gnome-games 1.2.0 - en to lt translation catalogue (515 entries)

en: 
    Game Over.
lt: 
    Žaidimas baigėsi.

en:  Roll !
lt: Ridenti!

en:  of
lt:  iš

en: %s wins the game with %d points
lt: %s laimi žaidimą su %d taškais

en: %s! -- You're up.
lt: %s! -- Tavo eilė.

en: '%s' with safe moves
lt: „%s“ su saugiais ėjimais

en: '%s' with super-safe moves
lt: „%s“ su ypač saugiais ėjimais

en: (C) 1998 the Free Software Fundation
lt: (C) 1998 the Free Software Foundation

en: ... Game paused ...
lt: ... Pauzė žaidime ...

en: 1's [total of 1s]
lt: 1-tukai [1-tukų suma]

en: 2's [total of 2s]
lt: 2-tukai [2-tukų suma]

en: 3 of a Kind [total]
lt: 3 vienodi [suma]

en: 3's [total of 3s]
lt: 3-tukai [3-tukų suma]

en: 4 of a Kind [total]
lt: 4 vienodi [suma]

en: 4's [total of 4s]
lt: 4-tukai [4-tukų suma]

en: 5's [total of 5s]
lt: 5-tukai [5-tukų suma]

en: 6's [total of 6s]
lt: 6-tukai [6-tukų suma]

en: A game.
lt: Žaidimas.

en: AisleRiot provides a rule-based solitaire card engine that allows many different games to be played
lt: AisleRiot pateikia taisyklėmis paremtą soliterio kortų variklį, kuris leidžia žaisti daug skirtingų žaidimų

en: Aisleriot
lt: AisleRiot

en: Already used! Where do you want to put that?
lt: Jau panaudota! Kur norėtum padėti šitai?

en: Already used! Where do you want to put that?
lt: Jau panaudota! Kur norėtum padėti šitai?

en: An error occured while loading the image file "%s".
    Please make sure, that Gnome-Stones is correctly installed!
lt: Įvyko klaida, bandant įkelti paveikslėlio bylą „%s“.
    Prašau, patikrink, ar Gnome-Stones yra teisingai įdiegtas!

en: Animation
lt: Animacija

en: Ask confirmation when quitting
lt: Paklausti patvirtinimo prieš išeinant

en: Background Pixmap:
lt: Fono paveikslėlis:

en: Background:
lt: Fonas:

en: Base Card:
lt: Pagrindinė korta:

en: Base Card:  Ace
lt: Pagrindinė korta:  Tūzas

en: Base Card:  Jack
lt: Pagrindinė korta:  Valetas

en: Base Card:  King
lt: Pagrindinė korta:  Karalius

en: Base Card:  Queen
lt: Pagrindinė korta:  Dama

en: Biiiig
lt: Diiiidelis

en: Block Pixmap:
lt: Bloko paveikslėlis:

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Board size
lt: Lentos dydis

en: Bonus
lt: Premija

en: Boo hoo... I can't play...
lt: Boo hoo... Aš negaliu lošti...

en: Calculate random die throws (debug)
lt: Skaičiuoti atsitiktinius kauliukų metimus (derinimui)

en: Can't get at score file.
lt: Negaliu gauti rekordų bylos.

en: Can't move there!
lt: Negaliu nueiti tenai!

en: Card Games:    Jonathan Blandford (jrb@redhat.com)
lt: Kortų žaidimai:    Jonathan Blandford (jrb@redhat.com)

en: Card back:
lt: Kortos nugarėlė:

en: Cards
lt: Kortos

en: Cave:
lt: Urvas:

en: Caves
lt: Urvai

en: Chance [total]
lt: Šansas [suma]

en: Cheater! Any high scores will not be recorded.
lt: Sukčius! Jokie rekordai nebus įrašyti.

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Code: Pista
lt: Kodas: Pista

en: Color:
lt: Spalva:

en: Colours
lt: Spalvos

en: Complete
lt: Pilna

en: Computer Opponents
lt: Kompiuterio varžovai

en: Computer playing for %s
lt: Kompiuteris žaidžia už %s

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Configure Freecell
lt: Nustatyti Freecell savybes

en: Confirm before quitting game
lt: Patvirtinti prieš baigiant žaidimą

en: Congratulations
    
    You Won!!!
lt: Sveikinimai!
    
