enlightenment 0.16.4 - en to nl translation catalogue (280 entries)

en: 
    
        Are you sure you wish to log out ?
nl: 
    
        Weet U zeker dat U uit wil loggen ?

en: 
      Currently, no groups exist or this window  
      already belongs to all existing groups.  
      You have to start other groups first.
nl: 
     Momenteel bestaan er geen groepen, of dit venster
     behoort al bij alle bestaande groepen.
     Je zult eerst andere groepen moeten starten

en: 
      Currently, no groups exist. You have to start a group first.
nl: 
     Momenteel bestaan er geen groepen, Je zult eerst een groep moeten starten.

en: 
      There's no current group at the moment.  
      The current group is the last one you created,  
      and it exists until you create a new one or break  
      the latest one.  
    
      Pick another group that the window will belong to here:
nl: 
     Er is geen huidige groep op het moment.   
     De huidige groep is de laatste die je gemaakt hebt,
     en hij bestaat tot je een nieuwe maakt of de laatste
     breekt.   
    
     Kies hier een andere groep waar het venster toe zal behoren:

en: 
      This window currently does not belong to any groups.
nl: 
     Dit venster behoort momenteel niet bij een groep.

en: 
      This window currently does not belong to any groups.  
      You can only destroy groups or remove windows from groups  
      through a window that actually belongs to at least one group.
nl: 
     Dit venster behoort momenteel niet bij een groep.
     Je kunt alleen maar groepen verwijderen of vensters van groepen
     verwijderen via vensters die daadwerkelijk bij minstens een groep behoren

en: 
    commands currently available:
nl: 
    commandos die nu beschikbaar zijn:

en:    Pick the group to configure:
nl:   Kies de groep om in te stellen:

en:    Select the group to remove the window from.
nl:   Kies de groep waar het venster van verwijderd moet worden

en:   No
nl:   Nee

en:   Pick the group the window will belong to:
nl: Kies de groep waar het venster bij moet behoren :

en:   Select the group to break
nl:  Kies de groep om te breken

en:   The following actions are  
      applied to all group members:
nl:  De volgende acties worden
     toegepast op alle groepsleden

en:   Yes, Log Out
nl:   Ja, log uit

en: %i x %i
    Screens in size
nl: %i x %i
    Shermen in grootte

en: (fast)
nl: (snel)

en: -NONE-
nl: -GEEN-

en: 1
    Screen in size
nl: 1
    Sherm in grootte

en: Abort and Exit
nl: Afbreken en afsluiten

en: About Enlightenment %s
nl: Over Enlightenment %s

en: Alignment of anchoring when automatically resizing:
nl: Plaatsing van ankers als automatisch grootte aanpassen

en: All new windows first get the focus
nl: Alle niewe vensters krijgen de invoer

en: Always pop up menus on screen
nl: Toon menus altijd op het scherm

en: Animate shading and unshading of windows
nl: Animeer het shaden en de-shaden van vensters

en: Animate when iconifying to this Iconbox
nl: Animeer wanneer naar deze icconbox geminimaliseerd wordt

en: Animated display of menus
nl: Geanimeerd tonen van menus

en: Annihilate
nl: Annihileer

en: Another Window Manager is already running
nl: Een andere Window Manager is al actief

en: Appear Slide speed: (slow)
nl: Verschijn schuifsnelheid (langzaam)

en: Apply
nl: Pas toe

en: Are you sure?
nl: Weet U het zeker?

en: Attention !!!
nl: Attentie !!!!

