gnomeicu - en to pl translation catalogue (567 entries)

en: 
    Reason:
pl: 
    Przyczyna:

en:    to
pl:    do

en:   Add To List
pl:   Dodaj do listy

en:   Authorize User
pl:   Autoryzuj użytkownika

en:   Away
pl:   Nieobecny

en:   Chat Request...
pl:   Propozycja rozmowy...

en:   Contact List...
pl:   Lista kontaktów...

en:   Do Not Disturb
pl:   Nie przeszkadzać

en:   File Request...
pl:   Propozycja przesyłu pliku...

en:   Free for Chat
pl:   Chętny do rozmowy

en:   Hide shortcut
pl:   Ukryj skrót

en:   History...
pl:   Historia...

en:   Invisible
pl:   Niewidoczny

en:   Lists
pl:   Listy

en:   Message...
pl:   Wiadomość...

en:   Not Available
pl:   Niedostepny

en:   Occupied
pl:   Zajęty

en:   Offline
pl:   Rozłączony

en:   Online
pl:   Na linii

en:   Read Away Message
pl:   Przeczytaj wyjaśnienie nieobecności

en:   Read Do not Disturb Message
pl:   Przeczytaj komunikat 'nie przeszkadzać'

en:   Read N/A Message
pl:   Przeczytaj wyjaśnienie niedostępności

en:   Read Occupied Message
pl:   Przeczytaj komunikat zajętości

en:   Remove User...
pl:   Usuń użytkownika...

en:   Rename User...
pl:   Zmień nazwę użytkownika...

en:   Show shortcut
pl:   Wyświetl skrót

en:   User Info...
pl:   Informacje o użytkowniku...

en: %s has added you to her list
pl: %s dodała cię do swojej listy

en: %s has added you to his list
pl: %s dodał cię do swojej listy

en: %s has added you to his/her list
pl: Użytkownik %s dodał cię do swojej listy

en: %s has left the chat session.
pl: Użytkownik %s opuścił rozmowę.

en: %s is online
pl: %s jest na linii

en: %s status
pl: Stan %s

en: %u: %u Users Online
    %s
pl: %u: %u użytkowników na linii
    %s

en: %u: 0 Users Online
pl: %u: 0 użytkowników na linii

en: %u: 0 Users Online
    %s
pl: %u: 0 użytkowników na linii
    %s

en: %u: 1 User Online
    %s
pl: %u: 1 użytkownik na linii
    %s

en: -adobe-courier-medium-r-normal-*-*-140-*-*-m-*-iso8859-1
pl: -adobe-courier-medium-r-normal-*-*-140-*-*-m-*-iso8859-2

en: AWAY
pl: NOBE

en: About
pl: Informacje o

en: About...
pl: Informacje o...

en: About:
pl: Informacje o:

en: Accept Chat Request from %s?
pl: Przyjąć propozycję rozmowy od %s?

en: Accept file from %s?
pl: Przyjąć plik od %s?

en: Add
pl: Dodaj

en: Add a contact to your list
pl: Dodaje kontakt do listy

en: Add all files in directory
pl: Dodaj wszystkie pliki w katalogu

en: Add files...
pl: Dodaj pliki...

en: Add selected files
pl: Dodaj zaznaczone pliki

en: Add to List
pl: Dodaj do listy

en: Add/Remove contacts to/from your ignore list
pl: Dodaje/Usuwa kontakty do/z listy ignorowanych

en: Add/Remove contacts to/from your invisible list
pl: Dodaje/Usuwa kontakty do/z listy tajności

en: Add/Remove contacts to/from your online notification list
pl: Dodaje/Usuwa kontakty do/z listy powiadamiania

en: Add/Remove contacts to/from your visible list
pl: Dodaje/Usuwa kontakty do/z listy jawności

en: Added to Users List
pl: Dodanie do listy użytkowników

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: Age
pl: Wiek

en: Age:
pl: Wiek:

en: Allow
pl: Zezwól

en: Allow others to see me on websites
pl: Wyświetlanie stanu użytkownika na stronach www

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańska

en: Andorra
pl: Andora

en: Applet
pl: Aplet

en: Application will be run with 3 arguments:
    Your current status, contact's UIN, Contact's nickname
pl: Aplikacja zostanie uruchomiona z trzema argumentami:
    Nazwą bieżącego stanu, UIN-em, przydomkiem

en: Are you sure you wish to remove
    %s from your contact list?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć użytkownika
    %s z listy kontaktów?

