galeon - en to lv translation catalogue (882 entries)

en: %.2f%% - Downloading
lv: %.2f%% - Lejuplādēju

en: %Y-%m-%d
lv: %d-%m-%Y

en: %Y-%m-%d %H:%M:%S
lv: %d-%m-%Y %H:%M:%S

en: %dK of %sK bytes at %sK bytes/sec
lv: %dK no %sK baitiem, %sK baiti/sekundē

en: %s (%d kB loaded)
lv: %s (%d kB ielādēti)

en: %s (%d%% complete, %d kB of %d kB loaded%s)
lv: %s (%d%% pabeigti, %d kB no %d kB ielādēti%s)

en: %s = URL, %f = destination folder
lv: %s = URL, %f = turpākā mape

en: %s not found
lv: %s nav atrasts

en: %s not found
lv: %s nav atrasts

en: , %02d:%02d:%02d remaining
lv: , %02d:%02d:%02d atlikušas

en: A GNOME browser based on Mozilla
lv: GNOME pārlūks, bāzēts uz Mozilla

en: A file was selected when a folder was expected.
lv: Tika izvēlēts fails, kad tika sagaidīta mape.

en: A folder was selected when a file was expected.
lv: Tika izvēlēta mape, kad tika sagaidīts fails.

en: A_nimate images
lv: A_nimēt attēlus

en: About _plugins
lv: Par _iespraudņiem

en: About this application
lv: Par šo aplikāciju

en: Accept _from current server only
lv: Pieņemt tikai _no pašreizējā servera

en: Action
lv: Darbība

en: Add _bookmark
lv: Pievienot _grāmatzīmi

en: Add _bookmark here
lv: Pievienot _grāmatzīmi šeit

en: Add _folder here
lv: Pievienot _mapi šeit

en: Add a bookmark (don't open any window)
lv: Pievienot grāmatzīmi (neatvērt nekādu logu)

en: Add a bookmark for the current page to a specified folder
lv: Pievienot pašreizējas lapas grāmatzīmi norādītajā mapē

en: Add a bookmark for the current page to the default folder
lv: Pievienot pašreizējās lapas grāmatzīmi noklusētajā mapē

en: Add alias for r_oot bookmark
lv: Pievienot citā vārdā sa_knes grāmatzīmei

en: Add bookmark
lv: Pievienot grāmatzīmi

en: Add bookmark for frame
lv: Pievienot grāmatzīmi no rāmja

en: Added:
lv: Pievienots:

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Afrikaans (af)
lv: Āfrikāņu (af)

en: Al_ways use these colors
lv: _Vienmēr lietot šīs krāsas

en: Albanian (sq)
lv: Albāņu (sq)

en: Alias
lv: Citā vārdā

en: All Files
lv: Visus Failus

en: Allow Java code to be executed
lv: Atļaut Java koda izpildīšanos

en: Allow JavaScript code to be executed
lv: Atļaut JavaScript koda izpildīšanos

en: Allow Java_Script
lv: Atļaut Java_Script

en: Allow _Java
lv: Atļaut _Java

en: Allow _Java (requires plugin)
lv: Atļaut _Java (nepieciešams iespraudnis)

en: Allow _popups
lv: Atļaut _lecējlogus

en: Allow cookies from this site
lv: Atļaut kukijus no šīs lapas

en: Allow image source
lv: Atļaut attēla avotu

en: Allow images from %s
lv: Atļaut attēlus no %s

en: Allow images from this site to be loaded
lv: Atļaut attēlu ielādi šajā lapā

en: Allow pages to create popup windows
lv: Atļaut lapām izveidot izlecošus logus

en: Allow statusbar _messages
lv: Atļaut statusjoslas _ziņas

en: Allowed
lv: Atļauts

en: Always Use
lv: Vienmēr Lietot

en: Always _use this helper
lv: Vienmēr lietot š_o palīgu

en: Always us_e these fonts
lv: Vienmēr _lietot šos fontus

en: Animate images continuously
lv: Animēt attēlus atkārtoti

en: Animate images once through
lv: Animēt attēlus vienreiz viscauri

en: Arabic
lv: Arābu

en: Arabic (IBM-864)
lv: Arābu (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
lv: Arābu (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
lv: Arābu (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
lv: Arābu (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
lv: Arābu (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
lv: Arābu (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
lv: Arābu (Windows-1256)

en: Arabic (ar)
lv: Arābu (ar)

en: Armenian (ARMSCII-8)
lv: Armēņu (ARMSCII-8)

en: Ask for _destination folder on each download
lv: Jautāt pēc mērķa direktorija pie katras lejuplādes

en: Ask the user
lv: Prasīt lietotājam

en: At some locations, such as behind some corporate firewalls, you'll
    need to use a proxy to connect to the Internet.
    
    If you don't know the settings, ask your systems administrator.
    
    If you're not sure whether your location uses a proxy, you can try
    without by leaving these fields blank, and setup a proxy later in
    Galeon preferences.
lv: Dažviet, kad esat aiz korporatīva ugunsmūra, jums vajadzēs
    starpserveri, lai pieslēgtos Internetam.
    
    Ja jūs nezināt uzstādījumus, vaicājiet sistēmadministrātoram.
    
    Ja neesat pārliecināts, vai jūsu atrašanās vietā lieto starpserveri,
    jūs varat mēģināt iztikt bez tā, atstājot šos laukus tukšus un uzstādīt
    starpserveri vēlāk Galeon atvieglojumos.

en: At the _bottom of each folder
lv: Katras mapes _apakšā

en: At the _top of each folder
lv: Katras mapes a_ugšā

en: Attempt to load URL in existing Galeon window
lv: Mēģināt ielādēt URL esošajā Galeon logā

en: AutoBookmarks
lv: AutoGrāmatzīmes

en: AutoFill Anonymous
lv: Automātīski Aizpildīt Anonīmos

en: Autoconfigure _URL:
lv: Autokonfigurācijas _URL:

en: Autodetec_t
lv: Automātiski noteikt

en: Automatically
lv: Automātiski

en: Available Controls
lv: Pieejamās Kontroles

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Back history
lv: Bijusī vēsture

en: Baltic
lv: Baltu

en: Baltic (ISO-8859-13)
lv: Baltu (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
lv: Baltu (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
lv: Baltu (Windows-1257)

en: Basque (eu)
lv: Basku (eu)

en: Block cookies from this site
lv: Bloķēt kukijus no šīs lapas

en: Block image source
lv: Bloķēt attēlu avotu

en: Block images from %s
lv: Bloķēt attēlus no %s

en: Block images from this site from being loaded
lv: Bloķēt attēlu ielādi šajā lapā

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Bookmarklets
lv: Grāmatzīmītes