en: Audio Settings
nl: Audio Instellingen

en: Audio not available since EsounD was not
    present at the time of compilation.
nl: Audio is niet beschikbaar omdat EsounD niet
    beschikbaar was tijdens het compileren

en: Automatically resize to fit Icons
nl: Grootte automatisch aanpassen om iconen te bevatten

en: Autoraise Settings
nl: Automatisch Omhoogbrengen Instelling

en: Autoraise delay:
nl: Wacht voor omhoogbrengen:

en: BG Colour
nl: Achtergrond kleur

en: Background
    Image
    Scaling
    and
    Alignment
nl: Achtergrond
    Plaatje
    Schaling
    en
    Plaatsing

en: Background definition information:
    Name: %s
    File: %s
nl: Achtergrond definitie informatie:
    Naam    : %s
    Bestand : %s

en: Background overrides theme
nl: Achtergrond overruled thema

en: Blue:
nl: Blauw:

en: Border style
nl: Rand stijl

en: Both ends
nl: Beide zijden

en: Bottom
nl: Onder

en: CONFIG: ignoring extra data in "%s"
nl: CONFIGURATIE: negeer extra gegevens in "%s"

en: CONFIG: missing required data in "%s"
nl: CONFIGURATIE: benodigde gegevens ontbreken in "%s"

en: Cancel (do NOT edit)
nl: Annuleer (niet aanpassen)

en: Cannot allocate enough memory
nl: Kan niet genoeg geheugen alloceren

en: Cannot comply
nl: Er kan niet voldaan worden

en: Changing Border Style
nl: Verander van rand stijl

en: Cleanup Slide speed: (slow)
nl: Opschoon schuifsnelheid (langzaam)

en: Click here to lower this desktop
    to the bottom.
nl: Klik hier om deze desktop naar
    beneden te brengen

en: Click here to raise this desktop
    to the top.
nl: Klik hier om deze desktop naar
    boven te brengen

en: Clicking in a window always raises it
nl: Klikken in een venster brengt het altijd naar boven

en: Close
nl: Sluit

en: Close Iconbox
nl: Sluit Icoonbox

en: Continuously scan screen to update pager
nl: Scan het scherm continu om de pager bij te werken

en: Create New Iconbox
nl: Maak een nieuwe Icoonbox

en: Default Group Control Settings
nl: Standaard Groep Controle Instellingen

en: Delete File
nl: Verwijder bestand

en: Desktop Background Settings
nl: Desktop Achtergrond Instellingen

en: Desktop Options
nl: Desktop opties

en: Desktop Slide speed: (slow)
nl: Snelheid van desktop schuiven: (langzaam)

en: Dialog windows appear together with their owner
nl: Dialoog vensters verschijnen samen met hun eigenaar

en: Display Root Window Tips
nl: Toon Tooltips op de achtergrond van desktop

en: Display Tooltips
nl: Toon Tooltips

en: Display and use focus list
nl: Toon en gebruik een venster lijst

en: Display desktop dragbar
nl: Toon de desktop sleurstrip

en: Drag bar position:
nl: Sleurstrip positie:

en: Draw base image behind Icons
nl: Teken basisplaatje achter iconen

en: Duplicate
nl: Dupliceer

en: E IPC Error
nl: Enlightenment Inter Process Communication fout

en: Easter Egg!  Iconboxes aren't implemented yet.
nl: Grapje! Ikoondozen zijn nog niet geimplementeerd

en: Enable KDE Support
nl: Zet KDE ondersteuning aan

en: Enable edge flip
nl: Ga aan de rand van het sherm naar volgende deel

en: Enable pager display
nl: Toon pager

en: Enable sounds
nl: Zet geluiden aan

en: End
nl: Einde

en: Enlightenment Error
nl: Enlightenment fout

en: Enlightenment IPC Commands Help
nl: Enlightenment Inter Process Commandos Hulp

en: Enlightenment Message Dialog
nl: Enlightenment Bericht Dialoog

en: Enlightenment Starting...
nl: Enlightenment start op

en: Enlightenment Version : %s
    code is current to    : %s
nl: Enlightenment Versie : %s
    code is van datum    : %s

en: Enlightenment Version: %s
    Last updated on: %s
nl: Enlightenment Versie : %s
    Laatst geupdate op   : %s