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Ascension Island
pl: Wyspa Wniebowstąpienia

en: Australian Antarctic Territory
pl: Australijskie Terytorium Antarktyczne

en: Auth Request from %s:
pl: Prośba o autoryzację od %s:

en: Auth:
pl: Autoryzacja:

en: Authorization Request
pl: Prośba o autoryzację

en: Authorization notification received
pl: Nadejście powiadomienia o autoryzacji

en: Authorization request received
pl: Nadejście prośby o autoryzację

en: Authorized By User
pl: Autoryzacja przez użytkownika

en: Auto Away
pl: Automatyczne ustalanie nieobecności

en: Auto N/A message:
pl: Wyjaśnienie automatycznej niedostępności:

en: Auto N/A time out is
pl: Opóźnienie automatycznego ustalania niedostępności wynosi

en: Auto away message:
pl: Wyjaśnienie automatycznej nieobecności:

en: Auto away time out is
pl: Opóźnienie automatycznego ustalania nieobecności wynosi

en: Automatically Popup Message Windows
pl: Automatyczne otwieranie okien z wiadomościami

en: Automatically Show Entire Reply Dialog
pl: Automatyczne wyświetlanie pełnego okna odpowiedzi

en: Automatically accept file transfers
pl: Automatyczne przyjmowanie przesyłów plików

en: Automatically hide main window after
pl: Automatyczne ukrywanie głównego okna po

en: Automatically reconnect on forced disconnection
pl: Automatyczne ponawianie połączenia po wymuszonym rozłączeniu.

en: Away
pl: Nieobecny

en: Away Message %d
pl: Wyjaśnienie %d

en: Away Messages
pl: Wyjaśnienia nieobecności

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Background
pl: Tło

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Batch
pl: Przesyłanie plików

en: Before you can use this program, you must
    provide some information. You will not need
    to do this again, unless you remove your
    ~/.gnome/GnomeICU file.
pl: Przed pierwszym użyciem programu należy
    podać pewne informacje. O ile nie zostanie
    usunięty plik ~/.gnome/GnomeICU, powtarzanie
    tej czynności nie będzie konieczne.

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Birthday:
pl: Data urodzenia

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Brazil
pl: Brazylia

en: British Virgin Islands
pl: Brytyjskie Wyspy Dziewicze

en: Browse...
pl: Przeglądaj...

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: CP1250 <-> ISO-8859-2 translation
pl: Konwersja znaków pomiędzy CP1250 i ISO-8859-2

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Can't connect to server
     Adding new user failed
pl: Nie można nawiązać połączenia z serwerem.
     Nie można dodać nowego użytkownika

en: Canada
pl: Kanada

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cannot listen to socket, port %u
pl: Nie można rozpocząć nasłuchiwania na porcie %u

en: Cape Verde Islands
pl: Wyspy Zielonego Przylądka

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Cellular:
pl: Komórka:

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowej Afryki

en: Chad
pl: Czad

en: Change Status
pl: Zmień stan

en: Change User _Info...
pl: Zmień _informacje o sobie...

en: Change your personal information
pl: Pozwala zmienić informacje osobiste użytkownika

en: Chat Request
pl: Propozycja rozmowy

en: Chat Request Refused
pl: Odrzucono propozycję rozmowy

en: Chat Session terminated
pl: Rozmowa została zakończona

en: Chat beep sound
pl: Dźwięk brzęczyka przy rozmowie

en: Chat request received
pl: Nadejście propozycji rozmowy

en: Check spelling in messages
pl: Sprawdzanie pisowni wiadomości

en: China
pl: Chiny

en: Christmas Island
pl: Wyspa Wielkanocna

en: City:
pl: Miasto:

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear all stored history?
pl: Wyczyścić całą zapisaną historię?

