben van terjesztve, hogy hasznos legyen,
    de BÁRMIFÉLE GARANCIA NÉLKÜL; még az ÉRTÉKESÍTHETŐSÉG vagy MEGFELELÉS
    EGY BIZONYOS CÉLNAK a garanciája nélkül. Nézd meg a 
    GNU General Public License-t bővebb információért.

en: Could not find proxy host.
hu: Nem találom a proxy címét.

en: Creating symlink %s -> %s
hu: Létrehozom a %s -> %s szimbólikus linket

en: Data transfer aborted.
hu: Adatátvitel megszakítva.

en: Directories:
      -nd  --no-directories            don't create directories.
      -x,  --force-directories         force creation of directories.
      -nH, --no-host-directories       don't create host directories.
      -P,  --directory-prefix=PREFIX   save files to PREFIX/...
           --cut-dirs=NUMBER           ignore NUMBER remote directory components.
hu: Könyvtárak:
      -nd  --no-directories            ne hozzon létre könyvtárakat.
      -x,  --force-directories         eröltesse a könyvtárak létrehozását.
      -nH, --no-host-directories       ne hozzon létre könyvtárakat a host-oknak.
      -P,  --directory-prefix=PREFIX   mentse le az állományokat PREFIX/...-be
           --cut-dirsóNUMBER           figyelmen kívül hagyjon NUMBER db távoli
                                       könyvtár elemet.

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Download quota (%s bytes) EXCEEDED!
hu: Letöltési határ (%s byte) TÚLLÉPVE!

en: Download:
           --bind-address=ADDRESS   bind to ADDRESS (hostname or IP) on local host.
      -t,  --tries=NUMBER           set number of retries to NUMBER (0 unlimits).
      -O   --output-document=FILE   write documents to FILE.
      -nc, --no-clobber             don't clobber existing files or use .# suffixes.
      -c,  --continue               resume getting a partially-downloaded file.
           --dot-style=STYLE        set retrieval display style.
      -N,  --timestamping           don't re-retrieve files unless newer than local.
      -S,  --server-response        print server response.
           --spider                 don't download anything.
      -T,  --timeout=SECONDS        set the read timeout to SECONDS.
      -w,  --wait=SECONDS           wait SECONDS between retrievals.
           --waitretry=SECONDS      wait 1...SECONDS between retries of a retrieval.
      -Y,  --proxy=on/off           turn proxy on or off.
      -Q,  --quota=NUMBER           set retrieval quota to NUMBER.
hu: Letöltés:
           --bind-address=ADDRESS   hozzárendelés ADDRESS címhez (hostnév vagy IP).
      -t,  --tries=NUMBER           a próbálkozások száma NUMBER (0 végtelen).
      -O   --output-document=FILE   dokumentum írása FILE-ba.
      -nc, --no-clobber             ne változtassa meg a létező állományokat vagy
                                    használjon .# végződést.
      -c,  --continue               folytassa egy létező állomány letöltését.
           --dot-style=STYLE        letöltési kiírás stílusának beállítása.
      -N,  --timestamping           ne töltse az álloményokat ha régebbiek mint a
                                    helyiek.
      -S,  --server-response        szerver válaszának kiírása.
           --spider                 ne töltsön le semmit.
      -T,  --timeout=SECONDS        olvasási időhatár beállítása SECONDS másodperce.
      -w,  --wait=SECONDS           várjon SECONDS másodpercet a letöltések között.
           --waitretry=SECONDS      várjon 1...SECONDS másodpercet a próbálkozások
                                    között.
      -Y,  --proxy=on/off           proxy ki- vagy bekapcsolása.
      -Q,  --quota=NUMBER           a probálkozások számát NUMBER-re állítja.

en: ERROR: Redirection (%d) without location.
hu: HIBA: Átirányítás (%d) helyzet nélkül.

en: End of file while parsing headers.
hu: Állomány vége miközben a fejlécet olvasom.

en: Error closing `%s': %s
hu: Hiba `%s' bezárásánál: %s

en: Error in Set-Cookie, field `%s'
hu: Hiba a Set-Cookie-ban, mező `%s'

en: Error in server greeting.
hu: Hiba a szerver üdvözlésében.

