Nautilus - en to nl translation catalogue (1354 entries)

en:  (another copy)
nl:  (nog een kopie)

en:  (containing %d items)
nl:  (bevat %d items)

en:  (containing 0 items)
nl:  (bevat 0 items)

en:  (containing 1 item)
nl:  (bevat 1 item)

en:  (copy)
nl:  (kopieer)

en:  (see "
nl:  (zie"

en:  (see also "
nl:  (zie ook "

en:  _Advanced
nl: _Uitgebreid

en:  _Intermediate
nl: _Gemiddeld

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.  No other applications are available to view this file.  If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
nl: "%s" kan "%s" niet openen, want "%s" kan bestanden op "%s" niet benaderen.  Geen andere programma's zijn beschikbaar om dit bestand te openen. Wellicht kunt u het bestand wel openen als u het naar uw computer kopieert.

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.  Would you like to choose another application?
nl: "%s" kan "%s" niet openen, want "%s" kan bestanden op "%s" niet benaderen.  Wilt u een ander programma kiezen?

en: "%s" cannot be moved to the Trash. Do you want to delete it immediately?
nl: "%s" kan niet naar de Prullenbak verplaatst worden. Wilt u het rechtstreeks verwijderen?

en: "%s" could not be copied to the new location, because its name is already used for a special item that cannot be removed or replaced.
    
    If you still want to copy "%s", rename it and try again.
nl: "%s" kon niet gekopieerd worden naar de nieuwe lokatie, want de naam wordt reeds gebruikt voor een speciaal item dat niet verplaatst of vervangen kan worden.
    
    Als u "%s" toch wilt kopiëren, hernoem het dan, en probeer het opnieuw.

en: "%s" could not be moved to the new location, because its name is already used for a special item that cannot be removed or replaced.
    
    If you still want to move "%s", rename it and try again.
nl: "%s" kon niet verplaatst worden naar de nieuwe lokatie, want de naam wordt reeds gebruikt voor een speciaal item dat niet verplaatst of vervangen kan worden.
    
    Indien u "%s" toch wilt verplaatsen, dan moet het eerst hernoemen.

en: "%s" couldn't be found. Perhaps it has recently been deleted.
nl: "%s" is niet gevonden. Misschien is het kort geleden verwijderd.

en: "%s" is an executable text file. Do you want to run it, or display its contents?
nl: "%s"is een uitvoerbaar tekstbestand. Wilt u het uitvoeren, of de inhoud bekijken?

en: "%s" is not a valid location. Please check the spelling and try again.
nl: "%s" is geen geldige lokatie. Controleer de spelling en probeer dan opnieuw.

en: "%s" selected
nl: "%s" gelecteerd

en: "%s" selected (%s)
nl: "%s" geselecteerd (%s)

en: "%s" will be copied if you select the Paste Files command
nl: "%s" wordt gekopieerd als u de opdracht 'Plak Bestanden' geeft

en: "%s" will be moved if you select the Paste Files command
nl: "%s" wordt verplaatst als u de opdracht 'Plak Bestanden' geeft

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
nl: %A, %-d %B %Y om %-I:%M:%S %p

en: %I:%M %p, %x
nl: %I.%M %p, %x

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
nl: %a %-d %b %Y at %-I:%M %

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
nl: %a %-d %b %Y om %-I:%M:%S %p

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
nl: %-d %b %Y om %-I:%M %p

en: %b %-d %Y, %-I:%M %p
nl: %-d %b %Y, %-I:%M %p

en: %d folders selected
nl: %d mappen geselecteerd

en: %d items selected (%s)
nl: %d items geselecteerd (%s)

en: %d items, totalling %s
nl: %d items, totaal %s

en: %d of the selected items cannot be moved to the Trash. Do you want to delete those %d items immediately?
nl: %d van de geselecteerd items kunnen niet naar de prullenbak verplaatst worden. Wilt u ze deze %d items rechtstreeks verwijderen?

en: %d other items selected (%s)
nl: %d andere items geselecteerd (%s)

en: %dnd link to %s
nl: %de verwijzing naar %s

en: %drd link to %s
nl: %de verwijzing naar %s

en: %dst link to %s
nl: %de verwijzing naar %s

en: %dth link to %s
nl: %de verwijzing naar %s

en: %ld of %ld
nl: %ld van %ld

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
nl: %-d/%m/%y, %-I:%M %p

en: %m/%d/%y
nl: %d/%m/%y

en: %s
    
    Loser sidebar.
nl: %s
    
    Inhoudsbekijker-zijbalk.

en: %s
    
    This is a Nautilus content view that fails on demand.
nl: %s
    
    Dit is een Nautilus inhoudsweergave die faalt op verzoek.

en: %s
    
    This is a sample Nautilus content view component.
nl: %s
    
    Dit is een voorbeeld van een Nautilus Inhoudsbekijkcomponent.

en: %s
    
    You can configure which programs are offered for which file types with the "File Types and Programs" part of the GNOME Control Center. Do you want to go there now?
nl: %s
    
    U kunt instellen welke programma's zijn gekoppeld aan welke bestandstypen ïn het "Bestandstypen en Programma's"-deel van het GNOME Controle-Paneel

en: %s
    
    You clicked the Sample toolbar button.
nl: %s
    
    U klikte op de voorbeeld-gereedschapsbalkknop.

en: %s (%dnd copy)%s
nl: %s (%de kopie)%s

en: %s (%drd copy)%s
nl: %s (%de kopie)%s

en: %s (%dst copy)%s
nl: %s (%de kopie)%s

en: %s (%dth copy)%s
nl: %s (%de kopie)%s

en: %s (another copy)%s
nl: %s (nog een kopie)%s

en: %s (copy)%s
nl: %s (kopieer)%s

en: %s Properties
nl: %s Eigenschappen

en: %s Viewer
nl: %s-Bekijker

en: %s's Home
nl: Huize %s

en: %u files
nl: %u bestanden

en: %u folders
nl: %u mappen

en: (none)
nl: (geen)

en: (some contents unreadable)
nl: (sommige inhoud niet leesbaar)

en: .bashrc (copy)
nl: .bashrc (kopieer)

en: .foo (copy).txt
nl: .foo (kopie).txt

en: 0 files
nl: 0 bestanden

en: 0 folders
nl: 0 mappen

en: 1 file
nl: 1 bestand

en: 1 folder
nl: 1 map

en: 1 folder selected
nl: 1 map geselecteerd

en: 1 item, with size %s
nl: 1 item, met grootte %s

en: 1 other item selected (%s)
nl: 1 anders item geselecteerd (%s)

en: A Cappella
nl: A-Cappella

en: A Teal variation of the Crux theme.
nl: Een Teal variant van de Crux thema.

en: A _Viewer...
nl: Andere _Bekijker...

en: About Nautilus
nl: Over Nautilus

en: About Scripts
nl: Over Scripts

en: Accessed:
nl: Gebruikt:

en: Acoustic
nl: Akoestisch

en: Activate items with a double click
nl: Activeer items met een dubbelklik

en: Activate items with a single click
nl: Activeer items met een enkele klik

en: Add New Theme...
nl: Voeg Nieuw Thema Toe...

en: Add a New Color...
nl: Voeg Een Nieuwe Kleur Toe

en: Add a New Emblem...
nl: Voeg Een Nieuw Embleem Toe...

en: Add a New Pattern...
nl:  Voeg Nieuw Patroon Toe

en: Add a bookmark for the current location to this menu
nl: Voeg een bladwijzer toe voor de huidige lokatie in dit menu

en: Add new...
nl:  Voeg nieuwe toe...

en: Add or remove sets of links by clicking on the checkboxes below.
nl: Voeg toe of verwijdere verwijzingsverzamelingen door het zetten of verwijderen van vinkjes hieronder

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
nl: Alle uitvoerbare bestanden in deze map zullen getoond worden in het Scripts-menu. Door een script te kiezen uit het menu wordt het script uitgevoerd met de geselecteerde items als invoer.

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script.
    
    When executed from a local folder, scripts will be passed the selected file names. When executed from a remote folder (e.g. a folder showing web or ftp content), scripts will be passed no parameters.
    
    In all cases, the following environment variables will be set by Nautilus, which the scripts may use:
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files (only if local)
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files
    
    NAUTILUS_SCRIPT_CURRENT_URI: URI for current location
    
    NAUTILUS_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: position and size of current window
nl: Alle uitvoerbare bestanden in deze map worden getoond in het Scripts-menu. Door een script te kiezen uit het menu wordt het script uitgevoerd.
    
    Wanneer dit wordt gedaan in een lokale map, dan worden de geselecteerde bestandsnamen doorgegeven aan het script. Wanneer dit wordt gedaan vanuit een non-lokale map (bijv. een map op een www- of ftp-server), dan worden geen parameters doorgegeven aan het script.
    
    In alle gevallen worden de volgende omgevingsvariabelen gezet door Nautilus, die gebruikt kunnen worden door de scripts:
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: paden van geselecteerde bestanden, gescheiden door regeleindes (alleen indien lokaal)
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_URIS: URI's van de geselecteerde bestanden, gescheiden door regeleindes
    
    NAUTILUS_SCRIPT_CURRENT_URI: URI van de huidige lokatie
    
    NAUTILUS_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: positie en afmetingen van het huidige venster

en: Alternative
nl: Alternatief

en: Always
nl: Altijd

en: Always list folders before files
nl: Toon mappen altijd vóór bestanden

en: An Eggplant variation of the Crux theme.
nl: Een Eggplant variantie van de Crux thema.

en: An _Application...
nl: Een _Programma...

en: Apparition
nl: Verschijning

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Arabic (IBM-864)
nl: Arabisch (IBM-864)

en: Arabic (ISO-8859-6)
nl: Arabisch (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
nl: Arabisch (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
nl: Arabisch (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (Windows-1256)
nl: Arabisch (Windows-1256)

en: Are you sure you want Nautilus to forget which locations you have visited?
nl: weet u zeker dat u Nautilus de lokaties wilt doen vergeten die u bzocht hebt?

en: Are you sure you want to forget history? If you do, you will be doomed to repeat it.
nl: Weet u zeker dat u de historie wilt vergeten? Als u dat doet bent u gedoemd deze te herhalen.

en: Are you sure you want to permanently delete "%s" from the Trash?
nl: Weet u zeker dat u "%s" blijvend wilt verwijderen uit de Prullenbak?

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
nl: Weet u zeker dat u "%s" blijvend wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete all of the items in the Trash?
nl: Weet u zeker dat u alle bestanden in de vuilnisbak permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected items from the Trash?
nl: Weet u zeker dat u de %d items blijvend wilt verwijderen uit de Prullenbak?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected items?
nl: Weet u zeker dat u de %d geselecteerde items permanent wilt verwijderen?

en: Armenian (ARMSCII-8)
nl: Armeens (ARMSCII-8)

en: Artist
nl: Artiest

en: Ask before emptying the Trash or deleting files
nl: Vraag bevestiging voor het legen van de Prullenbak of het wissen van bestanden

en: Ask each time
nl: Vraag 't elke keer

en: Audio CD
nl: Audio-CD

en: Authors
nl: Auteurs

en: Avantgarde
nl: Avant garde

en: Back
nl: Terug

en: Backgrounds and Emblems
nl: Achtergronden en Emblemen

en: Ballad
nl: Ballade

en: Baltic
nl: Baltisch

en: Baltic (ISO-8859-13)
nl: Baltisch (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
nl: Baltisch (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
nl: Baltisch (Windows-1257)

en: Basic
nl: Basis

en: Bass
nl: Bas

en: Bit Rate
nl: Bitrate

en: Black
nl: Zwart

en: Blue Ridge
nl: Blauwe lijnen

en: Blue Rough
nl: Grof-blauw

en: Blue Type
nl: Blauw-type

en: Bookmark for Nonexistent Location
nl: Bladwijzer voor Niet-Bestaande Lokatie

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: Broken Link
nl: Loze Verwijzing

en: Brushed Metal
nl: Geborsteld metaal

en: Bubble Gum
nl: Bubblegum

en: Built-in Bookmarks
nl: Ingebouwde Bladwijzers

en: Burlap
nl: Jute

en: By Emblems
nl: Op Embleem

en: By Modification Date
nl: Op Wijzigingsdatum

en: By Modification _Date
nl: Op Wijzigings_datum

en: By Name
nl: Op _Naam

en: By Size
nl: Op Grootte

en: By Type
nl: Op _Type

en: By _Emblems
nl: Op _Embleem

en: By _Name
nl: Op _Naam

en: By _Size
nl: Op _Grootte

en: By _Type
nl: Op _Type

en: CD-ROM
nl: CD-Rom

en: C_lear Text
nl: _Wis Tekst

en: Can't Change Trash Location
nl: U kunt de locatie van de prullenbak niet veranderen

en: Can't Copy Into Self
nl: Kopiëren Naar Zichzelf Niet Mogelijk

en: Can't Copy Over Self
nl: Kopiëren Over Zichzelf Niet Mogelijk

en: Can't Copy Trash
nl: U kunt de prullenbak niet kopiëren

en: Can't Copy to Trash
nl: Kan niet kopiëren naar de Prullenbak

en: Can't Display Location
nl: Kan Lokatie Niet Weergeven

en: Can't Move Into Self
nl: Verplaatsen Naar Zichzelf Niet Mogelijk

en: Can't Open Location
nl: Kan locatie Niet Openen

en: Can't Play Remote Files
nl: Kan geen non-lokale bestanden afspelen

en: Can't Read Folder
nl: Kan map niet lezen

en: Can't create nautilus-launcher-applet!
nl: Kan nautilus-launcher-applet niet creëren!

en: Can't create nautilus-preferences-applet!
nl: Kan nautilus-preferences-applet niet creëren!

en: Can't delete current theme
nl: Kan het huidige thema niet verwijderen

en: Can't execute remote links
nl: Kan niet-lokale verwijzingen niet uitvoeren

en: Can't find description even for "x-directory/normal". This probably means that your gnome-vfs.keys file is in the wrong place or isn't being found for some other reason.
nl: Kan zelfs geen omschrijving vinden voor "x-directory/normal". Dit betekent waarschijnlijk dat uw gnome-vfs.keys bestand op de verkeerde plaats staat, of niet gevonden kon worden vanwege een andere reden.

