evolution - en to pl translation catalogue (2926 entries)

en: 
    
    There are no items to show in this view
    
    Double-click here to create a new Contact.
pl: 
    
    Brak elementów w tym widoku
    
    Dwukrotne kliknięcie stworzy nowy kontakt.

en: 
      Additional:
pl: 
      Dodatkowe:

en: 
      City:
pl: 
      Miasto:

en: 
      Country:
pl: 
      Kraj:

en: 
      Ext:
pl: 
      Rozszerzony:

en: 
      Family:
pl: 
      Rodzina:

en: 
      Given:
pl: 
      Imię:

en: 
      Name:
pl: 
      Nazwa:

en: 
      Postal Box:
pl: 
      Skrzynka pocztowa:

en: 
      Postal Code:
pl: 
      Kod pocztowy:

en: 
      Prefix:
pl: 
      Przedrostek:

en: 
      Street:
pl: 
      Ulica:

en: 
      Suffix:
pl: 
      Przyrostek:

en: 
      Unit2:
pl: 
      Jednostka2:

en: 
      Unit3:
pl: 
      Jednostka3:

en: 
      Unit4:
pl: 
      Jednostka4:

en: 
      Unit:
pl: 
      Jednostka:

en: 
    Address:
pl: 
    Adres:

en: 
    Birth Date:
pl: 
    Data urodzenia:

en: 
    Business Role:
pl: 
    Stanowisko służbowe:

en: 
    Categories:
pl: 
    Kategorie:

en: 
    Comment:
pl: 
    Komentarz:

en: 
    Delivery Label:
pl: 
    Etykieta pocztowa:

en: 
    Geo Location:
pl: 
    Położenie geograficzne:

en: 
    Mailer:
pl: 
    Dostarczyciel poczty:

en: 
    Name:
pl: 
    Nazwa:

en: 
    Org:
pl: 
    Organizacja:

en: 
    Public Key:
pl: 
    Klucz publiczny:

en: 
    Telephone:
pl: 
    Telefon:

en: 
    Telephones:
pl: 
    Telefony:

en: 
    Time Zone:
pl: 
    Strefa czasowa:

en: 
    Unique String:
pl: 
    Unikatowy napis:

en:  (Completed
pl:  (Zakończone

en:  (Due
pl:  (Należne

en:  (default)
pl:  (domyślne)

en:  C
pl: °C

en:  F
pl: °F

en:  _Check for supported types
pl:  _Sprawdź obsługiwane typy

en:  _Refresh List
pl:  _Odśwież listę

en:  _Remove
pl:  _Usuń

en:  ago
pl:  temu

en:  to
pl:  do

en: % Complete
pl: % zakończenia

en: %.1fK
pl: %.1fk

en: %02i minute divisions
pl: %02i-minutowe przedziały czasu

en: %A, %B %d, %Y
pl: %A, %d %B, %Y

en: %A, %B %e %Y
pl: %A, %e %B, %Y

en: %a %b %d
pl: %a %d %b

en: %a %b %d %Y
pl: %a %d %b %Y

en: %a %l:%M %p
pl: %a %k:%M

en: %a %m/%d/%Y
pl: %a %d/%m/%Y

en: %a %m/%d/%Y %H
pl: %a %d/%m/%Y %H

en: %a %m/%d/%Y %H:%M
pl: %a %d/%m/%Y %H:%M

en: %a %m/%d/%Y %H:%M:%S
pl: %a %d/%m/%Y %H:%M:%S

en: %a %m/%d/%Y %I %p
pl: %a %d/%m/%Y %I %p

en: %a %m/%d/%Y %I:%M %p
pl: %a %d/%m/%Y %I:%M %p

en: %a %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
pl: %a %d/%m/%Y %H:%M:%S

en: %b %d %Y
pl: %d %b %Y

en: %b %d %l:%M %p
pl: %d %b %k:%M

en: %d cards
pl: liczba kart: %d

en: %d days
pl: %d dni

en: %d hidden
pl: ukrytych: %d

en: %d hours
pl: %d godzin

en: %d minutes
pl: %d minut

en: %d new
pl: nowych: %d

en: %d seconds
pl: %d sekund

en: %d selected
pl: zaznaczonych: %d

en: %d sent
pl: niewysłanych: %d

en: %d total
pl: ogółem: %d

en: %d unsent
pl: niewysłanych: %d

en: %d weeks
pl: %d tygodni

en: %k:%M %d %B
pl: %d %B, %k:%M

en: %l:%M %d %B
pl: %d %B, %l:%M

en: %m/%d/%Y
pl: %d/%m/%Y

en: %m/%d/%Y %H
pl: %d/%m/%Y %H

en: %m/%d/%Y %H:%M
pl: %d/%m/%Y %H:%M

en: %m/%d/%Y %H:%M:%S
pl: %d/%m/%Y %H:%M:%S

en: %m/%d/%Y %I %p
pl: %d/%m/%Y %I %p

en: %m/%d/%Y %I:%M %p
pl: %d/%m/%Y %I:%M %p

en: %m/%d/%Y %I:%M:%S %p
pl: %d/%m/%Y %I:%M:%S %p

en: %s
    
    The error from the activation system is:
    %s
pl: %s
    
    Opis błędu otrzymany od systemu aktywacji:
    %s

en: %s
    
    The error from the component system is:
    %s
pl: %s
    
    Opis błędu otrzymany od systemu komponentów:
    %s

en: %s
    
    Unknown error.
pl: %s
    
    Nieznany błąd.

en: %s  You have made changes. Forget those changes and close the editor?
pl: %s  Wprowadzono zmiany. Anulować je wszystkie i zamknąć edytor?

en: %s  You have made changes. Forget those changes and update the editor?
pl: %s  Wprowadzono zmiany. Anulować je wszystkie i uaktualnić edytor?

en: %s  You have made no changes, close the editor?
pl: %s Nie wprowadzono żadnych zmian, zamknąć edytor?

en: %s  You have made no changes, update the editor?
pl: %s Nie wprowadzono żadnych zmian, uaktualnić edytor?

en: %s %s after the end of the appointment
pl: %s %s po końcu terminu

en: %s %s after the start of the appointment
pl: %s %s po początku terminu

en: %s %s before the end of the appointment
pl: %s %s przed końcem terminu

en: %s %s before the start of the appointment
pl: %s %s przed początkiem terminu

en: %s (%d%% complete)
pl: %s (zakończono %d%%)

en: %s - Message
pl: %s - List

en: %s already exists
    Do you want to overwrite it?
pl: %s istnieje.
    Czy chcesz go nadpisać?

en: %s at %s
pl: %s o %s

en: %s at the end of the appointment
pl: %s na końcu terminu

en: %s at the start of the appointment
pl: %s na początku terminu

en: %s attachment
pl: Załącznik: %s

en: %s for an unknown trigger type
pl: %s z nieznanym typem warunku

en: %s mailing list
pl: lista dyskusyjna %s

en: %s may not be reconfigured because it is not a local folder
pl: Nie można przekonfigurować %s, ponieważ nie jest on lokalnym folderem

en: %s server %s
pl: serwer %s %s

en: %s service for %s on %s
pl: usługa %s dla %s na %s

en: %s: Inbox
pl: %s: Nadchodzące

en: %sPlease enter the IMAP password for %s@%s
pl: %sPodaj hasło IMAP dla %s@%s

en: %sPlease enter the POP3 password for %s@%s
pl: %sPodaj hasło POP3 dla %s@%s

en: %sPlease enter the SMTP password for %s@%s
pl: %sPodaj hasło SMTP dla %s@%s

en: %u bytes
pl: %u bajtów

en: '.' and '..' are reserved folder names.
pl: "." oraz ".." są zarezerwowanymi nazwami folderów.

en: (%d not shown)
pl: (%d niewyświetlonych)

en: (No Description)
pl: (Brak opisu)

en: (No folder displayed)
pl: (Nie wyświetlono folderu)

en: (No name)
pl: (Bez nazwy)

en: (No subject)
pl: (Brak tematu)

en: (None)
pl: (Brak)

en: (SSL is not supported in this build of evolution)
pl: (Ta kopia Evolution nie obsługuje SSL-a)

en: (Unknown error)
pl: (Nieznany błąd)

en: (Unknown)
pl: (Nieznane)

en: (Untitled Message)
pl: (List bez nazwy)

en: (Untitled)
pl: (Bez nazwy)

en: (match-all) requires a single bool result
pl: (match-all) wymaga pojedynczego wyniku logicznego

en: (none)
pl: (brak)

en: (unknown host)
pl: (nieznany komputer)

en: * Click here to add a contact *
pl: * Kliknij, aby dodać kontakt *

en: ,0,a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o,p,q,r,s,t,u,v,w,x,y,z
pl: ,0,a,ą,b,c,ć,d,e,ę,f,g,h,i,j,k,l,ł,m,n,ń,o,ó,p,q,r,s,ś,t,u,v,w,x,y,z,ź,ż

en: ,123,a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o,p,q,r,s,t,u,v,w,x,y,z
pl: ,123,a,ą,b,c,ć,d,e,ę,f,g,h,i,j,k,l,ł,m,n,ń,o,ó,p,q,r,s,ś,t,u,v,w,x,y,z,ź,ż

en: --to--
pl: --do--

en: 05 minutes
pl: 05 minut

en: 1 byte
pl: 1 bajt

en: 1 card
pl: liczba kart: 1

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 1 second
pl: 1 sekunda

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 10 pt. Tahoma
pl: 10-punktowa Tahoma

en: 10th
pl: 10.

en: 11th
pl: 11.

en: 12th
pl: 12.

en: 13th
pl: 13.

en: 14th
pl: 14.

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 15th
pl: 15.

en: 16th
pl: 16.

en: 17th
pl: 17.

en: 18th
pl: 18.

en: 19th
pl: 19.

en: 1st
pl: 1.

en: 20th
pl: 20.

en: 21st
pl: 21.

en: 22nd
pl: 22.

en: 23rd
pl: 23.

en: 24th
pl: 24.

en: 25th
pl: 25.

en: 26th
pl: 26.

en: 27th
pl: 27.

en: 28th
pl: 28.

en: 29th
pl: 29.

en: 2nd
pl: 2.

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 30th
pl: 30.

en: 31st
pl: 31.

en: 3rd
pl: 3.

en: 4th
pl: 4.

en: 5th
pl: 5.

en: 60 minutes
pl: 60 minut

en: 6th
pl: 6.

en: 7th
pl: 7.

en: 8 pt. Tahoma
pl: 8-punktowa Tahoma

en: 8th
pl: 8.

en: 9th
pl: 9.

en: <b>%s</b> has cancelled a meeting.
pl: <b>%s</b> anulował spotkanie.

en: <b>%s</b> has cancelled a task.
pl: <b>%s</b> anulował zadanie.

en: <b>%s</b> has published free/busy information.
pl: Informacja o zajętości opublikowana przez <b>%s</b>.

en: <b>%s</b> has published meeting information.
pl: Informacja o spotkaniu opublikowana przez <b>%s</b>.

en: <b>%s</b> has published task information.
pl: Informacja o zadaniu opublikowana przez <b>%s</b>.

en: <b>%s</b> has replied to a free/busy request.
pl: <b>%s</b> odpowiedział na zwrócenie się o informację o zajętości.

en: <b>%s</b> has replied to a meeting request.
pl: <b>%s</b> odpowiedział na zwrócenie się o spotkanie.

en: <b>%s</b> has replied to a task assignment.
pl: <b>%s</b> odpowiedział na przypisanie zadania.

en: <b>%s</b> has sent an unintelligible message.
pl: <b>%s</b> wysłał niezrozumiałą wiadomość.

en: <b>%s</b> requests you perform a task.
pl: <b>%s</b> zwraca się o wykonanie przez ciebie zadania.

en: <b>%s</b> requests your free/busy information.
pl: <b>%s</b> zwraca się o informację o zajętości.

en: <b>%s</b> requests your presence at a meeting.
pl: <b>%s</b> zwraca się o twoją obecność na spotkaniu.

en: <b>%s</b> wishes to add to an existing meeting.
pl: <b>%s</b> chce dodania do istniejącego spotkania.

en: <b>%s</b> wishes to add to an existing task.
pl: <b>%s</b> chce dodania do istniejącego zadania.

en: <b>%s</b> wishes to receive the latest meeting information.
pl: <b>%s</b> chce otrzymać najświeższe informacje o spotkaniu.

en: <b>%s</b> wishes to receive the latest task information.
pl: <b>%s</b> chce otrzymać  najświeższe informacje o zadaniu.

en: <b>(The composer contains a non-text message body, which cannot be editted.)<b>
pl: <b>(Edytor listów zawiera treść listu nie będącą tekstem, która nie może podlegać modyfikacjom.)</b>

en: <br> Please review the following information, and then select an action from the menu below.
pl: <br> Przejrzyj wyświetlone informacje, a następnie wybierz czynność z poniższego menu.

en: <click here to select a date>
pl: <kliknij, aby wybrać datę>

en: <click here to select a folder>
pl: <kliknij, aby wybrać folder>

en: <dd><b>The weather server could not be contacted</b></dd>
pl: <dd><b>Nie można nawiązać połączenia z serwerem pogodowym</b></dd>

en: <i>None</i>
pl: <i>Brak</i>

en: A Bonobo control for an address popup.
pl: Komponent Bonobo wyskakującego okna z adresem.

en: A Bonobo control for displaying an address.
pl: Komponent Bonobo wyświetlający adres.

en: A Bonobo control which displays a task list.
pl: Komponent Bonobo wyświetlający listę zadań.

en: A file by that name already exists.
    Overwrite it?
pl: Plik o tej nazwie już istnieje.
    Nadpisać go?

en: A folder with the same name already exists
pl: Folder o tej nazwie już istnieje

en: A password transition is needed
pl: Potrzebna jest zmiana hasła

en: A sample Bonobo control which displays an addressbook.
pl: Przykładowy komponent Bonobo wyświetlający książkę adresową.

en: A sample Bonobo control which displays an calendar.
pl: Komponent Bonobo wyświetlający kalendarz.

en: AUTH request failed.
pl: Nie powiodło się wykonanie AUTH.

en: AUTH request timed out: %s
pl: Upłynął czas oczekiwania po AUTH: %s

en: A_dd
pl: _Dodaj

en: A_ll day event
pl: Wydarzenie całodni_owe

en: A_lways encrypt to myself when sending encrypted mail
pl: Przy wysyłaniu zaszyfrowanych listów _szyfrowanie zawsze do siebie

en: A_ssistant's name:
pl: _Nazwisko asystenta:

en: A_uthenticate with server using:
pl: Sposób _uwierzytelniania na serwerze:

en: About Ximian Evolution
pl: Informacje o Ximian Evolution

en: About Ximian Evolution...
pl: Informacje o Ximian Evolution...

en: Accept
pl: Akceptacja

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Account
pl: Konto

en: Account %d
pl: Konto %d

en: Account Information
pl: Informacje o koncie

en: Account Management
pl: Zarządzanie kontami

en: Account Name
pl: Nazwa konta

en: Accounts
pl: Konta

en: Active connections
pl: Aktywne połączenia

en: Add Addressbook
pl: Dodanie książki adresowej

en: Add Anyway
pl: Dodaj mimo tego

en: Add Filter Rule
pl: Dodanie reguły filtra

en: Add Rule
pl: Dodaj regułę

en: Add Sender to Address Book
pl: Dodaj nadawcę do książki adresowej

en: Add a news feed
pl: Nowe źródło nowości

en: Add action
pl: Dodaj czynność

en: Add address to existing contact "%s"
pl: Dodaj adres do istniejącego kontaktu "%s"

en: Add attachment...
pl: Dodaj załącznik...

en: Add criterion
pl: Dodaj kryterium

en: Add folder to your list of subscribed folders
pl: Dodaje folder do listy zasubskrybowanych folderów

en: Add n_ews feed
pl: Dodaj ź_ródło

en: Add to Contacts
pl: Dodaj do kontaktów

en: Add to Saved Searches
pl: Dodaj do zapisanych wyszukiwań

en: Add to _Shortcut Bar
pl: Dodaj do paska _skrótów

en: Add_ress...
pl: Adre_s...

en: Adding card to LDAP server...
pl: Dodawanie karty na serwerze LDAP...

en: Address Cards
pl: Karty adresowe

en: Address _2:
pl: Adres _2:

en: Addressbook
pl: Książka adresowa

en: Addressbook Sources
pl: Źródła książki adresowej

en: Addressbook...
pl: Książka adresowa...

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced Search
pl: Zaawansowane wyszukiwanie

en: Advanced...
pl: Zaawansowane...

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Al_l stations:
pl: Wszy_stkie stacje:

en: Alarm Repeat
pl: Powtórzenia alarmu

en: Alarm notification service
pl: Usługa przypominania za pomocą alarmu

en: Alarm on %s
pl: Alarm o %s

en: Alarms
pl: Alarmy

en: Algeria
pl: Algieria

en: All _People and One Resource
pl: Wszyscy _ludzie i jeden zasób

en: All _folders:
pl: W_szystkie foldery:

en: All folders
pl: Wszystkie foldery

en: All news _feeds:
pl: W_szystkie źródła nowości:

en: Already has an owner
pl: Ma już właściciela

en: Always _encrypt to myself when sending encrypted mail
pl: Przy wysyłaniu zaszyfrowanych listów s_zyfrowanie zawsze do siebie

en: Always _sign outgoing messages when using this account
pl: _Podpisywanie wszystkich listów wychodzących przy użyciu tego konta

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańska

en: An Evolution Calendar reminder is about to trigger.
    This reminder is configured to run the following program:
    
            %s
    
    Are you sure you want to run this program?
pl: Za chwilę zostanie uaktywnione powiadomienie kalendarza Evolution.
    Zostało ono skonfigurowane tak, aby uruchomić następujący program:
    
            %s
    
    Czy na pewno chcesz uruchomić ten program?

en: An error occurred in copying files into
    `%s'.
pl: Wystąpił błąd przy kopiowaniu plików do
    "%s".

en: An organizer is required.
pl: Wymagany jest organizator.

en: An organizer must be set.
pl: Należy podać organizatora.

en: An unknown person
pl: Nieznana osoba

en: Andorra
pl: Andora

en: Anni_versary:
pl: _Rocznica:

en: Anniv
pl: Roczn

en: Anniversary
pl: Rocznica

en: Anonymous
pl: Anonimowy

en: Answered
pl: Z odpowiedzią

en: Antarctica
pl: Antarktyka

en: Antigua And Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Any Category
pl: Dowolna kategoria

en: Any field contains
pl: Jakiekolwiek pole zawiera

en: Apply Filters
pl: Zastosuj filtry

en: Apply filter rules to the selected messages
pl: Zastosowuje reguły filtru w odniesieniu do zaznaczonych listów

en: Apply filters to new messages in INBOX
pl: Zastosowywanie filtrów w odniesieniu do nowych listów w INBOX

en: Apply filters to new messages in INBOX on this server
pl: Zastosowywanie filtrów w odniesieniu do nowych listów w INBOX na tym serwerze

en: Appointment
pl: Termin

en: Appointment - %s
pl: Termin - %s

en: Appointments
pl: Terminy

en: April
pl: Kwiecień

en: Are you sure want to delete this untitled journal entry?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten niezatytułowany wpis dziennika?

en: Are you sure you want
    to delete this contact?
pl: Czy na pewno chcesz
    usunąć ten kontakt?

en: Are you sure you want to cancel and delete this journal entry?
pl: Czy na pewno chcesz anulować i usunąć ten wpis dziennika?

en: Are you sure you want to cancel and delete this meeting?
pl: Czy na pewno chcesz anulować i usunąć to spotkanie?

en: Are you sure you want to cancel and delete this task?
pl: Czy na pewno chcesz anulować i usunąć to zadanie?

en: Are you sure you want to delete %d appointments?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %d terminów?

en: Are you sure you want to delete %d journal entries?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %d wpisów dziennika

en: Are you sure you want to delete %d tasks?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %d zadań?

en: Are you sure you want to delete the appointment `%s'?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć termin "%s"?

en: Are you sure you want to delete the journal entry `%s'?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wpis dziennika zatytułowany "%s"?

en: Are you sure you want to delete the task `%s'?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć zadanie "%s"?

en: Are you sure you want to delete this account?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to konto?

en: Are you sure you want to delete this news account?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to konto?

en: Are you sure you want to delete this untitled appointment?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten pozbawiony nazwy termin?

en: Are you sure you want to delete this untitled task?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to pozbawione nazwy zadanie?

en: Are you sure you want to edit all %d messages?
pl: Czy na pewno chcesz zredagować wszystkie %d listów?

en: Are you sure you want to open all %d messages in separate windows?
pl: Czy na pewno chcesz otworzyć wszystkie %d listów w osobnych oknach?

en: Are you sure you want to remove the "%s" folder?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć folder "%s"?

en: Are you sure you want to resend all %d messages?
pl: Czy na pewno chcesz ponownie wysłać wszystkie %d listów?

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Ass
pl: Asyst

en: Assign Color
pl: Przypisz kolor

en: Assign Score
pl: Przypisz punkty

en: Assign Task
pl: Przypisz zadanie

en: Assign this task to others
pl: Przypisuje zadanie innej osobie

en: Assigned
pl: Przyporządkowany

en: Assignment
pl: Przyporządkowanie

en: Assistant
pl: Asystent

en: Assistant Phone
pl: Telefon asystenta

en: At least one attendee is necessary
pl: Wymagany jest co najmniej jeden uczestnik

en: At least one attendee is required.
pl: Wymagany jest co najmniej jeden uczestnik.

en: Attach
pl: Załącz

en: Attach a file
pl: Załączenie pliku

en: Attach a file to the message
pl: Załącza plik do listu

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Attachment properties
pl: Właściwości załącznika

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Attendee
pl: Uczestnik

en: Attendee status can not be updated because the item no longer exists
pl: Nie można uaktualnić stanu uczestnika, ponieważ element już nie istnieje

en: Attendee status could not be updated because of an invalid status!
pl: Nie można uaktualnić stanu uczestnika, ponieważ jest on nieprawidłowy!

en: Attendee status could not be updated!
pl: Nie można uaktualnić stanu uczestnika!

en: Attendee status updated
pl: Stan uczestnika został uaktualniony

en: Audio Alarm Options
pl: Ustawienia alarmu dźwiękowego

en: August
pl: Sierpień

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Authentication failed.
pl: Uwierzytelnienie nie powiodło się.

en: Authentication mechanism is too weak
pl: Mechanizm uwierzytelniania jest zbyt słaby

en: Authentication required
pl: Wymagane uwierzytelnienie

en: Automatic
pl: Automatycznie

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: B_usy
pl: Z_ajęty

en: Bad Address
pl: Niepoprawny adres

en: Bad Free/Busy Message
pl: Niepoprawna wiadomość o zajętości

en: Bad Meeting Message
pl: Niepoprawna wiadomość o spotkaniu

en: Bad Task Message
pl: Niepoprawna wiadomość o zadaniu

en: Bad authentication response from server.
pl: Niepoprawna odpowiedź serwera na uwierzytelnienie.

en: Bad authentication response from server.
pl: Niepoprawna odpowiedź serwera na uwierzytelnienie.

en: Bad certificate from %s:
    
    %s
    
    Do you wish to accept anyway?
pl: Niepoprawny certyfikat od %s:
    
    %s
    
    Czy pomimo tego chcesz go zaakceptować?

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Baltic
pl: Bałtycki

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Base
pl: Podstawa

en: Basic
pl: Proste

en: Basics
pl: Proste

en: Begins: <b>
pl: Rozpoczęcie: <b>

en: Belarus
pl: Białoguś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Birth Date
pl: Data urodzenia

en: Birthda_y:
pl: _Urodziny:

en: Blank forms at end:
pl: Pustych formatek na końcu:

en: Blowing dust
pl: Szalejące tumany kurzu

en: Blowing dust whirls
pl: Szalejące wirujące tumany kurzu

en: Blowing duststorm
pl: Szalejąca kurzawa

en: Blowing hail
pl: Szalejący grad

en: Blowing ice crystals
pl: Szalejące kryształki lodowe

en: Blowing ice pellets
pl: Szalejące kulki lodowe

en: Blowing precipitation
pl: Szalejące opady

en: Blowing rainfall
pl: Szalejące opady deszczu

en: Blowing sand
pl: Szalejący piasek

en: Blowing sandstorm
pl: Szalejąca burza piaskowa

en: Blowing small hail
pl: Szalejący gradzik

en: Blowing snow grains
pl: Szalejące ziarna śniegu

en: Blowing snowfall
pl: Szalejące opady śniegu

en: Blowing spray
pl: Szalejący pył wodny

en: Blowing squall
pl: Szalejąca nawałnica

en: Blowing volcanic ash
pl: Szalejący popiół wulkaniczny

en: Body
pl: Treść

en: Body contains
pl: Treść zawiera

en: Body contents
pl: Treść zawiera

en: Body does not contain
pl: Treść nie zawiera

en: Body or subject contains
pl: Treść lub temat zawiera

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bosnia And Herzegowina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Bottom:
pl: Dolny:

en: Bouvet Island
pl: Wyspa Bouveta

en: Brazil
pl: Brazylia

en: British Indian Ocean Territory
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Spokojnego

en: British Virgin Islands
pl: Brytyjskie Wyspy Dziewicze

en: Broken clouds
pl: Fragmentaryczne chmury

en: Brought to you by
pl: Dostarczone przez

en: Brunei Darussalam
pl: Sułtanat Brunei

en: Bug buddy could not be run.
pl: Nie można uruchomić Bug buddy.

en: Bug buddy was not found in your $PATH.
pl: Bug buddy nie znajduje się w ścieżce.

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Bus
pl: Prc

en: Bus 2
pl: Prc 2

en: Bus Fax
pl: Faks służb

en: Business
pl: Praca

en: Business 2
pl: Praca 2

en: Business Address
pl: Adres firmowy

en: Business Fax
pl: Faks służbowy

en: Business Phone
pl: Telefon służbowy

en: Business Phone 2
pl: Telefon służbowy 2

en: Busy
pl: Zajęty

en: By Company
pl: Według firmy

en: By Sender
pl: Według nadawcy

en: By Status
pl: Według stanu

en: By Subject
pl: Według tematu

en: CALUri
pl: URIKal

en: CORBA error
pl: Błąd Corby

en: C_elsius
pl: _Celsjusza

en: C_lose
pl: Zam_knij

en: C_ontacts...
pl: _Kontakty...

en: C_ontaining:
pl: Z_awierający:

en: C_ut
pl: _Wytnij

en: Ca_tegories...
pl: Ka_tegorie...

