Galeon 1.2 - en to nl translation catalogue (1131 entries)

en: %.2f%% - Downloading
nl: %.2f%% - Bezig met downloaden

en: %Y-%m-%d
nl: %d-%m-%Y

en: %Y-%m-%d %H:%M:%S
nl: %d-%m-%Y %H:%M:%S

en: %dK of %sK bytes at %sK bytes/sec
nl: %dK van %sK bytes met %sK bytes/s

en: %s (%d kB loaded)
nl: %s (%d kB geladen)

en: %s (%d tabs)
nl: %s (%d tabbladen)

en: %s (%d%% complete, %d kB of %d kB loaded%s)
nl: %s (%d%% compleet, %d kB van %d kB geladen%s)

en: %s (1 tab)
nl: %s (1 tabblad)

en: %s = URL, %f = destination folder
nl: %s = URL, %f = doelmap

en: %s at %s
nl: %s met %s

en: %s at KB/s
nl: %s met KB/s

en: %s not found
nl: %s niet gevonden

en: %s not found
nl: %s niet gevonden

en: %s of %s
nl: %s van %s

en: , %02d:%02d:%02d remaining
nl: , %20d:%20d:%20d te gaan

en: 00:00.00
nl: 00:00,00

en: ?Subject=Check%20this%20out%21
nl: ?Subject=%20Kijk%20hier%20eens%20naar%21

en: A GNOME browser based on Mozilla
nl: Een uitgebreide GNOME browser gebaseerd op Mozilla

en: A file was selected when a folder was expected.
nl: Er is een bestand geselecteerd terwijl een map verwacht werd.

en: A folder was selected when a file was expected.
nl: Er is een map geselecteerd terwijl een bestand verwacht werd.

en: AL_T text
nl: AL_T Tekst

en: A_nimate images
nl: Gea_nimeerde afbeeldingen

en: Abandon Changes
nl: Negeer veranderingen

en: Abort
nl: Afbreken

en: About _plugins
nl: Info over _plugins...

en: About this application
nl: Info over dit programma

en: Accept _from current server only
nl: Alleen van zelfde ser_ver

en: Action
nl: Actie

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Galeon bookmark
nl: Galeon bladwijzer toevoegen

en: Add _bookmark
nl: _Bladwijzer toevoegen

en: Add _bookmark here
nl: Bladwijzer hier toevoegen

en: Add _folder here
nl: _Map hier toevoegen

en: Add a bookmark (don't open any window)
nl: Voeg bladwijzer toe (zonder een nieuw venster te openen)

en: Add a bookmark for the current page to a specified folder
nl: Voeg de pagina als bladwijzer toe aan een gespecificeerde map

en: Add a bookmark for the current page to the default folder
nl: Voeg de huidige pagina als bladwijzer toe aan de standaardmap

en: Add alias for r_oot bookmark
nl: Alias toevoegen voor r_ootbladwijzer

en: Add bookmark
nl: Bladwijzer toevoegen

en: Add bookmark for frame
nl: Bladwijzer voor frame toevoegen

en: Added:
nl: Toegevoegd:

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Al_ways use these colors
nl: Altijd _deze kleuren gebruiken

en: Albanian (sq)
nl: Albaans (sq)

en: Alias Error
nl: Alias fout

en: All
nl: Alles

en: All Files
nl: _Alle bestanden

en: Allow Java code to be executed
nl: De Java-plugin activeren

en: Allow JavaScript code to be executed
nl: Javascript op internetpagina's uitvoeren

en: Allow Java_Script
nl: Java_script gebruiken

en: Allow _Java
nl: _Java gebruiken

en: Allow _Java (requires plugin)
nl: _Java gebruiken (vereist Sun Java met mozilla-plugin)

en: Allow _popups
nl: _Popups toestaan

en: Allow cookies from this site
nl: Cookies van deze server accepteren

en: Allow image source
nl: Afbeeldingsbron toelaten

en: Allow images from %s
nl: Afbeeldingen van %s toelaten

en: Allow images from this site to be loaded
nl: Afbeeldingen van deze server accepteren

en: Allow pages to create popup windows
nl: Pagina's toestaan om nieuwe vensters (popups) te openen

en: Allow statusbar _messages
nl: _Statusbalkberichten weergeven

en: Allowed
nl: Toegestaan

en: Alt text
nl: Alt tekst

en: Always Use
nl: Altijd gebruiken

en: Always _use this helper
nl: Gebruik dit hulpprogramma altijd

en: Always us_e these fonts
nl: Altijd _eigen lettertypen gebruiken

en: An error ocurred loading / pasting bookmarks. There was an alias that pointed to an invalid bookmark
nl: Fout opgetreden bij laden / plakken bladwijzers. Er is een alias gevonden die wees naar een ongeldige bladwijzer.

en: Animate images continuously
nl: Afbeeldingen oneindig animeren

en: Animate images once through
nl: Afbeeldingen één keer animeren

en: Apply and Close
nl: Toepassen en sluiten

en: Apply this sheet by default
nl: Standaard deze stijl gebruiken

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Arabic (IBM-864)
nl: Arabisch (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
nl: Arabisch (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
nl: Arabisch (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
nl: Arabisch (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
nl: Arabisch (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
nl: Arabisch (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
nl: Arabisch (Windows-1256)

en: Arabic (ar)
nl: Arabisch (ar)

en: Armenian (ARMSCII-8)
nl: Armeniaans (ARMSCII-8)

en: Ask for _destination folder on each download
nl: Map _vragen voor elke download

en: Ask the user
nl: Vraag de gebruiker

en: At some locations, such as behind some corporate firewalls, you'll
    need to use a proxy to connect to the Internet.
    
    If you don't know the settings, ask your systems administrator.
    
    If you're not sure whether your location uses a proxy, you can try
    without by leaving these fields blank, and setup a proxy later in
    Galeon preferences.
nl: Op sommige locaties, zoals achter de firewall van uw bedrijf, moet
    u een proxy gebruiken om verbinding te kunnen maken met het Internet.
    
    Als u de instellingen niet weet, vraag het dan aan uw systeembeheerder.
    
    Als u niet zeker weet of uw locatie een proxy gebruikt, kun u proberen
    om geen proxy in te stellen door deze velden leeg te laten, en later
    (indien nodig) een proxy in te stellen in Galeon's dialoogvenster Voorkeuren.

en: At the _bottom of each folder
nl: _Onderaan iedere map

en: At the _top of each folder
nl: _Bovenaan iedere map

en: Attempt to load URL in existing Galeon window
nl: Probeer URL in bestaand Galeon venster te laden

en: Author
nl: Auteur

en: AutoBookmarks
nl: Autobladwijzers

en: AutoFill Anonymous
nl: Automatisch Anonymous invullen

en: Autoconfigure _URL:
nl: Autoconfiguratie _URL:

en: Autodetec_t
nl: A_utomatisch detecteren

en: Automatically
nl: Automagisch

en: Automatically _wrap around
nl: Doorgaan na document-einde

en: Automatically reload the current site every so often
nl: Huidige pagina iedere zoveel minuten herladen

en: Autoreload
nl: Autoherladen

en: Available Controls
nl: Beschikbare elementen

en: Azerbaijani (az)
nl: Azerbijdjaans (az)

en: Back
nl: Vorige

en: Back history
nl: Terug in geschiedenis

en: Baltic
nl: Baltisch

en: Baltic (ISO-8859-13)
nl: Baltisch (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
nl: Baltisch (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
nl: Baltisch (Windows-1257)

en: Basque (eu)
nl: Baskisch (eu)

en: Block cookies from this site
nl: Cookies van deze server  blokkeren

en: Block image source
nl: Afbeeldingsbron blokkeren

en: Block images from %s
nl: Afbeeldingen van %s blokkeren

en: Block images from this site from being loaded
nl: Afbeeldingen van deze server blokkeren

en: Blocked
nl: Blokkeer

en: Bookmark Name
nl: Naam van bladwijzer

en: Bookmarklets
nl: Scriptbladwijzers

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Bookmarks _dock
nl: Bladwijzers _zijbalk

en: Bottom
nl: Beneden

en: Breton (br)
nl: Bretons (br)

en: Broken
nl: Gebroken

en: Browsing
nl: Browsen

en: Bulgarian (bg)
nl: Bulgaars (bg)

en: Bypass cache
nl: Buffer niet gebruiken

en: Bypass cache and proxy
nl: Gebruik geen proxy en buffer

en: Bypass proxy
nl: Gebruik geen proxy

en: C_ut
nl: Knippen

en: Cache
nl: Buffer

en: Cancel all pending downloads?
nl: Alle wachtende downloads stoppen?