en: Error in server response, closing control connection.
hu: Hiba a szerver válaszában, vezérlő kapcsolat bezárva.

en: Error writing to `%s': %s
hu: Nem tudok írni `%s'-ba (%s).

en: FTP options:
      -nr, --dont-remove-listing   don't remove `.listing' files.
      -g,  --glob=on/off           turn file name globbing on or off.
           --passive-ftp           use the "passive" transfer mode.
           --retr-symlinks         when recursing, get linked-to files (not dirs).
hu: FTP opciók:
      -nr, --dont-remove-listing   ne törölje le a `.listing' állományokat.
      -g,  --glob=on/off     állományok maszkolhatása ki/be..
           --passive-ftp     "passive" adatátviteli mód használata.
           --retr-symlinks   ha rekurzív, akkor töltse le a szimlinkelt
                             állományokat (nem könyvtárakat).

en: Failed to get certificate key from %s
hu: Nemsikerült megszerezni az igazoló kulcsot %s-ról

en: Failed to load certificates from %s
hu: Nem sikerült betöltsem az igazolásokat %s-ról

en: Failed to set up an SSL context
hu: Nem sikerült SSL-t beállítsak

en: Failed to unlink symlink `%s': %s
hu: Sikertelen a `%s' szimlink törlése: %s

en: Failed writing HTTP request: %s.
hu: A HTTP kérés írása sikertelen: %s.

en: File
hu: Állomány

en: File `%s' already there, not retrieving.
hu: Az `%s' állomány már létezik, nem töltöm le.

en: File `%s' already there, will not retrieve.
hu: A `%s' állomány már létezik, nem töltöm le.

en: GNU Wget %s, a non-interactive network retriever.
hu: GNU Wget %s, egy nem-interaktív hálózati letöltő.

en: Giving up.
hu: Feladom.

en: HTTP options:
           --http-user=USER      set http user to USER.
           --http-passwd=PASS    set http password to PASS.
      -C,  --cache=on/off        (dis)allow server-cached data (normally allowed).
      -E,  --html-extension      save all text/html documents with .html extension.
           --ignore-length       ignore `Content-Length' header field.
           --header=STRING       insert STRING among the headers.
           --proxy-user=USER     set USER as proxy username.
           --proxy-passwd=PASS   set PASS as proxy password.
           --referer=URL         include `Referer: URL' header in HTTP request.
      -s,  --save-headers        save the HTTP headers to file.
      -U,  --user-agent=AGENT    identify as AGENT instead of Wget/VERSION.
           --no-http-keep-alive  disable HTTP keep-alive (persistent connections).
           --cookies=off         don't use cookies.
           --load-cookies=FILE   load cookies from FILE before session.
           --save-cookies=FILE   save cookies to FILE after session.
hu: HTTP opcók:
           --http-user=USER      http felhasználó USER.
           --http-passwd=PASS    http kód PASS.
      -C,  --cache=on/off        (nem)engedi a szerver cache-elt adatokat.
      -E,  --html-extension      minden text/html álloményt .html kiterjesztéssel
                                 ment le.
           --ignore-length       figyelmen kívül hagyja a `Content-Length'-t.
           --header=STRING       beszúrja a STRING-t a fejlécbe.
           --proxy-user=USER     USER a felhasználói név a proxyhoz.
           --proxy-passwd=PASS   PASS a kód a proxyhoz.
           --referer=URL         beszúrja a `Referer: URL' fejlécet a HTTP kérésbe.
      -s,  --save-headers        a HTTP fejlécek mentése állományba.
      -U,  --user-agent=AGENT    azonosítsa magát AGENT-ként Wget/VERSION helyett.
           --no-http-keep-alive  HTTP keep-alive (maradandó kapcsolat) kikapcsolása.
           --cookies=off         ne használjon cookie-kat.
           --load-cookies=FILE   cookie-k betöltése FILE-ból munka előtt.
           --save-cookies=FILE   cookie-k elmentése FILEüba munka után.