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Calendar Message
pl: Komunikat kalendarza

en: Calendar URI
pl: URI kalendarza

en: Calendar and Tasks Settings
pl: Ustawienia kalendarza i zadań

en: Calendar file could not be updated!
pl: Nie można uaktualnić pliku kalendarza!

en: Calendar information
pl: Informacja kalendarza

en: Callback
pl: Telefon kontaktowy

en: Callback Phone
pl: Telefon callbacka

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Canada
pl: Kanada

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel All
pl: Anuluj wszystko

en: Cancel Mee_ting
pl: _Anuluj spotkanie

en: Cancel Operation
pl: Anuluj operację

en: Cancel Task
pl: Anuluj zadanie

en: Cancel the current mail operation
pl: Anuluje bieżącą operację na listach

en: Cancel the meeting for this item
pl: Anuluje spotkanie związane z tym elementem

en: Cancel this task
pl: Anuluje zadanie

en: Cancelled
pl: Anulowane

en: Cancelled.
pl: Anulowano.

en: Cancelling...
pl: Anulowanie...

en: Cannot access the Ximian Evolution shell.
pl: Nie można uzyskać dostępu do powłoki Ximian Evolution.

en: Cannot append message to maildir folder: %s: %s
pl: Nie można dołączyć listu do folderu w formacie maildir: %s: %s

en: Cannot append message to mbox file: %s: %s
pl: Nie można dołączyć listu do pliku mbox: %s: %s

en: Cannot append message to mh folder: %s: %s
pl: Nie można dołączyć listu do folderu mh: %s: %s

en: Cannot append message to spool file: %s: %s
pl: Nie można dołączyć listu do pliku kolejki: %s: %s

en: Cannot attach file %s: %s
pl: Nie można załączyć pliku %s: %s

en: Cannot attach file %s: not a regular file
pl: Nie można załączyć pliku %s: to nie jest zwykły plik

en: Cannot build locking helper pipe: %s
pl: Nie można stworzyć potoku do pomocniczego programu blokującego: %s

en: Cannot check folder: %s: %s
pl: Nie można sprawdzić folderu: %s: %s

en: Cannot connect to store: %s
pl: Nie można nawiązać połączenia z miejscem przechowywania: %s

en: Cannot copy a folder over itself.
pl: Nie można skopiować folderu do niego samego.

en: Cannot copy folder: %s
pl: Nie można skopiować folderu: %s

en: Cannot create a folder with that name
pl: Nie można stworzyć folderu o tej nazwie

en: Cannot create folder lock on %s: %s
pl: Nie można stworzyć blokady folderu dla %s: %s

en: Cannot create folder: Invalid operation on this store
pl: Nie można stworzyć folderu: Niepoprawna operacja na tym miejscu przechowywania

en: Cannot create output file: %s:
     %s
pl: Nie można stworzyć pliku wyjściowego: %s:
     %s

en: Cannot create the directory
    %s
    Error: %s
pl: Nie można stworzyć katalogu
    %s
    Błąd: %s

en: Cannot create the specified folder:
    %s
pl: Nie można stworzyć podanego folderu:
    %s

en: Cannot decrypt this message: couldn't create pipe to GPG/PGP: %s
pl: Nie można odszyfrować listu: nie można stworzyć potoku do GPG/PGP: %s

en: Cannot decrypt this message: no ciphertext to decrypt
pl: Nie można odszyfrować listu: brak zaszyfrowanego tekstu, który można odszyfrować

en: Cannot decrypt this message: no password provided
pl: Nie można odszyfrować listu: nie podano hasła

en: Cannot delete folder metadata %s: %s
pl: Nie można usunąć metadanych związanych z folderem: %s: %s

en: Cannot delete folder:
    %s
pl: Nie można usunąć folderu:
    %s

en: Cannot delete folder: %s: Invalid operation
pl: Nie można usunąć folderu: %s: Niepoprawna operacja

en: Cannot delete folder: %s: No such folder
pl: Nie można usunąć folderu: %s: Folder nie istnieje

en: Cannot encrypt this message: couldn't create pipe to GPG/PGP: %s
pl: Nie można zaszyfrować listu: nie można stworzyć potoku do GPG/PGP: %s

en: Cannot encrypt this message: no password provided
pl: Nie można zaszyfrować listu: nie podano hasła

en: Cannot encrypt this message: no plaintext to encrypt
pl: Nie można zaszyfrować listu: brak tekstu, który można zaszyfrować

en: Cannot encrypt this message: no recipients specified
pl: Nie można zaszyfrować listu: nie podano odbiorców

en: Cannot fork locking helper: %s
pl: Nie można stworzyć procesu dla pomocniczego programu blokującego: %s

en: Cannot get folder: %s: %s
pl: Nie można pobrać folderu: %s: %s

en: Cannot get folder: Invalid operation on this store
pl: Nie można pobrać folderu: Niepoprawna operacja na tym miejscu przechowywania

en: Cannot get message: %s
      %s
pl: Nie można pobrać listu: %s
      %s

en: Cannot get message: %s from folder %s
      %s
pl: Nie można pobrać listu: %s z folderu %s
      %s

en: Cannot initialize Evolution's Summary component.
pl: Nie można zainicjować komponentu zestawienia Evolution.

en: Cannot initialize Evolution's composer.
pl: Nie można zainicjować edytora listów Evolution.

en: Cannot initialize Evolution's folder info component.
pl: Nie można zainicjować komponentu informacji o folderach Evolution.

en: Cannot initialize Evolution's mail component.
pl: Nie można zainicjować komponentu pocztowego Evolution.

en: Cannot initialize Evolution's mail config component.
pl: Nie można zainicjować komponentu konfiguracji poczty Evolution.

en: Cannot initialize the Bonobo component system.
pl: Nie można zainicjować systemu komponentów Bonobo.

en: Cannot initialize the Ximian Evolution shell: %s
pl: Nie można zainicjować powłoki Ximian Evolution: %s

en: Cannot make a folder a child of one of its descendants
pl: Nie można ustawić folderu jako potomka jednego z folderów podrzędnych

en: Cannot move a folder into one of its descendants.
pl: Nie można skopiować folderu do jego folderu podrzędnego.

en: Cannot move a folder over itself.
pl: Nie można przenieść folderu do niego samego.

en: Cannot move folder: %s
pl: Nie można przenieść folderu: %s

en: Cannot open MH directory path: %s: %s
pl: Nie można otworzyć ścieżki katalogu MH: %s: %s

en: Cannot open mailbox: %s: %s
pl: Nie można otworzyć skrzynki: %s: %s

en: Cannot open maildir directory path: %s: %s
pl: Nie można otworzyć katalogu z listami ze scieżki: %s: %s

en: Cannot open message
pl: Nie można otworzyć listu

en: Cannot open temporary mailbox: %s
pl: Nie można otworzyć tymczasowej skrzynki: %s

en: Cannot parse search expression: %s:
    %s
pl: Błąd w wyrażeniu wyszukiwania: %s:
    %s

en: Cannot register on OAF
pl: Nie można dokonać rejestracji na serwerze OAF

en: Cannot register storage with shell
pl: Nie można zarejstrować w powłoce miejsca przechowywania

en: Cannot rename folder:
    %s
pl: Nie można zmienić nazwy folderu:
    %s

en: Cannot rename folder: %s: Invalid operation
pl: Nie można zmienić nazwy folderu: %s: Niepoprawna operacja

en: Cannot rename folder: %s: No such folder
pl: Nie można zmienić nazwy folderu %s: Folder nie istnieje

en: Cannot save folder metainfo to %s: %s
pl: Nie można zapisać metadanych związanych z folderem w %s: %s

en: Cannot save folder metainfo; you'll probably find you can't
    open this folder anymore: %s: %s
pl: Nie można zapisać metainformacji związanych z folderem; prawdopodobnie
    otwarcie folderu nie będzie już możliwe: %s: %s

en: Cannot send message: no recipients defined.
pl: Nie można wysłać listu: nie podano odbiorców

en: Cannot send message: sender address not defined.
pl: Nie można wysłać listu: nie podano adresu nadawcy.

en: Cannot send message: sender address not valid.
pl: Nie można wysłać listu: niepoprawny adres nadawcy.

en: Cannot set up local storage -- %s
pl: Nie można ustawić lokalnego miejsca przechowywania -- %s

en: Cannot sign this message: couldn't create pipe to GPG/PGP: %s
pl: Nie można podpisać listu: nie można stworzyć potoku do GPG/PGP: %s

en: Cannot sign this message: no password provided
pl: Nie można podpisać listu: nie podano hasła

en: Cannot sign this message: no plaintext to clearsign
pl: Nie można podpisać listu: brak tekstu, który można czytelnie podpisać

en: Cannot sign this message: no plaintext to sign
pl: Nie można podpisać listu: brak tekstu, który można podpisać

en: Cannot transfer folder:
    %s
pl: Nie można przenieść folderu:
    %s

en: Cannot verify this message: couldn't create pipe to GPG/PGP: %s
pl: Nie można zweryfikować listu: nie można stworzyć potoku do GPG/PGP: %s

en: Cannot verify this message: couldn't create temp file: %s
pl: Nie można zweryfikować listu: nie można stworzyć pliku tymczasowego: %s

en: Cannot verify this message: no plaintext to verify
pl: Nie można zweryfikować listu: brak tekstu, który można zweryfikować

en: Cape Verde
pl: Wyspy Zielonego Przylądka

en: Car
pl: Samochód

en: Car Phone
pl: Telefon samochodowy

en: Card ID already exists
pl: Karta z tym ID już istnieje

en: Card View
pl: Widok karty

en: Card not found
pl: Nie odnaleziono karty

en: Card:
pl: Karta:

en: Case Sensitive
pl: Z rozróżnianiem małych i wielkich liter

en: Categories
pl: Kategorie

en: Categories: %s
pl: Kategorie: %s

en: Category editor not available.
pl: Edytor kategorii nie jest dostępny.

en: Category is
pl: Kategorią jest

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowej Afryki

en: Central European
pl: Środkowoeuropejski

en: Chad
pl: Czad

en: Chair
pl: Przewodniczenie

en: Chair Persons
pl: Osoby przewodniczące

en: Change Anyway
pl: Zmień mimo tego

en: Change the name of this folder
pl: Zmienia nazwę folderu

en: Change the properties of this folder
pl: Zmienia właściwości folderu

en: Change the settings for the summary
pl: Zmienia ustawienia zestawienia

en: Change this folder's properties
pl: Zmienia właściwości folderu

en: Changed Contact:
pl: Zmieniony kontakt:

en: Changing folder "%s" to "%s" format
pl: Konwertowanie folderu "%s" na format "%s"

en: Character Encoding
pl: Standard kodowania znaków

en: Check Address
pl: Sprawdź adres

en: Check Full Name
pl: Pełna nazwa

en: Check for new messages in all folders
pl: Sprawdzanie nowych listów we wszystkich folderach

en: Check this if the server requires you to authenticate.
pl: Uaktywnij te opcję, jeśli serwer wymaga uwierzytelnienia.

en: Checking Service
pl: Sprawdzanie usługi

en: Checking for New Mail
pl: Sprawdzanie nowej poczty

en: Checking for new mail
pl: Sprawdzanie nowej poczty

en: China
pl: Chiny

en: Chinese
pl: Chiński

en: Choose an action:
pl: Wybór czynności:

en: Choose the file that you want to import into Evolution, and select what type of file it is from the list.
    
    You can select "Automatic" if you do not know, and Evolution will attempt to work it out.
pl: Podaj nazwę pliku, który chcesz zaimportować do Evolution i wybierz z listy jego typ.
    
    Jeśli nie znasz typu pliku, wybierz "Automatycznie", a Evolution spróbuje go rozpoznać.

en: Choose the type of importer to run:
pl: Wybierz typ uruchamianego importera:

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: Classification
pl: Klasyfikacja

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear sky
pl: Czyste niebo

en: Clearsigning is not supported by this cipher
pl: Ten rodzaj szyfrowania nie obsługuje czytelnego podpisywania

en: Click "Import" to begin importing the file into Evolution.
pl: Kliknij "Zaimportuj" aby rozpocząć
    import pliku do Evolution.

en: Click OK to close these connections and go offline
pl: Kliknij OK, aby zamknąć powyższe połączenia i przejść w tryb bez podłączenia do sieci

en: Click here for the address book
pl: Kliknij tu aby otworzyć książkę adresową

en: Click here to add an attendee
pl: Kliknij, aby dodać uczestnika

en: Click to add a task
pl: Kliknij, aby dodać zadanie

en: Close
pl: Zamknij

en: Close the current file
pl: Zamyka bieżący plik

en: Close this item
pl: Zamyka bieżący element

en: Close this window
pl: Zamyka bieżące okno

en: Closing connections...
pl: Zamykanie połączeń...

en: Co_ntacts:
pl: K_ontakty:

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe

en: Collaboration
pl: Współpraca

en: Colombia
pl: Columbia

en: Color for overdue tasks
pl: Kolor zaległych zadań

en: Color for tasks due today
pl: Kolor dzisiejszych zadań

en: Command not implemented
pl: Niezaimplementowane polecenie

en: Command parameter not implemented
pl: Niezaimplementowany parametr polecenia

en: Comment contains
pl: Komentarz zawiera

en: Common Name
pl: Wspólna nazwa

en: Comoros
pl: Komory

en: Comp
pl: Frma

en: Company
pl: Firma

en: Company Phone
pl: Telefon firmowy

en: Compare against
pl: Porównanie z

en: Complete
pl: Zakończone

en: Complete.
pl: Gotowe.

en: Completed
pl: Zakończone

en: Completed
pl: Zakończone

en: Completion Date
pl: Data zakończenia

en: Compose _New Message
pl: Stwórz _nowy list

en: Compose a message
pl: Tworzenie listu

en: Compose a reply to all of the recipients of the selected message
pl: Odpowiada wszystkim odbiorcom zaznaczonego listu

en: Compose a reply to the mailing list of the selected message
pl: Odpowiada na listę dyskusyjną związaną z zaznaczonym listem

en: Compose a reply to the sender of the selected message
pl: Odpowiada nadawcy zaznaczonego listu

en: Composer
pl: Nowe listy

en: Con_fidential
pl: Taj_ny

en: Confidential
pl: Tajny

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Configuration Database not found
pl: Nie odnaleziono bazy danych konfiguracji

en: Configure the calendar's settings
pl: Konfiguruje ustawienia kalendarza

en: Configure the task view's settings
pl: Konfiguruje ustawienia widoku zadania

en: Confirm when Expunging a folder
pl: Potwierdzanie oczyszczenia folderu

en: Conflicting Contact:
pl: Kolidujący kontakt:

en: Congo
pl: Kongo

en: Congratulations, your mail configuration is complete.
    
    You are now ready to send and receive email 
    using Evolution. 
    
    Click "Finish" to save your settings.
pl: Konfiguracja poczty zakończyła się sukcesem.
    
    Możesz teraz wysyłać i odbierać listy przy użyciu Evolution.
    
    Kliknij "Zakończ", aby zapisać ustawienia.

en: Connecting to LDAP server...
pl: Nawiązywanie połączenia z serwerem LDAP...

en: Connecting to server...
pl: Nawiązywanie połączenia z serwerem...

en: Connection cancelled
pl: Anulowano połączenie

en: Contact Editor
pl: Edytor kontaktów

en: Contact List Editor
pl: Edytor listy kontaktów

en: Contact Quick-Add
pl: Szybkie dodanie kontaku

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Contacts:
pl: Kontakty:

en: Control that displays an Evolution addressbook minicard.
pl: Komponent Bonobo wyświetlający miniaturową kartę książki adresowej Evolution.

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Copy Link Location
pl: Skopiuj adres odnośnika

en: Copy folder
pl: Kopiowanie folderu

en: Copy message(s) to
pl: Kopiowanie listów do folderu

en: Copy selected messages
pl: Kopiuje zaznaczone listy

en: Copy selected messages to another folder
pl: Kopiuje zaznaczone listy do innego folderu

en: Copy selected task
pl: Kopiuje zaznaczone zadanie

en: Copy the selection
pl: Kopiuje zaznaczenie

en: Copy this folder
pl: Kopiuje folder

en: Copy to Folder
pl: Skopiuj do folderu

en: Copying
pl: Kopiowanie

en: Copying messages to %s
pl: Kopiowanie listów do %s

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Could not authenticate to KPOP server: %s
pl: Nie można przeprowadzić uwierzytelnienia na serwerze KPOP: %s

en: Could not check POP server for new messages: %s
pl: Nie można sprawdzić nowych listów na serwerze POP: %s

en: Could not check mail file %s: %s
pl: Nie można sprawdzić pliku z listami %s: %s

en: Could not close source folder %s: %s
pl: Nie można zamknąć folderu źródłowego %s: %s

en: Could not close temp folder: %s
pl: Nie można zamknąć folderu tymczasowego: %s

en: Could not connect to %s (port %d): %s
pl: Nie można nawiązań połączenia z %s (port %d): %s

en: Could not connect to POP server on %s.
pl: Nie można nawiązać połączenia z serwerem POP pod adresem %s.

en: Could not connect to server: %s
pl: Nie można nawiązać połączenia z serwerem: %s

en: Could not create a PGP decryption context.
pl: Nie można stworzyć kontekstu odszyfrowania PGP.

en: Could not create a PGP encryption context.
pl: Nie można stworzyć kontekstu szyfrowania PGP.

en: Could not create a PGP signature context.
pl: Nie można stworzyć kontekstu podpisu PGP.

en: Could not create a PGP verification context.
pl: Nie można stworzyć kontekstu weryfikacji PGP.

en: Could not create a S/MIME certsonly context.
pl: Nie można stworzyć kontekstu certyfikacji S/MIME.

en: Could not create a S/MIME decode context.
pl: Nie można stworzyć kontekstu dekodowania S/MIME.

en: Could not create a S/MIME encryption context.
pl: Nie można stworzyć kontekstu szyfrowania S/MIME.

en: Could not create a S/MIME envelope context.
pl: Nie można stworzyć kontekstu otoczki S/MIME.

en: Could not create a S/MIME signature context.
pl: Nie można stworzyć kontekstu podpisu S/MIME.

en: Could not create composer window, because you have not yet
    configured any identities in the mail component.
pl: Nie można otworzyć okna tworzenia listu, ponieważ w komponencie
    pocztowym nie zostały jeszcze skonfigurowane żadne tożsamości.

en: Could not create composer window:
    Unable to activate HTML editor component.
pl: Nie można otworzyć okna tworzenia listu:
    Nie można uaktywnić komponentu edytora HTML-a.

en: Could not create composer window:
    Unable to activate address selector control.
pl: Nie można otworzyć okna tworzenia listu:
    Nie można uaktywnić formantu wyboru adresu.

en: Could not create directory %s:
    %s
pl: Nie można stworzyć katalogu %s:
    %s

en: Could not create directory %s: %s
pl: Nie można stworzyć katalogu %s: %s

en: Could not create file `%s':
    %s
pl: Nie można stworzyć pliku "%s":
    %s

en: Could not create folder `%s':
    %s
pl: Nie można stworzyć folderu "%s":
    %s

en: Could not create lock file for %s: %s
pl: Nie można stworzyć pliku blokady dla %s: %s

en: Could not create pipe to sendmail: %s: mail not sent
pl: Nie można stworzyć potoku do programu sendmail: %s: nie wysłano poczty

en: Could not create pipe: %s
pl: Stworzenie potoku nie powiodło się: %s

en: Could not create temporary directory: %s
pl: Nie można stworzyć katalogu tymczasowego: %s

en: Could not create the alarm notify service
pl: Nie można stworzyć usługi przypominania za pomocą alarmu

en: Could not create the alarm notify service factory
pl: Nie można stworzyć generatora usługi przypominania za pomocą alarmu

en: Could not create the calendar view.  Please check your ORBit and OAF setup.
pl: Nie można stworzyć widoku kalendarza.  Zweryfikuj ustawienia ORBita i OAF-a.

en: Could not create the component editor factory
pl: Nie można stworzyć generatora komponentu edytora

en: Could not create the tasks view.  Please check your ORBit and OAF setup.
pl: Nie można stworzyć widoku zadań.  Zweryfikuj ustawienia ORBita i OAF-a.

en: Could not delete folder `%s':
    %s
pl: Nie można usunąć folderu "%s":
    %s

en: Could not delete folder `%s': %s
pl: Nie można usunąć folderu "%s": %s

en: Could not delete folder index file `%s': %s
pl: Nie można usunąć pliku "%s" z indeksem folderu: %s

en: Could not delete folder summary file `%s': %s
pl: Nie można usunąć pliku z zestawieniem folderu "%s": %s

en: Could not execute %s: mail not sent.
pl: Nie można wykonać %s: nie wysłano poczty.

en: Could not fetch message: %s
pl: Nie można pobrać listu: %s

en: Could not file: %s: %s
pl: Nie można otworzyć pliku: %s: %s

en: Could not find 'From' address in message
pl: Nie można odnaleźć adresu "Od" w liście

en: Could not find message body in FETCH response.
pl: Nie można odnaleźć treści listu w odpowiedzi na FETCH.

en: Could not find widget for a field: `%s'
pl: Nie można odnaleźć widgetu związanego z polem: "%s"

en: Could not fork sendmail: %s: mail not sent
pl: Nie można stworzyć procesu dla programu sendmail: %s: nie wysłano poczty

en: Could not fork: %s
pl: Nie można stworzyć procesu: %s

en: Could not get Kerberos ticket:
    %s
pl: Nie można pobrać biletu Kerberosa:
    %s

en: Could not get group list from server.
pl: Nie można pobrać z serwera listy grup.

en: Could not get inbox for new mail store:
    %s
    No shortcut will be created.
pl: Nie można uzyskać folderu poczty nadchodzącej w nowym miejscu przechowywania:
    %s
    Skrót nie będzie stworzony.

en: Could not initialize Bonobo
pl: Nie można zainicjować Bonobo

en: Could not initialize GNOME
pl: Nie można zainicjować GNOME

en: Could not initialize gnome-vfs
pl: Nie można zainicjować gnome-vfs

en: Could not load %s: %s
pl: Nie można wczytać %s: %s

en: Could not load %s: Module loading not supported on this system.
pl: Nie można załadować %s: System nie obsługuje ładowania modułów.

en: Could not load %s: No initialization code in module.
pl: Nie można wczytać %s: Brak kodu inicjującego w module.

en: Could not load summary for %s
pl: Nie można wczytać zestawienia dla %s

en: Could not load the tasks in `%s'
pl: Nie można wczytać zadania w "%s"

en: Could not lock '%s'
pl: Nie można zablokować "%s"

en: Could not lock '%s': protocol error with lock-helper
pl: Nie można zablokować "%s": błąd przy komuniacji z programem blokującym

en: Could not open `%s':
    %s
    Changes made to this folder will not be resynchronized.
pl: Nie można otworzyć "%s":
    %s
    Zmiany w tym folderze nie zostaną zsynchronizowane z serwerem.

en: Could not open `%s'; no items from the calendar folder will be migrated to the tasks folder.
pl: Nie można otworzyć `%s'; żaden z elementów folderu kalendarza nie został przeniesiony do folderu zadań.

en: Could not open cache directory: %s
pl: Nie można otworzyć katalogu cache: %s

en: Could not open directory for news server: %s
pl: Nie można otworzyć katalogu serwera nowin: %s

en: Could not open file `%s':
    %s
pl: Nie można otworzyć pliku "%s":
    %s

en: Could not open file: %s: %s
pl: Nie można otworzyć pliku %s: %s

en: Could not open folder `%s':
    %s
pl: Nie można otworzyć folderu "%s":
    %s

en: Could not open folder: %s: %s
pl: Nie można otworzyć folderu %s: %s

en: Could not open folder: message listing was incomplete.
pl: Nie można otworzyć folderu: spis listów był niekompletny.

en: Could not open mail file %s: %s
pl: Nie można otworzyć pliku z listami %s: %s

en: Could not open temporary mail file %s: %s
pl: Nie można otworzyć tymczasowego pliku z listami %s: %s

en: Could not open the folder in '%s'
pl: Nie można otworzyć folderu o URI "%s"

en: Could not open the folder in `%s'
pl: Nie można otworzyć folderu w "%s"

en: Could not parse MIME message. Displaying as source.
pl: Nie można przetworzyć jako list MIME. Wyświetlanie w postaci źródłowej.

en: Could not parse URL `%s'
pl: Nie można rozpoznać URL-a "%s"

en: Could not read pilot's Address application block
pl: Nie można odczytać bloku aplikacji adresowej pilota

en: Could not read pilot's Calendar application block
pl: Nie można odczytać bloku aplikacji kalendarza pilota

en: Could not read pilot's ToDo application block
pl: Nie można odczytać bloku aplikacji "do zrobienia" pilota

en: Could not rename folder %s to %s: %s
pl: Nie można zmienić nazwy folderu %s na %s: %s

en: Could not rename folder: %s
pl: Nie można zmienić nazwy folderu: %s

en: Could not retrieve message from POP server %s: %s
pl: Nie można pobrać listu z serwera POP %s: %s

en: Could not save signature file.
pl: Nie można zapisać pliku z podpisem.