en: Cannot find a schema for galeon preferences. 
    Check your gconf setup, look at galeon FAQ for 
    more info
nl: Kan geen schema vinden voor galeoninstellingen. 
    Controleer uw gconf installatie, lees de Galeon 
     Veel gestelde vragen (FAQ) voor meer info

en: Catalan (ca)
nl: Catalaans (ca)

en: Celtic (ISO-8859-14)
nl: Celtisch (ISO-8859-14)

en: Central European
nl: Centraal Europees

en: Central European (IBM-852)
nl: Centraal Europees (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
nl: Centraal Europees (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
nl: Centraal Europees (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
nl: Centraal Europees  (Windows-1250)

en: Certificates
nl: Certificaten

en: Chapter
nl: Hoofdstuk

en: Charset Encoding
nl: Tekensetcodering

en: Charsets
nl: Karaktersets

en: Chinese
nl: Chinees

en: Chinese (zh)
nl: Chinees (zh)

en: Chinese Simplified (GB18030)
nl: Vereenvoudigd Chinees (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
nl: Vereenvoudigd Chinees (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
nl: Vereenvoudigd Chinees (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
nl: Vereenvoudigd Chinees (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
nl: Vereenvoudigd Chinees (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
nl: Traditioneel Chinees (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
nl: Traditioneel Chinees (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
nl: Traditioneel Chinees (EUC-TW)

en: Choose Helper App
nl: Kies hulpprogramma

en: Choose Helper Application
nl: Kies hulpprogramma

en: Choose destination folder
nl: Kies doelmap

en: Choose helper application
nl: Kies hulpprogramma

en: Clear
nl: Legen

en: Clear _Disk Cache
nl: Schij_fbuffer leegmaken

en: Clear _Memory Cache
nl: G_eheugenbuffer leegmaken

en: Clear location
nl: Lokatie schoonmaken

en: Clear the console
nl: Console schoonmaken

en: Clear the location entry field
nl: Lokatie-invoer schoonmaken

en: Click to (un)fold
nl: Klik om uit/in te vouwen

en: Clone tab
nl: Tabblad klonen

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close all Galeon windows
nl: Alle vensters sluiten

en: Close dock
nl: Venster sluiten

en: Close other tabs
nl: Sluit andere tabbladen

en: Close tab
nl: Tabblad sluiten

en: Close the current tab or window
nl: Sluit het huidige venster of tabblad

en: Colors
nl: Kleuren

en: Completions
nl: Aanvullen

en: Configure Proxy Settings
nl: Proxy instellingen bewerken

en: Configure the application
nl: Configureer het programma

en: Confirm Session Open
nl: Bevestig openen van sessie

en: Confirm Window Close
nl: Bevestig sluiten van het venster

en: Contents
nl: Inhoud

en: Control how proxies should be used
nl: Kies op welke manier de proxy gebruikt moet worden

en: Control whether images are animated
nl: Kies of afbeeldingen geanimeerd moeten worden

en: Control whether images are displayed
nl: Kies of afbeeldingen geladen moeten worden

en: Coo_kie Sites
nl: Cookie webpagina's

en: Cookie Information
nl: Cookie Informatie

en: Cookie Name
nl: Cookie Naam

en: Cookie management
nl: Cookiebeheer

en: Cookies that are being stored
nl: Op deze computer opgeslagen cookies

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy destination location
nl: Kopieer doellocatie

en: Copy email address
nl: Kopieer e-mail adres

en: Copy frame location
nl: Kopieer frame locatie

en: Copy image location
nl: Kopieer afbeeldingslocatie

en: Copy link location
nl: Kopieer link locatie

en: Copy location
nl: Kopieer link

en: Copy source location
nl: Kopieer bronlocatie

en: Copy the selection
nl: Kopieer selectie

en: Copyright (C) 2000-2002 Marco Pesenti Gritti
nl: Copyright © 2000-2002 Marco Pesenti Gritti

en: Could not create a temporary file
nl: Kan geen tijdelijk bestand aanmaken

en: Could not open file: %s
nl: Dit bestand kon niet geopend worden: %s

en: Couldn't load any bookmark from that file.
    Make sure that it is in the correct file format.
nl: Kon geen bladwijzers vinden in dat bestand.
    Controleer of het bestand de juiste indeling bevat.

en: Couldn't load session from "%s"
nl: Sessie kon niet geladen worden: "%s"

en: Couldn't save your bookmarks to the specified file!
nl: Kon bladwijzers niet opslaan in opgegeven bestand!

en: Create a new alias
nl: Nieuwe alias maken

en: Create a new bookmark
nl: Nieuwe bladwijzer maken

en: Create a new folder
nl: Nieuwe map maken

en: Create a new separator
nl: Nieuw scheidingsteken maken

en: Create a new tab
nl: Nieuw tabblad maken

en: Create a new window
nl: Nieuw venster maken

en: Create bookmarks from previous session
nl: Bladwijzers maken van vorige sessie

en: Create the initial window with the given geometry.
    see X(1) for the GEOMETRY format
nl: Maak het eerste venster met de gegeven afmetingen.
    zie X(1) voor het GEOMETRY formaat

en: Croatian (MacCroatian)
nl: Kroatisch (MacCroatian)

en: Croatian (hr)
nl: Kroatisch

en: Current Controls
nl: Gebruikte elementen

en: Cut
nl: Knippen

en: Cut the selection
nl: Selectie knippen

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: Cyrillic (IBM-855)
nl: Cyrillisch (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
nl: Cyrillisch (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
nl: Cyrillisch (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
nl: Cyrillisch (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
nl: Cyrillisch (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
nl: Cyrillisch (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
nl: Cyrillisch/Russisch (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
nl: Cyrillisch/Oekraïns (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
nl: Cyrillisch/Oekraïns (MacUkrainian)

en: Czech (cs)
nl: Tsjechisch

en: D_ebian Packages
nl: D_ebian pakketten

en: Danish (da)
nl: Deens (da)

en: Default
nl: Standaard

en: Default (recommended)
nl: Standaard (aanbevolen)

en: Default Dock
nl: Standaard zijbalk

en: Default Layout
nl: Standaard Layout

en: Delete this session
nl: Verwijder deze sessie

en: Destination
nl: Doel

en: Detach dock
nl: Venster afkoppelen

en: Detach tab
nl: Tabblad losmaken

en: Detailed proxy configuration
nl: Gedetailleerde proxyconfiguratie

en: Dictionary
nl: Woordenboek

en: Dis_k cache
nl: _Schijfbuffer

en: Discard previous session
nl: Verwijder vorige sessie

en: Display the latest content of the current page
nl: De nieuwste inhoud van de huidige pagina weergeven

en: Displays context menu immediately
nl: Geeft direct contextmenu weer

en: Do not raise the window when opening a page in an existing Galeon process
nl: Venster niet naar voren laten komen bij het laden van een nieuwe pagina in een bestaand Galeon-proces

en: Dock
nl: Venster

en: Does nothing
nl: Doet niets

en: Don't Close Window
nl: Venster niet sluiten

en: Don't Open Session
nl: Sessie niet openen

en: Don't Start Galeon
nl: Galeon niet starten

en: Don't _ask me confirmation again when removing several bookmarks
nl: _Vraag me niet meer om bevestiging wanneer ik meerdere bladwijzers verwijder

en: Don't ask me again
nl: Niet meer lastigvallen met deze vraag

en: Don't load any images
nl: Geen afbeeldingen laden

en: Don't open any windows; instead act as a server for quick startup of new Galeon instances
nl: Open geen venster. Ga in de achtergrond zitten als server voor snel starten van nieuwe galeon-vensters.

en: Don't save
nl: Niet opslaan

en: Done.
nl: Klaar.

en: Down
nl: Neer

en: Download Paused
nl: Download gepauzeerd

en: Download link
nl: Downloaden

en: Downloader
nl: Downloadprogramma

en: Downloading
nl: Downloaden

en: Drag handle
nl: Sleepblokje

en: Drag page location from here
nl: Sleep pagina-locatie van hier

en: Duplicate Page
nl: Kopieer pagina

en: Dutch (nl)
nl: Nederlands (nl)

en: E_xit
nl: A_fsluiten

en: East asian
nl: Oost-Aziatisch

en: Edit
nl: Be_werken

en: Element properties
nl: Elementeigenschappen

en: Enable SSL Version 2
nl: SSL versie 2 gebruiken

en: Enable SSL Version 3
nl: SSL versie 3 gebruiken

en: Enable TLS
nl: TLS gebruiken

en: Enable smart bookmarks _history
nl: _Slimme bladwijzers geschiedenis gebruiken?

en: Enables auto-scrolling
nl: Autoschuiven gebruiken

en: English (US-ASCII)
nl: Engels (US-ASCII)

en: English (en)
nl: Engels (en)

en: Enter the URL of the location to open:
nl: Voer de URL in van de locatie die u wilt openen:

en: Entry width:
nl: Breedte:

en: Error:
nl: Fout:

en: Errors
nl: Foutmeldingen

en: Estonian (et)
nl: Ests (et)

en: Evaluate
nl: Evalueer

en: Ever
nl: Ooit

en: Every time
nl: Elke keer

en: Example: .gnome.org, .mozilla.org
nl: Voorbeeld: .gnome.org, .mozilla.org

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Exit the program
nl: Programma afsluiten

en: Exit the program, saving the current session
nl: Huidige sessie opslaan en het programma afsluiten

en: Exit with _session
nl: Sessie opslaan en afsluiten

en: FILE
nl: BESTAND

en: FTP download sites
nl: ftp  (downloadservers)

en: Faeroese (fo)
nl: Faeroees (fo)

en: Failed due to connection timeout.
nl: Het verbinden kostte te veel tijd en is mislukt.

en: Failed to communicate with GTM.
    