    Tu laimėjai!!!

en: Congratulations, You Have Defeated the Robots!! 
    But Can You do it Again?
lt: Sveikinimai, tu nugalėjai robotus! 
    Bet ar gali tai vėl padaryti?

en: Congratulations, you win!
lt: Sveikinu, tu laimėjai!

en: Congratulations.  You won.
    Do you want to play again?
lt: Sveikinimai! Tu laimėjai!
    Ar norėtum žaisti dar?

en: Consider moving something into an empty slot
lt: Sugalvok, ką padėti į tuščią skylę

en: Consistency is key
lt: Vieningumas yra raktas

en: Could not find '%s' pixmap file
lt: Negalėjau rasti „%s“ paveikslėlio bylos

en: Could not find '%s' pixmap file for Gnome Robots
lt: Negaliu rasti „%s“ atvaizdo bylos žaidimui Gnome Robots

en: Could not find '%s' pixmap file for Iagno
lt: Negalėjau rasti „%s“ paveikslėlio bylos, reikalingos Iagno

en: Could not find '%s' pixmap file for gataxx
lt: Negaliu rasti „%s“ atvaizdo bylos gataxx'ui

en: Could not find file %s
lt: Negaliu rasti bylos %s

en: Current game will complete with original number of players.
lt: Esamas žaidimas bus baigtas su originaliu žaidėjų skaičiumi.

en: Custom
lt: Pasirinktas

en: Custom size
lt: Pasirinktas dydis

en: Cyan
lt: Ciano

en: Dark
lt: Tamsusis

en: Dark must pass, Light's move
lt: Tamsusis turi praleisti, Šviesiojo ėjimas

en: Dark player wins!
lt: Tamsusis žaidėjas laimi!

en: Dark's move
lt: Tamsiojo ėjimas

en: Dark:
lt: Tamsusis:

en: Deal a card
lt: Imk kortą

en: Deal a card from the deck
lt: Imk kortą iš kaladės

en: Deal a new card from the deck
lt: Imk naują kortą iš kaladės

en: Deal a new game
lt: Išdalinti naujam žaidimui

en: Deal another card
lt: Imk kitą kortą

en: Deal another round
lt: Išdalink kitą raundą

en: Deal the cards
lt: Išdalink kortas

en: Dealing game...
lt: Dalinamas žaidimas...

en: Debugging mode
lt: Derinimo režimas

en: Delay between rolls
lt: Delsa tarp metimų

en: Delay computer moves
lt: Uždelsti kompiuterio ėjimus

en: Density of blocks in a pre-filled row:
lt: Blokų tankumas iš anksto užpildant:

en: Device
lt: Įrenginys

en: Diamonds:
lt: Deimantai:

en: Digital joystick emulation
lt: Skaitmeninis vairalazdės emuliavimas

en: Display computer thoughts
lt: Rodyti kompiuterio mintis

en: Do you really want to end this game?
lt: Ar tikrai nori baigti šį žaidimą?

en: Do you really want to quit the game?
lt: Ar tikrai nori išeiti iš žaidimo?

en: Do you really want to quit?
lt: Ar tikrai nori išeiti?

en: Do you really want to start a new game?
lt: Ar tikrai nori pradėti naują žaidimą?

en: Down:
lt: Žemyn:

en: E
lt: R

en: Enforce Joker Rules
lt: Priverstinės Joker taisyklės

en: Exit
lt: Baigti

en: Exit this game?
lt: Baigti šį žaidimą?

en: Extra Yahtzee Bonus
lt: Papildomi Yahtzee taškai

en: Extra large (920x660)
lt: Labai didelis (920x660)

en: FILENAME
lt: BYLOS_VARDAS

en: Faces: tigert
lt: Veidukai: tigert

en: Fake bonuses
lt: Suklastoti premijas

en: Field size
lt: Lauko dydis

en: Filename
lt: Bylos vardas

en: Fill Screen
lt: Užpildyti ekraną

en: Filling game widget...
lt: Užpildau žaidimo lauką...

en: Finger-twitching good
lt: Pirštus trukčioju gerai

en: Flags:
lt: Vėliavėlės:

en: Flip final results
lt: Sprigtelėti galutinius rezultatus

en: Freecell Properties
lt: Freecell savybės

en: Full House [25]
lt: Pilni namai [25]

en: GTali setup
lt: GTali paruošimas

en: Game
lt: Žaidimas

en: Game Number:
lt: Žaidimo numeris:

en: Game Over!
lt: Žaidimas baigtas!