en: Could not save summary: %s: %s
pl: Nie można zapisać zestawienia: %s: %s

en: Could not scan folder `%s': %s
pl: Nie można przeszukać folderu "%s": %s

en: Could not send message: %s
pl: Nie można wysłać listu: %s

en: Could not start the Evolution Mailer Assistant interface
pl: Nie można uruchomić interfejsu druida pocztowego Evolution

en: Could not start the Evolution Mailer Assistant interface
    (%s)
pl: Nie można uruchomić interfejsu druida pocztowego Evolution
    (%s)

en: Could not start wombat
pl: Nie można uruchomić wombata

en: Could not start wombat server
pl: Nie można uruchomić serwera wombat

en: Could not sync spool folder %s: %s
pl: Nie można zsynchronizować folderu kolejki %s: %s

en: Could not sync spool folder %s: %s
    Folder may be corrupt, copy saved in `%s'
pl: Nie można zsynchronizować folderu kolejki %s: %s
    Folder może być uszkodzony, zapisano kopię w "%s"

en: Could not sync temporary folder %s: %s
pl: Nie można zsynchronizować folderu tymczasowego %s: %s

en: Could not update files correctly
pl: Nie można poprawnie uaktualnić plików

en: Could not update object!
pl: Nie można uaktualnić obiektu!

en: Could not write data: %s
pl: Nie można zapisać danych: %s

en: Could not write log entry: %s
    Further operations on this server will not be replayed when you
    reconnect to the network.
pl: Nie można zapisać wpisu dziennika: %s
    Kolejne operacje na tym serwerze nie bądą mogły zostać odtworzone
    po ponownym podłączeniu do sieci.

en: Counter-proposal
pl: Kontrpropozycja

en: Countr_y:
pl: _Kraj:

en: Create Ru_le From Message
pl: _Stwórz regułę na podstawie listu

en: Create _New Folder...
pl: Stwórz _nowy folder...

en: Create _Virtual Folder From Message
pl: Stwórz _wirtualny folder na podstawie listu

en: Create a New All Day _Event
pl: Stwórz nowe zdarzenie _całodniowe

en: Create a New _Task
pl: Stwórz nowe _zadanie

en: Create a _New Appointment
pl: Stwórz _nowy termin

en: Create a link to this folder in the shortcut bar
pl: Tworzy na pasku skrótów odnośnik do bieżęcego folderu

en: Create a new appointment
pl: Tworzy nowy termin

en: Create a new contact "%s"
pl: Stwórz nowy kontakt "%s"

en: Create a new folder
pl: Tworzy nowy folder

en: Create a new shortcut
pl: Tworzy nowy skrót

en: Create a new shortcut group
pl: Tworzy nową grupę skrótów

en: Create a new task
pl: Tworzy nowe zadanie

en: Create a rule to filter messages from this sender
pl: Tworzy regułę, filtrującą listy od tego nadawcy

en: Create a rule to filter messages to these recipients
pl: Tworzy regułę, filtrującą listy do tych odbiorców

en: Create a rule to filter messages to this mailing list
pl: Tworzy regułę, filtrującą listy z tej listy dyskusyjnej

en: Create a rule to filter messages with this subject
pl: Tworzy regułę, filtrującą listy o tym temacie

en: Create a virtual folder for these recipients
pl: Tworzy wirtualny folder dla tych odbiorców

en: Create a virtual folder for this mailing list
pl: Tworzy wirtualny folder dla tej listy dyskusyjnej

en: Create a virtual folder for this sender
pl: Tworzy wirtualny folder dla tego nadawcy

en: Create a virtual folder for this subject
pl: Tworzy wirtualny folder dla tego tematu

en: Create an event for the whole day
pl: Tworzy nowe zdarzenie całodniowe

en: Create new appointments with a default _reminder
pl: Tworzenie nowych terminów z domyślnym p_rzypomnieniem

en: Create new contact
pl: Tworzy nowy kontakt

en: Create new contact list
pl: Tworzy nową listę kontaktów

en: Create new shortcut group
pl: Tworzenie nowej grupy skrótów

en: Create or edit mail accounts and other preferences
pl: Pozwala na stworzenie i modyfikację kont pocztowych oraz innych ustawień

en: Create or edit rules for filtering new mail
pl: Pozwala na stworzenie lub modyfikację reguł filtrowania listów

en: Create or edit virtual folder definitions
pl: Pozwala na stworzenie lub modyfikację definicji wirtualnych folderów

en: Create vFolder from Search
pl: Stwórz vFolder na podstawie wyszukiwania

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Cu_t
pl: _Wytnij

en: Cuba
pl: Kuba

en: Current store format:
pl: Bieżący format przechowywania:

en: Cursor could not be loaded
pl: Nie można wczytać kursora

en: Customise My Evolution
pl: Dopasuj Moje Evolution

en: Cut
pl: Wytnij

en: Cut selected messages
pl: Wycina zaznaczone listy do schowka

en: Cut selected task
pl: Wycina zaznaczone zadanie

en: Cut the selection
pl: Wycina zaznaczenie

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Cyrillic
pl: Cyrylica

en: Czech Republic
pl: Republika Czeska

en: DATA request timed out: %s: mail not sent
pl: Upłynął czas oczekiwania po DATA: %s: nie wysłano poczty

en: DATA response error: %s: mail not sent
pl: Błędna odpowiedź na DATA: %s: nie wysłano poczty

en: DATA response error: message termination: %s: mail not sent
pl: Błędna odpowiedź na DATA: przerwanie listu: %s: nie wysłano poczty

en: DATA send timed out: message termination: %s: mail not sent
pl: Upłynął czas oczekiwania na wysłanie DATA: przerwanie listu: %s: nie wysłano poczty

en: D_epartment:
pl: _Oddział:

en: Date
pl: Data

en: Date & Time
pl: Data i czas

en: Date Completed:
pl: Data zakończenia:

en: Date received
pl: Data otrzymania

en: Date sent
pl: Data wysłania

en: Date/Time:
pl: Data/Czas:

en: Date:
pl: Data:

en: Day
pl: Dzień

en: Day View
pl: Widok dnia

en: Days
pl: Dni

en: De_fault
pl: D_omyślne

en: De_lete
pl: _Usuń

en: December
pl: Grudzień

en: Decline
pl: Odrzucenie

en: Declined
pl: Odrzucone

en: Decrease the text size
pl: Zmniejsza rozmiar tekstu

en: Decryption is not supported by this cipher
pl: Ten rodzaj szyfrowania nie obsługuje rozkodowywania

en: Default
pl: Domyślny

en: Default Forward style is:
pl: Domyślny sposób "przesyłania" listów:

en: Default character encoding:
pl: Domyślny zestaw znaków:

en: Define Views
pl: Zdefiniuj widoki

en: Delegate To:
pl: Oddelegowanie do:

en: Delegated
pl: Oddelegowane

en: Delegated From
pl: Oddelegowane od

en: Delegated To
pl: Oddelegowane do

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete "%s"
pl: Usunięcie "%s"

en: Delete Contact?
pl: Usunąć kontakt?

en: Delete _All Occurrences
pl: Usuń w_szystkie wystąpienia

en: Delete after %s day(s)
pl: Usuwanie po %s dniach

en: Delete all but signature
pl: Czyści wszystko za wyjątkiem podpisu

en: Delete selected contacts
pl: Usuwa zaznaczone kontakty

en: Delete selected tasks
pl: Usuwa zaznaczone zadanie

en: Delete the appointment
pl: Usuwa termin

en: Delete this _Occurrence
pl: Usuń to _wystąpienie

en: Delete this folder
pl: Usuwa folder

en: Delete this item
pl: Usuwa bieżący element

en: Delete this list
pl: Usuwa tę listę

en: Delete...
pl: Usuń...

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Deleting selected objects
pl: Usuwanie zaznaczonych obiektów

en: Denmark
pl: Dania

en: Dep
pl: Oddz

en: Department
pl: Oddział

en: Description contains
pl: Opis zawiera

en: Description:
pl: Opis:

en: Details
pl: Szczegóły

en: Dictionary.com Word of the Day
pl: Słowo dnia Dictionary.com

en: Digital IDs...
pl: Identyfikatory cyfrowe...

en: Dimensions:
pl: Wymiary:

en: Directory %s
    does not have the right permissions. Please make it
    readable and executable and restart Evolution.
pl: Katalog %s
    ma niewłaściwe uprawnienia. Ustaw prawa do jego odczytu
    oraz wykonania i uruchom Evolution ponownie.

en: Disable
pl: Unieaktywnij

en: Disable Queries
pl: Wyłącz zapytania

en: Disable splash screen
pl: Ukrywa okno powitalne

en: Disconnecting from %s
pl: Odłączanie od %s

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Display a different folder
pl: Wyświetla inny folder

en: Display a message
pl: Wyświetlenie komunikatu

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Display the next important message
pl: Wyświetla kolejny ważny list

en: Display the next message
pl: Wyświetla kolejny list

en: Display the next unread message
pl: Wyświetla kolejny nieprzeczytany list

en: Display the next unread thread
pl: Wyświetla kolejny nieprzeczytany wątek

en: Display the previous important message
pl: Wyświetla poprzedni ważny list

en: Display the previous message
pl: Wyświetla poprzedni list

en: Display the previous unread message
pl: Wyświetla poprzedni nieprzeczytany list

en: Distinguished name (DN)
pl: Wyróżniona nazwa (DN)

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Do Not Exist
pl: Nie istnieje

en: Do not ask me again.
pl: Bez pytania o to w przyszłości.

en: Do you really want to remove group
    `%s' from the shortcut bar?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć z paska skrótów
    grupę "%s"?

en: Do you want to save changes?
pl: Czy chcesz zapisać zmiany?

en: Dominica
pl: Dominika

en: Dominican Republic
pl: Republika Dominikany

en: Don't ask me again
pl: Nie pytaj o to ponownie

en: Don't delete
pl: Nie usuwaj

en: Don't import
pl: Nie importuj

en: Don't remove
pl: Nie usuwaj

en: Don't show this message again.
pl: Bez wyświetlania tego komunikatu w przyszłości.

en: Done
pl: Gotowe

en: Dr.
pl: Dr

en: Draft
pl: Roboczy

en: Drafts
pl: Szkice

en: Drifting drizzle
pl: Zbliżająca się mżawka

en: Drifting dust
pl: Zbliżające się tumany kurzu

en: Drifting dust whirls
pl: Zbliżające się wirujące tumany kurzu

en: Drifting duststorm
pl: Zbliżająca się kurzawa

en: Drifting fog
pl: Zbliżająca się mgła

en: Drifting funnel cloud
pl: Zbliżająca się trąba powietrzna

en: Drifting hail
pl: Zbliżający się grad

en: Drifting haze
pl: Zbliżające się zamglenie

en: Drifting ice crystals
pl: Zbliżające się kryształki lodu

en: Drifting ice pellets
pl: Zbliżające się kulki lodowe

en: Drifting mist
pl: Zbliżająca się mgiełka

en: Drifting precipitation
pl: Zbliżające się opady

en: Drifting rain
pl: Zbliżający się deszcz

en: Drifting sand
pl: Zbliżający się piasek

en: Drifting sandstorm
pl: Zbliżająca się burza piaskowa

en: Drifting small hail
pl: Zbliżający się gradzik

en: Drifting smoke
pl: Zbliżający się dym

en: Drifting snow
pl: Zbliżający się śnieg

en: Drifting snow grains
pl: Zbliżające się ziarna śniegu

en: Drifting spray
pl: Zbliżający się pył wodny

en: Drifting squall
pl: Zbliżająca się nawałnica

en: Drifting tornado
pl: Zbliżające się tornado

en: Drifting volcanic ash
pl: Zbliżający się popiół wulkaniczny

en: Drizzle
pl: Mżawka

en: Drizzle in the vicinity
pl: Nadchodząca mżawka

en: Due
pl: Należne

en: Due Date
pl: Data wykonania

en: Duplicate Contact Detected
pl: Wykryto powtórzony kontakt

en: Dust
pl: Tumany kurzu

en: Dust in the vicinity
pl: Nadchodzące tumany kurzu

en: Dust whirls
pl: Wirujące tumany kurzu

en: Dust whirls in the vicinity
pl: Nadchodzące wirujące tumany kurzu

en: Duststorm
pl: Kurzawa

en: Duststorm in the vicinity
pl: Nadchodząca kurzawa

en: EBook not loaded
pl: Nie można wczytać EBook

en: EMail: %s
    Common Name: %s
    Organization Unit: %s
    Organization: %s
    Locality: %s
    State: %s
    Country: %s
pl: E-mail: %s
    Wspólna nazwa: %s
    Jednostka organizacyjna: %s
    Organizacja: %s
    Narodowość: %s
    Stan: %s
    Kraj: %s

en: E_nable
pl: U_aktywnij

en: E_xit
pl: _Zakończ

en: East
pl: Wschód

en: East - NorthEast
pl: Wschód - północny wschód

en: East - Southeast
pl: Wschód - południowy wschód

en: East Timor
pl: Wschodni Timor

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Edit Addressbook
pl: Ustawienia książki adresowej

en: Edit Appointment
pl: Zmodyfikuj termin

en: Edit Contact Info
pl: Zmień informacje o kontakcie

en: Edit Contact List
pl: Zmodyfikuj listę kontaktów

en: Edit Filters
pl: Modyfikacja filtrów

en: Edit Full
pl: Pełna edycja

en: Edit Rule
pl: Zmodyfikuj regułę

en: Edit VFolder
pl: Modyfikacja VFoldera

en: Edit VFolders
pl: Modyfikacja VFolderów

en: Edit...
pl: Zmodyfikuj...

en: Egypt
pl: Egipt

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Email
pl: E-mail

en: Email 2
pl: E-mail 2

en: Email 3
pl: E-mail 3

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Email is
pl: Adresem e-mail jest

en: Empty Message
pl: Pusty list

en: Empty _Trash
pl: Opróżnij śmie_tnik

en: Enable
pl: Uaktywnij

en: Enable Queries (Dangerous!)
pl: Włącz zapytania (Niebezpieczne!)

en: Enabled
pl: Aktywne

en: Encrypt this message with PGP
pl: Szyfruje list przy użyciu PGP

en: Encrypt this message with your S/MIME Encryption Cetificate
pl: Szyfruje list za pomocą cerftyfikatu szyfrującego S/MIME

en: Encryption is not supported by this cipher
pl: Ten rodzaj szyfrowania nie obsługuje kodowania

en: Encryption required for requested authentication mechanism
pl: Żądany miechanizm uwierzytelniający wymaga szyfrowania

en: End Date
pl: Data zakończenia

en: Ending:
pl: Koniec:

en: Ends: <b>
pl: Zakończenie: <b>

en: Enter Delegate
pl: Oddelegowanie

en: Enter Password
pl: Wprowadź hasło

en: Enter Password for %s
pl: Wprowadź hasło dla %s

en: Enter folder URI
pl: Podaj URI folderu

en: Enter password for %s (user %s)
pl: Wprowadź hasło dla %s (użytkownik %s)

en: Enter the URL of the news feed you wish to add
pl: Podaj URL źródła nowości, które chcesz dodać

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message
pl: Podaj adresy, pod które zostanie przesłana kopia listu

en: Enter the addresses that will receive a carbon copy of the message without appearing in the recipient list of the message.
pl: Podaj adresy, pod które zostanie przesłana kopia listu bez listy odbiorców.

en: Enter the character set to use
pl: Podaj wykorzystywany zestaw znaków

en: Enter the recipients of the message
pl: Podaj adres odbiorcy listu

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Error
pl: Błąd

en: Error accessing file: %s
pl: Błąd przy dostępie do pliku: %s

en: Error adding card
pl: Błąd przy dodawaniu karty

en: Error adding list
pl: Błąd przy dodawaniu listy

en: Error autosaving message: %s
     %s
pl: Błąd przy automatycznym zapisie listu: %s
     %s

en: Error copying mail temp file: %s
pl: Błąd przy kopiowaniu tymczasowego pliku z listami: %s

en: Error creating SASL authentication object.
pl: Błąd przy tworzeniu obiektu uwierzytelniającego SASL.

en: Error downloading RDF
pl: Błąd przy pobieraniu RDF-a

en: Error executing %s.
pl: Błąd przy wykonywaniu %s.

en: Error executing filter search: %s: %s
pl: Błąd przy wykonywaniu wyszukiwania przez filtr: %s: %s

en: Error executing filter: %s: %s
pl: Błąd przy wykonywaniu filtru: %s: %s

en: Error executing search expression: %s:
    %s
pl: Błąd przy wykonywaniu wyrażenia wyszukiwania %s:
    %s

en: Error getting book view
pl: Błąd przy pobieraniu widoku książki adresowej

en: Error in regular expression '%s':
    %s
pl: Błąd w wyrażeniu regularnym "%s":
    %s

en: Error in search expression.
pl: Błąd w wyrażeniu wyszukiwania.

en: Error loading %s
pl: Błąd przy odczycie %s

en: Error loading default addressbook.
pl: Błąd przy odczycie domyślnej książki adresowej.

en: Error loading file: %s
pl: Błąd przy odczycie pliku : %s

en: Error loading filter information:
    %s
pl: Błąd przy wczytywaniu informacji o filtrze:
    %s

en: Error modifying card
pl: Błąd przy modyfikacji karty

en: Error modifying list
pl: Błąd przy modyfikacji listy

en: Error parsing filter: %s: %s
pl: Błąd przy analizie składni filtru: %s: %s

en: Error reading mail file: %s
pl: Błąd przy odczycie pliku z listem: %s

en: Error removing card
pl: Błąd przy usuwaniu karty

en: Error removing list
pl: Błąd przy usuwaniu listy

en: Error saving file: %s
pl: Błąd przy zapisie pliku: %s

en: Error saving messages to: %s:
     %s
pl: Błąd przy zapisie listów do: %s:
     %s

en: Error saving shortcuts.
pl: Błąd przy zapisywaniu skrótów.

en: Error starting %s
pl: Błąd przy uruchamianiu %s

en: Error while '%s':
    %s
pl: Błąd podczas operacji "%s":
    %s

en: Error while communicating with calendar server
pl: Błąd przy komunikacji z serwerem kalendarza

en: Error while performing operation:
    %s
pl: Błąd przy wykonywaniu operacji:
    %s

en: Error while reading file %s:
    %s
pl: Błąd przy odczycie pliku %s:
    %s

en: Error writing mail temp file: %s
pl: Błąd przy zapisie do tymczasowego pliku z listami: %s

en: Error writing to temp mailbox: %s
pl: Błąd przy zapisie do tymczasowej skrzynki: %s

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Evaluation of the search expression did not yield a boolean value
pl: Przetworzenie wyrażenia wyszukiwania nie dało wartości logicznej

en: Event information
pl: Informacja o spotkaniu

en: Every
pl: Co

en: Evolution - Create new folder
pl: Evolution - tworzenie nowego folderu

en: Evolution Account Assistant
pl: Druid kont Evolution

en: Evolution Account Editor
pl: Modyfikacja konta Evolution

en: Evolution Addressbook minicard viewer
pl: Przeglądarka miniaturowych kart książki adresowej Evolution

en: Evolution Alarm
pl: Alarm Evolution

en: Evolution Error
pl: Błąd Evolution

en: Evolution Import Assistant
pl: Druid importu Evolution

en: Evolution Importer Assistant
pl: Druid importu Evolution

en: Evolution News Editor
pl: Edytor nowin Evolution

en: Evolution Setup Assistant
pl: Druid ustawień Evolution

en: Evolution _Window
pl: _Okno Evolution

en: Evolution calendar executive summary component.
pl: Komponent zestawienia wykonawczego kalendarza Evolution.

en: Evolution calendar iTip/iMip viewer
pl: Przeglądarka kalendarza iTip/iMip

en: Evolution can import data from the following files:
pl: Można zaimportować do Evolution dane z następujących plików:

en: Evolution component for handling contacts.
pl: Komponent Evolution obsługujący kontakty.

en: Evolution component for handling mail.
pl: Komponent Evolution obsługujący pocztę.

en: Evolution component for handling the calendar.
pl: Komponent Bonobo obsługujący kalendarz.

en: Evolution component for the executive summary.
pl: Komponent Evolution obsługujący zestawienie wykonawcze.

en: Evolution could not create directory
    %s:
    %s
pl: Nie można stworzyć katalogu
    %s
    %s

en: Evolution does not recognize this type of signed message.
pl: Evolution nie rozpoznaje podpisanego listu tego typu.

en: Evolution does not support calendar reminders with
    email notifications yet, but this reminder was
    configured to send an email.  Evolution will display
    a normal reminder dialog box instead.
pl: Przypomnienie zostało skonfigurowane do wysłania listu,
    lecz Evolution nie obsługuje jeszcze przypomnień kalendarza
    z powiadamianiem za pośrednictwem listów. Zamiast tego
    zostanie wyświetlone zwykłe okno przypomnienia.

en: Evolution has detected an old
    Executive-Summary directory.
    This needs to be removed before
    Evolution will run.
    Do you want me to remove this directory?
pl: Wykryto stary katalog Executive-Summary.
    Aby uruchomić Evolution, konieczne jest
    jego usunięcie.
    Czy chcesz usunąć ten katalog?

en: Evolution has found Elm mail files
    Would you like to import them into Evolution?
pl: Odnaleziono pliki pocztowe programu Elm.
    Czy chcesz zaimportować je do Evolution?

en: Evolution has found GnomeCard files.
    Would you like them to be imported into Evolution?
pl: Odnaleziono pliki programu GnomeCard.
    Czy chcesz zaimportować je do Evolution?

en: Evolution has found Netscape mail files.
    Would you like them to be imported into Evolution?
pl: Odnaleziono pliki pocztowe programu Netscape.
    Czy chcesz zaimportować je do Evolution?

en: Evolution has found Pine mail files.
    Would you like to import them into Evolution?
pl: Odnaleziono pliki pocztowe programu Pine.
    Czy chcesz zaimportować je do Evolution?

en: Evolution has taken the tasks that were in your calendar folder and automatically migrated them to the new tasks folder.
pl: Zadania umieszczone w folderze kalendarza zostały przez Evolution automatycznie przeniesione do nowego folderu zadań.

en: Evolution has tried to take the tasks that were in your calendar folder and migrate them to the new tasks folder.
    Some of the tasks could not be migrated, so this process may be attempted again in the future.
pl: Nastąpiła próba przeniesienia przez Evolution zadań umieszczonych w folderze kalendarza do nowego folderu zadań.
    Niektóre z zadań nie mogły zostać przeniesione, więc proces może się w przyszłości powtórzyć.

en: Evolution installation
pl: Instalacja Evolution

en: Evolution is importing your old Elm mail
pl: Evolution importuje starą pocztę Elma

en: Evolution is importing your old Netscape data
pl: Evolution importuje stare dane Netscape'a

en: Evolution is importing your old Pine data
pl: Evolution importuje stare dane Pine'a

en: Evolution is now exiting ...
pl: Evolution kończy pracę...

en: Evolution is unable to get the addressbook local storage.
    This may have been caused by the evolution-addressbook component crashing.
    To help us better understand and ultimately resolve this problem,
    please send an e-mail to Jon Trowbridge <trow@ximian.com> with a
    detailed description of the circumstances under which this error
    occurred.  Thank you.
pl: Nie można uzyskać lokalnego miejsca przechowywania książki adresowej.
    Może to być spowodowane nieprawidłowym działaniem komponentuevolution-addressbook. Aby pomóc nam w zrozumieniu i rozwiązaniu tego
    problemu, wyślij e-mail (w języku angielskim) do Jona Trowbridge'a
    <trow@ximian.com>, szczegółowo opisując warunki, w jakich pojawił się
    problem. Dziękujemy.

en: Evolution is unable to get the addressbook local storage.
    Under normal circumstances, this should never happen.
    You may need to exit and restart Evolution in order to
    correct this problem.
pl: Nie można uzyskać dostępu do lokalnego miejsca przechowywania
    książki adresowej, co nie powinno się normalnie zdarzyć.
    Aby naprawić ten problem, konieczne może być zakończenie, a
    następnie ponowne uruchomienie Evolution.

en: Evolution mail composer.
pl: Edytor listów Evolution.

en: Evolution mail executive summary component.
pl: Komponent zestawienia wykonawczego poczty Evolution.

en: Evolution mail folder display component.
pl: Komponent wyświetlania folderu pocztowego Evolution.

en: Evolution mail folder factory component.
pl: Generator komponentów folderu pocztowego Evolution.

en: Evolution will use this Distinquished Name (DN) to authenticate you with the server
pl: Evolution wykorzysta przy uwierzytelnianiu na serwerze podaną wyróżnioną nazwę (DN).

en: Evolution will use this email address to authenticate you with the server
pl: Evolution wykorzysta przy uwierzytelnianiu na serwerze podany adres e-mail.

en: Evolution's addressbook name selection interface.
pl: Interfejs wyboru nazwy książki adresowej Evolution

en: Exceptions
pl: Wyjątki

en: Execute actions
pl: Wykonywanie czynności

en: Executive summary component could not initialize Bonobo.
pl: Komponent zestawienia wykonawczego nie mógł zainicjować Bonobo.

en: Exist
pl: Istnieje

en: Exists
pl: Istnieje

en: Exit the program
pl: Kończy pracę programu

en: Expression
pl: Wyrażenie

en: Expunging deleted messages
pl: Oczyszczanie z usuniętych listów

en: Expunging folder
pl: Oczyszczanie folderu

en: External Viewer
pl: Zewnętrzna przeglądarka

en: FBUrl
pl: UrlZaj

en: F_ind
pl: _Znajdź:

en: F_older
pl: _Folder

en: F_ont...
pl: _Czcionka...

en: F_ree
pl: _Wolny

en: F_ree/Busy URL:
pl: URL sygnalizujący zajętość:

en: Factory for the Addressbook Minicard control
pl: Generator komponentów miniatorowych kart książki adresowej

en: Factory for the Addressbook's address displayer
pl: Generator komponentów wyświetlających adres z książki adresowej

en: Factory for the Addressbook's address popup
pl: Generator komponentów wyświetlających wyskakujące okno z adresem z książki adresowej

en: Factory for the Addressbook's name selection interface
pl: Generator interfejsu wyboru nazwy książki adresowej Evolution

en: Factory for the Calendar Summary component.
pl: Generator komponentu zestawienia kalendarza.

en: Factory for the Evolution Tasks control
pl: Generator formantu zadań Evolution

en: Factory for the Evolution composer.
pl: Generator edytora listów Evolution.

en: Factory for the Mail Summary component.
pl: Generator komponentu zestawienia poczty.

