pan 0.9.3 - en to lt translation catalogue (449 entries)

en:  (Moderated)
lt:  (Moderuojama)

en:  (Read-Only)
lt:  (Tik skaitymui)

en: "stay connected" sent to %s
lt: "stay connected" nusiųsta į %s

en: % Done
lt: % Atlikta

en: %d tasks still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
lt: %d užduočių dar aktyvios arba laukia eilės.
    Ar tikrai nori išeiti iš Pan?

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
lt: %s
    
    Tenkina: %u
    Grupė: %s
    Taisyklė: %s

en: %s (%d tries)
lt: %s (%d bandymų)

en: (%s for user-specified text)
lt: (%s -- vartotojo nurodytas tekstas)

en: (e.g., *anime*)
lt: (pvz. *autos*)

en: 1 task still active or queued.
    Are you sure you want to exit Pan?
lt: 1 užduotis dar aktyvi arba laukia eilės.
    Ar tikrai nori išeiti iš Pan?

en: <More>
lt: <Daugiau>

en: > [quoted text muted]
lt: > [cituojamas tekstas paslėptas]

en: A newsreader for GNOME
lt: GNOME naujienų skaityklė

en: AND
lt: IR

en: Aborting
lt: Nutraukiama

en: About
lt: Apie

en: About %s
lt: Apie %s

en: Account name:
lt: Sąskaitos vardas:

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Add ``/%s'' to path
lt: Pridėti „/%s“ prie kelio

en: Address
lt: Adresas

en: Address:
lt: Adresas:

en: All Groups
lt: Visos grupės

en: Also Download Article Bodies
lt: Taip pat parsiųsti laiškų tekstus

en: An error occurred writing to the server.
lt: Įvyko klaida rašant į serverį

en: Applying Rule to Selected Groups
lt: Pažymėtoms grupėms pritaikoma taisyklė

en: Applying rule `%s' to Group `%s'
lt: Pritaikoma taisyklė „%s“ grupei „%s“

en: Article "%s" not flagged for any particular server; using current
lt: Laiškas „%s“ nebuvo pažymėtas jokio serverio vėliavėle, naudoju esamą

en: Article Cache
lt: Laiškų kešas

en: Article Pane
lt: Laiškų skydelis

en: Articles
lt: Laiškai

en: Articles/Mail posted before
lt: Laiškai, išsiųsti anksčiau

en: Articles/Mail queued for posting via the "Send Later" button
lt: Laiškai, padėti į siuntimo eilę per „Siųsti vėliau“ mygtuką

en: Attachment: %s - %s - %s
lt: Priedas: %s - %s - %s

en: Authentication failed: %s
lt: Autentikacija nepavyko: %s

en: Authentication failed: need a password
lt: Autentikacija nepavyko: reikia slaptažodžio

en: Author
lt: Autorius

en: Author:
lt: Autorius:

en: Authorization
lt: Autorizacija

en: Authors
lt: Autoriai

en: BUG IN CODE
lt: KLAIDA KODE

en: BUG!!
lt: KLAIDA!

en: Body Background
lt: Laiško fonas

en: Body Foreground
lt: Laiško tekstas

en: Bozos
lt: Kaliausės

en: Bug in Code
lt: Klaida kode

en: Cache
lt: Kešas

en: Cached Article "%s"
lt: Keše esantis laiškas „%s“

en: Can't parse the From: line; hope for the best.
lt: Nepavyko išnagrinėti Nuo: eilutės; tikėkis geriausio.

en: Cancel Selected Task(s)
lt: Nutraukti pažymėtas užduotis

en: Cancelling message "%s"
lt: Atšaukiamas laiškas „%s“

en: Case Sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear Disk Cache
lt: Išvalyti disko kešą

en: Clear Queue
lt: Išvalyti eilę

en: Clear this log.
lt: Išvalyti šį logą.

en: Close
lt: Uždaryti

en: Close the Log Viewer.
lt: Uždaryti logų peržiūrą.