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Breton (br)
lv: Bretoņu (br)

en: Browsing
lv: Pārlūkošana

en: Bulgarian (bg)
lv: Bulgāru (bg)

en: Byelorussian (be)
lv: Baltkrievu (be)

en: Bypass cache
lv: Apiet kešu

en: Bypass cache and proxy
lv: Apiet kešu un starpserveri

en: Bypass proxy
lv: Apiet starpserveri

en: C_ut
lv: G_riezt

en: Cache
lv: Kešs

en: Catalan (ca)
lv: Catalīniešu (ca)

en: Celtic (ISO-8859-14)
lv: Ķeltu (ISO-8859-14)

en: Central European
lv: Centrāleiropas

en: Central European (IBM-852)
lv: Centrāleiropas (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
lv: Centrāleiropas (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
lv: Centrāleiropas (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
lv: Centrāleiropas (Windows-1250)

en: Charsets
lv: Rakstzīmes

en: Chinese
lv: Ķīniešu

en: Chinese (zh)
lv: Ķīniešu (zh)

en: Chinese Simplified (GB18030)
lv: Ķīniešu Vienkāršotā (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
lv: Ķīniešu Vienkāršotā (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
lv: Ķīniešu Vienkāršotā (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
lv: Ķīniešu Vienkāršotā (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
lv: Ķīniešu Vienkāršotā (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
lv: Ķīniešu Tradicionālā (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
lv: Ķīniešu Tradicionālā (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
lv: Ķīniešu Tradicionālā (EUC-TW)

en: Choose Helper App
lv: Izvēlies Palīga Aplikāciju

en: Choose Helper Application
lv: Izvēlies Palīga Aplikāciju

en: Choose destination folder
lv: Izvēlies turpmāko mapi

en: Choose helper application
lv: Izvēlies palīga aplikāciju

en: Clear
lv: Attīrīt

en: Clear _Disk Cache
lv: Tīrīt _Diska Kešu

en: Clear _Memory Cache
lv: Tīrīt _Atmiņas Kešu

en: Clear location
lv: Attīrīt atrašanās vietu

en: Clear the location entry field
lv: Attīrīt atrašanās vietas ievades lauku

en: Close all Galeon windows
lv: Aizvērt visus Galeon logus

en: Close dock
lv: Aizvērt doku

en: Close the current tab or window
lv: Aizvērt pašreizējo sadaļu vai logu

en: Colors
lv: Krāsas

en: Completions
lv: Pabeigtības

en: Configure the application
lv: Konfigurēt aplikāciju

en: Control how proxies should be used
lv: Kontrolēt, kā būtu jālieto starpserveri

en: Control whether images are animated
lv: Kontrolē to, vai attēli tiek animēti

en: Control whether images are displayed
lv: Kontrolē to, vai attēli tiek parādīti

en: Coo_kie Sites
lv: _Kukiju Lapas

en: Cookie Information
lv: Kukija Informācija

en: Cookie Name
lv: Kukija Nosaukums

en: Cookie management
lv: Kukiju pārvaldīšana

en: Cookies
lv: Kukiji

en: Cookies that are being stored
lv: Kukiji, kuri tiek uzglabāti

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy frame location
lv: Kopēt fāmja atrašanās vietu

en: Copy image location
lv: Kopēt attēla atrašanās vietu

en: Copy link location
lv: Kopēt saites atrašanās vietu

en: Copy the selection
lv: Kopēt izvēlēto

en: Could not create a temporary file
lv: Neizdevās izveidot pagaidu failu

en: Could not open file: %s
lv: Nevarēju atvērt failu: %s

en: Create a new alias
lv: Izveidot jaunu citā vārdā

en: Create a new bookmark
lv: Izveidot jaunu grāmatzīmi

en: Create a new folder
lv: Izveidot jaunu mapi

en: Create a new separator
lv: Izveidot jaunu attdalītāju

en: Create a new tab
lv: Izveido jaunu sadaļu

en: Create a new window
lv: Izveido jaunu logu

en: Create the initial window with the given geometry.
    see X(1) for the GEOMETRY format
lv: Izveidot sākotnējo logu ar noteikto izmēru.
    ĢEOMETRIJAS formātam skatīt X(1)

en: Croatian (MacCroatian)
lv: Horvātu (MacCroatian)

en: Croatian (hr)
lv: Horvātu (cr)

en: Current Controls
lv: Pašreizējās Kontroles

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Cut the selection
lv: Izgriezt izvēlēto

en: Cyrillic
lv: Kirilica

en: Cyrillic (IBM-855)
lv: Kirilica (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
lv: Kirilica (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
lv: Kirilica (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
lv: Kirilica (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
lv: Kirilica (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
lv: Kirilica (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
lv: Kirilica/Krievu (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
lv: Kirilica/Ukraiņu (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
lv: Cyrillic/Ukraiņu (MacUkrainian)

en: Czech (cs)
lv: Čehu (cz)

en: DYNAMIC
lv: DINAMISKS

en: D_ebian Packages
lv: D_ebian Pakas

en: Danish (da)
lv: Dāņu (da)

en: Default
lv: Noklusētā

en: Default (recommended)
lv: Noklusētais (rekomendētais)

en: Detach dock
lv: Atdalīt doku

en: Detailed proxy configuration
lv: Detalizēta starpserveru konfigurācija

en: Dictionary
lv: Vārdnīca

en: Dis_k cache
lv: Dis_ka kešs

en: Display the latest content of the current page
lv: Parādīt beidzamo pašreizējās lapas saturu

en: Do not raise the window when opening a page in an existing Galeon process
lv: Nepārcelt logu priekšplānā, kad atver lapu eksistējošā Galeon procesā

en: Dock
lv: Doks

en: Does nothing
lv: Nedara neko

en: Don't ask me again
lv: Nejautāt man vēlreiz

en: Don't load any images
lv: Neielādēt nekādus attēlus

en: Don't open any windows; instead act as a server for quick startup of new Galeon instances
lv: Neatvērt logus; tā vietā darboties kā serverim ātrai jaunu Galeon pieprasījumu sāknēšanai

en: Don't save
lv: Nesaglabāt

en: Done.
lv: Darīts.

en: Down
lv: Lejup

en: Download Paused
lv: Lejuplāde Nopauzēta

en: Download link
lv: Lejuplādēt saiti

en: Downloader
lv: Lejuplādētājs

en: Downloading
lv: Lejuplādēju

en: Drag handle
lv: Pārvilkšanas rokturis

en: Drag page location from here
lv: Velc lapas atrašanās vietas norādi no šejienes

en: Duplicate Page
lv: Dublēt Lapu

en: Dutch (nl)
lv: Holandiešu (nl)

en: E_xit
lv: I_ziet

en: East asian
lv: Austrumzaiātu

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Enable smart bookmarks _history
lv: Aktivizēt gudro grāmatzīmju _vēsturi

en: English (US-ASCII)
lv: Angļu (US-ASCII)

en: English (en)
lv: Angļu (en)

en: Enter the URL of the location to open:
lv: Ievadi atrašanās vietas URL, kuru atvērt:

en: Entry width:
lv: Ieraksta platums:

en: Estonian (et)
lv: Igauņu (et)

en: Ever
lv: Vienmēr

en: Every time
lv: Vienmēr

en: Exit
lv: Iziet

en: Exit the program
lv: Iziet no programmas

en: Exit the program, saving the current session
lv: Iziet no programmas, saglabājot pašreizējo sesiju

en: Exit with _session
lv: Iziet a_r sesiju

en: FTP download sites
lv: FTP lejuplādes vietas

en: Faeroese (fo)
lv: Faroese (fo)

en: Failed due to connection timeout.
lv: Neizdevās savienojuma taimauta dēļ.

en: Failed to communicate with GTM.
    
    Please check it is installed correctly. Download it from:
    	http://gtm.sourceforge.net
lv: Neizdevās sazināties ar GTM.
    