    Please check it is installed correctly. Download it from:
    	http://gtm.sourceforge.net
nl: Kon niet communiceren met GTM.
    
    Controleer of deze correct is geïnstalleerd. Homepage:
    	http://gtm.sourceforge.net

en: Failed to connect to site.
nl: Kon geen verbinding maken met de server.

en: Failed to execute download command.
nl: Downloadopdracht mislukt.

en: False
nl: Onwaar

en: Fetch bookmark _icon
nl: Download picto_gram (als die er is)

en: Fetch bookmark icon for the site (if available)
nl: Download een afbeelding voor de webpagina (als die er is)

en: File
nl: Bestand

en: File %s will be overwritten.
    (%li bytes, modified %s)
    If you choose yes, the contents will be lost.
    
    Do you want to continue?
nl: Het bestand %s wordt overschreven.
    (%li bytes, bewerkt %s)
    Alle gevens die u in dat bestand had opgeslagen, zullen verloren gaan.
    
    Wilt u doorgaan?

en: File transfer
nl: Bestandsoverdracht

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filtering
nl: Filteren

en: Find
nl: Zoek

en: Find _next
nl: Zoek _volgende

en: Find bookmarks
nl: Bladwijzers zoeken

en: Find bookmarks whose
nl: Zoek bladwijzers waarvan

en: Find entry
nl: Zoek invoer

en: Find in page
nl: Zoek in pagina

en: Find pre_vious
nl: Zoek Vo_rige

en: Find text...
nl: Zoek tekst...

en: Find text:
nl: Zoek tekst:

en: Find:
nl: Zoek:

en: Finnish (fi)
nl: Fins (fi)

en: First visited
nl: Eerste keer bezocht

en: Folder
nl: Map

en: Folder Name
nl: Mapnaam

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Fonts/Colors
nl: Opmaak

en: Form action
nl: Formulieractie

en: Forms on this page:
nl: Formulieren op deze pagina:

en: Forward
nl: Volgende

en: Forward history
nl: Vooruit in geschiedenis

en: French (fr)
nl: Frans (fr)

en: Full screen
nl: Volledig scherm

en: Fullscreen
nl: Volledige scherm

en: Fullscreen mode
nl: Volledig scherm

en: GConf error:
      %s
nl: GConf fout:
      %s

en: GIF Image
nl: GIF afbeelding

en: GNOME Default
nl: GNOME Standaard

en: GNOME Help Index
nl: GNOME Hulp Index

en: GNOME Integration
nl: GNOME Integratie

en: GNOME User's Guide
nl: GNOME gebruikershandleiding

en: GNOME default
nl: GNOME standaard

en: GNOME help
nl: GNOME hulp

en: Galeon Bookmarks Editor
nl: Galeon Bladwijzerbeheer

en: Galeon Crash Recovery
nl: Galeon crash herstel

en: Galeon Nautilus view
nl: Galeon Nautilusvenster

en: Galeon Nautilus view factory
nl: Galeon Nautilus bekijkerfabriek

en: Galeon New User
nl: Galeon Nieuwe Gebruiker

en: Galeon _home page
nl: Galeon's _homepage

en: Galeon _manual
nl: _Galeon handleiding

en: Galeon already running, using existing process
nl: Galeon is al gestart, het bestaande proces wordt gebruikt

en: Galeon appears to have crashed or
    been killed the last time it was run.
nl: Het lijkt erop dat Galeon de vorige keer
    vastgelopen of 'vernietigd' is.

en: Galeon can be configured as your default web browser when
    using other GNOME applications.
    
    Which protocols would you like Galeon to handle?
nl: Galeon kan ingesteld worden als uw standaard web browser als
    u andere GNOME-programma's gebruikt.
    
    Voor welke protocollen wilt u Galeon gebruiken?

en: Galeon can import your bookmarks from Netscape or Mozilla.
    It can also import some of your Netscape preferences.
    
    What would you like to do?
nl: Galeon kan uw Netscape- of Mozilla-bladwijzers importeren.
    Het kan ook een gedeelte van uw Netscape-voorkeuren importeren.
    
    Wat wilt u doen?

en: Galeon cannot handle this protocol,
    and no GNOME default handler is set
nl: Galeon ondersteunt dit protocol niet,
    en er is geen standaard GNOME hulpprogramma ingesteld

en: Galeon content view component
nl: Galeon inhoudscomponent

en: Galeon content view component's factory
nl: Galeon inhoudscomponentfabriek

en: Galeon object already active, server registration failed
nl: Galeon object is al actief; server registratie mislukt

en: Galeon question
nl: Galeon vraag

en: Galeon remote startup failed.
    
    Try exiting other OAF applications
    (e.g. Evolution and Nautilus), and running
    "oaf-slay" from the command line.
nl: Galeon starten op afstand mislukt.
    
    Probeer andere OAF programma's af te sluiten
    (zoals Evolution en Nautilus), en start
    "oaf-slay" vanaf de prompt.

en: Galeon setup is now complete!
    
    
    
    Galeon is highly configurable; there are many other
    configuration options available under the Settings menu.
nl: Galeon installatie is nu voltooid!
    
    
    
    Galeon is zeer configureerbaar; er zijn vele andere
    configuratie-opties beschikbaar in het Instellingen menu.

en: Galeon uses "Smart Bookmarks" for easy web searching.
    
    We can create a toolbar which contains some useful web searches now
    (you can edit this later from the bookmarks editor).
nl: Galeon gebruikt "Slimme bladwijzers" voor makkelijk zoeken door het web.
    
    We kunnen een werkbalk aanmaken dat een paar nuttige zoekmachines gebruikt (u kunt dit later veranderen in het bladwijzerbeheer).

en: Galeon's old bookmarks format
nl: Galeon zijn oude bladwijzerindeling

en: Galician (gl)
nl: Gallisch (gl)

en: General
nl: Algemeen

en: Georgian (GEOSTD8)
nl: Georgisch (GEOSTD8)

en: German (de)
nl: Duits (de)

en: Get icon
nl: Download pictogram

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Go
nl: Ga

en: Go To In-Page Bookmark
nl: Ga naar bladwijzer in pagina

en: Go To Selected URL
nl: Ga naar geselecteerde URL

en: Go back - Right button: History
nl: Ga terug - Rechter muisknop: Geschiedenis

en: Go back in history
nl: Ga terug in geschiedenis

en: Go back several pages
nl: Ga een paar pagina's terug

en: Go forward - Right button: History
nl: Ga vooruit - Rechter muisknop: Geschiedenis

en: Go forward in history
nl: Ga vooruit in geschiedenis

en: Go forward several pages
nl: Ga een paar pagina's vooruit

en: Go to specified location
nl: Ga naar opgegeven locatie

en: Go to the Galeon homepage
nl: Ga naar de homepage van Galeon

en: Go to your home page
nl: Ga naar uw startpagina

en: Go up a level from the current location
nl: Ga een niveau hoger dan de huidige lokatie.

en: Goes back in history
nl: Gaat terug in geschiedenis

en: Google G_roups
nl: Google G_roepen

en: Google I_mages
nl: Google Af_beeldingen

en: Graphic arts:
nl: Grafische kunst:

en: Greek
nl: Grieks

en: Greek (ISO-8859-7)
nl: Grieks (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
nl: Grieks (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
nl: Grieks (Windows-1253)

en: Greek (el)
nl: Grieks (el)

en: Group by host
nl: Groepeer per server

en: HTML Files
nl: HTML bestanden

en: HTML GNOME Documents
nl: HTML GNOME Documenten

en: HTTP _version
nl: HTTP _versie

en: H_ome page
nl: S_tartpagina

en: Handlers
nl: Hulpprogs

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hebrew (IBM-862)
nl: Hebreeuws (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
nl: Hebreeuws (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
nl: Hebreeuws (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
nl: Hebreeuws (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
nl: Hebreeuws (Windows-1255)

en: Hebrew (he)
nl: Hebreeuws (he)

en: Height
nl: Hoogte

en: Help
nl: Hulp

en: Helper
nl: Hulpprogramma

en: Helper processes _URL
nl: Hulpprogramma verwerkt URL

en: Hide toolbar
nl: Werkbalk verbergen

en: High
nl: Hoog

en: History
nl: Geschiedenis

en: Home
nl: Start

en: Home Page
nl: Startpagina

en: Hours
nl: Uren

en: Hungarian (hu)
nl: Hongaars (hu)

en: I_mage properties
nl: Afbeeldingseigenschappen

en: I_nformation
nl: Informatie

en: Icelandic (MacIcelandic)
nl: IJslands

en: Icelandic (is)
nl: IJslantisch (is)

en: Icons only
nl: Afbeeldingen

en: Identif_y as
nl: Identifi_ceer als

en: Ignored
nl: Genegeerd

en: Illegal toolbar item type
nl: Ongeldig werkbalkelement

en: Image Loading
nl: Afbeeldingen laden

en: Image URL
nl: Afbeelding URL

en: Image blocking management
nl: Afbeelding blokkeerbeheer

en: Image tit_le
nl: Afbeeldingstitel

en: Images on this page:
nl: Afbeeldingen op deze pagina:

en: Import Netscape _preferences
nl: Voorkeuren van Netscape importeren

en: Import bookmarks from _Mozilla
nl: Bladwijzers importeren van Mozilla

en: Import bookmarks from _Netscape
nl: Bladwijzers importeren van Netscape

en: Import from...
nl: Importeren vanuit...