en: Game Status
lt: Žaidimo eiga

en: Game Type:
lt: Žaidimo tipas:

en: Game _options...
lt: Žaidimo _parinktys...

en: Game over!
lt: Žaidimas baigtas!

en: Game title
lt: Žaidimo pavadinimas

en: Game title:
lt: Žaidimo pavadinimas:

en: Game to play
lt: Žaidimas, kurį žaisti

en: Generating
lt: Generuojama

en: Gnibbles Preferences
lt: Gnibbles Nustatymai

en: GnobotsII Preferences
lt: GnobotsII Nustatymai

en: Gnome Mine Preferences
lt: Gnome Minų nustatymai

en: Gnome Mines
lt: Gnome Minos

en: Gnome Robots Game
lt: Gnome Robots Žaidimas

en: Gnome port of the once-popular Color Lines game
lt: Kažkada populiaraus Color Lines žaidimo Gnome variantas

en: Gnome-Stones Preferences
lt: Gnome-Stones nustatymai

en: Gnometris setup
lt: Gnometris savybės

en: Grand Total
lt: Visa suma

en: Graphics
lt: Grafika

en: Graphics:
lt: Grafika:

en: Gray
lt: Pilka

en: Green
lt: Žalia

en: Have you read the help file?
lt: Ar perskaitei pagalbos bylą?

en: Height of grid
lt: Lauko aukštis

en: Help
lt: Pagalba

en: Hint
lt: Patarimas

en: Hit Return
lt: Spausk Enter

en: Honor pictures:
lt: Veidukų paveikslėliai:

en: Horizontal:
lt: Gulsčiai:

en: How many computers to play (max of %d) ?
lt: Kiek kompiuterinių lošėjų (daugiausiai %d)?

en: How many times to you wish to roll?
lt: Kiek kartų tu nori ridenti?

en: How many wish to play (max of %d)?
lt: Kiek žaidėjų nori lošti (daugiausiai %d)?

en: Huge (1840x1320)
lt: Milžiniškas (1840x1320)

en: Human
lt: Žmogus

en: Human Players
lt: Žmogiški žaidėjai

en: If you're ever lost and alone in the woods, hug a tree
lt: Jei kada nors pasiklysi ir būsi vienišas miške, apsikabink medį

en: Increasing Number of Robots per Level
lt: Prisidedantis per lygį robotų skaičius

en: Increasing Number of Type 1 Robots per Level
lt: Prisidedantis per lygį tipo 1 robotų skaičius

en: Increasing Number of Type 2 Robots per Level
lt: Prisidedantis per lygį tipo 2 robotų skaičius

en: Initial Number of Robots
lt: Pradinis robotų skaičius

en: Initial Number of Safe Teleports
lt: Pradinis saugių teleportų skaičius

en: Initial Number of Type 1 Robots
lt: Pradinis skaičius tipo 1 robotų

en: Initial Number of Type 2 Robots
lt: Pradinis skaičius tipo 2 robotų

en: Initializing scheme...
lt: Inicializuojama schema...

en: Joker icon:
lt: Jokerio ikona:

en: Joystick
lt: Vairalazdė

en: Joystick device:
lt: Vairalazdės įrenginys:

en: Just because a crosswalk looks like a hopscotch board doesn't mean it is one
lt: Tai, kad kryžkelė panaši į „klasių“ brėžinį, nereiškia, kad joje gali žaisti

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Kills Required While Waiting to Get A Safe Teleport
lt: Nužudymai, reikalingi sulaukti naujo saugaus teleporto

en: Klotski clone
    (Comments to: Lars.Rydlinge@HIG.SE)
lt: Klotski klonas
    (Komentarus siųskite: Lars.Rydlinge@HIG.SE)

en: LEVEL
lt: LYGIS

en: Large (736x528)
lt: Didelis (736x528)

en: Large Straight [40]
lt: Didžioji tiesė [40]

en: Left:
lt: Kairėn:

en: Level completed. Well done.
lt: Lygis baigtas. Gerai padirbėjai.

en: Level one
lt: Pirmas lygis

en: Level three
lt: Trečias lygis

en: Level two
lt: Antras lygis

en: Level:
lt: Lygis:

en: Level:
lt: Lygis:

en: Levels in random order
lt: Lygiai atsitiktine tvarka

en: Light
lt: Šviesusis

en: Light must pass, Dark's move
lt: Šviesusis turi praleisti, Tamsiojo ėjimas

en: Light player wins!
lt: Šviesusis žaidėjas laimi!