en: Close
pl: Zamknij

en: Close Chat
pl: Zakończ rozmowę

en: Cocos-Keeling Islands
pl: Wyspy Kokosowe

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Colors
pl: Kolory

en: Comoros
pl: Komory

en: Company:
pl: Firma:

en: Completed:
pl: Zakończono:

en: Configure GnomeICU
pl: Konfiguruje GnomeICU

en: Congo
pl: Kongo

en: Connect to server on startup
pl: Połączenie z serwerem po uruchomieniu

en: Connected for a session.
pl: Utworzono połączenie dla sesji.

en: Contact Information
pl: Informacje o kontakcie

en: Contact List
pl: Lista kontaktów

en: Contact List Received
pl: Nadejście listy kontaktów

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Country:
pl: Kraj:

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Cuba
pl: Kuba

en: Current File
pl: Bieżący plik

en: Current File:
pl: Bieżący plik:

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Cyrillic CP1251<->KOI8-U translation
pl: Konwersja cyrylicy pomiędzy CP1251 i KOI8-U

en: Czech Republic
pl: Czechy

en: DELETED
pl: USUNIĘTY

en: DND
pl: NPRZ

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Default
pl: Domyślnie

en: Delete
pl: Usuń

en: Denmark
pl: Dania

en: Department:
pl: Wydział:

en: Description:
pl: Opis:

en: Dialog
pl: Wiadomości

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Do Not Disturb
pl: Nie przeszkadzać

en: Do not Disturb
pl: Nie przeszkadzać

en: Dominica
pl: Dominikana

en: Dominican Republic
pl: Republika dominikany

en: Download Themes
pl: Pobierz motywy

en: Drag the users you wish to add to your
    notify list into this window, and then click
    the "Apply" button below.
pl: Przeciągnij do tego okna użytkowników, których chcesz
    dodać do swojej listy powiadamiania, a następnie kliknij
    umieszczony poniżej przycisk "Zastosuj".

en: Drag the users you wish to send
    to %s to this window, and then click the
    "Send" button below.
pl: Przeciągnij do tego okna użytkowników, których
    chcesz wysłać do %s, następnie kliknij umieszczony
    poniżej przycisk "Wyślij".

en: E-Mail
pl: E-mail

en: E-Mail Address:
pl: Adres e-mail:

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Egypt
pl: Egipt

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Email
pl: E-mail

en: Email:
pl: E-mail:

en: Enable beeps
pl: Brzęczyk

en: Enable sounds
pl: Dźwięki

en: Enable sounds only when online
pl: Dźwięki tylko jeśli na linii

en: Enable/Disable Sound
pl: Włącz/Wyłącz Dźwięk

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Error %x on connection:
     Too many clients from the same IP address
pl: Przy połączeniu wystąpił błąd %x:
     Zbyt wielu klientów z tego samego adresu IP

en: Error %x on connection: Bad UIN
pl: Przy połączeniu wystąpił błąd %x: Niepoprawny UIN

en: Error %x on connection: Rate exceeded
pl: Przy połączeniu wystąpił błąd %x: Przekroczenie przepustowości

en: Error %x on connection: Unknown
pl: Przy połączeniu wystąpił błąd %x: Nieznany

en: Error %x on connection: Unknown UIN
pl: Przy połączeniu wystąpił błąd %x: Nieznany UIN

en: Error %x on connection: Wrong password
pl: Przy połączeniu wystąpił błąd %x: Niepoprawne hasło

en: Error %x on connection: please try again
pl: Przy połączeniu wystąpił błąd %x: Spróbuj ponownie

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Existing ICQ # - Select this if you already
    have an account which you'd like to use with
    GnomeICU.
pl: Istniejący numer ICQ
    Wybierz tę opcję, jeśli posiadasz już konto,
    z którego chcesz korzystać poprzez GnomeICU.

en: F. Name:
pl: Imię:

en: FFC
pl: CHDR

en: Faeroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Falkland Islands
pl: Falklandy

en: Fax:
pl: Faks:

en: Female
pl: Kobieta

en: Fiji Islands
pl: Wyspy Fidżi

en: File Request
pl: Propozycja przesyłu pliku

en: File Transfer
pl: Przesył plików

en: File save error.
pl: Błąd przy zapisie pliku.