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Focus Settings
nl: Invoer instellingen

en: Focus follows mouse clicks
nl: Invoer volgt muis klikken

en: Focus follows pointer
nl: Invoer volgt de muis

en: Focus follows pointer sloppily
nl: Invoer volgt de muis slordig

en: Go to this Desktop
nl: Ga naar deze desktop

en: Green:
nl: Groen:

en: Group %i
nl: Groep %i

en: Help! Cannot find epp!
    Enlightenment is looking for epp here:
    %s
    This is a FATAL ERROR.
    This is probably due to either the program not existing or
    it not being able to be executed by you.
nl: Help! Kan epp niet vinden!
    Enlightenment zoekt hier voor epp:
    %s
    Dit is een FATALE FOUT.
    Dit komt waarschijnlij omdat het programma niet bestaat
    of omdat U het niet kan uitvoeren.

en: Hide border around inner Iconbox
nl: Toon geen rand om binnenste Icoonbox

en: Hide scrollbar when not needed
nl: Toon geen scrollbar als niet nodig

en: High Quality Off
nl: Hoge kwaliteit uit

en: High Quality On
nl: Hoge kwaliteit aan

en: Hold down the mouse button and drag
    the mouse to be able to drag the desktop
    back and forth.
    Click right mouse button for a list of all
    Desktops and their applications.
    Click middle mouse button for a list of all
    applications currently running.
nl: Hou de muisknop ingedrukt en sleep
    de muis om in staat te zijn om de desktop
    heen en weer te schuiven.
    Klik op de rechtermuisknop voor een lijst
    van alle desktops en hun applicaties.
    Klik op de middelste muisknop voor een lijst
    van de applicaties die nu draaien.

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Icon image display policy (if one operation fails, try the next):
nl: Icoon plaatje instellingen (als de ene niet gaat, probeer volgende):

en: Icon size
nl: Icoon grootte

en: Iconbox Options
nl: Icoonbox Opties

en: Iconbox Settings
nl: Icoonbox instellingen

en: Iconboxes and Pagers are disallowed from being
    members of a group. You cannot add these windows
    to a group.
nl: Icoonboxen en Pagers kunnen niet aan een groep
    toegevoegd worden

en: Iconify
nl: Minimaliseer

en: Iconify this group
nl: Minimaliseer deze groep

en: Iconifying
nl: Minimaliseren

en: Ignore
nl: Negeren

en: Ignore this
nl: Negeer dit

en: KDE Settings
nl: KDE Instellingen

en: Keep aspect on scale
nl: Bewaar verhoudingen bij schalen

en: Killing
nl: Afsluiten

en: Left
nl: Links

en: Left / Top
nl: Links/Boven

en: Location
nl: Locatie

en: Make miniature snapshots of the screen
nl: Maak miniatuur snapshots van het scherm

en: Middle
nl: Midden

en: Module Failed During Load.
nl: Module faalde tijdens laden.

en: Module Unload Failed.
nl: Het verwijderen van de module uit het geheugen is mislukt.

en: Module is Already Loaded.
nl: Module is al geladen.

en: Module is not Loaded.
nl: Module is niet geladen.

en: Mouse button to display pager menu:
nl: Muisknop om pager menu te tonen

en: Mouse button to select and drag windows:
nl: Muisknop op vensters te selecteren en slepen

en: Mouse button to select desktops:
nl: Muisknop om desktops te selecteren

en: Move & Resize Settings
nl: Verplaats en Vergroot/Verklein instellingen

en: Move Methods:
nl: Verplaats methoden:

en: Move to Front
nl: Verplaats naar voren

en: Moving
nl: Verplaatsen

en: Multiple Desktop Settings
nl: Meerdere Desktop Instellingen

en: NO (do not edit)
nl: Nee (het bestand niet aanpassen)

en: No
    Background
nl: Nee
    Achtergrond

en: None
nl: Geen

en: Number of virtual desktops:
nl: Aantal virtuele desktops:

en: OK (edit file)
nl: OK (pas bestand aan)

en: Only new dialog windows get the focus
nl: Alleen nieuwe dialoog vensters krijgen de invoer

en: Only new dialogs whose owner is focused get the focus
nl: Alleen nieuwe dialoog vensters waarvan de eigenaar de invoer heeft krijgen de invoer

en: Opaque
nl: Gevuld

en: Orientation:
nl: Orientatie:

en: Pager Settings
nl: Pager instellingen

en: Pager Settings...
nl: Pager instellingen...