    Lūdzu pārliecinies, ka tas ir pareizi uzinstalēts. Lejuplādē to no:
    	http://gtm.sourceforge.net

en: Failed to connect to site.
lv: Neizdevās pieslēgties lapai.

en: False
lv: Aplams

en: Fetch bookmark _icon
lv: Dabūt grāmatzīmes _ikonu

en: Fetch bookmark icon for the site (if available)
lv: Dabūt grāmatzīmes ikonu no lapas (ja pieejama)

en: File
lv: Fails

en: File %s will be overwritten.
    (%li bytes, modified %s)
    If you choose yes, the contents will be lost.
    
    Do you want to continue?
lv: Fails %s tiks pārrakstīts.
    (%li baiti, modificēts %s)
    Ja izvēlēsies Jā, tā saturs pazudīs.
    
    Vai vēlies turpināt?

en: File transfer
lv: Faila pārsūt

en: Filtering
lv: Filtrēšana

en: Find bookmarks
lv: Meklēt grāmatzīmes

en: Find bookmarks whose
lv: Atrast grāmatzīmes, kuras

en: Find entry
lv: Meklēt ierakstu

en: Find in page
lv: Meklēt lapā

en: Find text...
lv: Meklēt tekstu...

en: Find text:
lv: Meklēt tekstu:

en: Find:
lv: Meklēt:

en: Finnish (fi)
lv: Somu (fi)

en: First visited
lv: Pirmoreiz apmeklēts

en: Folder
lv: Mape

en: Fonts
lv: Fonti

en: Fonts/Colors
lv: Fonti/Krāsas

en: Forward
lv: Uz Priekšu

en: Forward history
lv: Nākamības vēsturs

en: French (fr)
lv: Franču (fr)

en: Full screen
lv: Pilnā ekrānå

en: Fullscreen
lv: Pilnēkrānā

en: GConf error:
      %s
lv: GConf kļūda:
      %s

en: GEOMETRY
lv: ĢEOMETRIJA

en: GNOME Default
lv: GNOME Noklusētais

en: GNOME Help Index
lv: GNOME Palīdzības Indekss

en: GNOME Integration
lv: GNOME Integācija

en: GNOME User's Guide
lv: GNOME Lietotāja Rokasgrāmata

en: GNOME default
lv: GNOME noklusētais

en: GNOME help
lv: GNOME palīdzība

en: Galeon Bookmarks Editor
lv: Galeon Grāmatzīmju Redaktors

en: Galeon Downloader
lv: Galeon Lejuplādētājs

en: Galeon New User
lv: Jauns Galeon Lietotājs

en: Galeon Web Browser
lv: Galeon Tīkla Pārlūks

en: Galeon _home page
lv: Galeon _mājas lapa

en: Galeon _manual
lv: Galeon _rokasgrāmata

en: Galeon already running, using existing process
lv: Galeons jau ir palaists, lietoju eksistējošo procesu

en: Galeon can be configured as your default web browser when
    using other GNOME applications.
    
    Which protocols would you like Galeon to handle?
lv: Galeon var tikt nokonfigurēts kā tavs noklusētais tīkla pārlūks, kad
    kad lietotas tiek citas GNOME aplikācijas.
    
    Ar kuriem protokoliem Galeon darboties?

en: Galeon can import your bookmarks from Netscape or Mozilla.
    It can also import some of your Netscape preferences.
    
    What would you like to do?
lv: Galeon var importēt tavas grāmatzīmes no Netscape vai Mozilla.
    Tas var arī importēt dažus no taviem Netscape atvieglojumiem.
    
    Ko tu vēlētos darīt?

en: Galeon cannot handle this protocol,
    and no GNOME default handler is set
lv: Galeon nevar pārvaldīt šo protokolu un neviens,
    GNOMEs noklusētais noteicējs nav uzstādīts

en: Galeon object already active, server registration failed
lv: Galeon objekts jau aktīvs, servera reģistrācija neizdevās

en: Galeon question
lv: Galeon jautājums

en: Galeon remote startup failed.
    
    Try exiting other OAF applications
    (e.g. Evolution and Nautilus), and running
    "oaf-slay" from the command line.
lv: Galeon attālinātā sāknēšana neizdevās.
    
    Mēģini iziet no citām OAF aplikācijām
    (piem. Evolution un Nautilus), un palaist
    "oaf-slay" no komandrindas.

en: Galeon setup is now complete!
    
    
    
    Galeon is highly configurable; there are many other
    configuration options available under the Settings menu.
lv: Galeon uzstādīšana ir pabeigta!
    
    
    
    Galeon var sīki konfigurēt; daudzas citas
    konfigurācijas opcijas ir zem Uzstādījumu izvēlnes.

en: Galeon uses "Smart Bookmarks" for easy web searching.
    
    We can create a toolbar which contains some useful web searches now
    (you can edit this later from the bookmarks editor).
lv: Galeon lieto "Gudrās Grāmatzīmes" ērtai tīkla meklēšanai.
    
    Mēs tagad varam izveidot rīkjoslu, kura satur pāris noderīgas tīkla
    meklēšanas (jūs to varēsiet vēlāk rediģēt no grāmatzīmju redaktora).

en: Galician (gl)
lv: Gallu (gl)

en: General
lv: Vispārīgi

en: German (de)
lv: Vācu (de)

en: Get icon
lv: Dabūt ikonu

en: Go
lv: Iet

en: Go To In-Page Bookmark
lv: Iet uz Iekš-lapas Grāmatzīmi

en: Go To Selected URL
lv: Ej uz Izvēlēto URL

en: Go back - Right button: History
lv: Iet atpakaļ - Labā poga: Vēsture

en: Go back in history
lv: Iet atpakaļ vēsturē

en: Go back several pages
lv: Iet atpakaļ pāris lapas

en: Go forward - Right button: History
lv: Iet uz priekšu - Labā poga: Vēsture

en: Go forward in history
lv: Iet uz priekšu vēsturē

en: Go forward several pages
lv: Iet uz priekšu pa pāris lapām

en: Go to specified location
lv: Iet uz noteiktu vietu

en: Go to the Galeon homepage
lv: Iet uz Galeon mājas lapu

en: Go to your home page
lv: Iet uz savu mājas lapu

en: Go up a level from the current location
lv: Iet augšup pa vienu līmeni no pašreizējās atrašanās vietas

en: Google G_roups
lv: Google G_rupas

en: Google I_mages
lv: Google _Attēli

en: Graphic arts:
lv: Grafikas māksla:

en: Greek
lv: Grieķu

en: Greek (ISO-8859-7)
lv: Grieķu (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
lv: Grieķu (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
lv: Grieķu (Windows-1253)

en: Greek (el)
lv: Grieķu (el)

en: Group by host
lv: Grupēt pēc resursdatora

en: HTML Files
lv: HTML Failus

en: HTML GNOME Documents
lv: HTML GNOME Dokumenti

en: HTTP _version
lv: HTTP _versija

en: H_ome page
lv: _Mājas lapa

en: Handlers
lv: Noteicēji

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Hebrew (IBM-862)
lv: Ebreju (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
lv: Ebreju (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
lv: Ebreju (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
lv: Ebreju (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
lv: Ebreju (Windows-1255)

en: Hebrew (he)
lv: Ebreju (he)

en: Help
lv: Palīdzība

en: Helper
lv: Palīgs

en: Helper processes _URL
lv: Palīga procesa _URL

en: Hide toolbar
lv: Paslēpt rīkjoslu

en: Hindi (MacDevanagari)
lv: Hindu (MacDevanagari)

en: History
lv: Vēsture

en: Home
lv: Mājas

en: Home Page
lv: Mājas Lapa

en: Hungarian (hu)
lv: Ungāru (hu)

en: I_nformation
lv: I_nformācija

en: Icelandic (MacIcelandic)
lv: Islandiešu (MacIcelandic)

en: Icelandic (is)
lv: Islandiešu (is)

en: Icons only
lv: Tikai ikonas

en: Identif_y as
lv: Identi_ficēt kā

en: Ignored
lv: Ignorēts

en: Illegal toolbar item type
lv: Neatļaut rīkjoslas priekšmeta tips

en: Image Loading
lv: Attēlu lādēšana

en: Image blocking management
lv: Atēlu bloģēšanas pārvalde

en: Import Netscape _preferences
lv: Importēt Netscape _atvieglojumus

en: Import bookmarks from _Mozilla
lv: Importēt grāmatzīmes no _Mozilla

en: Import bookmarks from _Netscape
lv: Importēt grāmatzīmes no _Netscape

en: Import from...
lv: Importēt no...