en: File transfer completed: %s
pl: Przesył plików został zakończony: %s

en: File transfer refused: %s
pl: Przesył plików został odrzucony: %s

en: File transfer terminated: %s
pl: Przesył plików został przerwany: %s

en: File transfer timed out.
pl: Upłynął czas przeznaczony na przesył plików.

en: File transfer:
    Completed transfer of %s from %s.
pl: Przesył plików:
    Zakończono przesył %s od %s.

en: File transfer:
    Completed transfer of %s to %s.
pl: Przesył plików:
    Zakończono przesył %s do %s.

en: Files recieved successfully
pl: Pomyślnie pobrane pliki

en: Files:
pl: Pliki:

en: Finland
pl: Finlandia

en: First Name
pl: Imię

en: First Name:
pl: Imię:

en: Foreground
pl: Napisy

en: France
pl: Francja

en: Free For Chat
pl: Chętny do rozmowy

en: Free for Chat
pl: Chętny do rozmowy

en: French Antilles
pl: Antyle Francuskie

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: Functions >>
pl: Funkcje >>

en: General
pl: Ogólne

en: Germany
pl: Niemcy

en: Gnome Internet Communication Utility
pl: Internetowe Narzędzie Komunikacyjne dla GNOME

en: GnomeICU Home...
pl: Witryna GnomeICU...

en: GnomeICU Homepage
pl: Witryna domowa GnomeICU

en: GnomeICU Updates
pl: Aktualizacje GnomeICU

en: GnomeICU Updates...
pl: Aktualizacje GnomeICU...

en: GnomeICU is a small, fast and functional clone of Mirabilis' ICQ program, specifically designed for Linux and X.
pl: GnomeICU jest małym, szybkim i funkcjonalnym klonem programu ICQ, zaprojektowanym dla systemu Linux oraz X.

en: GnomeICU: Add Contact
pl: GnomeICU: Dodanie kontaktu

en: GnomeICU: Authorization Request
pl: GnomeICU: Prośba o autoryzację

en: GnomeICU: Away Color
pl: GnomeICU: Kolor "nieobency"

en: GnomeICU: Away Message
pl: GnomeICU: Wyjaśnienie nieobecności

en: GnomeICU: Away message
pl: GnomeICU: Wyjaśnienie nieobecności

en: GnomeICU: Chat Request
pl: GnomeICU: Propozycja rozmowy

en: GnomeICU: Do not Disturb Color
pl: GnomeICU: Kolor "nie przeszkadzać"

en: GnomeICU: File Offer
pl: GnomeICU: Propozycja przesyłu pliku

en: GnomeICU: File Transfer
pl: GnomeICU: Przesył plików

en: GnomeICU: Free for Chat Color
pl: GnomeICU: Kolor "chętny do rozmowy"

en: GnomeICU: Ignore List
pl: GnomeICU: Lista ignorowanych

en: GnomeICU: Invisible Color
pl: GnomeICU: Kolor "niewidoczny"

en: GnomeICU: Invisible List
pl: GnomeICU: Lista tajności

en: GnomeICU: Message History: %s
pl: GnomeICU: Historia wiadomości: %s

en: GnomeICU: Msgs
pl: GnomeICU: Wiadomości

en: GnomeICU: New User
pl: GnomeICU: Nowy użytkownik

en: GnomeICU: Not Available Color
pl: GnomeICU: Kolor "niedostepny"

en: GnomeICU: Occupied Color
pl: GnomeICU: Kolor "zajęty"

en: GnomeICU: Offline Color
pl: GnomeICU: Kolor "rozłączony"

en: GnomeICU: Online Color
pl: GnomeICU: Kolor "na linii"