en: Collapse all Threads
lt: Suskleisti visas gijas

en: Colors
lt: Spalvos

en: Congratulations
lt: Sveikinu

en: Connect Failure
lt: Prisijungimo nesėkmė

en: Connecting
lt: Jungiasi

en: Connecting to mail server
lt: Jungiuosi prie pašto serverio

en: Couldn't create directory `%s': %s
lt: Nepavyko sukurti katalogo „%s“: %s

en: Couldn't load font "%s"
lt: Negaliu įkelti šrifto „%s“

en: Couldn't select group "%s"
lt: Negalėjau pasirinkti grupės „%s“

en: Create a mail reply to the sender.
lt: Atsakyti laiško siuntėjui el. paštu

en: Create a new folder.
lt: Sukurti naują aplanką

en: Created folder pan.sendlater
lt: Sukurtas aplankas pan.sendlater

en: Created folder pan.sent
lt: Sukurtas aplankas pan.sent

en: Custom Headers
lt: Papildomos antraštės

en: Data Directory
lt: Duomenų katalogas

en: Data Directory:
lt: Duomenų katalogas:

en: Date
lt: Data

en: Date:
lt: Data:

en: Decoded "%s" from group "%s", "%s" part #%d
lt: Iškoduotas „%s“ iš grupės „%s“, „%s“ dalis #%d

en: Decoding "%s"
lt: Iškoduojamas „%s“

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete Cache when exiting Pan
lt: Išvalyti kešą išeinant iš Pan

en: Delete the selected folder.
lt: Ištrinti pažymėtą aplanką

en: Delete the selected group(s) from Pan.
lt: Pašalinti pažymėtą grupę(es) iš Pan

en: Description
lt: Aprašymas

en: Directories
lt: Katalogai

en: Directory for saving attached files
lt: Katalogas, į kurį saugoti prisegtas bylas

en: Disconnecting
lt: Atsijungiama

en: Disk Cache:
lt: Disko kešas:

en: Display - Groups
lt: Rodymas - Grupės

en: Display - Threads
lt: Rodymas - Gijos

en: Display Name:
lt: Rodomas vardas:

en: Display article dates in local time instead of UTC
lt: Rodyti laiškų datas vietiniu laiku, o ne UTC.

en: Don't add the "User-Agent" identification header
lt: Nepridėti „User-Agent“ atpažinimo antraštės

en: Download
lt: Parsiųsti

en: Download All Headers
lt: Parsiųsti visas antraštes

en: Download Directory
lt: Parsiuntimo katalogas

en: Download Directory:
lt: Parsiuntimo katalogas:

en: Download Flagged Articles
lt: Parsiųsti laiškus su vėliavėlėmis

en: Download New Headers
lt: Parsiųsti naujas antraštes

en: Download New Headers when the Group is Loaded
lt: Parsiųsti naujas antraštes įkeliama grupę

en: Download a list of new groups from the selected servers.
lt: Parsiųsti naujų grupių sąrašą iš pažymėtų serverių

en: Downloading %d articles from group %s
lt: Parsiunčiami %d laiškai iš grupės %s

en: Downloading article "%s" failed.
lt: Nepavyko parsiųsti laiško „%s“.

en: E-Mail send failed.
lt: Nepavyko išsiųsti el. paštu.

en: E-mail
lt: El. paštas

en: E-mail Message "%s" not sent.
lt: El. laiškas „%s“ neišsiųstas.

en: E-mail Message "%s" sent.
lt: El. laiškas „%s“ išsiųstas.

en: E-mail address:
lt: El. pašto adresas:

en: ERROR: Message appears to have no new content.
lt: KLAIDA: Atrodo, kad laiške nėra nieko naujo.

en: ERROR: Message is empty.
lt: KLAIDA: Laiškas yra tuščias.

en: ERROR: Must have one author in From: line
lt: KLAIDA: Turi būti vienas autorius eilutėje Nuo:

en: ERROR: No recipients specified.
lt: KLAIDA: Nenurodytas joks gavėjas.

en: ERROR: No subject specified.
lt: KLAIDA: Nenurodyta jokia tema.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
lt: KLAIDA: Siunčiama į labai didelį kiekį grupių.

en: Edit...
lt: Keisti...

en: Email Address:
lt: El. pašto adresas:

en: Error
lt: Klaida

en: Error reading from socket.
lt: Klaida skaitant iš lizdo.

en: Error writing to socket.
lt: Klaida rašant į lizdą.

en: Expand all Threads
lt: Išplėsti visas gijas

en: Export .newsrc...
lt: Eksportuoti .newsrc...