en: Host not found
hu: Host-ot nem találom

en: Index of /%s on %s:%d
hu: /%s tartalma %s:%d-n

en: Invalid PORT.
hu: Hibás PORT.

en: Invalid host name
hu: Helytelen hoszt név

en: Invalid name of the symlink, skipping.
hu: Hibás nevű szimbólikus link, kihagyom.

en: Invalid port specification
hu: Helytelen port megadás

en: Last-modified header invalid -- time-stamp ignored.
hu: Utolsó módosított fejléc helytelen -- időbejegyzés figyelmen kivűl hagyva.

en: Last-modified header missing -- time-stamps turned off.
hu: Utolsó módosított fejléc hiányzik -- időbejegyzés kikapcsolva.

en: Length:
hu: Hossz:

en: Length: %s
hu: Hossz: %s

en: Loading robots.txt; please ignore errors.
hu: robots.txt letöltése; hagyja figyelmen kívül a hibákat.

en: Location: %s%s
hu: Hely: %s%s

en: Logged in!
hu: Belépve !

en: Logging and input file:
      -o,  --output-file=FILE     log messages to FILE.
      -a,  --append-output=FILE   append messages to FILE.
      -d,  --debug                print debug output.
      -q,  --quiet                quiet (no output).
      -v,  --verbose              be verbose (this is the default).
      -nv, --non-verbose          turn off verboseness, without being quiet.
      -i,  --input-file=FILE      download URLs found in FILE.
      -F,  --force-html           treat input file as HTML.
      -B,  --base=URL             prepends URL to relative links in -F -i file.
           --sslcertfile=FILE     optional client certificate.
           --sslcertkey=KEYFILE   optional keyfile for this certificate.
hu: Belépés és bemeneti állomány:
      -o,  --output-file=FILE     üzenetek rögzítése a FILE-ban.
      -a,  --append-output=FILE   üzenetek hozzáadása a FILE-hoz.
      -d,  --debug                hibakeresési kiírás.
      -q,  --quiet                csendes (nincs kimenet).
      -v,  --verbose              legyen részletes (alapértelmezett).
      -nv, --non-verbose          nem részletes anélkül, hogy csendes legyen.
      -i,  --input-file=FILE      az állományban talált címek letöltése.
      -F,  --force-html           a bemenetet kezelje HTML-ként.
      -B,  --base=URL             URL hozzáadása relatív linkeknél -F -i fájlban.
           --sslcertfile=FILE     opcionális kliens igazolás.
           --sslcertkey=KEYFILE   opcionális kulcs az igazoláshoz.

en: Logging in as %s ...
hu: Belépés mint %s ...

en: Login incorrect.
hu: Belépés sikertelen.

en: Mail bug reports and suggestions to <bug-wget@gnu.org>.
hu: Küldjön BUG jelentést és ötleteket a <bug-wget@gnu.org> címre.

en: Malformed status line
hu: Rosszul formázott állapot vonal

en: No URLs found in %s.
hu: Nem találtam URL-t %s-ban.

en: No data received
hu: Nem érkezett adat

en: No matches on pattern `%s'.
hu: Nincs találat a `%s' mintához .

en: No such directory `%s'.
hu: Nincs ilyen könyvtár `%s'.

en: No such file `%s'.
hu: Nincs ilyen állomány `%s'.

en: No such file or directory `%s'.
hu: Nincs ilyen állomány vagy könyvtár `%s'.

en: Not descending to `%s' as it is excluded/not-included.
hu: Nem lépek be `%s'-be mert ki van zárva/nincs kijelölve.

en: Not sure
hu: Nem biztos

en: Output will be written to `%s'.
hu: A kimenet a `%s' állományba írom.

en: Proxy %s: Must be HTTP.
hu: Proxy %s: HTTP kell legyen.

en: Read error (%s) in headers.
hu: Olvasási hiba (%s) a fejlécben.

en: Recursion depth %d exceeded max. depth %d.
hu: Rekurziós határ %d túllépte a maximális %d mélységet.