en: Factory for the alarm notification service
pl: Generator usługi przypominania za pomocą alarmu

en: Factory for the calendar iTip view control
pl: Generator formantu wyświetlania iTip kalendarza

en: Factory for the sample Addressbook control
pl: Generator przykładowych komponentów książki adresowej

en: Factory for the sample Calendar control
pl: Generator przykładowego formantu kalendarza

en: Factory to centralize calendar component editor dialogs
pl: Generator centralizujący okna edytora komponentu kalendarza

en: Factory to create a component editor factory
pl: Generator tworzący generator komponentu edytora

en: Factory to import LDIF files into Evolution.
pl: Generator importu plików z LDIF do Evolution.

en: Factory to import Outlook Express 4 mails into Evolution
pl: Generator importu plików Outlook Express 4 do Evolution.

en: Factory to import VCard files into Evolution.
pl: Generator importu plików z VCard do Evolution.

en: Factory to import mbox into Evolution
pl: Generator importu plików mbox do Evolution.

en: Failed at message %d of %d
pl: Niepowodzenie przy liście %d z %d

en: Failed on message %d
pl: Niepowodzenie przy %d. liście

en: Failed on message %d of %d
pl: Niepowodzenie przy %d. liście z %d

en: Failed to cache message %s: %s
pl: Nie można zapisać listu %s w cache: %s

en: Failed to decode message.
pl: Nie można odkodować listu.

en: Failed to find a common bulk algorithm.
pl: Nie można odnaleźć wspólnego algorytmu gromadzącego.

en: Failed to find certificate for "%s".
pl: Nie można odnaleźć certyfikatu dla "%s".

en: Failed to get lock using fcntl(2): %s
pl: Uzyskanie blokady za pomocą fcntl(2) nie powiodło się: %s

en: Failed to get lock using flock(2): %s
pl: Uzyskanie blokady za pomocą flock(2) nie powiodło się: %s

en: Failed to send username to server
pl: Wysłanie nazwy użytkownika do serwera nie powiodło się

en: Failed to store mail in temp file %s: %s
pl: Zapisanie listu w pliku tymczasowym %s nie powiodło się: %s

en: Failed to verify certificates.
pl: Nie można zweryfikować certyfikatu.

en: Failure in name lookup: %s
pl: Nie można ustalić adresu odpowiadającego nazwie: %s

en: Falkland Islands
pl: Falklandy

en: Family Name
pl: Nazwisko panieńskie

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Faroe

en: Fatal mail parser error near position %ld in folder %s
pl: Poważny błąd składniowy na pozycji %ld w folderze %s

en: February
pl: Luty

en: Fetching Mail
pl: Pobieranie poczty

en: Fetching summary information for new messages
pl: Pobieranie informacji podsumowujących nowe listy

en: Few clouds
pl: Kilka chmur

en: Few ice crystals
pl: Nieco kryształków lodowych

en: Few ice pellets
pl: Nieco kulek lodowych

en: Fiji
pl: Fidżi

en: File %s
    should be removed to allow Evolution to work correctly.
    Please remove this file and restart Evolution.
pl: Aby Evolution mogło poprawnie działać, należy usunąć
    plik %s.
    Usuń ten plik i uruchom Evolution ponownie.

en: File %s does not exist
pl: Plik %s nie istnieje.

en: File A_s:
pl: N_azwa karty:

en: File As
pl: Nazwa karty

en: File exists, overwrite?
pl: Plik istnieje, nadpisać?

en: File name:
pl: Nazwa pliku:

en: File type:
pl: Typ pliku:

en: Filename:
pl: Nazwa pliku:

en: Filter Rules
pl: Reguły filtrów

en: Filter on Mailing List
pl: Filtr w oparciu o listę dyskusyjną

en: Filter on Mailing List (%s)
pl: Filtr w oparciu o listę dyskusyjną (%s)

en: Filter on Mailing _List...
pl: Filtr w oparciu o li_stę dyskusyjną...

en: Filter on Re_cipients
pl: Filtr w oparciu o o_dbiorców

en: Filter on Se_nder...
pl: Filtr w oparciu o n_adawcę...

en: Filter on Sen_der
pl: Filtr w oparciu o n_adawcę

en: Filter on Sub_ject
pl: Filtr w oparciu o t_emat

en: Filter on _Mailing List
pl: Filtr w oparciu o li_stę dyskusyjną

en: Filter on _Recipients...
pl: Filtr w oparciu o o_dbiorców...

en: Filter on _Subject...
pl: Filtr w oparciu o t_emat...

en: Filtering Folder
pl: Filtrowanie folderu

en: Filters
pl: Filtry

en: Find Now
pl: Znajdź

en: Find in Message
pl: Wyszukiwanie w liście

en: Find:
pl: Znajdź:

en: Finland
pl: Finlandia

en: First day of wee_k:
pl: Pierwszy dzień _tygodnia:

en: Flagged
pl: Oznaczony

en: Fog
pl: Mgła

en: Fog in the vicinity
pl: Nadchodząca mgła

en: Fog with wind
pl: Mgła z wiatrem

en: Folder `%s' does not exist.
pl: Folder "%s" nie istnieje.

en: Folder `%s' is not empty. Not deleted.
pl: Folder "%s" nie jest pusty. Nie został usunięty.

en: Folder `%s/%s' does not exist.
pl: Folder "%s/%s" nie istnieje.

en: Folder containing appointments and events
pl: Folder zawierający terminy i zdarzenia

en: Folder containing contact information
pl: Folder zawierający informacje o kontaktach

en: Folder containing mail
pl: Folder zawierający pocztę

en: Folder containing the Evolution Summary
pl: Folder zawierający Zestawienie Evolution

en: Folder containing to-do items
pl: Folder zawierający pozycje do wykonania

en: Folder name cannot contain slashes.
pl: Nazwa folderu nie może zawierać ukośników.

en: Folder name cannot contain the Return character.
pl: Nazwa folderu nie może zawierać znaku końca wiersza.

en: Folder name:
pl: Nazwa folderu:

en: Folder type:
pl: Typ folderu:

en: Folder was destroyed and recreated on server.
pl: Folder na serwerze został usunięty stworzony ponownie.

en: Folders
pl: Foldery

en: Folders whose names begin with:
pl: Foldery o nazwach rozpoczynających się od:

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Footer:
pl: Stopka:

en: For connecting to and downloading mail from POP servers.
pl: Do łączenia się i pobierania poczty z serwerów POP.

en: For delivering mail by connecting to a remote mailhub using SMTP.
pl: Do wysyłania poczty poprzez łączenie się ze zdalnym serwerem pocztowym przy użyciu SMTP.

en: For delivering mail by passing it to the "sendmail" program on the local system.
pl: Do wysyłania poczty poprzez przekazania jej działającemu lokalnie programowi "sendmail".

en: For reading and storing local mail in standard mbox spool files.
pl: Do odczytu i przechowywania lokalnej poczty w standardowych plikach kolejek w formacie mbox.

en: For reading and storing mail on IMAP servers.
pl: Do przeglądania i przechowywania poczty na serwerach IMAP.

en: For reading mail as a query of another set of folders
pl: Do odczytu poczty jako zapytania na innym zbiorze folderów

en: For retrieving local mail from standard mbox formated spools.
pl: Do pobierania lokalnej poczty ze standardowych kolejek w formacie mbox.

en: For storing local mail in MH-like mail directories.
pl: Do przechowywania lokalnej poczty w katalogach podobnych do MH.

en: For storing local mail in maildir directories.
pl: Do przechowywania lokalnej poczty w katalogach Maildir.

en: For_mat
pl: _Format

en: Force images in HTML mail to be loaded
pl: Wymusza pobranie obrazów pojawiających się w HTML-u

en: Forget _Passwords
pl: Zapomnij _hasła

en: Forget remembered passwords so you will be prompted for them again
pl: Zapomina zapamiętane hasła, co spowoduje ponowne pytanie o nie

en: Forward
pl: Prześlij

en: Forward As
pl: Prześlij jako

en: Forward Contact
pl: Prześlij kontakt

en: Forward _Attached
pl: Prześlij _załączony

en: Forward _Inline
pl: Prześlij _wstawiony

en: Forward _Quoted
pl: Prześlij z_acytowany

en: Forward as i_Calendar
pl: Prześlij w formacie i_Calendar

en: Forward the selected message in the body of a new message
pl: Przesyła zaznaczony list do innej osoby w treści nowego listu

en: Forward the selected message quoted like a reply
pl: Przesyła zaznaczony list do innej osoby zacytowany jak przy odpowiedzi

en: Forward the selected message to someone
pl: Przesyła zaznaczony list do innej osoby

en: Forward the selected message to someone as an attachment
pl: Przesyła zaznaczony list do innej osoby w postaci załącznika

en: Forward this item via email
pl: Przesyła ten element w liście

en: Forwarded Message
pl: Przesłany list

en: Forwarded message
pl: Przesłany list

en: Forwarded message - %s
pl: Przesłany list - %s

en: Forwarded messages
pl: Przesłane listy

en: Fr
pl: Pt

en: France
pl: Francja

en: Free
pl: Wolny

en: Free-busy URL
pl: URL sygnalizujący zajętość

en: Free/Busy Information
pl: Informacja o zajętości

en: Free/Busy Reply
pl: Odpowiedź z informacją o zajętości

en: Free/Busy Request
pl: Zwrócenie się o informację o zajętości

en: Free/Busy info begins: <b>
pl: Czas rozpoczęcia informacji o zajętości: <b>

en: Free/Busy info ends: <b>
pl: Czas zakończenia informacji o zajętości: <b>

en: Free/Busy information
pl: Informacja o zajętości

en: Freezing drizzle
pl: Utrzymująca się mżawka

en: Freezing duststorm
pl: Utrzymująca się kurzawa

en: Freezing fog
pl: Utrzymująca się mgła

en: Freezing hail
pl: Utrzymujący się grad

en: Freezing haze
pl: Utrzymujące się zamglenie

en: Freezing ice crystals
pl: Utrzymujące się krzyształki lodu

en: Freezing ice pellets
pl: Utrzymujące się kulki lodowe

en: Freezing mist
pl: Utrzymująca się mgiełka

en: Freezing precipitation
pl: Utrzymujące się opady

en: Freezing rain
pl: Utrzymujący się deszcz

en: Freezing sandstorm
pl: Utrzymująca się burza piaskowa

en: Freezing small hail
pl: Utrzymujący się gradzik

en: Freezing snow
pl: Utrzymujący się śnieg

en: Freezing snow grains
pl: Utrzymujące się ziarna śniegu

en: Freezing spray
pl: Utrzymujący się pył wodny

en: Freezing squall
pl: Utrzymująca się nawałnica

en: Freezing tornado
pl: Utrzymujące się tornado

en: Freezing volcanic ash
pl: Utrzymujący się popiół wulkaniczny

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: French Southern Territories
pl: Francuskie terytoria południowe

en: Friday
pl: Piątek

en: From
pl: Od

en: From %s:
pl: Od %s:

en: From:
pl: Od:

en: Full Name
pl: Pełna nazwa

en: Full _Name...
pl: Pełna _nazwa...

en: Function not implemented in this storage
pl: Funkcja nie została zaimplementowana dla tego miejsca przechowywania

en: Funnel cloud
pl: Trąba powietrzna

en: Funnel cloud in the vicinity
pl: Nadchodząca trąba powietrzna

en: Funnel cloud w/ wind
pl: Trąba powietrzna z wiatrem

en: General
pl: Ogólne

en: Generating message list
pl: Aktualizowanie zestawienia listów

en: Generic error
pl: Błąd ogólny

en: Geographical Position
pl: Pozycja geograficzna

en: Germany
pl: Niemcy

en: Get Digital ID...
pl: Pobierz identyfikator cyfrowy...

en: Getting Folder Information
pl: Pobieranie informacji o folderze

en: Getting message %d (%d%%)
pl: Pobieranie %d. listu (%d%%)

en: Getting message %d of %d
pl: Pobieranie %d. listu z %d

en: Go To
pl: Przejdź do

en: Go To Date
pl: Przejście do daty

en: Go To Today
pl: Przejdź do dziś

en: Go back
pl: Wstecz

en: Go forward
pl: Naprzód

en: Go to _Date
pl: Przejdź do _daty

en: Go to _Today
pl: Przejdź do d_zisiaj

en: Go to a specific date
pl: Przechodzi do podanej daty

en: Go to folder...
pl: Przejście do innego folderu...

en: Go to today
pl: Przechodzi do dzisiaj

en: Greece
pl: Grecja

en: Greek
pl: Grecki

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Group
pl: Grupa

en: Group name:
pl: Nazwa grupy:

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl: Gujana

en: HELO request timed out: %s: non-fatal
pl: Upłynął czas oczekiwania po HELO: %s: można kontynuować

en: HELO response error: %s: non-fatal
pl: Błędna odpowiedź na HELO: %s: można kontynuować

en: HTML signature file:
pl: Plik z podpisem w HTML-u:

en: H_TML
pl: _HTML

en: Hail
pl: Grad

en: Hail in the vicinity
pl: Nadchodzący grad

en: Hail showers
pl: Krótkotrwały grad

en: Hailstorm
pl: Burza gradowa

en: Has subfolders
pl: Zawiera foldery podrzędne

en: Haze
pl: Zamglenie

en: Haze in the vicinity
pl: Nadchodzące zamglenie

en: Haze with wind
pl: Zamglenie z wiatrem

en: Header
pl: Główka

en: Header/Footer
pl: Główka/Stopka

en: Headings
pl: Nagłówki

en: Headings for each letter
pl: Nagłówek dla każdej litery

en: Heard And McDonald Islands
pl: Wyspy Headra i McDonalda

en: Heavy drizzle
pl: Obfita mżawka

en: Heavy dust
pl: Obfite tumany kurzu

en: Heavy dust whirls
pl: Obfite wirujące tumany kurzu

en: Heavy duststorm
pl: Obfita kurzawa

en: Heavy hail
pl: Obfity grad

en: Heavy ice crystals
pl: Obfite kryształki lodowe

en: Heavy ice pellets
pl: Obfite kulki lodowe

en: Heavy precipitation
pl: Obfite opady

en: Heavy rain
pl: Obfity deszcz

en: Heavy sand
pl: Obfity piasek

en: Heavy sandstorm
pl: Obfita burza piaskowa

en: Heavy small hail
pl: Obfity gradzik

en: Heavy snow
pl: Obfity śnieg

en: Heavy snow grains
pl: Obfite ziarna śniegu

en: Heavy spray
pl: Obfity pył wodny

en: Heavy squall
pl: Obfita nawałnica

en: Height:
pl: Wysokość:

en: Help message
pl: Komunikat pomocy

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide S_elected Messages
pl: Ukrycie _zaznaczonych listów

en: Hide _Deleted Messages
pl: Ukrycie _usuniętych listów

en: Hide _Read Messages
pl: Ukrywanie prz_eczytanych listów

en: Hide deleted messages rather than displaying them with a line through them
pl: Ukrywa listy oznaczone do usunięcia, zamiast wyświetlania ich z przekreśleniem

en: Hide the shortcut bar
pl: Ukrywa pasek skrótów

en: High
pl: Wysoki

en: Higher
pl: Wyższy

en: Highest
pl: Najwyższy

en: Holy See
pl: Watykan

en: Home
pl: Dom

en: Home 2
pl: Dom 2

en: Home Address
pl: Adres domowy

en: Home Fax
pl: Faks w domu

en: Home Phone
pl: Telefon domowy

en: Home Phone 2
pl: Telefon domowy 2

en: Honduras
pl: Hinduras

en: Host
pl: Komputer

en: Host lookup failed: %s: host not found
pl: Nie można ustalić adresu odpowiadającego nazwie: %s: nazwa nie istnieje

en: Host lookup failed: %s: unknown reason
pl: Nie można ustalić adresu odpowiadającego nazwie: %s: przyczyna nieznana

en: Hours
pl: Godzin

en: How many days should the calendar display at once?
pl: Liczba dni wyświetlanych jednocześnie w kalendarzu

en: However, the message was successfully sent.
pl: Mimo wszystko, list został wysłany pomyślnie.

en: Hungary
pl: Węgry

en: I/O error
pl: Błąd We/Wy

en: III
pl: II

en: IMAP command failed: %s
pl: Nie powiodło się polecenie IMAP: %s

en: IMAP server %s does not support requested authentication type %s
pl: Serwer IMAP-a %s nie obsługuje wymaganego typu uwierzytelniania %s

en: IMAP server response did not contain %s information
pl: Odpowiedź serwera IMAP nie zawiera informacji %s

en: Ice crystal storm
pl: Burza z kryształkami lodowymi

en: Ice crystals
pl: Kryształki lodowe

en: Ice crystals in the vicinity
pl: Nadchodzące kryształki lodowe

en: Ice pellet storm
pl: Burza z kulkami lodowymi

en: Ice pellets
pl: Kulki lodowe

en: Ice pellets in the vicinity
pl: Nadchodzące kulki lodowe

en: Iceland
pl: Islandia

en: Identity
pl: Tożsamość

en: If
pl: Lista warunków

en: If this person publishes free/busy or other calendar information on the Internet, enter the address
    of that information here.
pl: Jeśli ta osoba publikuje w Internecie informacje o zajętości lub inne informacje kalendarza, podaj tutaj adres
    tych informacji.

en: If you can no longer open this mailbox, then
    you may need to repair it manually.
pl: Jeśli otwarcie tej skrzynki nie będzie już możliwe,
    wówczas może być konieczne ręczne jej naprawienie.

en: Immediately follow each other
pl: Bezpośrednio jedna po drugiej

en: Import File (step 3 of 3)
pl: Import pliku (krok 3 z 3)

en: Import a single file
pl: Import pojedynczego pliku

en: Import data and settings from older programs
pl: Import danych i ustawień ze starszych programów

en: Import data from other programs
pl: Import danych z innych programów

en: Important
pl: Ważny

en: Importer Type (step 1 of 3)
pl: Typ importera (krok 1 z 3)

en: Importers
pl: Importery

en: Importing
pl: Importowanie

en: Importing %s
    Importer not ready.
    Waiting 5 seconds to retry.
pl: Importowanie %s
    Importer nie jest gotowy.
    Oczekiwanie przez 5 sekund przed ponowieniem.

en: Importing %s
    Importing item %d.
pl: Importowanie %s
    Importowanie %d. elementu.

en: Importing %s
    Importing item 1.
pl: Importowanie %s
    Importowanie 1. elementu.

en: Importing %s as %s
pl: Importowanie %s jako %s

en: Importing %s.
    Starting %s
pl: Importowanie %s.
    Rozpoczynanie %s

en: Importing Files
pl: Importowanie plików

en: Importing...
pl: Importowanie...

en: Imports LDIF files into Evolution.
pl: Importuje pliki LDIF do Evolution.

en: Imports Outlook Express 4 files into Evolution
pl: Importuje pliki Outlook Express 4 do Evolution.

en: Imports VCard files into Evolution.
pl: Importuje pliki VCard do Evolution.

en: Imports mbox files into Evolution
pl: Importuje pliki mbox do Evolution.

en: In HTML mail
pl: Listy napisane w HTML-u

en: In Process
pl: W trakcie

en: In Progress
pl: Trwające

en: Inbox
pl: Nadchodzące

en: Include:
pl: Dołączanie:

en: Incoming
pl: Nadchodzące

en: Increase the text size
pl: Zwiększa rozmiar tekstu

en: Indexing:
pl: Indeksowanie:

en: India
pl: Indie

en: Individual
pl: Osoba

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Information
pl: Informacje

en: Inline
pl: Treść listu

en: Inline Text _File...
pl: Plik te_kstowy...

en: Input File
pl: Plik wejściowy

en: Insert File
pl: Wstawienie pliku

en: Insert a file as text into the message
pl: Wstawia zawartość pliku jako tekst do listu

en: Insert text file...
pl: Wstaw plik tekstowy..

en: Internal error
pl: Błąd wewnętrzny

en: Interrupted
pl: Przerwane

en: Invalid
pl: Niepoprawna wartość

en: Invalid URI
pl: Niepoprawny URI

en: Invalid argument
pl: Niepoprawny argument

en: Invalid arguments
pl: Niepoprawny argumenty

en: Invalid email address trace information:
    %s
pl: Niepoprawne informacje identyfikujące poprzez adres e-mail:
    %s

en: Invalid message contents
pl: Niepoprawna zawartość listu

en: Invalid opaque trace information:
    %s
pl: Niepoprawne nieprzejrzyste informacje identyfikujące:
    %s

en: Invalid trace information:
    %s
pl: Niepoprawne informacje identyfikujące:
    %s

en: Invalid type in body-contains, expecting string
pl: Niepoprawny typ wartości body-contains, oczekiwano napisu

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Israel
pl: Izrael

en: It is possible that the mail server may reveal the recipients by adding an Apparently-To header.
    Send anyway?
pl: Istnieje prawdopodobieństwo, że serwer pocztowy ujawni adresatów, dodając nagłówek Apparently-To.
    Czy pomimo tego wysłać?

en: Italy
pl: Włochy

en: Item sent!
pl: Element został wysłany!

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: January
pl: Styczeń

en: Japan
pl: Japonia

en: Japanese
pl: Japoński

en: Jordan
pl: Jordania

en: Journal entry - %s
pl: Wpis dziennika - %s

en: Journal information
pl: Informacja dziennika

en: July
pl: Lipiec

en: June
pl: Czerwiec

en: KBOS
pl: EPGD:EPKK:EPWA

en: Kazakhstan
pl: Kazahstan

en: Kenya
pl: Kenia

en: Korean
pl: Koreański

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: LDAP Server
pl: Serwer LDAP

en: LDAP server containing contact information
pl: Serwer LDAP zawierający informacje o kontaktach

en: L_ocation:
pl: P_ołożenie:

en: Landscape
pl: Pejzaż

en: Language
pl: Język

en: Latvia
pl: Litwa

en: Leave messages on server
pl: Pozostawianie listów na serwerze

en: Lebanon
pl: Libia

en: Left:
pl: Lewy:

en: Letter tabs on side
pl: Zakładki liter z boku

en: Light drizzle
pl: Lekka mżawka

en: Light dust
pl: Lekkie tumany kurzu

en: Light dust whirls
pl: Lekkie wirujące tumany kurzu

en: Light duststorm
pl: Lekka kurzawa

en: Light fog
pl: Lekka mgła

en: Light funnel cloud
pl: Lekka trąba powietrzna

en: Light hail
pl: Lekki grad

en: Light haze
pl: Lekkie zamglenie

en: Light mist
pl: Lekka mgiełka

en: Light precipitation
pl: Lekkie opady

en: Light rain
pl: Lekki deszcz

en: Light sand
pl: Lekki piasek

en: Light snow
pl: Lekki śnieg

en: Light snow grains
pl: Lekkie ziarna śniegu

en: Light spray
pl: Lekki pył wodny

en: Light squall
pl: Lekka nawałnica

en: Light standstorm
pl: Lekka burza piaskowa

en: List _name:
pl: Nazwa _listy:

en: Lithuania
pl: Łotwa

en: Load _Images
pl: Pobierz _obrazy

en: Loading Calendar
pl: Wczytywanie kalendarza

en: Loading calendar...
pl: Wczytywanie kalendarza...

en: Loading message content
pl: Wczytywanie treści listu

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Local Folders
pl: Lokalne foldery

en: Local delivery
pl: Dostarczanie lokalne

en: Local mail file %s
pl: Lokalny plik z listami %s

en: Local stores do not have an inbox
pl: Lokalne miejsca przechowywania nie mają skrzynki nadchodzącej

en: Low
pl: Niski

en: Lower
pl: Niższy

en: Lowest
pl: Najniższy

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: MAIL FROM request timed out: %s: mail not sent
pl: Upłynął czas oczekiwania po MAIL FROM: %s: nie wysłano poczty

en: MAIL FROM response error: %s: mail not sent
pl: Błędna odpowiedź na MAIL FROM: %s: nie wysłano poczty

en: MH append message cancelled
pl: Anulowano dołączenie listu do katalogu MH

en: MH-format mail directories
pl: Katalogi z listami formacie MH

en: MIME type:
pl: Typ MIME:

en: MTWTFSS
pl: PWŚCPSN

en: Ma_x number of items shown:
pl: _Maksymalna liczba wyświetlanych elementów:

en: Macau
pl: Makao

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Mail
pl: Poczta

en: Mail Alarm Options
pl: Ustawienia alarmu z wysłaniem listu

en: Mail Configuration
pl: Konfiguracja poczty

en: Mail Settings
pl: Ustawienia poczty

en: Mail append cancelled
pl: Anulowano dołączenie listu

en: Mail configuration interface
pl: Interfejs konfiguracji poczty

en: Mail delivery via the sendmail program
pl: Wysyłanie listów za pomocą programu sendmail

en: Mail from %s
pl: List od %s

en: Mail storage folder (internal)
pl: Folder przechowujący pocztę (wewnętrzny)

en: Mail summary
pl: Zestawienie poczty

en: Mail to %s
pl: List do %s

en: Mailbox Format
pl: Format skrzynki

en: Mailbox location
pl: Położenie skrzynki

en: Maildir append message cancelled
pl: Anulowano dołączenie listu do katalogu Maildir

en: Maildir-format mail directories
pl: Katalogi z listami formacie Maildir

en: Mailing list
pl: Lista dyskusyjna

en: Main toolbar
pl: Główny pasek narzędziowy

en: Make this Occurrence _Movable
pl: Przekształć to wystąpienie w p_rzesuwalne

en: Make this my _default account
pl: Ustawienie jako konto _domyślne

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Mołdawia

en: Malformed external-body part.
pl: Niepoprawna forma części external-body.

en: Man
pl: Mndż

en: Manage Subscriptions
pl: Zarządzanie subskrybcjami

en: Manager
pl: Menadżer

en: Mar_k as Read
pl: O_znacz jako przeczytane

en: March
pl: Marzec

en: Margins
pl: Marginesy

en: Mark All as R_ead
pl: Oznacz wszystkie jako p_rzeczytane

en: Mark all visible messages as read
pl: Oznacza wszystkie widoczne listy jako przeczytane

en: Mark as I_mportant
pl: Oz_nacz jako ważne

en: Mark as U_nread
pl: Oznacz jako ni_eprzeczytane

en: Mark as Unim_portant
pl: Oz_nacz jako nieważny

en: Mark as Unimp_ortant
pl: Ozn_acz jako nieważne

en: Mark as _Important
pl: Oz_nacz jako ważny

en: Mark the selected messages as having been read
pl: Oznacza zaznaczone listy jako przeczytane

en: Mark the selected messages as important
pl: Oznacza zaznaczone listy jako ważne

en: Mark the selected messages as not having been read
pl: Oznacza zaznaczone listy jako nieprzeczytane

en: Mark the selected messages as unimportant
pl: Oznacza zaznaczone listy jako nieważne

en: Mark the selected messages for deletion
pl: Oznacza zaznaczone listy do usunięcie