en: GnomeICU: Online Notify List
pl: GnomeICU: Lista powiadamiania

en: GnomeICU: Preferences
pl: GnomeICU: Preferencje

en: GnomeICU: Question
pl: GnomeICU: Pytanie

en: GnomeICU: Received Contact List
pl: GnomeICU: Otrzymano listę kontaktów

en: GnomeICU: Remove Contact
pl: GnomeICU: Usunięcie kontaktu

en: GnomeICU: Rename User
pl: GnomeICU: Zmiana nazwy użytkownika

en: GnomeICU: Save Chat Session
pl: GnomeICU: Zapis rozmowy

en: GnomeICU: Send Contact List
pl: GnomeICU: Wysłanie listy kontaktów

en: GnomeICU: Send File
pl: GnomeICU: Wysłanie pliku

en: GnomeICU: Send URL
pl: GnomeICU: Wysłanie URL-a

en: GnomeICU: User Info
pl: GnomeICU: Informacje o użytkowniku

en: GnomeICU: User Information
pl: GnomeICU: Informacje o użytkowniku

en: GnomeICU: Visible List
pl: GnomeICU: Lista jawności

en: Go To
pl: Przejdź do

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guantanamo Bay
pl: Zatoka Guantanamo

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl: Gujana

en: Hide Email
pl: Ukryty e-mail

en: Hide Main Window
pl: Ukrywa główne okno

en: Hide Tooltips
pl: Bez podpowiedzi

en: Hide/Show Main Window
pl: Ukryj/Wyświetl główne okno

en: Home Page:
pl: Strona domowa

en: Hungary
pl: Węgry

en: ICQ No.:
pl: Nr ICQ:

en: ICQ Server:
pl: Serwer ICQ:

en: INMARSAT (Atlantic-East)
pl: INMARSAT - Wschodni Atlantyk

en: INMARSAT (Atlantic-West)
pl: INMARSAT - Zachodni Atlantyk

en: INMARSAT (Indian)
pl: INMARSAT (Indyjski)

en: INMARSAT (Pacific)
pl: INMARSAT (Pacyfik)

en: INV
pl: NWID

en: Iceland
pl: Islandia

en: Icon Theme
pl: Motyw ikon

en: Incoming
pl: Przychodzące

en: Incoming File
pl: Nadejście pliku

en: Incoming message received
pl: Nadejście wiadomości

en: India
pl: Indie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Invi_sible List...
pl: Lista _tajności...

en: Invisible
pl: Niewidoczny

en: Invite to session:
pl: Zaproszenie do rozmowy:

en: Iraq
pl: Irak

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Israel
pl: Izrael

en: Italy
pl: Włochy

en: Ivory Coast
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Japan
pl: Japonia

en: Jordan
pl: Jordania

en: Kanji Locale<->SJIS translation
pl: Konwersja pomiędzy Kanji i SJIS

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Kenya
pl: Kenia

en: Kiribati Republic
pl: Kiribati

en: Korea (North)
pl: Korea (północna)

en: Korea (Republic of)
pl: Republika Korei

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: L. Name:
pl: Nazwisko:

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Last Name:
pl: Nazwisko:

en: Latvia
pl: Litwa

en: Lebanon
pl: Libia

en: Libya
pl: Libia

en: Lithuania
pl: Łotwa

en: Local File Name:
pl: Lokalna nazwa pliku:

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Macau
pl: Makao

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Mayotte Island
pl: Wyspa Majotta

en: Message windows start in chat mode
pl: Pojawianie się okien wiadomości w trybie rozmowy

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Micronesia, Federated States of
pl: Mikronezja

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Moldova
pl: Mołdawia

en: Monaco
pl: Monako

en: Morocco
pl: Maroko

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Multi-party session:  %s?
pl: Rozmowa z wieloma uczestnikami:  %s?

en: N/A
pl: N/D

en: NA
pl: NDST

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Netherlands Antilles
pl: Antyle Holenderskie

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New ICQ # - Select this if you've never used
    ICQ before, or if you don't remember your
    UIN or password.
pl: Nowy numer ICQ
    Wybierz tę opcję, jeśli to twój pierwszy kontakt,
    z ICQ, ew. jeśli nie pamiętasz swojego UIN-a lub hasła.