en: Light's move
lt: Šviesiojo ėjimas

en: Light:
lt: Šviesusis:

en: Lines:
lt: Eilutės:

en: Lives:
lt: Gyvybės:

en: Loading images...
lt: Įkeliami paveikslėliai...

en: Look both ways before you cross the street
lt: Pasižiūrėk į abi puses prieš pereidamas gatvę

en: Lower Total
lt: Žemesniųjų suma

en: Main program:  Jonathan Blandford (jrb@redhat.com)
lt: Pagrindinė programa:  Jonathan Blandford (jrb@redhat.com)

en: Make it the default
lt: Naudoti šiuos visada

en: Make it the default scenario
lt: Padaryti tai įprastu scenarijumi

en: Maps
lt: Planai

en: Maximum Number of Robots
lt: Didžiausias robotų skaičius

en: Maximum Number of Safe Teleports
lt: Didžiausias saugių teleportų skaičius

en: Maximum Number of Type 1 Robots
lt: Didžiausias tipo 1 robotų skaičius

en: Maximum Number of Type 2 Robots
lt: Didžiausias tipo 2 robotų skaičius

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Medium (460x330)
lt: Vidutinis (460x330)

en: Mine size:
lt: Minos dydis:

en: Minesweeper clone
lt: Minesweeper'io klonas

en: Modify the options for this game
lt: Pakeisti šio žaidimo parinktis

en: Move card from Waste
lt: Perkelk kortą iš atliekų

en: Move stacks one by one
lt: Kelti krūveles po vieną

en: Move the selected piece down
lt: Perkelti pasirinktą dalį žemyn

en: Move the selected piece left
lt: Perkelti pasirinktą dalį kairėn

en: Move the selected piece right
lt: Perkelti pasirinktą dalį dešinėn

en: Move the selected piece up
lt: Perkelti pasirinktą dalį aukštyn

en: Move waste back to stock
lt: Perkelk atliekas atgal į malką

en: Moveable Junkheaps
lt: Judinamos šiukšlių krūvos

en: Moves Left:
lt: Ėjimų liko:

en: Moves:
lt: Ėjimai:

en: My second day
lt: Mano antroji diena

en: N
lt: Š

en: NAME
lt: VARDAS

en: NE
lt: ŠR

en: NUMBER
lt: SKAIČIUS

en: NW
lt: ŠV

en: Never blow in a dog's ear
lt: Niekada nepūsk į šuns ausį

en: New
lt: Naujas

en: New Game
lt: Naujas žaidimas

en: New _game of...
lt: Naujas _žaidimas...

en: New game with _seed...
lt: Naujas žaidimas su _sėkla...

en: New game with seed...
lt: Naujas žaidimas su sėkla...

en: Next Balls
lt: Kiti kauliukai

en: Nibbles newbie
lt: Nibbles naujokas

en: No
lt: Ne

en: No good! Where do you want to put that?
lt: Nepavyks! Kur nori šitai padėti?

en: No more moves
lt: Daugiau ėjimų nėra

en: None
lt: Jokios

en: Not enough lines on the terminal
lt: Nepakanka eilučių terminale

en: Not too shabby
lt: Ne toks ir menkas

en: Num Rolls
lt: Metimų skaičius

en: Number of Free Safe Teleports per Level
lt: Laisvų saugių teleportų skaičius lygyje

en: Number of computer opponents
lt: Kompiuterinių varžovų kiekis

en: Number of human opponents
lt: Žmogiškų varžovų kiekis

en: Number of mines
lt: Minų skaičius

en: Number of mines:
lt: Minų skaičius:

en: Number of opponents:
lt: Varžovų skaičius:

en: Number of players:
lt: Žaidėjų skaičius:

en: Number of players:
lt: Žaidėjų skaičius:

en: Number of pre-filled rows:
lt: Iš anksto užpildytų eilučių skaičius:

en: Odessa is a better game.  Really.
lt: Odessa yra geresnis žaidimas.  Tikrai.

en: Optional Rules
lt: Nebūtinos taisyklės

en: Options
lt: Parinktys

en: Original idea from KDE's same game program.
lt: Originali idėja iš KDE same game programos.