en: Pager scanning speed:
nl: Pager scan snelheid:

en: Place windows manually
nl: Plaats vensters met de hand

en: Pop up window title when mouse is over the window
nl: Toon venster titel als de muis boven het venster is

en: Pre-scan BG's
nl: Prescan Achtergronden

en: Quit Enlightenment
nl: Stop Enlightenment

en: Quit and give up
nl: Stop en geef op

en: Raise Windows Automatically
nl: Breng vensters automatisch naar voren

en: Raise windows after focus switch
nl: Breng vensters naar voren na een invoer wisseling

en: Raise windows on focus switch
nl: Breng vensters naar voren bij een invoer wisseling

en: Raising/Lowering
nl: Omhoog/Omlaag brengen

en: Recover system config?
nl: Systeem configuratie redden ?

en: Red:
nl: Rood:

en: Remember this window's group(s)
nl: Herinner de groepen van dit venster

en: Resistance at edge of screen:
nl: Weerstand aan de rand van het scherm:

en: Resize Methods:
nl: Vergroot/Verklein methoden:

en: Restart
nl: Herstarten

en: Restart Enlightenment
nl: Herstart Enlightenment

en: Restart and try again
nl: Herstart en probeer opnieuw

en: Restart application on login
nl: Herstart applicatie bij inloggen

en: Restart with Defaults
nl: Herstarten met standaard instellingen

en: Right
nl: Rechts

en: Right / Bottom
nl: Rechts/Onder

en: Scrollbar arrows:
nl: Scrollbar pijltjes

en: Scrollbar side:
nl: Scrollbar kant:

en: Semi-Solid
nl: Halfvol

en: Send mouse pointer to window after focus switch
nl: Stuur de muis naar het vester na een invoer wisseling

en: Send mouse pointer to window on focus switch
nl: Stuur de muis naar het venster bij een invoer wisseling

en: Shaded state
nl: Shaded staat

en: Shading
nl: Shaden

en: Show icon names
nl: Toon icoon namen

en: Show/Hide this group
nl: Toon/Verberg deze groep

en: Size
nl: Grootte

en: Slide Method:
nl: Schuif Methode:

en: Slide desktops around when changing
nl: Schuif desktops bij veranderen

en: Slide windows around when cleaning up
nl: Verschuif vensters bij het opschonen

en: Slide windows in when they appear
nl: Verschuif vensters als ze verschijnen

en: Smooth high quality snapshots in snapshot mode
nl: Verbeter hoge kwaliteits snapshots in snapshot modus

en: Snapshot Windows, Use application icon, Use Enlightenment Icon
nl: Snapshot venster, Applicatie icoon, Enlightenment icoon

en: Snapshotting Off
nl: Snapshots uit

en: Snapshotting On
nl: Shapshots aan

en: Sort by Attr.
nl: Sorteer op attribuut

en: Sort by File
nl: Sorteer op bestand

en: Sort by Image
nl: Sorteer op plaatje

en: Special FX Settings
nl: Speciale Effect Instellingen

en: Stacking layer
nl: Laag van het venster

en: Starting up Raindrops FX...
nl: We starten het regendruppels effect...

en: Starting up Ripples FX...
nl: We starten het rimpels effect op..

en: Starting up Waves FX...
nl: We starten het golven effect...

en: Starting up imagespinners FX...
nl: We starten het imagespinners effect...

en: Sticking
nl: Sticken

en: Sticky state
nl: Sticky staat

en: Switch to desktop where dialog appears
nl: Schakel naar desktop waar de dialoog vershijnt

en: Technical
nl: Technisch

en: Theme contains a control.cfg file
nl: Thema bevat geen control.cfg bestand

en: Theme contains a keybindings.cfg file
nl: Thema bevat geen keybindings.cfg bestand

en: Theme contains a menus.cfg file
nl: Thema bevat geen menus.cfg bestand

en: Theme does not contain a borders.cfg file
nl: Thema bevat geen borders.cfg bestand