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Group Change?
nl: Annuleren Verandering van Groep?

en: Cancel Open?
nl: Openen afbreken?

en: Cancel Owner Change?
nl: Annuleer Verandering van Eigenaar?

en: Cancel Remove
nl: Verwijderen annuleren

en: Cancel Rename?
nl: Hernoemen afbreken?

en: Cancel Showing Properties Window?
nl: Annuleer het Eigenschappenvenster?

en: Caveat
nl: Valkuil

en: Celtic
nl: Keltisch

en: Celtic (ISO-8859-14)
nl: Keltisch (ISO-8859-14)

en: Central European
nl: Centraaleuropees

en: Central European (IBM-852)
nl: Centraaleuropees (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
nl: Centraaleuropees (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
nl: Centraaleuropees (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
nl: Centraaleuropees (Windows-1250)

en: Certified
nl: Gecertificeerd

en: Chalk
nl: Kalk

en: Chamber Music
nl: Kamermuziek

en: Change Desktop Background
nl: Wijzig Bureaubladachtergrond

en: Change the visibility of this window's location bar
nl: Verander de zichtbaarheid van de vensterlokatiebalk

en: Change the visibility of this window's sidebar
nl: Verander de zichtbaarheid van de zijbalk van dit venster

en: Change the visibility of this window's status bar
nl: Verander de zichtbaarheid van de statusbalk van dit venster

en: Change the visibility of this window's toolbar
nl: Verander de zichtbaarheid van de gereedschapsbalk van dit venster

en: Changing group
nl: Groep aan het veranderen

en: Changing owner
nl: Eigenaar aan het veranderen

en: Charcoal
nl: Houtskool

en: Charset Encoding
nl: Karaktersetencodering

en: Checking Your Internet Connection
nl: Uw Internetverbinding wordt gecontroleerd

en: Chinese
nl: Chinees

en: Chinese Simplified (GB2312)
nl: Chinees-Gesimplificeerd (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
nl: Chinees-Gesimplificeerd (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
nl: Chinees-Gesimplificeerd (HZ)

en: Chinese Traditional (Big5)
nl: Chinees-Traditioneel (Big5)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
nl: Chinees-Traditioneel (EUC-TW)

en: Choose
nl: Kies

en: Choose Your User Level
nl: Kies een Gebruikersniveau

en: Choose a program with which to open the selected item
nl: Kies een programma om de geselecteerde items mee te openen

en: Choose a view for "%s".
nl: Kies een bekijker voor "%s".

en: Choose a view for the current location, or modify the set of views
nl: Kies een weergave voor de huidige lokatie, of wijzig de verzameling weergaven

en: Choose an application with which to open "%s".
nl: Kies het programma waarmee "%s" te openen.

en: Choose another application with which to open the selected item
nl: Kies een ander programma om het geselecteerde item mee te openen

en: Choose another viewer with which to view the selected item
nl: Kies een andere bekijker om het item te bekijken

en: Choose the order for information to appear beneath icon names.
    More information appears as you zoom in closer
nl: Kies de manier waarop informatie onder pictogramnamen verschijnt. Meer informatie verschijnt als u inzoomt.

en: Christian Gangsta Rap
nl: Christelijke Gangsta Rap

en: Christian Rap
nl: Christelijke Rap

en: Christian Rock
nl: Christelijke Rock

en: Classic Rock
nl: Klassieke Rock

en: Classical
nl: Klassiek

en: Clean Up by Name
nl: Opschonen op Naam

en: Clear Text
nl: Wis de Tekst

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
nl: Verwijder de inhoud van het 'Ga-Naar'-menu en de 'Terug'/'Verder'-lijsten

en: Click Behavior
nl: Klikinstellingen

en: Click Finish to launch Nautilus. You'll start with a
    window showing your home folder.
    
    We hope you enjoy Nautilus!
nl: Klik of 'Voltooien' om Nautilus te starten. U start met een
    venster dat uw persoonlijk map toont.
    
    We hopen dat u van Nautilus zult genieten!

en: Click Finish to launch Nautilus. You'll start with two
    Nautilus windows: one shows your home folder, and the
    other tells you about Eazel's services that make the life
    of a %s user easier.
    
    We hope you enjoy Nautilus!
nl: Klik of 'Voltooien' om Nautilus te starten. U start met twee
    Nautilus vensters: een toont uw persoonlijk map, en de andere
    geeft informatie over Eazels diensten, die het leven van een
    %s-gebruiker gemakkelijker maken.
    
    We hopen dat u van Nautilus zult genieten!

en: Click on a color to remove it
nl: Klik op een kleur om het te verwijderen.

en: Click on a pattern to remove it
nl: Klik op een patroon om het te verwijderen.

en: Click on a theme to remove it.
nl: Klik op een thema om het te verwijderen.

en: Click on an emblem to remove it
nl: Klik op een embleem om het te verwijderen.

en: Close
nl: Sluiten

en: Close _All Windows
nl: Sluit _Alle vensters

en: Close all Nautilus windows
nl: Sluit alle Nautilus-vensters

en: Close this window
nl: Sluit dit venster

en: Color name:
nl: Kleurnaam:

en: Color value:
nl: Kleurwaarde:

en: Colors
nl: Kleuren

en: Colors:
nl: Kleuren:

en: Comedy
nl: Komedie

en: Concrete
nl: Beton

en: Configuration Files
nl: Configuratiebestanden

en: Conflict while copying
nl: Conflict tijdens het kopiëren

en: Contemporary Christian
nl: Hedendaags Christelijk

en: Content Loser
nl: Inhoudsbekijker

en: Content Loser Viewer
nl: Inhoudsbekijker

en: Content searches are not available
nl: Inhoudszoeken is niet beschikbaar

en: Contents:
nl: Inhoud:

en: Conventions
nl: Afspraken

en: Cool
nl: Koel

en: Copy Files
nl: Kopieer bestanden

en: Copy Text
nl: _Kopieer Tekst

en: Copy the selected text to the clipboard
nl: Kopieer de geselecteerde tekst naar het klembord

en: Copying
nl: Aan het kopiëren

en: Copying files
nl: Bestanden aan het kopiëren

en: Cork
nl: Kurk

en: Couldn't Create Required Folder
nl: Kon Vereiste Mappen Niet Creëren

en: Couldn't Create Required Folders
nl: Kon Vereiste Mappen Niet Creëren

en: Couldn't add theme
nl: Kon thema niet toevoegen

en: Couldn't change the group of "%s" because it is on a read-only disk
nl: Kon de groep van "%s" niet wijzigen, want het is een alleen-lezen schijf

en: Couldn't change the name of "%s" because it is on a read-only disk
nl: Kon de naam van "%s" niet wijzigen, want het is een alleen-lezen schijf

en: Couldn't change the owner of "%s" because it is on a read-only disk
nl: Kon de eigenaar van "%s" niet wijzigen, want het is een alleen-lezen schijf

en: Couldn't change the permissions of "%s" because it is on a read-only disk
nl: Kon de rechten van "%s" niet wijzigen, want het is een alleen-lezen schijf

en: Couldn't delete pattern
nl: Kon patroon niet verwijderen.

en: Couldn't display "%s", because Nautilus cannot determine what type of file it is.
nl: Kan "%s" niet tonen, omdat Nautilus het bestandstype niet kan vaststellen.

en: Couldn't display "%s", because Nautilus cannot handle %s: locations.
nl: Weergave van "%s" is mislukt, omdat Nautilus kan omgaan met %s: lokaties.

en: Couldn't display "%s", because access was denied.
nl: Kan "%s" niet weergeven, omdat de toegang werd geweigerd.

en: Couldn't display "%s", because no host "%s" could be found. Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
nl: Weergave van "%s" is mislukt, om dat computer "%s" niet gevonden is. Controleer de spelling en uw proxy-instellingen.

en: Couldn't display "%s", because the attempt to log in failed.
nl: Kan "%s" weergeven, omdat de aanmeldpoging mislukte.

en: Couldn't display "%s", because the host name was empty. Check that your proxy settings are correct.
nl: Weergave van "%s" is mislukt, om dat de computernaam niet ingevuld was. Controleer de spelling en uw proxy-instellingen.

en: Couldn't find "%s". Please check the spelling and try again.
nl: Kan "%s" niet vinden. Controleer de spelling en probeer dan opnieuw.

en: Couldn't install color
nl: Kon de kleur niet installeren

en: Couldn't install emblem
nl: Kon het embleem niet installeren

en: Couldn't install pattern
nl: Kon patroon niet installeren!

en: Couldn't install theme
nl: Kon thema niet installeren

en: Couldn't remove theme
nl: Kon het thema niet verwijderen

en: Create a New Color:
nl: Creëer een Nieuwe Kleur:

en: Create a New Emblem:
nl: Creëer een Nieuw Embleem:

en: Create a new empty folder inside this folder
nl: Creëer een nieuwe lege map in deze map

en: Create a symbolic link for each selected item
nl: Maak een symbolische verwijzing naar elk geselecteerd item

en: Create the initial window with the given geometry.
nl: Creëer het initiële venster met de gegeven geometrie

en: Creating Properties window
nl: Eigenschappenvenster aan het maken

en: Creating links to files
nl: Verwijzingen naar bestanden aan het creëren

en: Croatian (MacCroatian)
nl: Kroatisch (MacCroatian)

en: Cu_t File
nl: _Knip Bestand

en: Cu_t Files
nl: Kni_p Bestanden

en: Cut Files
nl: Knip Bestanden

en: Cut Text
nl: Knip Tekst

en: Cut _Text
nl: Knip _Tekst

en: Cut the selected text to the clipboard
nl: Knip de geselecteerde tekst naar het klembord

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: Cyrillic (IBM-855)
nl: Cyrillisch (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
nl: Cyrillisch (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
nl: Cyrillisch (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
nl: Cyrillisch (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
nl: Cyrillisch (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (IBM-866)
nl: Cyrillisch/Russisch (IBM-866)

en: Cyrillic/Russian (KOI8-R)
nl: Cyrillisch/Russisch (KOI8-R)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
nl: Cyrillisch/Oekraïens (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
nl: Cyrillisch/Oekraïens (MacUkrainian)

en: Dance
nl: Dansmuziek

en: Danger
nl: Gevaar

en: Danube
nl: Donau

en: Dark Cork
nl: Donkere kurk

en: Dark GNOME
nl: Donker GNOME

en: Date Modified
nl: Wijzigingsdatum

en: De_lete
nl: _Verwijderen

en: De_lete...
nl: _Verwijderen...

en: Decoding Update...
nl: Decoderen Nieuwe Versie...

en: Deep Teal
nl: Diepe Teal

en: Default
nl: Standaard

en: Default View
nl: Standaard Weergave

en: Default zoom level:
nl: Standaard zoominstelling:

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete From Trash?
nl: Verwijderen uit de Prullenbak?

en: Delete Immediately?
nl: Rechtstreeks Verwijderen?

en: Delete Trash Contents?
nl: Prullenbak legen?

en: Delete all items in the Trash
nl: Verwijder alle items uit de Prullenbak

en: Delete all selected items permanently
nl: Verwijder alle geselecteerde items blijvend

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
nl: Verwijder alle geselecteerde items, zonder ze in de Prullenbak te gooien.

en: Delete from _Trash
nl: Verwijderen uit de _Prullenbak

en: Delete from _Trash...
nl: Verwijderen uit de _Prullenbak...

en: Delete?
nl: Verwijderen?

en: Deleting
nl: Aan het verwijderen

en: Deleting files
nl: Bestanden aan het verwijderen

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Devices
nl: Apparaten

en: Disks
nl: Schijven

en: Display
nl: Bekijken

en: Display %s tab in sidebar
nl: Toon %s tabbladen in de zijbalk

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
nl: Toon een venster waarmee u de bladwijzers in dit menu kunt bewerken

en: Display credits for the creators of Nautilus
nl: Toon de makers van Nautilus

en: Display files when they are clicked
nl: Toon bestanden wanneer ze aangeklikt worden

en: Display icons in the opposite order
nl: Toon pictogrammen in omgekeerde volgorde

en: Display location bar in new windows
nl: Toon de locatiebalk in nieuwe vensters

en: Display on-line help for Nautilus
nl: Toon Nautilus-Help

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
nl: Toon patronen, kleuren en emblemen die kunnen gebruikt worden om het uiterlijk aan te passen

en: Display quick reference pages for Nautilus
nl: Toon snelhulp voor Nautilus

en: Display release notes for Nautilus
nl: Toon publicatiegegevens voor Nautilus

en: Display sidebar in new windows
nl: Toon de zijbalk in nieuwe vensters

en: Display status bar in new windows
nl: Toon de statusbalk in nieuwe vensters

en: Display the latest contents of the current location
nl: Toon de nieuwste inhoud van de huidige locatie

en: Display this location with "%s"
nl: Toon deze lokatie met "%s"

en: Display toolbar in new windows
nl: Toon de gereedschapsbalk zien ieder scherm

en: Distinguished
nl: Verfijnd

en: Do you want to view these %d locations in separate windows?
nl: Wilt u deze %d lokaties in een apart venster bekijken?

en: Don't include in the menu for "%s" items
nl: Zet niet in het menu voor "%s"-items

en: Don't include the built-in bookmarks in the Bookmarks menu
nl: De ingebouwde bladwijzers niet opnemen in het Bladwijzermenu

en: Don't make thumbnails for files larger than:
nl: Make geen miniaturen voor bestanden groter dan:

en: Don't verify my connection or check for updates
nl: Mijn verbinding niet controleren en niet controleren op nieuwe versies

en: Done
nl: Voltooid

en: Dots
nl: Stippen

en: Downloading Nautilus updates...
nl: Ophalen nieuwe versies van Nautilus-onderdelen...

en: Draft
nl: Klad

en: Drag a color to an object to change it to that color
nl: Sleep een kleur naar een object om het van kleur te veranderen

en: Drag a pattern tile to an object to change it
nl: Sleep een patroon naar een object om het te veranderen

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
nl: Sleep een embleem naar een object om het eraan toe te voegen

en: Drag to seek within track
nl: Sleep om te zoeken in het nummer

en: Dream
nl: Droom

en: Duplicate
nl: Kloon

en: Duplicate each selected item
nl: Kloon elk geselecteerd item

en: Eclipse
nl: Verduistering

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit various Nautilus preferences
nl: Bewerk allerlei Nautilusinstellingen

en: Electronic
nl: Elektronisch

en: Emblems
nl: Emblemen

en: Emblems:
nl: Emblemen:

en: Empty
nl: Leeg

en: Empty Trash
nl: Leeg de Prullenbak

en: Empty Trash...
nl: Leeg Prullenbak...

en: Emptying the Trash
nl: Prullenbak aan het legen

en: English (US-ASCII)
nl: Engels (US-ASCII)

en: Envy
nl: Nijd

en: Erase
nl: Verwijderen

en: Error "%s" creating new folder.
nl: Fout "%s" bij het creëren van een nieuwe map

en: Error "%s" while copying "%s".
    