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Matches:
pl: Dopasowania:

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: May
pl: Maj

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Meeting
pl: Spotkanie

en: Meeting Cancellation
pl: Anulowanie spotkania

en: Meeting Information
pl: Informacje o spotkaniu

en: Meeting Proposal
pl: Propozycja spotkania

en: Meeting Reply
pl: Odpowiedź na spotkanie

en: Meeting Update
pl: Aktualizacja spotkania

en: Meeting Update Request
pl: Zwrócenie się o aktualizację spotkania

en: Meeting _end time:
pl: Czas _końca spotkania:

en: Meeting _start time:
pl: Czas p_oczątku spotkania:

en: Meeting begins: <b>
pl: Czas rozpoczęcia spotkania: <b>

en: Meeting ends: <b>
pl: Czas zakończenia spotkania spotkania: <b>

en: Member
pl: Członek

en: Members
pl: Członkowie

en: Merge E-Mail Address
pl: Dołączenie adresu e-mail

en: Message
pl: List

en: Message %s not found.
pl: Nie odnaleziono listu %s.

en: Message Alarm Options
pl: Ustawienia alarmu z komunikatem

en: Message Body
pl: Treść listu

en: Message Header
pl: Nagłówek listu

en: Message construction failed: Corrupt mailbox?
pl: Stworzenie listu nie powiodło się: Uszkodzona skrzynka?

en: Message contains
pl: List zawiera

en: Message storage
pl: Miejsce przechowywania listów

en: Message to Display
pl: Wyświetlany komunikat

en: Message was received
pl: List został otrzymany

en: Message was sent
pl: List został wysłany

en: Messages
pl: Listy

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Micronesia
pl: Mikronezja

en: Minutes
pl: Minut

en: Miss
pl: Panna

en: Mist
pl: Mgiełka

en: Mist in the vicinity
pl: Nadchodząca mgiełka

en: Mist with wind
pl: Mgiełka z wiatrem

en: Mo
pl: Po

en: Mobile
pl: Przenośny

en: Mobile Phone
pl: Telefon przenośny

en: Moderate drizzle
pl: Umiarkowana mżawka

en: Moderate dust
pl: Umiarkowane tumany kurzu

en: Moderate dust whirls
pl: Umiarkowane wirujące tumany kurzu

en: Moderate duststorm
pl: Umiarkowana kurzawa

en: Moderate fog
pl: Umiarkowana mgła

en: Moderate funnel cloud
pl: Umiarkowana trąba powietrzna

en: Moderate hail
pl: Umiarkowany grad

en: Moderate haze
pl: Umiarkowane zamglenie

en: Moderate ice crystals
pl: Umiarkowane kryształki lodowe

en: Moderate ice pellets
pl: Umiarkowane kulki lodowe

en: Moderate mist
pl: Umiarkowana mgiełka

en: Moderate precipitation
pl: Umiarkowane opady

en: Moderate rain
pl: Umiarkowany deszcz

en: Moderate sand
pl: Umiarkowany piasek

en: Moderate sandstorm
pl: Umiarkowana burza piaskowa

en: Moderate small hail
pl: Umiarkowany gradzik

en: Moderate smoke
pl: Umiarkowany dym

en: Moderate snow
pl: Umiarkowany śnieg

en: Moderate snow grains
pl: Umiarkowane ziarna śniegu

en: Moderate spray
pl: Umiarkowany pył wodny

en: Moderate squall
pl: Umiarkowana nawałnica

en: Moderate tornado
pl: Umiarkowane tornado

en: Moderate volcanic ash
pl: Umiarkowany popiół wulkaniczny

en: Modifying card from LDAP server...
pl: Modyfikowanie karty na serwerze LDAP...

en: Monaco
pl: Monako

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Month
pl: Miesiąc

en: Month View
pl: Widok miesiąca

en: Morocco
pl: Maroko

en: Move
pl: Przenieś

en: Move folder
pl: Przeniesienie folderu

en: Move message(s) to
pl: Przeniesienie listów do folderu

en: Move selected messages to another folder
pl: Przenosi zaznaczone listy do nowego folderu

en: Move this folder to another place
pl: Przenosi folder w inne miejsce

en: Move to Folder
pl: Przenieś do folderu

en: Movemail program failed: %s
pl: Błąd programu przesyłającego pocztę: %s

en: Moving
pl: Przenoszenie

en: Moving messages
pl: Przenoszenie listów

en: Moving messages to %s
pl: Przenoszenie listów do %s

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Mr.
pl: Pan

en: Mrs.
pl: Pani

en: Ms.
pl: Panna

en: Multiple Messages
pl: Wiele listów

en: Multiple Unseen Messages
pl: Wiele niewidzianych listów

en: Multiple VCards
pl: Plik VCard z wieloma pozycjami

en: My Weather
pl: Moja pogoda

en: NNTP Server:
pl: Serwer NNTP:

en: NT Login
pl: Logowanie NT

en: Name
pl: Nazwa

en: Name begins with
pl: Nazwa rozpoczyna się od

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Needs Action
pl: Wymaga działania

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Netherlands Antilles
pl: Antyle holenderskie

en: New
pl: Nowy

en: New All Day _Event
pl: Nowe zdarzenie _całodniowe

en: New Appointment
pl: Nowy termin

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New Contact
pl: Nowy kontakt

en: New Contact List
pl: Nowa lista kontaktów

en: New Contact _List
pl: Nowa _lista kontaktów

en: New Contact:
pl: Nowy Kontakt:

en: New List
pl: Nowa lista

en: New Mail Message
pl: Nowy list

en: New Message
pl: Nowy list

en: New Task
pl: Nowe zadanie

en: New VFolder
pl: Nowy VFolder

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: New _Appointment
pl: Nowy _termin

en: New _Appointment...
pl: Nowy _termin...

en: New _Contact
pl: Nowy _kontakt

en: New _Mail Message
pl: Nowy _list

en: New _Task
pl: Nowe _zadanie

en: New phone type
pl: Nowy typ telefonu

en: New store format:
pl: Nowy format przechowywania:

en: New...
pl: Nowy...

en: News
pl: Nowiny

en: News Feed
pl: Źródło nowości

en: News Feed Settings
pl: Ustawienia źródeł nowości

en: Next
pl: Następny

en: Next Important Message
pl: Kolejny ważny list

en: Next Message
pl: Kolejny list

en: Next Thread
pl: Kolejny wątek

en: Next Unread Message
pl: Kolejny nieprzeczytany list

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Nick
pl: Przyd

en: Nickname
pl: Przydomek

en: No
pl: Nie

en: No Information
pl: Brak informacji

en: No Message Selected
pl: Nie zaznaczono żadnego listu

en: No appointments
pl: Brak terminów

en: No cards
pl: Brak kart

en: No description
pl: Brak opisu

en: No description available.
pl: Brak opisu.

en: No error
pl: bez błędu

en: No filename provided.
pl: Nie podano nazwy pliku.

en: No folder name specified.
pl: Nie podano nazwy folderu.

en: No message with uid %s
pl: Brak listu o wartości uid %s

en: No owner
pl: Brak właściciela

en: No provider available for protocol `%s'
pl: Brak dostarczyciela dla protokołu "%s"

en: No server has been selected
pl: Nie wybrano serwera

en: No space left
pl: Brak miejsca

en: No such folder %s
pl: Folder "%s" nie istnieje

en: No such folder `%s'.
pl: Folder "%s" nie istnieje.

en: No such message
pl: Nie ma takiego listu

en: No such message %s in %s
pl: Brak listu %s w %s.

en: No such message: %s
pl: Brak listu: %s

en: No summary
pl: Brak zestawienia

en: No support for authentication type %s
pl: Brak obsługi typu uwierzytelniania %s

en: No tasks
pl: Brak zadań

en: No_tes:
pl: No_tatki:

en: Non-Participant
pl: Nie uczestnik

en: Non-Participants
pl: Nie uczestnicy

en: None
pl: Brak

en: Norfolk Island
pl: Wyspa Norfolk

en: Normal
pl: Zwykły

en: North
pl: Północ

en: North - NorthEast
pl: Północ - północny wschód

en: North - Northwest
pl: Północ - północny zachód

en: Northeast
pl: Północny wschód

en: Northern Mariana Islands
pl: Północne Mariany

en: Northwest
pl: Północny zachód

en: Norway
pl: Norwegia

en: Not Started
pl: Przed rozpoczęciem

en: Not enough space to create the folder
pl: Brak miejsca na stworzenie folderu

en: Not found
pl: Nie odnaleziono

en: Note
pl: Notka

en: Note: When converting between mailbox formats, a failure
    (such as lack of disk space) may not be automatically
    recoverable.  Please use this feature with care.
pl: Uwaga: Przerwanie operacji zmiany formatu skrzynki
    (np. spowodowane brakiem miejsca na dysku) może doprowadzić
    do stanu, w którym automatyczne odtworzenie danych nie będzie
    możliwe. Korzystaj więc z tej opcji bardzo ostrożnie.

en: November
pl: Listopad

en: Now
pl: Teraz

en: Number of columns:
pl: Liczba kolumn:

en: O_verdue tasks:
pl: Z_aległe zadania:

en: Obtain the latest meeting information
pl: Pobiera najświeższe informacje o spotkaniu

en: Obtain the latest task information
pl: Pobiera najświeższe informacje o spotkaniu

en: October
pl: Październik

en: Off
pl: Bro

en: Office
pl: Biuro

en: Old owner has died
pl: Poprzedni właściciel zakończył działanie

en: On %a, %Y-%m-%d at %H:%M, %%s wrote:
pl: W liście z %a, %d-%m-%Y, godz. %H:%M, %%s pisze:

en: One
pl: Pojedyncze

en: One mont_h
pl: Jeden _miesiąc

en: One w_eek
pl: J_eden tydzień

en: Open
pl: Otwórz

en: Open Link in Browser
pl: Otwórz odnośnik w przeglądarce

en: Open a file
pl: Otwiera plik

en: Open a window for composing a mail message
pl: Otwiera okno umożliwiające napisanie nowego listu

en: Open file
pl: Otwarcie pliku

en: Open in %s...
pl: Otwórz za pomocą programu %s...

en: Open in New Window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Open in New _Window
pl: Otwórz w nowym _oknie

en: Open the folder linked to this shortcut
pl: Otwiera folder powiązany ze skrótem

en: Open the folder linked to this shortcut in a new window
pl: Otwiera w nowym oknie folder powiązany ze skrótem

en: Open the selected message in a new window
pl: Otwiera zaznaczony list w nowym oknie

en: Open the selected message in the composer to re-send it
pl: Otwiera zaznaczony list w oknie redagowania umożliwiając jego ponowne wysłanie

en: Open this folder in an other window
pl: Otwiera folder w nowym oknie

en: Opening calendar at %s
pl: Otwieranie kalendarza z %s

en: Opening folder %s
pl: Otwieranie folderu %s

en: Opening store %s
pl: Otwieranie miejsca przechowywania %s

en: Opening tasks at %s
pl: Otwieranie zadań z %s

en: Operation cancelled
pl: Operacja anulowana

en: Operation not supported
pl: Nieobsługiwana operacja

en: Optional Information
pl: Informacje opcjonalne

en: Optional Participant
pl: Opcjonalny uczestnik

en: Optional Participants
pl: Opcjonalni uczestnicy

en: Options
pl: Opcje

en: Organi_zation:
pl: _Organizacja:

en: Organization
pl: Organizacja

en: Organizer:
pl: Organizator:

en: Orientation
pl: Ułożenie

en: Original Contact:
pl: Oryginalny kontakt:

en: Original Si_ze
pl: _Pierwotny rozmiar

en: Other
pl: Inne

en: Other Address
pl: Inny adres

en: Other Contacts
pl: Inne kontakty

en: Other Fax
pl: Inny faks

en: Other Phone
pl: Inny telefon

en: Other error
pl: Inny błąd

en: Other...
pl: Inny...

en: Out of Office
pl: Poza biurem

en: Outbox
pl: Wychodzące

en: Outgoing
pl: Wychodzące

en: Output File
pl: Plik wyściowy

en: Overcast
pl: Zachmurzenie

en: Override server-supplied folder namespace
pl: Nadpisanie przestrzeni nazw podanej przez serwer

en: Overwrite file?
pl: Nadpisać plik?

en: PGP Encrypt
pl: Szyfrowanie PGP

en: PGP Sign
pl: Podpis PGP

en: PGP _Key ID:
pl: ID _klucza PGP:

en: POP Before SMTP auth using a non-pop source
pl: POP przed SMTP przy użyciu źródła nie będącego typu pop

en: POP Before SMTP auth using an unknown transport
pl: Uwierzytelnianie POP przed SMTP z użyciem nieznanego transportu

en: POP Source URI
pl: URI źródła POP

en: POP before SMTP
pl: POP przed SMTP

en: P_rofession:
pl: Z_awód:

en: Page
pl: Strona

en: Page Setup:
pl: Ustawienia strony:

en: Palestinian Territory
pl: Autonomia Palestyńska

en: Paper
pl: Papier

en: Paper source:
pl: Źródło papieru:

en: Papua New Guinea
pl: Papua Nowa Guinea

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Partial drizzle
pl: Częściowa mżawka

en: Partial dust
pl: Częściowe tumany kurzu

en: Partial dust whirls
pl: Częściowe wirujące tumany kurzu

en: Partial duststorm
pl: Łagodna kurzawa

en: Partial fog
pl: Częściowa mgła

en: Partial funnel clouds
pl: Częściowa trąba powietrzna

en: Partial hail
pl: Częściowy grad

en: Partial haze
pl: Częściowe zamglenie

en: Partial ice crystals
pl: Częściowe kryształki lodowe

en: Partial ice pellets
pl: Częściowe kulki lodowe

en: Partial mist
pl: Częściowa mgiełka

en: Partial precipitation
pl: Częściowe opady

en: Partial rainfall
pl: Częściowe opady deszczu

en: Partial sand
pl: Częściowy piasek

en: Partial sandstorm
pl: Łagodna burza piaskowa

en: Partial small hail
pl: Częściowy gradzik

en: Partial smoke
pl: Częściowy dym

en: Partial snow grains
pl: Częściowe ziarna śniegu

en: Partial snowfall
pl: Częściowe opady śniegu

en: Partial spray
pl: Częściowy pył wodny

en: Partial squall
pl: Łagodna nawałnica

en: Partial tornado
pl: Częściowe tornado

en: Partial volcanic ash
pl: Częściowy popiół wulkaniczny

en: Password
pl: Hasło

en: Paste
pl: Wklej

en: Paste message in the clipboard
pl: Wkleja list ze schowka

en: Paste task from the clipboard
pl: Wkleja zadanie ze schowka

en: Paste the clipboard
pl: Wkleja zawartość schowka

en: Patches of drizzle
pl: Łagodna mżawka

en: Patches of dust
pl: Łagodne tumany kurzu

en: Patches of dust whirls
pl: Łagodne wirujące tumany kurzu

en: Patches of fog
pl: Łagodna mgła

en: Patches of funnel clouds
pl: Łagodna trąba powietrzna

en: Patches of hail
pl: Łagodny grad

en: Patches of haze
pl: Łagodne zamglenie

en: Patches of ice crystals
pl: Łagodne kryształki lodowe

en: Patches of ice pellets
pl: Łagodne kulki lodowe

en: Patches of mist
pl: Łagodna mgiełka

en: Patches of precipitation
pl: Łagodne opady

en: Patches of rain
pl: Łagodny deszcz

en: Patches of sand
pl: Łagodny piasek

en: Patches of small hail
pl: Łagodny gradzik

en: Patches of smoke
pl: Łagodny dym

en: Patches of snow
pl: Łagodny śnieg

en: Patches of snow grains
pl: Łagodne ziarna śniegu

en: Patches of spray
pl: Łagodny pył wodny

en: Patches of volcanic ash
pl: Łagodny popiół wulaniczny

en: Path: %s, Type: %s
pl: Ścieżka: %s, Typ: %s

en: Percent Complete: %i
pl: Procent zakończenia: %i

en: Performing query on unknown header: %s
pl: Wykonywanie zapytania na nieznanym nagłówku: %s

en: Permanently remove all deleted messages from all folders
pl: Trwale usuwa listy oznaczone do usunięcia ze wszystkich folderów

en: Permanently remove all deleted messages from this folder
pl: Trwale usuwa listy oznaczone do usunięcia z bieżącego folderu

en: Permission denied
pl: Brak uprawnień

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Phone List
pl: Lista telefonów

en: Phone Types
pl: Typy telefonów

en: Pick a color
pl: Wybór koloru

en: Play a sound
pl: Odtworzenie dźwięku

en: Play sound:
pl: Odtwarzany dźwięk:

en: Please click "OK" to install the files, or "Cancel" to exit.
pl: Kliknij "OK" aby zainstalować pliki lub "Anuluj" aby zakończyć.

en: Please enter information about the way you will send mail. If you are not sure, ask your system
    administrator or Internet Service Provider.
pl: Podaj informacje o sposobie, w jaki będziesz wysyłać listy. Jeśli nie masz pewności co do tych informacji,
    zapytaj administratora lub dostawcę Internetu (ISP).

en: Please enter information about your incoming mail server below. If you are not sure, ask your system
    administrator or Internet Service Provider.
pl: Podaj informacje o serwerze, z którego odbierasz pocztę. Jeśli nie masz pewności co do tych informacji,
    zapytaj administratora lub dostawcę Internetu (ISP).

en: Please enter the NNTP password for %s@%s
pl: Podaj hasło NNTP dla %s@%s

en: Please enter your %s passphrase
pl: Wprowadź swoje hasło %s

en: Please enter your %s passphrase for %s
pl: Wprowadź swoje hasło %s dla %s

en: Please enter your name and email address below. The "optional" fields below do not need to be filled in,
    unless you wish to include this information in email you send.
pl: Wprowadź poniżej swoje nazwisko i adres e-mail. Pola oznaczone jako "opcjonalne" nie muszą być wypełnione,
    chyba, że chcesz, aby znajdujące się w nich informacje były zawarte w wysyłanych listach.

en: Please enter your password for %s
pl: Podaj swoje hasło dla %s

en: Please indicate the nickname of a certificate to sign with.
pl: Wybierz przydomek związany z certyfikatem, którego chcesz użyć do podpisu.

en: Please select a server.
pl: Wybierz serwer.

en: Please select among the following options
pl: Wybierz spośród poniższych opcji

en: Please select the information that you would like to import:
pl: Wybierz informacje, które chcesz zaimportować:

en: Please wait
pl: Poczekaj chwilę

en: Please wait...
pl: Poczekaj chwilę...

en: Please wait...
    Scanning for existing setups
pl: Poczekaj chwilę...
    Trwa analizowanie istniejącej konfiguracji

en: Pointer to FTP site (%s)
pl: Wskaźnik do witryny FTP (%s)

en: Pointer to local file (%s)
pl: Wskaźnik do lokalnego pliku (%s)

en: Pointer to local file (%s) valid at site "%s"
pl: Wskaźnik do lokalnego pliku (%s) poprawny na witrynie "%s"

en: Pointer to remote data (%s)
pl: Wskaźnik na zdalne dane (%s)

en: Pointer to unknown external data ("%s" type)
pl: Wskaźnik na nieznane zewnętrzne dane (typu "%s")

en: Poland
pl: Polska

en: Portrait
pl: Portret

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Precipitation in the vicinity
pl: Nadchodzące opady

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview the message to be printed
pl: Wyświetla podgląd listu w postaci przygotowanej do druku

en: Preview the printed item
pl: Wyświetla podgląd elementu w postaci przygotowanej do druku

en: Preview:
pl: Podgląd:

en: Previews the calendar to be printed
pl: Wyświetla podgląd kalendarza w postaci przygotowanej do druku

en: Previews the contacts to be printed
pl: Wyświetla podgląd kontaktów w postaci przygotowanej do druku

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Previous Important Message
pl: Poprzedni ważny list

en: Previous Message
pl: Poprzedni list

en: Previous Unread Message
pl: Poprzedni nieprzeczytany list

en: Pri_vate
pl: P_rywatny

en: Prim
pl: Głwn

en: Primary
pl: Główny

en: Primary Email
pl: Główny e-mail

en: Primary Phone
pl: Główny telefon

en: Print
pl: Wydrukuj

en: Print Calendar
pl: Wydrukuj kalendarz

en: Print En_velope...
pl: Wydrukuj _kopertę...

en: Print Envelope
pl: Wydrukuj kopertę

en: Print Item
pl: Wydruk elementu

en: Print Message
pl: Wydruk listu

en: Print Pre_view
pl: Podgląd wyd_ruku

en: Print Preview
pl: Podgląd wydruku

en: Print Setup
pl: Ustawienia wydruku

en: Print Summary
pl: Wydrukuj

en: Print card
pl: Wydrukuj kartę

en: Print cards
pl: Wydrukuj karty

en: Print envelope
pl: Wydrukuj kopertę

en: Print selected contacts
pl: Drukuje zaznaczone kontakty

en: Print summary
pl: Wydrukuj zestawienie

en: Print this calendar
pl: Drukuje zawartość kalendarza

en: Print this item
pl: Drukuje bieżący element

en: Print this message
pl: Drukuje list

en: Print using gray shading
pl: Drukowanie przy użyciu odcieni szarości

en: Print...
pl: Wydrukuj...

en: Printing of Summary failed
pl: Wydrukowanie zestawienia nie powiodło się

en: Printing of message failed
pl: Wydrukowanie listu nie powiodło się

en: Priority
pl: Priorytet

en: Priority: %s
pl: Priorytet: %s

en: Private
pl: Prywatny

en: Prof
pl: Zawd

en: Profession
pl: Zawód

en: Program Alarm Options
pl: Ustawienia alarmu z uruchomieniem programu

en: Progress
pl: Postęp

en: Prompt when sending HTML messages to contacts that don't want them
pl: Potwierdzanie przy wysyłaniu listów w formacie HTML do osób, które ich nie chcą

en: Prompt when sending messages with an _empty subject
pl: Potwierdzanie przy wysyłaniu listu bez _tematu

en: Prompt when sending messages with only _Bcc recipients defined
pl: Potwierdzanie przy wysyłaniu listu tylko z _ukrytymi adresatami (bcc)

en: Properties
pl: Właściwości

en: Properties for "%s"
pl: Właściwości "%s"

en: Properties...
pl: Właściwości...

en: Protocol not supported
pl: Protokół nie jest obsługiwany

en: Pu_blic
pl: Pu_bliczny

en: Public
pl: Publiczny

en: Publish Free/Busy information for this calendar
pl: Poblikuje informację o zajętości na podstawie tego kalendarza

en: QUIT request timed out: %s: non-fatal
pl: Upłynął czas oczekiwania po QUIT: %s: można kontynuować

en: QUIT response error: %s: non-fatal
pl: Błędna odpowiedź na QUIT: %s: można kontynuować

en: Qatar
pl: Katar

en: Qmail maildir
pl: Katalog maildir Qmaila

en: Querying Addressbook...
pl: Sprawdzanie książki adresowej...

en: Question
pl: Pytanie

en: Quoted
pl: Jako cytat

en: Quotes of the Day
pl: Cytaty dnia

en: RCPT TO request timed out: %s: mail not sent
pl: Upłynął czas oczekiwania po RCPT TO: %s: nie wysłano poczty

en: RCPT TO response error: %s: mail not sent
pl: Błędna odpowiedź na RCPT TO: %s: nie wysłano poczty

en: RSET request timed out: %s
pl: Upłynął czas oczekiwania po RSET: %s

en: RSET response error: %s
pl: Błędna odpowiedź na RSET: %s

en: R_efresh time (seconds):
pl: O_kres odświeżania (sekundy):

en: Raging tornado
pl: Rozszalałe tornado

en: Rain
pl: Deszcz

en: Rain in the vicinity
pl: Nadchodzący deszcz

en: Rain showers
pl: Krótkotrwały deszcz

en: Re_fresh Meeting
pl: _Odśwież spotkanie

en: Re_fresh Task
pl: _Odśwież zadanie

en: Re_member this password
pl: _Zapamiętanie hasła

en: Re_move
pl: _Usuń

en: Re_name this Group...
pl: _Zmień nazwę grupy...

en: Read
pl: Przeczytany

en: Really delete account?
pl: Rzeczywiście usunąć konto?

en: Received
pl: Odebrany

en: Receiving Email
pl: Odbieranie poczty

en: Receiving LDAP search results...
pl: Pobieranie wyników wyszukiwania na LDAP...

en: Receiving Mail
pl: Odbieranie poczty

en: Receiving Options
pl: Opcje odbioru

en: Recipients
pl: Lista odbiorców

en: Recipients contain
pl: Lista odbiorców zawiera

en: Reconfigure /%s
pl: Zmiana konfiguracji /%s

en: Reconfiguring folder
pl: Przekonfigurowywanie folderu

en: Reconnecting to %s
pl: Ponowne nawiązywanie połączenia z %s

en: Recurrence
pl: Powtarzalność

en: Recurrence Rule
pl: Reguła powtarzalności

en: Recurring
pl: Powtarzanie

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Refresh List
pl: Odśwież listę

en: Refresh List of Folders
pl: Odświeża listę folderów

en: Refresh _time (seconds):
pl: O_kres odświeżania (sekundy):

en: Refreshing folder
pl: Odświeżanie folderu

en: Regex Match
pl: Dopasowanie wg regexp

en: Regions
pl: Regiony

en: Regular expression compilation failed: %s: %s
pl: Nie powiodła się kompilacja wyrażenia regularnego: %s: %s

en: Reload
pl: Odśwież

en: Reload the view
pl: Odświeża widok

en: Remember this password
pl: Zapamiętanie hasła

en: Remember this password for the remainder of this session
pl: Zapamiętanie tego hasła na czas bieżącej sesji

en: Reminder
pl: Przypominanie

en: Reminders
pl: Przypominanie

en: Removal Complete
pl: Usunięcie zakończone

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove All
pl: Usuń wszystko

en: Remove folder from your list of subscribed folders
pl: Usuwa folder z listy zasubskrybowanych folderów

en: Remove selected items from the attachment list
pl: Usuwa wybrane elementy z listy załączników

en: Remove this shortcut from the shortcut bar
pl: Usuwa skrót z paska skrótów

en: Remove this shortcut group
pl: Usuwa tę grupę skrótów

en: Removing card from LDAP server...
pl: Usuwanie karty z serwera LDAP...

