XFce 3.8.16 - en to nl translation catalogue (794 entries)

en: 
    (c) Edscott Wilson Garcia under GNU GPL
nl: 
    (c) Edscott Wilson Garcia onder GNU GPL

en: 
    (c) by Edscott Wilson Garcia under GNU GPL
    XFCE modules (c) Olivier Fourdan http://www.xfce.org/
nl: 
    (c) door Edscott Wilson Garcia onder GNU GPL
    XFCE modules (c) Olivier Fourdan http://www.xfce.org/

en:    -d : apply configuration and exit (default)
nl:    -d : configuratie toepassen en afsluiten (standaard)

en:    -d : display, reads configuration and exit (default)
nl:    -d : weergave, leest configuratie en sluit (standaard)

en:    -i : interactive
nl:    -i : interactief

en:    -i : interactive, prompts for backdrop to display
nl:    -i : interactief, vraagt naar achtergrond om weer te geven

en:    Where OPTIONS are :
nl:    Met als OPTIES :

en:  (C) under GNU GPL
    with code contributed by:
    Rasca, Berlin
    Olivier Fourdan
    Edscott Wilson Garcia
nl:  (C) onder GNU GPL
    " met code van:
    Rasca Berlin
    Olivier Fourdan
    Edscott Wilson Garcia

en:  applied at:
nl:  toegepast op:

en:  bytes received
nl:  bytes ontvangen

en:  has been created
nl:  is gemaakt

en: %s is part of the XFce distribution, written by Olivier Fourdan
nl: %s is onderdeel van de XFce distributie, geschreven door Olivier Fourdan

en: &Arrange icons
nl: &Pictogrammen ordenen

en: &Backdrop...
nl: &Achtergrond...

en: &Close
nl: &Sluiten

en: &Full Screen
nl: Volledig &scherm

en: &Horizontal
nl: &Horizontaal

en: &Iconify all
nl: &Alles Minimaliseren

en: &Mouse...
nl: &Muis...

en: &Move
nl: &Verplaatsen

en: &New window
nl: &Nieuw venster

en: &Quit
nl: A&fsluiten

en: &Quit XFwm
nl: XFwm A&fsluiten

en: &Refresh
nl: &Verversen

en: &Resize
nl: Ver&groten

en: &Restart
nl: &Herstart

en: &Settings
nl: &Instellingen

en: &Sound...
nl: &Geluid...

en: &User Menu
nl: Menu &Gebruiker

en: &Vertical
nl: Ver&ticaal

en: (De)&Iconify
nl: (De)M&inimaliseren

en: (Un)&Stick
nl: &Plakken/Loslaten

en: (Un)Ma&ximize
nl: (De)Ma&ximalizeren

en: (Un)S&hade
nl: Op&rollen/Uitrollen

en: (interrupted because limit exceded)
nl: (onderbroken wegens overschrijden limiet)

en: (please install Samba or else correct the PATH environment variable)
nl: (Installeer Samba of corrigeer de PATH omgevingsvariabele)

en: *** WARNING ***: Cannot load image file %s
nl: *** WAARSCHUWING ***: Kan plaatje %s niet laden

en: *** WARNING ***: Cannot load pixmap file %s
nl: *** WAARSCHUWING ***: Kan pixmap bestand %s niet laden

en: ****Binary data****
nl: ****Binaire data****

en: ****Empty file****
nl: ****Leeg bestand****

en: -If a size of 0 (zero) is specified for 
     size-less-than, this will be ignored.
    -If both size-greater-than and size-less-than
     are specified, both criteria must be met
     in order for a file to match.
nl: - Een waarde van 0 (nul) voor de optie
      kleiner-dan wordt genegeerd.<
    - Als zowel groter-dan als kleiner-dan zijn
      opgegeven moet aan beide criteria worden
      voldaan.

en: -N: patch file is not reversed (quick toggle)
nl: -N: patch bestand is niet omgekeerd (snelle keuze)

en: -PN: N is strip level (0-9) for patch (quick toggle)
nl: -PN: N is strip niveau (0-9) voor patch (snelle keuze)

en: -R: patch file is reversed (quick toggle)
nl: -R: patch bestand is omgekeerd (snelle keuze)

en: -h, --help : print this message
nl: -h, --help : toon dit bericht

en: -p : leftfile and rightfile are a patchdir and a patchfile
nl: -p : linkerbestand en rechterbestand zijn een patch map en een patch bestand

en: 24 hour mode
nl: 24-uursklok

en: 24 hours mode
nl: 24-uursklok

en: A bug?
    Please send full traceback to xfce-dev@moongroup.com
nl: Een bug?
    Stuur a.u.b. een volledige traceback naar xfce-dev@moongroup.com

en: A patch file and directory must be selected first!
nl: Een patch bestand en map moeten eerst worden geselecteerd!

en: A single directory must be selected!
nl: Slechts een map mag geselecteerd zijn!

en: A single file can be selected!
nl: Slecht een bestand mag geselecteerd zijn!

en: Abbreviate paths
nl: Padnamen inkorten

en: Abort
nl: Afbreken

en: About
nl: Info...

en: About ...
nl: Info ...

en: About xfsamba
nl: Over XFsamba

en: About...
nl: Info...

en: Acceleration :
nl: Versnelling :

en: Accept
nl: Akkoord

en: Access Time :
nl: Laatst gebruikt op :

en: Accessed
nl: Toegang

en: Action
nl: Actie

en: Actions
nl: Acties

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Entry
nl: Menuoptie toevoegen

en: Add Item ...
nl: Item Toevoegen ...

en: Add Window
nl: Venster Toevoegen

en: Add a new entry...
nl: Een nieuwe optie toevoegen...

en: Add icon...
nl: Pictogram toevoegen...

en: Alert
nl: Let op

en: All
nl: Alles

en: Any kind
nl: Alle typen

en: Anyone
nl: Iedereen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply colors to all applications
nl: Kleuren toepassen op alle programma's

en: Apply patch to Hard Drive
nl: Patch toepassen naar Harde Schijf

en: Are you sure you want to Quit ?
    This might log you off !
nl: Weet u zeker dat u wilt Afsluiten ?
    Dit kan u uitloggen !

en: Are you sure you want to remove this entry ?
nl: Weet u zeker dat u deze optie wilt verwijderen ?

en: Assume patch is reversed
nl: Neem aan dat patch omgedraaid is

en: Attempting to stop query...
nl: Probeer query te stoppen...

en: August
nl: Augustus

en: Auto
nl: Automatisch

en: Auto raise windows
nl: Vensters automatisch naar voorgrond halen

en: Auto strip level
nl: Automatisch strip niveau

en: Automatically focus on new window
nl: Automatisch focus op niew venster instellen

en: Back ...
nl: Terug...

en: Back...
nl: Terug...

en: Backdrop settings (xfbd)
nl: Achtergrond instellingen (xfdb)

en: Background color...
nl: Achtergrondkleur...

en: Basic rules:
    
    *  Will match any character zero or more times.
    ?  Will match any character exactly one time
nl: Basisregels:
    
    *  willekeurig teken, nul of meer keer.
    ?  willekeurig teken, precies een keer.

en: Bottom
nl: Onder

en: Browse
nl: Bladeren

en: Browse ...
nl: Bladeren ...

en: Browse SMB network ...
nl: Bladeren door SMB netwerk ...

en: Browse as...
nl: Browse als...