en: Indian
lv: Indiešu

en: Indonesian (id)
lv: Indonēziešu (id)

en: Info Pages
lv: Info Lapas

en: Irish (ga)
lv: Īru (ga)

en: Italian (it)
lv: Itāļu (it)

en: Japanese
lv: Japāņu

en: Japanese (EUC-JP)
lv: Japāņu (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
lv: Japāņu (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
lv: Japāņu (Shift_JIS)

en: Japanese (ja)
lv: Japāņu (ja)

en: Java_Script console...
lv: Java_Script konsole...

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Korean (EUC-KR)
lv: Korejiešu (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
lv: Korejiešu (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
lv: Korejiešu (JOHAB)

en: Korean (UHC)
lv: Korejiešu (UHC)

en: Korean (ko)
lv: Korejie;su (ko)

en: Languages
lv: Valodas

en: Last visited
lv: Pēdējoreiz apmeklēts

en: Latvian (lv)
lv: Latviešu (lv)

en: Left
lv: Pa Kreisi

en: Lithuanian (lt)
lv: Lietuviešu (lt)

en: Load all images
lv: Ielādēt visus attēlus

en: Load from...
lv: Ielādēt no...

en: Load images from current server only
lv: Ielādēt attēlus tikai no pašreizējā servera

en: Load selected bookmark in the browser
lv: Ielādēt izvēlētās grāmatzīmes pārlūkā

en: Loading site...
lv: Lādēju lapu...

en: Loading tab text _color
lv: Lādēšanas sadaļas krāsa

en: Local disk browsing
lv: Lokālā diska pārlūkošana

en: Local files
lv: Lokālie faili

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Location entry
lv: Atrašanās vietas laukum

en: Log of visited pages
lv: Apmeklēto lapu žurnāls

en: MIME Type
lv: MIME Tips

en: MIME Types
lv: MIME Tipi

en: MIME type: %s
lv: MIME tips: %s

en: Macedonian (mk)
lv: Maķedoniešu (mk)

en: Mailer
lv: Pasts

en: Man Pages
lv: Man Lapas

en: Manual _proxy configuration
lv: Pašrocīga _starpservera konfigurācija

en: Match _entire word
lv: Sakrist ar _visu vārdu

en: Memor_y cache
lv: A_tmaiņas kešs

en: Migrate bookmarks and preferences
lv: Migrēt grāmatzīmes un atvieglojumus

en: Min. Size
lv: Min. Lielums

en: Modified:
lv: Modificēts:

en: Month
lv: Mēnesis

en: More Bookmarklets
lv: Vairāk Grāmatzīmes

en: More Info About...
lv: Vairāk Info Par...

en: Mouse
lv: Pele

en: Mouse Buttons
lv: Peles Pogas

en: Mouse Wheel
lv: Peles Ritenītis

en: Move _down
lv: Pārvietot _lejup

en: Move _up
lv: Pārvietot _augšup

en: Move bookmark down
lv: Pārvietot grāmatzīmi lejup

en: Move bookmark up
lv: Pārvietot grāmatzīmi augšup

en: Move tab _left / up
lv: Pārvietot sadaļu pa _kreisi / augšup

en: Move tab _right / down
lv: Pārvietot sadaļu pa _labi / lejup

en: Move the current tab left / up
lv: Pārvietot pašreizējo sadaļu pa _kreisi / augšup

en: Move the current tab right / down
lv: Pārvietot pašreizējo sadaļu pa _labi / lejup

en: Move the current tab to a different window
lv: Pārvietot pašreizējo sadaļu uz citu logu

en: Move the current tab to a new window
lv: Pārvietot pašreizējo sadaļu uz jaunu logu

en: My Portal
lv: Mans Portāls

en: N_icknames:
lv: Se_gvārdi:

en: N_o proxy for
lv: Nav s_tarpservera priekš

en: N_otes:
lv: _Piezīmes

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Nautilus theme
lv: Nautilus tēma

en: Network
lv: Tīkls

en: Never
lv: Nekad

en: Never animate images
lv: Nekad neanimēt attēlus

en: Never use proxies
lv: Nekad nelietot starpserverus

en: New
lv: Jauns

en: New _alias
lv: Jauns _citā vārdā

en: New _folder
lv: Jauna _mape

en: New _item
lv: Jauns _priekšmets

en: New _separator
lv: Jauns a_tdalītājs

en: New _tab
lv: Jauna _sadaļa

en: New bar
lv: Jauna josla

en: New folder
lv: Jauna mape

en: New item
lv: Jauns priekšmets

en: New mime item
lv: Jauns mime ieraksts

en: Nicknames:
lv: Segvārdi

en: No document is loaded
lv: Neviens dokuments nav ielādēts

en: None
lv: Nekas

en: Nordic (ISO-8859-10)
lv: Skandināvu (ISO-8859-10)

en: Normal web sites
lv: Normālas tīkla saites

en: Norwegian (no)
lv: Norvēģu (no)

en: Norwegian/Bokmaal (nb)
lv: Norvēģu/Bokmāļu (nb)

en: Norwegian/Nynorsk (nn)
lv: Norvēģu/Ninorskas (nn)

en: Notes:
lv: Piezīmes:

en: Nothing to close: no opened Galeon windows found.
lv: Nekā, ko aizvērt: netika atrasts neviens atvērts Galeon logs.

en: Off
lv: Izslēgts

en: On New Page
lv: Jaunā Lapā

en: On Startup
lv: Pie Sāknēšanas

en: Once per session
lv: Vienreiz sesijā

en: One _Level (folders first)
lv: Viens _Līmenis

en: Only change this if you want to access web pages that only accept a limited set of web browsers. You can put any string here.
lv: Maini šo te tikai tad, ja vēlies apmeklēt lapas, kuras pieņem tikai ierobežota veida pārlūkus. Tu šeit vari ievietot jebkādu rindiņu

en: Only in context _menu
lv: Tikai konteksta i_zvēlnē

en: Op_en session...
lv: At_vērt sesiju...

en: Open URL
lv: Atvērt URL

en: Open _URL...
lv: Atvērt _URL...