    Would you like to continue?
nl: Fout "%s" bij het kopiëren van "%s".
    
    Wilt u doorgaan?

en: Error "%s" while copying.
    
    Would you like to continue?
nl: Fout "%s" bij het kopiëren.
    
    Wilt u doorgaan?

en: Error "%s" while creating a link to "%s".
    
    Would you like to continue?
nl: Fout "%s" bij het creëren van een verwijzing naar "%s".
    
    Wilt u doorgaan?

en: Error "%s" while deleting "%s".
    
    Would you like to continue?
nl: Fout "%s" bij het verwijderen van "%s".
    
    Wilt u doorgaan?

en: Error "%s" while deleting.
    
    Would you like to continue?
nl: Fout "%s" bij het verwijderen.
    
    Wilt u doorgaan?

en: Error "%s" while linking.
    
    Would you like to continue?
nl: Fout "%s" bij het creëren van een verwijzing.
    
    Wilt u doorgaan?

en: Error "%s" while moving "%s".
    
    Would you like to continue?
nl: Fout "%s"  bij het verplaatsen van "%s".
    
    Wilt u doorgaan?

en: Error "%s" while moving.
    
    Would you like to continue?
nl: Fout "%s" bij het verplaatsen.
    
    Wilt u doorgaan?

en: Error Displaying Folder
nl: Fout bij het tonen van een Map

en: Error Setting Group
nl: Fout tijdens het zetten van de Groep

en: Error Setting Owner
nl: Fout tijdens het veranderen van Eigenaar

en: Error Setting Permissions
nl: Fout tijdens zetten Rechten

en: Error creating new folder
nl: Fout bij het creëren van een nieuwe map

en: Error creating new folder.
    
    There is no space on the destination.
nl: Fout bij creëren nieuwe map.
    
    Er is onvoldoende ruimte op de bestemming.

en: Error creating new folder.
    
    You do not have permissions to write to the destination.
nl: Fout bij creëren van een nieuwe map.
    
    U heeft geen schrijfrechten op de bestemming.

en: Error during search
nl: Fout tijdens veranderen eigenaar

en: Error while copying to "%s".
    
    The destination disk is read-only.
nl: Fout bij het kopiëren naar "%s".
    
    De doelschijf ondersteunt alleen lezen.

en: Error while copying to "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
nl: Fout bij het kopiëren naar "%s".
    
    Er is onvoldoende ruimte op de bestemming.

en: Error while copying to "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
nl: Fout bij het kopiëren naar "%s".
    
    U heeft geen schrijfrechten voor deze map.

en: Error while copying.
nl: Fout tijdens het kopiëren.

en: Error while copying.
    
    "%s" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
nl: Fout bij kopiëren.
    
    "%s" kan niet gekopieerd worden, want u heeft geen leesrechten op dit item.

en: Error while creating link in "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
nl: Fout bij het creëren van een verwijzing in "%s".
    
    Er is onvoldoende ruimte op de bestemming.

en: Error while creating links in "%s".
    
    The destination disk is read-only.
nl: Fout bij het creëren van een verwijzing in "%s".
    
    De doelschijf ondersteunt alleen lezen.

en: Error while creating links in "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
nl: Fout bij het creëren van een verwijzing in "%s".
    
    U heeft geen schrijfrechten op de doelmap.

en: Error while deleting.
nl: Fout tijdens het verwijderen.

en: Error while deleting.
    
    "%s" cannot be deleted because it is on a read-only disk.
nl: Fout bij verwijderen.
    
    "%s" kan niet verwijderd worden, want het bevindt zich op eeb alleen-lezen schijf.

en: Error while deleting.
    
    "%s" cannot be deleted because you do not have permissions to modify its parent folder.
nl: Fout bij verwijderen.
    
    "%s" kan niet verwijderd worden, want u heeft geen rechten om de bevattende map te wijzigen.

en: Error while linking.
nl: Fout tijdens het creëren van een verwijzing.

en: Error while moving items to "%s".
    
    The destination disk is read-only.
nl: Fout bij het verplaatsen naar "%s".
    
    De doelschijf ondersteunt alleen lezen.

en: Error while moving items to "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
nl: Fout bij het verplaatsen naar "%s".
    
    U heeft geen schrijfrechten op de doelmap.

en: Error while moving to "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
nl: Fout bij het verplaatsen naar "%s".
    
    Er is onvoldoende ruimte op de bestemming.

en: Error while moving.
nl: Fout tijdens het verplaatsen.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved because it is on a read-only disk.
nl: Fout bij verplaatsen.
    
    "%s" kan niet verplaatst worden, want het item bevindt zich op een alleen-lezen schijf.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved because you do not have permissions to change it or its parent folder.
nl: Fout bij verplaatsen.
    
    "%s" kan niet verplaatst worden, want u heeft geen rechten om dit item of de bevattende map te wijzigen.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved to the Trash because you do not have permissions to change it or its parent folder.
nl: Fout bij verplaatsen.
    
    "%s" kan niet naar de Prullenbak verplaatst worden, want u heeft geen rechten om dit item of de bevattende map te wijzigen.

en: Ethnic
nl: Etnisch

en: Euro-Techno
nl: Euro-Techo

en: Every indexed file on your computer matches the criteria you selected. You can check the spelling on your selections or add more criteria to narrow your results.
nl: Elk geïndiceerd bestand op uw systeem past op u zoekcriteria. U kunt de spelling controleren, of criteria toevoegen om uw resultaten te verfijnen.

en: Executable Text Files
nl: Uitvoerbare tekstbestanden

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Execute files when they are clicked
nl: Voer bestanden uit wanneer ze aangeklikt worden

en: F_onts
nl: Lettertypes

en: Factory for Nautilus component adapter factories
nl: Fabriek voor Nautilus component-adaptor-fabrieken

en: Factory for Nautilus component adapter factories
nl: Fabriek voor Nautilus component-adaptor-fabrieken

en: Factory for Nautilus shell and file manager
nl: Fabriek voor de Nautilus-schil en -bestandsbeheerder

en: Factory for annotation view
nl: Fabriek voor Opmerkingenvenster

en: Factory for hardware view
nl: Fabriek voor het hardware-venster

en: Factory for history views
nl: Fabriek voor historieweergave

en: Factory for music view
nl: Fabriek voor muziekvensters

en: Factory for objects that wrap ordinary Bonobo Controls or Embeddables to look like Nautilus Views
nl: Fabriek voor objecten die gewone Bonobo Controls of Embeddables er uit laten zien als een Nautilus Venster

en: Factory for text view
nl: Fabriek voor het tekstvenster

en: Fast searches are not available
nl: Snelzoeken is niet beschikbaar

en: Fast searches are not enabled on your computer
nl: Snelzoeken is niet beschikbaar op uw computer

en: Favorite
nl: Favoriet

en: Fewer Options
nl: Minder Opties

en: Fibers
nl: Vezels

en: Figure %d
nl: Figuur %d

en: Figure %s
nl: Figuur %s

en: File "%s" already exists.
    
    Would you like to replace it?
nl: Bestand "%s" bestaat reeds.
    
    Wilt u het vervangen?

en: File Group:
nl: Bestandsgroep:

en: File Owner:
nl: Bestandseigenaar:

en: File Types and Programs
nl: Bestandstypen en Programma's

en: File too large
nl: Bestand te groot

en: Files copied:
nl: Gekopieerde bestanden:

en: Files deleted:
nl: Verwijderde bestanden:

en: Files linked:
nl: Bestandsverwijzingen:

en: Files moved:
nl: Verplaatste bestanden:

en: Files thrown out:
nl: Eruit gegooid:

en: Find
nl: Zoeken

en: Find Them!
nl: Zoek Ze!

en: Find:
nl: Zoek:

en: Finished
nl: Voltooid

en: Finishing Creating Links...
nl: Creëren van verwijzingen aan het voltooien...

en: Finishing Move...
nl: Verplaatsing aan het voltooien...

en: Fire Engine
nl: Vuurmachine

en: Floppy
nl: Diskette

en: Floral
nl: Bloemen

en: Font size at default zoom level:
nl: Lettergrootte bij standaard-zoomlevel:

en: Font:
nl: Lettertype:

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: For users who are comfortable with GNOME and %s,
    but don't describe themselves as ``technical.''
nl: Voor gebruikers met ervaring met GNOME en %s, maar
    die zichzelf niet als 'technisch' zouden omschrijven.

en: For users who have GNOME and %s experience, and
    like to see every detail of the operating system.
nl: Voor gebruikers met ervaring met GNOME en %s, en
    die elk detail van het besturingssysteem willen zien.

en: For users who have no previous experience with GNOME
    and %s.
nl: Voor gebruikers zonder ervaring met GNOME en %s

en: For_get History
nl: Ver_geet Historie

en: Forget
nl: Vergeet

en: Forget History?
nl: Vergeet Historie?

en: Forward
nl: Volgende

en: Fossil
nl: Fossiel

en: From:
nl: Van:

en: GConf error:
      %s
nl: GConf fout:
      %s

en: GConf error:
      %s
    All further errors shown only on terminal
nl: GConf fout:
      %s
    Alle volgende worden alleen in een terminal weergegeven

en: GMC to Nautilus Transition
nl: Overgang van GMC naar Nautilus

en: GNOME Documentation
nl: GNOME Documentatie

en: Game
nl: Spelletje

en: Games
nl: Spelletjes

en: Generic Image Viewer
nl: Generieke Afbeeldingsbekijker

en: Generic image control factory
nl: Generieke-Afbeeldingscontrolfabriek

en: Go There
nl: Ga daarheen

en: Go To:
nl: Ga naar:

en: Go to Nonexistent Location
nl: Ga naar Niet-Bestaande lokatie

en: Go to the home location
nl: Ga naar de Thuismap

en: Go to the location specified by this bookmark
nl: Ga naar de lokatie waarnaar deze bladwijzer verwijst

en: Go to the next visited location
nl: Ga naar de volgende bezochte lokatie

en: Go to the previous visited location
nl: Ga naar de vorige bezochte lokatie

en: Go up to the location that contains the displayed location
nl: Ga naar de locatie die de huidige bevat

en: Granite
nl: Graniet

en: Greek
nl: Grieks

en: Greek (ISO-8859-7)
nl: Grieks (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
nl: Grieks (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
nl: Grieks (Windows-1253)

en: Green Weave
nl: Groen Vlechtwerk

en: Group:
nl: Groep:

en: HTTP Proxy Settings
nl: HTTP-Proxy instellingen

en: Hard Rock
nl: Hardrock

en: Hardware Overview
nl: Hardwareoverzicht

en: Hardware Viewer
nl: Hardwarebekijker

en: Hardware view
nl: Hardwarevenster

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hebrew (IBM-862)
nl: Hebreeuws (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
nl: Hebreeuws (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
nl: Hebreeuws (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (Windows-1255)
nl: Hebreews (Windows-1255)

en: Help Navigation Tree
nl: Helpnavigatieboom

en: Help sidebar panel
nl: Help-zijpaneel

en: Hide Location _Bar
nl: Verberg Lokatie_balk

en: Hide St_atus Bar
nl: Verberg de St_atusbalk

en: Hide _Sidebar
nl: Verberg de _Zijbalk

en: Hide _Toolbar
nl: Verberg de _Gereeedschapsbalk

en: History
nl: Historie

en: History sidebar panel
nl: Historie-zijpaneel

en: History sidebar panel for Nautilus
nl: Historie-zijpaneel voor Nautilus

en: Home
nl: Thuis

en: Home Directory
nl: Homedirectory

en: Humour
nl: Humor

en: I could not initialize Bonobo
nl: Kon Bonobo niet initialiseren

en: IMAGE
nl: AFBEELDING

en: ISO 9660 Volume
nl: ISO9660-Volume

en: Ice
nl: IJs

en: Icelandic (MacIcelandic)
nl: IJslands (MacIcelandic)

en: Icon & List Views
nl: Pictogram- en Lijstvensters

en: Icon Captions
nl: Pictogramtitels

en: Icon View
nl: Pictogrammenweergave

en: Icon View Defaults
nl: Pictogrammenbekijker

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Icons Viewer
nl: Pictogrammenbekijker

en: If you have been using the GNOME Midnight Commander
    these settings move your desktop icons to Nautilus and
    make Nautilus the default desktop.
nl: Indien u de GNOME Midnight Commander gebruikt hebt
    moet u uw bureaubladpictogrammen naar Nautilus verplaatsen
    en Nautilus uw standaard-bureaublad maken.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Viewer
nl: Afbeeldingsbekijker

en: Image:
nl: Afbeelding:

en: Images Only
nl: Alleen Afbeeldingen

en: Important
nl: Belangrijk

en: Include a Delete command that bypasses Trash
nl: Biedt een Verwijder-commando aan dat voorbijgaat aan de Prullenbak

en: Include in the menu for "%s" items
nl: Zet in het menu voor "%s"-items

en: Include in the menu just for "%s"
nl: Zet in het menu alleen voor "%s"

en: Indexed searches are not available
nl: Zoeken via een index is niet mogelijk

en: Indexing Status
nl: Indiceringsstatus

en: Indexing is %d%% complete.
nl: Indiceren is voor %d%% voltooid.