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Filename
lt: Bylos vardas

en: Fill articles for reading at column
lt: Užpildyti laiškus skaitymui stulpelyje

en: Filtering Articles
lt: Filtruojami laiškai

en: Find:
lt: Rasti:

en: Flag Selected Articles
lt: Pažymėti laiškus vėliavėlėmis

en: Folder "%s" already exists.
lt: Jau yra toks aplankas „%s“

en: Folders
lt: Aplankai

en: Followup-To
lt: Pratęsimas-į

en: Followup-To:
lt: Pratęsimas-į:

en: Followup-To:
lt: Pratęsimas-į:

en: Fonts
lt: Šriftai

en: For example: John Doe
lt: Pavyzdžiui: Petras Kubilius

en: For example: UUNET Server
lt: Pavyzdžiui: omnitel serveris

en: For example: user@host.com
lt: Pavyzdžiui: kazkas@bendrove.lt

en: For_ward article by E-mail
lt: _Persiųsti laišką el. paštu

en: Forward article by E-mail
lt: Persiųsti laišką el. paštu

en: From:
lt: Nuo:

en: From:
lt: Nuo:

en: GEOMETRY
lt: GEOMETRIJA

en: General
lt: Bendra

en: Generate Message-ID
lt: Sugeneruoti Message-ID

en: Get List of _All Groups
lt: Gauti _visų grupių sąrašą

en: Get List of _New Groups
lt: Gauti _naujų grupių sąrašą

en: Getting %s for "%s"
lt: Gaunamos %s į „%s“

en: Getting %s from %s
lt: Gaunu %s iš %s

en: Getting header list failed: %s
lt: Nepavyko gauti antraščių sąrašo: %s

en: Global Settings
lt: Bendros nuostatos

en: Go Online for Server "%s"?
lt: Prisijungti dėl serverio „%s“?

en: Got %d new groups
lt: Gauta %d naujų grupių

en: Got %d news groups for "%s"
lt: Gauta %d naujų grupių iš „%s“

en: Got %s descriptions for "%s"
lt: Gauta %s grupių aprašymų iš „%s“

en: Got %s groups for "%s"
lt: Gauta %s grupių į „%s“

en: Got %u groups for "%s"
lt: Gauta %u grupių į „%s“

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
lt: Gavau netikėtą atsakymą iš pašto serverio: tikėjausi %d; gavau %s

en: Group list font
lt: Grupių sąrašo šriftas

en: Grouplist Pane
lt: Grupių sąrašo skydelis

en: Groups
lt: Grupės

en: HEY you forgot to put a message here! :)
lt: Ėė, tu užmiršai čia įrašyti laišką! :)

en: Handshaking with mail server
lt: Pasisveikinu su pašto serveriu

en: Headers to Show
lt: Rodomos antraštės

en: I have no idea what I'm doing with Article ``%s''
lt: Visai nesuprantu, kas daroma su laišku „%s“

en: INFORMATION: Please be aware that posts to "%s" will not appear until approved by the group's moderator.
lt: INFORMACIJA: žinok, kad skelbimai į „%s“ pasirodys tik tuomet, kai moderatorius patvirtins juos.

en: Idle Seconds Before Timeout:
lt: Neveiklos sekundės iki laiko ribos:

en: If you belong to an organization and would like for your organization's name to appear with your posts, type in your organization name below.  This information is optional, you may leave it blank.
lt: Jei tu priklausai organizacijai, ir norėtum, kad organizacijos pavadinimas būtų matomas visuose laiškuose, įrašyk pavadinimą žemiau. Ši informacija nebūtina, gali ją palikti tuščią.

en: If you must log on to your news (NNTP) server, then select the check box below.
lt: Jei tu turi užsiregistruoti savo naujienų (NNTP) serveryje, uždėk varnelę žemiau.

en: Ignored
lt: Ignoruojamoje

en: Ignored Threads
lt: Ignoruojamos gijos

en: Import .newsrc...
lt: Importuoti .newsrc...

en: Invalid folder name: "%s"
lt: Blogas aplanko vardas: „%s“

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Lead Programmer
lt: Pagrindinis programuotojas

en: Lines
lt: Eilutės

en: List Newsgroups failed: %s
lt: Nepavyko gauti naujienų grupių sąrašo: %s

en: Loaded %d of %d articles
lt: Įkelta %d iš %d laiškų

en: Loading %s
lt: Įkeliamas %s

en: Loading %u of %d groups
lt: Įkeliama %u iš %d grupių

en: Loading group `%s'
lt: Įkeliama grupė „%s“

en: Loads Article
lt: Įkelia laišką

en: Loads Group
lt: Įkelia grupę

en: Location
lt: Vieta

en: Log Entry
lt: Logo įrašas

en: Lost connection to server
lt: Prarastas ryšys su serveriu

en: MODE READER check failed: %s
lt: MODE READER patikrinimas nepavyko: %s

en: Mail Sent!
lt: Paštas išsiųstas!