en: Open _popups in tabs
lv: Atvērt i_zlecējlogus sadaļās

en: Open a URL
lv: Atvērt URL

en: Open a file
lv: Atvērt failu

en: Open a new tab in an existing Galeon window
lv: Atvērt jauno sadaļu esošajā Galeon logā

en: Open a new window in an existing Galeon process
lv: Atvērt jauno logu esošajā Galeon procesā

en: Open as a panel applet
lv: Atvērt kā paneļa apletu

en: Open folder in My _Portal
lv: Atvērt mapi Manā _Portālā

en: Open frame in new tab
lv: Atvērt rāmi jaunā sadaļā

en: Open frame in new window
lv: Atvērt rāmi jaunā logā

en: Open frame in window
lv: Atvērt rāmi logā

en: Open image (%s)
lv: Atvērt attēlu (%s)

en: Open image in new tab
lv: Atvērt attēlu jaunå sadaļā

en: Open image in new window
lv: Atvērt attēlu jaunā logā

en: Open in a new tab
lv: Atvērt jaunā sadaļā

en: Open in a new window
lv: Atvērt jaunā logā

en: Open in new tab
lv: Atvērt jaunā sadaļā

en: Open in new window
lv: Atvērt jaunā logā

en: Open new browser
lv: Atvērt jaunu pārlūku

en: Open new tab
lv: Atvērt jaunu sadaļu

en: Open new window
lv: Atvērt jaunu logu

en: Open session...
lv: Atvērt sesiju...

en: Open the Galeon manual
lv: Atvērt Galeon rokasgrāmatu

en: Open the Java console
lv: Atvērt Java konsoli

en: Open the JavaScript console
lv: Atvērt JavaScript konsoli

en: Open the bookmarks editor
lv: Atvērt grāmatzīmju redaktoru

en: Open whole folder in _windows
lv: Atvērt visu mapi _logos

en: Other
lv: Cits

en: P_assword Sites
lv: P_aroļu Lapas

en: Page Color...
lv: Lapas Krāsa...

en: Page Freshness?
lv: Lapas Svaigums?

en: Panel mode. Ignoring server mode option.
lv: Paneļa režīms. Ignorējot servera režīma opciju.

en: Password
lv: Parole

en: Password management
lv: Paroļu pārvaldnieks

en: Passwords
lv: Paroles

en: Paste
lv: Ievietot

en: Paste the clipboard
lv: Ievietot starpliktuvi

en: Pastes and loads selection as URL
lv: Izvieto un ielādē izvēlēto kā URL

en: Pause
lv: Pauze

en: Persistent Data
lv: Pastāvīgie dati

en: Persistent Data Manager
lv: Pastāvīgo Datu Pārvaldnieks

en: Personal Toolbar Folder
lv: Personīgā Rīkjoslas Mape

en: Pick a Font
lv: Izvēlies Fontu

en: Pick an image file
lv: Izvēlies attēla failu

en: Pick the background color
lv: Izvēlies fona krāsu

en: Pick the color for visited links
lv: Izvēlies krāsu apmeklētajām saitēm

en: Pick the color unvisited links
lv: Izvēlies krāsu neapmeklētajām saitēm

en: Pick the text color
lv: Izvēlies teksta krāsu

en: Plain Text
lv: Tīru Tekstu

en: Polish (pl)
lv: Poļu (pl)

en: Port
lv: Ports

en: Portuguese (pt)
lv: Portugāļu (pt)

en: Portuguese of Brazil (pt-BR)
lv: Brazīlijas Portugāļu (pt-BR)

en: Preferences
lv: Atvieglojumi

en: Print
lv: Drukāt

en: Print current page
lv: Drukāt pašreizējo lapu

en: Print the current page
lv: Dukāt pašreizējo lapu

en: Pro_xy
lv: _Starpserveris

en: Programs
lv: Programmas

en: Protocol
lv: Protokols

en: Proxies
lv: Starperveri

en: Read Cookie for Site
lv: Nolasīt Lapas Kukiju

en: Recursively (_folders first)
lv: Rekursīvi (_mapes pa priekšu)

en: Redirecting to site...
lv: Pāradresējos uz lapu...

en: Regenerate _autobookmarks
lv: Pārģenerēt _autogrāmatzīmes

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Reload all tabs
lv: Pārlādēt visas sadaļas

en: Reload all windows
lv: Pārlādēt visus logus

en: Reload frame
lv: Pārlādēt rāmi

en: Reload the current page
lv: Pārlādēt pašreizējo lapu

en: Remove
lv: Izņemt

en: Remove _All Cookies
lv: Aizvākt _Visus Kukijus

en: Remove _All Pairs
lv: Aizvākt _Visus Pārus

en: Remove _All Sites
lv: Aizvākt _Visas Saites

en: Remove and _Block Cookie
lv: Aizvākt un _Bloķēt Kukiju

en: Remove bookmark
lv: Izņemt grāmatzīmi

en: Rendering
lv: Attēlojums

en: Report a bug in Galeon
lv: Paziņot par kļūdu iekš Galeon

en: Reset zoom level to 100%
lv: Pārstatīt izmēra līmeni uz 100%

en: Restore a previous session from a file
lv: Atjaunot iepriekšējo sesju no faila

en: Resume
lv: Turpināt

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Right
lv: Pa Labi

en: Romanian (ISO-8859-16)
lv: Rumāņu (ISO-8859-16)

en: Romanian (MacRomanian)
lv: Rumāņu (MacRomanian)

en: Romanian (ro)
lv: Rumāņu (ro)

en: Run Galeon in full screen mode
lv: Palaist Galeon pilnekrāna režīmā

en: Run in _terminal
lv: Palaist _terminālī

en: Run in a _terminal
lv: Palaist _terminālī

en: Run the first time druid again
lv: Vēlreiz palaist pirmās reizes uzstādījumu dialogu

en: Run with Helper App
lv: Palaist ar Palīga Aplikāciju

en: Russian
lv: Krievu

en: Russian (ru)
lv: Krievu (ru)

en: SGML GNOME Documents
lv: SGML GNOME Dokumenti

en: Sa_ve session as...
lv: Sa_glabāt sesiju kā...

en: Same as --close, but exits server mode too
lv: Tas pats, kas --close, bet iziet arī no servera režīma

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save _as...
lv: Saglabā_t kā...

en: Save as %s failed
lv: Saglabāšana kā %s neizdevās

en: Save as...
lv: Saglabāt kā...

en: Save background as...
lv: Saglabāt fonu kā...

en: Save image as...
lv: Saglabāt attēlu kā...

en: Save session as...
lv: Saglabāt sesiju kā...

en: Save the current page
lv: Saglabāt pašreizējo lapu

en: Save the current session to a file
lv: Saglabāt pašreizējo sesiju failā

en: Save to disk
lv: Saglabāt diskā

en: Save with content
lv: Saglabāt ar saturu

en: Saved as %s
lv: Saglabāts kā %s

en: Scottish (gd)
lv: Skotu (gd)

en: Scroll Page (fast)
lv: Ritināt Lapu (ātri)

en: Scroll Page (slow)
lv: Ritināt Lapu (lēnu)

en: Scroll Page (very fast)
lv: Ritināt Lapu (ļoti ātri)

en: Scroll Page (very slow)
lv: Ritināt Lapu (ļoti lēnu)

en: Scroll Page... (variable)
lv: Ritināt Lapu... (mainīgi)

en: Search for a word or phrase in the current page
lv: Meklēt vārdu vai frāzi pašreizējā lapā

en: Secure web sites
lv: Drošās tīkla saites

en: Select Animation Folder
lv: Izvēlies Animāciju Mapi

en: Select Download Folder
lv: Izvēlies Lejuplādes Mapi

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Serbian (sr)
lv: Serbu (sr)

en: Servers for which username/password pairs will not be stored
lv: Serveri, kuriem lietotājvārda/paroles pāris netiks uzglabāts