en: Theme does not contain a buttons.cfg file
nl: Thema bevat geen buttons.cfg bestand

en: Theme does not contain a colormodifiers.cfg file
nl: Thema bevat geen colormodifiers.cfg bestand

en: Theme does not contain a cursors.cfg file
nl: Thema bevat geen cursors.cfg bestand

en: Theme does not contain a desktops.cfg file
nl: Thema bevat geen desktops.cfg bestand

en: Theme does not contain a imageclasses.cfg file
nl: Thema bevat geen imageclasses.cfg bestand

en: Theme does not contain a init.cfg file
nl: Thema bevat geen init.cfg bestand

en: Theme does not contain a menustyles.cfg file
nl: Thema bevat geen menustyles.cfg bestand

en: Theme does not contain a slideouts.cfg file
nl: Thema bevat geen slideouts.cfg bestand

en: Theme does not contain a sound.cfg file
nl: Thema bevat geen sound.cfg bestand

en: Theme does not contain a tooltips.cfg file
nl: Thema bevat geen tooltips.cfg bestand

en: Theme does not contain a windowmatches.cfg file
nl: Thema bevat geen windowmatches.cfg bestand

en: Theme versioning ERROR
nl: Thema versie fout

en: There was an error running the program:
    %s
    This program could not be executed.
    I am unsure as to why you could not do this. The file exists,
    is a file, and you are allowed to execute it. I suggest you look
    into this.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van:
    %s
    Dit programma kon niet uitgevoerd worden.
    Ik weet niet hoe het komt dat het niet kan. Het bestand bestaat,
    en U bent gerechtigd om het uit te voeren. Ik suggereer dat
    U hier naar kijkt.

en: There was an error running the program:
    %s
    This program could not be executed.
    This is because the file does not exist.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van:
    %s
    Dit programma kon niet uitgevoerd worden.
    Dit omdat het bestand niet bestaat.

en: There was an error running the program:
    %s
    This program could not be executed.
    This is because the file exists, is a file, but you are unable
    to execute it because you do not have execute access to this file.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van:
    %s
    Dit programma kon niet uitgevoerd worden.
    De reden hiervoor is dat het bestand bestaat, maar U kan het
    niet uitvoeren omdat U geen uitvoer rechten voor het bestand heeft.

en: There was an error running the program:
    %s
    This program could not be executed.
    This is because the file is in fact a directory.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van:
    %s
    Dit programma kon niet uitgevoerd worden.
    De reden hiervoor is dat het bestand in werkelijkheid een directory is.

en: There was an error running the program:
    %s
    This program could not be executed.
    This is most probably because this program is not in the
    path for your shell which is %s. I suggest you read the manual
    page for that shell and read up how to change or add to your
    execution path.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van:
    %s
    Dit programma kon niet uitgevoerd worden.
    De meest waarschijnlijke reden hiervoor is dat het programma
    niet in het pad voor uw shell staat, dat is %s. Ik suggereer dat 
    U de documentatie voor uw sheel bekijkt hoe U het pad voor
    uivoerbare programma's moet aanpassen.

en: This Iconbox Settings...
nl: Instellingen van deze Icoonbox

en: This feature is heavily reliant on a feature of your
    X Server called the Vid Mode Extension. This feature exists
    in XFree86 Servers, but is not a heavily used part of the
    Server and thus isn't tested much.
    
    It is possible your X Server does not deal well with being
    asked to switch modes quickly and it may hang, glitch,
    display artefacts or perhaps simply refuse to work.
    
    This is a warning and will only be displayed this one time.
    If your Server does not behave well then you will probably
    have to avoid using this feature.
nl: Dit feature is zwaar afhankelijk van een future van uw
    X Server genaamd Vid Mode Extension. Dit feature bestaat
    in XFree86 Servers, maar is niet een veelgebruikt onderdeel
    van de Server en dus niet veel getest.
    
    Het is mogelijk dat uw X Server niet goed omgaat met
    het vaak gevraagd worden om resoluties te wisselen.
    Hierdoor kan hij hangen, rotzooi tonen of zelfs weigeren te werken.
    