en: Removing folder %s
pl: Usuwanie folderu %s

en: Rename Shortcut Group
pl: Zmiana nazwy grupy skrótów

en: Rename folder
pl: Zmiana nazwy folderu

en: Rename selected shortcut group to:
pl: Zmień nazwę wybranej grupy skrótów na:

en: Rename selected shortcut to:
pl: Zmień nazwę wybranego skrótu na:

en: Rename shortcut
pl: Zmiana nazwy skrótu

en: Rename the "%s" folder to:
pl: Zmiana nazwy folderu "%s" na:

en: Rename this shortcut
pl: Zmienia nazwę skrótu

en: Rename this shortcut group
pl: Zmienia nazwę grupy skrótów

en: Repeat the alarm
pl: Powtarzanie alarmu

en: Replied to
pl: Z odpowiedzią do

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reply to All
pl: Wszystkim

en: Reply to _All
pl: Odpowiedz wszystki_m

en: Reply to _List
pl: Odpowiedz na _listę

en: Reply-To
pl: Odpowiedź do

en: Reply-To:
pl: Odpowiedź do:

en: Repository offline
pl: Repozytorium rozłączone

en: Republic Of Korea
pl: Republika Korei

en: Republic Of Moldova
pl: Republika Mołdawii

en: Requested action aborted: error in processing
pl: Przerwano żądaną czynność: błąd przy przetwarzaniu

en: Requested action not taken: insufficient system storage
pl: Nie wykonano żądanej operacji: brak miejsca w miejscu przechowywania listów

en: Requested action not taken: mailbox name not allowed
pl: Nie wykonano żądanej operacji: niedozwolona nazwa skrzynki

en: Requested action not taken: mailbox unavailable
pl: Nie wykonano żądanej operacji: skrzynka jest niedostępna

en: Requested mail action aborted: exceeded storage allocation
pl: Przerwano żądaną czynność: przekroczony wykorzystany rozmiar

en: Requested mail action not taken: mailbox unavailable
pl: Nie wykonano żądanej operacji na liście: skrzynka jest niedostępna

en: Requested mail action okay, completed
pl: Pomyślnie wykonano żądaną operację na liście

en: Required Information
pl: Wymagane informacje

en: Required Participant
pl: Wymagany uczestnik

en: Required Participants
pl: Wymagani uczestnicy

en: Required People and _One Resource
pl: Wymagani ludzie i j_eden zasób

en: Reset the text to its original size
pl: Przywraca pierwotny rozmiar tekstu

en: Resolving: %s
pl: Wyszukiwanie: %s

en: Resource
pl: Zasób

en: Restarting search.
pl: Ponowne rozpoczynanie wyszukiwania.

en: Resynchronizing with server
pl: Ponowne synchronizowanie z serwerem

en: Retrieving %d message(s)
pl: Pobieranie %d listów

en: Retrieving POP message %d
pl: Pobieranie %d. listu z serwera POP

en: Retrieving POP summary
pl: Pobieranie zestawienia POP

en: Retrieving message %s
pl: Pobieranie listu %s

en: Reverse on even pages
pl: Odwrotnie na stronach parzystych

en: Right:
pl: Prawy:

en: Role
pl: Rola

en: Romania
pl: Rumunia

en: Room
pl: Pomieszczenie

en: Rule name:
pl: Nazwa reguły:

en: Rules
pl: Reguły

en: Run a program
pl: Uruchomienie programu

en: Run program:
pl: Uruchamiany program:

en: Russian Federation
pl: Federacja rosyjska

en: Rwanda
pl: Ruanda

en: S/MIME Encrypt
pl: Szyfrowanie S/MIME

en: S/MIME Sign
pl: Podpis S/MIME

en: SMTP Authentication
pl: Uwierzytelnianie SMTP

en: SMTP Greeting
pl: Powitanie SMTP

en: SMTP mail delivery via %s
pl: Wysyłanie listów za pomocą SMTP poprzez %s

en: SMTP server %s
pl: Serwer SMTP %s

en: SMTP server %s does not support requested authentication type %s
pl: Serwer SMTP %s nie obsługuje wymaganego typu uwierzytelniania %s

en: SMTWTFS
pl: NPWŚCPS

en: S_earch Message...
pl: _Przeszukaj list...

en: S_how full path for folders
pl: _Wyświetlanie pełnych ścieżek folderów

en: S_maller
pl: _Mniejszy

en: S_pouse:
pl: _Małżonek:

en: Sa
pl: So

en: Saint Kitts And Nevis
pl: St Kitts i Nevis

en: Saint Vincent And The Grena-dines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: Sand
pl: Piasek

en: Sand in the vicinity
pl: Nadchodzący piasek

en: Sandstorm
pl: Burza piaskowa

en: Sandstorm in the vicinity
pl: Nadchodząca burza piaskowa

en: Sao Tome And Principe
pl: Sao Tome

en: Saturday
pl: Sobota

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Save
pl: Zapisz

en: Save As
pl: Zapisz jako

en: Save As...
pl: Zapisz jako...

en: Save Attachment
pl: Zapis załącznika

en: Save Contact as VCard
pl: Zapis kontaktu w formacie VCard

en: Save Image as...
pl: Zapisz obraz jako...

en: Save Link as (FIXME)
pl: Zapisz odnośnik jako (FIXME)

en: Save List as VCard
pl: Zapisz listę w formacie VCard

en: Save Message As...
pl: Zapis listu pod podaną nazwą

en: Save Messages As...
pl: Zapis listów pod podaną nazwą

en: Save Search
pl: Zapisz wyszukiwanie

en: Save _As...
pl: Zapisz j_ako...

en: Save _Draft
pl: Zapisz _szkic

en: Save and Close
pl: Zapisz i zamknij

en: Save as VCard
pl: Zapisz w formacie VCard

en: Save as...
pl: Zapisz jako...

en: Save in addressbook
pl: Zapisz w książce adresowej

en: Save in folder...
pl: Zapisz w folderze...

en: Save selected contacts as a VCard.
pl: Zapisuje zaznaczone kontakty w formacie VCard.

en: Save signature
pl: Zapisz podpis

en: Save the contact and close the dialog box
pl: Zapisuje kontakt i zamyka okno dialogowe

en: Save the current file
pl: Zapisuje bieżący plik

en: Save the current file with a different name
pl: Zapisuje bieżący plik pod inną nazwą

en: Save the item and close the dialog box
pl: Zapisuje element i zamyka okno dialogowe

en: Save the list and close the dialog box
pl: Zapisuje listę i zamyka okno dialogowe

en: Save the message as a text file
pl: Zapisuje list w pliku tekstowym

en: Save the message in a specified folder
pl: Zapisuje list w podanym folderze

en: Save this item to disk
pl: Zapisuje bieżący element na dysku

en: Save to Disk...
pl: Zapisz na dysk...

en: Saving %d messsage(s)
pl: Zapisywanie %d listów

en: Saving attachment
pl: Zapisywanie załącznika

en: Saving message to folder
pl: Zapisywanie listu w folderze

en: Scanning %s
pl: Analizowanie %s

en: Scanning directory
pl: Analizowanie katalogu

en: Scanning folders in "%s"
pl: Analizowanie folderów w "%s"

en: Scanning folders under %s on "%s"
pl: Analizowanie folderów pod %s na "%s"

en: Scanning for changed messages
pl: Wyszukiwanie zmodyfikowanych listów

en: Scanning for new messages
pl: Wyszukiwanie nowych listów

en: Scanning root-level folders on "%s"
pl: Analizowanie głównych folderów na "%s"

en: Scattered clouds
pl: Rzadkie chmury

en: Schedule _Meeting
pl: _Zaplanuj spotkanie

en: Schedule a meeting for this item
pl: Planuje spotkanie związane z tym elementem

en: Scheduling
pl: Planowanie

en: Score
pl: Punkty

en: Score Rules
pl: Reguły punktacji

en: Se_nd list to other...
pl: _Wyślij listę do innej osoby...

en: Sear_ch
pl: Wy_szukiwanie

en: Search
pl: Wyszukiwanie

en: Search Editor
pl: Edytor wyszukiwań

en: Search Forward
pl: Wyszukiwanie w przód

en: Search _base:
pl: _Podstawa wyszukiwania:

en: Search for text in the body of the displayed message
pl: Wyszukuje tekst w treści wyświetlanego listu

en: Search s_cope:
pl: _Zakres wyszukiwania:

en: Searching
pl: Wyszukiwanie

en: Searching...
pl: Wyszukiwanie...

en: Sections:
pl: Sekcje:

en: Secure MIME
pl: Bezpieczne MIME

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Seen
pl: Widziany

en: Select All
pl: Zaznacz wszystkie

en: Select Contacts from Addressbook
pl: Wybór kontaktów z książki adresowej

en: Select Filter Log file...
pl: Wybór pliku dziennika komunikatów o filtrowaniu...

en: Select Folder
pl: Wybór folderu

en: Select Importers (step 2 of 3)
pl: Wybór importerów (krok 2 z 3)

en: Select Names
pl: Wybór nazw

en: Select PGP binary
pl: Wybór pliku programu PGP

en: Select _All
pl: Zaznacz w_szystkie

en: Select _Thread
pl: Zaznacz wą_tek

en: Select a File (step 2 of 3)
pl: Wybór pliku (krok 2 z 3)

en: Select a Time Zone
pl: Wybór strefy czasowej

en: Select a destination folder for importing this data
pl: Wybierz folder, do którego powinny zostać zaimportowane te dane

en: Select a file
pl: Wybór pliku

en: Select a time to compare against
pl: Wybór czasu odniesienia

en: Select all and only the messages that are not currently selected
pl: Zaznacza wszystkie listy (i tylko te), które obecnie nie są zaznaczone

en: Select all contacts
pl: Zaznacza wszystkie kontakty

en: Select all messages in the same thread as the selected message
pl: Zaznacza wszystkie listy w bieżącym wątku

en: Select all visible messages
pl: Zaznacza wszystkie widoczne listy

en: Select an Action
pl: Wybór czynności

en: Select folder
pl: Wybór folderu

en: Select the folder that you want to open
pl: Wybierz folder, który chcesz otworzyć

en: Select the folder you want the shortcut to point to:
pl: Wybierz folder, na który ma wskazywać skrót:

en: Selected day (%a %b %d %Y)
pl: Wybrany dzień dzień (%a %d %b %Y)

en: Selected month (%b %Y)
pl: Wybrany miesiąc (%b %Y)

en: Selected week (%s - %s)
pl: Wybrany tydzień (%s - %s)

en: Selected year (%Y)
pl: Wybrany rok (%Y)

en: Selection:
pl: Wybór:

en: Send
pl: Wyślij

en: Send & Receive Mail
pl: Wysyłanie i odbiór poczty

en: Send / Receive
pl: Wyślij / Odbierz

en: Send Free/Busy Information
pl: Wysłanie informacji o zajętości

en: Send HTML Mail?
pl: Wysłanie listu w formacie HTML

en: Send Latest Information
pl: Wysłanie najświeższej informacji

en: Send Message to Contact
pl: Wyślij list do kontaktu

en: Send _Later
pl: Wyślij póź_niej

en: Send _Message to Contact...
pl: Wyślij _list do kontaktu...

en: Send _later
pl: Wyślij póź_niej

en: Send _message to list...
pl: Wyślij _list do listy...

en: Send a mess to the selected contacts.
pl: Wysyła list do wybranych kontaktów

en: Send an email
pl: Wysłanie listu

en: Send anyway?
pl: Czy pomimo tego wysłać?

en: Send message to contact
pl: Wyślij list do kontaktu

en: Send queued mail and retrieve new mail
pl: Wysyła listy w kolejce i pobiera nowe

en: Send selected contacts to another person.
pl: Wysyła zaznaczone kontakty do innej osoby.

en: Send the debugging output of all components to a file.
pl: Zapisuje do pliku informacje dotyczące przebiegu wykonania komponentów.

en: Send the mail in HTML format
pl: Określa, czy list powinien zostać wysłany w formacie HTML

en: Send the message later
pl: Wysyła list później

en: Send this message now
pl: Wysyła list natychmiast

en: Sender
pl: Nadawca

en: Sender contains
pl: Nadawca zawiera

en: Sending "%s"
pl: Wysyłanie "%s"

en: Sending Email
pl: Wysyłanie listów

en: Sending Mail
pl: Wysyłanie listów

en: Sending message
pl: Wysyłanie listu

en: Sending message %d of %d
pl: Wysyłanie %d. listu z %d

en: Sent
pl: Wysłane

en: Sent _messages folder:
pl: Folder z _wysłanymi listami:

en: Sent and Draft Messages
pl: Listy wysłane i szkice

en: September
pl: Wrzesień

en: Ser_ver requires authentication
pl: Serwer wymaga _uwierzytelnienia

en: Server Configuration
pl: Konfiguracja serwera

en: Server Message:
pl: Komunikat serwera:

en: Server Name
pl: Nazwa serwera

en: Server _Type:
pl: _Typ serwera:

en: Server challenge contained invalid "Quality of Protection" token
pl: Wezwanie serwera zawierało niepoprawny token "Quality of Protection" (jakość ochrony)

en: Server challenge invalid
pl: Niepoprawne wezwanie serwera

en: Server challenge too long (>2048 octets)
pl: Zbyt długie wezwanie serwera (>2048 oktetów)

en: Server rejected username
pl: Serwer odrzucił nazwę użytkownika

en: Server rejected username/password
pl: Serwer odrzucił nazwę użytkownika/hasło

en: Server response contained incomplete authorization data
pl: Odpowiedź serwera zawiera niekompletne dane o autoryzacji

en: Server response did not contain authorization data
pl: Odpowiedź serwera nie zawiera danych o autoryzacji

en: Server response does not match
pl: Niepotwierdzona odpowiedź serwera

en: Server response ended too soon.
pl: Odpowiedź serwera zakończyła się zbyt wcześnie.

en: Server unexpectedly disconnected: %s
pl: Serwer nieoczekiwanie przerwał połączenie: %s

en: Server: %s, Type: %s
pl: Serwer: %s, Typ: %s

en: Service closing transmission channel
pl: Usługa zamyka kanał transmisyjny

en: Service not available, closing transmission channel
pl: Usługa nie jest dostępna, zamykanie kanału transmisyjnego

en: Service ready
pl: Usługa gotowa

en: Set Status
pl: Ustaw stan

en: Setting up vfolder: %s
pl: Ustawianie vfolderu: %s

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Setup the page settings for your current printer
pl: Ustala ustawienia strony bieżącej drukarki

en: Seychelles
pl: Szeszele

en: Sh_ow Hidden Messages
pl: Wyświetlanie uk_rytych listów

en: Shading
pl: Cieniowanie

en: Shallow drizzle
pl: Słaba mżawka

en: Shallow dust whirls
pl: Słabe wirujące tumany kurzu

en: Shallow duststorm
pl: Słaba kurzawa

en: Shallow fog
pl: Słaba mgła

en: Shallow funnel cloud
pl: Słaba trąba powietrzna

en: Shallow hail
pl: Słaby grad

en: Shallow haze
pl: Słabe zamglenie

en: Shallow ice pellets
pl: Słabe kulki lodowe

en: Shallow mist
pl: Słaba mgiełka

en: Shallow precipitation
pl: Słabe opady

en: Shallow rain
pl: Słaby deszcz

en: Shallow sandstorm
pl: Słaba burza piaskowa

en: Shallow small hail
pl: Słaby gradzik

en: Shallow smoke
pl: Słaby dym

en: Shallow snow
pl: Słaby śnieg

en: Shallow snow grains
pl: Słabe ziarna śniegu

en: Shallow spray
pl: Słaby pył wodny

en: Shallow volcanic ash
pl: Słaby popiół wulkaniczny

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Show / hide attachments
pl: Wyświetla / ukrywa załączniki

en: Show All
pl: Wyświetl wszystkie

en: Show Details
pl: Wyświetl szczegóły

en: Show Email _Source
pl: Wyświetlanie postaci ź_ródłowej listu

en: Show Full _Headers
pl: Wyświetlanie wszystkich _nagłówków

en: Show Time As
pl: Forma wyświetlania czasu

en: Show _Only Working Hours
pl: Wyświetlanie _tylko godzin roboczych

en: Show _Zoomed Out
pl: Wyświetlanie w p_owiększeniu

en: Show _all tasks
pl: Wyświetlanie _wszystkich zadań

en: Show _attachments
pl: Wyświetlanie _załączników

en: Show _folders from server:
pl: _Wyświetlanie folderów na serwerze:

en: Show _today's tasks
pl: Wyświetlanie _dzisiejszych zadań

en: Show appointment _end times in week and month views
pl: Wyświetlanie _czasów zakończenia terminów w widoku tygodniowym i miesięcznym

en: Show attachments
pl: Przełącza wyświetlanie załączników

en: Show contacts matching the following criteria:
pl: Wyświetlenie kontaktów, odpowiadających następującym kryteriom:

en: Show information about Ximian Evolution
pl: Wyświetla informacje o Ximian Evolution

en: Show message in the normal style
pl: Wyświetla list w zwykły sposób

en: Show message preview window
pl: Wyświetla podgląd listu w wydzielonej części okna

en: Show message with all email headers
pl: Wyświetla list wraz ze wszystkimi nagłówkami

en: Show messages that have been temporarily hidden
pl: Wyświetla listy, które były czasowo ukryte

en: Show one day
pl: Wyświetla jeden dzień

en: Show one month
pl: Wyświetla jeden miesiąc

en: Show one week
pl: Wyświetla jeden tydzień

en: Show only subscribed folders
pl: Wyświetlanie tylko zasubskrybowanych folderów

en: Show temperatures in:
pl: Wyświetlanie temperatur w skali:

en: Show the raw email source of the message
pl: Wyświetla list w surowej, źródłowej postaci

en: Show the shortcuts as large icons
pl: Wyświetla skróty jako duże ikony

en: Show the shortcuts as small icons
pl: Wyświetla skróty jako małe ikony

en: Show the working week
pl: Wyświetla tydzień roboczy

en: Show week _numbers in date navigator
pl: Wyświetlanie _numerów tygodni w przeglądarce dat

en: Showers
pl: Krótkotrwała mżawka

en: Showers of ice crystals
pl: Krótkotrwałe kryształki lodu

en: Showers of ice pellets
pl: Krótkotrwałe kulki lodowe

en: Showers of small hail
pl: Krótkotrwały gradzik

en: Showers of volcanic ash
pl: Krótkotrwały popiół wulkaniczny

en: Showers, type unknown
pl: Krótkotrwałe opady

en: Sign this message with your PGP key
pl: Podpisuje list za pomocą klucza PGP

en: Sign this message with your S/MIME Signature Certificate
pl: Podpisuje list za pomocą certyfikatu podpisującego S/MIME

en: Signature file:
pl: Plik z podpisem:

en: Signing is not supported by this cipher
pl: Ten rodzaj szyfrowania nie obsługuje podpisywania

en: Simplified
pl: Uproszczony

en: Since the contact list you are sending to is configured to hide the list's addresses, this message will contain only Bcc recipients.
pl: Ponieważ lista kontaktów, do której wysyłasz, jest skonfigurowana tak, aby ukrywać adresy jej członków, list zawierał będzie tylko ukrytych adresatów (bcc).

en: Singapore
pl: Singapur

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size (kB)
pl: Rozmiar (KB)

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Small hail
pl: Gradzik

en: Small hail in the vicinity
pl: Nadchodzący gradzik

en: Small hailstorm
pl: Mała burza gradowa

en: Smoke
pl: Dym

en: Smoke in the vicinity
pl: Nadchodzący dym

en: Smoke with wind
pl: Dym z wiatrem

en: Snoo_ze
pl: _Uśpij

en: Snooze time (minutes)
pl: Czas uśpienia (minuty)

en: Snow
pl: Śnieg

en: Snow grain showers
pl: Krótkotrwałe ziarna śniegu

en: Snow grains
pl: Ziarna śniegu

en: Snow grains in the vicinity
pl: Nadchodzące ziarna śniegu

en: Snow in the vicinity
pl: Nadchodzący śnieg

en: Snow showers
pl: Krótkotrwały śnieg

en: Snowstorm
pl: Burza śnieżna

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: Some of your mail settings seem corrupt, please check that everything is in order.
pl: Wygląda na to, że część twoich ustawień poczty została uszkodzona. Upewnij się, że wszystko jest na miejscu.

en: Source
pl: Źródło

en: Source Account
pl: Konto źródłowe

en: Source Information
pl: Informacje o źródle

en: Sources
pl: Źródła

en: South
pl: Południe

en: South - Southeast
pl: Południe - południowy wschód

en: South - Southwest
pl: Południe - południowy zachód

en: South Africa
pl: Południowa Afryka

en: South Georgia And The South Sandwich Islands
pl: Południowa Georgia i Sandwich Południowy

en: Southeast
pl: Południowy wschód

en: Southwest
pl: Południowy zachód

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Special Folders
pl: Foldery specjalne

en: Specific header
pl: Określony nagłówek

en: Specify a folder to copy folder "%s" into:
pl: Wybierz folder, do którego chcesz skopiować "%s":

en: Specify a folder to move folder "%s" into:
pl: Wybierz folder, do którego chcesz przenieść "%s":

en: Specify where to create the folder:
pl: Określ miejsce stworzenia folderu:

en: Spool `%s' does not exist or is not a regular file
pl: Kolejka "%s" nie istnieje lub nie jest zwykłym plikiem

en: Spool folders cannot be deleted
pl: Nie można usuwać folderów kolejek

en: Spool folders cannot be renamed
pl: Nie można zmieniać nazw folderów kolejek

en: Spool mail file %s
pl: Plik %s z kolejką listów

en: Spouse
pl: Małżonek

en: Spray
pl: Pył wodny

en: Spray in the vicinity
pl: Nadchodzący pył wodny

en: Squall
pl: Nawałnica

en: Squall in the vicinity
pl: Nadchodząca nawałnica

en: St. Helena
pl: Święta Helena

en: St. Pierre And Miquelon
pl: Saint-Pierre i Miquelon

en: Sta_rt Date:
pl: Cza_s rozpoczęcia:

en: Sta_rt of day:
pl: Początek _dnia:

en: Standard Unix mbox
pl: Standardowy uniksowy plik mbox

en: Standard Unix mbox spools
pl: Standardowe uniksowe kolejki mbox

en: Start Date
pl: Data rozpoczęcia

en: Start mail input; end with <CRLF>.<CRLF>
pl: Rozpocznij wprowadzanie listu; zakończ poprzez <CRLF>.<CRLF>

en: Start on a new page
pl: Rozpoczynana na nowej stronie

en: Starting Intelligent Importers
pl: Uruchamianie inteligentnych importerów

en: Starting import
pl: Rozpoczynanie importowania

en: Starting:
pl: Początek:

en: Status
pl: Stan

en: Status:
pl: Stan:

en: Status: %s
pl: Stan: %s

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Stop Loading
pl: Zatrzymuje wczytywanie

en: Stop Processing
pl: Zatrzymanie przetwarzania

en: Store root %s is not a regular directory
pl: Lokalizacja nadrzędna miejsca przechowywania %s nie jest zwykłym katalogiem

en: Store root %s is not an absolute path
pl: Lokalizacja nadrzędna miejsca przechowywania %s nie jest ścieżką bezwzględną

en: Storing folder
pl: Zapisywanie folderu

en: Storing folder '%s'
pl: Zapisywanie folderu "%s"

en: Style name:
pl: Nazwa stylu:

en: Su
pl: Ni

en: Su_mmary:
pl: Z_estawienie:

en: Su_n
pl: _Nie

en: Sub
pl: Podrzędne

en: Subject
pl: Temat

en: Subject contains
pl: Temat zawiera

en: Subject does not contain
pl: Temat nie zawiera

en: Subject is %s
pl: Tematem jest %s

en: Subject:
pl: Temat:

en: Submit Bug Report
pl: Wyślij zgłoszenie błędu

en: Submit _Bug Report
pl: Wyślij zgłoszenie _błędu

en: Submit a bug report using Bug Buddy
pl: Wysyła zgłoszenie błędu za pomocą Bug Buddy

en: Subscribe
pl: Zapisz

en: Subscribe or unsubscribe to folders on remote servers
pl: Pozwala za zasubskrybowanie lub odsubskrybowanie folderów na zdalnych serwerach

en: Subscribing to folder "%s"
pl: Subskrybowanie folderu "%s"

en: Success
pl: Sukces

en: Suggest automatic display of attachment
pl: Sugerowanie automatycznego wyświetlenia załącznika

en: Summary
pl: Zestawienie

en: Summary Settings
pl: Ustawienia zestawienia

en: Summary and folder mismatch, even after a sync
pl: Niezgodność folderu z zestawieniem, nawet po synchronizacji

en: Summary contains
pl: Zestawienie zawiera

en: Summary:
pl: Zestawienie:

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Suriname
pl: Surinam

en: Svalbard And Jan Mayen Islands
pl: Wyspy Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
pl: Suazi

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Syncing folder
pl: Synchronizowanie folderu

en: Syncing folders
pl: Synchronizowanie folderów

en: Syntax error in parameters or arguments
pl: Błąd składniowy wśród parametrów lub argumentów

en: Syntax error, command unrecognized
pl: Błąd składniowy. Nie rozpoznano polecenia.