en: Indian
nl: Indiaas

en: Indonesian (id)
nl: Indonesisch (id)

en: Info Pages
nl: Info-pagina's

en: Insecure
nl: Onveilig

en: Insert bookmarks here...
nl: Bladwijzers hier invoegen...

en: Irish (ga)
nl: Iers (ga)

en: Italian (it)
nl: Italiaans (it)

en: JPEG Image
nl: JPEG afbeelding

en: Japanese
nl: Japans

en: Japanese (EUC-JP)
nl: Japans (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
nl: Japans (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
nl: Japans (Shift_JIS)

en: Japanese (ja)
nl: Japans (ja)

en: JavaScript
nl: Javascript

en: Java_Script console...
nl: Java_script console...

en: Keep dialog open after all downloads have finished
nl: Houd dit venster open nadat download klaar is

en: Korean
nl: Koreaans

en: Korean (EUC-KR)
nl: Koreaans (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
nl: Koreaans (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
nl: Koreaans (JOHAB)

en: Korean (UHC)
nl: Koreaans (UHC)

en: Korean (ko)
nl: Koreaans (ko)

en: L_ocation
nl: L_okatie

en: Languages
nl: Talen

en: Last _modified
nl: Laatste keer be_werkt

en: Last three days
nl: Afgelopen drie dagen

en: Last two days
nl: Afgelopen twee dagen

en: Last visited
nl: Laatste keer bezocht

en: Latvian (lv)
nl: Lets (lv)

en: Left
nl: Links

en: Li_nk text
nl: Li_nk tekst

en: Link _title
nl: Link _titel

en: Links on this page:
nl: Links op deze pagina:

en: Lithuanian (lt)
nl: Litouws (lt)

en: Load all images
nl: Alle afbeeldingen laden

en: Load from...
nl: Laden vanuit...

en: Load images from current server only
nl: Afbeeldingen alleen van huidige server laden

en: Load pages from the cache instead of over the network
nl: Laad pagina's vanuit de buffer i.p.v. over het netwerk

en: Load selected bookmark in the browser
nl: Laad de geselecteerde bladwijzer in de browser

en: Load the given session file
nl: Laad het gegeven sessie bestand

en: Loading site...
nl: Webpagina wordt geladen...

en: Loading tab text _color
nl: Kleur bij laden

en: Local disk browsing
nl: Bladeren door lokale schijf

en: Local files
nl: Lokale bestanden

en: Location
nl: Lokatie

en: Location entry
nl: Lokatiebalk

en: Log of visited pages
nl: Logboek van bezochte pagina's

en: Low
nl: Laag

en: MIME Types
nl: MIME-typen

en: MIME type: %s
nl: MIME-type: %s

en: Macedonian (mk)
nl: Macedonisch (mk)

en: Mailer
nl: E-mailprogramma

en: Malay (ms)
nl: Maleis (ms)

en: Man Pages
nl: Man-pagina's

en: Manage Certificates ...
nl: Beheer certificaten...

en: Manual _proxy configuration
nl: Handmatige proxyconfiguratie

en: Match _entire word
nl: Zoek op h_ele woorden

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Memor_y cache
nl: _Geheugenbuffer

en: Messages
nl: Berichten

en: Method
nl: Methode

en: Migrate bookmarks and preferences
nl: Bladwijzers en voorkeuren migreren

en: Min. Size
nl: Min. Grootte

en: Minutes
nl: Minuten

en: Modified:
nl: Aangepast:

en: Month
nl: Maand

en: More Bookmarklets
nl: Meer javascript bladwijzers

en: More Info About...
nl: Meer info over...

en: Mouse
nl: Muis

en: Mouse Buttons
nl: Muisknoppen

en: Mouse Wheel
nl: Muiswiel

en: Move _down
nl: Om_laag

en: Move _up
nl: Om_hoog

en: Move bookmark down
nl: Verplaats bladwijzer naar beneden

en: Move bookmark up
nl: Verplaats bladwijzer naar boven

en: Move tab _left / up
nl: Tabblad naar _links / omhoog

en: Move tab _right / down
nl: Tabblad naar _rechts / omlaag

en: Move the current tab left / up
nl: Tabblad naar links / omhoog

en: Move the current tab right / down
nl: Tabblad naar rechts / omlaag

en: Move the current tab to a different window
nl: Huidige tabblad naar een ander venster verplaatsen

en: Move the current tab to a new window
nl: Tabblad veranderen in apart venster

en: Mozilla's bookmarks format
nl: Mozilla's bladwijzerindeling

en: Mozilla/5.001 (windows; U; NT4.0; en-us) Gecko/25250101
nl: Mozilla/5.001 (windows; U; NT4.0; nl-NL) Gecko/25250101

en: My Portal
nl: Mijn Portaal

en: N_icknames:
nl: Bi_jnaam:

en: N_o proxy for
nl: Gee_n proxy voor

en: N_otes:
nl: Aantekeningen:

en: Name
nl: Naam

en: Name:
nl: Naam:

en: Nautilus theme
nl: Nautilus thema

en: Netscape's bookmarks format
nl: Netscape's bladwijzerindeling

en: Network
nl: Netwerk

en: Never
nl: Nooit

en: Never animate images
nl: Afbeeldingen nooit animeren

en: Never use proxies
nl: Proxy nooit gebruiken

en: New
nl: Nieuw

en: New _alias
nl: Nieuwe _alias

en: New _folder
nl: Nieuwe _map

en: New _item
nl: Nieuwe _bladwijzer

en: New _separator
nl: Nieuw _scheidingsteken

en: New _tab
nl: Nieuw _tabblad

en: New a_utobookmarks folder
nl: Nieuwe a_utobladwijzers map

en: New bar
nl: Nieuwe balk

en: New folder
nl: Nieuwe map

en: New item
nl: Nieuwe bladwijzer

en: New mime item
nl: Nieuw MIME item

en: Next
nl: Volgende

en: Nicknames:
nl: Bijnamen:

en: No
nl: Nee

en: No document is loaded
nl: Er is geen document geladen

en: None
nl: Niets

en: Nordic (ISO-8859-10)
nl: Noors (ISO-8859-10)

en: Normal web sites
nl: Normale webpagina's

en: Norwegian (no)
nl: Noors (no)

en: Norwegian/Bokmaal (nb)
nl: Noors/bokmaal (nb)

en: Norwegian/Nynorsk (nn)
nl: Noors/Nynorsk (nn)

en: Notes:
nl: Aantekeningen:

en: Nothing to close: no opened Galeon windows found.
nl: Niets af te sluiten: Geen galeonvensters gevonden.

en: Off
nl: Uit

en: Old versions of this page
nl: Oude versies van deze pagina

en: On New Page
nl: Bij nieuw venster/tabblad

en: On Startup
nl: Bij opstarten

en: Once per session
nl: Eens per sessie

en: One _Level (folders first)
nl: Een Niveau (mappen eerst)

en: Only change this if you want to access web pages that only accept a limited set of web browsers. You can put any string here.
nl: Verander dit alleen wanneer je toegang wilt verkrijgen tot pagina's die slechts bepaalde browsers toelaat.

en: Only enable close _button on current tab
nl: Sluitknop alleen bruikbaar op huidig tabblad

en: Only in context _menu
nl: In een _context menu

en: Only show errors
nl: Alleen fouten weergeven

en: Only show messages
nl: Alleen berichten weergeven

en: Only show warnings
nl: Alleen waarschuwingen weergeven

en: Op_en session...
nl: S_essie openen...

en: Open Session
nl: Sessie openen

en: Open URL
nl: URL Openen

en: Open _URL...
nl: _URL openen...

en: Open _popups in tabs
nl: Popups openen in tabbladen

en: Open a URL
nl: URL Openen

en: Open a file
nl: Een bestand openen

en: Open a new tab in an existing Galeon window
nl: Open een nieuw tabblad in een bestaand Galeon-venster

en: Open a new window in an existing Galeon process
nl: Open een nieuw venster in een bestaand Galeon-proces

en: Open as a panel applet
nl: Open als een applet in het GNOME-paneel

en: Open folder in My _Portal
nl: Open categorie in Mijn _Portaal

en: Open frame in Galeon
nl: Open frame met Galeon

en: Open frame in new tab
nl: Open frame in een nieuw tabblad

en: Open frame in new window
nl: Open frame in een nieuw venster

en: Open frame in window
nl: Open frame in venster

en: Open image (%s)
nl: Afbeelding openen (%s)

en: Open image in Galeon
nl: Open afbeelding met Galeon

en: Open image in new tab
nl: Open afbeelding in nieuw tabblad

en: Open image in new window
nl: Open afbeelding in nieuw venster

en: Open in Galeon
nl: Open met Galeon

en: Open in a new tab
nl: Open in een nieuw tabblad

en: Open in a new window
nl: Open in een nieuw venster

en: Open in new tab
nl: Open in een nieuw tabblad

en: Open in new window
nl: Open in een nieuw venster

en: Open new browser
nl: Open nieuw browservenster

en: Open new tab
nl: Open een nieuw tabblad

en: Open new window
nl: Open een nieuw venster

en: Open session...
nl: Sessie openen...