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: Next message from %s
pl: Kolejna wiadomość od %s

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Nick:
pl: Przydomek:

en: Nickname
pl: Przydomek

en: Nickname:
pl: Przydomek:

en: No history to save.
pl: Brak historii do zapisu.

en: No matches found.
pl: Nie odnaleziono wystąpień.

en: No message history available.
pl: Historia wiadomości nie jest dostępna.

en: No messages available.
pl: Brak dostępnych wiadomości.

en: No more occurrences found.
pl: Nie odnaleziono więcej wystąpień.

en: No reason given
pl: Nie podano przyczyny

en: Norfolk Island
pl: Wyspa Norfolk

en: Norway
pl: Norwegia

en: Not Available
pl: Niedostepny

en: Not In List
pl: Nie występuje na liście

en: Not entered
pl: Nie wprowadzone

en: Not required
pl: Nie wymagana

en: Not specified
pl: Nie określono

en: Notify of being added to foreign contact list
pl: Powiadomienie o dodaniu do obcej listy kontaktów

en: OCC
pl: ZAJ

en: OFF
pl: ROZŁ

en: ON
pl: NALI

en: Occupied
pl: Zajęty

en: Offline
pl: Rozłączony

en: Offline
pl: Rozłączony

en: Old Email:
pl: Stary e-mail:

en: On Invisible List
pl: Na liście tajności

en: On Notify List
pl: Na liście powiadamiania

en: On Visible List
pl: Na liście jawności

en: Online
pl: Na linii

en: Online
pl: Na linii

en: Online Notify Includes Returning from Away and N/A
pl: Powiadamianie również przy zakończeniu nieobecności lub niedostępności

en: Open File
pl: Otwóz plik

en: Other Email:
pl: Inny e-mail:

en: Other emails:
pl: Inne e-maile:

en: Outgoing
pl: Wychodzące

en: Packets
pl: Pakiety

en: Papua New Guinea
pl: Papua Nowa Gwinea

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Password:
pl: Hasło:

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Phone:
pl: Telefon:

en: Please authorize my request and add me to your Contact List. %s (%d).
pl: Zautoryzuj proszę moje żądanie i dodaj mnie do swojej listy kontaktów. %s (%d).

en: Please enter a new alias for %s:
pl: Wprowadź nowy alias użytkownika %s:

en: Please enter a password
    for your new account
pl: Wprowadź hasło, zabezpieczające
    twoje konto

en: Please enter your UIN
pl: Wprowadź swój UIN

en: Please enter your password
pl: Wprowadź swoje hasło

en: Poland
pl: Polska

en: Port Number:
pl: Numer portu:

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Position:
pl: Stanowisko:

en: Preferences...
pl: Preferencje...

en: Protocol Version:
pl: Wersja protokołu:

en: Qatar
pl: Katar

en: Range: From
pl: Zakres: od

en: Reason:
pl: Przyczyna:

en: Receive Message
pl: Otrzymanie wiadomości

en: Receive URL
pl: Otrzymanie URL-a

en: Received
pl: Otrzymano

en: Received URL from %s:
pl: Otrzymano URL od %s:

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Refuse
pl: Odrzuć

en: Refuse packets from unknown contacts
pl: Odrzucanie pakietów od nieznanych kontaktów

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove User
pl: Usuń użytkownika

en: Remove User's History file
pl: Usunięcie pliku historii użytkownika

en: Remove files
pl: Usuń pliki

en: Require Auth
pl: Wymaganie autoryzacji

en: Required
pl: Wymagana

en: Retry
pl: Ponów

en: Reunion Island
pl: Wyspa Reunion

en: Romania
pl: Rumunia

en: Run Program On Event
pl: Uruchomianie programów przy zdarzeniach

en: Russia
pl: Rosja

en: Rwanda
pl: Ruanda

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Save
pl: Zapisz

en: Save As
pl: Zapisz jako

en: Save Chat
pl: Zapisz rozmowę

en: Save History
pl: Zapisz historię

en: Save files to:
pl: Zapis plików w:

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Again
pl: Szukaj ponownie

en: Search complete.
pl: Wyszukiwanie zakończone.

en: Select Auto-Accept Directory
pl: Wybór katalogu automatycznego przyjmowania

en: Select destination directory
pl: Wybór katalogu docelowego

en: Send
pl: Wyślij

en: Send "User is Away" Messages
pl: Wyślij wiadomości "Użytkownik jest nieobecny"

en: Send Chat Request to %s:
    
    Reason:
pl: Wyślij propozycję rozmowy do %s:
    