en: System status, or system help reply
pl: Stan systemu lub odpowiedź z pomocą systemową

en: TTY/TDD
pl: TTy/TDD

en: T_hu
pl: _Czw

en: T_ue
pl: _Wto

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Tas_ks due today:
pl: Zadania na _dziś:

en: Task
pl: Zadanie

en: Task - %s
pl: Zadanie - %s

en: Task Cancellation
pl: Anulowanie zadania

en: Task Completed: <b>
pl: Zadanie ukończone: <b>

en: Task Due: <b>
pl: Zadanie na: <b>

en: Task Information
pl: Informacje o zadaniu

en: Task Proposal
pl: Propozycja zadania

en: Task Reply
pl: Odpowiedź na zadanie

en: Task Update
pl: Aktualizacja zadania

en: Task Update Request
pl: Zwrócenie się o aktualizację zadania

en: Task begins: <b>
pl: Czas rozpoczęcia zadania: <b>

en: Task information
pl: Informacja o zadaniu

en: Task sort
pl: Porządek zadań

en: Tasks
pl: Zadania

en: Tasks
pl: Zadania

en: Tasks Settings...
pl: Ustawienia zadań...

en: Telex
pl: Teleks

en: Temporarily hide all messages that have already been read
pl: Czasowo ukrywa listy, które zostały przeczytane

en: Temporarily hide the selected messages
pl: Czasowo ukrywa zaznaczone listy

en: Temporary authentication failure
pl: Chwilowe niepowodzenie przy uwierzytelnianiu

en: Tentative
pl: Próbnie zaakceptowane

en: Tentatively Accepted
pl: Próbna akceptacja

en: Tentatively accept
pl: Próbna akceptacja

en: Text Si_ze
pl: _Rozmiar tekstu

en: Th
pl: Cz

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: That person is already attending the meeting!
pl: Ta osoba już uczestniczy w spotkaniu!

en: The Evolution component that handles folders of type "%s"
    has unexpectedly quit. You will need to quit Evolution and restart
    in order to access that data again.
pl: Komponent Evolution obsługujący foldery typu "%s"
    nieoczekiwanie zakończył działanie. Aby ponownie uzyskać dostęp do
    danych, należy zakończyć Evolution, a następnie uruchomić ponownie.

en: The Evolution groupware suite
pl: Evolution - pakiet do pracy grupowej

en: The Evolution shell.
pl: Powłoka Evolution.

en: The GNOME Pilot tools do not appear to be installed on this system.
pl: W systemie nie jest zainstalowany GNOME Pilot tools.

en: The Personal Addressbook Server
pl: Osobisty serwer książki adresowej

en: The Personal Calendar Server; calendar factory
pl: Osobisty serwer książki adresowej; generator kalendarza

en: The URI of the tasks folder to display
pl: URI folderu zadań, który należy wyświetlić

en: The URI that the Folder Browser will display
pl: URI które ma wyświetlić przeglądarka katalogów

en: The URI that the calendar will display
pl: URI wyświetlany przez kalendarz

en: The attachment does not contain a valid calendar message
pl: Załącznik nie zawiera poprawnego komunikatu kalendarza

en: The attachment has no viewable calendar items
pl: Załącznik nie zawiera dających się wyświetlić elementów kalendarza

en: The changed email or name of this contact already
    exists in this folder.  Would you like to add it anyway?
pl: Folder zawiera już kontakt o tej samej nazwie lub adresie e-mail.
    Czy pomimo tego chcesz go dodać?

en: The date must be entered in the format: 
    
    %s
pl: Data musi być podana w formacie: 
    
    %s

en: The directory `%s' exists but is not the
    Evolution directory.  Please move it in order
    to allow installation of the Evolution user files.
pl: Katalog "%s" istnieje, lecz nie jest katalogiem
    Evolution. Przenieś go w inne miejsce, aby umożliwić
    instalację plików użytkownika Evolution.

en: The encryption certificate for "%s" does not exist.
pl: Certyfikat szyfrujący dla "%s" nie istnieje.

en: The file `%s' is not a directory.
    Please move it in order to allow installation
    of the Evolution user files.
pl: Plik "%s" nie jest katalogiem
    Przenieś go w inne miejsce, aby umożliwić
    instalację plików użytkownika Evolution.

en: The folder appears to be irrecoverably corrupted.
pl: Folder jest uszkodzony w sposób uniemożliwiający naprawę.

en: The folder is not empty
pl: Folder nie jest pusty

en: The following connections are currently active:
pl: Obecnie aktywne są następujące połączenia:

en: The following vFolder(s):
    %sUsed the removed folder:
        '%s'
    And have been updated.
pl: Poniższe vFoldery:
    %sUżywały usuniętego folderu:
       "%s"
    I zostały zaktualizowane.

en: The geographical position must be entered in the format: 
    
    45.436845,125.862501
pl: Położenie geograficzne musi być podane w formacie: 
    
    45.436845,125.862501

en: The information below is required in order to add an addressbook.
pl: W celu dodania książki adresowej potrzebne są poniższe informacje.

en: The item could not be sent!
pl: Nie można wysłać elementu!

en: The journal entry has changed. Send an updated version?
pl: Wpis dziennika został zmieniony. Czy wysłać aktualną wersję?

en: The meeting information has changed. Send an updated version?
pl: Informacje o spotkaniu zostały zmienione. Czy wysłać aktualną wersję?

en: The meeting status has changed. Send an updated version?
pl: Termin spotkania został zmieniony. Czy wysłać aktualną wersję?

en: The message contains only unsupported requests.
pl: Lista zawiera tylko nieobsługiwane żądania.

en: The message does not appear to be properly formed
pl: Forma listu jest niepoprawna

en: The message's date will be compared against
    a time relative to when the filter is run;
    "a week ago", for example.
pl: Data listu będzie porównywana z czasem podanym
    jako względny do czasu zastosowania filtra, np.
    "tydzień temu".

en: The message's date will be compared against
    the time that you specify here.
pl: Data listu będzie porównywana z czasem podanym
    poniżej.

en: The message's date will be compared against
    whatever the time is when the filter is run
    or vfolder is opened.
pl: Data listu będzie porównywana z czasem
    zastosowania filtra.

en: The method required to load `%s' is not supported
pl: Metoda wymagana do odczytu "%s" nie jest obsługiwana

en: The method required to load `%s' is not supported; no items from the calendar folder will be migrated to the tasks folder.
pl: Metoda wymagana do odczytu "%s" nie jest obsługiwana. Nie przeniesiono żadnych elementów z folderu kalendarza do folderu zadań.

en: The method required to open `%s' is not supported
pl: Metoda wymagana do otwarcia "%s" nie jest obsługiwana

en: The name or email address of this contact already exists
    in this folder.  Would you like to add it anyway?
pl: Folder zawiera już kontakt o tym samym nazwisku lub adresie e-mail.
    Czy pomimo tego chcesz go dodać?

en: The parent folder is not allowed to contain subfolders
pl: Folder nadrzędny nie może zawierać folderów podrzędnych

en: The percent value must be between 0 and 100, inclusive
pl: Wartość procentowa musi się zawierać w przedziale od 0 do 100 włącznie

en: The signature certificate for "%s" does not exist.
pl: Certyfikat podpisu dla "%s" nie istnieje.

en: The specified folder cannot be modified or removed
pl: Nie można zmodyfikować ani usunąć podanego folderu

en: The specified folder name is not valid: %s
pl: Podana nazwa folderu nie jest poprawna: %s

en: The specified folder type is not valid
pl: Podany typ folderu nie jest poprawny

en: The specified folder was not found
pl: Nie odnaleziono określonego folderu

en: The specified type is not supported in this storage
pl: Podany typ nie jest obsługiwany dla tego miejsca przechowywania

en: The task information has changed. Send an updated version?
pl: Informacje o zadaniu zostały zmienione. Czy wysłać aktualną wersję?

en: The time must be in the format: %s
pl: Czas musi być podany w formacie: %s

en: The type of the selected folder is not valid for
    the requested operation.
pl: Typ wybranego folderu nie jest poprawny w odniesieniu
    do żądanej operacji.

en: Then
pl: Podejmowane czynności

en: There is no importer that is able to handle
    %s
pl: Żaden z importerów nie potrafi obsłużyć pliku
    %s

en: Thick fog
pl: Gęsta mgła

en: Thick funnel cloud
pl: Gęsta trąba powietrzna

en: Thick haze
pl: Gęste zamglenie

en: Thick mist
pl: Gęsta mgiełka

en: Thick smoke
pl: Gęsty dym

en: Thick volcanic ash
pl: Gęsty popiół wulkaniczny

en: Thin smoke
pl: Rzadki dym

en: This appointment contains recurrences that Evolution cannot edit.
pl: Termin zawiera powtórzenia, których nie można zmieniać za pomocą Evolution.

en: This contact belongs to these categories:
pl: Ten kontakt przynależy do następujących kategorii:

en: This event has been changed.
pl: Zdarzenie zostało zmienione.

en: This event has been deleted.
pl: Zdarzenie zostało usunięte.

en: This folder cannot contain messages.
pl: Ten folder nie może zawierać listów.

en: This information is not required for most ldap servers.
pl: W przypadku większości serwerów LDAP te informacje nie są potrzebne.

en: This information is used by your ldap server to specify which nodes are used in a search. Contact your server administrator for more information.
pl: Ta informacja jest używana przez serwer LDAP do określenia węzłów wykorzystywanych w wyszukiwaniu. Aby uzystać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem systemu.

en: This is a digitally signed message part
pl: To jest część listu podpisana cyfrowo

en: This is a provider for reading from and posting toUSENET newsgroups.
pl: To jest dostawca pozwalający na odczyt i wysyłanie na grupy nowin USENET.

en: This is an email reminder, but Evolution does not yet support this kind of reminders.  You will not be able to edit the options for this reminder.
pl: To jest przypomnienie za pomocą listu, lecz Evolution nie obsługuje jeszcze tego typu przypomnień, więc modyfikacja jego opcji nie będzie możliwa.

en: This is an encrypted message part
pl: To jest zaszyfrowana część listu

en: This is the _mailing address
pl: _To jest adres pocztowy

en: This is the base node for all your searches on the ldap server. Contact your server administrator for more information.
pl: To jest węzeł bazowy dla wszystkich wyszukiwań na serwerze LDAP. Aby uzystać więcej informacji, skontaktuj się z administratorem systemu.

en: This is the method evolution will use to authenticate you.  Note that setting this to "Email Address" requires anonymous access to your ldap server.
pl: Jest to metoda, która zostanie użyta przez Evolution przy uwierzytelnianiu. Zwróć uwagę na fakt, że ustawienie jej na "Adres e-mail" wymaga anonimowego dostępu do serwera LDAP.

en: This is the name of the server where your addressbook is located.
pl: To jest nazwa serwera, na którym zlokalizowana jest książka adresowa.

en: This is the port that your ldap server uses.
pl: To jest numer portu, wykorzystywanego przez serwer LDAP.

en: This journal entry has been changed.
pl: Wpis dziennika został zmieniony.

en: This journal entry has been deleted.
pl: Wpis dziennika został usunięty.

en: This message contains invalid recipients:
pl: Ten list zawiera niepoprawnych adresatów:

en: This message contains only Bcc recipients.
pl: Ten list zawiera tylko ukrytych adresatów (bcc)

en: This message has no subject.
    Really send?
pl: List nie zawiera tematu.
    Rzeczywiście wysłać?

en: This message has not been sent.
    
    Do you wish to save your changes?
pl: List nie został wysłany.
    
    Czy chcesz zapisać zmiany?

en: This message is digitally signed and has been found to be authentic.
pl: List został podpisany cyfrowo i potwierdzono jego autentyczność.

en: This message is digitally signed but can not be proven to be authentic.
pl: List został podpisany cyfrowo lecz nie potwierdzono jego autentyczności.

en: This message is digitally signed. Click the lock icon for more information.
pl: List został podpisany cyfrowo. Kliknij ikonę kłódki, aby uzyskać więcej informacji.

en: This message is not currently available
pl: Ten list jest obecnie niedostępny

en: This name will be used to identify your account. It is for display purposes only.
pl: Ta nazwa będzie wykorzystywana do identyfikacji konta. Jest ona przeznaczona tylko do wyświetlania.

en: This new version of Evolution needs to install additional files
    into your personal Evolution directory
pl: Uruchomiona właśnie nowa wersja Evolution wymaga zainstalowania
    dodatkowych plików w osobistym katalogu Evolution

en: This operation will permanently erase all messages marked as deleted. If you continue, you will not be able to recover these messages.
    
    Really erase these messages?
pl: Wykonanie tej operacji spowoduje trwałe usunięcie wszystkich listów oznaczonych do usunięcia. W przypadku kontynuowania operacji późniejsze odzyskanie listów nie będzie możliwe.
    
    Czy rzeczywiście usunąć te listy?

en: This option will authenticate with the NNTP server using a plaintext password.
pl: Przy tej opcji uwierzytelnianie na serwerze NNTP będzie przeprowadzane z użyciem hasła w postaci czystego tekstu.

en: This option will authorise a POP connection before attempting SMTP
pl: Ta opcja spowoduje uwierzytelnienie połączenia POP przed wykorzystaniem SMTP

en: This option will connect to the IMAP server using a plaintext password.
pl: Przy tej opcji połączenie z serwerem IMAP nastąpi przy użyciu hasła w postaci czystego tekstu.

en: This option will connect to the POP server using a plaintext password. This is the only option supported by many POP servers.
pl: Przy tej opcji uwierzytelnianie na serwerze POP będzie przeprowadzane z użyciem hasła w postaci czystego tekstu. Wiele serwerów POP obsługuje tylko tę opcję.

en: This option will connect to the POP server using an encrypted password via the APOP protocol. This may not work for all users even on servers that claim to support it.
pl: Przy tej opcji uwierzytelnianie na serwerze POP będzie przeprowadzane przy użyciu protokołu APOP. Może on nie funkcjonować dla wszystkich użytkowników, nawet, jeśli serwer teoretycznie obsługuje protokół.

en: This option will connect to the server using Kerberos 4 authentication.
pl: Opcja ta spowoduje łączenie z serwerem przy wykorzystaniu uwierzytelniania Kerberos 4.

en: This option will connect to the server using a secure CRAM-MD5 password, if the server supports it.
pl: Przy tej opcji połączenie z serwerem nastąpi przy użyciu hasła CRAM-MD5, o ile będzie ono obsługiwane przez serwer.

en: This option will connect to the server using a secure DIGEST-MD5 password, if the server supports it.
pl: Przy tej opcji połączenie z serwerem nastąpi przy użyciu hasła DIGEST-MD5, o ile będzie ono obsługiwane przez serwer.

en: This option will connect to the server using a simple password.
pl: Przy tej opcji połączenie z serwerem nastąpi przy użyciu hasła w postaci czystego tekstu.

en: This option will connect to the server using an anonymous login.
pl: Przy tej opcji łączenie z serwerem nastąpi przy użyciu anonimowego konta.

en: This response is not from a currentattendee.  Add as an attendee?
pl: Odpowiedź nie pochodzi odaktualnego uczestnika. Czy dodać nadawcę jako uczestnika?

en: This signature has been changed, but hasn't been saved.
    
    Do you wish to save your changes?
pl: Podpis został zmieniony, lecz zmiany nie są zapisane.
    
    Czy chcesz je zapisać?

en: This task has been changed.
pl: Zadanie zostało zmienione.

en: This task has been deleted.
pl: Zadanie zostało usunięte.

en: This version of Evolution does not have LDAP support
    compiled in to it.  If you want to use LDAP in Evolution
    you must compile the program from the CVS sources after
    retrieving OpenLDAP from the link below.
pl: Używana kopia Evolution została skompilowana bez obsługi LDAP.
    Aby móc wykorzystać LDAP, należy pobrać OpenLDAP spod podanego
    poniżej adresu i ponownie skompilować Evolution ze źródeł.

en: This will connect to the POP server and use Kerberos 4 to authenticate to it.
pl: Przy tej opcji uwierzytelnianie na serwerze POP będzie przeprowadzane przy użyciu Kerberosa 4 .

en: Threaded Message list
pl: Przełącza grupowanie listów w wątki

en: Thunderous duststorm
pl: Ogłuszająca kurzawa

en: Thunderous sandstorm
pl: Ogłuszająca burza piaskowa

en: Thunderous smoke
pl: Ogłuszający dym

en: Thunderous squall
pl: Ogłuszająca nawałnica

en: Thunderous tornado
pl: Ogłuszające tornado

en: Thunderous volcanic ash
pl: Ogłuszający popiół wulkaniczny

en: Thunderstorm
pl: Burza

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Time
pl: Czas

en: Time Zones
pl: Strefy czasowe

en: Time _zone:
pl: Strefa c_zasowa:

en: Time di_visions:
pl: Prze_działy czasu:

en: Time format:
pl: Format czasu:

en: Timed out trying to get lock file on %s. Try again later.
pl: Upłynął czas przeznaczony na uzyskanie blokady pliku %s. Spróbuj ponownie później.

en: Timezone
pl: Strefa czasowa

en: Title
pl: Tytuł

en: To
pl: Dla

en: To:
pl: Dla:

en: Today
pl: Dziś

en: Today %l:%M %p
pl: Dziś %k:%M

en: Toggle
pl: Przełącz

en: Toggle whether to show the folder bar
pl: Przełącza wyświetlanie paska folderów

en: Toggle whether to show the shortcut bar
pl: Przełącza wyświetlanie paska skrótów

en: Toggle whether we are working offline.
pl: Przełącza pomiędzy trybami pracy z podłączeniem i bez podłączenia do sieci.

en: Toggles whether the BCC field is displayed
pl: Przełącza wyświetlanie pola BCC

en: Toggles whether the CC field is displayed
pl: Przełącza wyświetlanie pola CC

en: Toggles whether the From chooser is displayed
pl: Przełącza wyświetlanie listy wyboru w polu Od

en: Toggles whether the Reply-To field is displayed
pl: Przełącza wyświetlanie pola Odpowiedź do (Reply-To)

en: Top:
pl: Górny:

en: Tornado in the vicinity
pl: Nadchodzące tornado

en: Traditional
pl: Tradycyjny

en: Transaction failed
pl: Transakcja nie powiodła się

en: Trash
pl: Śmietnik

en: Trinidad And Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Trying to edit a vfolder '%s' which doesn't exist.
pl: Próba zmodyfikowania vfoldera "%s", który nie istnieje

en: Tu
pl: Wt

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkish
pl: Turecki

en: Turks And Caicos Islands
pl: Turks i Caicos

en: Type
pl: Typ

en: Type an email address or drag a contact into the list below:
pl: Wprowadź adres e-mail lub przeciągnij kontakt do poniższej listy:

en: Type:
pl: Typ:

en: Type: %s
pl: Typ: %s

en: U.S. Virgin Islands
pl: Amerykańskie Wyspy Dziewicze

en: URL '%s' needs a host component
pl: W URL-u "%s" wymagana jest nazwa komputera

en: URL '%s' needs a path component
pl: W URL-u "%s" wymagana jest ścieżka

en: URL '%s' needs a username component
pl: W URL-u "%s" wymagana jest nazwa użytkownika

en: US-Letter
pl: Listowy-US

en: USENET News via %s
pl: Nowiny USENET za pośrednictwem %s

en: USENET news
pl: Nowiny USENET

en: Uganda
pl: Kanada

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Ukrainian
pl: Ukraiński

en: Un-delete the selected messages
pl: Cofa oznaczenie do usunięcia dla wszystkich zaznaczonych listów

en: Unable to add message to summary: unknown reason
pl: Nie można dodać listu do zestawienia: przyczyna nieznana

en: Unable to authenticate to IMAP server.
    %s
pl: Nie można dokonać uwierzytelnienia na serwerze IMAP.
    %s

en: Unable to authenticate to SMTP server.
    %s
pl: Nie można dokonać uwierzytelnienia na serwerze SMTP.
    %s

en: Unable to connect to LDAP server.
pl: Nie można nawiązać połączenia z serwerem LDAP.

en: Unable to connect to POP server.
    Error sending password: %s
pl: Nie można nawiązać połączenia z serwerem POP.
    Wystąpił błąd przy wysyłaniu hasła: %s

en: Unable to connect to POP server.
    Error sending username: %s
pl: Nie można nawiązać połączenia z serwerem POP.
    Wystąpił błąd przy wysyłaniu nazwy użytkownika: %s

en: Unable to connect to POP server.
    No support for requested authentication mechanism.
pl: Nie można nawiązać połączenia z serwerem POP.
    Brak obsługi wymaganego mechanizmu uwierzytelniania.

en: Unable to create output file: %s
     %s
pl: Nie można stworzyć pliku wyjściowego: %s
     %s

en: Unable to load grouplist file for %s: %s
pl: Nie można odczytać pliku z listą grup dla %s: %s

en: Unable to obtain current version!
pl: Nie można uzyskać bieżącej wersji!

en: Unable to open addressbook
pl: Nie można otworzyć książki adresowej

en: Unable to open or create .newsrc file for %s: %s
pl: Nie można otworzyć lub stworzyć pliku .newsrc dla %s: %s

en: Unable to open spool folder
pl: Nie można otworzyć folderu kolejki

en: Unable to open the drafts folder for this account.
    Would you like to use the default drafts folder?
pl: Nie można otworzyć folderu poczty roboczej, związanego z tym kontem.
    Czy chcesz zamiast tego wykorzystać domyślny folder Poczta robocza?

en: Unable to process spool folder
pl: Nie można przetworzyć folderu kolejki

en: Unable to retrieve message from editor
pl: Nie można pobrać listu z edytora

en: Unable to save grouplist file for %s: %s
pl: Nie można zapisać pliku z listą grup dla %s: %s

en: Unable to seek on file: %s
    %s
pl: Nie można zmienić położenia w pliku: %s
    %s

en: Unable to truncate file: %s
    %s
pl: Nie można przyciąć pliku: %s
    %s

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: Unexpected OK response from IMAP server: %s
pl: Nieoczekiwana odpowiedź OK od serwera IMAP: %s

en: Unexpected response from IMAP server: %s
pl: Nieoczekiwana odpowiedź od serwera IMAP: %s

en: Unexpected response from POP server: %s
pl: Nieoczekiwana odpowiedź od serwera POP: %s

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Zjednoczone Królestwo

en: United Republic Of Tanzania
pl: Zjednoczona REpublika Tanzanii

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: United States Minor Outlying Islands
pl: Oddalone drobne wyspy Stanów Zjednoczonych

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown Alarm Options
pl: Ustawienia nieznanego alarmu

en: Unknown action to be performed
pl: Wykonanie nieznanej czynności

en: Unknown authentication state.
pl: Nieznany stan uwierzytelnienia.

en: Unknown character set: %s
pl: Nieznany zestaw znaków: %s

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown error: %s
pl: Nieznany błąd: %s

en: Unknown precipitation
pl: Nieznane opady

en: Unknown thunderstorm
pl: Nieznana burza

en: Unmatched
pl: Niedopasowane

en: Unnamed Contact
pl: Kontakt bez nazwy

en: Unnamed Contact List
pl: Lista kontaktów bez nazwy

en: Unseen
pl: Niewidziany

en: Unsubscribe
pl: Wypisz

en: Unsubscribing to folder "%s"
pl: Odsubskrybowywanie folderu "%s"

en: Unsupported operation
pl: Nieobsługiwana operacja

en: Unsupported operation: append message: for %s
pl: Nieobsługiwana operacja: dołączenie listu: typ %s

en: Unsupported operation: search by expression: for %s
pl: Nieobsługiwana operacja: wyszukiwanie według wyrażenia: typ %s

en: Unsupported operation: search by uids: for %s
pl: Nieobsługiwana operacja: wyszukiwanie według uid: dla %s

en: Unsupported schema
pl: Nieobsługiwany schemat

en: Unsupported type
pl: Nieobsługiwany typ

en: Untitled
pl: Bez nazwy

en: Untitled Message
pl: List bez nazwy

en: Untitled appointment
pl: Termin pozbawiony nazwy

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Update complete
pl: Aktualizacja zakończona

en: Update respondent status
pl: Pobranie stanu wezwanej osoby

en: Updated
pl: Aktualizacja

en: Updating objects
pl: Aktualizowanie obiektów

en: Updating vfolders for uri: %s
pl: Aktualizowanie vfolderów pod uri: %s

en: Updating...
pl: Aktualizowanie...