en: Info
nl: Informatie

en: Instrumental
nl: Instrumentaal

en: Instrumental Pop
nl: Instrumentale Pop

en: Instrumental Rock
nl: Instrumentale Rock

en: Internal use only
nl: Alleen voor intern gebruik

en: International
nl: Internationaal

en: Is in the menu for "%s" items.
nl: Is in het menu voor "%s"-items.

en: Is in the menu for "%s".
nl: Is in het menu voor "%s".

en: Is in the menu for all "%s" items.
nl: Is in het menu voor alle "%s"-items.

en: Is not in the menu for "%s" items.
nl: Is niet in het menu voor "%s"-items.

en: Is the default for "%s" items.
nl: Is standaard voor "%s"-items.

en: Is the default for "%s".
nl: Is standaard voor "%s"

en: Is the default for all "%s" items.
nl: Is de standaard voor alle "%s"-items.

en: Items containing "medusa" in their names and that are folders
nl: Items die "medusa" in de naam hebben en mappen zijn.

en: Items containing "stuff" in their names
nl: Items die "bla" in de naam hebben.

en: Items containing "stuff" in their names and that are regular files
nl: Items die "bla" in hun naam hebben en normale bestanden zijn.

en: Items containing "stuff" in their names, that are regular files and smaller than 2000 bytes
nl: Items die "bla" in de naam hebben, normale bestanden zijn en kleiner zijn dan 2000 bytes.

en: Items that are regular files
nl: Items die normale bestanden zijn.

en: Japanese
nl: Japans

en: Japanese (EUC-JP)
nl: Japans (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
nl: Japans  (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
nl: Japans (Shift_JIS)

en: Keep icons sorted by emblems in rows
nl: Pictogrammen gesorteerd op emblemen in regels

en: Keep icons sorted by modification date in rows
nl: Pictogrammen gesorteerd op wijzigingsdatum in regels

en: Keep icons sorted by name in rows
nl: Pictogrammen gesorteerd op naam in rijen

en: Keep icons sorted by size in rows
nl: Pictogrammen gesorteerd op grootte in rijen

en: Keep icons sorted by type in rows
nl: Pictogrammen gesorteerd op type in rijen

en: Kernel Routines
nl: Kernelroutines

en: Keyboard Shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Keyword:
nl: Trefwoord:

en: Kill Content Loser
nl: Inhoudsbekijker sluiten

en: Kill Sidebar Loser
nl: _Inhoudsbekijker-zijbalk sluiten

en: Kill the Loser content view
nl: Inhoudsbekijkervenster sluiten

en: Kill the Loser sidebar panel
nl: Sluit het zijpaneel voor de Inhoudsbekijker

en: Korean (EUC-KR)
nl: Koreaans (EUC_KR)

en: Last Changed:
nl: Laatste verandering:

en: Launch Nautilus when GNOME starts up.
nl: Start Nautilus als GNOME start.

en: Lay Out Items
nl: Opmaak van items

en: Lay Out Items:
nl: Opmaak van items:

en: Leaf
nl: Blad

en: Leave icons wherever they are dropped
nl: Toon pictogrammen waar ze zijn neergezet

en: Legal Notice
nl: Wettelijk Opmerking

en: Lemon
nl: Citroen

en: Library Functions
nl: Bibliotheekfuncties

en: Link Target:
nl: Verwijzingsdoel:

en: Link sets
nl: Verwijzingsverzamelingen

en: Linking
nl: Verwijzingen aan het maken

en: Linux Documentation Project
nl: Linux Documentatie Project

en: List
nl: Lijst

en: List View
nl: Lijstweergave

en: List View Defaults
nl: Standaardinstellingen Lijstweergave

en: List Viewer
nl: Lijstbekijker

en: Local Files Only
nl: Alleen Lokale Bestanden

en: Local Images Only
nl: Alleen Lokale Bestanden

en: Location
nl: Lokatie

en: Location:
nl: Lokatie:

en: Look Up Selected Text in Dictionary
nl: Zoek Geselecteerd Tekst in Woordenboek

en: Look up the selected text in the Merriam-Webster dictionary
nl: Zoek de geselecteerde tekst in de het Merriam-Webster-woordenboek

en: Lucida
nl: Lucida-lettertype

en: MIME Type:
nl: MIME-Type:

en: MIME type
nl: MIME-type

en: MSDOS Volume
nl: MSDOS-Volume

en: Make Folder Appearance Details Public
nl: Maak Mapweergave-opties Openbaar

en: Make Link
nl: Maake een verwijzing

en: Make _Link
nl: Creëer _Verwijzing

en: Make _Links
nl: _Creëer _Verwijzingen

en: Make the selected icon stretchable
nl: Maak het pictogram uitrekbaar

en: Manila Paper
nl: Manila-papier

en: Manual
nl: Handboek

en: Manually
nl: Handmatig

en: Meditative
nl: Meditatief

en: Modified:
nl: Gewijzigd:

en: Modify "%s"
nl: Verander "%s"

en: Modify...
nl: Verander...

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
nl: Maa 00 Oct 0000 om 00:00 PM

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
nl: Maa 00 Oct 0000 om 00:00:00 PM

en: More Options
nl: Meer Opties

en: More Than One Image
nl: Meer Dan Één Afbeelding

en: Moss Ridge
nl: Mosrand

en: Mount Error
nl: Aankoppelingsfout

en: Mount or unmount disks
nl: Aankoppelen of ontkoppelen van schijven

en: Move each selected item to the Trash
nl: Verplaats alle geselecteerde items naar de Prullenbak

en: Move existing desktop icons to the Nautilus desktop.
nl: Verplaats bestaande bureaubladpictogrammen naar het Nautilus bureaublad.

en: Move or copy files previously selected by a Cut Files or Copy Files command
nl: Verplaats of kopieer bestanden waarop eerder 'Knip Bestanden' of 'Kopieer Bestanden' was toegepast

en: Move to Trash
nl: Verplaats naar de Prullenbak

en: Move to _Trash
nl: Verplaats naar de _Prullenbak

en: Moving
nl: Verplaatsen

en: Moving files
nl: Bestanden aan het verplaatsen

en: Moving files to the Trash
nl: Bestanden naar de Prullenbak aan het verplaatsen

en: Mozilla Nautilus view
nl: Nautilus Mozilla-venster

en: Mozilla Nautilus view factory
nl: Nautilus Mozilla-vensterfabriek

en: Mozilla content view component
nl: Mozilla-venstercomponent

en: Mozilla content view component's factory
nl: Mozilla-venstercomponentfabriek

en: Mud
nl: Modder

en: Music
nl: Muziek

en: Music Viewer
nl: Muziekvenster

en: Music view
nl: Muziekvenster

en: Music view factory
nl: Muziekvensterfabriek

en: Name
nl: Naam

en: Native American
nl: Indiaans

en: Nautilus Content Loser
nl: Nautilus Inhoudsbekijker

en: Nautilus File Manager and Graphic Shell
nl: Nautilus Bestandsbeheer en Grafische Schil

en: Nautilus First Time Setup
nl: Nautilus-De Eerste Keer

en: Nautilus Image Viewer
nl: Nautilus Afbeeldingsbekijker

en: Nautilus Image viewer factory
nl: Nautilus Afbeeldingsbekijkerfabriek

en: Nautilus Quick _Reference
nl: Nautilus _Snelhulp

en: Nautilus Release _Notes
nl: _Nautilus-Publicatiegegevens

en: Nautilus Sample view
nl: Nautilus Voorbeeldvenster

en: Nautilus Sample view factory
nl: Nautilus Voorbeeldvensterfabriek

en: Nautilus Sidebar Loser
nl: Nautilus Inhoudsbekijker-zijbalk

en: Nautilus Tree sidebar panel
nl: Nautilus Boom-zijpaneel

en: Nautilus Tree view
nl: Nautilus Boomvenster

en: Nautilus User _Manual
nl: Nautilus-_Handleiding

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to locate the factory.Killing oafd and restarting Nautilus may help fix the problem.
nl: Nautilus kan nu niet gebruikt worden, vanwege een onverwachte OAF-fout bij het zoeken van de Fabriek. Het stoppen van oafd en het herstarten van Nautilus zou het probleem misschien kunnen oplossen.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to locate the shell object. Killing oafd and restarting Nautilus may help fix the problem.
nl: Nautilus kan nu niet gebruikt, vanwege een onverwachte OAF-fout bij het zoeken naar het schilobject. Het stoppen van oafd en het herstarten van Nautilus lost wellicht het probleem op.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to register the file manager view server.
nl: Nautilus kan nu niet gebruikt worden, vanwege een onverwachte OAF-fout bij het registreren van de weergavedienst van de bestandsbeheerder.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error.
nl: Nautilus kan nu niet gebruikt worden, vanwege een onbekende fout.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "nautilus-clean.sh -x" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
nl: Nautilus kan nu niet gebruikt worden. Het uitvoeren van de opdracht "nautilus-clean.sh -x" vanaf de commandoregel zou het probleem kunnen oplossen. Zoniet dan kunt u proberen uw systeem te herstarten, of om Nautilus te herinstalleren.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "nautilus-clean.sh -x" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
    
    OAF couldn't locate the Nautilus_shell.oaf file. One cause of this seems to be an LD_LIBRARY_PATH that does not include the oaf library's directory. Another possible cause would be bad install with a missing Nautilus_Shell.oaf file.
    
    Running "nautilus-clean.sh -x" will kill all OAF and GConf processes, which may be needed by other applications.
    
    Sometimes killing oafd and gconfd fixes the problem, but we don't know why.
    
    We have also seen this error when a faulty version of oaf was installed.
nl: Nautilus kan nu niet gebruikt worden. Het uitvoeren van de opdracht "nautilus-clean.sh -x" vanaf de commandoregel zou het probleem kunnen oplossen. Zoniet dan kunt u proberen uw systeem te herstarten, of om Nautilus te herinstalleren.
    
    OAF kon 'Nautilus_shell.oaf' niet vinden. Een mogelijke oorzaak is dat dat LD_LIBRARY_PATH het pad naar de OAF-bibliotheek niet bevat. Een andere mogelijke reden zou een verkeerde installatie kunnen zijn, met een ontbrekende Nautilus_shell.oaf.
    
    Het uitvoeren van "nautilus-clean.sh -x" zal alle OAF- en GConf-processen beeindigen, die wellicht nodig zijn voor andere programma's.
    
    Soms verhelpt het stoppen van oafd en gconfd het probleem, maar we weten niet waarom.
    
    Ditzelfde probleem is gezien bij gebrekkige versies van OAF.

en: Nautilus cannot display "%s".
nl: Nautilus kan "%s" niet tonen.

en: Nautilus component adapter factory
nl: Nautilus componentadapter-fabriek

en: Nautilus content loser component's factory
nl: Nautilus Inhoudsbekijker-componentfabriek

en: Nautilus content loser factory
nl: Nautilus Inhoudsbekijkerfabriek

en: Nautilus content view that fails on command
nl: Nautilus Inhoudsbekijker die faalt op opdracht

en: Nautilus could not create the following required folders:
    
    %s
    
    Before running Nautilus, please create these folders, or set permissions such that Nautilus can create them.
nl: Nautilus kan de volgende vereiste foldere niet creëren:
    
    %s
    
    Maak deze folders a.u.b. voordat u Nautilus start, of verander de rechten zodat Nautilus dat doen kan.

en: Nautilus could not create the required folder "%s". Before running Nautilus, please create this folder, or set permissions such that Nautilus can create it.
nl: Nautilus kon de vereiste map "%s" niet creëren. Maak deze folder a.u.b. voordat u Nautilus start, of verander de rechten zodat Nautilus dat doen kan.

en: Nautilus factory
nl: Nautilusfabriek

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list
nl: Nautilus-bestandsbeheercomponent dat een schuifbare lijst toont

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list for search results
nl: Nautilus-bestandsbeheercomponent dat een schuifbare lijst toont voor zoekresultaten

en: Nautilus file manager component that shows a two-dimensional icon space
nl: Nautilus-bestandsbeheercomponent dat een pictogrammenvlak toont

en: Nautilus file manager component that shows icons on the desktop
nl: Nautilus-bestandsbeheercomponent dat pictogrammen op het bureaublad toont

en: Nautilus file manager desktop icon view
nl: Nautilus-bureaubladpictogrammen

en: Nautilus file manager icon view
nl: Nautilus-pictogrammen

en: Nautilus file manager list view
nl: Nautilus-lijst

en: Nautilus file manager search results list view
nl: Nautilus-zoekresultatenlijst

en: Nautilus found more search results than it can display. Some matching items will not be displayed.
nl: Nautilus vond meer zoekresultaten dan weergegeven kunnen worden. Sommige resultaten worden niet weergegeven.

en: Nautilus has no installed viewer capable of displaying "%s".
nl: Nautilus heeft geen  geïnstalleerde Bekijkers die "%s" kunnen tonen.

en: Nautilus is a graphical shell
    for GNOME that makes it
    easy to manage your files
    and the rest of your system.
nl: Nautilus is een grafische schil
    voor GNOME dat het makkelijk maakt
    om uw bestanden te beheren,
    en ook de rest van uw systeem.

en: Nautilus is searching your disks for trash folders.
nl: Nautilus doorzoekt uw schijven op Prullenbakken

en: Nautilus metafile factory
nl: Fabriek voor Nautilus-metabestanden

en: Nautilus shell
nl: Nautilus-schil

en: Nautilus shell operations that can be done from subsequent command-line invocations
nl: Nautilus shell-opdrachten kunnen worden in gedaan op de commandoregel

en: Nautilus sidebar loser component's factory
nl: Nautilus Inhoudsbekijker-zijbalk-componentfabriek

en: Nautilus sidebar loser factory
nl: Nautilus Inhoudsbekijker-zijbalkfabriek

en: Nautilus sidebar view that fails on command
nl: Dit is een Nautilus zijbalk die faalt op verzoek.

en: Nautilus was unable to mount the floppy drive. The floppy is probably in a format that cannot be mounted.
nl: Nautilus was niet in staat het diskettestation aan te koppelen. De diskette heeft waarschijnlijk een niet-ondersteund formaat.

en: Nautilus was unable to mount the floppy drive. There is probably no floppy in the drive.
nl: Nautilus kon het diskettestation niet aankoppelen. Waarschijnlijk zit erg geen diskette in het station.

en: Nautilus was unable to mount the selected floppy drive.
nl: Nautilus kon de geselecteerde diskette niet aankoppelen.

en: Nautilus was unable to mount the selected volume.
nl: Nautilus kan het geselecteerde volume niet aankoppelen.

en: Nautilus was unable to mount the selected volume. The volume is probably in a format that cannot be mounted.
nl: Nautilus was niet instaat in het geselecteerde volume aan te koppelen. Het volume heeft waarschijnlijk een niet-ondersteund formaat.

en: Nautilus was unable to mount the volume. There is probably no media in the device.
nl: Nautilus was niet in staat het volume aan te koppelen. Er zit waarschijnlijk geen medium in het apparaat

en: Nautilus was unable to unmount the selected volume.
nl: Nautilus kon het geselecteerde volume niet ontkoppelen.

en: Nautilus...
        Is a great file manager for the GNOME desktop.
        Provides a simple intuitive way to access Internet services.
        Is an extensible framework for GNOME developers.
        Provides a powerful delivery platform for service providers.
    