    Dit is een waarschuwing en zal slechts deze ene keer getoond worden.
    Als uw Server zich niet goed gedraagt zult U waarschijnlijk
    dit feature moeten ontwijken.

en: This is the Root desktop.
    You cannot drag the root desktop around.
    Click right mouse button for a list of all
    Desktops and their applications.
    Click middle mouse button for a list of all
    applications currently running.
nl: Dit is de 'root' desktop.
    Deze desktop kan niet verplaatst worden.
    Klik met de rechter muisknop om een lijst
    van alle desktops en applicaties te krijgen.
    Klik met de muisknop om een lijst van alle
    programma's te krijgen die nu actief zijn.

en: Tile image across background
nl: Plaats plaatjes naast elkaar op achtergrond

en: Tooltip Delay:
nl: Wachttijd voor het tonen:

en: Tooltip Settings
nl: Tooltip instellingen

en: Top
nl: Boven

en: Translucent
nl: Doorzichtig

en: Transparent background
nl: Transparante achtergrond

en: Unable to display raindrops
nl: Het is niet mogelijk om regendruppels te tonen

en: Unknown Module Error.
nl: Onbekende module fout.

en: Unlist
nl: Haal uit de lijst

en: Unused backgrounds freed after %2i:%02i:%02i
nl: Ongebruikte achtergronden verwijderd na %2i:%02i:%02i

en: Use Enlightenment Icon, Snapshot Window
nl: Enlightenment icoon, Snapshot venster

en: Use application icon, Use Enlightenment Icon, Snapshot Window
nl: Applicatie icoon, Enlightenment icoon, Snapshot venster

en: Use background image
nl: Gebruik achtergrond plaatje

en: Use dithering in Hi-Colour
nl: Gebruik dithering in Hi-Color

en: Use saveunders to reduce window exposures
nl: Gebruik saveunders om vensters minder te tonen

en: User Config Version ERROR
nl: Gebruikers Configuratie Versie FOUT

en: Vertical
nl: Vertikaal

en: Virtual Desktop Settings
nl: Virtuele Dektop Instellingen

en: Virtual Desktop size:
nl: Virtuele Desktop grootte:

en: WARNING!
    There was an error writing the file:
    %s
    This may be due to lack of disk space, quota or
    filesystem permissions.
nl: WAARSCHUWING!
    Er was een fout tijdens het schrijven naar bestand:
    %s
    Dit kan zijn vanwege een gebrek aan schijfruimte, quota
    of bestandspermissies.

en: Warning !!!
nl: Let Op !!!

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

en: Warning:  Configuration appears to have ended before we were
    Done loading a BorderPart block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van het huidige BorderPart. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning:  Configuration appears to have ended before we were
    Done loading a Button block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige Button. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning:  Configuration appears to have ended before we were
    Done loading a Control block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige control. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning:  Configuration appears to have ended before we were
    Done loading a Desktop block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige Desktop. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning:  Configuration appears to have ended before we were
    Done loading a Main Border block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige Main Border. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning:  Configuration appears to have ended before we were
    Done loading a Menu block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van het huidige menu. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning:  Configuration appears to have ended before we were
    Done loading a Slideout block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige slideout. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning:  Configuration appears to have ended before we were
    Done loading a text block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van het huidige tekstblok. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning:  Configuration appears to have ended before we were
    Done loading an Action Class block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige ActionClass. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning:  Configuration appears to have ended before we were
    Done loading an ColorModifier block.
    Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige ColorModifier. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning:  Configuration appears to have ended before we were
    Done loading an Iconbox block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige Iconbox. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning:  Configuration appears to have ended before we were
    Done loading an ImageClass block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige ImageClass. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning:  Configuration appears to have ended before we were
    Done loading an Sound block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van het huidige Sound. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning: Configuration appears to have ended before we were
    Done loading an Extras block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige Extras. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning: Configuration appears to have ended before we were
    Done loading an FX block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige FX. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning: Configuration appears to have ended before we were
    Done loading an Iconbox block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige Iconbox. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning: Configuration appears to have ended before we were
    Done loading an ToolTip block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige ToolTip. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning: Configuration appears to have ended before we were
    Done loading an WindowMatch block.  Outcome is likely not good.
nl: Waarschuwing:  Configuratie lijkt te zijn beeindigd voor we
    klaar zijn met het laden van de huidige WindowMatch. Resultaat zal
    waarschijnlijk niet ok zijn.