en: Open the Galeon FAQ (Frequently Asked Questions)
nl: Open de Galeon VGV (Veel gestelde vragen)

en: Open the Galeon manual
nl: Open de Galeon handleiding

en: Open the Java console
nl: Open de Java console

en: Open the JavaScript console
nl: Open de javascript console

en: Open the bookmarks editor
nl: Bladwijzerbeheer...

en: Open the find dialog
nl: Open zoekvenster

en: Open the related links menu
nl: Open het menu voor verwante links

en: Open whole folder in _windows
nl: Open complete map in _vensters

en: Opening a session will close all current windows.
    Are you sure you want to proceed?
nl: Een andere sessie openen sluit alle huidige vensters.
    Weet u zeker dat u dit wilt doen?

en: Options
nl: Opties

en: Other
nl: Anders

en: PNG Image
nl: GIF afbeelding

en: P_assword Sites
nl: W_achtwoord webpagina's

en: Page Color...
nl: Paginakleur...

en: Page Freshness?
nl: Pagina versheid?

en: Page i_nformation...
nl: Pagina i_nformatie...

en: Page information
nl: Pagina-informatie

en: Panel mode. Ignoring server mode option.
nl: Paneelmodus. Servermodus optie wordt genegeerd.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password management
nl: Wachtwoordbeheer

en: Passwords
nl: Wachtwoorden

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste the clipboard
nl: Plakken vanuit klembord

en: Pastes and loads selection as URL
nl: Plak en laad selectie als URL

en: Pause
nl: Pauze

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Performs gestures
nl: Gebaren uivoeren

en: Performs gestures, displaying menu on button release
nl: Gebaren uitvoeren (menu wordt weergegeven bij loslaten muisknop)

en: Persistent Data
nl: Opgeslagen info

en: Persistent Data Manager
nl: Opgeslagen informatie

en: Personal Toolbar Folder
nl: Persoonlijke werkbalk-map

en: Pick a Font
nl: Kies een Lettertype

en: Pick an image file
nl: Kies een afbeeldingsbestand

en: Pick the background color
nl: Kies de achtergrondkleur

en: Pick the color for visited links
nl: Kies de kleur voor bezochte links

en: Pick the color unvisited links
nl: Kies de kleur voor onbezochte links

en: Pick the text color
nl: Kies de tekstkleur

en: Plain Text
nl: Platte tekst

en: Please name the bookmark.
nl: Geef deze bladwijzer een naam.

en: Please name the folder.
nl: Geef de naam van de map.

en: Please see the Galeon Manual for a full listing of available expansion characters.
nl: Lees de Galeon Handleiding voor een volledige lijst van Beschikbare uitbreidingstekens.

en: Please specify a Home Page in the Preferences dialog.
nl: Geef een startpagina in het dialoogvenster Voorkeuren.

en: Polish (pl)
nl: Pools (pl)

en: Port
nl: Poort

en: Portuguese (pt)
nl: Portugees (pt)

en: Portuguese of Brazil (pt-BR)
nl: Portugees in Brazilië (pt)

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Previous
nl: Vorige

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print current page
nl: Huidige pagina afdrukken

en: Print the current file
nl: Huidige bestand afdrukken

en: Print the current page
nl: Huidige pagina afdrukken

en: Programs
nl: Progs

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: R_eversed relation
nl: Omg_ekeerde relatie

en: Read Cookie for Site
nl: Cookies voor huidige pagina bekijken

en: Received
nl: Ontvangen

en: Recent sessions
nl: Recente sessies

en: Recursively (_folders first)
nl: Recursief (mappen eerst)

en: Redirecting to site...
nl: Bezig met omleiden naar webpagina...

en: Refresh icon
nl: Nieuw pictogram ophalen

en: Regenerate _autobookmarks
nl: _Autobladwijzers opnieuw genereren

en: Related _links
nl: Verwante _links

en: Relation
nl: Relatie

en: Reload
nl: Herladen

en: Reload all tabs
nl: Alle tabbladen herladen

en: Reload all windows
nl: Alle vensters herladen

en: Reload frame
nl: Frame herladen

en: Reload page every
nl: Herlaad pagina iedere

en: Reload tab
nl: Tabblad herladen

en: Reload the current page
nl: Huidige pagina herladen

en: Remaining
nl: Te gaan

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove _All Cookies
nl: _Alle cookies verwijderen

en: Remove _All Pairs
nl: _Alle paren verwijderen

en: Remove _All Sites
nl: _Alle pagina's verwijderen

en: Remove and _Block Cookie
nl: Alle cookies verwijderen en _blokkeren

en: Remove bookmark
nl: Verwijderen

en: Remove entry
nl: Ingang verwijderen

en: Rendering
nl: Pagina opbouw

en: Report a bug in Galeon
nl: Rapporteer een bug in Galeon

en: Reset zoom level to 100%
nl: Zoom herstellen naar 100%

en: Restore a previous session from a file
nl: Herstel een vorige bladersessie vanuit een bestand

en: Restore a recently-opened or -saved session
nl: Herstel een pasgeleden geopende of opgeslagen sessie

en: Restore previous session
nl: Herstel een vorige bladersessie

en: Resume
nl: Doorgaan

en: Resuming...
nl: Download wordt hersteld...

en: Revert
nl: Terugkeren

en: Ricardo Fernandez Pascual <ric@users.sourceforge.net>
nl: Ricardo Fernández Pascual <ric@users.sourceforge.net>

en: Right
nl: Rechts

en: Romanian (ISO-8859-16)
nl: Roemeens (ISO-8859-16)

en: Romanian (MacRomanian)
nl: Romaans (MacRomanian)

en: Romanian (ro)
nl: Romaans (ro)

en: Run Galeon in full screen mode
nl: Galeon schermvullend uitvoeren

en: Run in _terminal
nl: Uitvoeren in een _terminal

en: Run in a _terminal
nl: Uitvoeren in een _terminal

en: Run the first time druid again
nl: Galeon opnieuw instellen via de druïde

en: Run with Helper App
nl: Uitvoeren met hulpprogramma

en: Russian
nl: Russisch

en: Russian (ru)
nl: Russisch (ru)

en: SGML GNOME Documents
nl: SGML GNOME Documenten

en: SSL Protocol versions
nl: SSL Protocolversies

en: S_ans serif
nl: S_ans Serif

en: Sa_ve session as...
nl: _Sessie opslaan als...

en: Same as --close, but exits server mode too
nl: Zelfde als --close, maar sluit ook de server-modus af.

en: Sans serif
nl: Sans Serif

en: Save
nl: Opslaan

en: Save _as...
nl: Opslaan _als...

en: Save as %s failed
nl: Opslaan als %s is mislukt

en: Save as...
nl: Opslaan als...

en: Save background as...
nl: Achtergrond opslaan als...

en: Save bookmark as...
nl: Bladwijzer opslaan als...

en: Save folder as...
nl: Map opslaan als...

en: Save image as...
nl: Afbeelding opslaan als...

en: Save session as...
nl: Sessie opslaan als...

en: Save the current page
nl: Huidige pagina opslaan

en: Save the current session to a file
nl: Huidige sessie opslaan in een bestand

en: Save to disk
nl: Opslaan

en: Save with content
nl: Bewaar met inhoud

en: Saved as %s
nl: Opgeslagen als %s

en: Scottish (gd)
nl: Schots (gd)

en: Scroll Page (fast)
nl: Schuif pagina (snel)

en: Scroll Page (slow)
nl: Schuif pagina (langzaam)

en: Scroll Page (very fast)
nl: Schuif pagina (zeer snel)

en: Scroll Page (very slow)
nl: Schuif pagina (zeer langzaam)

en: Scroll Page... (variable)
nl: Schuif pagina... (variabel)

en: Scrolls by
nl: Schuif met

en: Search
nl: Zoeken

en: Search for a string
nl: Zoek naar tekenreeks

en: Search for a word or phrase in the current page
nl: Zoek naar een woord of zin in de huidige pagina

en: Search for the next occurrence of a word or phrase in the current page
nl: Zoek naar de volgende plaats waar dit woord of zinnetje voorkomt

en: Search for the previous occurrence of a word or phrase in the current page
nl: Zoek naar de volgende plaats waar dit woord of zinnetje voorkomt

en: Seconds
nl: Seconden

en: Section
nl: Sectie

en: Secure web sites
nl: Beveiligde webpagina's

en: Security
nl: Beveiliging

en: Security level: %s
nl: Beveiligingsniveau: %s

en: Security level: %s
    %s
nl: Beveiligingsniveau: %s
    %s

en: Select Animation Folder
nl: Selecteer map met animaties

en: Select Download Folder
nl: Selecteer downloadmap

en: Select a file to add
nl: Selecteer een bestand om toe te voegen

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Select all text in the current page
nl: Selecteer alle tekst in deze pagina

en: Select the destination filename
nl: Kies doel betsandsnaam

en: Select the file to open
nl: Selecteer het te openen bestand

en: Send link to...
nl: Stuur link naar...