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Button Settings
nl: Knop-instellingen

en: By Olivier Fourdan (c) 1997-2000
nl: Door Olivier Fourdan (c) 1997-2000

en: Calendar Options
nl: Kalender opties

en: Can't copy FIFO
nl: Kan FIFO niet kopiëren

en: Can't copy device file
nl: Kan apparaatbestand niet kopiëren

en: Can't copy socket
nl: Kan SOCKET niet kopiëren

en: Can't find in PATH
nl: Niet gevonden in PATH

en: Can't find suffix in filename, using complete filename
nl: Geen extensie gevonden, volledige naam wordt gebruikt

en: Can't move file to trash, hard delete ?
nl: Kan bestand niet naar prullenbak verplaatsen, verwijderen ?

en: Can't stat() file
nl: stat() werkt niet op bestand

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel Search
nl: Zoeken Annuleren

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Cannot create file
nl: Kan bestand niet maken

en: Cannot create tar file
nl: Kan tar-bestand niet maken

en: Cannot find path
nl: Kan pad niet vinden

en: Cannot find the file you dropped !
nl: Kan het gesleepte bestand niet vinden !

en: Cannot load configuration file
nl: Kan configuratiebestand niet laden

en: Cannot open
nl: Kan niet openen

en: Cannot open configuration file
nl: Kan configuratiebestand niet openen

en: Cannot open file for write
nl: Kan niet schrijven naar bestand

en: Cannot open new config, Giving up...
nl: Kan nieuw configuratiebestand niet openen, Opgegeven...

en: Cannot open tar file
nl: Kan tar-bestand niet openen

en: Cannot reset configuration file
nl: Kan configuratiebestand niet resetten

en: Cannot use old version of XFce configuration files
nl: Kan oude versies van XFce configuratiebestanden niet gebruiken

en: Caption
nl: Beschrijving

en: Caption:
nl: Beschrijving:

en: Case sensitive search
nl: Hoofdletters en kleine letters verschillend

en: Changed
nl: Veranderd

en: Character not allowed in filename
nl: Karakter niet toegestaan in bestandsnaam

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear pasteboard
nl: Klembord leegmaken

en: Click to focus windows
nl: Klik om venster te activeren

en: Click to tear off popup menu
nl: Klik om het popup menu los te scheuren

en: Clock
nl: Klok

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Command
nl: Commando

en: Command :
nl: Commando :

en: Command Line :
nl: Commando Regel :

en: Command:
nl: Commando:

en: Comment
nl: Commentaar

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configure Window
nl: Venster Vasthouden

en: Configure toolbar
nl: Knoppenbalk instellen

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Containing :
nl: Bevat :

en: Content options
nl: Inhoudsopties

en: Content search
nl: Zoek inhoud

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy ...
nl: Kopiëren ...

en: Copy...
nl: Kopiëren...

en: Could not load specified font
nl: Kon opgegeven lettertype niet laden

en: Could not set selected font
nl: Kon opgegeven lettertype niet laden

en: Couldn't create pixmap
nl: Kan pixmap niet maken

en: Counting files
nl: Bestanden aan het tellen

en: Create
nl: Maken

en: Create directory cancelled.
nl: Maken map afgebroken

en: Create directory failed.
nl: Maken map mislukt.

en: Create patch file
nl: Maak patch-bestand

en: Creating dir...
nl: Map maken...

en: Creating new config file...
nl: Nieuw configuratiebestand maken...

en: Creation Time :
nl: Gemaakt op :

en: Custom shortcut keys
nl: Aangepaste sneltoetsen

en: Cut
nl: Knippen

en: Cut ...
nl: Knippen ...

en: Cut...
nl: Knippen...

en: Data mismatch error in configuration file
    Aborting
nl: Gegevens komen niet overeen in configuratiebestand
    Afbreken

en: Date
nl: Datum

en: Days
nl: Dagen

en: De-iconify
nl: De-minimaliseren

en: De-maximize
nl: De-maximaliseren

en: Default
nl: Standaard

en: Default .xfdiffrc file cannot be created
nl: Standaard .xfdiffrc bestand kon niet gemaakt worden

en: Default configuration has been saved
nl: Standaard configuratie is opgeslagen

en: Default xftreerc file cannot be created
nl: Standaard xftreerc bestand kon niet gemaakt worden

en: Default xftreerc file cannot be read
nl: Standaard xftreerc bestand kon niet gelezen worden

en: Define action ...
nl: Actie definiëren ...

en: Define screen label :
nl: Bureaublad label :

en: Delete ...
nl: Verwijderen ...

en: Delete item ?
nl: Item verwijderen ?

en: Delete...
nl: Verwijderen...

en: Destroy Window
nl: Venster Vernietigen

en: Diff Settings
nl: Diff Instellingen

en: Differences
nl: Verschillen

en: Differences ...
nl: Verschillen ...

en: Digital mode
nl: Digitaal

en: Directory
nl: Map

en: Directory created.
nl: Map gemaakt.

en: Directory creation failed. See diagnostics for details.
nl: Maken map mislukt. Zie diagnose voor details.

en: Directory or file selection
nl: Map of bestand selecteren

en: Disk usage:
nl: Schijfgebruik

en: Dismiss
nl: Sluiten

en: Display AM/PM
nl: AM/PM weergeven

en: Display image :
nl: Afbeelding weergeven :

en: Display seconds
nl: Seconden weergeven

en: DnD error
nl: DnD fout

en: Do not look into binary files
nl: Kijk niet in binaire bestanden

en: Do you want to delete this entry ?
nl: Weet u zeker dat u deze optie wilt verwijderen ?

en: Do you want to reset the configuration file ?
     	(The previous file will be saved with a ".orig" extension)
nl: Wilt u het configuratiebestand resetten ?
     	(Het oude bestand wordt bewaard met een ".orig" extensie)

en: Does not looks like an XFce 3 configuration file !
nl: Lijkt niet op een XFce 3 configuratiebestand !

en: Don't Quit
nl: Niet Afsluiten

en: Double click does GOTO
nl: Dubbelklikken is Ga Naar

en: Download ...
nl: Downloaden ...

en: Download done.
nl: Download gereed.

en: Download failed.
nl: Downloaden mislukt.

en: Download...
nl: Downloaden...

en: Downloading file...
nl: Bestand downloaden...

en: Downloading files from
nl: Bestand downloaden van

en: Drag and drop
nl: Slepen en loslaten

en: Drag does copy
nl: Slepen kopieert

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Entry
nl: Menuoptie bewerken

en: Edit menu...
nl: Menu bewerken...

en: Eight
nl: Acht

en: Eighteen
nl: Achttien

en: Eleven
nl: Elf

en: Empty Trash
nl: Prullenbak Legen

en: Enable filter
nl: Filter gebruiken

en: Error
    Cannot allocate colors
nl: Fout
    Kan kleuren niet toewijzen

en: Error
    Cannot open file
nl: Fout
    Kan bestand niet openen

en: Error
    Color definition invalid
nl: Fout
    Kleurdefinitie ongeldig

en: Error
    File format invalid
nl: Fout
    Bestandsformaat ongeldig

en: Error
    Not enough Memory
nl: Fout
    Niet genoeg Geheugen

en: Error closing file
nl: Fout bij sluiten bestand

en: Error deleting
nl: Fout bij verwijderen

en: Event :
nl: Gebeurtenis :