en: Partial
lt: Dalinė

en: Pause
lt: Pauzė

en: Place something on empty slot
lt: Padėk ką nors į tuščią skylę

en: Play on a 2x2 board
lt: Žaisti 2x2 lentoje

en: Play on a 3x3 board
lt: Žaisti 3x3 lentoje

en: Play on a 4x4 board
lt: Žaisti 4x4 lentoje

en: Play on a 5x5 board
lt: Žaisti 5x5 lentoje

en: Play on a 6x6 board
lt: Žaisti 6x6 lentoje

en: Player Names
lt: Žaidėjų vardai

en: Players
lt: Žaidėjai

en: Playing %dx%d board
lt: Žaidžiama %dx%d lentoje

en: Playing level %s
lt: Žaidimo lygis %s

en: Please fill in empty pile first.
lt: Pirmiausia užpildyk tuščią krūvelę.

en: Predefined Set 1
lt: Išankstinė aibė 1

en: Predefined Set 2
lt: Išankstinė aibė 2

en: Preferences
lt: Savybės

en: Prefs
lt: Savybės

en: Preview next block
lt: Sekančio bloko peržiūra

en: Property
lt: Savybė

en: Props
lt: Savybės

en: Purple
lt: Violetinė

en: Puzzle solved!
lt: Galvosūkis išspręstas!

en: Puzzle solved! Well done!
lt: Galvosūkis išspręstas! Gerai padirbėjai!

en: Quick Moves
lt: Greiti ėjimai

en: Quick Moves (cut computer delay in half)
lt: Greiti ėjimai (sutrumpinti kompiuterio delsą perpus)

en: Quit Aisleriot
lt: Baigti žaisti AisleRiot

en: Quit Freecell
lt: Baigti Freecell

en: Random Teleport:
lt: Atsitiktinis teleportas:

en: Random block colors
lt: Atsitiktinės blokų spalvos

en: Rank font:
lt: Rango šriftas:

en: Red
lt: Raudona

en: Redeals left:
lt: Pervertimų liko:

en: Redo
lt: Pakartoti

en: Redo the last move
lt: Vėl įvykdyti atšauktą ėjimą

en: Reimplement the popular solitaire card game.
lt: Įgyvendintas populiarus soliterio žaidimas.

en: Relative movement
lt: Reliatyvus judėjimas

en: Remaining:
lt: Liko:

en: Remove the
lt: Pašalink

en: Reserve left:
lt: Atsargoje liko:

en: Restart
lt: Iš naujo

en: Restoring preferences...
lt: Atstatau nustatymus...

en: Results
lt: Rezultatai

en: Return cards to Stock
lt: Sugrąžink kortas į malką

en: Right:
lt: Dešinėn:

en: Robot Score
lt: Robotų taškai

en: Robot Score When Splatted
lt: Robotų taškai, kai sutrėškia

en: Robot Score When Waiting
lt: Robotų taškai, kai laukiama

en: Rolling for %s
lt: Ridena %s

en: Rotate counterclockwise
lt: Sukti prieš laikrodžio rodyklę

en: Rules
lt: Taisyklės

en: S
lt: P

en: SE
lt: PR

en: SIZE
lt: DYDIS

en: SW
lt: PV

en: Safe Moves
lt: Saugūs ėjimai

en: Safe Teleports:
lt: Saugūs teleportai:

en: Scanning private game directory...
lt: Skanuoju privatų žaidimo katalogą...

en: Scanning private object directory...
lt: Skanuoju privatų objektų katalogą...

en: Scanning public game directory...
lt: Skanuoju viešą žaidimo katalogą...

en: Scanning public object directory...
lt: Skanuoju viešą objektų katalogą...

en: Scenario
lt: Scenarijus

en: Score
lt: Taškai

en: Score Required To Get A Safe Teleport
lt: Taškai, reikalingi gauti saugiam teleportui

en: Score:
lt: Taškai:

en: Score:
lt: Taškai:

en: Score: HoraPe
lt: Taškai: HoraPe

en: Seconds left: %d
lt: Sekundės liko: %d

en: Seed
lt: Sėkla

en: Seed value:
lt: Sėklos reikšmė:

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Select Background Tiles:
lt: Pasirink koklius fonui:

en: Select Game
lt: Pasirink žaidimą

en: Select Map:
lt: Pasirink planą:

en: Select Tile Background:
lt: Pasirink koklių foną:

en: Select Tiles:
lt: Pasirink koklius:

en: Select a new game
lt: Pasirinkti naują žaidimą

en: Select a new game variation
lt: Pasirink naują žaidimo variantą

en: Select background:
lt: Pasirink foną:

en: Select dice to re-roll, press Roll!, or select score slot.
lt: Pasirink kauliukus kuriuos perridenti, spausk Ridenti! arba pasirink rezultatų eilutę.

en: Select scenario:
lt: Pasirink scenarijų:

en: Select theme:
lt: Pasirink temą:

en: Send comments and bug reports to:
            pancho@nuclecu.unam.mx or
            mmeeks@gnu.org
    
    Tiles under the General Public License.
lt: Siųsk komentarus ir klaidų pranešimus mums:
            pancho@nuclecu.unam.mx or
            mmeeks@gnu.org
    
    Išdėliota pagal General Public License.

en: Send comments and bug reports to: itp@gnu.org
    Tiles under the General Public License.
lt: Siųsk komentarus ir klaidų pranešimus į: itp@gnu.org
    Išleista pagal General Public License.

en: Send comments and bug reports to: sjm@acm.org, itp@gnu.org
lt: Siųsk komentarus ir klaidų pranešimus į: sjm@acm.org, itp@gnu.org

en: Set game configuration
lt: Nustatyti žaidimo savybes

en: Set game scenario
lt: Nustatyti žaidimo scenarijų

en: Set starting level (1-10)
lt: Nustatyti pradinį lygį (1-10)

en: Show _Tool Bar
lt: Rodyti įrankių _juostą

en: Show grid
lt: Rodyti groteles

en: Show high scores and exit
lt: Parodyti rekordus ir išeiti

en: Show thoughts during turn
lt: Rodyti mintis ėjimo metu

en: Shu_ffle tiles
lt: Su_maišyti koklius

en: Shuffle
lt: Sumaišyti

en: Shuffle tiles
lt: Sumaišyti koklius

en: Size of board (2-6)
lt: Lentos dydis (2-6)

en: Size of mines
lt: Langelių dydis

en: Small (368x264)
lt: Mažas (368x264)

en: Small Straight [30]
lt: Mažoji tiesė [30]

en: Sol_ve
lt: _Išspręsti

en: Solve the game
lt: Išspręsti žaidimą

en: Sorry, I can't find
    a playable configuration.
lt: Labai gaila, bet nebėra
    kaip žaisti toliau.

en: Sorry, there are no more valid moves.
lt: Gaila, bet daugiau nėra galimų ėjimų.

en: Sorry, this feature is not (yet) implemented.
lt: Atsiprašau, ši ypatybė dar neįgyvendinta.

en: Sound
lt: Garsai

en: Sounds
lt: Garsai

en: Speed
lt: Greitis

en: Splats
lt: Sutrėškimai

en: Stagger flips
lt: Svaigstantys apsivertimai

en: Standard Robots Keys
lt: Standartiniai Robots klavišai

en: Start a new game giving a seed number...
lt: Pradėti naują žaidimą su duotu sėklos skaičiumi...

en: Start a new game of a different variation
lt: Pradėti naują žaidimą kitomis taisyklėmis

en: Start a new game with a different seed
lt: Pradėti naują žaidimą su kitokia sėkla

en: Start cave:
lt: Pradinis urvas:

en: Start this game over
lt: Pradėti šį žaidimą iš naujo

en: Starting Level:
lt: Pradinis lygis:

en: Starting level:
lt: Pradinis lygis:

en: Stock left:
lt: Malkoje liko:

en: Stock left:  0
lt: Malkoje liko:  0

en: Streaks
lt: Bruožai

en: Suggest a move
lt: Pasiūlyti ėjimą

en: Suit font (large):
lt: Rūšies šriftas (didelis)

en: Suit font (medium):
lt: Rūšies šriftas (vidutinis):

en: Suit font (small):
lt: Rūšies šriftas (mažas):

en: Super Safe Moves
lt: Itin saugūs ėjimai

en: Switch level:
lt: Šokti į lygį:

en: Tali top scores
lt: Tali geriausi rezultatai

en: Teleport:
lt: Teleportas:

en: Tetravex clone
    (Comments to: Lars.Rydlinge@HIG.SE)
lt: Tetravex klonas
    (Komentarų laukia: Lars.Rydlinge@HIG.SE)

en: That move is invalid.
lt: Toks ėjimas negalimas.