en: Mail Server
lt: Pašto serveris

en: Mail Server Not Ready
lt: Pašto serveris nepasiruošęs

en: Mail To:
lt: Siųsti kam:

en: Mailing Article ``%s''
lt: Siunčiamas laiškas „%s“

en: Mark as
lt: Pažymėti kaip

en: Mark as Unread
lt: Pažymėti neskaitytais

en: Maximum
    Connections
lt: Jungčių maksimumas

en: Maximum Number of Task Retries before Giving Up
lt: Didžiausias užduoties bandymų skaičius prieš nutraukiant

en: Maximum Total Number of Connections
lt: Didžiausias bendras jungčių skaičius

en: Megs
lt: MB

en: Message
lt: Laiškas

en: Message Body
lt: Laiško tekstas

en: Message-ID:
lt: Laiško ID:

en: Message-Id
lt: Laiško-Id

en: Message-Id:
lt: Laiško Id:

en: Misc
lt: Įvairūs

en: More Headers
lt: Daugiau antraščių

en: Most Recent Headers
lt: naujausias antraštes

en: Move Selected Task(s) Down
lt: Perkelti pažymėtas užduotis žemyn

en: Move Selected Task(s) To Bottom
lt: Perkelti pažymėtas užduotis į apačią

en: Move Selected Task(s) To Top
lt: Perkelti pažymėtas užduotis į viršų

en: Move Selected Task(s) Up
lt: Perkelti pažymėtas užduotis aukštyn

en: Move to the Next Group with Unread Messages.
lt: Pereiti prie kitos grupės su neskaitytais laiškais

en: Move to the Next Group.
lt: Pereiti prie kitos grupės.

en: Mute Quoted Text
lt: Paslėpti cituojamą tekstą

en: My server requires my username and password
lt: Mano serveris reikalauja vartotojo vardo ir slaptažodžio

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) not posted.
lt: NNTP laiškas „%s“ (%d iš %d) nepaskelbtas.

en: NNTP Article "%s" (%d of %d) posted.
lt: NNTP laiškas „%s“ (%d iš %d) paskelbtas.

en: NNTP handshake failed: %s
lt: Nepavyko NNTP handshake: %s

en: Name
lt: Vardas

en: New
lt: Naujas

en: New Folder Name:
lt: Naujo aplanko pavadinimas:

en: New Groups
lt: Naujos grupės

en: New groups retrieval failed: %s
lt: Nepavyko gauti naujų grupių sąrašo: %s

en: New...
lt: Naujas...

en: News (NNTP) server:
lt: Naujienų (NNTP) serveris:

en: News Server
lt: Naujienų serveris

en: Newsgroups
lt: Naujienų grupės

en: Newsgroups (if more than one group)
lt: Naujienų grupės (jei daugiau nei viena grupė)

en: Newsgroups:
lt: Naujienų grupės:

en: Next Unread _Group
lt: Kita neskaityta _grupė

en: No Address
lt: Nėra adreso

en: No Filename
lt: Nėra bylos vardo

en: No Known Recipients
lt: Nėra žinomų gavėjų

en: No Recipients!
lt: Nėra gavėjų!

en: No Sender Specified!
lt: Nenurodytas siuntėjas!

en: No Servers Defined
lt: Nėra apibrėžtų serverių

en: No Tasks
lt: Nėra užduočių

en: No articles found for group "%s"
lt: Grupėje „%s“ laiškų nerasta

en: No new articles in group "%s"
lt: Nei vieno naujo laiško grupėje „%s“

en: Not Named
lt: Neįvardintas

en: Not Queued
lt: Nėra eilėje

en: OR
lt: ARBA

en: Offline
lt: Atsijungęs

en: Online Settings
lt: Ryšio nuostatos

en: Online Status
lt: Prisijungimo būsena

en: Online Users _Manual
lt: Tinkle esantis Vartotojo žinynas

en: Online/Offline Settings...
lt: Ryšio nuostatos...