en: Send the current URL by email
nl: Huidige URL per e-mail versturen

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Serbian (sr)
nl: Servisch (sr)

en: Servers for which username/password pairs will not be stored
nl: Webpagina's waarvan wachtwoordvoorkeuren niet worden opgeslagen

en: Servers from which images will not be loaded
nl: Webpagina's waarvan afbeeldingen niet worden geladen

en: Servers that can and cannot store cookies
nl: Servers die wel of geen cookies kunnen opslaan

en: Set In-Page Bookmark
nl: In-pagina bladwijzer instellen

en: Set current page as home page
nl: Stel huidige pagina in als startpagina

en: Set size of smart bookmark entry
nl: Grootte van slimme bladwijzer instellen

en: Set to "_My Portal"
nl: "_Mijn Portaal" gebruiken

en: Set to _Current Page
nl: _Huidige pagina gebruiken

en: Set to default
nl: Als standaard instellen

en: Setup Complete
nl: Installatie voltooid

en: Shorten all _names by dropping common prefixes
nl: Alle _namen inkorten door standaardvoorzetsels weg te laten

en: Shorten long names by dropping _vowels
nl: Lange namen afkorten door klinkers weg te laten

en: Shorten names to fixed _width
nl: Tabblad-namen inkorten tot lengte

en: Shorten names to target _length
nl: Namen inkorten tot lengte

en: Show Folder Actions
nl: Extra mapacties

en: Show _JavaScript entry
nl: _Javascriptingang weergeven

en: Show _all bookmarks
nl: _Alle bladwijzers weergeven

en: Show _blank page
nl: _Blanco pagina

en: Show _everything
nl: All_es weergeven

en: Show _home page
nl: St_artpagina

en: Show _last page
nl: _Laatste pagina

en: Show _menubar
nl: _Menubalk weergeven

en: Show _toolbar
nl: _Werkbalken weergeven

en: Show blan_k page
nl: Bla_nco pagina

en: Show bookmarks toolbars
nl: Bladwijzerwerkbalken weergeven

en: Show edit bookmarks controls
nl: Gereedschapsbalk weergeven

en: Show everything
nl: Alles weergeven

en: Show hom_e page
nl: St_artpagina

en: Show information about the current site
nl: Geef informatie over de huidige pagina

en: Show information about the currently installed plugins
nl: Geef informatie over de geïnstalleerde plugins

en: Show las_t page
nl: Laat_ste pagina

en: Show menu
nl: Menu weergeven

en: Show menubar
nl: Menubalk weergeven

en: Show only _this folder
nl: Alleen deze ca_tegorie laten zien

en: Show only _warnings
nl: Alleen _waarschuwingen weergeven

en: Show only e_rrors
nl: Alleen _foutmeldingen weergeven

en: Show only errors
nl: Alleen foutmeldingen weergeven

en: Show only m_essages
nl: Alleen be_richten weergeven

en: Show only messages
nl: Alleen berichten weergeven

en: Show only warnings
nl: Alleen waarschuwingen weergeven

en: Show statusbar
nl: Statusbalk weergeven

en: Show toolbars
nl: Werkbalken weergeven

en: Shows bookmarks
nl: Bladwijzers weergeven

en: Simplified Chinese
nl: Vereenvoudigd Chinees

en: Site
nl: Pagina

en: Site not found.
nl: Webpagina niet gevonden.

en: Size
nl: Grootte

en: Slovak (sk)
nl: Slovaaks (sk)

en: Slovenian (sl)
nl: Sloveens (sl)

en: Smart Bookmarks
nl: Slimme bladwijzers

en: Smart Bookmarks Toolbar
nl: Werkbalk Slimme Bladwijzers

en: Soc_ks host
nl: Soc_ks proxy

en: Sort fold_er
nl: _Categorie sorteren

en: Source URL
nl: Bron URL

en: South European (ISO-8859-3)
nl: Zuid Europees (ISO-8859-3)

en: Spanish (es)
nl: Spaans (es)

en: Specify stylesheet settings for the current page
nl: Geef stylesheet-instellingen voor de huidige pagina

en: Speed
nl: Snelheid

en: Spinner
nl: Animatie

en: Starting download...
nl: Download wordt gestart...

en: Stop all tabs
nl: Alle tabbladen stoppen

en: Stop all windows
nl: Alle vensters stoppen

en: Stop current data transfer
nl: Stop de huidige dataoverdracht

en: Stop the loading of the current page
nl: Laden van huidige pagina stoppen

en: Stylesheets
nl: Stylesheet

en: Stylesheets on this page:
nl: Stylesheets op deze pagina:

en: Subsection
nl: Sebsectie

en: Swedish (sv)
nl: Sweeds (sv)

en: Switch to the next tab
nl: Ga naar het volgende tabblad

en: Switch to the previous tab
nl: Ga naar het vorige tabblad

en: TIME
nl: TIJD

en: T_ools
nl: _Gereedschap

en: Tab Colors
nl: Tabbladkleuren

en: Tab Names
nl: Tabnamen

en: Tabbed Browsing
nl: Bladeren met tabbladen

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Target lan_guage
nl: Doel_taal

en: Target t_ype
nl: Doelt_ype

en: Text _beside icons
nl: Tekst _naast afbeeldingen

en: Text _under icons
nl: Tekst _onder afbeeldingen

en: Text beside icons
nl: Tekst naast afbeeldingen

en: Text only
nl: Tekst

en: Text under icons
nl: Tekst onder afbeeldingen

en: Thai
nl: Thais

en: Thai (TIS-620)
nl: Thais (TIS-620)

en: The URL %s has MIME type %s
nl: De URL %s heeft als MIME-type %s

en: The following bookmarks will be deleted. Please, make sure that no important information will be lost.
nl: De volgende bladwijzers zullen worden verwijderd. Controleer of u geen belangrijke informatie kwijtraakt.

en: The protocol specified is not recognised.
    
    Would you like to try the GNOME default?
nl: Het opgegeven protocol is niet herkend.
    
    Wilt u het standaard hulpprogramma van GNOME proberen?

en: The specified path does not exist.
nl: Het aangegeven pad bestaat niet.

en: The version of Mozilla Galeon was compiled against (%s) does not match the detected version (%s).
    
    You may experience segfaults and other oddities.  Please test with a matching version of Mozilla before reporting any bugs.
    
    Continue anyway?
nl: De versie van Mozilla waarmee Galeon was gecompileerd (%s) komt niet overeen met gedetecteerde versie (%s).
    
    U kunt rekenen op segmentatiefouten en andere rariteiten. Test met een passende versie van mozilla voordat u problemen rapporteert.
    
    Wilt u toch doorgaan?

en: There are multiple tabs open in this window.
    Are you sure you want to close it?
nl: Er zijn meerdere tabbladen open in dit venster.
    Bent u zeker dat u het wilt afsluiten?

en: There is a file bookmarks.xml but no bookmarks.xbel in your ~/.galeon folder.
    This probably means that this is the first time that you run a post 1.0 version
    of Galeon.
    
    The bookmarks format of Galeon has changed to XBEL for enhanced interoperatibility.
    Your old bookmarks file will be loaded now and it will be left untouched for backup.
    
    Please, report any problems.
nl: Er is wel een bookmarks.xml, maar geen bookmarks.xbel in je ~/.galeon map.
    Dit betekent waarschijnlijk dat dit de eerste keer is dat galeon (> versie 1.0.x)
    wordt gestart.
    
    Het bladwijzerformaat is veranderd naar XBEL bladwijzers voor verbeterde interoperabiliteit.
    Bookmarks.xml wordt nu geladen en verder met rust gelaten voor latere backup.
    