en: Warning: unable to determine what to do with
    the following text in the middle of current  ColorModifier definition:
    %s
    Will ignore and continue...
nl: Waarschuwing: ik kan niet bepalen wat te doen met
    de volgende tekst in het midden van de huidige ColorModifier definitie:
    %s
    Zal negeren en doorgaan...

en: Warning: unable to determine what to do with
    the following text in the middle of current ActionClass definition:
    %s
    Will ignore and continue...
nl: Waarschuwing: ik kan niet bepalen wat te doen met
    de volgende tekst in het midden van de huidige ActionClass definitie:
    %s
    Zal negeren en doorgaan...

en: Warning: unable to determine what to do with
    the following text in the middle of current Control definition:
    %s
    Will ignore and continue...
nl: Waarschuwing: ik kan niet bepalen wat te doen met
    de volgende tekst in het midden van de huidige Control definitie:
    %s
    Zal negeren en doorgaan...

en: Warning: unable to determine what to do with
    the following text in the middle of current Extras definition:
    %s
    Will ignore and continue...
nl: Waarschuwing: ik kan niet bepalen wat te doen met
    de volgende tekst in het midden van de huidige Extras definitie:
    %s
    Zal negeren en doorgaan...

en: Warning: unable to determine what to do with
    the following text in the middle of current Iconbox definition:
    %s
    Will ignore and continue...
nl: Waarschuwing: ik kan niet bepalen wat te doen met
    de volgende tekst in het midden van de huidige Iconbox definitie:
    %s
    Zal negeren en doorgaan...

en: Warning: unable to determine what to do with
    the following text in the middle of current ImageClass definition:
    %s
    Will ignore and continue...
nl: Waarschuwing: ik kan niet bepalen wat te doen met
    de volgende tekst in het midden van de huidige ImageClass definitie:
    %s
    Zal negeren en doorgaan...

en: Warning: unable to determine what to do with
    the following text in the middle of current Text definition:
    %s
    Will ignore and continue...
nl: Waarschuwing: ik kan niet bepalen wat te doen met
    de volgende tekst in het midden van de huidige Text definitie:
    %s
    Zal negeren en doorgaan...

en: Warning: unable to determine what to do with
    the following text in the middle of current ToolTip definition:
    %s
    Will ignore and continue...
nl: Waarschuwing: ik kan niet bepalen wat te doen met
    de volgende tekst in het midden van de huidige ToolTip definitie:
    %s
    Zal negeren en doorgaan...

en: Warning: unable to determine what to do with
    the following text in the middle of current WindowMatch definition:
    %s
    Will ignore and continue...
nl: Waarschuwing: ik kan niet bepalen wat te doen met
    de volgende tekst in het midden van de huidige WindowMatch definitie:
    %s
    Zal negeren en doorgaan...

en: Welcome to the
nl: Welkom bij de

en: Window Group Error
nl: Venster groep fout

en: Window Group Selection
nl: Venster Groep Selectie

en: Window Group Settings
nl: Venster Groep Instellingen

en: Window Options
nl: Venster Opties

en: Window Placement Settings
nl: Venster Plaatsing Instellingen

en: Window Shading speed: (slow)
nl: Venster shadesnelheid (langzaam)

en: YES (edit file)
nl: Ja (pas het bestand aan)

en: Yes, Attempt recovery
nl: Ja, probeer te redden

en: You have been warned about the dangers of Zoom mode
nl: Je bent gewaarschuwd over Zoom mode

en: Zoom in on pager windows when mouse is over them
nl: Zoom in op pager vensters als de muis boven ze is

en: error
nl: fout

en: lines per second
nl: lijnen per seconde