en: Open the Connection Manager
lt: Atidaryti Užduočių tvarkyklę

en: Open the Task Manager
lt: Atidaryti Užduočių tvarkyklę

en: Options
lt: Nuostatos

en: Organization:
lt: Organizacija:

en: Pan %s Task Manager
lt: Pan %s Užduočių tvarkyklė

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
lt: Pan %s Užduočių tvarkyklė (%d Eilėje, %d Vykdoma)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Failed)
lt: Pan %s Užduočių tvarkyklė (%d Eilėje, %d Vykdoma, %d Nepavyko)

en: Pan - Log Viewer
lt: Pan - Logų peržiūra

en: Pan - Task Manager
lt: Pan - Užduočių tvarkyklė

en: Pan Setup Wizard
lt: Pan nustatymo žynys

en: Pan _Homepage
lt: Pan _tinklapis

en: Pan should ask before going online
lt: Pan turi paklausti prieš prisijungdama

en: Pan should go online as needed without asking
lt: Pan turi neklausdama prisijungti, kai reikia

en: Pan should quietly stay offline until told otherwise
lt: Pan turi tyliai būti atsijungusi, kol nepaliepta kitaip

en: Pan: Preferences
lt: Pan: Nuostatos

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: People can reply to your posts by sending you an e-mail message at the following address.
lt: Žmonės gali atsakyti į tavo laiškus, siųsdami el. laišką šiuo adresu.

en: Per-Server Settings
lt: Kiekvieno serverio nuostatos

en: Please Select a Folder from the Group list.
lt: Prašau, pasirink aplanką iš Grupių sąrašo.

en: Please don't begin folders with "pan."; it confuses me terribly.
lt: Prašau, nepradėk aplankų su „pan.“; tai mane baisiai trikdo.

en: Please enter the name of the mail server to use when sending e-mail messages.
lt: Įvesk pavadinimą pašto serverio, kuris bus naudojamas siųsti laiškams el. paštu.

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Post To Groups:
lt: Skelbti grupėse:

en: Post a new message to the current group.
lt: Skelbti naują laišką esamoje grupėje

en: Post a reply to the message on the news server.
lt: Rašyti atsakymą į laišką naujienų serveryje

en: Post anyway, despite these problems?
lt: Vistiek siųsti, nekreipiant dėmesio į šias bėdas?

en: Post anyway, despite this problem?
lt: Vistiek siųsti, nekreipiant dėmesio į šią bėdą?

en: Posting Article ``%s''
lt: Skelbiamas laiškas „%s“

en: Posting and Mailing Article ``%s''
lt: Skelbiamas ir siunčiamas laiškas „%s“

en: Posting article "%s" part %d of %d.
lt: Skelbiu laiško „%s“ %d dalį iš %d.

en: Preparing to Send Mail
lt: Ruošiuosi siųsti paštą

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print Command:
lt: Spausdinimo komanda:

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Processing "%s"
lt: Apdorojamas „%s“

en: Profile Name
lt: Profilio pavadinimas

en: Profile Name:
lt: Profilio pavadinimas:

en: Programmer, 0.6 - 0.7
lt: Programuotojas, 0.6 - 0.7

en: QUIT failed: %s
lt: Nepavyko QUIT: %s

en: Queued
lt: Yra eilėje

en: Read
lt: Skaitytas

en: References (if article is a reply)
lt: Nuorodos (jei laiškas yra atsakymas)

en: References:
lt: Nuorodos:

en: Refresh a list of groups from the selected servers.
lt: Atnaujinti grupių sąrašus iš pažymėtų serverių

en: Regular Expression
lt: Reguliari išraiška

en: Reply To:
lt: Atsakyti-kam:

en: Reply-To (if different from Author)
lt: Atsakyti-kam (jei skiriasi nuo Autoriaus)

en: Reply-To:
lt: Atsakyti-kam:

en: Reply-To:
lt: Atsakyti-kam:

en: Requeue selected failed Task(s)
lt: Iš naujo įdėti į eilę nepavykusias užduotis

en: Reserve
lt: Rezervuoti

en: Retrieving %d new groups for "%s"
lt: Gaunama %d naujų grupių iš „%s“

en: Retrieving 0 new groups for "%s"
lt: Gaunama 0 naujų grupių iš „%s“

en: Rewrap
lt: Iš naujo laužyti

en: Rewrap all the text in the Message Body.
lt: Iš naujo sulaužyti visą laiško tekstą.