    Click Next to begin customizing your Nautilus environment.
nl: Nautilus...
        Is een geweldige bestandsbeheerder voor het GNOME bureaublad.
        Biedt een eenvoudige manier om internetdiensten te benaderen.
        Is een uitbreidbaar raamwerk voor GNOME-ontwikkelaars.
        Biedt een krachtig medium voor dienstenaanbieders.
    
    Klik 'Volgende' om te beginnen met het aanpassen van uw Nautilus-omgeving.

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Never
nl: Nooit

en: New
nl: Nieuw

en: New Age
nl: New-Age

en: New Folder
nl: Nieuwe Map

en: New Terminal
nl: Nieuw Terminalvenster

en: New Window
nl: Nieuw Venster

en: New _Window
nl: Nieuw _Venster

en: News and Media
nl: Nieuws en Media

en: Next
nl: Volgende

en: No Applications Available
nl: Geen Programma's Beschikbaar

en: No Update Available... Press Next to Continue.
nl: Geen nieuwe versie beschikbaar... Klik op 'Volgende' om door te gaan.

en: No Viewers Available
nl: Geen Bekijkers Beschikbaar

en: No applications are available for "%s".
nl: Geen programma's beschikbaar voor "%s".

en: No description available for the "%s" theme
nl: Geen beschrijving beschikbaar voor het thema "%s"

en: No matches.
nl: Niets gevonden.

en: No proxy server required.
nl: Geen proxy-server nodig.

en: No viewers are available for "%s".
nl: Geen bekijker beschikbaar voor "%s".

en: Noise
nl: Herrie

en: Nordic (ISO-8859-10)
nl: Noords (ISO-8859-10)

en: Normal Size
nl: Normale Grootte

en: Not an Image
nl: Geen plaatje

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Notes sidebar panel
nl: Zijpaneel voor Opmerkingen

en: Notes sidebar panel for Nautilus
nl: Nautilus zijpaneel voor Opmerkingen

en: Number View:
nl: Numerieke weergave:

en: Numbers
nl: Cijfers

en: Ocean Strips
nl: Oceaanstrand

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
nl: 00 Oct 0000 om 00:00 PM

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
nl: 00 Oct 0000, 00:00 PM

en: Oh No
nl: Oh Nee

en: Oldies
nl: Gouwe Ouwen

en: Once a day your files and text content are indexed so your searches are fast.
nl: Eenmaal daags worden u bestanden en tekstinhoud geïndiceerd zodat uw zoekopdrachten snel verlopen.

en: Once a day your files and text content are indexed so your searches are fast.  Your files are currently being indexed.
nl: Eenmaal daags worden u bestanden en tekstinhoud geïndiceerd zodat uw zoekopdrachten snel verlopen. Uw bestanden worden op dit moment geïndiceerd.

en: One of the sidebar panels encountered an error and can't continue. Unfortunately I couldn't tell which one.
nl: In een van de Zijpanelen is een fout opgetreden, en het kan niet verder. Ik kan helaas niet bepalen welke.

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
nl: Creëer alleen venster voor explicitiet opgegeven URI's

en: Open %d Windows?
nl: Open %d Vensters?

en: Open Scripts Folder
nl: Open de Scriptsmap

en: Open Wit_h
nl: Openen _Met

en: Open With
nl: Openen met

en: Open _in %d New Windows
nl: Open in %d _Nieuwe Vensters

en: Open _in New Window
nl: _Open in Nieuw Venster

en: Open _in This Window
nl: Open _in Dit Venster

en: Open a new GNOME terminal window
nl: Open een nieuw GNOME-terminalvenster

en: Open another Nautilus window for the displayed location
nl: Open een nieuw Nautilus-venster voor de weergegeven locatie

en: Open each file or folder in a separate window
nl: Open elk bestand of map in een eigen venster

en: Open each selected item in a new window
nl: Open elk geselecteerd item in een nieuw venster

en: Open in New Window
nl: Open in een Nieuw venster

en: Open the selected item in this window
nl: Open het geselecteerde item in dit venster

en: Open with %s
nl: Open met %s

en: Open with Other
nl: Openenen met Anders

en: Open with...
nl: Openen met...

en: Opening "%s"
nl: Aan het openenen: "%s"

en: Opening New Windows
nl: Nieuwe vensters aan het openen

en: Orange
nl: Oranje

en: Other
nl: Anders

en: Other Application...
nl: Ander Programma...

en: Other Viewer...
nl: Andere Bekijker...

en: Other _Application...
nl: Ander _Programma...

en: Other _Viewer...
nl: Andere _Bekijker...

en: Others:
nl: Anderen:

en: Owner:
nl: Eigenaar:

en: PREFACE
nl: VOORWOORD

en: Pale Blue
nl: Bleekblauw

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Paste Files
nl: Plak Bestanden

en: Paste Text
nl: _Plak Tekst

en: Paste the text stored on the clipboard
nl: Plak de tekst vanaf het klembord

en: Patterns
nl: Patronen

en: Patterns:
nl: Patronen:

en: Pause
nl: Pauze

en: Perform a quick set of self-check tests.
nl: Doe een aantal snelle zelf-tests.

en: Permissions
nl: Rechten

en: Personal
nl: Persoonlijk

en: Play
nl: Afspelen

en: Polsk Punk
nl: Poolse Punk

en: Port:
nl: Poort:

en: Portals
nl: Portalen

en: Pranks
nl: Grappen

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste Files command
nl: Maak de geselecteerde bestanden op gekopieerd te worden met de 'Plak Bestanden'-opdracht

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste Files command
nl: Maak de geselecteerde bestanden op verplaatst te worden met de 'Plak Bestanden'-opdracht

en: Preparing To Copy...
nl: Kopiëren aan het voorbereiden...

en: Preparing To Move...
nl: Verplaatsing aan het voorbereiden...

en: Preparing to Create Links...
nl: Verwijzingen creëren aan het voorbereiden...

en: Preparing to Delete files...
nl: Verwijderen van bestanden aan het voorbereiden...

en: Preparing to Empty the Trash...
nl: Legen van Prullenbak aan het voorbereiden...

en: Preparing to Move to Trash...
nl: Verplaatsing naar de Prullenbak aan het voorbereiden...

en: Preview Release %s: %s
nl: Voorpublicatie %s: %s

en: Preview Sound Files
nl: Speel Fragment van Geluidsbestanden

en: Previous
nl: Vorige

en: Produces metafile objects for accessing Nautilus metadata
nl: Maakt metabestandsobjecten aan voor het benaderen van Nautilus-metadata

en: Progressive Rock
nl: Progressieve Rock

en: Proxy address:
nl: Proxy-adres:

en: Proxy requires a username and password:
nl: Proxy vereist een gebruikersnaam en wachtwoord:

en: Psychedelic
nl: Psychedelisch

en: Psychedelic Rock
nl: Psychedelische Rock

en: Purple Marble
nl: Paars marmer

en: Q
nl: V

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Quit Nautilus.
nl: Sluit Nautilus af.

en: R_emove Custom Image
nl: Verwijder _Aangepaste Afbeelding

en: R_emove Custom Images
nl: _Verwijder Aangepaste Afbeeldingen

en: Re_versed Order
nl: Omgekeerde volgorde

en: Read
nl: Lees

en: Redo Edit
nl: Herhaal bewerken

en: Redo Typing
nl: Herhaal Typen

en: Redo the edit
nl: Herhaal de bewerking

en: Refresh
nl: Verversen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove Custom Icon
nl: Verwijder Aangepast Pictogram

en: Remove Custom Images
nl: Verwijder Aangepaste Afbeeldingen

en: Remove Theme...
nl: Verwijder Thema...

en: Remove a Color...
nl: Verwijder een Kleur...

en: Remove a Pattern...
nl: Verwijder een Patroon...

en: Remove an Emblem...
nl: Verwijder een Embleem...

en: Remove any custom images from selected icons
nl: Verwijder aangepaste afbeeldingen van de geselecteerde pictogrammen

en: Remove any custom pattern or color from the background of this location
nl: Verwijder aangepaste patronen of kleuren van achtergrond van de huidige lokatie

en: Remove any custom pattern or color from the desktop background
nl: Verwijder aangepaste patronen en kleuren van de bureaubladachtergrond

en: Remove the selected text without putting it on the clipboard
nl: Verwijder de geselecteerde tekst zonder deze op het klembord te zetten

en: Remove...
nl:  Verwijder...

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Rename selected icon
nl: Hernoem het geselecteerde pictogram

en: Renaming "%s" to "%s".
nl: Hernoemen van "%s" naar "%s".

en: Renaming Error
nl: Hernoemfout

en: Replace
nl: Vervangen

en: Replace All
nl: Alles Vervangen

en: Report Profiling
nl: Rapporteer Profilering

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
nl: Herplaats pictogrammen zodat ze beter in het venster passen en niet overlappen

en: Reset Background
nl: Herstel Achtergrond

en: Reset Desktop Background
nl: Herstel de Bureaubladachtergrond

en: Reset Profiling
nl: Herstel Profilering

en: Restart
nl: Herstart

en: Restart Nautilus.
nl: Herstart Nautilus

en: Restore Icons' Original Sizes
nl: Herstel de Oorspronkelijke Afmetingen van Pictogrammen

en: Restore each selected icon to its original size
nl: Herstel de afmetingen van elk pictogram naar zijn oorsprong

en: Restore the changed name
nl: Herstel de veranderde naam

en: Restore the old name
nl: Herstel de oude naam

en: Retry
nl: Opnieuw

en: Reveal each selected item in its original folder
nl: Toon elke geselecteerd item in zijn oorspronkelijk map

en: Reveal in %d _New Windows
nl: Toon in %d _Nieuwe Vensters

en: Reveal in New Window
nl: Toon in een Nieuw venster

en: Reversed Order
nl: Omgekeerde volgorde

en: Rhythmic Soul
nl: Ritmische Soul

en: Ridged Paper
nl: Gescheurd papier

en: Romanian (MacRomanian)
nl: Roemeens (MacRomanian)

en: Rough Paper
nl: Ruw papier

en: Ruby
nl: Robijn

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Run "%s" on any selected items
nl: Voer "%s" uit op ieder geselecteerde item

en: Run or Display?
nl: Uitvoeren of Bekijken?

en: Run or manage scripts from ~/Nautilus/scripts
nl: Voer uit of beheer scripts in ~/Nautilus/scripts

en: Sample
nl: Voorbeeld

en: Sample Viewer
nl: Voorbeeldvenster

en: Sample content view component
nl: Voorbeeld inhoudsbekijkvenster-component

en: Sample content view component's factory
nl: Voorbeeld inhoudsbekijkvenster-componentfabriek

en: Sea Foam
nl: Zeeschuim

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Complexity Options
nl: Zoekcomplexiteit-opties

en: Search Engine Location
nl: Zoekmachinelokatie

en: Search Engines
nl: Zoekmachines

en: Search Google for Selected Text
nl: Doorzoek Google naar de geselecteerde tekst

en: Search List
nl: Zoeklijst

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Search Service Not Available
nl: Zoekdienst niet beschikbaar

en: Search for files by file name and file properties
nl: Zoek naar bestanden op bestandsnaam en eigenschappen

en: Search for files by file name only
nl: Zoek naar bestanden op bestandsnaam

en: Search for items that are too new
nl: Zoek naar items die te nieuw zijn

en: Search results may not include items modified after %s, when your drive was last indexed.
nl: De zoekresultaten bevatten wellicht geen items niet veranderd zijn na %s,toen uw schijf voor het laatst geïndiceerd is.

en: Search the World Wide Web
nl: Doorzoek het WWW

en: Search this computer for files
nl: Zoek op deze computer naar bestanden

en: Searching Disks
nl: Schijven aan het doorzoeken

en: Searching Unavailable
nl: Zoeken niet Beschikbaar

en: Searching is unavailable right now, because you either have no index, or the search service isn't running. Be sure that you have started the Medusa search service, and if you don't have an index, that the Medusa indexer is running.
nl: Zoeken is niet beschikbaar op dit moment, omdat u geen index hebt of omdat de zoekdienst niet draait. Controleer dat u de Medusa-zoekdienst heeft gestart en als u geen index hebt, dat de Medusa-Indiceerder draait.