    Rapporteer alstublieft alle problemen.

en: This will delete all items stored in your history.
    Are you sure you want to do this?
nl: Dit zal alle items in uw Geschiedenis verwijderen.
    Weet u zeker dat u dat wilt doen?

en: Time
nl: Tijd

en: Time elapsed
nl: Tijd voorbij

en: Time of inactivity (in seconds) until the server shuts down itself. Defaults to one hour, use 0 to disable.
nl: Tijd dat de venserfabriek moet wachten voordat hij zichzelf uitschakelt. Standaard is dit 1 uur (0 = eeuwig wachten).

en: Time remaining
nl: Te gaan

en: Times visited
nl: Aantal keren bezocht

en: Title
nl: Titel

en: Today
nl: Vandaag

en: Toggle bookmark toolbars visibility
nl: Werkbalk bladwijzers aan/uitschakelen

en: Toggle bookmarks sidebar
nl: Bladwijzerzijbalk aan/uit

en: Toggle full screen mode
nl: Volledig scherm aan/uit

en: Toggle fullscreen mode
nl: Volledig scherm aan/uit

en: Toggle history sidebar
nl: Geschiedenis zijbalk aan/uit

en: Toggle menubar visibility
nl: Menubalk aan/uitschakelen

en: Toggle statusbar visiblity
nl: Statusbalk aan/uitschakelen

en: Toggle toolbar visibility
nl: Gereedschapbalk aan/uitschakelen

en: Toolbar Appearance
nl: Werkbalk uiterlijk

en: Toolbar Contents
nl: Inhoud werkbalk

en: Toolbar Theme
nl: Werkbalk thema

en: Toolbars
nl: Werkbalken

en: Top
nl: Boven

en: Traditional Chinese
nl: Traditioneel Chinees

en: Transferring data from site...
nl: Data van webpagina wordt ingelezen...

en: Translate to English
nl: Vertaal naar Engels

en: Translation:
nl: Vertaling:
    Vincent van Adrighem <vincent@dirck.mine.nu>

en: True
nl: Waar

en: Turkish
nl: Turks

en: Turkish (IBM-857)
nl: Turks (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
nl: Turks (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
nl: Turks (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
nl: Turks (Windows-1254)

en: Turkish (tr)
nl: Turks (tr)

en: Two days ago
nl: Twee dagen geleden

en: URL Clicked
nl: URL aangeklikt

en: URLs recovered on %Y-%m-%d %X
nl: URLs gevonden op %d-%m-%Y %X

en: U_nderline links
nl: Links onderstrepen

en: Ukrainian
nl: Ukrainisch

en: Ukrainian (uk)
nl: Oekraïns (uk)

en: Unable to initialize mozilla libraries
nl: Kan de mozilla bibliotheken niet aanspreken

en: Unable to save bookmark file.
nl: Kan bladwijzersbestand niet opslaan.

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Untitled folder
nl: Naamloze map

en: Up
nl: Omhoog

en: Update Settings
nl: Instellingen vernieuwen

en: Use GNOME Transfer _Manager (GTM)
nl: Gebruik de GNOME Transfer _Manager (GTM)

en: Use _GNOME default FTP handler
nl: Gebruik standaard FTP programma van _GNOME

en: Use _Galeon to view GNOME Help documents
nl: Gebruik _Galeon om GNOME Hulpdocumenten te bekijken

en: Use _built-in downloader
nl: Gebruik _interne downloadprogramma

en: Use _command
nl: Gebruik _opdracht

en: Use a different character encoding
nl: Gebruik een andere karaktercodering

en: Use a different font size
nl: Gebruik een andere fontgrootte

en: Use automatic proxy configuration
nl: Gebruik automatische proxyconfiguratie

en: Use default colors instead of page-requested colors
nl: Gebruik eigen kleuren i.p.v door document aangegeven kleuren

en: Use default fonts instead of page-requested fonts
nl: Gebruik eigen lettertypen i.p.v door document aangegeven lettertypen

en: Use image as background
nl: Afbeelding gebruiken als achtergrond

en: Use manual proxy configuration
nl: Gebruik handmatige proxyconfiguratie

en: Use own _colors
nl: Gebruik eigen _kleuren

en: Use own _fonts
nl: Gebruik eigen lettertypen

en: User Agent Identification
nl: User Agent Identificatie.

en: User Defined
nl: Gedefinieerd door Gebruiker

en: User Interface
nl: Interface

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username/password pairs that are being stored
nl: Op deze computer opgeslagen naam/wachtwoord paren.

en: Version mismatch!
nl: Versie klopt niet!

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Vietnamese (TCVN)
nl: Vietnamees (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
nl: Vietnamees (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
nl: Vietnamees (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
nl: Vietnamees (Windows-1258)

en: Vietnamian (vi)
nl: Vietnamees (vi)

en: View Source
nl: Bron weergeven

en: View _cookies...
nl: _Cookiebeheer...

en: View _passwords...
nl: Wachtwoordenbeheer...

en: View as Web Page (Galeon)
nl: Bekijk als webpagina (Galeon)

en: View cookie _sites...
nl: Cookie-pagina'_s weegeven...

en: View page info
nl: Bekijk pagina-info

en: View password _sites...
nl: Wachtwoord webpagina's...

en: View sites for which images will not be loaded
nl: Webpagina's waarvan de afbeeldingen niet zullen worden geladen

en: View sites for which passwords will not be stored
nl: Webpagina's waarvan wachtwoorden NIET worden opgeslagen.

en: View sites from which cookies will be accepted or rejected
nl: Bekijk sites waarvan er opgeslagen cookievoorkeuren zijn

en: View source
nl: Bron weergeven

en: View stored cookies
nl: Cookiebeheer

en: View stored passwords
nl: Wachtwoordenbeheer...

en: View the source code of the current page
nl: Bekijk de broncode van de huidige pagina

en: Visited:
nl: Bezocht:

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
nl: Visueel Hebreeuws (ISO-8859-8)

en: Waiting for authorization...
nl: Bezig met wachten op toestemming...

en: Warning:
nl: Waarschuwing:

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Web Page (Galeon)
nl: Webpagina (Galeon)

en: Web Page Viewer (Galeon)
nl: Webpagina bekijker (Galeon

en: Welcome to Galeon!
    
    
    
    Galeon is a GNOME web browser based on the
    Mozilla rendering engine.
    
    The following pages will help you to setup Galeon.
nl: Welkom bij Galeon!
    
    
    
    Galeon is een GNOME web browser gebaseerd op
    de Mozilla verwerkingssysteem.
    
    De volgende pagina's zullen u helpen om Galeon te installeren.

en: Western
nl: Westers

en: Western (IBM-850)
nl: Westers (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
nl: Westers (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
nl: Westers (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
nl: Westers (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
nl: Westers (Windows-1252)

en: What do you want to do with it?
nl: Wat wilt u ermee doen?

en: When Adding Bookmarks
nl: Bij toevoegen bladwijzers

en: Wi_dth
nl: Bree_dte

en: Width
nl: Breedte

en: Windowed mode
nl: Venstermodus

en: Windows
nl: Vensters

en: XBEL bookmarks format
nl: XBEL bladwijzerindeling

en: XBEL bookmarks root
nl: XBEL bladwijzers-root

en: Yes
nl: Ja

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: You can always get explicit completions by hitting TAB
nl: U kunt altijd expliciet aanvullen door op TAB te drukken.

en: Your current set of bookmarks will be merged with the contents of %s.
    Do you want to continue?
nl: Uw huidige bladwijzers zullen samengevoegd worden met de inhoud van %s.
    Wilt u doorgaan?

en: Your current set of bookmarks will be replaced with the contents of %s.
    Do you want to continue?
nl: Uw huidige bladwijzers zullen overschreven worden door de inhoud van %s.
    Wilt u doorgaan?

en: Zoom control
nl: Zoomelement

en: Zoom on First Image...
nl: Inzoomen op eerste afbeelding...

en: Zoom out
nl: Zoom uit

en: _About...
nl: _Info...

en: _Add
nl: Toevoegen

en: _Add bookmark to
nl: Bladwijzer toevoegen _aan

en: _Add to context menu
nl: Aan context-menu toevoegen

en: _Address
nl: _Adres

en: _Allow cookies from this site
nl: Cookies van deze server _accepteren

en: _Allow images from this site
nl: Afbee_ldingen van deze server accepteren

en: _Allow popups
nl: _Popups toestaan

en: _Always
nl: _Altijd

en: _Always accept
nl: _Altijd accepteren

en: _Always do the same with this type of file
nl: _Altijd hetzelfde doen met dit type bestand

en: _Always load
nl: _Altijd laden

en: _Always save session at exit
nl: Lokaties altijd opslaan bij afsluiten

en: _Always show tabs
nl: _Tabbladen altijd tonen

en: _Always use this helper in future
nl: Gebruik dit hulpprogramma voortaan _altijd

en: _Appearance
nl: _Uiterlijk

en: _Ask user
nl: Gebr_uiker vragen

en: _Ask user for a title
nl: _Vraag de gebruiker om een titel

en: _Autocompletion enabled
nl: Automatisch aanvullen

en: _Automatic proxy configuration
nl: _Automatische proxyconfiguratie

en: _Autoreload enabled
nl: _Autoherladen gebruiken

en: _Autoreload...
nl: _Autoherladen...

en: _Back
nl: Vo_rige

en: _Background
nl: Achtergrond

en: _Block cookies from this site
nl: Cookies van deze server _blokkeren

en: _Block images from this site
nl: Afbeeldingen van deze server _blokkeren

en: _Bookmarklets Collection (requires JavaScript)
nl: Javascript Bladwijzercollectie (Javascript vereist)

en: _Bookmarks
nl: Bla_dwijzers

en: _Bookmarks toolbars
nl: Werkbalk _bladwijzers

en: _Clear
nl: _Legen

en: _Clear History
nl: _Geschiedenis legen

en: _Clear history
nl: _Geschiedenis legen

en: _Clear smart bookmarks after use
nl: Slimme bladwijzer _legen na gebruik

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Collapse all categories
nl: Alle categorieën _invouwen

en: _Compare page
nl: Pagina ver_gelijken

en: _Continuously
nl: Eeuwig _doorgaan

en: _Copy
nl: Kopiëren

en: _Create Smart Bookmarks toolbar?
nl: Werkbalk met _Slimme bladwijzers aanmaken?