en: The cave you are trying to load includes an object, that wasn't declared.
lt: Urve, kurį tu bandai įkelti, yra objektas, kuris nebuvo deklaruotas.

en: The cave you are trying to load it to big for this game.
lt: Urvas, kurį tu bandai įkelti, yra per didelis šiam žaidimui

en: The game is over.
    No hints are available
lt: Žaidimas baigėsi.
    Nebeturiu ką patarti

en: The game was a draw.
lt: Žaidimas baigėsi lygiosiomis.

en: Theme
lt: Tema

en: There are no safe locations to teleport to!!
lt: Nėra saugios vietos kur teleportuotis!!

en: There are no teleport locations left!!
lt: Neliko nei vienos teleporto vietos!!

en: This game does not have hint support yet.
lt: Šis žaidimas kol kas neturi patarimų palaikymo.

en: This game is unable to provide a hint.
lt: Šis žaidimas nesugeba duoti patarimų.

en: This session: %d%%
lt: Ši sesija: %d%%

en: Three card deals
lt: Traukiama po tris kortas

en: Tile Background
lt: Koklių fonas

en: Tile Background:
lt: Koklių fonas:

en: Tile set:
lt: Skridinėlių rūšis:

en: Tiles
lt: Kokliai

en: Tiles Left:
lt: Koklių liko:

en: Tiles don't match!
lt: Kokliai skirtingi!

en: Time:
lt: Laikas:

en: Time:
lt: Laikas:

en: Tiny
lt: Mažiukas

en: Tiny (184x132)
lt: Smulkutis (184x132)

en: Toggle display of the toolbar
lt: Perjungti įrankių juostos rodymą

en: Total
lt: Suma

en: Total: %d%%
lt: Iš viso: %d%%

en: Tourniquets are not recommended unless in the direst emergency
lt: Turniketų geriau nenaudoti, nebent baisiausiame pavojuje

en: Try moving cards down from the foundation
lt: Bandyk kortas iš fondo nukelti žemyn

en: Try rearranging the cards
lt: Bandyk pertvarkyti kortas

en: Type 1 Robot Score
lt: Tipo 1 robotų taškai

en: Type 1 Robot Score When Splatted
lt: Tipo 1 robotų taškai, kai sutrėškia

en: Type 1 Robot Score When Waiting
lt: Tipo 1 robotų taškai, kai laukiama

en: Type 2 Robot Score
lt: Tipo 2 robotų taškai

en: Type 2 Robot Score When Splatted
lt: Tipo 2 robotų taškai, kai sutrėškia

en: Type 2 Robot Score When Waiting
lt: Tipo 2 robotų taškai, kai laukiama

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo the last move
lt: Atšaukti paskutinį ėjimą

en: Unknown color
lt: Nežinoma spalva

en: Unknown suit
lt: Nežinoma rūšis

en: Unknown value
lt: Nežinoma vertė

en: Up:
lt: Aukštyn:

en: Upper total
lt: Aukštesniųjų suma

en: Value
lt: Reikšmė

en: Variation on game rules
lt: Žaidimo taisyklių variantas

en: Vertical:
lt: Stačiai:

en: View the scores
lt: Pažiūrėti taškus

en: W
lt: V

en: Wait:
lt: Laukti:

en: Warn on invalid moves
lt: Įspėti, jei ėjimas negalimas

en: Warn when tiles don't match
lt: Įspėti, kai kokliai nesutampa

en: Warnings
lt: Įspėjimai

en: Welcome to Glines!
lt: Malonu, kad pasileidai Glines!

en: Welcome to Gnome Klotski
lt: Sveikas patekęs į Gnome Klotski

en: Welcome to Iagno!
lt: Sveikas patekęs į Iagno!

en: Welcome to Same Gnome!
lt: Malonu, kad pasileidai Same Gnome!

en: Welcome to gataxx!
lt: Malonu matyti tave gataxx!

en: Welcome to the game of Tali
lt: Sveikas atradęs žaidimą Tali

en: Well, why did you run this anyways???
lt: Gerai, o kodėl tu tai vis dėlto paleidai???

en: What dice to roll again (<RETURN> for none)?
lt: Kuriuos kauliukus ridenti vėl (<ENTER> jei nei vieno)?

en: What is the name of player #%d ?
lt: Koks žaidėjo #%d vardas?