en: Rot13 Selected Text
lt: Pritaikyti Rot13 kodavimą pažymėtam tekstui

en: Rule applies to all newsgroups
lt: Taisyklė taikoma visoms grupėms

en: Rule applies to specific newsgroups:
lt: Taisyklė taikoma nurodytoms grupėms:

en: Rule applies to:
lt: Taisyklė taikoma šioms:

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Rules Tool.
lt: Taisyklių įrankis.

en: Running
lt: Vykdoma

en: SMTP Port:
lt: SMTP prievadas:

en: SMTP Server:
lt: SMTP serveris:

en: Same as --debug-socket
lt: Tas pats kaip --debug-socket

en: Sampling %d articles
lt: Mėginami %d laiškus

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save Profile
lt: Išsaugoti profilį

en: Save message to file
lt: Išsaugoti laišką į bylą

en: Save the log to file
lt: Išsaugoti logą į bylą.

en: Save this log to a file.
lt: Išsaugoti šį logą į bylą.

en: Saved "%s"
lt: Išsaugotas „%s“

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
lt: Išsaugotos %d grupės iš „%s“ per %.1f sekundes (%.0f grupių/sek.)

en: Saving "%s"
lt: Saugomas „%s“

en: Saving group `%s'
lt: Išsaugoma grupė „%s“

en: Select .newsrc File to Read:
lt: Pasirink, kurią .newsrc bylą nuskaityti:

en: Select .newsrc File to Write:
lt: Pasirink, į kurią .newsrc bylą įrašyti:

en: Selection
lt: Pažymėjimas

en: Selects Article
lt: Pažymi laišką

en: Selects Group
lt: Pažymi grupę

en: Send Later
lt: Išsiųsti vėliau

en: Send Now
lt: Išsiųsti dabar

en: Send a reply both to the author in mail, and to the news server.
lt: Siųsti atsakymą ir laiško autoriui paštu, ir į naujienų serverį.

en: Send outgoing messages to stdout instead of smtp/nntp servers for debugging purposes.
lt: Siųsti laiškus į stdout, o ne į SMTP/NNTP serverius (derinimo tikslais)

en: Send this Message Later
lt: Išsiųsti šį laišką vėliau

en: Send this Message Now
lt: Išsiųsti šį laišką dabar

en: Sending 'stay connected' request
lt: Siunčiama 'stay connected' užklausa

en: Sending Mail
lt: Siunčiamas paštas

en: Server
lt: Serveris

en: Server "%s" is Offline; no new tasks will be processed
lt: Neprisijungta prie serverio „%s“; jokios naujos užduotys nebus vykdomos

en: Server "%s" is Online
lt: Prisijungta prie serverio „%s“

en: Server Address
lt: Serverio adresas

en: Server Information
lt: Serveri informacija

en: Server Port
lt: Serverio prievadas

en: Set Per-Server Connection Limits
lt: Nustatyti jungčių ribas kiekvienam serveriui

en: Set the properties for the selected group.
lt: Nurodyti pažymėtos grupės savybes

en: Show Complete Binary Articles
lt: Rodyti pilnus dvejetainius laiškus

en: Show Incomplete Binary Articles
lt: Rodyti nepilnus dvejetainius laiškus

en: Show New Articles
lt: Rodyti naujus laiškus

en: Show Queued Articles
lt: Rodyti eilėje laukiančius laiškus

en: Show Read Articles
lt: Rodyti skaitytus laiškus

en: Show Saved Articles
lt: Rodyti išsaugotus laiškus

en: Show Unread Articles
lt: Rodyti neskaitytus laiškus

en: Show Watched Threads
lt: Rodyti stebimas gijas

en: Show a_lert:
lt: Rodyti įspė_jimą:

en: Show only the first part of complete multipart binary posts
lt: Rodyti tik pirmąją pilnų kelių dalių dvejetainių skelbimų dalį.

en: Signature File:
lt: Parašo byla:

en: Sorting Articles
lt: Rūšiuojami laiškai

en: Specify the geometry of the window.
lt: Nurodyti lango geometriją.