    Przyczyna:

en: Send File to %s:
pl: Wyślij plik do: %s

en: Send Focus
pl: Wyślij uwagę

en: Send Through Server
pl: Wyślij poprzez serwer

en: Send URL to: %s
pl: Wyślij URL do: %s

en: Send file(s)
pl: Wysłanie plików

en: Senegal Republic
pl: Senegal

en: Sent
pl: Wysłano

en: Server
pl: Serwer

en: Server forced disconnect.
pl: Serwer wymusił rozłączenie

en: Set Away Message:
pl: Ustaw wyjaśnienie nieobecności:

en: Set Background Color
pl: Ustawia kolor tła

en: Set Foreground Color
pl: Ustawia kolor napisów

en: Set IP address to send to ICQ
pl: Ustawia adres IP wysyłany do ICQ

en: Sex
pl: Płeć

en: Sex:
pl: Płeć:

en: Seychelle Islands
pl: Szeszele

en: Show Again
pl: Wyświetl ponownie

en: Show Border Around Applet
pl: Ramka wokół apletu

en: Show Main Window on Startup
pl: Wyświetlanie głównego okna przy starcie

en: Singapore
pl: Singapur

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Slovak Republic
pl: Słowacja

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: Sort the online contact list
pl: Porządkowanie listy kontaktów na linii

en: Sound
pl: Dźwięki

en: Sounds
pl: Dźwięki

en: South Africa
pl: Południowa Afryka

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Speed:
pl: Prędkość:

en: Split
pl: Podziel

en: Startup without applet support
pl: Uruchomienie bez tworzenia apletu

en: State:
pl: Stan:

en: Status:
pl: Stan:

en: Street:
pl: Ulica:

en: Suriname
pl: Surinam

en: Swaziland
pl: Suazi

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: TCP Port Range
pl: Zakres portów TCP

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: The following contact list was sent by %s.
    Please remove the users you don't want to add
     and then click the "Add to List"
     button below.
pl: Następująca lista kontaktów została nadesłana przez %s.
    Usuń użytkowników, których nie chcesz dodać,
    następnie kliknij umieszczony poniżej przycisk
    "Dodaj do listy".

en: The following files have been successfully retrieved.
pl: Następujące pliki zostały pomyślnie pobrane

en: Time Left:
pl: Pozostały czas:

en: Time Zone:
pl: Strefa czasowa:

en: Time/Date:
pl: Czas/Data:

en: Too many matches, not all have been retrieved
pl: Zbyt wiele dopasowań, nie pobrano wszystkich

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turks and Caicos Islands
pl: Turks and Caicos

en: UNK
pl: NZNA

en: URL received
pl: Nadejście URL-a

en: UTC+0100 (Middle European)
pl: UTC+0100 (Europa Środkowa)

en: UTC+0200 (Eastern European)
pl: UTC+0200 (Europa Zachodnia)

en: UTC+0300 (Eastern African)
pl: UTC+0300 (Zachodnia Afryka)

en: UTC+0400 (Yemen/Oman/Armenia)
pl: UTC+0400 (Jemen/Oman/Armenia)

en: UTC+0600 (Bangladesh)
pl: UTC+0600 (Bangladesz)

en: UTC+0700 (Cambodia)
pl: UTC+0700 (Kambodża)

en: UTC+0800 (China/Taiwan)
pl: UTC+0800 (Chiny/Tajwan)

en: UTC+0900 (Japan)
pl: UTC+0900 (Japonia)

en: UTC+1000 (Guam)
pl: UTC+1000 (Guana)

en: UTC+1100 (Solomon Islands)
pl: UTC+1100 (Wyspy Solomona)

en: UTC+1200 (Fiji)
pl: UTC+1200 (Fidżi)

en: UTC-0200 (Central African)
pl: UTC-0200 (Centralna Afryka)

en: UTC-0300 (Brazil)
pl: UTC-0300 (Brazylia)

en: UTC-0400 (Atlantic)
pl: UTC-0400 (Atlantyk)

en: UTC-0500 (Eastern)
pl: UTC-0500 (Zachodni)

en: UTC-0600 (Central)
pl: UTC-0600 (Centralny)

en: UTC-0700 (Mountain)
pl: UTC-0700 (Góry)

en: UTC-0800 (Pacific)
pl: UTC-0800 (Pacyfik)

en: UTC-1000 (Hawaii/Aleutian Islands)
pl: UTC-1000 (Hawaje/Aleuty)

en: UTC-1100 (American Samoa)
pl: UTC-1100 (Samoa Amerykańska)

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Unable to load Add Contact interface!
pl: Nie można wczytać interfejsu dodawania kontaktu!

en: Unable to load Authorization Dialog interface (auth_recv)!
pl: Nie można wczytać interfejsu okna uwierzytelniania (auth_recv)!

en: Unable to load Authorization Dialog interface (auth_request)!
pl: Nie można wczytać interfejsu okna uwierzytelniania (auth_request)!

en: Unable to load Message Dialog interface!
pl: Nie można wczytać interfejsu okna wiadomości!

en: Unable to send a message directly to %s.
pl: Nie można wysłać wiadomości bezpośrednio do %s.

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Zjednoczone Królestwo

en: United States Virgin Islands
pl: Amerykańskie Wyspy Dziewicze

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Use the defined UIN
pl: Wykorzystanie zdefiniowanego numeru UIN

en: User
pl: Użytkownik

en: User %d is requesting authorization. Do you want to grant the authorization so he/she can add you?
pl: Użytkownik %d domaga się autoryzacji. Czy zgadzasz się na autoryzację, aby mógł cię dodać?

en: User %s (%d) need authorization. GnomeICU is going to send an authorization message to your friend.
pl: Użytkownik %s (%d) wymaga autoryzacji. GnomeICU wyśle do niego komunikat autoryzujący.

en: User %s cannot be disturbed:
pl: Użytkownikowi %s nie należy przeszkadzać:

en: User %s is Away:
pl: Użytkownik %s jest nieobecny:

en: User %s is Free for Chat:
pl: Użytkownik %s jest chętny do rozmowy:

en: User %s is Not Available:
pl: Użytkownik %s jest niedostępny:

en: User %s is Occupied:
pl: Użytkownik %s jest zajęty:

en: User Information
pl: Informacje o użytkowniku

en: User Offline
pl: Użytkownik rozłączony

en: User Online
pl: Użytkownik na linii

en: User asked for authorisation:
    %s
pl: Użytkownik prosi o autoryzację:
    %s

en: User is in an unknown mode:
pl: Użytkownik w nieznanym stanie:

en: User logged off
pl: Wylogowanie się użytkownika

en: User logged on
pl: Zalogowanie się użytkownika

en: User's Info
pl: Informacje o użytkowniku

en: Vatican City
pl: Watykan

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Vietnam
pl: Wietnam

en: View
pl: Widok

en: Visible
pl: Widoczny

en: Wallis and Futuna Islands
pl: Wyspy Wallis i Futuna

en: Web Message
pl: Komunikat WWW

en: Welcome to GnomeICU
pl: Witaj w GnomeICU

en: Western Samoa
pl: Samoa Zachodnia

en: Work
pl: Praca

en: Yemen
pl: Jemen

en: You are authorized to add %s to your list
pl: Posiadasz autoryzację na dodanie %s do swojej listy

en: Yugoslavia
pl: Jugosławia

en: Zip:
pl: Kod:

en: _Add Contact...
pl: _Dodaj kontakt...

en: _Add User
pl: _Dodaj użytkownika

en: _Away Messages
pl: Wyjaśnienia _nieobecności

en: _Clear
pl: _Wyczyść

en: _Event feedback
pl: _Reakcje na zdarzenia

en: _Hide Main Window
pl: _Ukryj główne okno

en: _Ignore List...
pl: Lista _ignorowanych...

en: _Interface
pl: _Interfejs

en: _Lists
pl: _Listy

en: _Miscellaneous
pl: _Różne

en: _Networking
pl: _Sieć

en: _Online Notify List...
pl: Lista p_owiadamiania

en: _Search
pl: _Znajdź

en: _Visible List...
pl: Lista j_awności...

en: gnomeicu: broken pipe (saving configuration)
pl: gnomeicu: przerwany potok (przy zapisie konfiguracji)

en: minutes
pl: minut

en: secs
pl: s.