en: See
nl: Zie

en: See also
nl: Zie ook

en: Select A Category:
nl: Kies een Categorie:

en: Select All
nl: Selecteer Alles

en: Select All Files
nl: Selecteer alle bestanden

en: Select Custom Icon...
nl: Kies Aangepast Pictogram...

en: Select _All
nl: Selecteer _Alles

en: Select _All Files
nl: Selecteer _Alle Bestanden

en: Select a color to add:
nl: Kies een kleur om toe te voegen:

en: Select a theme folder to add as a new theme:
nl: Kies een thema-map om als nieuw thema toe te voegen:

en: Select all items in this window
nl: Selecteer alle items in dit venster

en: Select all the text in a text field
nl: Selecteer alle items in dit venster

en: Select an icon:
nl: Kies een pictogram:

en: Select an image file for the album cover:
nl: Selecteer een afbeelding voor de albumhoes:

en: Select an image file for the new emblem:
nl: Selecteer een afbeelding voor het nieuwe embleem:

en: Select an image file to add as a pattern:
nl: Kies een afbeeldingsbestand om als patroon toe te voegen:

en: Services
nl: Diensten

en: Set Cover Image
nl: Stel Hoesafbeelding In

en: Set Group ID
nl: Zet Groeps-ID

en: Set User ID
nl: Zet Gebruikers-ID

en: Shale
nl: Leisteen

en: Show Count of Items in Folders
nl: Toon het Aantal Items in Mappen

en: Show Desktop
nl: Toon Bureaublad

en: Show Indexing Status
nl: Toon Indiceringstatus

en: Show Location _Bar
nl: Toon de Lokatiebalk

en: Show Properties
nl: Toon Eigenschappen

en: Show St_atus Bar
nl: Toon de St_atusbalk

en: Show Text in Icons
nl: Toon Tekst in Pictogrammen

en: Show Thumbnails for Image Files
nl: Toon miniaturen voor afbeeldingbestanden

en: Show Trash
nl: Toon Prullenbak

en: Show _Indexing Status
nl: Toon _Indiceringsstatus

en: Show _Properties
nl: Toon _Eigenschappen

en: Show _Sidebar
nl: Toon de _Zijbalk

en: Show _Toolbar
nl: Toon de _Gereedschapsbalk

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
nl: Toon een vester waarmee u de kleur of het patroon van uw bureaubladachtergrond kunt wijzigen

en: Show backup files (file names end with "~")
nl: Toon reservebestanden (eindigend op "~")

en: Show hidden files (file names start with ".")
nl: Toon verborgen bestanden (beginnend met ".")

en: Show only folders (no files) in the tree
nl: Toon alleen mappen (geen bestanden) in de boom

en: Show special flags in Properties window
nl: Toon speciale vlaggen in Eigenschappenvenster

en: Show status of indexing used when searching
nl: Toon de indiceringsstatus, die gebruikt wordt bij het zoeken

en: Show the contents at the normal size
nl: Toon de inhoud op normale grootte

en: Show the contents in less detail
nl: Toon de inhoud  minder gedetailleerd

en: Show the contents in more detail
nl: Toon de inhoud meer gedetailleerd

en: Show the contents of the Trash
nl: Toon de inhoud van de Prullenbak

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
nl: Toon de map met scripts die in dit menu staan

en: Show/Hide Options
nl: Toon/Verberg-opties

en: Sidebar Loser
nl: Inhoudsbekijker-zijbalk sluiten

en: Sidebar Panel Failed
nl: Zijpaneel Mislukt

en: Sidebar Panels
nl: Zijbalkpanelen

en: Silver
nl: Zilver

en: Size
nl: Grootte

en: Size:
nl: Grootte:

en: Skip
nl: Overslaan

en: Sky
nl: Hemel

en: Sky Ridge
nl: Hemelrand

en: Slow Rock
nl: Langzame Rock

en: Smooth Graphics
nl: Vloeiende grafieken

en: Smoother Graphics
nl: Vloeiende grafiek

en: Snow Ridge
nl: Sneeuwrand

en: Sorry, but "%s" is an existing keyword.  Please choose a different name for it.
nl: Sorry, maar "%s" is een bestaand trefwoord. Gelieve een andere naam te kiezen.

en: Sorry, but "%s" is not a valid file name.
nl: Sorry, maar "%s" is geen geldige bestandsnaam.

en: Sorry, but "%s" is not a valid theme folder.
nl: Sorry, maar "%s" is geen geldige map voor thema's.

en: Sorry, but %s is too large for Nautilus to load all of it.
nl: Het spijt me, maar %s is te groot voor Nautilus om helemaal te laden

en: Sorry, but '%s' is not a usable image file!
nl: Sorry, maar '%s' is geen bruikbaar afbeeldingsbestand!

en: Sorry, but '%s' is not a usable image file.
nl: Sorry, maar '%s' is geen bruikbare afbeelding!

en: Sorry, but emblem %s couldn't be deleted.
nl: Sorry, maar embleem %s kon niet worden verwijderd.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
nl: Sorry, maar trefwoorden voor emblemen mogen alleen letters, cijfers en spaties bevatten.

en: Sorry, but pattern %s couldn't be deleted.
nl: Sorry, maar patroon %s kan niet worden verwijderd.

en: Sorry, but that theme could not be removed!
nl: Sorry, maar kon het thema niet verwijderen!

en: Sorry, but the "%s" theme couldn't be installed.
nl: Sorry, maar het thema "%s" kon niet worden geïnstalleerd.

en: Sorry, but the Medusa search service is not available because it is not installed.
nl: Sorry, maar de Medusa Zoekdienst is beschikbaar omdat ze niet geïnstalleerd is.

en: Sorry, but the image at %s couldn't be installed as an emblem.
nl: Sorry, maar afbeelding %s kon niet worden geïnstalleerd als embleem.

en: Sorry, but the medusa search service is not available.
nl: Sorry, de Medusa-zoekdienst is niet beschikbaar.

en: Sorry, but the music view can't play non-local files yet.
nl: Sorry, het muziekvenster kan nog geen non-lokale bestanden afspelen.

en: Sorry, but the music view is unable to play back sound right now. Either another program is using or blocking the sound card, or your sound card is not configured properly. Try quitting any applications that may be blocking use of the sound card.
nl: Sorry, maar het muziekvenster is niet in staat om geluid voort te brengen. Uw geluidskaart is niet goed geconfigureerd, of wordt geblokkeerd door een ander programma. Probeer programma's af te sluiten die de geluidskaart blokkeren.

en: Sorry, but the music view is unable to play back sound right now. This is because the Enable sound server startup setting in the Sound section of the Control Center is turned off.
nl: Sorry, maar het muziekvenster is niet in staat om geluid voort te brengen. Uw geluidskaart is niet goed geconfigureerd, of wordt geblokkeerd door een ander programma. Probeer programma's af te sluiten die de geluidskaart blokkeren.

en: Sorry, but the pattern %s couldn't be installed.
nl: Sorry, maar het patroon %s kon niet worden geïnstalleerd.

en: Sorry, but there was an error reading %s.
nl: Sorry, maar er is een fout opgetreden bij het lezen van %s.

en: Sorry, but you can't execute commands from a remote site due to security considerations.
nl: Sorry, om veiligheidsredenen kunt u geen non-lokale opdrachten uitvoeren.

en: Sorry, but you can't remove the current theme. Please change to another theme before removing this one.
nl: Sorry, maar u kunt het huidige thema niet verwijderen. Kies een ander thema voordat u dit thema verwijdert.

en: Sorry, but you can't replace the reset image.
nl: Sorry, maar uw kunt de herstart-afbeelding niet vervangen.

en: Sorry, but you did not supply a valid file name.
nl: Sorry, maar u hebt geen geldige bestandsnaam opgegeven.

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
nl: Sorry, maar u moet een niet-leeg trefwoord voor het nieuwe embleem opgeven.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
nl: Sorry, maar u moet een niet-lege naam voor de nieuwe kleur opgeven.

en: Sorry, couldn't change the group of "%s".
nl: Sorry, kan de groep van "%s" niet veranderen.

en: Sorry, couldn't change the owner of "%s".
nl: Sorry, kon de eigenaar van "%s" niet wijzigen.

en: Sorry, couldn't change the permissions of "%s".
nl: Sorry, kon de rechten van "%s" niet veranderen.

en: Sorry, couldn't display all the contents of "%s".
nl: Sorry, het tonen van de inhoud van "%s"is mislukt.

en: Sorry, couldn't rename "%s" to "%s".
nl: Sorry, kon "%s" niet hernoemen naar "%s".

en: Sort in reversed order
nl: Sorteer in omgekeerde volgorde

en: Sorting Order
nl: Sorteervolgorde

en: Sound Clip
nl: Geluidsfragment

en: South European (ISO-8859-3)
nl: Zuideuropees (ISO-8859-3)

en: Southern Rock
nl: Zuidelijke Rock

en: Special
nl: Speciaal

en: Special Flags:
nl: Speciale Vlaggen:

en: Speech
nl: Redevoering

en: Speed Tradeoffs
nl: Snelheidsafwegingen

en: Start Profiling
nl: Begin Profilering

en: Sticky
nl: Vast

en: Stop Profiling
nl: Stop Profilering

en: Stop loading this location
nl: Stop met het laden van deze locatie

en: Stretch Icon
nl: _Rek pictogram uit

en: Switch
nl: Omschakelen

en: Switch to Manual Layout?
nl: Omschakelen naar handmatige plaatsing?

en: Symphonic Rock
nl: Symfonische Rock

en: Symphony
nl: Symfonie

en: Synthpop
nl: Syntpop

en: System Administration
nl: Systeembeheer

en: System Calls
nl: Systeemaanroepen

en: Table %d.
nl: Tabel %d.

en: Table of Contents
nl: Inhoudsopgave

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Tangerine
nl: Mandarijn

en: Text
nl: Tekst

en: Text View:
nl: Tekstweergave:

en: Text Viewer
nl: Tekstbekijker

en: Text view
nl: Tekstvenster

en: Text view factory
nl: Tekstvenster-fabriek

en: Thai (TIS-620)
nl: Thais (TIS-620)

en: The %d selected items cannot be moved to the Trash. Do you want to delete them immediately?
nl: De %d geselecteerde items kunnen niet naar de Prullenbak verplaatst worden. Wilt u ze rechtstreeks verwijderen?

en: The %d selected items will be copied if you select the Paste Files command
nl: De %d geselecteerde items worden gekopieeerd als u de opdracht 'Plak Bestanden' geeft

en: The %d selected items will be moved if you select the Paste Files command
nl: De %d geselecteerde items worden verplaatst als u de opdracht 'Plak Bestanden' geeft

en: The %s sidebar panel encountered an error and can't continue. If this keeps happening, you might want to turn this panel off.
nl: In zijpaneel %s is een fout opgetreden, en het het kan niet verder. Als dit vaker gebeurt, kunt het paneel wellicht beter uitschakelen.

en: The %s view encountered an error and can't continue. You can choose another view or go to a different location.
nl: In het %s-venser is een fout opgetreden, en het kan niet verder. U kunt een de lokatie tonen als iets anders, of naar een andere lokatie gaan.

en: The %s view encountered an error while starting up.
nl: Er trad een fout op bij het starten van Het %s-venster.

en: The Gimp
nl: De Gimp

en: The Trash must remain on the desktop.
nl: De Prullenbak moet op het bureaublad blijven.

en: The file that you dropped is not an image.  You can only use local images as custom icons.
nl: Het bestand dat u versleepte is geen afbeelding. U kunt alleen lokale afbeeldingen als aangepast pictogrammen gebruiken.

en: The file that you dropped is not local.  You can only use local images as custom icons.
nl: Het bestand dat u versleepte is niet lokaal. U kunt alleen lokale afbeeldingen als aangepaste pictogrammen gebruiken.

en: The folder "%s" contains more files than Nautilus can handle. Some files will not be displayed.
nl: De map "%s" bevat meer bestanden dan Nautilus aankan. Niet alle bestanden worden getoond.

en: The location "%s" does not exist. Do you want to remove any bookmarks with this location from your list?
nl: Lokatie "%s" bestaat niet. Wilt deze lokatie verwijderen uit uw bladwijzers en van uw lokatielijst?

en: The location "%s" no longer exists.
nl: De Lokatie "%s" bestaat niet langer.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
nl: De naam "%s" is al in gebruik in deze map. Gelieve een andere naam te kiezen.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
nl: De naam "%s" is ongeldig, omdat hij de tekens "/" gebruikt. Gelieve een andere naam te kiezen.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
nl: De naam "%s" is ongeldig. Gelieve een andere naam te kiezen.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
nl: De eigenschappen van "%s" konden niet worden bepaald.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
nl: Er is geen "%s" in deze map. Misschien is het kort geleden verplaatst of verwijderd?

en: There is nothing on the clipboard to paste.
nl: Er staat niets op het klembord om te plakken.

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave these items where you dropped them?
nl: Deze map maakt gebruik van een automatische plaatsing. Wilt u dit wijzigen in handmatige plaatsing en deze items laten staan waar u ze neergezet hebt?

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave these items where you dropped them? This will clobber the stored manual layout.
nl: Deze map maakt gebruik van automatische plaatsing. Wilt u dit wijzigen in handmatige plaatsing  en deze items laten staan waar u ze neergezet hebt? Dit kan de opgeslagen handmatige plaatsing rommelig maken.

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave this item where you dropped it?
nl: Deze map maakt gebruik van een automatische plaatsing. Wilt u dit wijzigen in handmatige opmaak en dit item laten staan waar u het neergezet hebt?

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave this item where you dropped it? This will clobber the stored manual layout.
nl: Deze map maakt gebruik van een automatische plaatsing. Wilt u dit wijzigen in handmatige plaatsing en dit item laten staan waar u het neergezet hebt? Dit kan de opgeslagen handmatige plaatsing rommelig maken.

en: This is a placeholder for the CPU page.
nl: Dit is een plaatshouder voor de CPU-pagina.

en: This is a placeholder for the IDE page.
nl: Dit is een plaatshouder voor de IDE-pagina.

en: This is a placeholder for the RAM page.
nl: Dit is een plaatshouder voor de RAM-pagina.

en: This is a sample merged menu item
nl: Dit is een voorbeeld van een verweven menucomponent

en: This is a sample merged toolbar button
nl: Dit is een voorbeeld van een geïntegreerde gereedschapsbalkknop

en: This is the default theme for Nautilus.
nl: Dit is het standaardthema voor Nautilus

en: This link can't be used, because it has no target. Do you want to put this link in the Trash?
nl: Deze verwijzing kan niet opgelost worden, omdat het doel ontbreekt. Wilt u de verwijzing in de Prullenbak gooien?

en: This link can't be used, because its target "%s" doesn't exist. Do you want to put this link in the Trash?
nl: Deze verwijzing kan niet opgelost worden, omdat haar doel "%s"ontbreekt. Wilt u de verwijzing in de Prullenbak gooien?

en: This theme uses photo-realistic folders.
nl: Dit thema gebruikt foto-realistische mappen.

en: This will open %d separate windows. Are you sure you want to do this?
nl: Dit zal %d nieuwe vensters openen. Weet u zeker dat u dat wilt?

en: Thrash Metal
nl: Trashmetal

en: Throw Away
nl: Gooi Weg

en: Tighter Layout
nl: _Strakkere opmaak

en: Time
nl: Tijd

en: Title
nl: Titel

en: To do a content search, Find requires an index of the content on your system.  No index is available right now.  You can create an index by running "medusa-indexd" as root on the command line.  Until a complete index is available, content searches cannot be performed.
nl: Om te kunnen zoeken op inhoed, is er een index nodig van de inhoud van de bestanden op uw systeem. Uw computer heeft op dit moment geen index. Wilt u een index creëeren? Het creëren zal plaatsvinden wanneer u niet actief uw computer gebruikt.

en: To do a content search, Find requires an index of the content on your system.  Your computer is currently creating that index.  Content searches will be available when the index is complete.
nl: Om te kunnen zoeken op inhoud, heeft de Zoekdienst een index nodig van de inhoud van uw systeem. Uw computer is op dit moment bezig die index te maken. Zoeken op inhoud is mogelijk zodra de index voltooid is.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system.  No index is available right now. You can create an index by running "medusa-indexd" as root on the command line.  Until a complete index is available, searches will take several minutes.
nl: Om te kunnen snelzoeken heeft de Zoekdienst een index nodig van de bestanden op uw systeem. Op dit moment is er geen index beschikbaar. U kunt een index creëren door het uitvoeren van "medusa-indexd" als root-gebruiker op de commandoregel.  Totdat er een index is, kan het zoeken meerdere minuten kosten.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system.  Your computer is currently creating that index.   Because Find cannot use an index, this search may take several minutes.
nl: Om te kunnen snelzoeken heeft de Zoekdienst een index nodig van de bestanden op uw systeem. Uw computer is op dit moment bezig die index te maken. Omdat er nog geen index is, kan het zoeken meerdere minuten kosten.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system. Your system administrator has disabled fast search on your computer, so no index is available.
nl: Om te kunnen snelzoeken, heeft de Zoekdienst een index nodig van de bestanden op uw systeem. Uw systeembeheerder heeft het snelzoeken op uw systeem echter uitgeschakeld, en er is geen index beschikbaar.

en: To verify your Internet connection and make sure you have
    the latest Nautilus updates, Nautilus will now connect to
    Eazel's web site. This will take seconds if your copy of
    Nautilus is recent; longer (but no more than a minute or two)
    if you need an update.
    
    If you know your computer uses a proxy connection, click
    Verify and Nautilus will use it.
nl: Om uw internetverbinding te controleren, en om er zeker van
    te zijn dat u de laatse Nautilus-versies hebt, zal Nautilus
    nu verbinding maken met Eazels website. Dit duurt enkele 
    seconden als uw Nautilus recent is, en langer (maar niet meer
    dan een minuut of twee) als u nieuwe versies nodig hebt.
    
    Als u weet dat uw computer een proxy gebruikt, klik dan op
    "

en: To:
nl: Naar:

en: Toggle using a tighter layout scheme
nl: Aan/uitzetten van gebruik van een strakkere opmaak

en: Too Many Files
nl: Teveel Bestanden

en: Too Many Matches
nl: Teveel Gevonden

en: Top 40
nl: Top 100

en: Track
nl: Nummer

en: Trailer
nl: Herkenningsmelodieën

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trash Behavior
nl: Prullenbakinstellingen

en: Tree
nl: Boom

en: Turkish
nl: Turks

en: Turkish (IBM-857)
nl: Turks (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
nl: Turks (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
nl: Turks (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
nl: Turks (Windows-1254)

en: Unable to Play File
nl: Niet in staat bestand af te spelen

en: Unable to replace file.
nl: Vervangen van bestand mislukt.

en: Undo Edit
nl: Bewerken ongedaan maken

en: Undo Typing
nl: Typen Ongedaan Maken

en: Undo the edit
nl: Maak het bewerken ongedaan

en: Undo the last text change
nl: Maak de laatste tekstverandering ongedaan

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown GnomeVFSXferProgressStatus %d
nl: Onbekende GnomeVFSXferProgressStatus %d

en: Unmount Error
nl: Ontkoppelingsfout

en: Unmount Volume
nl: Ontkoppel Volume

en: Up
nl: Boven

en: Up to Table of Contents
nl: Naar de Inhoudsopgave

en: Update Complete. Click Next to Continue.
nl: Opwaarderen Voltooid... Klik op 'Volgende' om door te gaan.

en: Updating Nautilus...
nl: Nautilus wordt opgewaardeerd...

en: Use "%s" to open the selected item
nl: Gebruik "%s" om het geselecteerde item te openen

en: Use Emacs-style keyboard shortcuts in text fields
nl: Gebruik Emacs-stijl sneltoetsen in tekstvelden

en: Use Google to search the web for the selected text
nl: Gebruik Google om het web te doorzoeken naar de geselecteerde tekst

en: Use HTTP Proxy
nl: Gebruik HTTP-Proxy

en: Use Nautilus to draw the desktop
nl: Gebruik Nautilus voor het bureablad

en: Use Nautilus to draw the desktop.
nl: Gebruik Nautilus om het bureablad te tekenen.

en: Use as default for "%s" items
nl: Gebruik als standaard voor "%s"-items

en: Use as default just for "%s"
nl: Gebruik als standaard voor "%s"

en: Use preferences appropriate for beginners
nl: Gebruik beginnersinstellingen

en: Use preferences appropriate for experts
nl: Gebruik expertinstellingen

en: Use preferences appropriate for most people
nl: Gebruik instellingen voor gemiddelde gebruikers

en: Use smoother (but slower) graphics
nl: Gebruik vloeiende (maar tragere) grafiek

en: Use the Courier Font
nl: Gebruik het Courier-lettertype

en: Use the Fixed Font
nl: Gebruik het Fixed-lettertype

en: Use the GTK System Font
nl: Gebruik het GTK+-systeemlettertype

en: Use the Helvetica Font
nl: Gebruik het Helvetica-lettertype

en: Use the Lucida Font
nl: Gebruik het Lucida-lettertype

en: Use the Times Font
nl: Gebruik het Times-lettertype

en: Use this proxy server:
nl: Gebruik deze proxy-server:

en: Use tighter layout
nl: Strakkere opmaak

en: Use your home folder as the desktop
nl: Gebruik uw Thuismap als bureablad

en: User Defined
nl: Gebruikersbepaald

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Uses manila folders and gray-green backgrounds.
nl: Gebruikt manila mappen en grijsgroene achtergronden.

en: Verify my connection and check for updates
nl: Ja, controleer mijn verbinding en controleer op nieuwe versie

en: Verifying your Internet connection and checking for updates...
nl: Internetverbinding aan het controleren, en aan het controleren op nieuwe versies...

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Vietnamese (TCVN)
nl: Vietnamees (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
nl: Vietnamees (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
nl: Vietnamees (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
nl: Vietnamees (Windows-1258)

en: View Failed
nl: Tonen is Mislukt

en: View Preferences
nl: Weergave Voorkeuren

en: View as %s
nl: Toon als %s

en: View as Content Loser
nl: Toon als Inhoudsbekijker

en: View as Hardware
nl: Toon als Hardware

en: View as Icons
nl: Toen als Pictogrammen

en: View as Image
nl: Toon als Afbeelding

en: View as List
nl: Toon als Lijst

en: View as Music
nl: Toon als Muziek

en: View as Other
nl: Toon als Anders

en: View as Sample
nl: Toon als Voorbeeld

en: View as Text
nl: Toon als Tekst

en: View as Web Page
nl: Toon als Webpagina

en: View as...
nl: Toon als...

en: View in Multiple Windows?
nl: In Meerdere Vensters Bekijken?

en: View new folders using:
nl: Bekijk nieuwe mappen met:

en: View or modify the properties of each selected item
nl: Toon of wijzig de eigenschappen van ieder geselecteerd item

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
nl: Visueel Hebreeuws (ISO-8859-8)

en: Vocal
nl: Vocaal

en: Wavy White
nl: Golvend Wit

en: We are having trouble making an external web connection.
    Sometimes, firewalls require you to specify a web proxy server.
    Fill in the name or port of your proxy server, if any, below.
nl: Er is een probleem bij het maken van een externe webverbinding.
    Soms eisen firewalls dat u een web-proxy opgeeft. Vul de naam 
    of poort van uw proxy-server hieronder in, als dit zo is.

en: We_b Search
nl: Doorzoek het WWW

en: Web Page
nl: Webpagina

en: Web Page Viewer
nl: Webpaginavenster

en: Web Proxy Configuration
nl: Web-proxyconfiguratie

en: Web Search
nl: Doorzoek het WWW

en: Web Services
nl: Webdiensten

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
nl: Woensdag 00 September 00 0000 om 00:00:00 PM

en: Welcome to Nautilus
nl: Welkom bij Nautilus!

en: Western
nl: Westers

en: Western (IBM-850)
nl: Westers (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
nl: Westers (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
nl: Westers (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
nl: Westers (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
nl: Westers (Window-1252)

en: Where
nl: Waar

en: White
nl: Wit

en: White Ribs
nl: Witte Ribben

en: Windows & Desktop
nl: Vensters & Bureaublad

en: Write
nl: Schrijf

en: You are about to run Nautilus as root.
    
    As root, you can damage your system if you are not careful, and
    Nautilus will not stop you from doing it.
nl: U staat op het punt om Nautilus te starten als root-gebruiker.
    
    Als rootgebruiker kunt u uw systeem beschadigen als u niet voorzichtig
    bent, en Nautilus kan u niet tegenhouden.

en: You are not the owner, so you can't change these permissions.
nl: U bent niet de eigenaar en kunt dus geen eigenschappen wijzigen.

en: You can configure which programs are offered for which file types in the GNOME Control Center.
nl: U kunt instellen welke programma's zijn gekoppeld aan welke bestandstypen ïn het GNOME Controle Paneel

en: You can't assign more than one custom icon at a time! Please drag just one image to set a custom icon.
nl: U kunt niet meer dan 1 eigen pictogram per keer toekennen! Sleep één afbeelding om een aangepast pictogram in te stellen.

en: You cannot copy a file over itself.
nl: U kunt geen map kopiëren over zichzelf.

en: You cannot copy a folder into itself.
nl: U kunt geen map kopiëren naar zichzelf.

en: You cannot copy items into the Trash.
nl: U kunt geen items naar de Prullenbak kopiëren.

en: You cannot copy the Trash.
nl: U kunt niet kopiëren naar de Prullenbak

en: You cannot copy this trash folder.
nl: U kunt de Prullenbak niet kopiëren.

en: You cannot move a folder into itself.
nl: U kunt geen map verplaatsen naar zichzelf.

en: You cannot move this trash folder.
nl: U kunt geen map verplaatsen naar zichzelf.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
nl: U hebt de benodigde rechten niet om de groep van "%s" te veranderen.

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
nl: U hebt niet de benodigde rechten om "%s" te hernoemen.