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Extended regexp
nl: Uitgebreide regexp

en: External
nl: Extern

en: External...
nl: Extern...

en: Extract files from
nl: Bestanden uitpakken van

en: Extract into
nl: Uitpakken naar

en: Fatal error in %s at %d
nl: Fatale fout in %s op %d

en: February
nl: Februari

en: Fifteen
nl: Vijftien

en: File
nl: Bestand

en: File considerations
nl: Bestand

en: File download cancelled.
nl: Dowloaden bestand afgebroken.

en: File download failed.
nl: Dowloaden bestand mislukt.

en: File download failed. See diagnostics for reason.
nl: Bestand downloaden mislukt. Zie diagnose voor reden.

en: File exists !
nl: Bestand bestaat !

en: File exists, overwrite?
nl: Bestand bestaat, overschrijven ?

en: File filter :
nl: Bestandsfilter :

en: File not found.
nl: Bestand niet gevonden.

en: File type :
nl: Bestandstype :

en: File upload cancelled.
nl: Bestand uploaden bekindigd.

en: File upload failed. See diagnostics for reason.
nl: Bestand uploaden mislukt. Zie diagnose voor reden.

en: Filename :
nl: Bestandsnaam :

en: Files are identical
    (or binary files that may or may not differ)
nl: Bestanden zijn identiek
    (of binaire bestanden die al of niet verschillen).

en: Files are on a remote host
nl: Bestanden bevinden zich op een andere computer

en: Files found=
nl: Gevonden bestanden=

en: Files related
nl: Bestandsbeheer

en: Fill polygons
nl: Polygonen vullen

en: Filter options
nl: Filter opties

en: Find
nl: Zoeken

en: Find ...
nl: Zoeken ...

en: Find results.
nl: Zoekresultaten.

en: Find results...
nl: Zoeken...

en: Finished forking.
nl: Forking bekindigd.

en: Five
nl: Vijf

en: Focus Change
nl: Venster Activeren

en: Font
nl: Lettertype

en: Font Selection
nl: Lettertype Selecteren

en: Font selection
nl: Lettertype Selecteren

en: Font style
nl: Lettertype

en: Font...
nl: Lettertype...

en: Foreground color...
nl: Voorgrondkleur...

en: Forward ...
nl: Verder ...

en: Forward...
nl: Verder...

en: Four
nl: Vier

en: Fourteen
nl: Veertien

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Full drag and drop capability is provided between xfsamba and
    the companion file browser "xftree". Drag and drop may or not
    work with other file browsers
nl: Volledige drag and drop mogelijkheden zijn beschikbaar tussen
    xfsamba en "xftree". Slepen werkt mogelijk niet met andere
    file managers.

en: GTK theme engine :
nl: GTK thema engine

en: Games
nl: Spellen

en: General considerations
nl: Algemeen

en: Glob run must finish or be cancelled first.
nl: Glob run moet voltooid zijn of bekindigd worden.

en: Go
nl: Ga naar

en: Go back
nl: Teruggaan

en: Go back ...
nl: Teruggaan ...

en: Go home
nl: Ga naar thuismap

en: Go to
nl: Ga naar

en: Go to ...
nl: Ga naar ...

en: Go up
nl: Omhoog gaan

en: Going back...
nl: Teruggaan...

en: Going forward...
nl: Verder...

en: Going to master browser...
nl: Naar master browser...

en: Group
nl: Groep

en: Group :
nl: Groep :

en: Group ID:
nl: Groeps-ID :

en: Hide ../
nl: ../ verbergen

en: Hide browser links
nl: Verbindingen verbergen

en: Hide dates
nl: Datums verbergen

en: Hide diagnostics
nl: Diagnose verbergen

en: Hide group
nl: Groepen verbergen

en: Hide main menu
nl: Menubalk verbergen

en: Hide menubar
nl: Menubalk verbergen

en: Hide mode
nl: Modus verbergen

en: Hide owner
nl: Eigenaars verbergen

en: Hide sizes
nl: Groottes verbergen

en: Hide titles
nl: Titels verbergen

en: Hide toolbar
nl: Knoppenbalk verbergen

en: Hide/show calendar
nl: Kalender laten zien/verbergen

en: Hide/show menubar
nl: Menubalk laten zien/verbergen

en: Highlight background color
nl: Achtergrondkleur markeren

en: Highlight text color
nl: Textkleur markeren

en: Home directory :
nl: Thuismap :

en: Hours
nl: Uren

en: How does permission filtering work?
nl: Hoe werkt filteren op permissies?

en: How does size filtering work?
nl: Hoe werkt filteren op grootte?

en: How does time filtering work?
nl: Hoe werk filteren op tijd?

en: How does user/group filtering work?
nl: Hoe werkt gebruiker/groep filtering?

en: Icon File :
nl: Pictogram Bestand :

en: Icon Style :
nl: Pictogram Stijl :

en: Icon font :
nl: Lettertype Pictogram :

en: Icon position
nl: Pictogram positie

en: Icon view
nl: Pictogram weergave

en: Iconify
nl: Minimaliseren

en: If user and group are both set to any 
    value other than anyone:
    -files must meet both criteria in order
      to match
nl: Als gebruiker en groep niet zijn ingesteld op ieder:
    - Bestanden moeten aan beide criteria voldoen
       voor een match

en: If you delete a submenu, all its entries and 
    submenus will also be deleted.
    
    Do you want to delete this submenu ?
nl: Als u een submenu verwijdert, zullen ook alle
    submenus verwijderd worden.
    
    Wilt u dit submenu verwijderen ?

en: If you have win95 nodes on your network, xfsamba might not find
    a master browser. If you start smb services on your linux box,
    making it a samba-server, the problem will be fixed as long as
    the win95 box(es) are reset. You know the routine, reset wind*ws
    for changes to take effect. Otherwise,
    you must type in the node to be browsed and hit RETURN.
nl: Als u win95 nodes in uw netwerk heeft kan xfsamba mogelijk geen
    master browser vinden. Als u smb services start op uw linux computer,
    waardoor het een samba-server wordt, verdwijnt het probleem mits de
    win95 machines opnieuw opgestart worden. Het bekende liedje, U moet
    windows opnieuw opstarten om de veranderingen van kracht te laten 
    zijn. Een andere mogelijkheid is om de naam van de node te typen en
    op ENTER te drukken.

en: In order to mount SMB share, the following samba files must be suid-root:
    - smbmnt
    - smbumount
    these file are usually in /usr/bin, and root must perform:
    $ chmod u+s smbmount smbumount
    (This option is not available in FreeBSD4.4)
nl: Om een SMB share aan te sluiten moeten de volgende programma's
    suid root zijn: smbmount, smbumount. Deze bestanden bevinden zich
    meestal in /usr/bin.
    Als root type:
    # chmod u+s smbmount smbumount
    (Deze optie is niet beschikbaar in FreeBSD 4.4)

en: In the previous :
nl: In voorgaande :

en: Include binary files?
nl: Inclusief binaire bestanden?

en: Include subdirectories?
nl: Inclusief submappen?

en: Incoherent size considerations!
nl: Onsamenhangende grootte opties!