en: Recursive accept/reject:
      -A,  --accept=LIST                comma-separated list of accepted extensions.
      -R,  --reject=LIST                comma-separated list of rejected extensions.
      -D,  --domains=LIST               comma-separated list of accepted domains.
           --exclude-domains=LIST       comma-separated list of rejected domains.
           --follow-ftp                 follow FTP links from HTML documents.
           --follow-tags=LIST           comma-separated list of followed HTML tags.
      -G,  --ignore-tags=LIST           comma-separated list of ignored HTML tags.
      -H,  --span-hosts                 go to foreign hosts when recursive.
      -L,  --relative                   follow relative links only.
      -I,  --include-directories=LIST   list of allowed directories.
      -X,  --exclude-directories=LIST   list of excluded directories.
      -nh, --no-host-lookup             don't DNS-lookup hosts.
      -np, --no-parent                  don't ascend to the parent directory.
hu: Recursive accept/reject:
      -A,  --accept=LIST                vesszővel elválasztott lista az elfogatott
                                        kiterjesztésekről.
      -R,  --reject=LIST                vesszővel elválasztott lista a 
                                        visszautasított kiterjesztésekről.
      -D,  --domains=LIST               vesszővel elválasztott lista az elfogadott
                                        domain-ekről.
           --exclude-domains=LIST       vesszővel elválasztott lista a kizárt
                                        domain-ekről.
           --follow-ftp                 kövesse az FTP linkeket HTML dokumentumból.
           --follow-tags=LIST           vesszővel elválasztott lista a követendő
                                        HTML elemkről.
      -G,  --ignore-tags=LIST           vesszővel elválasztott lista a nem
                                        követendő HTML elemkről.
      -H,  --span-hosts                 menjen más szerverre mikor rekurzív.
      -L,  --relative                   relatív linkeket kövesse csak.
      -I,  --include-directories=LIST   lista a megengedett könyvtárakról.
      -X,  --exclude-directories=LIST   lista a megengedett könyvtárakról.
      -nh, --no-host-lookup             ne csináljon DNS-keresést a hosztokra.
      -np, --no-parent                  ne mélyedjen bele a szülő könyvtárba.

en: Recursive retrieval:
      -r,  --recursive          recursive web-suck -- use with care!
      -l,  --level=NUMBER       maximum recursion depth (inf or 0 for infinite).
           --delete-after       delete files locally after downloading them.
      -k,  --convert-links      convert non-relative links to relative.
      -K,  --backup-converted   before converting file X, back up as X.orig.
      -m,  --mirror             shortcut option equivalent to -r -N -l inf -nr.
      -p,  --page-requisites    get all images, etc. needed to display HTML page.
hu: Rekurzív letöltés:
      -r,  --recursive             rekurz1v letöltés --  óvatosan használd!.
      -l,  --level=NUMBER          maximális rekurziós mélység (inf|0 végtelenért).
           --delete-after          törölje le az állományokat letöltés után.
      -k,  --convert-links         nem-relatív linkeket relatív linkekké alakítsa.
      -K,  --backup-converted      mielőtt az X állományt módosítja, mentse le
                                   mint X.orig.
      -m,  --mirror                rövidítés a -r -N -l inf -nr opciókhoz.
      -p,  --page-requisites       töltse le az összes képet ami HTML állományok
                                   megjelenítéséhez kell.

en: Rejecting `%s'.
hu: Visszautasítom `%s'-t.

en: Remote file is newer than local file `%s' -- retrieving.
hu: A szerveren lévő `%s' állomány újabb mint a helyi -- letöltöm.

en: Remote file is newer, retrieving.
hu: Távoli állomány újabb, letöltöm.

en: Remote file no newer than local file `%s' -- not retrieving.
hu: A szerveren lévő `%s' állomány nem újabb mint a helyi -- nem töltöm le.

en: Removed `%s'.
hu: Törölve `%s'.

en: Removing %s since it should be rejected.
hu: Letörlöm %s-t mivel vissza kéne utasítani.

en: Removing %s.
hu: Törlöm %s.

en: Retrying.
hu: Újrapróbálom.