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
nl: U hebt niet de benodigde rechten om de inhoud van "%s" te bekijken.

en: You have tried to kill the Content Loser
nl: U hebt getracht de Inhoudsbekijker te sluiten

en: You have tried to kill the Sidebar Loser
nl: U hebt getracht de Inhoudsbekijker-zijbalk af te sluiten

en: Your files were last indexed at %s
nl: Uw bestanden zijn voor het laatst geindiceerd op %s

en: Your user level adjusts Nautilus to your degree of experience
    using GNOME and %s. Choose a level that's comfortable for
    you - you can always change it later.
nl: Uw gebruikersniveau past Nautilus aan aan uw ervaring met het
    gebruik van GNOME en %s. Kies een niveau dat bij u past;
    u kunt het altijd later wijzigen.

en: Zip Drive
nl: Zip-drive

en: Zoom In
nl: Zoom in

en: Zoom Out
nl: Zoom uit

en: Zoom _Out
nl: Zoom _Uit

en: [File content] does not include all of [apple orange]
nl: [File content] does not include all of [appel banaan]

en: [File content] includes all of [apple orange]
nl: [File content] includes all of [appel banaan]

en: [File content] includes any of [apply orange]
nl: [File content] includes any of [appel banaan]

en: [File content] includes none of [apple orange]
nl: [File content] includes none of [appel banaan]

en: [File owner] is not [root]
nl: [File owner] is niet [root]

en: [File size is] larger than [400K]
nl: [File size is] groter dan [400K]

en: [File size is] smaller than [300K]
nl: [File size is] kleiner dan [300K]

en: [File type is] application
nl: [File type is] programma

en: [File type is] folder
nl: [File type is] map

en: [File type is] music
nl: [File type is] muziek

en: [File type is] regular file
nl: [File type is] normaal bestand

en: [File type is] text file
nl: [File type is] tekstbestand

en: [File type] is [folder]
nl: [File type] is [map]

en: [File type] is not [folder]
nl: [File type] is not [map]

en: [Items ]containing "%s" in their names
nl: Items die "%s" in hun naam hebben.

en: [Items ]containing one of the words "%s"
nl: [Items ]met één van de woorden "%s"

en: [Items ]ending with %s
nl: [Items ]die eindigen op "%s"

en: [Items ]larger than %s bytes
nl: [Items ]groter dan %s byte(s)

en: [Items ]marked with "%s"
nl: [Items ]gemarkeerd met "%s"

en: [Items ]matching the file pattern "%s"
nl: [Items ]die voldoen aan het bestandspattroon "%s"

en: [Items ]matching the regular expression "%s"
nl: [Items ]die voldoen aan de reguliere expressie "%s"

en: [Items ]modified after %s
nl: [Items ]veranderd na %s

en: [Items ]modified before %s
nl: [Items ]veranderd voor %s

en: [Items ]modified on %s
nl: [Items ]veranderd op %s

en: [Items ]modified today
nl: [Items ]die vandaag veranderd zijn

en: [Items ]modified within a month of %s
nl: [Items ]veranderd binnen een maand van %s

en: [Items ]modified within a week of %s
nl: [Items ]veranderd binnen een week van %s

en: [Items ]modified yesterday
nl: [Items ]die gisteren veranderd zijn

en: [Items ]not containing "%s" in their names
nl: [Items ]die geen "%s" in hun naam hebben.

en: [Items ]not marked with "%s"
nl: [Items ]niet gemarkeerd met "%s"

en: [Items ]not modified on %s
nl: [Items ]niet veranderd op %s

en: [Items ]not owned by "%s"
nl: [Items ]niet van "%s"

en: [Items ]of %s bytes
nl: [Items ]van %s byte(s)

en: [Items ]owned by "%s"
nl: [Items]van "%s"

en: [Items ]smaller than %s bytes
nl: [Items ]kleiner dan %s byte(s)

en: [Items ]starting with "%s"
nl: [Items ]die beginnen met "%s"

en: [Items ]that are %s
nl: [Items ]die %s zijn

en: [Items ]that are not %s
nl: [Items ]die niet %s

en: [Items ]with all the words "%s"
nl: [Items ]met al de woorden "%s"

en: [Items ]with owner UID "%s"
nl: [Items ]met eigenaar-UID "%s"

en: [Items ]with owner UID other than "%s"
nl: [Items ]met eigenaar-UID ongelijk aan "%s"

en: [Items ]without all the words "%s"
nl: [Items ]zonder al de woorden "%s"

en: [Items ]without any of the words "%s"
nl: [Items ]zonder één van de woorden "%s"

en: [Items larger than 400K] and [without all the words "apple orange"]
nl: [Items groter dan 400K] en [zonder al de woorden "appel banaan"]

en: [Items larger than 400K], [owned by root and without all the words "apple orange"]
nl: [Items groter dan 400K], [van root en zonder al de woorden "appel banaan"]

en: [Items that are ]applications
nl: [Items die] programma's zijn

en: [Items that are ]folders
nl: [Items die] mappen zijn

en: [Items that are ]music
nl: [Items die ]muziek zijn

en: [Items that are ]regular files
nl: [Items die] normale bestanden zijn

en: [Items that are ]text files
nl: [Items die] tekstbetanden zijn

en: [Last modified date] is after [1/24/00]
nl: [Last modified date] is na [1/24/00]

en: [Last modified date] is before [1/24/00]
nl: [Last modified date] is voor [1/24/00]

en: [Last modified date] is not [1/24/00]
nl: [Last modified date] is niet [1/24/00]

en: [Last modified date] is today
nl: [Last modified date] is vandaag

en: [Last modified date] is within a month of [1/24/00]
nl: [Last modified date] is binnen een maand vanaf [1/24/00]

en: [Last modified date] is within a week of [1/24/00]
nl: [Last modified date] is binnen een week vanaf [1/24/00]

en: [Last modified date] is yesterday
nl: [Last modified date] is gisteren

en: [Search for] Content [includes all of "fish tree"]
nl: [Search for] Content [bevat alle "vis boom"]

en: [Search for] Last Modified [before yesterday]
nl: [Search for] Last Modified [voor gisteren]

en: [Search for] Name [contains "fish"]
nl: [Search for] Name [bevat "vis"]

en: [Search for] Owner [is not root]
nl: [Search for] Owner [is niet root]

en: [Search for] Size [larger than 400K]
nl: [Search for] Size [groter dan 400K]

en: [Search for] Type [is regular file]
nl: [Search for] Type [is normaal bestand]

en: [Search for] With Emblem [includes "Important"]
nl: [Search for] With Emblem [bevat "Belangrijk"]

en: [With emblem] marked with [Important]
nl: [With emblem] gemarkeerd met [Important]

en: [With emblem] not marked with [Important]
nl: [With emblem] niet gemarkeerd met [Important]

en: _About Nautilus...
nl: _Over Nautilus...

en: _Add Bookmark
nl: _Voeg bladwijzer Toe

en: _Back
nl: _Terug

en: _Backgrounds and Emblems...
nl: _Achtergronden en Emblemen...

en: _Bookmarks
nl: _Bladwijzers

en: _Clean Up by Name
nl: Schoon op op Naam

en: _Close Window
nl: _Sluit venster

en: _Copy File
nl: _Kopieer Bestand

en: _Copy Files
nl: Kopieer Bestanden

en: _Copy Text
nl: _Kopieer text

en: _Duplicate
nl: _Kloon

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Edit Bookmarks...
nl: _Bewerk bladwijzers...

en: _Edit Preferences...
nl: _Bewerk Voorkeuren

en: _Empty Trash
nl: _Leeg Prullenbak

en: _Empty Trash...
nl: _Leeg Prullenbak

en: _Feedback
nl: _Terugkoppeling

en: _File
nl: _Bestand

en: _Find
nl: Zoek

en: _Forward
nl: _Verder

en: _GTK System Font
nl: _GTK+-Systeem

en: _Go
nl: _Ga

en: _Home
nl: _Thuis

en: _Kill Content Loser
nl: _Inhoudsbekijker afsluiten

en: _Kill Sidebar Loser
nl: I_nhoudsbekijker-zijbalk sluiten

en: _Lay Out Items
nl: _Plaats Items

en: _Location...
nl: _Lokatie...

en: _Manually
nl: _Handmatig

en: _New Folder
nl: _Nieuwe Map

en: _Normal Size
nl: _Normale Grootte

en: _Open Scripts Folder
nl: _Open Scriptsmap

en: _Paste Files
nl: _Plak Bestanden

en: _Paste Text
nl: _Plak Tekst

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Profiler
nl: _Profilering

en: _Refresh
nl: _Vernieuwen

en: _Rename
nl: He_rnoem

en: _Report Profiling
nl: _Rapporteer Profilering

en: _Reset Profiling
nl: _Herstel Profilering

en: _Restore Icon's Original Size
nl: Herstel de oorspronkelijke afmetingen van Pictogrammen

en: _Restore Icons' Original Sizes
nl: He_rstel de oorspronkelijke Pictogramafmetingen

en: _Reveal in New Window
nl: _Toon in nieuw venster

en: _Sample
nl: _Voorbeeld

en: _Show Trash
nl: _Toon Prullenbak

en: _Start Profiling
nl: _Start Profilering

en: _Stop Profiling
nl: _Stop Profilering

en: _Stretch Icon
nl: _Rek pictogram uit

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: _Up a Level
nl: _Een Niveau Omhoog

en: _View
nl: _Bekijken

en: _View as...
nl: _Toon als...

en: animation to indicate on-going activity
nl: animatie om voortgaande activiteit aan te geven

en: another link to %s
nl: nog een verwijzing naar %s

en: by Modification _Date
nl: op Wijzigingsdatum

en: by _Emblems
nl: op _Emblemen

en: by _Name
nl: op _Naam

en: by _Size
nl: op _Grootte

en: by _Type
nl: op _Type

en: date accessed
nl: gebruiksdatum

en: date changed
nl: veranderingsdatum

en: date modified
nl: wijzigingsdatum

en: default for "%s"
nl: standaard voor "%s"

en: default for this file
nl: standaard voor dit bestand

en: foo (10th copy)
nl: foo (10e kopie)

en: foo (10th copy).txt
nl: foo (10e kopie).txt

en: foo (11th copy)
nl: foo (11e kopie)

en: foo (11th copy).txt
nl: foo (11e kopie).txt

en: foo (12th copy)
nl: foo (12e kopie)

en: foo (12th copy).txt
nl: foo (12e kopie).txt

en: foo (13th copy)
nl: foo (13e kopie)

en: foo (13th copy).txt
nl: foo (13e kopie).txt

en: foo (14th copy)
nl: foo (14e kopie)

en: foo (14th copy).txt
nl: foo (14e kopie).txt

en: foo (21st copy)
nl: foo (21e kopie)

en: foo (21st copy).txt
nl: foo (21e kopie).txt

en: foo (22nd copy)
nl: foo (22e kopie)

en: foo (22nd copy).txt
nl: foo (22e kopie).txt

en: foo (23rd copy)
nl: foo (23e kopie)

en: foo (23rd copy).txt
nl: foo (23e kopie).txt

en: foo (24th copy)
nl: foo (24e kopie)

en: foo (24th copy).txt
nl: foo (24e kopie).txt

en: foo (25th copy)
nl: foo (25e kopie)

en: foo (25th copy).txt
nl: foo (25e kopie).txt

en: foo (3rd copy)
nl: foo (3e kopie)

en: foo (3rd copy).txt
nl: foo (3e kopie).txt

en: foo (another copy)
nl: foo (nog een kopie)

en: foo (another copy).txt
nl: foo (nog een kopie).txt

en: foo (copy)
nl: foo (kopie)

en: foo (copy).txt
nl: foo (kopie).txt

en: foo foo (100000000000000th copy).txt
nl: foo foo (100000000000000e kopie).txt

en: foo foo (24th copy)
nl: foo foo (24e kopie)

en: foo foo (24th copy).txt
nl: foo foo (24e kopie).txt

en: foo foo (25th copy)
nl: foo foo (25e kopie)

en: foo foo (25th copy).txt
nl: foo foo (25e kopie).txt

en: foo foo (3rd copy).txt
nl: foo foo (3e kopie).txt

en: foo foo (another copy).txt
nl: foo foo (nog kopie).txt

en: foo foo (copy)
nl: foo foo (kopie)

en: foo foo (copy).txt
nl: foo foo (kopie).txt

en: foo foo (copy).txt txt
nl: foo foo (kopie).txt txt

en: foo foo.txt txt
nl: foo foo txt txt

en: foo. (another copy)
nl: foo. (nog een kopie)

en: foo. (copy)
nl: foo. (kopie)

en: foo.. (copy).txt
nl: foo.. (kopie).txt

en: foo... (copy)
nl: foo... (kopie)

en: group
nl: groep

en: hardware view
nl: hardwarevenster

en: in menu for "%s"
nl: in het menu voor "%s"

en: in menu for this file
nl: in het menu voor dit bestand

en: link
nl: verwijzing

en: link (broken)
nl: verwijzing (gebroken)

en: link to %s
nl: verwijzing naar %s

en: nautilus: --check cannot be used with URIs.
nl: nautilus: --check kan niet gebruikt worden met URI's.

en: nautilus: --check cannot be used with other options.
nl: nautilus: --check kan niet gebruik worden met andere opties.

en: nautilus: --geometry cannot be used with more than one URI.
nl: nautilus: --geometry kan niet worden gebruik met meer dan één URI.

en: nautilus: --quit cannot be used with URIs.
nl: nautilus: --quit kan niet gebruikt worden met URI's.

en: nautilus: --restart cannot be used with URIs.
nl: nautilus: --restart kan niet gebruik worden met URI's.

en: nd copy)
nl: e kopie)

en: none
nl: niets

en: not in menu
nl: niet in het menu

en: nothing
nl: niets

en: octal permissions
nl: octale rechten

en: on the desktop
nl: op het bureaublad

en: owner
nl: eigenaar

en: permissions
nl: rechten

en: pointing at "%s"
nl: wijst naar "%s"

en: program
nl: programma

en: rd copy)
nl: e kopie

en: search by text
nl: zoek op tekst

en: search by text and properties
nl: zoek naar tekst en eigenschappen

en: search type to do by default
nl: standaard zoektype

en: see
nl: zie

en: see also
nl: zie ook

en: size
nl: grootte

en: st copy)
nl: e kopie)

en: th copy)
nl: e kopie

en: the section
nl: de sectie

en: the section here
nl: de sectie hier

en: throbber factory
nl: throbber-fabriek

en: throbber object factory
nl: throbber-objectfabriek

en: today
nl: vandaag

en: today at %-I:%M %p
nl: vandaag om %-I:%M %p

en: today at %-I:%M:%S %p
nl: vandaag om %-I:%M %p

en: today at 00:00 PM
nl: vandaag om %-I:%M %p

en: today, %-I:%M %p
nl: vandaag om %-I:%M %p

en: unknown
nl: onbekend

en: unknown MIME type
nl: onbekend MIME-type

en: unknown type
nl: onbekend type

en: unreadable
nl: onleesbaar

en: untitled folder
nl: naamloze map

en: yesterday
nl: Westers

en: yesterday at %-I:%M %p
nl: gisteren om %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
nl: gisteren om %-I:%M %p

en: yesterday at 00:00 PM
nl: gisteren om %-I:%M %p

en: yesterday at 00:00:00 PM
nl: gisteren om %-I:%M %p

en: yesterday, %-I:%M %p
nl: gisteren om %-I:%M %p