en: Servers from which images will not be loaded
lv: Serveri, no kuriem attēli netiks ielādēti

en: Servers that can and cannot store cookies
lv: Serveri, kuri var un nevar uzkrāt kukijus

en: Set In-Page Bookmark
lv: Iestatīt Iekš-lapas Grāmatzīmi

en: Set current page as home page
lv: Iestatī pašreizējo lapu kā mājas lapu

en: Set size of smart bookmark entry
lv: Iestatīt gudrās grāmatzīmes ierakststa izmēru

en: Set to "_My Portal"
lv: Iestatīt uz "_Manu Portālu"

en: Set to _Current Page
lv: Iestatīt uz _Pašreizējo Lapu

en: Set to default
lv: Iestatīt par noklusēto

en: Setup Complete
lv: Uzstādīšana Pabeigta

en: Shorten all _names by dropping common prefixes
lv: Saīsināt visus nosaukumus, izmetot ierastos priedēkļus

en: Shorten long names by dropping _vowels
lv: Saīsināt garus nosaukumus, izmet_ot patskaņus

en: Shorten names to fixed _width
lv: Saīsināt nosaukumus līdz fiksētam _platumam

en: Shorten names to target _length
lv: Saīsināt nosaukumus līdz _noteiktam garumam

en: Show Folder Actions
lv: Parādīt Mapes Darbības

en: Show _all bookmarks
lv: Parādīt _visas grāmatzīmes

en: Show _blank page
lv: Parādīt tu_kšu lapu

en: Show _home page
lv: Parādīt _mājas lapu

en: Show _last page
lv: Parādīt _pēdējo lapu

en: Show _menubar
lv: Parādīt izvē_lnes joslu

en: Show blan_k page
lv: Parā_dīt tukšu lapu

en: Show edit bookmarks controls
lv: Parādīt grāmatzīmju rediģēšanas kontroles

en: Show hom_e page
lv: Parādīt _mājas lapu

en: Show information about the currently installed plugins
lv: Parādīt informāciju par pašlaik uzstādītajiem iespraudņiem

en: Show las_t page
lv: Parādī_t pēdējo lapu

en: Show menu
lv: Parādīt izvēlni

en: Show menubar
lv: Parādīt izvēlnes joslu

en: Show only _this folder
lv: Parādīt tikai _šo mapi

en: Shows bookmarks
lv: Parādīt grāmatzīmes

en: Simplified Chinese
lv: Vienkāršotā Ķīniešu

en: Site
lv: Lapa

en: Site not found.
lv: Lapa nav atrasta.

en: Slovak (sk)
lv: Slovāku (sk)

en: Slovenian (sl)
lv: Slovēņu (sl)

en: Smart Bookmarks
lv: Gudrās Grāmatzīmes

en: Smart Bookmarks Toolbar
lv: Gudro Grāmatzīmju Rīkjosla

en: Sort fold_er
lv: Kārtot ma_pi

en: South European (ISO-8859-3)
lv: Dienvideiropas (ISO-8859-3)

en: Spanish (es)
lv: Spāņu (es)

en: Specify stylesheet settings for the current page
lv: Noteikt stila lapas uzstādījumus pašreizējai lapai

en: Spinner
lv: Virpulis

en: St_ylesheet
lv: Stil_a lapa

en: Status
lv: Statuss

en: Stop current data transfer
lv: Pārtraukt pašreizējo datu pārsūti

en: Stop the loading of the current page
lv: Pārtraukt pašreizējās lapas ielādi

en: Swedish (sv)
lv: Zviedru (sv)

en: Switch to the next tab
lv: Pārslēgties uz nākošo sadaļu

en: Switch to the previous tab
lv: Pārslēgties uz iepriekšējo sadaļu

en: T_ools
lv: _Rīki

en: Tab Colors
lv: Sadaļu Krāsas

en: Tab Names
lv: Sadaļu Nosaukumi

en: Tabbed Browsing
lv: Sadaļota Pārlūkošana

en: Tabs
lv: Sadaļas

en: Text _beside icons
lv: Teksts _blakus ikonām

en: Text _under icons
lv: Tek_sts zem ikonām

en: Text beside icons
lv: Teksts zem ikonām

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: Text under icons
lv: Teksts zem ikonām

en: Thai
lv: Taizemiešu

en: The URL %s has MIME type %s
lv: URL %s ir MIME tips %s

en: The protocol specified is not recognised.
    
    Would you like to try the GNOME default?
lv: Noteiktais protokols nav atpazīts.
    
    Vai vēlies pamēģināt Gnome noklusēto?

en: The specified path does not exist.
lv: Noteiktais ceļš neeksistē.

en: This will delete all items stored in your history.
    Are you sure you want to do this?
lv: Šis te izdzēsīs visas vēsturē novietotās vienības.
    Vai esi pārliecināts, ka vēlies to darīt?

en: Time elapsed
lv: Laiks pagājis

en: Time of inactivity (in seconds) until the server shuts down itself. Defaults to one hour, use 0 to disable.
lv: Neaktivitāts laiks (sekundēs) līdz serveris sevi pats izslēdz. Noklusētais ir viena stunda, lieto 0, lai deaktvizētu.

en: Time remaining
lv: Laiks atlicis

en: Times visited
lv: Reizes apmeklēts

en: Title
lv: Nosaukums

en: Today
lv: Šodien

en: Toggle bookmark toolbars visibility
lv: Ieslēgt grāmatzīmju rīkjoslas redzamību

en: Toggle bookmarks sidebar
lv: Slēgt grāmatzīmju maljoslu

en: Toggle full screen mode
lv: Ieslēgt pilnekrāna režīmu

en: Toggle history sidebar
lv: Slēgt vēstures maljoslu

en: Toggle menubar visibility
lv: Ieslēgt izvēlnes joslas redzamību

en: Toggle statusbar visiblity
lv: Ieslēgt statusjoslas redzamību

en: Toggle toolbar visibility
lv: Slēgt rīkjoslas redzamību

en: Toolbar Appearance
lv: Rīkjoslas Izskats

en: Toolbar Contents
lv: Rīkjoslas Saturs

en: Toolbar Theme
lv: Rīkjoslas Tēma

en: Toolbars
lv: Rīkjoslas

en: Top
lv: Augšā

en: Traditional Chinese
lv: Tradicionālā Ķīniešu

en: Transferring data from site...
lv: Pārsūtu datus no lapas...