en: Incorrect DnD specification
nl: Foute DnD specificatie

en: Install/update
nl: Installeren/updaten

en: Insufficient system memory
nl: Onvoldoende systeemgeheugen

en: Internal
nl: Intern

en: Is X running and $DISPLAY correctly set ?
nl: Loopt X en is $DISPLAY goed ingesteld ?

en: January
nl: Januari

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: Keyboard shortcuts are a fast way to access menu functions.
nl: Sneltoetsen zijn en snelle manier om menuopties te activieren.

en: Large
nl: Groot

en: Large buttons
nl: Grote knoppen

en: Large icons.
nl: Grote Pictogrammen

en: Last changed
nl: Laatst veranderd

en: Left
nl: Links

en: Limit results to first :
nl: Limiet voor resultaten :

en: Line numbers disabled.
nl: Regelnummering uitgeschakeld.

en: Line numbers enabled.
nl: Regelnummering ingeschakeld.

en: Line synchronization disabled.
nl: Regelsynchronisatie uitgeschakeld.

en: Line synchronization enabled.
nl: Regelsynchronisatie ingeschakeld.

en: Links to other servers
nl: Verbindingen met andere servers

en: Links to other workgroups
nl: Verbindingen met andere werkgroepen

en: List failed.
nl: List mislukt.

en: List pasteboard contents
nl: Inhoud klembord tonen

en: Load ...
nl: Laden ...

en: Local file browser
nl: Lokale bestanden

en: Location :
nl: Locatie :

en: Location known servers :
nl: Locatie bekende servers :

en: Location known workgroups :
nl: Locatie bekende werkgroepen :

en: Location shares :
nl: Locatie shares :

en: Looking for master browsers...
nl: Master browser zoeken...

en: Low memory (malloc) error: xfdiff_aborting run
nl: Te weinig geheugen (malloc): xfdiff_aborting run

en: Lower Window
nl: Venster naar achteren

en: Mail tools/browsers
nl: Browsers/Mail programma's

en: Manual/Help browser
nl: Handleiding/Help browser

en: March
nl: Maart

en: Mark Fridays
nl: Vrijdagen markeren

en: Mark Saturdays
nl: Zaterdagen markeren

en: Mark Sundays
nl: Zondagen markeren

en: Master browser netbios name must be provided.
nl: Master browser netbios naam moet worden opgegeven.

en: Master browser not resolved. Use location box to browse.
nl: Oplossen master browser adres mislukt. Druk op herladen om opnieuw te proberen.

en: Match anywhere
nl: Match overal

en: Match whole lines only
nl: Alleen hele regels

en: Match whole words only
nl: Alleen hele woorden

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: May
nl: Mei

en: Medium
nl: Middel

en: Menu font :
nl: Lettertype Menu :

en: Message
nl: Bericht

en: Minutes
nl: Minuten

en: Misc. tools/Utilities
nl: Utilities/Overige

en: Mode
nl: Modus

en: Modification Time :
nl: Laatst veranderd op :

en: Modified
nl: Aangepast

en: Modify Item ...
nl: Item Wijzigen ...

en: Monday
nl: Maandag

en: Months
nl: Maanden

en: More than one target selected!
nl: Meer dan een doel geselecteerd!

en: Motion Settings
nl: Bewegingsinstellingen

en: Mount ...
nl: Aansluiten ...

en: Mount remote share
nl: Remote share aansluiten

en: Mounting SMB shares
nl: SMB shares aansluiten

en: Mouse settings (xfmouse)
nl: Muis-instellingen (xfmouse)

en: Move Down
nl: Omlaag

en: Move Up
nl: Omhoog

en: Name
nl: Naam

en: Name :
nl: Naam :

en: Network
nl: Netwerk

en: New Desk
nl: Nieuw Bureaublad

en: New Folder
nl: Nieuwe Map

en: New directory name:
nl: Naam nieuwe map:

en: New file
nl: Nieuw bestand

en: New file ...
nl: Nieuw bestand ...

en: New folder ...
nl: Nieuwe Map ...

en: New folder...
nl: Nieuwe map...

en: New icon view
nl: Nieuwe pictogram-weergave

en: New terminal
nl: Nieuwe terminal

en: New tree view
nl: Nieuwe boomstructuur weergave

en: New_File
nl: Nieuw_Bestand

en: New_Folder
nl: Nieuwe_Map

en: Next difference
nl: Volgend verschil

en: Next file
nl: Volgend bestand

en: Nine
nl: Negen

en: Nineteen
nl: Negentien

en: No
nl: Nee

en: No directory selected !
nl: Geen map geselecteerd!

en: No directory to apply patch has been selected.
nl: Geen map geselecteerd om de patch op toe te passen.

en: No directory was selected!
nl: Geen map geselecteerd!

en: No file or directory selected!
nl: Geen map of bestand geselecteerd!

en: No file was found for patching
    Either the directory to apply patch is not correctly selected
    or an incorrect strip level was used.
nl: Er is geen bestand gevonden om te patchen
    De map om de patch toe te passen is niet goed geselecteerd
    of er is een verkeerd stripniveau gebruikt

en: No files marked !
nl: Geen bestanden geselecteerd !

en: No item marked !
nl: Geen item gemarkeerd !

en: No left path has been selected.
nl: Geen linker pad geselecteerd.

en: No master browser found.
    Please type a computer name at location and hit RETURN
nl: Geen master browser gevonden.
    Geef een computer naam op de locatie en druk op ENTER

en: No master browser found. See diagnostics.
nl: Geen master browser gevonden. Zie diagnose.

en: No master browser resolved.
    Please type a computer name at location and hit RETURN
nl: Geen master browser opgelostGeef een computer naam op de locatie en druk op ENTER

en: No pasteboard available.
nl: Geen klembord beschikbaar.

en: No patch file has been selected.
nl: Geen patch-bestand geselecteerd.

en: No right path has been selected.
nl: Geen rechter pad geselecteerd.

en: No status response
nl: Geen status antwoord

en: No target selected!
nl: Geen doel geselecteerd!

en: Not a valid file transfer pasteboard.
nl: Geen geldig bestand op het klembord.

en: Nothing found...
nl: Niets gevonden...

en: Nothing selected !
nl: Niets geselecteerd!

en: Now forking diff. Please be patient.
nl: Forking diff. Even geduld a.u.b.

en: Number of popup menus :
nl: Aantal popup menu's :

en: Number of virtual desktops :
nl: Aantal virtuele bureaubladen :

en: October
nl: Oktober

en: One
nl: Een

en: Only drops from a single share are allowed
nl: Alleen slepen van een enkele share toegestaan

en: Only elements from a single share may be selected!
nl: Alleen elementen van een enkele share mogen geselecteerd worden!

en: Only one file or directory can be selected!
nl: Slechts een map of bestand mag geselecteerd zijn!

en: Open Trash
nl: Prullenbak Openen

en: Open icon view
nl: Pictogram-weergave openen

en: Open in terminal
nl: Openen in terminal

en: Open terminal view
nl: Openen in terminal

en: Open tree view
nl: Boomstructuur-weergave openen

en: Open with ...
nl: Openen met ...

en: Options
nl: Opties

en: Other :
nl: Anderen :

en: Output count of matching lines
nl: Geef aantal regels met treffer

en: Output files where no match is found
nl: Geef bestanden waar geen treffer is gevonden

en: Override ?
nl: Overschrijven ?

en: Override?
nl: Overschrijven?