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Use s_ecure connection (SSL)
pl: Wykorzystanie bezpiecznego połączenia (_SSL)

en: Use the left mouse button to zoom in on an area of the map and select a time zone.
     Use the right mouse button to zoom out.
pl: Za pomocą lewego przycisku myszy możesz powiększyć fragment mapy i wybrać strefę czasową.
    Przyciśnięcie prawego przycisku przywraca zwykłe powiększenie.

en: User canceled operation.
pl: Operacja anulowana przez użytkownika.

en: User not local; please try <forward-path>
pl: Użytkownik nie jest lokalny; spróbuj <forward-path>

en: User not local; will forward to <forward-path>
pl: Użytkownik nie jest lokalny; przesłanie do <forward-path>

en: VCard for %s
pl: Plik VCard z pozycją %s

en: VFolder on Mailing List
pl: VFolder w oparciu o listę dyskusyjną

en: VFolder on Mailing List (%s)
pl: VFolder w oparciu o listę dyskusyjną (%s)

en: VFolder on Mailing _List
pl: VFolder w oparciu o _listę dyskusyjną

en: VFolder on Mailing _List...
pl: VFolder w oparciu o _listę dyskusyjną...

en: VFolder on Se_nder
pl: VFolder w oparciu o _nadawcę

en: VFolder on Se_nder...
pl: VFolder w oparciu o _nadawcę...

en: VFolder on _Recipients
pl: VFolder w oparciu o _odbiorców

en: VFolder on _Recipients...
pl: VFolder w oparciu o _odbiorców...

en: VFolder on _Subject
pl: VFolder w oparciu o _temat

en: VFolder on _Subject...
pl: VFolder w oparciu o _temat...

en: VFolders
pl: VFoldery

en: Variable
pl: Zmienny

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Verifying is not supported by this cipher
pl: Ten rodzaj szyfrowania nie obsługuje weryfikacji

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: View Inline
pl: Wyświetl na miejscu

en: View Inline (via %s)
pl: Wyświetl na miejscu (za pomocą programu %s)

en: View the selected folder
pl: Wyświetla zaznaczony folder

en: Virtual Folder _Editor...
pl: _Edytor wirtualnych folderów...

en: Virtual Folders
pl: Wirtualne foldery

en: Virtual Trash
pl: Wirtualny śmietnik

en: Virtual Trash folder
pl: Folder wirtualnego śmietnika

en: Virtual folder email provider
pl: Dostarczyciel poczty dla folderów wirtualnych

en: Volcanic ash
pl: Popiół wulkaniczny

en: Volcanic ash in the vicinity
pl: Nadchodzący popiół wulkaniczny

en: Waiting for connection to LDAP server...
pl: Oczekiwanie na połączenie z serwerem LDAP...

en: Waiting...
pl: Oczekiwanie...

en: Wallis And Futuna Islands
pl: Wyspy Wallis i Futuna

en: Wants to receive _HTML mail
pl: Chce otrzymywać listy w HTML-u

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Warning!
pl: Ostrzeżenie!

en: Warning: Modified Message
pl: Uwaga: Zmodyfikowany list

en: We
pl: Śr

en: We were unable to open this addressbook.  Please check that the
    path exists and that you have permission to access it.
pl: Nie można otworzyć tej książki adresowej. Upewnij się, że ścieżka
    ustnieje oraz że ma ustawione odpowiednie uprawnienia.

en: We were unable to open this addressbook.  This either
    means you have entered an incorrect URI, or the LDAP server
    is down
pl: Nie można otworzyć tej książki adresowej. Może to być spowodowane
    wprowadzeniem niepoprawnego URI lub niedostępnością serwera LDAP.

en: Weather
pl: Pogoda

en: Weather settings
pl: Ustawienia dotyczące pogody

en: Web Site
pl: Serwis WWW

en: Wednesday
pl: Środa

en: Week
pl: Tydzień

en: Week View
pl: Widok tygodnia

en: Welcome
pl: Witaj

en: Welcome response error: %s: possibly non-fatal
pl: Błędna odpowiedź na powitanie: %s: prawdopodobnie można kontynuować

en: Welcome to Evolution. The next few screens will allow
    Evolution to connect to your email accounts, and to import
    files from other applications. 
    
    Please click the "Next" button to continue.
pl: Witaj w Evolution. Na kolejnych kilku ekranach możesz podać
    informacje, które pozwolą na łączenie się z twoimi kontami
    e-mail oraz na importowanie plików z innych aplikacji.
    
    Aby kontynuować, kliknij "Naprzód".

en: Welcome to the Evolution Import Assistant.
    With this assistant you will be guided through the process of
    importing external files into Evolution.
pl: Witaj w druidzie importu Evolution.
    Druid ten przeprowadzi cię przez proces importu do
    Evolution zewnętrznych plików w wybranym formacie.

en: Welcome to the Evolution Mail Configuration Assistant.
    
    Click "Next" to begin.
pl: Witaj w druidzie konfiguracji poczty Evolution.
    
    Aby rozpocząć, kliknij "Naprzód".

en: West
pl: Zachód

en: West - Northwest
pl: Zachód - północny zachód

en: West - Southwest
pl: Zachód - południowy zachód

en: Western European
pl: Zachodnioeuropejski

en: Western Sahara
pl: Zachodnia Sachara

en: Width:
pl: Szerokość:

en: Windy drizzle
pl: Wietrzna mżawka

en: With Category
pl: Wraz z kategoriami

en: With these arguments:
pl: Argumenty programu:

en: Work Offline
pl: Praca bez podłączenia

en: Work Week
pl: Tydzień roboczy

en: Work Week View
pl: Widok tygodnia roboczego

en: Working
pl: Przetwarzanie

en: Writing to tmp mailbox failed: %s: %s
pl: Nie powiódł się zapis do tymczasowej skrzynki: %s: %s

en: Ximian Evolution _FAQ
pl: _Najczęściej zadawane pytania

en: Ximian Evolution has found unsaved files from a previous session.
    Would you like to try to recover them?
pl: Odnaleziono niezapisane pliki z poprzedniej sesji Evolution.
    Czy chcesz spróbować je odzyskać?

en: Ximian Evolution is currently offline.  Click on this button to work online.
pl: Ximian Evolution działa obecnie w trybie bez podłączenia do sieci. Aby przejść w tryb z podłączeniem, kliknij ten przycisk.

en: Ximian Evolution is currently online.  Click on this button to work offline.
pl: Ximian Evolution działa obecnie w trybie z podłączeniem do sieci. Aby przejść w tryb bez podłączenia, kliknij ten przycisk.

en: Ximian Evolution is in the process of going offline.
pl: Ximian Evolution przechodzi obecnie w tryb bez podłączenia do sieci.

en: Yemen
pl: Jemen

en: Yes
pl: Tak

en: Yesterday %l:%M %p
pl: Wczoraj %k:%M

en: You are almost done with the mail configuration process. The identity, incoming mail server and
    outgoing mail transport method which you provided will be grouped together to
    make an Evolution mail account. Please enter a name for this account in the space below.
    This name will be used for display purposes only.
pl: Proces konfiguracji poczty zbliża się ku końcowi. Konto Evolution zostanie stworzone poprzez zgrupowanie
    podanych informacji o tożsamości, serwerze z nadchodzącą pocztą oraz sposobie wysyłania poczty.
    Wprowadź poniżej nazwę tego konta.
    Nazwa będzie używana tylko przy wyświetlaniu celem rozróżnienia go od innych kont.

en: You are sending an HTML-formatted message, but the following recipients do not want HTML-formatted mail:
pl: Zamierzasz wysłać list zapisany w HTML-u, lecz wymienieni poniżej odbiorcy że nie chcą otrzymywać listów w tej postaci:

en: You cannot change the format of a non-local folder.
pl: Nie można zmienić formatu zdalnego folderu.

en: You cannot copy messages from this trash folder.
pl: Nie można kopiować listów z tego folderu śmietnka.

en: You didn't enter a password.
pl: Nie wprowadzono hasła.

en: You forgot to choose a folder.
    Please go back and specify a valid folder to deliver mail to.
pl: Nie został wybrany folder.
    Wróć i podaj folder, do którego powinna być dostarczona poczta.

en: You have chosen an invalid date.
pl: Została wybrana niepoprawna data.

en: You have forgotten to choose a date.
pl: Nie zestała wybrana data.

en: You have not configured the mail client.
    You need to do this before you can send,
    receive or compose mail.
    Would you like to configure it now?
pl: Klient pocztowy nie został skonfigurowany.
    Przeprowadzenie konfiguracji jest konieczne
    przed stworzeniem, wysłaniem lub odebraniem
    jakichkolwiek listów.
    Czy chcesz przeprowadzić ją teraz?

en: You have not filled in all of the required information.
pl: Nie zostały podane wszystkie wymagane informacje.

en: You have not set a mail transport method
pl: Nie został ustawiony sposób przekazywania listów

en: You have successfully entered all of the information
    needed to setup Evolution. 
    
    Click the "Finish" button to save your settings.
pl: Zostały wprowadzone wszystkie informacje, potrzebne do
    ustawienia Evolution.
    
    Aby zapisać ustawienia, kliknij "Zakończ".

en: You may not create two accounts with the same name.
pl: Nie można stworzyć dwóch kont o tej samej nazwie.

en: You may only edit messages saved
    in the Drafts folder.
pl: Możliwe jest redagowanie wyłącznie
    listów zapisanych w folderze Poczta robocza.

en: You may only import to local folders
pl: Można importować tylko lokalne foldery

en: You may only resend messages
    in the Sent folder.
pl: Listy zapisane w folderze Wysłane
    można tylko wysłać ponownie.

en: You must be an attendee of the event.
pl: Musisz należeć do uczestników zdarzenia.

en: You must be working online to complete this operation
pl: Do zakończenia tej operacji konieczne jest połączenie z siecią

en: You must configure an account before you can send this email.
pl: Przed wysłaniem listu należy skonfigurować konto.

en: You must name this filter.
pl: Należy nadać temu filtrowi nazwę.

en: You must name this vfolder.
pl: Należy nadać temu vFolderowi nazwę.

en: You must specify recipients in order to send this message.
pl: Przed wysłaniem listu należy podać jego odbiorców.

en: You need to configure a mail transport
    before you can compose mail.
pl: Przed stworzeniem listu należy skonfigurować
    sposób przekazywania listów.

en: You need to configure an identity
    before you can compose mail.
pl: Przed wysłaniem listu należy skonfigurować
    wykorzystywaną tożsamość.

en: You need to to specify at least one folder as a source.
pl: Należy podać jako źródło przynajmniej jeden folder.

en: Yugoslavia
pl: Jugosławia

en: _12 hour (AM/PM)
pl: _12-godzinny (AP/PM)

en: _24 hour
pl: _24-godzinny

en: _About Ximian Evolution...
pl: _Informacje o Ximian Evolution...

en: _Account name:
pl: Nazwa _konta:

en: _Actions
pl: C_zynności

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Address:
pl: _Adres:

en: _Addressbook Sources...
pl: Źródła książki adresowej...

en: _All People and Resources
pl: _Wszyscy ludzie i zasoby

en: _Always load images off the net
pl: Pobieranie obrazów z sieci w _każdym przypadku

en: _Always sign outgoing messages when using this account
pl: P_odpisywanie wszystkich listów wychodzących przy użyciu tego konta

en: _Apply Filters
pl: _Zastosuj filtry

en: _Appointment...
pl: _Termin...

en: _Ask for confirmation when deleting items
pl: _Potwierdzanie przed usunięciem elementów

en: _Attachment...
pl: _Załącznik...

en: _Authentication Type:
pl: Typ _uwierzytelniania:

en: _Automatically check for new mail
pl: _Automatyczne sprawdzanie nowych listów

en: _Autopick
pl: _Automatyczny wybór

en: _Bcc Field
pl: Pole _Bcc

en: _Calendar Settings...
pl: _Ustawienia kalendarza...

en: _Category:
pl: _Kategoria:

en: _Cc Field
pl: Pole _Cc

en: _Certificate ID:
pl: ID _certyfikatu:

en: _Change Organizer
pl: _Zmień organizatora

en: _City:
pl: _Miasto:

en: _Close
pl: Zam_knij

en: _Compress weekends in month view
pl: _Kompresowanie weekendów na widoku miesięcznym

en: _Contact
pl: _Kontakt

en: _Contact List
pl: Lista _kontaktów

en: _Contacts...
pl: _Kontakty...

en: _Copy
pl: S_kopiuj

en: _Copy to Folder
pl: S_kopiuj do folderu

en: _Copy to Folder...
pl: S_kopiuj do folderu...

en: _Copy...
pl: S_kopiuj...

en: _Create Filter From Message
pl: _Stwórz filtr na podstawie listu

en: _Current View
pl: _Bieżący widok

en: _Custom recurrence
pl: D_owolna powtarzalność

en: _Delegate To...
pl: _Oddeleguj do...

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Delete Selected Tasks
pl: _Usuń zaznaczone zadania

en: _Delete all
pl: _Usuń wszystko

en: _Delete this Appointment
pl: _Usuń termin

en: _Delete this Task
pl: _Usuń zadanie

en: _Display
pl: Wyświ_etlanie

en: _Display folders:
pl: Wyświ_etlane foldery:

en: _Display stations:
pl: Wyświ_etlane stacje:

en: _Displayed feeds:
pl: Wyświ_etlane źródła:

en: _Distinguished Name:
pl: _Wyróżniona nazwa:

en: _Drafts folder:
pl: Folder ze _szkicami:

en: _Due Date:
pl: _Czas zakończenia:

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Edit appointment
pl: _Zmodyfikuj termin

en: _Edit as New Message...
pl: Z_redaguj jako nowy list...

en: _Email Address:
pl: Adres _e-mail:

en: _Email address:
pl: Adres _e-mail:

en: _Empty trash folders on exit
pl: _Opróżnianie folderów śmietnika przy zakończeniu

en: _End of day:
pl: _Koniec dnia:

en: _End time:
pl: _Czas zakończenia:

en: _Expunge
pl: Wy_czyść

en: _Fahrenheit
pl: _Fahrenheita

en: _File
pl: _Plik

en: _Filters...
pl: _Filtry...

en: _First:
pl: _Imię:

en: _Five days
pl: _Pięć dni

en: _Folder Bar
pl: Pasek f_olderów

en: _Font...
pl: _Czcionka...

en: _Forward
pl: _Prześlij

en: _Forward Contact...
pl: _Prześlij kontakt...

en: _Forward Message
pl: _Prześlij list

en: _Fri
pl: _Pią

en: _From Field
pl: Pole _Od

en: _Full Name:
pl: _Pełna nazwa:

en: _General
pl: Ogó_lne

en: _Go to Date...
pl: _Przejdź do daty...

en: _Go to Folder...
pl: _Przejdź do folderu...

en: _HTML Signature:
pl: Podpis w _HTML-u

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Hide addresses when sending mail to this list
pl: _Ukrywanie adresów przy wysyłaniu do tej listy

en: _Hide completed tasks after
pl: _Ukrywanie zakończonych zadań po

en: _Hide the Shortcut Bar
pl: _Ukryj pasek skrótów

en: _Highlight citations with
pl: _Oznaczanie cytatów za pomocą koloru

en: _Host:
pl: _Komputer:

en: _Import...
pl: Za_importuj...

en: _Insert
pl: W_staw

en: _Invert Selection
pl: _Odwróć zaznaczenie

en: _Invite Others...
pl: _Zaproś innych...

en: _Job title:
pl: Tytuł służ_bowy:

en: _Large Icons
pl: _Duże ikony

en: _Larger
pl: _Większy

en: _Last:
pl: _Nazwisko:

en: _Load images if sender is in addressbook
pl: _Pobieranie obrazów, jeśli nadawca jest w książce adresowej

en: _Log filter actions to:
pl: _Dziennik komunikatów o filtrowaniu:

en: _Mail
pl: Pocz_ta

en: _Mail Message
pl: L_ist

en: _Mail Settings...
pl: _Ustawienia poczty...

en: _Manager's Name:
pl: Nazwisko _szefa:

en: _Mark Tasks as Complete
pl: _Oznacz zadania jako zakończone

en: _Mark as Complete
pl: _Oznacz jako zakończone

en: _Mark messages as Read after
pl: O_znaczanie listów jako "przeczytanych" po upływie

en: _Message Display
pl: Wyświetlanie lis_tu

en: _Message Recipients:
pl: Odbiorcy _listu:

en: _Middle:
pl: _Drugie:

en: _Modify
pl: Z_mień

en: _Mon
pl: P_on

en: _Move to Folder
pl: P_rzenieś do folderu

en: _Move to Folder...
pl: P_rzenieś do folderu...

en: _Move...
pl: _Przenieś...

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _Never load images off the net
pl: _Bez pobierania jakichkolwiek obrazów z sieci

en: _New
pl: _Nowy

en: _New Folder
pl: _Nowy folder

en: _New Group...
pl: _Nowa grupa...

en: _News Feeds
pl: Źródła _nowości

en: _Nickname:
pl: Przy_domek:

en: _No recurrence
pl: _Brak powtarzalności

en: _Normal Display
pl: _Zwykłe wyświetlanie

en: _Office:
pl: _Biuro:

en: _One day
pl: _Jeden dzień

en: _Open
pl: _Otwórz

en: _Open Message
pl: _Otwórz list

en: _Open...
pl: _Otwórz...

en: _Options
pl: Opcj_e

en: _Options...
pl: _Opcje...

en: _Organization:
pl: _Organizacja:

en: _Other
pl: _Inne

en: _Other Organizer
pl: _Inny organizator

en: _PGP binary path:
pl: Ścieżka programu _PGP:

en: _PO Box:
pl: Sk_rzynka pocztowa:

en: _Paste
pl: Wk_lej

en: _Path:
pl: Ś_cieżka:

en: _Pilot Settings...
pl: _Ustawienia pilota...

en: _Port:
pl: P_ort:

en: _Preview Pane
pl: _Podgląd listu

en: _Print
pl: Wy_drukuj

en: _Print...
pl: Wy_drukuj...

en: _Priority:
pl: P_riorytet:

en: _Properties...
pl: _Właściwości...

en: _Public Calendar URL:
pl: URL publicznego _kalendarza:

en: _Publish Free/Busy Information
pl: _Opublikuj informację o zajętości

en: _Remember this password
pl: _Zapamiętanie hasła

en: _Remove
pl: _Usuń

en: _Remove this Group...
pl: _Usuń grupę...

en: _Rename
pl: _Zmień nazwę

en: _Rename...
pl: _Zmień nazwę...

en: _Reply to Sender
pl: Odpo_wiedz nadawcy

en: _Reply-To Field
pl: Pole Odpowiedź _do

en: _Required People
pl: Wy_magani ludzie

en: _Sat
pl: _Sob

en: _Save
pl: _Zapisz

en: _Save As...
pl: Zapisz j_ako...

en: _Save as VCard
pl: Z_apisz w formacie VCard

en: _Schedule
pl: P_lanowanie

en: _Search
pl: _Znajdź

en: _Search for Contacts
pl: _Szukaj kontaktów

en: _Security
pl: _Bezpieczeństwo

en: _Select All
pl: Z_aznacz wszystko

en: _Send / Receive
pl: Wyślij / _Odbierz

en: _Send mail in HTML format by default.
pl: Domyślne _wysyłanie listów w formacie HTML.

en: _Server Type:
pl: _Typ serwera:

en: _Server name:
pl: _Nazwa serwera:

en: _Shortcut
pl: _Skrót

en: _Shortcut Bar
pl: Pasek _skrótów

en: _Signature file:
pl: Plik z p_odpisem:

en: _Simple recurrence
pl: P_rosta powtarzalność

en: _Small Icons
pl: _Małe ikony

en: _Start time:
pl: Cza_s rozpoczęcia:

en: _State/Province:
pl: _Stan/Prowincja:

en: _Status:
pl: _Stan:

en: _Subscribe
pl: _Zasubskrybuj

en: _Subscribe to Folders...
pl: Su_bskrybcje folderów...

en: _Suffix:
pl: _Przyrostek:

en: _Summary Settings...
pl: _Ustawienia zestawienia...

en: _Task
pl: _Zadanie

en: _Task List
pl: Lista _zadań

en: _Task...
pl: _Zadanie...

en: _Threaded Message List
pl: Grupowanie listów w wąt_ki

en: _Title:
pl: _Tytuł:

en: _Tools
pl: _Narzędzia

en: _Undelete
pl: _Cofnij usunięcie

en: _Unsubscribe
pl: O_dsubskrybuj

en: _Update Free/Busy
pl: _Uaktualnij informację o zajętości

en: _Username:
pl: Nazwa _użytkownika:

en: _View
pl: _Widok

en: _Weather
pl: Pogod_a

en: _Web page address:
pl: Adres strony _WWW:

en: _Wed
pl: Ś_ro

en: _Work Offline
pl: Praca _bez podłączenia

en: _Work Online
pl: Praca _z podłączeniem

en: _ZIP Code:
pl: K_od pocztowy:

en: _every
pl: _co

en: `%s' is not a directory.
pl: "%s" nie jest katalogiem.

en: `%s' is not a maildir directory.
pl: "%s" nie jest katalogiem z listami w formacie maildir.

en: `%s' is not a regular file.
pl: "%s" nie jest zwykłym plikiem.

en: a time relative to the current time
pl: czasem podanym względem bieżącego

en: a time you specify
pl: podanym czasem

en: address card
pl: karta adresowa

en: after
pl: po

en: ago
pl: temu

en: an unknown sender
pl: nieznany nadawca

en: and %d other cards.
pl: oraz %d innych kart.

en: and one other card.
pl: oraz jedna inna karta.

en: attachment
pl: załącznik

en: before
pl: przed

en: before the start of the appointment
pl: przed początkiem terminu

en: calendar information
pl: informacje kalendarza

en: card.vcf
pl: karta.vcf

en: completed-before? expects 1 argument
pl: completed-before? wymaga 1 argumentu

en: completed-before? expects argument 1 to be a time_t
pl: completed-before? wymaga, aby 1. argument był liczbą określającą czas (time_t)

en: contact-list-editor
pl: Edytor listy kontaktów

en: contains
pl: zawiera

en: contains? expects 2 arguments
pl: contains? wymaga 2 argumentów

en: contains? expects argument 1 to be a string
pl: contains? wymaga, żeby 1. argument był napisem

en: contains? expects argument 1 to be one of "any", "summary", "description"
pl: contains? wymaga, żeby 1. argument miał jedną z wartości: "any", "summary", "description"

en: contains? expects argument 2 to be a string
pl: contains? wymaga, żeby 2. argument był napisem

en: date-end
pl: data-początkowa

en: date-start
pl: data-końcowa

en: day
pl: dzień

en: day(s)
pl: dni

en: days
pl: dni

en: description
pl: opis

en: does not contain
pl: nie zawiera

en: does not end with
pl: nie kończy się na

en: does not exist
pl: nie istnieje

en: does not sound like
pl: nie brzmi jak

en: does not start with
pl: nie rozpoczyna się od

en: end of appointment
pl: koniec terminu

en: ends with
pl: kończy się na

en: exists
pl: istnieje

en: extra times every
pl: dodatkowych razy co

en: for
pl: z

en: forever
pl: bez końca

en: get-vtype expects 0 arguments
pl: get-vtype wymaga 0 argumentów

en: has-categories? expects all arguments to be strings or one and only one argument to be a boolean false (#f)
pl: has-categories? wymaga, żeby wszystkie argumenty były napisami, lub żeby podany był dokładnie jeden argument, będący fałszem logicznym (#f)

en: has-categories? expects at least 1 argument
pl: has-categories? wymaga co najmniej 1 argumentu

en: hour
pl: godzina

en: hour(s)
pl: godzin

en: hours
pl: godzin

en: iCalendar Error
pl: Błąd iKalendarza

en: iCalendar Information
pl: Informacje iKalendarza

en: if all criteria are met
pl: przy spełnieniu wszystkich kryteriów

en: if any criteria are met
pl: przy spełnieniu któregokolwiek z kryteriów

en: incoming
pl: nadchodzące

en: init_bonobo(): could not initialize Bonobo
pl: init_bonobo(): nie można zainicjować Bonobo

en: init_corba(): could not initialize GNOME
pl: init_corba(): nie można zainicjować GNOME

en: invalid time
pl: niepoprawny czas

en: is
pl: jest

en: is greater than
pl: jest większy niż

en: is less than
pl: jest mniejszy niż

en: is not
pl: nie jest

en: is-completed? expects 0 arguments
pl: is-completed? wymaga 0 argumentów

en: kilometers
pl: kilometry

en: knots
pl: węzły

en: kph
pl: km/h

en: list
pl: lista

en: make-time argument 1 must be an ISO 8601 date/time string
pl: make-time wymaga, aby 1. argument był napisem z datą/czasem w formacie ISO 8601

en: make-time expects 1 argument
pl: time-now wymaga 1 argumentu

en: make-time expects argument 1 to be a string
pl: make-time wymaga, żeby 1. argument był napisem

en: miles
pl: mile

en: minute
pl: minuta

en: minute(s)
pl: minut

en: minutes
pl: minut

en: month
pl: miesiąc

en: month(s)
pl: miesięcy

en: months
pl: miesięcy

en: not a maildir directory
pl: to nie katalog z listami w formacie maildir

en: now
pl: teraz

en: occur-in-time-range? expects 2 arguments
pl: occur-in-time-range? wymaga 2 argumentów

en: occur-in-time-range? expects argument 1 to be a time_t
pl: occur-in-time-range? wymaga, aby 1. argument był liczbą określającą czas (time_t)

en: occur-in-time-range? expects argument 2 to be a time_t
pl: occur-in-time-range? wymaga, aby 2. argument był liczbą określającą czas (time_t)

en: occurrences
pl: powtórzeniami

en: on
pl: w

en: on or after
pl: w lub po

en: on or before
pl: w lub przed

en: on the
pl: w

en: outgoing
pl: wychodzące

en: second
pl: sekunda

en: seconds
pl: sekund

en: seconds.
pl: sekund.

en: sendmail exited with signal %s: mail not sent.
pl: Program sendmail został przerwany przez sygnał %s: nie wysłano poczty.

en: sendmail exited with status %d: mail not sent.
pl: Program sendmail został zakończony z kodem stanu %d: nie wysłano poczty.

en: setup_vfs(): could not initialize GNOME-VFS
pl: setup_vfs(): nie można zainicjować GNOME-VFS

en: sounds like
pl: brzmi jak

en: specific folders only
pl: tylko określone foldery

en: start of appointment
pl: początek terminu

en: starts with
pl: rozpoczyna się od

en: th
pl: .

en: the current time
pl: bieżącym czasem

en: time-add-day expects 2 arguments
pl: time-add-day wymaga 2 argumentów

en: time-add-day expects argument 1 to be a time_t
pl: time-add-day wymaga, aby 1. argument był liczbą określającą czas (time_t)

en: time-add-day expects argument 2 to be an integer
pl: time-add-day wymaga, aby 2. argument był liczbą całkowitą

en: time-day-begin expects 1 argument
pl: time-day-begin wymaga 1 argumentu

en: time-day-begin expects argument 1 to be a time_t
pl: time-day-begin wymaga, aby 1. argument był liczbą określającą czas (time_t)

en: time-day-end expects 1 argument
pl: time-day-end wymaga 1 argumentu

en: time-day-end expects argument 1 to be a time_t
pl: time-day-end wymaga, aby 1. argument był liczbą określającą czas (time_t)

en: time-now expects 0 arguments
pl: time-now wymaga 0 argumentów

en: until
pl: aż do

en: vFolder Sources
pl: Źródła VFolderów

en: vFolders
pl: vFoldery

en: was after
pl: jest po

en: was before
pl: jest przed

en: week
pl: tydzień

en: week(s)
pl: tygodni

en: weeks
pl: tygodni

en: with all active remote folders
pl: ze wszystkimi aktywnymi zdalnymi folderami

en: with all local and active remote folders
pl: ze wszystkimi lokalnymi i aktywnymi zdalnymi folderami

en: with all local folders
pl: ze wszystkimi lokalnymi folderami

en: year
pl: rok

en: year(s)
pl: lat

en: years
pl: lat