en: _Cursive
nl: _Cursief

en: _Days before expiring history items
nl: _Dagen voordat de geschiedenislijst verloopt

en: _Default charset
nl: Standaard _karakterset

en: _Default font
nl: Standaard _lettertype

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: _Detach tab
nl: Ta_bblad losmaken

en: _Dictionary
nl: _Woordenboek

en: _Disabled
nl: Niet _gebruiken

en: _Display close buttons on tabs
nl: _Sluitknoppen weergeven op tabbladen

en: _Dock
nl: Aanhaken

en: _Don't import bookmarks
nl: gee_n bladwijzers importeren

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Edit bookmarks...
nl: _Bladwijzerbeheer...

en: _Edit toolbar...
nl: Werkbalk b_ewerken...

en: _Edit...
nl: Be_werken...

en: _Enable proxy keep-alive
nl: Gebruik proxy _keep-alive

en: _Encoding
nl: Cod_ering

en: _Expand all categories
nl: Alle categorieën _ontvouwen

en: _Expires
nl: _Verloopt

en: _External program
nl: _Extern programma

en: _Fantasy
nl: _Fantasie

en: _File
nl: _Bestand

en: _Find bookmarks...
nl: _Bladwijzers zoeken...

en: _Find...
nl: _Zoek...

en: _Find:
nl: _Zoek:

en: _Fold bookmark
nl: Bladwijzer _inklappen

en: _Folder
nl: _Map

en: _Folder actions
nl: _Mapacties

en: _Forms
nl: _Formulieren

en: _Forward
nl: Vo_lgende

en: _From current server only
nl: Alleen van _huidige server

en: _Full screen
nl: _Volledig scherm

en: _GNOME helpers
nl: _GNOME hulpprogramma's

en: _General
nl: _Algemeen

en: _Go
nl: _Werkbalk

en: _Go to bookmark target
nl: Ga naar bladwijzer_pagina

en: _Group by host
nl: _Groepeer per host

en: _Height
nl: _Hoogte

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Helper runs in a terminal
nl: _Hulpprogramma draait in een terminal

en: _History dock
nl: _Geschiedenis zijbalk

en: _History...
nl: Gesc_hiedenis...

en: _Icons only
nl: Alleen _afbeeldingen

en: _Image
nl: _Afbeelding

en: _Image Sites
nl: Afbeeldings webpagina's

en: _Images
nl: _Afbeeldingen

en: _Import bookmarks...
nl: _Importeer bladwijzers...

en: _Insert new tabs after current tab
nl: Nieuwe tabbladen na huidige tabblad invoegen

en: _Jump to new tabs automatically
nl: _Ga automatisch naar nieuwe tabbladen

en: _Keep fullscreen window above all other windows
nl: Bij volledig scherm het venster boven alle andere vensters houden

en: _Keep location entry on main toolbar
nl: _Houdt de lokatieinvoer op de hoofdbalk

en: _Language encoding
nl: _Taalcodering

en: _Link properties
nl: _Linkeigenschappen

en: _LinuxPackages
nl: _LinuxPakketten

en: _Load from current server only
nl: _Alleen van huidige server

en: _Load images
nl: Afbeeldingen _laden

en: _MIME type
nl: _MIME Type

en: _Mail handler
nl: E-_mail hulpprogramma

en: _Manual
nl: _Handmatig

en: _Match upper/lower case
nl: _Moet aan kleine letters en hoofdletters voldoen

en: _Menubar
nl: _Menubalk

en: _Middle button
nl: _Middelste muisknop

en: _Middle-click opens link into new tab
nl: _Middelste muisknop opent link in nieuw tabblad

en: _Monospace
nl: _Gelijke breedte

en: _Move tab to another window
nl: Tabblad naar ander venster

en: _Name
nl: _Naam

en: _Name:
nl: Naam:

en: _Never
nl: _Nooit

en: _Never accept
nl: _Nooit accepteren

en: _Never load
nl: _Nooit laden

en: _Never show this warning again
nl: _Toon deze waarschuwing nooit meer

en: _New
nl: _Nieuw

en: _New window
nl: _Nieuw venster

en: _Next tab
nl: Volgende ta_bblad

en: _No proxies
nl: Gee_n proxy

en: _None
nl: _Niets

en: _Once
nl: _Eén keer

en: _One Level
nl: _Een niveau

en: _Open whole folder in tabs
nl: _Open complete map in tabbladen

en: _Open...
nl: _Openen...

en: _Other application
nl: _Ander programma

en: _Out
nl: _Uit

en: _Page source
nl: B_ron weergeven

en: _Passwords
nl: _Wachtwoorden

en: _Paste
nl: Plakken

en: _Path
nl: _Pad

en: _Preferences...
nl: _Voorkeuren...

en: _Previous tab
nl: _Vorige tabblad

en: _Print...
nl: Af_drukken...

en: _Processes URL
nl: _Verwerkt URL

en: _Recursively
nl: _Recursief

en: _Relation
nl: _Relatie

en: _Reload
nl: He_rladen

en: _Remember passwords
nl: Wachtwoorden ont_houden

en: _Remove
nl: Verwijde_ren

en: _Remove Cookie
nl: Cookie ver_wijderen

en: _Remove Pair
nl: Paar _verwijderen

en: _Remove Site
nl: Pagina _verwijderen

en: _Remove all these bookmarks
nl: Verwi_jder al deze bladwijzers

en: _Remove bookmark
nl: Bladwijzer ver_wijderen

en: _Remove bookmark folder
nl: _Categorie verwijderen

en: _Report a bug
nl: _Rapporteer een bug

en: _Rerun first time druid...
nl: _Druïde opnieuw starten...

en: _Resize entry...
nl: _Invoergrootte wijzigen...

en: _Revert
nl: _Terugkeren

en: _Right button
nl: _Rechter muisknop

en: _Run with helper
nl: Uitvoeren met _hulpprogramma

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Save to disk
nl: _Opslaan

en: _Search in frames
nl: Zoek in frames

en: _Select all
nl: _Selecteer alles

en: _Server secure
nl: Be_veiligde server

en: _Set as default folder
nl: _Instellen als standaardmap

en: _Settings
nl: _Instellingen

en: _Settings...
nl: _Instellingen...

en: _Shorten long names by looking for common separators
nl: Lange namen inkorten door naar veelgebruikte _scheidingstekens te zoeken.

en: _Show alternatives window as you type
nl: Laat alternatievenvenster zien _terwijl ik type

en: _Show as toolbar
nl: _Weergeven als gereedschapsbalk

en: _Show editing controls
nl: _Bewerkingselementen weergeven

en: _Smart URL:
nl: _Slimme URL:

en: _Statusbar
nl: _Statusbalk

en: _Stock Quotes
nl: _Aandelentikker

en: _Tab
nl: _Tabbladen

en: _Tabs appear along
nl: _Tabbladen zitten

en: _Text
nl: _Tekst

en: _Text only
nl: Alleen _tekst

en: _Time:
nl: Tijd:

en: _Title
nl: _Titel

en: _Toolbar
nl: _Werkbalk

en: _URL:
nl: URL:

en: _Unfold bookmark
nl: Bladwijzer _uitklappen

en: _Unviewed tab text color
nl: _Nog niet bekeken pagina

en: _Unvisited link
nl: _Onbezochte link

en: _Up
nl: Om_hoog

en: _Use built-in FTP handler
nl: Gebr_uik interne FTP programma

en: _Use external program to view source files
nl: _Gebruik extern programma om bron te weergeven

en: _Use page title
nl: Gebruik pagina_titel

en: _View
nl: B_eeld

en: _View image sites...
nl: Afbeeldings webpagina's weege_ven...

en: _View long description...
nl: Lange beschrij_ving weergeven...

en: _View with helper application
nl: Be_kijken met hulpprogramma

en: _Visited link
nl: Be_zochte link

en: _Warn before accepting a cookie
nl: _Waarschuw mij voordat een cookie wordt geaccepteerd

en: _Will open in
nl: _Zal openen in

en: _Work offline
nl: Werk o_ffline

en: _ghelp
nl: _ghulp

en: `%s' does not exist or is not a valid image file
nl: `%s' bestaat niet of is geen geldige afbeelding

en: aeiouyAEIOUY
nl: AEIOUaeiouëïé

en: contains
nl: bevat

en: disabled
nl: Niet gebruiken

en: doesn't contain
nl: bevat geen

en: ends with
nl: eindigt op

en: http://www.google.com/search?q=
nl: http://www.google.com/search?hl=nl&q=

en: http://www.google.com/search?q=%s
nl: http://www.google.com/search?hl=nl&q=%s

en: http://www.m-w.com
nl: http://www.vandale.nl/

en: http://www.m-w.com/cgi-bin/dictionary?va=%s
nl: http://atlas.et.tudelft.nl/valium/gnuvd.php?woord=%s

en: is not
nl: is niet

en: lines
nl: regels

en: mozilla summary info
nl: mozilla overzicht info

en: name
nl: naam

en: name of icon for the mozilla view
nl: icoonnaam voor de mozilla bekijker

en: nicknames
nl: bijnamen

en: notes
nl: aantekeningen

en: pages
nl: Pagina's

en: starts with
nl: begint met