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner :
nl: Eigenaar :

en: Pager (xfpager)
nl: Bureaublad wisselaar (xfpager)

en: Palette
nl: Kleuren

en: Panel layer
nl: Laag van paneel

en: Password  :
nl: Wachtwoord :

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste ...
nl: Plakken ...

en: Paste...
nl: Plakken...

en: Patch Settings
nl: Patch Instellingen

en: Patch command has produced reject output.
    See diagnostics window.
nl: Patch commando heeft een reject output geproduceerd.
    Zie diagnose venster.

en: Patch file can not be opened for read!
nl: Patch-bestand kan niet worden gelezen.

en: Patch file could not be created
nl: Patch-bestand kon niet gemaakt worden

en: Patch file creation cancelled
nl: Maken patch-bestand afgebroken

en: Patch file has been modified by another process
    Please reload
nl: Patch bestand is geladen door ander proces
    Laad het bestand opnieuw.

en: Patch file is not in unified format
nl: Patch bestand is niet in ge-unificeerd formaat

en: Patch has been applied.
nl: Patch is toegepast.

en: Patch has been undone.
nl: Patch is ongedaan gemaakt.

en: Patch options only active in patch-mode
nl: Patch opties zijn alleen actief in patch modus

en: Patch verbose diagnostics disabled.
nl: Patch uitgebreide diagnose uitgeschakeld

en: Patch verbose diagnostics enabled.
nl: Patch uitgebreide diagnose ingeschakeld

en: Patch will now be assumed *not* reversed.
nl: Patch wordt aangenomen niet omgekeerd te zijn.

en: Patch will now be assumed reversed.
nl: Patch wordt aangenomen omgekeerd te zijn.

en: Patch:
nl: Patch :

en: Path :
nl: Pad :

en: Permission considerations
nl: Permissies

en: Permissions
nl: Permissies

en: Play Sound
nl: Geluid Afspelen

en: Please provide browsing preferences
nl: U moet browsing voorkeuren opgheven

en: Please provide information for server
nl: De server vraagt om informatie

en: Please provide netbios name for master browser at
nl: U moet de netbios naam opgeven van de masterbrowser op

en: Please select a name for the patch file in the next dialog.
nl: Selecteer een naam voor het patch-bestand in het volgende dialoogvenster.

en: Please select input tarfile next.
nl: Selecteer invoer tar-bestand.

en: Please select it in the next dialog.
nl: Selecteer het in het volgende dialoogvenster

en: Please select the output tarfile next.
nl: Selecteer uitvoer tar-bestand

en: Please wait, XFce is loading...
nl: XFce wordt nu geladen...

en: Polygons will now *not* be filled.
nl: Polygonen zullen nu niet gevuld worden.

en: Polygons will now be filled.
nl: Polygonen zullen nu gevuld worden.

en: Popups & Icons
nl: Popup menu's en Pictogrammen

en: Position :
nl: Positie :

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Press OK to see patch diffs
nl: Druk op OK om patch te zien

en: Prev difference
nl: Vorig verschill

en: Preview Icon
nl: Pictogram Weergeven

en: Previous file
nl: Vorig bestand

en: Print manager
nl: Afdrukbeheer

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Properties ...
nl: Eigenschappen ...

en: Query done.
nl: Klaar met opzoeken.

en: Query failed. Machine may be down.
nl: Opzoeken mislukt. Machine is mogelijk niet bereikbaar.

en: Query password has been requested.
nl: Query wachtwoord vereist.

en: Query stopped.
nl: Opzoeken gestopt.

en: Querying
nl: Zoeken

en: Question
nl: Vraag

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Quit ...
nl: Afsluiten ...

en: Raise Window
nl: Venster naar voren

en: Read
nl: Lezen

en: Really delete remote items?
nl: Weet u zeker dat u deze remote items wilt verwijderen?

en: Redefine home directory
nl: Nieuwe thuismap instellen

en: Regen
nl: Regenereren

en: Register ...
nl: Registreren ...

en: Register program for directory "%s"
nl: Programma registreren voor map "%s"

en: Register program for file "%s"
nl: Programma registreren voor bestand "%s"

en: Register program for suffix "%s"
nl: Programma registreren voor extensie "%s"

en: Registered applications
nl: Geregistreerde toepassingen

en: Regular
nl: Normaal

en: Reload ...
nl: Herladen ...

en: Reload...
nl: Herladen...

en: Remember application
nl: Toepassing onthouden

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove cancelled.
nl: Verwijderen afgebroken.

en: Remove complete.
nl: Verwijderen voltooid.

en: Remove failed. See diagnostics for details.
nl: Verwijderen mislukt. Zie diagnose voor details.

en: Removing...
nl: Verwijderen...

en: Rename ...
nl: Hernoemen ...

en: Rename to :
nl: Hernoemen naar :

en: Repaint root window of workspace
nl: Stel achtergrondkleur van bureaublad opnieuw in

en: Reserved characters for extended regexp are
    . ^ $ [ ] ? * + { } | \ ( ) : 
    In  basic regular expressions the metacharacters
    ?, +, {, |, (, and ) lose their special meaning.
    
    The  period  .   matches  any  single  character.
    The caret ^ matches at the start of line.
    The dollar $ matches at the end of line.
    
    Characters within [ ] matches any single 
           character in the list.
    Characters within [^ ] matches any single
           character *not* in the list.
    Characters inside [ - ] matches a range of
           characters (ie [0-9] or [a-z]).
    
    A regular expression may be followed by one
           of several repetition operators:
    ?      The preceding item is optional and matched
           at most once.
    *      The preceding item will be matched zero
           or more times.
    +      The preceding item will be matched one or
           more times.
    {n}    The preceding item is matched exactly n times.
    {n,}   The preceding item is matched n or more times.
    {n,m}  The preceding item is matched at least n times,
           but not more than m times.
    
    To match any reserved character, precede it with \. 
    
    Two regular expressions may be joined by the logical or
           operator |.
    Two regular expressions may be concatenated.
    
    More information is available by typing "man grep"
           at the command prompt.
nl: Gereserveerde karakters voor uitgebreide reguliere 
    expressies zijn
    . ^ $ [ ] ? * + { } | \ ( ) : 
    In standaard reguliere expressies verliezen de 
    volgende karakters hun special betekenis:
    ? + { } | ( )
    
    De punt . geeft een match voor ieder teken.
    De circonflex ^ geeft een match aan het begin van 
      een regel.
    Het dollarteken $ geeft een match aan het eind van 
      een regel.
    Tekens tussen [ ] geven een match voor elk van deze 
      tekens.
    Tekens tussen [^ ] geven een match voor elk teken 
      *niet* in de lijst.
    Tekens tussen [ - ] geven een match voor een reeks
      tekens (bijv. [0-9] of [a-z]).
    
    Een reguliere expressie kan gevolgd worden door een
      herhalingsoperator:
    ?     Match 0 of 1 keer.
    *     Match 0 of meer keer.
    +     Match 1 of meer keer.
    {n}   Match precies n keer.
    {n,}  Match n of meer keer.
    {n,m} Match tenminste n en hoogstens m keer.<
    
    Gebruik een / om een gereserveerd teken te matchen.
    
    Twee reguliere expressies kunnen met de logische of 
    operator | verbonden worden.
    