en: Status
lt: Būsena

en: Subject
lt: Tema

en: Subject:
lt: Tema:

en: Subject:
lt: Tema:

en: Subscribe
lt: Užsisakyti

en: Subscribed
lt: Užsakytos

en: Subscribed Groups
lt: Užsakytos grupės

en: Test Sound
lt: Bandyti garsą

en: Thanks to
lt: Dėkojame

en: The cache is used to keep local copies of articles
    to reduce the time connected to the network.
lt: Kešas yra naudojamas laikyti vietinėms laiškų kopijoms,
    taip sumažinant prisijungimo prie tinklo laiką.

en: The e-mail account where mail replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "From" header.
lt: El. pašto adresas, kur turėtų eiti atsakymai paštu į tavo paskelbtą laišką. Tai reikalinga tik tuomet, jei skiriasi nuo „Nuo“ lauko.

en: The newsgroup or newsgroups where replies to your posted message should go.  This is only needed if it differs from the "Post To Groups" header. 
    To direct all replies to your email address, use "Followup-To: poster"
lt: Naujienų grupė ar grupės, kur turėtų eiti atsakymai į tavo paskelbtą laišką. Tai reikalinga tik tada, jei skiriasi nuo „Skelbti grupėse“ lauko.
    Kad visi atsakymai eitų į tavo el. paštą, naudok „Skelbti-kur: poster“

en: The organization you're associated with.
lt: Organizacija, kuriai tu priklausai

en: Thread Pane
lt: Gijų skydelis

en: Time
lt: Laikas

en: Timed out waiting for the goahead to write to the server.
lt: Baigėsi laikas laukiant, kada serveris leis rašyti.

en: Timed out waiting for the goahead to write to the server: %s
lt: Baigėsi laikas laukiant, kada serveris leis rašyti: %s

en: Timed out waiting to read from the server.
lt: Baigėsi laikas laukiant skaityti iš serverio.

en: Toggling this and restarting Pan is a good idea if your fonts aren't being displayed properly.
lt: Jei šriftai rodomi prastai, gal padės šios parinkties perjungimas.

en: Total
lt: Iš viso

en: Transfer Rate
lt: Siuntimo greitis

en: Turn line wrap on/off in the Message Body
lt: Įjungti/Išjungti eilučių laužymą laiško tekste

en: Turn on article cache debugging messages.
lt: Įjungti kešo derinimo žinutes.

en: Turn on attachment decoding debugging messages.
lt: Įjungti priedų dekodavimo derinimo žinutes.

en: Turn on gui thread lock debugging messages.
lt: Įjungti GUI gijų užrakinimo derinimo žinutes.

en: Turn on newsrc decoding debugging messages.
lt: Įjungti newsrc dekodavimo derinimo žinutes.

en: Turn on pan object system debugging messages.
lt: Įjungti pan objektų sistemos derinimo žinutes.

en: Turn on socket input debugging messages.
lt: Įjungti lizdo įvesties derinimo žinutes.

en: Turn on socket input/output debugging messages.
lt: Įjungti lizdo įvesties/išvesties derinimo žinutes.

en: Turn on socket output debugging messages.
lt: Įjungti lizdo išvesties derinimo žinutes.

en: Turn on task scheduler debugging messages.
lt: Įjungti užduočių tvarkyklės derinimo žinutes.

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
lt: Įvesk grupės paieškos eilutę ir spausk ENTER.  Leidžiami pakaitos simboliai.

en: Type in the name you would like Pan to show when referring to this profile you have just setup.  You can name the profile anything you want to.
lt: Įrašyk pavadinimą, kurį norėtum, kad Pan rodytų, kai nurodomas šis ką tik sutvarkytas profilis. Tu gali pavadinti profilį kaip tik nori.

en: Type the name of your Internet news server.
lt: Įrašyk savo naujienų serverio pavadinimą.

en: UNKNOWN
lt: NEŽINOMAS

en: Unable to open connection to mail server "%s"
lt: Nepavyko prisijungti prie pašto serverio „%s“

en: Unable to parse the geometry string "%s"
lt: Negaliu išnagrinėti geometrijos eilutės „%s“

en: Unknown Content Type
lt: Nežinomas turinio tipas

en: Unknown Encoding
lt: Nežinomas kodavimas

en: Unread
lt: Nauji

en: Unread Only
lt: Tik neskaitytus

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Updated counts for %u groups out of %u
lt: Atnaujinami skaitliukai %u grupėms iš %u

en: Updating article counts for %u groups from server `%s'
lt: Atnaujinami laiškų skaitliukai %u grupėms iš serverio „%s“

en: Use Article Subject
lt: Naudoti laiško temą

en: Use Custom Filename
lt: Naudoti norimą bylos vardą

en: Use Encoded Filename
lt: Naudoti užkoduotą bylos vardą

en: Use gdk_fontset_load instead of gdk_font_load
lt: Naudoti gdk_fontset_load vietoj gdk_font_load

en: Usenet posting failed.
lt: Nepavyko paskelbti naujienų grupėse.