en: Reusing connection to %s:%hu.
hu: Újrahasználom a kapcsolatot %s:%hu-hoz.

en: Server error, can't determine system type.
hu: Szerver hiba, nem tudom meghatározni a rendszer tipusát.

en: Server file no newer than local file `%s' -- not retrieving.
hu: A szerveren lévő `%s' állomány nem újabb mint a helyi -- nem töltöm le.

en: Skipping directory `%s'.
hu: A `%s' könyvtárat kihagyom.

en: Starting WinHelp %s
hu: WinHelp %s indítása

en: Startup:
      -V,  --version           display the version of Wget and exit.
      -h,  --help              print this help.
      -b,  --background        go to background after startup.
      -e,  --execute=COMMAND   execute a `.wgetrc'-style command.
hu: Indítás:
      -V,  --version           kiírja a Wget verzióját és kilép.
      -h,  --help              kiírja ezt a segítséget.
      -b,  --background        indítás után háttérben fut.
      -e,  --execute=COMMAND   végrehajt egy `.wgetrc'-tipusú parancsot.

en: Symlinks not supported, skipping symlink `%s'.
hu: A `%s' szimbólikus linket kihagyom.

en: Syntax error in Set-Cookie at character `%c'.
hu: Szintaktikai hiba a Set-Cookie-ban a `%c' karakternél.

en: Syntax error in Set-Cookie: premature end of string.
hu: Szintaktikai hiba a Set-Cookie-ban: korai vége a szövegnek.

en: The server refuses login.
hu: A szerver visszautasítja a belépést.

en: The sizes do not match (local %ld) -- retrieving.
hu: A méretek nem eggyeznek (helyi %ld) -- letöltöm.

en: The sizes do not match (local %ld) -- retrieving.
hu: A méretek nem eggyeznek (helyi %ld) -- letöltöm.

en: Try `%s --help' for more options.
hu: Próbálja meg a `%s --help'-t több opcióért.

en: Trying without the specified certificate
hu: Megpróbálom a megadott igazolás nélkül

en: Unable to delete `%s': %s
hu: Sikertelen a `%s' törlése: %s

en: Unable to establish SSL connection.
hu: Nem sikerült SSL kapcsolatot létrehozni.

en: Unknown authentication scheme.
hu: Ismeretlen azonosítási módszer.

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Unknown type `%c', closing control connection.
hu: Ismeretlen tipus `%c', vezérlő kapcsolat bezárva.

en: Unknown/unsupported protocol
hu: Ismeretlen/nemkezelt protokoll

en: Unsupported listing type, trying Unix listing parser.
hu: Nemkezelt lista tipus, próbálom Unix lista értelmezővel.

en: Usage: %s NETRC [HOSTNAME]
hu: Használat: %s NETRC [HOSTNAME]

en: Usage: %s [OPTION]... [URL]...
hu: Használat: %s [OPCIÓK]... [URL]...

en: Using `%s' as listing tmp file.
hu: `%s'-t használom mint ideiglenes lista állomány.

en: Warning: wildcards not supported in HTTP.
hu: Figyelem: * és ? nem használható HTTP-nél.

en: Will not retrieve dirs since depth is %d (max %d).
hu: Könyvtárakat nem töltöm le, mivel a mélység %d (max %d).

en: Will try connecting to %s:%hu.
hu: Megpróbálok csatlakozni %s:%hu-hoz.

en: Write failed, closing control connection.
hu: Írás nem sikerült, vezérlő kapcsolat bezárva.

en: Wrote HTML-ized index to `%s' [%ld].
hu: A HTML-esített indexet a `%s' [%ld] állományba írtam.

en: Wrote HTML-ized index to `%s'.
hu: A HTML-esített indexet a `%s' állományba írtam.

en: connected!
hu: kapcsolódva!

en: done.
hu: vége.

en: done.
hu: vége.

en: done.
hu: vége.

en: ignored
hu: figyelmen kivül hagyva

en: nothing to do.
hu: nincs mit csinálni.

en: time unknown
hu: idő ismeretlen

en: unspecified
hu: nem megadott