    Type voor meer informatie "man grep" op de commando-
    regel.

en: Resolved
nl: Opgelost

en: Resolving
nl: Oplossen

en: Resolving for
nl: Oplossen voor

en: Result of
nl: Resultaat van

en: Results
nl: Resultaten

en: Results limit reached
nl: Limiet resultaten bereikt

en: Retreiving...
nl: Ophalen...

en: Retrieve done.
nl: Ophalen geslaagd.

en: Reversed patch detected. Should I try reversing it?
nl: Omgekeerde patch gevonden. Zal ik proberen om patch om te keren?

en: Right
nl: Rechts

en: Rsync and scp
nl: Rsync en scp

en: Run ...
nl: Uitvoeren ...

en: Run program ...
nl: Programma uitvoeren ...

en: Running patch...
nl: Patch uitvoeren...

en: S&witch to...
nl: &Ga naar...

en: SMB downloads disabled.
    Command not found
nl: Downloaden met SMB uitgeschakeld.
    Commando niet gevonden

en: Samba failure! Xfsamba could not find file:
nl: Samba probleem! Xfsamba kon bestand niet vinden:

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save
nl: Opslaan

en: Save ...
nl: Opslaan ...

en: Save geometry on exit
nl: Vensterafmetingen bewaren bij afsluiten

en: Save settings as default
nl: Instellingen opslaan als standaard

en: Schedule/Appointments
nl: Agenda/Afspraken

en: Screen label ...
nl: Bureaublad label ...

en: Se&nd to...
nl: Ze&nden naar...

en: Search canceled!
nl: Zoeken afgebroken.

en: Search subdirectories too
nl: Ook zoeken in submappen

en: Searching
nl: Bezig met zoeken

en: Select Color
nl: Kleur Selecteren

en: Select File
nl: Bestand Selecteren

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select directory where to apply patch
nl: Map selecteren om patch op toe te passen

en: Select highlight background color
nl: Achtergrondkleur highlight instellen

en: Select highlight text color
nl: Textkleur highlight instellen

en: Select left file
nl: Linker bestand selecteren

en: Select patch file
nl: Patch-bestand selecteren

en: Select right file
nl: Rechter bestand selecteren

en: Separator
nl: Scheidingslijn

en: Set GID
nl: Zet GID

en: Set UID
nl: Zet UID

en: Set View 1
nl: View 1 instellen

en: Set View 2
nl: View 2 instellen

en: Set View 3
nl: View 3 instellen

en: Set View 4
nl: View 4 instellen

en: Set background color
nl: Achtergrondkleur instellen

en: Set font
nl: Lettertype instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Seven
nl: Zeven

en: Seventeen
nl: Zeventien

en: Shade
nl: Oprollen

en: Short titles
nl: Korte titels

en: Show IP
nl: IP laten zien

en: Show browser links
nl: Laat verbindingen zien

en: Show contents of window while moving
nl: Inhoud venster weergeven tijdens verplaatsen

en: Show contents of window while resizing
nl: Inhoud venster weergeven tijdens vergroten of verkleinen

en: Show day names
nl: Namen van dagen tonen

en: Show diagnostics
nl: Diagnose tonen

en: Show disk usage ...
nl: Schijfgebruik ...

en: Show heading
nl: Titel weergeven

en: Show line numbers
nl: Regelnummers tonen

en: Show main menu
nl: Menubalk tonen

en: Show subprocess diagnostic dialog
nl: Subproces-diagnose laten zien

en: Show week numbers
nl: Weeknummers tonen

en: Shuffle &Down
nl: Vo&rig venster

en: Shuffle &Up
nl: Vo&lgend venster

en: Shutdown
nl: Afsluiten

en: Six
nl: Zes

en: Sixteen
nl: Zestien

en: Size
nl: Grootte

en: Size (bytes)
nl: Grootte (bytes)

en: Size :
nl: Grootte :

en: Size considerations
nl: Grootte

en: Size greater than (KB):
nl: Groter dan (KB):

en: Size less than (KB):
nl: Kleiner dan (KB):

en: Size of icons on panel
nl: Grootte van Pictogrammen op Paneel

en: Size of icons on pop-up menus
nl: Grootte van Pictogrammen in Popup Menu's

en: Skip
nl: Overslaan

en: Small
nl: Klein

en: Small icons.
nl: Kleine pictogrammen

en: Something to be deleted must be selected!
nl: Geen selectie om te verwijderen.

en: Sorry, top level shares cannot be removed.
nl: Sorry, top level shares kunnen niet worden verwijderd.

en: Sort by file date
nl: Sorteren op datum

en: Sort by file name
nl: Sorteren op bestandsnaam

en: Sort by file size
nl: Sorteren op grootte

en: Sound
nl: Geluid

en: Sound file :
nl: Geluidsbestand :

en: Sound module (xfsound)
nl: Geluidsmodule (xfsound)

en: Source:
nl: Bron:

en: Specified file does not exist
nl: Opgegeven bestand bestaat niet

en: Startup
nl: Opstarten

en: Status box
nl: Status regel

en: Status titles
nl: Status titels

en: Stay on single filesystem
nl: Blijf op een bestandssysteem

en: Staying on a single filesystem will hinder
    searching on different physical disk partitions.
    This is especially useful if you do not want
    to search into nfs or smb mounts.
nl: Als u de zoekactie tot een bestandssysteem beperkt,
    voorkomt dit het zoeken op andere schijven of partities.
    Dit is vooral handig als u geen smb of nfs mounts will
    doorzoeken.

en: Sticky
nl: Plakkerig

en: Stretched
nl: Uitgerekt

en: Strip level for created patch file=
nl: Strip-niveau voor patch-bestand=

en: Strip level now set to
nl: Strip-niveau gezet op

en: Subprocess diagnostic
nl: Subproces diagnose

en: Subsort by file type
nl: Subsorteren op bestandstype

en: Sunday
nl: Zondag

en: Switch to diff mode
nl: Wissel naar diff modus

en: Switch to patch mode
nl: Wissel naar patch modus

en: Symlink name :
nl: Naam symlink :

en: Syntax error in configuration file
    Aborting
nl: Syntax fout in configuratiebestand
    Afbreken

en: Tar cancelled.
nl: Tar afgebroken.

en: Tar command complete.
nl: Tar commando voltooid.

en: Tar extraction has completed
nl: Tar extractie voltooid

en: Tar failed. See diagnostics for details.
nl: Tar mislukt. Zie diagnose voor details.

en: Target:
nl: Bestemming :

en: Ten
nl: Tien

en: Terminals/Connections
nl: Terminals/Verbindingen

en: Terminated:
nl: Beëindigd:

en: Test
nl: Testen

en: That is a directory (or symlink)
nl: Dat is een map (of symlink)

en: The Xftree icon view is the ROX-filer. At the moment this has to be installed
    separately from XFCE. A ROX-filer specific for XFCE will soon be available.
nl: De pictogram-weergave van Xftree is de ROX-Filer. Deze moet apart
    geïnstalleerd worden.
    Een versie speciaal voor XFce zal binnenkort beschikbaar zijn.

en: The pasteboard is currently empty.
nl: Het klembord is leeg.

en: The pasteboard is currently empty.
nl: Het klembord is leeg.

en: There are unsaved changes to the menu.
    
    Do you want to save the changes ?
nl: Sommige wijzigingen zij niet opgeslagen.
    