en: Username
lt: Vartotojas

en: WARNING: %d lines >80 characters in the message.
lt: DĖMESIO: laiško %d eilutės yra ilgesnės nei 80 ženklų.

en: WARNING: %d lines too wide in signature
lt: DĖMESIO: paraše %d eilutės yra per ilgos

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
lt: DĖMESIO: Kryžminis skelbimas nenurodant Pratęsimas-į:

en: WARNING: Following-Up to many groups.
lt: DĖMESIO: Dalyvaujama-kur daugelyje grupių.

en: WARNING: Group "%s" is read-only.
lt: DĖMESIO: Grupė „%s“ yra tik skaitymui.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
lt: DĖMESIO: Siunčiama į labai didelį kiekį grupių.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
lt: DĖMESIO: Parašo skyriklis be paties parašo.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
lt: DĖMESIO: Laiške yra vien tik cituojamas tekstas!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
lt: DĖMESIO: Laiške yra beveik tik cituojamas tekstas.

en: WARNING: Unknown group: "%s".
lt: DĖMESIO: Nežinoma grupė: „%s“.

en: WARNING: signature is more than 4 lines long
lt: DĖMESIO: parašas yra ilgesnis nei 4 eilutės

en: Waiting to decode "%s"
lt: Laukiu kol galėsiu iškoduoti „%s“

en: Watched
lt: Stebimoje

en: Watched Threads
lt: Stebimos gijos

en: We don't have a group list for server "%s".
    Shall we get one?
lt: Mes neturime grupių sąrašo iš serverio „%s“.
    Ar parsiųsti jį?

en: Welcome to Pan
lt: Sveikinu pasileidus Pan

en: When a followup changes the subject, show as new thread
lt: Kai pratęsime pakeičiama tema, rodyti lyg naują giją

en: When you post a message to a newsgroup, your display name will appear in the From field.  Type your name in as you would like it to appear.
lt: Kai tu siunti laišką į naujienų grupę, tavo vardas bus matomas „Nuo“ lauke. Įrašyk savo vardą taip, kaip nori, kad jis matytųsi.

en: Wildcard group specification:
lt: Grupės nurodomos pakaitos simboliais:

en: Wrap Text
lt: Laužyti tekstą

en: You haven't loaded an article to print.
lt: Tu neįkėlei laiško, kurį spausdinti.

en: Your Name
lt: Tavo vardas

en: Your message was saved in the folder ``pan.sendlater''
lt: Tavo laiškas buvo išsaugotas aplanke „pan.sendlater“

en: [This is an email copy of a Usenet post to "%s"]
lt: [Tai yra kopija laiško, paskelbto Usenet grupėje „%s“]

en: _Article
lt: _Laiško

en: _Delete
lt: _Pašalinti

en: _Delete article
lt: Iš_trinti laišką

en: _Navigate
lt: _Judesiai

en: _Play a Sound:
lt: _Groti garsą:

en: _Post
lt: _Rašymas

en: _Post to newsgroup
lt: _Skelbti naujienų grupėje

en: _Properties...
lt: _Savybės...

en: _Reply by E-mail
lt: Atsakyti _el. paštu

en: _Rot13 Selected Text
lt: _Rot13 pažymėtą tekstą

en: _Rules...
lt: _Taisyklės...

en: _View
lt: _Rodinys

en: _Watch thread (highlights the thread)
lt: _Stebėti giją (paryškina giją)

en: ``Followup-To: poster'': sending email to author.
lt: „Pratęsimas-į: poster“: siunčiamas el. laiškas autoriui.

en: all groups
lt: visos grupės

en: all headers
lt: visos antraštės

en: new groups
lt: naujos grupės

en: new headers
lt: naujos antraštės

en: sample
lt: mėginiai

en: socket [%p] failed its read
lt: lizdas [%p] nesugebėjo perskaityti

en: socket [%p] failed its read:
    %s
lt: lizdas [%p] nesugebėjo perskaityti:
    %s