en: When without a stapler, a staple and a ruler will work
lt: Jei neturi susegiklio, pabandyk sąsagą įsegti liniuote

en: Where do you want to put that?
lt: Kur nori tai padėti?

en: Width of grid
lt: Lauko plotis

en: Worm %d
lt: Kirminas %d

en: Worm %d:
lt: Kirminas %d:

en: Written for my wife, Matylda
    Send comments and bug reports to: janusz.gorycki@intel.com
lt: Parašytas mano žmonai, Matyldai
    Siųsk komentarus ir klaidų pranešimus man: janusz.gorycki@intel.com

en: Yellow
lt: Geltona

en: Yes
lt: Taip

en: You Cannot Change the Game Type When Playing
lt: Tu negali pakeisti žaidimo tipo bežaisdamas

en: You gained an extra life!
lt: Tu gavai papildomą gyvybę!

en: You're only allowed three rolls! Select a score box.
lt: Tau leidžiama ridenti triskart! Pasirink rezultatų eilutę

en: _Advanced
lt: _Meistras

en: _Down
lt: _Žemyn

en: _Left
lt: _Kairėn

en: _Medium
lt: _Vidutiniokas

en: _Move
lt: _Perkelti

en: _Novice
lt: _Naujokas

en: _Right
lt: _Dešinėn

en: _Select...
lt: Pasi_rink...

en: _Sound
lt: _Garsas

en: _Up
lt: _Aukštyn

en: ace
lt: tūzas

en: aces
lt: tūzai

en: an empty Foundation
lt: tuščią fondą

en: an empty Foundation pile
lt: tuščią fondo krūvelę

en: an empty Tableau pile
lt: tuščią krūvelę ant stalo

en: an empty Tableau slot
lt: tuščią skylę ant stalo

en: an empty bottom slot
lt: tuščią apatinę skylę

en: an empty corner slot
lt: tuščią kampinę skylę

en: an empty left slot
lt: tuščią kairiąją skylę

en: an empty right slot
lt: tuščią dešiniąją skylę

en: an empty slot
lt: tuščią skylę

en: an empty slot on tableau
lt: tuščią skylę ant stalo

en: an empty top slot
lt: tuščią viršutinę skylę

en: appropriate Foundation pile
lt: atitinkamą fondo krūvelę

en: black joker
lt: juodasis jokeris

en: classic robots
lt: klasikiniai robots

en: clubs
lt: kryžių

en: cows
lt: karvės

en: current: %d losses
lt: sąskaita: %d pralošimų

en: current: %d wins
lt: sąskaita: %d laimėjimų

en: diamonds
lt: būgnų

en: disabled
lt: uždraustas

en: eggs
lt: kiaušiniai

en: eight
lt: aštuonakė

en: empty slot on foundation
lt: tuščią skylę fonde

en: empty space on tableau
lt: tuščią vietą ant stalo

en: five
lt: penkiakė

en: four
lt: keturakė

en: gataxx is a Gnome port of the old game ataxx.  It is derived from Ian Peters' iagno code.
lt: gataxx yra seno žaidimo ataxx Gnome portas. Jis kilęs iš Ian Peters'o iagno kodo.

en: gnomes
lt: gnomai

en: hearts
lt: širdžių

en: itself
lt: pačios

en: jack
lt: valetas

en: jacks
lt: valetai

en: king
lt: karalius

en: kings
lt: karaliai

en: mice
lt: pelės

en: nightmare
lt: košmaras

en: nine
lt: devynakė

en: obsolete function - delay turned off by default)
lt: pasenusi funkcija - delsimas paprastai būna išjungtas

en: off the board
lt: lauk iš lentos

en: queen
lt: dama

en: queens
lt: damos

en: robots
lt: robotai

en: robots with safe teleport
lt: robotai su saugiais teleportu

en: robots2 easy
lt: palengvinti robots2

en: seven
lt: septynakė

en: six
lt: šešiakė

en: something
lt: ką nors

en: spades
lt: vynų

en: ten
lt: dešimtakė

en: the appropriate Foundation pile
lt: atitinkamą fondo krūvelę

en: three
lt: triakė

en: to an empty foundation
lt: į tuščią fondą

en: two
lt: dviakė

en: windows
lt: windowsai

en: wins: %d, losses: %d
lt: laimėjimai: %d, pralošimai: %d

en: won: %d, lost: %d
lt: laimėta: %d, pralošta: %d