    Wilt u de wijzigingen opslaan ?

en: There is no next difference
nl: Er is geen volgend verschil

en: There is no next file
nl: Er is geen volgend bestand

en: There is no previous difference
nl: Er is geen eerder verschil

en: There is no previous file
nl: Er is geen vorig bestand

en: There is no such file
nl: Bestand niet gevonden

en: Thirteen
nl: Dertien

en: This function is not available for the contents of tar files
nl: Deze functie is niet beschikbaar voor de inhoud van tar bestanden

en: This function is not available for the contents of tar/rpm files
nl: Deze functie is niet beschikbaar voor de inhoud van tar/rpm bestanden

en: This is XFDiff
nl: Dit is XFDiff

en: This is XFSamba
nl: Dit is XFSamba

en: This is XFTree
nl: Dit is XFTree

en: Three
nl: Drie

en: Three different time modes may be selected:
    *modified:
      This changes when the file is modified, e.g.
      by mknod(2), truncate(2), utime(2) and write(2)
     (of  more than  zero  bytes). Moreover, modification
      time of a directory is changed by the creation or 
      deletion of  files  in  that directory. Modification
      time is not changed for changes in owner, group,
      hard link count, or mode.
    
    *changed:
      This field is changed by writing or setting inode
      information (i.e., owner, group, link count, mode).
    
    *accessed:
      This field is changed by file accesses, e.g. by
      exec(2), mknod(2), pipe(2), utime(2) and read(2)
      (of more than zero bytes). Other routines, like
      mmap(2), may or may not update access time.
    
    Please note: after filtering a file through glob, it
    will have its access time altered, so two consecutive
    runs will not produce identical results.
nl: Drie verschillende tijd modes kunenn gekozen worden:
    *modified:
      Dit veranderd als een bestand word gewijzigd, bijv.
      door mknod(2), truncate(2), utime(2) of write(2)
      Voor een map verandert deze tijd door het 
      toevoegen of verwijderen van bestanden.
    *changed:
      Dit verandert als de inode informatie wordt gewijzigd
      (eigenaar, group, link count, mode).
    
    *accessed:
      Dit verandert als een bestand wordt benadert, bijv.
      door exec(2), mknod(2), pipe(2), utime(2) of read(2)
      Andere routines als mmap(2) kunnen wel of niet deze
      tijd veranderen.
    
    Let op: na filteren door glob is de accessed tijd 
    veranderd. Twee opeenvolgende runs zullen hoeven dus
    niet hetzelfde resultaat te geven.

en: Threshold :
nl: Drempelwaarde :

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Tiled
nl: Naast elkaar

en: Time considerations
nl: Tijd

en: Title font :
nl: Lettertype Titel :

en: To search for files on remote SMB shares
    first mount the share with the mount tool
    and then use the xftree search utility to do the search
nl: Om bestanden te zoeken op remote SMB shares,
    moet deze eerst aangesloten worden. Vervolgens
    kan het zoekprogramma van xftree de zoekopdracht
    uitvoeren.

en: To view differences on a remote SMB share
    first mount the share with the mount tool
    and then use the xftree diff utility to display the differences.
nl: Om verschillen te zien op een remote SMB share,
    moet deze eerst aangesloten worden. Vervolgens
    kan een xftree hulpprogramma gebruikt worden
    om verschillen te tonen.

en: Toggle Dotfiles
nl: Puntbestanden Aan/Uit

en: Too few bytes transferred ! Device full ?
nl: Te weinig bytes getransporteerd ! Apparaat vol ?

en: Too many bytes transferred !?
nl: Te veel bytes getransporteerd !?

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Tooltips delay (ms.) :
nl: Tooltips vertraging (ms.) :

en: Top
nl: Boven

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Twelve
nl: Twaalf

en: Twenty
nl: Twintig

en: Two
nl: Twee

en: Un-Shade
nl: Uitrollen

en: Uncompress
nl: Uitpakken

en: Undo patch to Hard Drive
nl: Patch naar Harde Schijf ongedaan maken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown action !
nl: Onbekende actie !

en: Unlisted shortcut keys
nl: Niet-genoemde sneltoetsen

en: Unselect
nl: De-selecteren

en: Update
nl: Vernieuwen

en: Update ...
nl: Vernieuwen ...

en: Upload ...
nl: Uploaden ...

en: Upload done.
nl: Uploaden geslaagd.

en: Upload failed.
nl: Bestand uploaden mislukt.

en: Upload produced errors. See diagnostics for reason.
nl: Uploaden mislukt. Zie diagnose voor oorzaak.

en: Upload...
nl: Uploaden...

en: Uploaded file.
nl: Uploaden bestand.

en: Uploading file...
nl: Bestand uploaden...

en: Uploading files...
nl: Bestanden uploaden...

en: Usage : %s [OPTIONS]
nl: Aanroep : %s [OPTIES]

en: Use digital clock on panel
nl: Digitale klok gebruiken op paneel

en: Use gradient color as wallpaper
nl: Kleurgradiënt gebruiken als achtergrond

en: Use gradient color for inactive windows
nl: Kleurgradiënt gebruiken voor inactief venster

en: Use gradient color for the active window
nl: Kleurgradiënt gebruiken voor actief venster

en: Use line synchronization voids
nl: Gebruik witregels voor regel-synchronisatie

en: Use military time (24 hours)
nl: 24-uursklok gebruiken

en: Use rsync instead of scp
nl: rsync gebruiken in plaats van scp

en: Use tear-off menus
nl: Afscheurbare menu's gebruiken

en: User ID:
nl: Gebruikers-ID:

en: User Menu
nl: Menu Gebruiker

en: User Menu Editor
nl: Gebruikersmenu Editor

en: User/group considerations
nl: Gebruiker/Groep

en: Username :
nl: Gebruikersnaam :

en: Verbose patch diagnostics
nl: Uitgebreide patch diagnose

en: View
nl: Beeld

en: View differences
nl: Toon verschillen

en: View differences in new
nl: Toon verschillen in nieuw venster

en: View patch created differences
nl: Toon verschillen gecrekerd door patch

en: View patch created differences in new
nl: Toon verschillen gecrekerd door patch in nieuw venster

en: Virtual Screens
nl: Virtuele bureaubladen

en: Warning: cannot read from
nl: Waarschuwing: kan niet lezen van

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Week starts on Monday
nl: Week begint op maandag

en: Welcome to xfsamba.
nl: Welkom bij xfsamba.

en: What's a file filter?
nl: Wat is een bestandsfilter?

en: What's a regexp?
nl: Wat is een regexp?

en: What's a single filesystem?
nl: Wat is een enkel bestandssyteem?

en: When permission filtering is active:
    -If a file has one of the chosen permission bits,
      it will match.
    -If no permission bit is chosen, files with 
      no set permission bits will match.
nl: Als filteren op permissies is ingeschakeld:
    - Een match wordt gevonden als een bestand een van
       de gekozen permissie bits heeft.
    - Als geen permissie bits zijn gekozen wordt een
       match gevonden als een bestand geen permissie
       bits heeft gezet.

en: Window border style :
nl: Stijl Vensterdecoratie :

en: Window snapping size (0 disable) :
nl: Afstand voor aantrekken vensters (0 is uit) :

en: Windows
nl: Vensters

en: Working diff...
nl: Diff bezig...