en: Translation:
lv: Tulkojums: Artis Trops <hornet@navigators.lv>

en: True
lv: Pareizs

en: Turkish
lv: Turku

en: Turkish (IBM-857)
lv: Turku (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
lv: Turku (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
lv: Turku (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
lv: Turku (Windows-1254)

en: Turkish (tr)
lv: Turku (tr)

en: Two days ago
lv: Divas dienas atpakaļ

en: URL Clicked
lv: Noklikšķinātāis URL

en: U_nderline links
lv: _Pasvītrot saites

en: Ukrainian
lv: Ukraiņu

en: Ukrainian (uk)
lv: Ukraiņu (uk)

en: Unable to save bookmark file.
lv: Nevarēju saglabāt grāmatzīmju failu.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Untitled
lv: Nenosaukts

en: Up
lv: Augšup

en: Use GNOME Transfer _Manager (GTM)
lv: Lietot GNO_ME Pārsūtīšanas Pārvaldnieku (GTM)

en: Use _GNOME default FTP handler
lv: Lietot _GNOME noklusēto FTP noteicēju

en: Use _Galeon to view GNOME Help documents
lv: Lietot _Galeon GNOME Palīdzības dokumentu apskatei

en: Use _built-in downloader
lv: Lietot ie_būvēto lejuplādētāju

en: Use _command
lv: Lietot _komandu

en: Use a different character encoding
lv: Lietot citu rakstzīmju kodējumu

en: Use a different font size
lv: Lietot citādu fonta izmēru

en: Use automatic proxy configuration
lv: Lietot aotomātisku strpservera konfigurāciju

en: Use default colors instead of page-requested colors
lv: Lietot noklusētās krāsās lapas-pieprasīto krāsu vietā

en: Use default fonts instead of page-requested fonts
lv: Lietot noklusētos fontus lapas-pieprasīto vietā

en: Use image as background
lv: Lietot attēlu kā fonu

en: Use manual proxy configuration
lv: Lietot pašrocīgu strpservera konfigurāciju

en: Use own _colors
lv: Lietot paša _krāsas

en: Use own _fonts
lv: Lietot paša _fontus

en: User Agent Identification
lv: Lietotāja Aģenta Identifikācija

en: User Defined
lv: Lietotāja Definēts

en: User Interface
lv: Lietotāja Saskarne

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Username/password pairs that are being stored
lv: Lietotājvārda/paroles pāri, kuri tiek uzglabāti

en: Version mismatch!
lv: Versiju nesakritība!

en: Vietnamese
lv: Vjetnamiešu

en: Vietnamese (TCVN)
lv: Vjetnamiešu (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
lv: Vjetnamiešu (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
lv: Vjetnamiešu (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
lv: Vjetnamiešu (Windows-1258)

en: Vietnamian (vi)
lv: Vjetnamiešu (vi)

en: View Source
lv: Skatīt Avota Kodu

en: View _cookies...
lv: Skatīt _kukijus...

en: View _passwords...
lv: Skatīt _paroles...

en: View cookie _sites...
lv: Apskatīt kukiju _lapas....

en: View password _sites...
lv: Skatīt paroļu _lapas...

en: View sites for which images will not be loaded
lv: Skatīt lapas, no kurām attēli netiks ielādēti

en: View sites for which passwords will not be stored
lv: Apskatīt lapas, kurām tiks uzglabātas paroles

en: View sites from which cookies will be accepted or rejected
lv: Skatīt lapas, no kurām kukiji tiks pieņemti vai noraidīti

en: View source
lv: Skatīt avota kodu

en: View stored cookies
lv: Skatīt uzglabātos kukijus

en: View stored passwords
lv: Skatīt noglabātās paroles

en: View the source code of the current page
lv: Apskatīt avota kodu pašreizējai lapai

en: Visited:
lv: Apmeklēts:

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
lv: Vizuālā Ebreju (ISO-8859-8)

en: Waiting for authorization...
lv: Gaidu autorizāciju...

en: Walloon (wa)
lv: Vallu (wa)

en: Week
lv: Nedēļa

en: Welcome to Galeon!
    
    
    
    Galeon is a GNOME web browser based on the
    Mozilla rendering engine.
    
    The following pages will help you to setup Galeon.
lv: Jūs sveicina Galeon!
    
    
    
    Galeon ir GNOME tīkla pārlūks, bāzēts
    uz Mozilla renderēšanas dzinēja.
    
    Turpmākās lapas palīdzēs jums uzstādīt Galeon.

en: Western
lv: Rietumu

en: Western (IBM-850)
lv: Rietumu (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
lv: Rietumu (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
lv: Rietumu (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
lv: Rietumu (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
lv: Rietumu (Windows-1252)

en: What do you want to do with it?
lv: Ko jūs vēlaties ar to darīt?

en: When Adding Bookmarks
lv: Kad Pievieno Grāmatzīmes

en: Windows
lv: Logi

en: Yesterday
lv: Vakardiena

en: You can always get explicit completions by hitting TAB
lv: Tu vienmēr vari saņemt precīzi noteiktu pabeigšanos, nospiežot TAB

en: Your current set of bookmarks will be replaced with the contents of %s.
    Do you want to continue?
lv: Tava pašreizējā grāmatzīmju kopa tiks aizvietota ar faila %s saturu.
    Vai vēlies turpināt?

en: Zoom control
lv: Lieluma mainīšanas kontrole

en: Zoom in
lv: Samazināt

en: Zoom on First Image...
lv: Mainīt Pirmā Attēla Lielumu...

en: Zoom out
lv: Palielināt

en: _About...
lv: _Par...

en: _Add
lv: _Pievienot

en: _Add bookmark to
lv: _Pievienot grāmatzīmi pie

en: _Add to context menu
lv: _Pievienot konteksta izvēlnei

en: _Allow cookies from this site
lv: _Atļaut kukijus no šīs lapas

en: _Allow images from this site
lv: _Atļaut attēlus no šīs lapas

en: _Allow popups
lv: _Atļaut lecējlogus

en: _Always
lv: _Vienmēr

en: _Always accept
lv: Vienmēr p_ieņemt

en: _Always do the same with this type of file
lv: Vienmēr d_arīt to pašu ar šādu faila tipu

en: _Always load
lv: _Vienmēr ielādēt

en: _Always save session at exit
lv: _Vienmēr saglabāt sesiju pie iziešanas

en: _Always use this helper in future
lv: Vienmēr lietot šo p_alīgu nākotnē

en: _Appearance
lv: _Izskats

en: _Ask user
lv: _Jautāt lietotājam

en: _Ask user for a title
lv: _Nosaukumu prasīt lietotājam

en: _Autocompletion enabled
lv: _Autopabeigšana aktivizēta

en: _Automatic proxy configuration
lv: _Automātiska starpservera konfigurācija

en: _Back
lv: _Atpakaļ

en: _Background
lv: _Fons

en: _Block cookies from this site
lv: _Bloķēt kukijus no šīs lapas

en: _Block images from this site
lv: _Bloķēt attēlus no šīs lapas

en: _Bookmarklets Collection (requires JavaScript)
lv: _Grāmatzīmīšu Kolekcija (nepieciešams JavaScript)

en: _Bookmarks
lv: _Grāmatzīmes

en: _Bookmarks toolbars
lv: _Grāmatzīmju rīkjosla

en: _Clear History
lv: A_ttīrīt Vēsturi

en: _Clear smart bookmarks after use
lv: Att_rīt gudrās grāmatzīmes pēc lietošanas

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Collapse all categories
lv: _Sakļaut visas kategorijas

en: _Compare page
lv: _Salīdzināt lapu

en: _Continuously
lv: _Atkārtoti

en: _Cookies
lv: _Kukiji

en: _Copy
lv: _Kopēt

en: _Create Smart Bookmarks toolbar?
lv: _Izveidot Gudro Grāmatzīmju rīkjoslu

en: _Cursive
lv: _Kursīvs

en: _Days before expiring history items
lv: _Dienas pirms vēstures vienības izbeidzas

en: _Default charset
lv: _Noklusētais kodējums

en: _Default font
lv: _Noklusētais fonts

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: _Detach tab
lv: A_tdalīt sadaļu

en: _Dictionary
lv: _Vārdnīca

en: _Disabled
lv: _Deaktvizēts

en: _Display close buttons on tabs
lv: _Parādīt aizvēršanas pogas sadaļās

en: _Dock
lv: _Doks

en: _Don't import bookmarks
lv: _Neimportēt grāmatzīmes

en: _Edit
lv: _Rediģēt

en: _Edit bookmarks...
lv: _Rediģēt grāmatzīmes...

en: _Edit toolbar...
lv: _Rediģēt rīkjoslu...

en: _Edit...
lv: _Rediģēt...

en: _Enable proxy keep-alive
lv: A_krivizēt starpservera palikšanu nomodā

en: _Encoding
lv: _Kodējums

en: _Expand all categories
lv: _Izvērst visas kategorijas

en: _Expires
lv: Izb_eidzas

en: _External program
lv: Ā_rēja programma

en: _FTP proxy
lv: _FTP starpserveris

en: _Fantasy
lv: _Fantāzijas

en: _File
lv: _Fails

en: _Find bookmarks...
lv: _Meklēt grāmatzīmes...

en: _Find...
lv: _Meklēt...

en: _Find:
lv: _Meklēt:

en: _Folder
lv: _Mape

en: _Folder actions
lv: _Mapes darbības

en: _Forward
lv: Uz p_riekšu

en: _From current server only
lv: _Tikai no pašreizējā servera

en: _Full screen
lv: _Pilnā ekrānā

en: _GNOME helpers
lv: _GNOME palīgi

en: _Go
lv: _Iet

en: _Go to bookmark target
lv: _Iet uz grāmatzīmes mērķi

en: _Group by host
lv: _Grupēt pēc resursdatora

en: _HTTP proxy
lv: _HTTP starpserveris

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Helper runs in a terminal
lv: _Palīgs palaižas terminālī

en: _History...
lv: _Vēsture...

en: _Host
lv: _Resursdators

en: _Icons only
lv: _Tikai ikonas

en: _Image Sites
lv: _Attēlu Lapas

en: _Images
lv: _Attēli

en: _In
lv: _Mazāks

en: _Insert new tabs after current tab
lv: _Ievietot jaunās sadaļas aiz pašreizējām

en: _Java console...
lv: _Java konsole...

en: _Jump to new tabs automatically
lv: _Pārlegt uz jaunām sadaļām automātiski

en: _Keep fullscreen window above all other windows
lv: _Turēt pilnekrāna logu pāri citiem logiem

en: _Keep location entry on main toolbar
lv: _Paturēt atrašanās vietas ierakstu uz galvenās rīkjoslas

en: _Language encoding
lv: Va_lodas kodējums

en: _Load from current server only
lv: _Ielādēt tikai no pašreizējā servera

en: _Load images
lv: I_elādēt attēlus

en: _MIME type
lv: _MIME tips

en: _Mail handler
lv: _Pasta noteicējs

en: _Manual
lv: _Pašrocīgi

en: _Match upper/lower case
lv: _Ievērot lielos/mazos burtus

en: _Menubar
lv: _Izvēlnes josla

en: _Middle button
lv: _Vidējā poga

en: _Monospace
lv: _Fiksēts

en: _Move tab to another window
lv: _Pārvietot sadaļu uz citu logu

en: _Name
lv: _Nosaukums

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _Never
lv: _Nekad

en: _Never accept
lv: _Nekad nepieņemt

en: _Never load
lv: _Nekad neielādēt

en: _New
lv: _Jauns

en: _New window
lv: _Jauns logs

en: _Next tab
lv: _Nākošā sadaļa

en: _No proxies
lv: _Bez starpserveriem

en: _Once
lv: _Vienreiz

en: _One Level
lv: _Vienā Līmenī

en: _Open whole folder in tabs
lv: Atvērt visu mapi sadaļās

en: _Open...
lv: _Atvērt...

en: _Other application
lv: _Cita aplikācija

en: _Out
lv: _Lielāks

en: _Page source
lv: _Lapas avota kods

en: _Passwords
lv: _Paroles

en: _Paste
lv: Ie_vietot

en: _Path
lv: C_eļš

en: _Preferences...
lv: _Atvieglojumi...

en: _Previous tab
lv: _Iepriekšējā sadaļa

en: _Print...
lv: _Drukāt...

en: _Processes URL
lv: _Procesu URL

en: _Recursively
lv: Re_kursīvi

en: _Reload
lv: _Pārlādēt

en: _Remember passwords
lv: At_cerēties paroles

en: _Remove
lv: I_zņemt

en: _Remove Cookie
lv: _Aizvākt Kukiju

en: _Remove Pair
lv: _Aizvākt Pāri

en: _Remove Site
lv: _Aizvākt Lapu

en: _Remove bookmark
lv: _Izņemt grāmatzīmi

en: _Remove bookmark folder
lv: _Izņemt grāmatzīmju mapi

en: _Report a bug
lv: _Paziņot par kļūdu

en: _Rerun first time druid...
lv: At_kārtot pirmās reizes dialogu...

en: _Resize entry...
lv: _Mainīt ieraksta izmēru...

en: _Revert
lv: Atg_riezt

en: _Right button
lv: _Labā poga

en: _Run with helper
lv: _Palaist ar palīgu

en: _SSL proxy
lv: _SSL starpserveris

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: _Save to disk
lv: _Saglabāt diskā

en: _Search in frames
lv: _Meklēt rāmjos

en: _Server secure
lv: _Servera drošs

en: _Set as default folder
lv: _Uzstādīt kā noklusēto mapi

en: _Settings
lv: _Uzstādījumi

en: _Settings...
lv: _Uzstādījumi...

en: _Shorten long names by looking for common separators
lv: _Saīsināt garus nosaukumus, meklējot atstarpes

en: _Show as toolbar
lv: _Parādīt kā rīkjoslu

en: _Show editing controls
lv: _Parādīt rediģēšanas kontroles

en: _Statusbar
lv: _Statusjosla

en: _Stock Quotes
lv: _Dzimtas Citāti

en: _Tab
lv: _Sadaļa

en: _Tabs appear along
lv: Sa_daļas novietotas

en: _Text
lv: _Teksts

en: _Text only
lv: T_ikai tekstu

en: _Time:
lv: _Laiks:

en: _Title
lv: _Nosaukums

en: _Toolbar
lv: _Rīkjosla

en: _Unviewed tab text color
lv: _Neapskatīto sadaļu teksta krāsa

en: _Unvisited link
lv: _Neapmeklētā saite

en: _Up
lv: _Augšup

en: _Use built-in FTP handler
lv: _Lietot iebūvēto FTP noteicēju

en: _Use external program to view source files
lv: _Lietot ārējo programmu avota koda failu apskatei

en: _Use page title
lv: _Lietot lapas nosaukumu

en: _View
lv: S_katīt

en: _View image sites...
lv: _Apskatīt attēlu lapas....

en: _View with helper application
lv: _Skatīt ar palīga aplikāciju

en: _Visited link
lv: _Apmeklētā saite

en: _Warn before accepting a cookie
lv: _Brīdināt pirms kukija pieņemšanas

en: _Work offline
lv: St_rādāt ārlīnijā

en: _Zoom
lv: Mainīt i_zmēru

en: contains
lv: satur

en: disabled
lv: deaktivizēts

en: doesn't contain
lv: nesatur

en: ends with
lv: beidzas ar

en: f_ile
lv: f_ails

en: is
lv: ir

en: is not
lv: nav

en: name
lv: vārdu

en: nicknames
lv: segvārdu

en: notes
lv: piezīmes

en: pages
lv: lapas

en: starts with
lv: sākas ar