en: Workspace
nl: Bureaublad

en: Write
nl: Schrijven

en: Writing/Text tools
nl: Editors/Tekstverwerkers

en: XFCE modules copyright Olivier Fourdan 1999-2001, under GNU-GPL
nl: XFCE modules copyright Olivier Fourdan 1999-2001, onder GNU-GPL

en: XFCE: Communication pipe closed. Exiting...
nl: XFCE: Communicatieverbinding gesloten. Afsluiten...

en: XFClock - XFce Clock & Calendar
nl: XFClock - XFce Klok en Kalender

en: XFMouse - XFce Mouse Configuration
nl: XFMouse - XFce Muis Configuratie

en: XFSound - XFce Sound Manager
nl: XFSound - XFce Geluidsmanager

en: XFTree, based on XTree Version %s
nl: XFTree, gebaseerd op XTree Versie %s

en: XFTree: Copy
nl: XFTree: Kopiëren

en: XFTree: Move
nl: XFTree: Verplaatsen

en: XFbd - XFce Backdrop Manager
nl: XFbd - XFce Achtergrond Manager

en: XFce : Data mismatch error in config file
    (%s)
nl: XFce : Gegevens komen niet overeen in configuratiebestand
    (%s)

en: XFce : Syntax error in configuration file
    (%s)
nl: XFce : Syntaxfout in configuratiebestand
    (%s)

en: XFclock : Data mismatch error in config file
    (%s)
nl: XFclock : Gegevens komen niet overeen in configuratiebestand
    (%s)

en: XFclock : Syntax error in configuration file
    (%s)
nl: XFclock : Syntaxfout in configuratiebestand
    (%s)

en: XFdiff will now start diff.
    Please be patient (xfdiff might seem to hang).
    Diff will be working
nl: XFdiff gaat nu diff starten.
    Even geduld a.u.b. (xfdiff lijkt mogelijk bevroren).
    Diff zal bezig zijn

en: Xfdiff diagnostic
nl: Xfdiff diagnose

en: Xftree allows you to drag and drop to/from
    xftree windows running on different hosts.
    You may use either scp or rsync for the copying.
    User authentication is done by ssh.
    See "man ssh" if you desire host based
    instead of password based authentication.
    
    Xftree will also accept drops from other
    filemanagers running on different hosts.
nl: Xftree laat u bestanden slepen tussen twee vensters die op
    vershillende computers draaien.
    U kunt hiervoor scp of rsync gebruiken. Gebruikersverificatie wordt
    gedaan met ssh. Zie "man ssh" voor host-gebaseerde verificatie in 
    plaats van wachtwoord verificatie.
    Xftree kan ook bestanden ontvangen van andere file managers die op
    een andere computer draaien.

en: Xftree can register applications by filename or filetype
    by selecting "Register" from one of the menus or by selecting
    "Register application" on mouse double-click.
    If you wish to edit the applications that are already registered,
     please look at ~/.xfce/xtree.reg.
nl: XFTree kan toepassingen registreren voor een bestandsnaam of
    een bestandstype door "Registreren" the kiezen in een van de menus
    of door "Toepassing registreren" te kiezen bij dubbelklikken.
    Bestaande registraties kunnen bewerkt worden in het bestand ~/.xfce/xftree.reg.

en: Xftree handles drag and drop the following way:
    SHIFT drag+drop --> move
    CTRL drag+drop --> copy
    SHIFT-CTRL drag+drop --> link
    The default drag+drop action is move,
    but can be changed in the preferences menu.
    To drag multiple files, use the middle button.
    Also:
    Multiple selection by button 1 click-and-drag
    is available on the first click after a GOTO or REGEN.
nl: XFTree reageert als volgt op slepen en loslaten met de muis:
    SHIFT+slepen --> verplaatsen
    CTRL+slepen --> kopiëren
    SHIFT+CTRL+slepen --> koppelen
    De standaard actie is verplaatsen, maar dat kan veranderd 
    worden in het Voorkeuren menu.
    Gebruik de middelste muisknop om meerdere bestanden te slepen.
    Tevens is selecteren door een klik en sleep actie met
    muisknop 1 mogelijk in een nieuw venster.

en: Xftree handles keyboard shortcuts dynamically.
    This means that you can open a menu,highlight an entry
    and press a keyboard key to create the shortcut.
nl: Xftree heeft dynamische sneltoetsen. Open een menu,
    Houdt de muis boven een menuoptie en type de gewenste
    toetscombinatie om een sneltoets te definiëren

en: Xftree results
nl: Xftree resultaten

en: Yes
nl: Ja

en: You have selected a directory.
    Should subdirectories be included?
nl: U heeft een map geselecteerd.
    Wilt u submappen ook vergelijken?

en: You must provide the command
    and the label, at least !
nl: U moet ten minste het commando
    en het label invoeren !

en: You must provide the command to execute !
nl: U moet een uitvoercommando opgeven !

en: You've selected a desktop which is not currently
    visible in XFce panel.
nl: U heeft een bureaublad gekozen dat momenteel
    niet zichtbaar is in het XFce paneel.

en: Your changes will take effect on next startup
nl: Uw veranderingen worden van kracht bij 
    de volgende keer opstarten

en: _All
nl: _Alles

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Continue
nl: _Doorgaan

en: _No
nl: _Nee

en: _Yes
nl: _Ja

en: beginning copy operation
nl: Beginnen met kopiëren

en: bottom
nl: Onder

en: command finished
nl: commando beëindigd

en: couldn't allocate color
nl: kon kleur niet toewijzen

en: create
nl: maken

en: creating directory: %s
nl: map maken: %s

en: different sections found
nl: verschillende secties gevonden

en: directory: %s
nl: map: %s

en: dirs
nl: mappen

en: do not reset archive bit
nl: archive bit niet resetten

en: error deleting file
nl: fout bij verwijderen bestand

en: extract
nl: extraheren

en: file open error: xfdiff_aborting run
nl: fout bij openen bestand: xfdiff_aborting run

en: files
nl: bestanden

en: full
nl: volledig

en: geometry: %dx%d+%d+%d
nl: geomerty: %dx%d+%d+%d

en: incremental
nl: cumulatief

en: internal malloc error:
nl: interne malloc fout:

en: is not in patch file.
nl: is geen patch-bestand.

en: lines
nl: regels

en: reset archive bit
nl: archive bit resetten

en: switch desktop at screen border, fixed factor 4:
nl: Wissel bureaublad op de rand van het scherm, vaste factor 4:

en: tar: execution error
nl: tar: fout in de uitvoering

en: unable to stat:
nl: kon stat() niet uitvoeren op:

en: unknown
nl: onbekend

en: unspecified error: xfdiff_aborting run
nl: Ongedefinieerde fout: xfdiff_aborting run

en: use xfdiff [ -h | --help | -p] [leftfile] [rightfile]
nl: gebruik xfdiff [ -h | --help | -p] [linkerbestand] [rechterbestand]

en: with
nl: met

en: working...
nl: bezig...

en: xfdiff (c) Edscott Wilson Garcia 2001, under GNU-GPL
nl: xfdiff (c) Edscott Wilson Garcia 2001, onder GNU-GPL

en: xfdiff version
nl: xfdiff versie

en: xfmouse: Error, cannot open display.
nl: xfmouse: Fout, kan niet weergeven.

en: xfwm terminated:
nl: xfwm bekindigd:
