galeon - en to sk translation catalogue (1146 entries)

en: %.2f%% - Downloading
sk: %.2f%% - Sťahovanie

en: %Y-%m-%d
sk: %d-%m-%Y

en: %Y-%m-%d %H:%M:%S
sk: %d-%m-%Y %H:%M:%S

en: %dK of %sK bytes at %sK bytes/sec
sk: %dK z %sK bajtov rýchlosťou %sK bajtov/sek

en: %s (%d kB loaded)
sk: %s (%d kB načítaných)

en: %s (%d tabs)
sk: %s (%d záložiek)

en: %s (%d%% complete, %d kB of %d kB loaded%s)
sk: %s (%d%% hotových, %d kB z %d kB načítaných %s)

en: %s (1 tab)
sk: %s (1 záložka)

en: %s = URL, %f = destination folder
sk: %s = URL, %f = cieľový priečinok

en: %s at %s
sk: %s rýchlosťou %s

en: %s at KB/s
sk: %s rýchlosťou KB/s

en: %s not found
sk: %s nenájdený

en: %s not found
sk: %s nenájdený

en: %s of %s
sk: %s z %s

en: , %02d:%02d:%02d remaining
sk: , ostáva %02d:%02d:%02d

en: ?Subject=Check%20this%20out%21
sk: ?Subject=Pozri%20sa%20na%20toto

en: A GNOME browser based on Mozilla
sk: Prehliadač pre GNOME založený na Mozille

en: A file was selected when a folder was expected.
sk: Bol vybraný súbor namiesto priečinku.

en: A folder was selected when a file was expected.
sk: Bol vybraný priečinok namiesto súboru.

en: AL_T text
sk: A_LT text

en: A_nimate images
sk: _Animovať obrázky

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
sk: AaÁáBbCcČčDdEeÉéFfGgHhIiÍíJjKkLlĽľMmNnŇňOoÓóÔôPpQqRrSsŠšTtŤťUuÚúVvWwXxYyÝýZzŽž

en: Abandon Changes
sk: Zahodiť zmeny

en: Abort
sk: Zrušiť

en: About _plugins
sk: O _moduloch

en: About this application
sk: O tento aplikácii

en: Accept _from current server only
sk: Akceptovať _len z tohto serveru

en: Action
sk: Akcia

en: Add
sk: Pridať

en: Add Galeon bookmark
sk: Pridať záložku Galeon

en: Add _bookmark
sk: _Pridať záložku

en: Add _bookmark here
sk: Sem _pridať záložku

en: Add _folder here
sk: Sem _pridať priečinok

en: Add a bookmark (don't open any window)
sk: Pridať záložku (neotvárať žiadne okno)

en: Add a bookmark for the current page to a specified folder
sk: Pridá záložku pre aktuálnu stránku do zadaného priečinku

en: Add a bookmark for the current page to the default folder
sk: Pridá záložku pre aktuálnu stránku do štandardného priečinku

en: Add alias for r_oot bookmark
sk: Pridať alias pre ko_reňovú záložku

en: Add bookmark
sk: Pridať záložku

en: Add bookmark for frame
sk: Pridať záložku pre rámec

en: Added:
sk: Pridané:

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Afrikaans (af)
sk: Afrikánsky (af)

en: Al_ways use these colors
sk: Vždy použiť tieto _farby

en: Albanian (sq)
sk: Albánsky (sq)

en: Alias Error
sk: Chyba aliasu

en: All
sk: Všetky

en: All Files
sk: Všetky súbory

en: Allow Java code to be executed
sk: Umožní spustenie kódu Java

en: Allow JavaScript code to be executed
sk: Umožní spustenie kódu JavaScript

en: Allow Java_Script
sk: Povoliť jazyk Java_Script

en: Allow _Java
sk: Povoliť jazyk _Java

en: Allow _Java (requires plugin)
sk: Povoliť _Java (vyžaduje modul)

en: Allow _popups
sk: Povoliť _nové okná

en: Allow cookies from this site
sk: Povoliť cookies z tohto serveru

en: Allow image source
sk: Povoliť zdroj obrázku

en: Allow images from %s
sk: Povoliť obrázky z %s

en: Allow images from this site to be loaded
sk: Povoliť načítavanie obrázkov z tohto serveru

en: Allow pages to create popup windows
sk: Povolí, aby stránky otvárali nové okná

en: Allow statusbar _messages
sk: Povoliť správy na _stavovom riadku

en: Allowed
sk: Povolené

en: Always Use
sk: Vždy použiť

en: Always _use this helper
sk: Vždy použiť _túto aplikáciu

en: Always us_e these fonts
sk: Vždy použiť tieto _písma

en: An error ocurred loading / pasting bookmarks. There was an alias that pointed to an invalid bookmark
sk: Nastala chyba počas načítavania/vkladania záložiek. Obsahovali alias pre neplatnú záložku.

en: Animate images continuously
sk: Animovať obrázky stále

en: Animate images once through
sk: Animovať obrázky iba raz

en: Appendix
sk: Príloha

en: Apply and Close
sk: Použiť a zavrieť

en: Apply this sheet by default
sk: Použiť štandardne tento štýl

en: Arabic
sk: Arabské

en: Arabic (IBM-864)
sk: Arabská (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
sk: Arabská (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
sk: Arabská (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
sk: Arabská (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
sk: Arabská (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
sk: Arabská (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
sk: Arabská (Windows-1256)

en: Arabic (ar)
sk: Arabský (ar)

en: Armenian (ARMSCII-8)
sk: Arménska (ARMSCII-8)

en: Ask for _destination folder on each download
sk: Pý_tať sa na priečinok pri každom sťahovaní

en: Ask the user
sk: Pýtať sa používateľa

en: At some locations, such as behind some corporate firewalls, you'll
    need to use a proxy to connect to the Internet.
    
    If you don't know the settings, ask your systems administrator.
    
    If you're not sure whether your location uses a proxy, you can try
    without by leaving these fields blank, and setup a proxy later in
    Galeon preferences.
sk: Na niektorých miestach, napr. za firemnými firewallmi musíte používať
    pre prístup na Internet proxy.
    
    Ak neviete, ako ju nastaviť, spýtajte sa vášho administrátora.
    
    Ak si nie ste istý, či používate proxy, skúste to najskôr bez jej
    nastavenia a neskôr ju môžete nastaviť v nastavení Galeonu.

en: At the _bottom of each folder
sk: Na _koniec každého priečinka

en: At the _top of each folder
sk: Na _začiatok každého priečinka

en: Attempt to load URL in existing Galeon window
sk: Pokus o načítanie URL do existujúceho okna Galeonu

en: Author
sk: Autor

en: AutoBookmarks
sk: Automatické záložky

en: AutoFill Anonymous
sk: Automaticky vyplniť anonymous

en: Autoconfigure _URL:
sk: _URL pre automatické nastavenie:

en: Autodetec_t
sk: _Autodetekcia

en: Automatically
sk: Automaticky

en: Automatically _wrap around
sk: Automaticky _zalamovať

en: Automatically reload the current site every so often
sk: Automaticky znovu načítavať aktuálnu stránku

en: Autoreload
sk: Automaticky obnoviť

en: Available Controls
sk: Dostupné ovládacie prvky

en: Azerbaijani (az)
sk: Ázerbajdžánsky (az)

en: Back
sk: Dozadu

en: Back history
sk: Dozadu v histórii

en: Baltic
sk: Pobaltské

en: Baltic (ISO-8859-13)
sk: Pobaltská (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
sk: Pobaltská (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
sk: Pobaltská (Windows-1257)

en: Basque (eu)
sk: Baskitský (eu)

en: Block cookies from this site
sk: Blokovať cookies z tohto serveru

en: Block image source
sk: Zablokovať zdroj obrázku

en: Block images from %s
sk: Blokovať obrázky z %s

en: Block images from this site from being loaded
sk: Blokovať obrázky z tohto serveru

en: Blocked
sk: Blokované

en: Bookmark Name
sk: Meno záložky

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Bookmarks _dock
sk: _Dok pre záložky

en: Bottom
sk: Dole

en: Breton (br)
sk: Bretoňský (br)

en: Broken
sk: Poškodené

en: Browsing
sk: Prehliadanie

en: Bulgarian (bg)
sk: Bulharský (bg)

en: Byelorussian (be)
sk: Bieloruský (be)

en: Bypass cache
sk: Vynechať vyrovnávaciu pamäť

en: Bypass cache and proxy
sk: Vynechať vyrovnávaciu pamäť a proxy

en: Bypass proxy
sk: Vynechať proxy

en: C_ut
sk: Vystri_hnúť

en: Cancel all pending downloads?
sk: Zrušiť čakajúce sťahovania?

en: Cannot find a schema for galeon preferences. 
    Check your gconf setup, look at galeon FAQ for 
    more info
sk: Nepodarilo sa nájsť schému pre nastavenie galeon.
    Overte nastavenie gconf, prečítajte si FAQ galeonu
    pre ďalšie informácie

en: Catalan (ca)
sk: Katalánsky (ca)

en: Celtic (ISO-8859-14)
sk: Keltská (ISO-8859-14)

en: Central European
sk: Stredoeurópske

en: Central European (IBM-852)
sk: Stredoeurópska (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
sk: Stredoeurópska (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
sk: Stredoeurópska (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
sk: Stredoeurópska (Windows-1250)

en: Certificates
sk: Certifikáty

en: Chapter
sk: Kapitola

en: Charset Encoding
sk: Znaková sada

en: Charsets
sk: Znakové sady

en: Chinese
sk: Čínske

en: Chinese (zh)
sk: Čínsky (zh)

en: Chinese Simplified (GB18030)
sk: Zjednodušená čínska (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
sk: Zjednodušená čínska (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
sk: Zjednodušená čínska (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
sk: Zjednodušená čínske (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
sk: Zjednodušená čínske (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
sk: Tradičná čínska (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
sk: Tradičná čínska (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
sk: Tradičná čínska (EUC-TW)

en: Choose Helper App
sk: Vyberte pomocnú aplikáciu

en: Choose Helper Application
sk: Vyberte pomocnú aplikáciu

en: Choose destination folder
sk: Vyberte cieľový priečinok

en: Choose helper application
sk: Vyberte pomocnú aplikáciu

en: Clear
sk: Vymazať

en: Clear _Disk Cache
sk: Vyčistiť keš na _disku

en: Clear _Memory Cache
sk: Vyčistiť keš v _pamäti

en: Clear location
sk: Vyčistiť umiestnenie

en: Clear the console
sk: Vyčistiť konzolu

en: Clear the location entry field
sk: Vyčistí pole umiestnenia

en: Click to (un)fold
sk: Kliknutím zabalíte/rozbalíte

en: Clone tab
sk: Duplikovať záložku

en: Close Window
sk: Zavrieť okno

en: Close all Galeon windows
sk: Zavrie všetky okná Galeon

en: Close dock
sk: Zavrieť dok

en: Close other tabs
sk: Zavrieť ostatné záložky

en: Close tab
sk: Zavrieť záložku

en: Close the current tab or window
sk: Zavrie aktuálnu záložku alebo okno

en: Colors
sk: Farby

en: Completions
sk: Dopĺňanie

en: Configure Proxy Settings
sk: Nastavenie proxy

en: Configure the application
sk: Nastaví aplikáciu

en: Confirm Session Open
sk: Potvrdiť otvorenie sedenia

en: Confirm Window Close
sk: Potvrdiť zatvorenie okna

en: Contents
sk: Obsah

en: Control how proxies should be used
sk: Určuje, ako sa majú používať proxy

en: Control whether images are animated
sk: Určuje, či sú obrázky animované

en: Control whether images are displayed
sk: Určuje, či sú zobrazené obrázky

en: Coo_kie Sites
sk: Servery _Cookie

en: Cookie Information
sk: Informácia o cookie

en: Cookie Name
sk: Meno Cookie

en: Cookie management
sk: Správa cookie

en: Cookies that are being stored
sk: Cookies, ktoré sú uložené

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy destination location
sk: Kopírovať cieľové umiestnenie

en: Copy email address
sk: Kopírovať e-mailovú adresu

en: Copy frame location
sk: Kopírovať umiestnenie rámca

en: Copy image location
sk: Kopírovať umiestnenie obrázku

en: Copy link location
sk: Kopírovať odkaz

en: Copy location
sk: Kopírovať umiestnenie

en: Copy source location
sk: Kopírovať zdrojové umiestnenie

en: Copy the selection
sk: Skopíruje výber

en: Could not create a temporary file
sk: Nie je možné vytvoriť dočasný súbor

en: Could not open file: %s
sk: Nie je možné otvoriť súbor: %s

en: Couldn't load any bookmark from that file.
    Make sure that it is in the correct file format.
sk: Nepodarilo sa načítať záložky zo súboru.
    Overte, že má súbor správny formát.

en: Couldn't load session from "%s"
sk: Nie je možné načítať sedenie z "%s"

en: Couldn't save your bookmarks to the specified file!
sk: Nepodarilo sa uložiť vaše záložky do zadaného súboru.

en: Create a new alias
sk: Vytvorí nový alias

en: Create a new bookmark
sk: Vytvorí novú záložku

en: Create a new folder
sk: Vytvoriť nový priečinok

en: Create a new separator
sk: Vytvorí nový oddeľovač

en: Create a new tab
sk: Vytvorí novú záložku

en: Create a new window
sk: Vytvorí nové okno

en: Create bookmarks from previous session
sk: Vytvoriť záložky z minulého sedenia

en: Create the initial window with the given geometry.
    see X(1) for the GEOMETRY format
sk: Vytvoriť počiatočné okno s danou velkosťou.
    pozrite X(1) na formát geometrie

en: Croatian (MacCroatian)
sk: Chorvátska (MacCroatian)

en: Croatian (hr)
sk: Chorvátsky (hr)

en: Current Controls
sk: Aktuálne ovládacie prvky

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Cut the selection
sk: Vystrihne výber

en: Cyrillic
sk: Azbuka

en: Cyrillic (IBM-855)
sk: Azbuka (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
sk: Azbuka (ISO-8895-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
sk: Azbuka (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
sk: Azbuka (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
sk: Azbuka (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
sk: Azbuka (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
sk: Azbuka/Ruská (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
sk: Azbuka/Ukrajinská (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
sk: Azbuka/Ukrajinská (MacUkrainian)

en: Czech (cs)
sk: Český (cs)

en: DYNAMIC
sk: DYNAMICKY

en: D_ebian Packages
sk: Balíky D_ebian

en: D_ogpile
sk: _Dogpile

en: Danish (da)
sk: Dánsky (da)

en: Default
sk: Štandard

en: Default (recommended)
sk: Štandardné (doporučené)

en: Default Dock
sk: Štandardný dok

en: Default Layout
sk: Štandardné rozloženie okna

en: Delete this session
sk: Odstrániť toto sedenie

en: Destination
sk: Cieľ

en: Detach dock
sk: Odpojiť dok

en: Detach tab
sk: Odpojiť záložku

en: Detailed proxy configuration
sk: Podrobné nastavenie proxy

en: Details
sk: Detaily

en: Details...
sk: Detaily...

en: Dictionary
sk: Slovník

en: Dis_k cache
sk: Vyrovnávacia keš na _disku

en: Disable Galeon's crash recovery dialog
sk: Zakázať dialóg pre zotavenie z pádu Galeonu

en: Discard previous session
sk: Zahodiť minulé sedenie

en: Display the latest content of the current page
sk: Zobrazovať najnovší obsah dokumentu

en: Displays context menu immediately
sk: Zobrazí okamžite kontextové menu

en: Do not raise the window when opening a page in an existing Galeon process
sk: Nepresúvať okno dopredu pri otváraní stránky v existujúcom procese Galeon

en: Dock
sk: Do panelu

en: Does nothing
sk: Nerobí nič

en: Don't Close Window
sk: Nezatvárať okno

en: Don't Open Session
sk: Neotvárať sedenie

en: Don't Start Galeon
sk: Nespúšťať Galeon

en: Don't _ask me confirmation again when removing several bookmarks
sk: Už _nepotvrdzovať ak sa neodstraňuje viacero záložiek

en: Don't ask me again
sk: Už sa znovu nepýtať

en: Don't load any images
sk: Nenahrávať žiadne obrázky

en: Don't open any windows; instead act as a server for quick startup of new Galeon instances
sk: Neotvárať žiadne okná, fungovať ako server pre rýchle spúšťanie Galeonov

en: Don't save
sk: Neukladať

en: Done.
sk: Hotovo.

en: Down
sk: Dole

en: Download Paused
sk: Sťahovanie pozastavené

en: Download link
sk: Stiahnuť odkaz

en: Downloader
sk: Aplikácia pre sťahovanie

en: Downloading
sk: Sťahovanie

en: Drag handle
sk: Značka ťahania

en: Drag page location from here
sk: Sem pustite umiestnenie stránky

en: Duplicate Page
sk: Duplikovať stránku

en: Dutch (nl)
sk: Holandský (nl)

en: E_xit
sk: _Koniec

en: East asian
sk: Východoázijská

en: Edit
sk: Upraviť

en: Element properties
sk: Vlastnosti elementu

en: Enable SSL Version 2
sk: Povoliť SSL verzie 2

en: Enable SSL Version 3
sk: Povoliť SSL verzie 3

en: Enable TLS
sk: Povoliť TLS

en: Enable smart bookmarks _history
sk: Povoliť hi_stóriu inteligentných záložiek

en: Enables auto-scrolling
sk: Povolí automatické posúvanie

en: English (US-ASCII)
sk: Anglická (US-ASCII)

en: English (en)
sk: Anglický (en)

en: Enter the URL of the location to open:
sk: Zadajte URL miesta, ktoré chcete zobraziť:

en: Entry width:
sk: Šírka položky:

en: Error:
sk: Chyba:

en: Errors
sk: Chyby

en: Estonian (et)
sk: Estónsky (et)

en: Evaluate
sk: Vyhodnotiť

en: Ever
sk: Vždy

en: Every time
sk: Vždy

en: Example: .gnome.org, .mozilla.org
sk: Príklad: .gnome.org, .mozilla.org

en: Exit
sk: Koniec

en: Exit the program
sk: Ukončí program

en: Exit the program, saving the current session
sk: Ukončí program, uloží aktuálne sedenie

en: Exit with _session
sk: Ukončiť _sedenie

en: FILE
sk: SÚBOR

en: FTP download sites
sk: Prenos súborov FTP

en: Faeroese (fo)
sk: Faerský (fo)

en: Failed due to connection timeout.
sk: Zlyhanie, pretože čas vypršal.

en: Failed to communicate with GTM.
    
    Please check it is installed correctly. Download it from:
    	http://gtm.sourceforge.net
sk: Nepodarila sa komunikácia s GTM.
    
    Prosím overte, že je GTM správne nainštalovaný. Stiahnuť ho je možné
    z http://gtm.sourceforge.net.

en: Failed to connect to site.
sk: Nepodarilo sa spojiť so serverom.

en: Failed to execute download command.
sk: Nepodarilo sa spustiť príkaz pre sťahovanie.

en: False
sk: Nepravda

en: Fetch bookmark _icon
sk: Stiahnuť _ikonu záložky

en: Fetch bookmark icon for the site (if available)
sk: Stiahne ikonu záložky serveru (ak je k dispozícii)

en: File
sk: Súbor

en: File %s will be overwritten.
    (%li bytes, modified %s)
    If you choose yes, the contents will be lost.
    
    Do you want to continue?
sk: Súbor %s bude prepísaný.
    (%li bajtov, posledná zmena %s)
    Ak máte nejaké záložky v tomto súbore, budú stratené.
    
    Chcete pokračovať?

en: File transfer
sk: Prenos súboru

en: Filename
sk: Meno súboru

en: Filtering
sk: Filtrovanie

en: Find
sk: Nájsť

en: Find _next
sk: Hľadať ďale_j

en: Find bookmarks
sk: Hľadať záložky

en: Find bookmarks whose
sk: Nájsť záložku, ktorá

en: Find entry
sk: Nájsť položku

en: Find in page
sk: Nájsť na stránke

en: Find pre_vious
sk: Hľadať _predchádzajúci

en: Find text...
sk: Nájsť text...

en: Find text:
sk: Zadajte text:

en: Find:
sk: Hľadať:

en: Finnish (fi)
sk: Fínsky (fi)

en: First visited
sk: Prvá návšteva

en: Folder
sk: Priečinok

en: Folder Name
sk: Meno priečinku

en: Fonts
sk: Písma

en: Fonts/Colors
sk: Písma/Farby

en: Form action
sk: Akcia formulára

en: Forms on this page:
sk: Formuláre na tejto stránke:

en: Forward
sk: Dopredu

en: Forward history
sk: Dopredu v histórii

en: French (fr)
sk: Francúzsky (fr)

en: Full screen
sk: Celá obrazovka

en: Fullscreen
sk: Celá obrazovka

en: Fullscreen mode
sk: Celá obrazovka

en: GConf error:
      %s
sk: Chyba GConf:
      %s

en: GEOMETRY
sk: GEOMETRIA

en: GIF Image
sk: Obrázok GIF

en: GNOME Default
sk: Štandardné GNOME

en: GNOME Help Index
sk: Index pomocníka GNOME

en: GNOME Integration
sk: Integrácia GNOME

en: GNOME User's Guide
sk: Používateľský manuál GNOME

en: GNOME default
sk: Štandardné GNOME

en: GNOME help
sk: GNOME pomocník

en: Galeon Bookmarks Editor
sk: Editor záložiek Galeonu

en: Galeon Crash Recovery
sk: Zotavenie z pádu Galeon

en: Galeon Downloader
sk: Sťahovanie Galeon

en: Galeon Nautilus view
sk: Pohľad Galeon pre Nautilus

en: Galeon Nautilus view factory
sk: Vytváracie rozhranie pre pohľad Galeon pre Nautilus

en: Galeon New User
sk: Nový používateľ Galeonu

en: Galeon Web Browser
sk: Prehliadač WWW Galeon

en: Galeon _home page
sk: _Domovská stránka Galeon

en: Galeon _manual
sk: _Manuál pre Galeon

en: Galeon already running, using existing process
sk: Galeon už beží, použijem existujúci proces

en: Galeon appears to have crashed or
    been killed the last time it was run.
sk: Vyzerá to, že Galeon pri poslednom spustení
    spadol alebo bol zabitý.

en: Galeon can be configured as your default web browser when
    using other GNOME applications.
    
    Which protocols would you like Galeon to handle?
sk: Galeon sa môže stať vaším štandardným prehliadačom WWW
    pre ostatné aplikácie GNOME.
    
    Ktoré protokoly chcete aby obsluhoval?

en: Galeon can import your bookmarks from Netscape or Mozilla.
    It can also import some of your Netscape preferences.
    
    What would you like to do?
sk: Galeon môže importovať vaše záložky z Netscape alebo Mozilly.
    Rovnako tak môže získať niektoré nastavenia z Netscape.
    
    Chcete, aby sa o to pokúsil?

en: Galeon cannot handle this protocol,
    and no GNOME default handler is set
sk: Galeon nedokáže spracovať tento protokol a pre GNOME
    nie je nastavený žiadny štandardný program.

en: Galeon content view component
sk: Komponent pohľadu Galeon

en: Galeon content view component's factory
sk: Vytváracie rozhranie pre komponent pohľadu Galeon

en: Galeon object already active, server registration failed
sk: Objekt Galeonu už je aktívny, registrácia serveru zlyhala

en: Galeon question
sk: Otázka Galeonu

en: Galeon remote startup failed.
    
    Try exiting other OAF applications
    (e.g. Evolution and Nautilus), and running
    "oaf-slay" from the command line.
sk: Vzdialené spustenie Galeonu zlyhalo.
    
    Skúste ukončiť ostatné aplikácie OAF
    (napr. Evolution alebo Nautilus) a spustiť
    príkaz "oaf-slay".

en: Galeon setup is now complete!
    
    
    
    Galeon is highly configurable; there are many other
    configuration options available under the Settings menu.
sk: Nastavenie Galeonu je dokončené!
    
    
    
    Galeon je veľmi dobre konfigurovateľný a v menu Nastavenie
    je veľa ďalších možností.

en: Galeon uses "Smart Bookmarks" for easy web searching.
    
    We can create a toolbar which contains some useful web searches now
    (you can edit this later from the bookmarks editor).
sk: Pre jednoduché hľadanie na webe používa Galeon "Inteligentné záložky".
    
    Teraz si môžete vytvoriť panel nástrojov, ktorý obsahuje vaše obľúbené miesta.
    (Neskôr si ho môžete zmeniť z editora záložiek).

en: Galeon's old bookmarks format
sk: Formát záložiek pre starý Galeon

en: Galician (gl)
sk: Haličský (gl)

en: General
sk: Všeobecné

en: Georgian (GEOSTD8)
sk: Gruzínsky (GEOSTD8)

en: German (de)
sk: Nemecký (de)

en: Get icon
sk: Stiahnuť ikonu

en: Glossary
sk: Významový slovník

en: Go
sk: Prejsť na

en: Go To In-Page Bookmark
sk: Prejsť na záložku v stránke

en: Go To Selected URL
sk: Prejsť na vybrané URL

en: Go back - Right button: History
sk: Prejde dozadu - Pravé tlačidlo: História

en: Go back in history
sk: Prejde dozadu v histórii

en: Go back several pages
sk: Prejde dozadu o niekoľko stránok

en: Go forward - Right button: History
sk: Prejde dopredu - Pravé tlačidlo: História

en: Go forward in history
sk: Prejde dopredu v histórii

en: Go forward several pages
sk: Prejde dopredu o niekoľko stránok

en: Go to specified location
sk: Prejde na zadané umiestnenie

en: Go to the Galeon homepage
sk: Prejde na domovskú stránku Galeon

en: Go to your home page
sk: Prejde na vašu domovskú stránku

en: Go up a level from the current location
sk: Prejsť o jednu úroveň vyššie

en: Goes back in history
sk: Prejde dozadu v histórii

en: Google G_roups
sk: _Skupiny Google

en: Google I_mages
sk: _Obrázky Google

en: Graphic arts:
sk: Grafika:

en: Greek
sk: Grécke

en: Greek (ISO-8859-7)
sk: Grécka (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
sk: Grécka (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
sk: Grécka (Windows-1253)

en: Greek (el)
sk: Grécky (el)

en: Group by host
sk: Zoskupiť podľa hostiteľa

en: HTML Files
sk: Súbory HTML

en: HTML GNOME Documents
sk: HTML dokumenty GNOME

en: HTTP _version
sk: _Verzia HTTP

en: H_ome page
sk: _Domovská stránka

en: Handlers
sk: Pomocné programy

en: Hebrew
sk: Hebrejské

en: Hebrew (IBM-862)
sk: Hebrejská (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
sk: Hebrejská (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
sk: Hebrejská (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
sk: Hebrejská (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
sk: Hebrejská (Windows-1255)

en: Hebrew (he)
sk: Hebrejský (he)

en: Height
sk: Výška

en: Help
sk: Pomocník

en: Helper
sk: Pomocná aplikácia

en: Helper processes _URL
sk: _URL pomocných procesov

en: Hide toolbar
sk: Skryť panel nástrojov

en: High
sk: Vysoká

en: Hindi (MacDevanagari)
sk: Hindská (MacDevanagari)

en: History
sk: História

en: Home
sk: Domov

en: Home Page
sk: Domovská stránka

en: Hours
sk: Hodiny

en: Hungarian (hu)
sk: Maďarský (hu)

en: I_mage properties
sk: Vlastnosti _obrázku

en: I_nformation
sk: _Informácia

en: Icelandic (MacIcelandic)
sk: Islandská (MacIcelandic)

en: Icelandic (is)
sk: Islandský (is)

en: Icons only
sk: Iba ikony

en: Identif_y as
sk: _Tváriť sa ako

en: Ignored
sk: Ignorované

en: Illegal toolbar item type
sk: Neplatný typ položky panelu nástrojov

en: Image Loading
sk: Nahrávanie obrázkov

en: Image URL
sk: URL obrázku

en: Image blocking management
sk: Správa blokovania obrázkov

en: Image tit_le
sk: Titulok _obrázku

en: Images on this page:
sk: Obrázky na tejto stránke:

en: Import Netscape _preferences
sk: Import _nastavenia z Netscape

en: Import bookmarks from _Mozilla
sk: Import záložiek z _Mozilly

en: Import bookmarks from _Netscape
sk: Import záložiek z _Netscape

en: Import from...
sk: Import z...

en: Indian
sk: Indické

en: Indonesian (id)
sk: Indonézsky (id)

en: Info Pages
sk: Info stránky

en: Insecure
sk: Nezabezpečené

en: Insert bookmarks here...
sk: Vložiť záložky sem...

en: Irish (ga)
sk: Írsky (ga)

en: Italian (it)
sk: Taliansky (it)

en: JPEG Image
sk: Obrázok JPEG

en: Japanese
sk: Japonské

en: Japanese (EUC-JP)
sk: Japonská (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
sk: Japonská (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
sk: Japonská (Shift_JIS)

en: Japanese (ja)
sk: Japonský (ja)

en: Java_Script console...
sk: Konzola Java_script...

en: Javascript console
sk: Konzola Javascript

en: Keep dialog open after all downloads have finished
sk: Po dokončení sťahovania nezatvárať dialóg

en: Korean
sk: Kórejská

en: Korean (EUC-KR)
sk: Kórejská (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
sk: Kórejská (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
sk: Kórejská (JOHAB)

en: Korean (UHC)
sk: Kórejská (UHC)

en: Korean (ko)
sk: Kórejský (ko)

en: L_ocation
sk: U_miestnenie

en: Languages
sk: Jazyky

en: Last _modified
sk: Posledná _zmena

en: Last three days
sk: Posledné tri dni

en: Last two days
sk: Posledné dva dni

en: Last visited
sk: Posledná návšteva

en: Latvian (lv)
sk: Lotyšský (lv)

en: Left
sk: Vľavo

en: Li_nk text
sk: Text _odkazu...

en: Link _title
sk: Titulok _odkazu

en: Links
sk: Odkazy

en: Links on this page:
sk: Odkazy na tejto stránke:

en: Lithuanian (lt)
sk: Litovský (lt)

en: Load all images
sk: Nahrávať všetky obrázky

en: Load from...
sk: Načítať z...

en: Load images from current server only
sk: Nahrávať obrázky len z tohto serveru

en: Load pages from the cache instead of over the network
sk: Načítať stránky z vyrovnávacej pamäti namiesto zo siete

en: Load selected bookmark in the browser
sk: Načíta vybranú záložku v prehliadači

en: Load the given session file
sk: Načítať zadané sedenie do súboru

en: Loading site...
sk: Načítavam server...

en: Loading tab text _color
sk: _Farba textu načítavanej záložky

en: Local disk browsing
sk: Prechádzanie lokálneho disku

en: Local files
sk: Lokálne súbory

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Location entry
sk: Umiestnenie

en: Log of visited pages
sk: Záznam o navštívených stránkach

en: Low
sk: Nízka

en: MIME Type
sk: Typ MIME

en: MIME Types
sk: Typy MIME

en: MIME type: %s
sk: Typ MIME: %s

en: Macedonian (mk)
sk: Macedónsky (mk)

en: Mailer
sk: Poštový klient

en: Malay (ms)
sk: Malajská (ms)

en: Man Pages
sk: Manuálové stránky

en: Manage Certificates ...
sk: Správa certifikátov...

en: Manual _proxy configuration
sk: Ručné nastavenie _proxy

en: Match _entire word
sk: _Len celé slová

en: Medium
sk: Stredná

en: Memor_y cache
sk: Vyrovnávacia keš v _pamäti

en: Messages
sk: Správy

en: Method
sk: Metóda

en: Migrate bookmarks and preferences
sk: Prevod záložiek a nastavenia

en: Min. Size
sk: Min. veľkosť

en: Minutes
sk: Minúty

en: Modified:
sk: Zmenené:

en: Month
sk: Mesiac

en: More Bookmarklets
sk: Ďalšie Bookmarklety

en: More Info About...
sk: Ďalšie informácie o...

en: Mouse
sk: Myš

en: Mouse Buttons
sk: Tlačidlá myši

en: Mouse Wheel
sk: Myš s kolieskom

en: Move _down
sk: _Nižšie

en: Move _up
sk: _Vyššie

en: Move bookmark down
sk: Presunie záložku nižšie

en: Move bookmark up
sk: Presunie záložku vyššie

en: Move tab _left / up
sk: Posunúť záložku _vľavo/hore

en: Move tab _right / down
sk: Posunúť záložku v_pravo/dolu

en: Move the current tab left / up
sk: Posunie aktuálnu záložku vľavo/hore

en: Move the current tab right / down
sk: Posunie aktuálnu záložku vpravo/dolu

en: Move the current tab to a different window
sk: Nastaviť aktuálnu záložku do iného okna

en: Move the current tab to a new window
sk: Posunúť aktuálnu záložku do iného okna

en: Mozilla's bookmarks format
sk: Formát záložiek Mozilla

en: My Portal
sk: Môj portál

en: N_icknames:
sk: _Prezývky:

en: N_o proxy for
sk: _Nepoužívať pre

en: N_otes:
sk: _Poznámky:

en: Name
sk: Meno

en: Name:
sk: Meno:

en: Nautilus theme
sk: Téma Nautilus

en: Netscape's bookmarks format
sk: Formát záložiek Netscape

en: Network
sk: Sieť

en: Never
sk: Nikdy

en: Never animate images
sk: Neanimovať obrázky

en: Never use proxies
sk: Nikdy nepoužívať proxy

en: New
sk: Nový

en: New _alias
sk: Nový _alias

en: New _folder
sk: Nový _priečinok

en: New _item
sk: Nová _položka

en: New _separator
sk: Nový _oddeľovač

en: New _tab
sk: Nová _záložka

en: New a_utobookmarks folder
sk: Nový priečinok _automatických záložiek

en: New bar
sk: Nový panel

en: New folder
sk: Nový priečinok

en: New item
sk: Nová položka

en: New mime item
sk: Nová položka MIME

en: Next
sk: Nasledujúci

en: Nicknames:
sk: Prezývky:

en: No
sk: Nie

en: No document is loaded
sk: Žiadny dokument

en: None
sk: Žiadne

en: Nordic (ISO-8859-10)
sk: Severská (ISO-8859-10)

en: Normal web sites
sk: Normálne stránky WWW

en: Norwegian (no)
sk: Nórsky (no)

en: Norwegian/Bokmaal (nb)
sk: Nórsky/Bokmaal (nb)

en: Norwegian/Nynorsk (nn)
sk: Nórsky/Nynorsk (no)

en: Notes:
sk: Poznámky:

en: Nothing to close: no opened Galeon windows found.
sk: Nie je čo zatvoriť: žiadne otvorené okna Galeon.

en: Off
sk: Vypnúť

en: Old versions of this page
sk: Staré verzie tejto stránky

en: On New Page
sk: Na novej stránke

en: On Startup
sk: Pri štarte

en: Once per session
sk: Raz za sedenie

en: One _Level (folders first)
sk: _Jedna úroveň (najprv priečinky)

en: Only change this if you want to access web pages that only accept a limited set of web browsers. You can put any string here.
sk: Toto použite iba v prípade, že chcete zobraziť stránku podporujúcu iba niektoré prehliadače. Sem môžete zadať ľubovoľný reťazec.

en: Only enable close _button on current tab
sk: Zobraziť zatváracie tlačidlo iba na _aktuálnej záložke

en: Only in context _menu
sk: Iba v _kontextovom menu

en: Only show errors
sk: Zobraziť iba chyby

en: Only show messages
sk: Zobraziť iba správy

en: Only show warnings
sk: Zobraziť iba varovania

en: Op_en session...
sk: Otvoriť se_denie...

en: Open Session
sk: Otvoriť sedenie

en: Open URL
sk: Otvoriť URL

en: Open _URL...
sk: Otvoriť _URL...

en: Open _popups in tabs
sk: Otvoriť _nové okná v záložkách

en: Open a URL
sk: Otvorí URL

en: Open a file
sk: Otvoriť súbor

en: Open a new tab in an existing Galeon window
sk: Otvoriť novú záložku v existujúcom okne Galeonu

en: Open a new window in an existing Galeon process
sk: Otvoriť v novom okne existujúceho Galeonu

en: Open as a panel applet
sk: Otvoriť ako aplet panelu

en: Open folder in My _Portal
sk: Otvoriť priečinok v Mojom _portáli

en: Open frame in Galeon
sk: Otvoriť rámec pomocou Galeon

en: Open frame in new tab
sk: Otvoriť rámec v novej záložke

en: Open frame in new window
sk: Otvoriť rámec v novom okne

en: Open frame in window
sk: Otvoriť rámec v okne

en: Open image (%s)
sk: Otvoriť obrázok (%s)

en: Open image in Galeon
sk: Otvoriť obrázok pomocou Galeon

en: Open image in new tab
sk: Otvoriť obrázok v novej záložke

en: Open image in new window
sk: Otvoriť obrázok v novom okne

en: Open in Galeon
sk: Otvoriť pomocou Galeon

en: Open in a new tab
sk: Otvoriť v novej záložke

en: Open in a new window
sk: Otvoriť v novom okne

en: Open in new tab
sk: Otvoriť v novej záložke

en: Open in new window
sk: Otvoriť v novom okne

en: Open new browser
sk: Otvorí nový prehliadač

en: Open new tab
sk: Otvoriť novú záložku

en: Open new window
sk: Otvoriť nové okno

en: Open session...
sk: Otvoriť sedenie...

en: Open the Galeon FAQ (Frequently Asked Questions)
sk: Otvorí často kladené otázky o Galeon (Frequently Asked Questions)

en: Open the Galeon manual
sk: Zobrazí manuál pre Galeon

en: Open the Java console
sk: Zobrazí konzolu Javy

en: Open the JavaScript console
sk: Zobrazí konzolu JavaScript

en: Open the bookmarks editor
sk: Otvorí editor záložiek Galeonu

en: Open the find dialog
sk: Otvorí dialóg pre hľadanie

en: Open the related links menu
sk: Zobrazí menu so súvisiacimi odkazmi

en: Open whole folder in _windows
sk: Otvoriť celý priečinok v _oknách

en: Opening a session will close all current windows.
    Are you sure you want to proceed?
sk: Otvorením sedenia sa všetky aktuálne okná zatvoria.
    Chcete pokračovať?

en: Options
sk: Možnosti

en: Other
sk: Iná

en: PNG Image
sk: Obrázok PNG

en: P_assword Sites
sk: He_slá pre servery

en: Page Color...
sk: Farba stránky...

en: Page Freshness?
sk: Aktualizácia stránky?

en: Page i_nformation...
sk: _Informácia o stránke...

en: Page information
sk: Informácie o stránke

en: Panel mode. Ignoring server mode option.
sk: Mod panelu. Ignorujem prepínač serverového modu.

en: Password
sk: Heslo

en: Password management
sk: Správa hesiel

en: Passwords
sk: Heslá

en: Paste
sk: Vložiť

en: Paste the clipboard
sk: Vloží obsah schránky

en: Pastes and loads selection as URL
sk: Vloží a načíta výber ako URL

en: Pause
sk: Pauza

en: Paused
sk: Pozastavené

en: Performs gestures
sk: Vykoná gestá

en: Performs gestures, displaying menu on button release
sk: Vykoná gestá, zobrazí menu pri pustení tlačidla

en: Persistent Data
sk: Trvalé údaje

en: Persistent Data Manager
sk: Správca trvalých údajov

en: Personal Toolbar Folder
sk: Priečinok Osobný panel nástrojov

en: Pick a Font
sk: Vyberte písmo

en: Pick an image file
sk: Vyberte súbor obrázku

en: Pick the background color
sk: Vyberte farbu pozadia

en: Pick the color for visited links
sk: Vyberte farbu navštívených odkazov

en: Pick the color unvisited links
sk: Vyberte farbu nenavštívených odkazov

en: Pick the text color
sk: Vyberte farbu textu

en: Plain Text
sk: Čistý text

en: Please name the bookmark.
sk: Prosím, zadajte meno záložky.

en: Please name the folder.
sk: Prosím, zadajte meno priečinku.

en: Please see the Galeon Manual for a full listing of available expansion characters.
sk: Prosím, prečítajte si Manuál pre Galeon, kde nájdete úplný zoznam dostupných žolíkov.

en: Please specify a Home Page in the Preferences dialog.
sk: Musíte zadať domovskú stránku v dialógu Nastavenie.

en: Polish (pl)
sk: Poľský (pl)

en: Portuguese (pt)
sk: Portugalský (pt)

en: Portuguese of Brazil (pt-BR)
sk: Brazílsko-Portugalský (pt-BR)

en: Preferences
sk: Nastavenie

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Print
sk: Tlačiť

en: Print current page
sk: Vytlačí aktuálnu stránku

en: Print the current file
sk: Vytlačí aktuálny súbor

en: Print the current page
sk: Vytlačí aktuálnu stránku

en: Pro_xy
sk: _Proxy

en: Programs
sk: Programy

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Protocol
sk: Protokol

en: Proxies
sk: Proxy

en: R_eversed relation
sk: _Opačný vzťah

en: Read Cookie for Site
sk: Načítať cookie pre server

en: Received
sk: Prijatých

en: Recent sessions
sk: Posledné sedenia

en: Recursively (_folders first)
sk: Rekurzívne (_najprv priečinky)

en: Redirecting to site...
sk: Presmerovanie na server...

en: Refresh icon
sk: Aktualizovať ikonu

en: Regenerate _autobookmarks
sk: Znovu vytvoriť _autozáložky

en: Related _links
sk: Súvisiace _odkazy

en: Relation
sk: Vzťah

en: Reload
sk: Obnoviť

en: Reload all tabs
sk: Znovunačítať všetky záložky

en: Reload all windows
sk: Znovu načítať všetky okná

en: Reload frame
sk: Nahrať rámec znovu

en: Reload page every
sk: Obnoviť stránku každých

en: Reload tab
sk: Znovunačítať záložku

en: Reload the current page
sk: Znovu načíta aktuálnu stránku

en: Remaining
sk: Zostáva

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove _All Cookies
sk: Odstrániť _všetky cookies

en: Remove _All Pairs
sk: Odstrániť _všetky servery

en: Remove _All Sites
sk: Odstrániť _všetky servery

en: Remove and _Block Cookie
sk: Odstrániť a _blokovať cookies

en: Remove bookmark
sk: Odstrániť záložku

en: Remove entry
sk: Odstrániť položku

en: Rendering
sk: Vykresľovanie

en: Report a bug in Galeon
sk: _Poslať správu o chybe

en: Reset zoom level to 100%
sk: Nastaviť lupu na 100%

en: Restore a previous session from a file
sk: Obnoví minulé sedenie zo súboru

en: Restore a recently-opened or -saved session
sk: Obnoviť naposledy otvorené alebo uložené sedeni

en: Restore previous session
sk: Obnoviť minulé sedenie

en: Resume
sk: Pokračovať

en: Resuming...
sk: Pokračujem...

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Right
sk: Vpravo

en: Romanian (ISO-8859-16)
sk: Rumunská (ISO-8859-16)

en: Romanian (MacRomanian)
sk: Rumunská (MacRomanian)

en: Romanian (ro)
sk: Rumunský (ro)

en: Run Galeon in full screen mode
sk: Spustiť Galeon v celoobrazovkovom móde

en: Run in _terminal
sk: Spustiť v _termináli

en: Run in a _terminal
sk: Pomocný proces beží v _termináli

en: Run the first time druid again
sk: Spustiť znovu Druida pre prvé spustenie

en: Run with Helper App
sk: Spustiť v pomocnej aplikácii

en: Russian
sk: Ruská

en: Russian (ru)
sk: Ruská (ru)

en: SGML GNOME Documents
sk: SGML dokumenty GNOME

en: SSL Protocol versions
sk: Verzie protokolu SSL

en: S_ans serif
sk: S_ans Serif

en: Sa_ve session as...
sk: U_ložiť sedenie ako...

en: Same as --close, but exits server mode too
sk: Rovnaké ako --close, ale ukončí aj serverový mód

en: Save
sk: Uložiť

en: Save _as...
sk: Uložiť _ako...

en: Save as %s failed
sk: Ukladanie ako %s zlyhalo

en: Save as...
sk: Uložiť ako...

en: Save background as...
sk: Uložiť obrázok ako...

en: Save bookmark as...
sk: Uložiť záložku ako...

en: Save folder as...
sk: Uložiť priečinok ako...

en: Save image as...
sk: Uložiť obrázok ako...

en: Save session as...
sk: Uložiť sedenie ako...

en: Save the current page
sk: Uloží aktuálnu stránku

en: Save the current session to a file
sk: Uložiť aktuálne sedenie do súboru

en: Save to disk
sk: Uložiť na disk

en: Save with content
sk: Uložiť s obsahom

en: Saved as %s
sk: Uložené ako %s

en: Scottish (gd)
sk: Škótsky (gd)

en: Scroll Page (fast)
sk: Posúvať stránku (rýchlo)

en: Scroll Page (slow)
sk: Posúvať stránku (pomaly)

en: Scroll Page (very fast)
sk: Posúvať stránku (veľmi rýchlo)

en: Scroll Page (very slow)
sk: Posúvať stránku (veľmi pomaly)

en: Scroll Page... (variable)
sk: Posúvať stránku... (nastaviteľné)

en: Scrolls by
sk: Posun o

en: Search
sk: Hľadať

en: Search for a string
sk: Hľadať reťazec

en: Search for a word or phrase in the current page
sk: Hľadať slovo alebo frázu v aktuálnej stránke

en: Search for the next occurrence of a word or phrase in the current page
sk: Hľadá ďalší výskyt slova alebo frázy v aktuálnej stránke

en: Search for the previous occurrence of a word or phrase in the current page
sk: Hľadá ďalší výskyt slova alebo frázy v aktuálnej stránke

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Section
sk: Sekcia

en: Secure web sites
sk: Zabezpečené stránky WWW

en: Security
sk: Zabezpečenie

en: Security level: %s
sk: Úroveň zabezpečenia: %s

en: Security level: %s
    %s
sk: Úroveň zabezpečenia: %s
    %s

en: Select Animation Folder
sk: Vyberte priečinok s animáciami

en: Select Download Folder
sk: Vyberte priečinok pre sťahovanie

en: Select a file to add
sk: Vyberte súbor pre pridanie

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Select all text in the current page
sk: Vyberte celý text aktuálnej stránky

en: Select the destination filename
sk: Vyberte meno cieľového súboru

en: Select the file to open
sk: Vyberte otváraný súbor

en: Send link to...
sk: Poslať odkaz...

en: Send the current URL by email
sk: Pošle aktuálne URL elektronickou poštou

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Serbian (sr)
sk: Srbský (sr)

en: Servers for which username/password pairs will not be stored
sk: Servery, pre ktoré nie sú uložené heslá.

en: Servers from which images will not be loaded
sk: Servery, z ktorých je a nie je možné získavať obrázky

en: Servers that can and cannot store cookies
sk: Servery, ktoré môžu a nesmú ukladať cookies na tomto počítači

en: Set In-Page Bookmark
sk: Nastaviť záložku v stránke

en: Set current page as home page
sk: Nastaviť aktuálnu stránku ako domovskú

en: Set size of smart bookmark entry
sk: Nastaví veľkosť položky inteligentných záložiek

en: Set to "_My Portal"
sk: Nastaviť na "Môj _portál"

en: Set to _Current Page
sk: Nastaviť na _aktuálnu

en: Set to default
sk: Použiť ako štandardný

en: Setup Complete
sk: Nastavenie hotové

en: Shorten all _names by dropping common prefixes
sk: Skrátiť dlhé mená vynechaním obvyklých pr_edpôn

en: Shorten long names by dropping _vowels
sk: Skrátiť dlhé mená vynechaním samo_hlások

en: Shorten names to fixed _width
sk: Skrátiť mená záložiek na pevnú _dĺžku

en: Shorten names to target _length
sk: Skrátiť mená záložiek na _dĺžku cieľa

en: Show Folder Actions
sk: Zobraziť akcie priečinkov

en: Show _JavaScript entry
sk: Zobraziť položkuJava_Script

en: Show _all bookmarks
sk: Zobraziť _všetky záložky

en: Show _blank page
sk: Zobraziť _prázdnu stránku

en: Show _everything
sk: Zobraziť _všetko

en: Show _home page
sk: Zobraziť _domovskú stránku

en: Show _last page
sk: Zobraziť _poslednú stránku

en: Show _menubar
sk: Zobraziť _menu

en: Show _toolbar
sk: Zobraziť _panel nástrojov

en: Show blan_k page
sk: Zobraziť _prázdnu stránku

en: Show bookmarks toolbars
sk: Zobraziť panel pre záložky

en: Show edit bookmarks controls
sk: Zobrazí ovládacie prvky pre zmenu záložiek

en: Show everything
sk: Zobraziť všetko

en: Show hom_e page
sk: Zobraziť _domovskú stránku

en: Show information about the current site
sk: Zobrazí informáciu o aktuálnej stránke

en: Show information about the currently installed plugins
sk: Zobrazí informáciu o momentálne nainštalovaných moduloch

en: Show las_t page
sk: Zobraziť _poslednú stránku

en: Show menu
sk: Zobraziť menu

en: Show menubar
sk: Zobraziť menu

en: Show only _this folder
sk: Zobraziť iba _tento priečinok

en: Show only _warnings
sk: Zobraziť iba _varovania

en: Show only e_rrors
sk: Zobraziť iba _chyby

en: Show only errors
sk: Zobraziť iba chyby

en: Show only m_essages
sk: Zobraziť _správy

en: Show only messages
sk: Zobraziť správy

en: Show only warnings
sk: Zobraziť iba varovania

en: Show statusbar
sk: Zobraziť stavový riadok

en: Show toolbars
sk: Zobraziť panely nástrojov

en: Shows bookmarks
sk: Zobraziť záložky

en: Simplified Chinese
sk: Zjednodušená čínska

en: Site
sk: Server

en: Site not found.
sk: Server nenájdený.

en: Size
sk: Veľkosť

en: Slovak (sk)
sk: Slovenský (sk)

en: Slovenian (sl)
sk: Slovinský (sl)

en: Smart Bookmarks
sk: Inteligentné záložky

en: Smart Bookmarks Toolbar
sk: Panel nástrojov pre inteligentné záložky

en: Soc_ks host
sk: Hostiteľ Soc_ks

en: Sort fold_er
sk: U_triediť priečinok

en: Source URL
sk: URL zdroja

en: South European (ISO-8859-3)
sk: Juhoeurópska (ISO-8859-3)

en: Spanish (es)
sk: Španielsky (es)

en: Specify stylesheet settings for the current page
sk: Určí nastavenie stylesheet pre aktuálnu stránku

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Spinner
sk: Priebeh

en: St_ylesheet
sk: _Stylesheet

en: Start
sk: Štart

en: Start Galeon
sk: Spustiť Galeon

en: Starting download...
sk: Začínam sťahovanie...

en: Status
sk: Stav

en: Stop all tabs
sk: Zastaviť všetky záložky

en: Stop all windows
sk: Zastaviť všetky okná

en: Stop current data transfer
sk: Zastaví aktuálny prenos dát

en: Stop the loading of the current page
sk: Zastaví načítanie aktuálnej stránky

en: Stylesheets
sk: Stylesheet štýly

en: Stylesheets on this page:
sk: Štýly stylesheet na tejto stránke:

en: Subsection
sk: Podsekcia

en: Swedish (sv)
sk: Švédsky (sv)

en: Switch to the next tab
sk: Prepne na nasledujúcu záložku

en: Switch to the previous tab
sk: Prepne na predchádzajúcu záložku

en: TIME
sk: ČAS

en: T_ools
sk: _Nástroje

en: Tab Colors
sk: Farby záložiek

en: Tab Names
sk: Meno záložky

en: Tabbed Browsing
sk: Notes

en: Tabs
sk: Záložky

en: Tamil (ta)
sk: Tamilská (ta)

en: Target lan_guage
sk: Cieľový _jazyk

en: Target t_ype
sk: Cieľový _typ

en: Text _beside icons
sk: Text _vedľa ikon

en: Text _under icons
sk: Text _pod ikonami

en: Text beside icons
sk: Text vedľa ikon

en: Text only
sk: Iba text

en: Text under icons
sk: Text pod ikonami

en: Thai
sk: Thajská

en: Thai (TIS-620)
sk: Thajská (TIS-620)

en: The URL %s has MIME type %s
sk: URL %s má typ MIME %s

en: The following bookmarks will be deleted. Please, make sure that no important information will be lost.
sk: Tieto záložky budú odstránené. Prosím, overte, že nebudú stratené žiadne dôležité informácie.

en: The protocol specified is not recognised.
    
    Would you like to try the GNOME default?
sk: Zadaný protokol nie je známy.
    
    Chcete skúsiť použiť štandardné nastavenie GNOME?

en: The specified path does not exist.
sk: Zadaná cesta neexistuje.

en: The version of Mozilla Galeon was compiled against (%s) does not match the detected version (%s).
    
    You may experience segfaults and other oddities.  Please test with a matching version of Mozilla before reporting any bugs.
    
    Continue anyway?
sk: Verzia Mozilla, s ktorou bol Galeon preložený (%s) neodpovedá nájdenej verzii (%s).
    
    Ak nastanú pády programu a iné problémy, prosím, otestujte program s odpovedajúcou verziou programu Mozilla predtým, ako budete posielať správy o chybách.
    
    Chcete pokračovať?

en: There are multiple tabs open in this window.
    Are you sure you want to close it?
sk: Vo vašom okne je viac otvorených záložiek.
    Naozaj ho chcete zavrieť?

en: There is a file bookmarks.xml but no bookmarks.xbel in your ~/.galeon folder.
    This probably means that this is the first time that you run a post 1.0 version
    of Galeon.
    
    The bookmarks format of Galeon has changed to XBEL for enhanced interoperatibility.
    Your old bookmarks file will be loaded now and it will be left untouched for backup.
    
    Please, report any problems.
sk: Vo vašom priečinku ~/.galeon je súbor bookmarks.xml ale nie bookmarks.xbel.
    To asi znamená, že ste prvý raz spustili Galeon s verziou vyššou ako 1.0
    
    Formát záložiek pre Galeon sa zmenil na XBEL pre zlepšenie interoperability.
    Váš starý súbor so záložkami bude teraz načítaný a pre zálohovanie sa
    nebude meniť.
    
    Prosím, oznámte prípadné problémy.

en: This will delete all items stored in your history.
    Are you sure you want to do this?
sk: Toto odstráni všetky položky z vašej histórie.
    Naozaj to chcete urobiť?

en: Time
sk: Čas

en: Time elapsed
sk: Ubehnutý čas

en: Time of inactivity (in seconds) until the server shuts down itself. Defaults to one hour, use 0 to disable.
sk: Doba nečinnosti (v sekundách) kým sa server sám vypne. Štandardne je to jedna hodina, pre vypnutie použite 0.

en: Time remaining
sk: Zostávajúci čas

en: Times visited
sk: Počet návštev

en: Title
sk: Titulok

en: Today
sk: Dnes

en: Toggle bookmark toolbars visibility
sk: Prepne viditeľnosť panelu pre záložky

en: Toggle bookmarks sidebar
sk: Prepnúť bočný panel záložiek

en: Toggle full screen mode
sk: Prepne celoobrazovkový mód

en: Toggle fullscreen mode
sk: Prepne celoobrazovkový mód

en: Toggle history sidebar
sk: Prepnúť bočný panel histórie

en: Toggle menubar visibility
sk: Prepne viditeľnosť menu

en: Toggle statusbar visiblity
sk: Prepne viditeľnosť stavového riadku

en: Toggle toolbar visibility
sk: Prepne viditeľnosť panelu nástrojov

en: Toolbar Appearance
sk: Vzhľad panelu nástrojov

en: Toolbar Contents
sk: Obsah panelu nástrojov

en: Toolbar Theme
sk: Téma panelu nástrojov

en: Toolbars
sk: Panely nástrojov

en: Top
sk: Hore

en: Traditional Chinese
sk: Tradičná čínska

en: Transferring data from site...
sk: Prenášam dáta zo serveru...

en: Translate to English
sk: Preložiť do angličtiny

en: Translation:
sk: Preklad: Stanislav Višňovský <visnovsky@nenya.ms.mff.cuni.cz>

en: True
sk: Pravda

en: Turkish
sk: Turecké

en: Turkish (IBM-857)
sk: Turecká (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
sk: Turecká (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
sk: Turecká (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
sk: Turecká (Windows-1254)

en: Turkish (tr)
sk: Turecký (tr)

en: Two days ago
sk: Pred dvoma dňami

en: URL Clicked
sk: Stlačené URL

en: URLs recovered on %Y-%m-%d %X
sk: URL získané %d.%m.%Y %X

en: U_nderline links
sk: Po_dčiarknúť odkazy

en: Ukrainian
sk: Ukrajinská

en: Ukrainian (uk)
sk: Ukrajinský (uk)

en: Unable to initialize mozilla libraries
sk: Nepodarilo sa inicializovať knižnice mozilla

en: Unable to save bookmark file.
sk: Nepodarilo sa uložiť súbor so záložkami.

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Untitled
sk: Bez mena

en: Untitled folder
sk: Priečinok bez mena

en: Up
sk: Hore

en: Update Settings
sk: Aktualizovať nastavenie

en: Use GNOME Transfer _Manager (GTM)
sk: Používať _GNOME správcu prenosu (GTM)

en: Use _GNOME default FTP handler
sk: Použiť š_tandardný FTP program pre GNOME

en: Use _Galeon to view GNOME Help documents
sk: Použiť _Galeon pre zobrazenie dokumentov GNOME Pomocníka

en: Use _built-in downloader
sk: Použiť _zabudovanú aplikáciu pre sťahovanie

en: Use _command
sk: Použiť _príkaz

en: Use a different character encoding
sk: Použiť iné kódovanie znakov

en: Use a different font size
sk: Použiť inú veľkosť písma

en: Use automatic proxy configuration
sk: Použiť automatické nastavenie proxy

en: Use default colors instead of page-requested colors
sk: Použije štandardné farby namiesto farieb zadaných dokumentom

en: Use default fonts instead of page-requested fonts
sk: Použije štandardné písma namiesto písiem zadaných dokumentom

en: Use image as background
sk: Použiť obrázok ako pozadie

en: Use manual proxy configuration
sk: Použiť ručné nastavenie proxy

en: Use own _colors
sk: Použiť vlastné _farby

en: Use own _fonts
sk: Použiť vlastné _písma

en: User Agent Identification
sk: Identifikácia user agent

en: User Defined
sk: Vlastná

en: User Interface
sk: Rozhranie

en: Username
sk: Meno používateľa

en: Username/password pairs that are being stored
sk: Zobraziť mená a heslá uložené na tomto počítači.

en: Version mismatch!
sk: Nesprávna verzia!

en: Vietnamese
sk: Vietnamská

en: Vietnamese (TCVN)
sk: Vietnamská (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
sk: Vietnamská (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
sk: Vietnamská (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
sk: Vietnamská (Windows-1258)

en: Vietnamian (vi)
sk: Vietnamský (vi)

en: View Source
sk: Zobraziť zdrojový kód

en: View _cookies...
sk: Zobraziť _cookies...

en: View _passwords...
sk: Zobraziť _heslá...

en: View as Web Page (Galeon)
sk: Zobraziť ako web stránku (Galeon)

en: View cookie _sites...
sk: Zobraziť _servery cookies...

en: View page info
sk: Zobraziť informácie o stránke

en: View password _sites...
sk: _Zobraziť servery s heslami...

en: View sites for which images will not be loaded
sk: Zobrazí servery, z ktorých nebudú obrázky načítavané

en: View sites for which passwords will not be stored
sk: Zobrazí servery, pre ktoré nie sú uložené heslá

en: View sites from which cookies will be accepted or rejected
sk: Zobrazí servery, z ktorých sú cookies akceptované alebo odmietané

en: View source
sk: Zobraziť zdrojový kód

en: View stored cookies
sk: Zobrazí uložené cookies

en: View stored passwords
sk: Zobrazí uložené heslá

en: View the source code of the current page
sk: Zobrazí zdrojový kód pre aktuálnu stránku

en: Visited:
sk: Navštívený:

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
sk: Zobraziteľná hebrejská (ISO-8859-8)

en: Waiting for authorization...
sk: Čakám na overenie...

en: Walloon (wa)
sk: Walónsky (wa)

en: Warning:
sk: Varovanie:

en: Warnings
sk: Varovania

en: Web Page (Galeon)
sk: Web stránka (Galeon)

en: Web Page Viewer (Galeon)
sk: Prehliadač web stránky (Galeon)

en: Week
sk: Týždeň

en: Welcome to Galeon!
    
    
    
    Galeon is a GNOME web browser based on the
    Mozilla rendering engine.
    
    The following pages will help you to setup Galeon.
sk: Vitajte v programe Galeon!
    
    
    
    Galeon je prehliadač WWW pre GNOME založený
    na zobrazovacom stroji Mozilly.
    
    Nasledujúce stránky vám pomôžu nastaviť Galeon.

en: Western
sk: Západná

en: Western (IBM-850)
sk: Západná (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
sk: Západná (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
sk: Západná (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
sk: Západná (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
sk: Západná (Windows-1252)

en: What do you want to do with it?
sk: Čo si s ním prajete urobiť?

en: When Adding Bookmarks
sk: Pri pridávaní záložky

en: Wi_dth
sk: Ší_rka

en: Width
sk: Šírka

en: Windowed mode
sk: Režim okien

en: Windows
sk: Okná

en: XBEL bookmarks format
sk: Formát záložiek XBEL

en: XBEL bookmarks root
sk: Koreň záložiek XBEL

en: Yes
sk: Áno

en: Yesterday
sk: Včera

en: You can always get explicit completions by hitting TAB
sk: Vždy je možné vynútiť si doplnenie stlačením TAB

en: Your current set of bookmarks will be merged with the contents of %s.
    Do you want to continue?
sk: Vaše aktuálne záložky budú spojené s obsahom %s.
    Chcete pokračovať?

en: Your current set of bookmarks will be replaced with the contents of %s.
    Do you want to continue?
sk: Vaše momentálne záložky budú nahradené obsahom %s.
    Chcete pokračovať?

en: Zoom control
sk: Ovládanie lupy

en: Zoom in
sk: Zväčšiť

en: Zoom on First Image...
sk: Zväčšiť prvý obrázok...

en: Zoom out
sk: Zmenšiť

en: _About...
sk: _O programe...

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Add bookmark to
sk: _Pridať záložku do

en: _Add to context menu
sk: _Pridať do kontextového menu

en: _Address
sk: _Adresa

en: _Allow cookies from this site
sk: _Povoliť cookies z tohto serveru

en: _Allow images from this site
sk: _Povoliť obrázky z tohto serveru

en: _Allow popups
sk: Povoliť _nové okná

en: _Always
sk: _Vždy

en: _Always accept
sk: _Vždy akceptovať

en: _Always do the same with this type of file
sk: _Vždy robiť to isté s týmto typom súboru

en: _Always load
sk: _Vždy načítať

en: _Always save session at exit
sk: _Vždy ukladať sedenie pri ukončení

en: _Always show tabs
sk: _Vždy zobrazovať záložky

en: _Always use this helper in future
sk: Vždy_automaticky použiť túto pomocnú aplikáciu

en: _Appearance
sk: _Vzhľad

en: _Ask user
sk: _Pýtať sa

en: _Ask user for a title
sk: _Pýtať sa na titulok

en: _Autocompletion enabled
sk: _Autodopĺňanie povolené

en: _Automatic proxy configuration
sk: _Automatické nastavenie proxy

en: _Autoreload enabled
sk: _Autoobnovenie povolené

en: _Autoreload...
sk: _Automaticky obnoviť....

en: _Back
sk: _Dozadu

en: _Background
sk: _Pozadie

en: _Block cookies from this site
sk: _Blokovať cookies z tohto serveru

en: _Block images from this site
sk: _Blokovať obrázky z tohto serveru

en: _Bookmarklets Collection (requires JavaScript)
sk: _Bookmarklets Collection (vyžaduje JavaScript)

en: _Bookmarks
sk: _Záložky

en: _Bookmarks toolbars
sk: Panel nástrojov pre _záložky

en: _Clear
sk: _Vymazať

en: _Clear History
sk: Vyčistiť hi_stóriu

en: _Clear history
sk: Vyčistiť hi_stóriu

en: _Clear smart bookmarks after use
sk: _Vyčistiť inteligentné záložky po použití

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: _Collapse all categories
sk: _Zabaliť všetky kategórie

en: _Compare page
sk: _Porovnať stránku

en: _Continuously
sk: _Dookola

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: _Create Smart Bookmarks toolbar?
sk: _Vytvoriť panel nástrojov inteligentných záložiek?

en: _Cursive
sk: _Kurzíva

en: _Days before expiring history items
sk: _Dní pred vyhodením z histórie

en: _Default charset
sk: Š_tandardná znaková sada

en: _Default font
sk: Š_tandardné písmo

en: _Delete
sk: _Odstrániť

en: _Detach tab
sk: _Odpojiť záložku

en: _Dictionary
sk: _Slovník

en: _Disabled
sk: _Vypnuté

en: _Display close buttons on tabs
sk: _Zobraziť zatváracie tlačidlá na záložkách

en: _Dock
sk: _Do panelu

en: _Don't import bookmarks
sk: _Neimportovať záložky

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Edit bookmarks...
sk: _Upraviť záložky...

en: _Edit toolbar...
sk: _Upraviť panel nástrojov...

en: _Edit...
sk: _Upraviť...

en: _Enable proxy keep-alive
sk: _Povoliť keep-alive pre proxy

en: _Encoding
sk: _Kódovanie

en: _Expand all categories
sk: _Rozbaliť všetky kategórie

en: _Expires
sk: _Vyprší

en: _External program
sk: Externý _program:

en: _File
sk: _Súbor

en: _Find bookmarks...
sk: _Nájsť záložky...

en: _Find...
sk: _Nájsť...

en: _Find:
sk: _Hľadať:

en: _Fold bookmark
sk: _Zabaliť záložku

en: _Folder
sk: _Priečinok

en: _Folder actions
sk: Akcie _priečinkov

en: _Forms
sk: _Formuláre

en: _Forward
sk: _Dopredu

en: _From current server only
sk: Len z _tohto serveru

en: _Full screen
sk: _Celá obrazovka

en: _GNOME helpers
sk: _GNOME pomocné programy

en: _General
sk: _Všeobecné

en: _Go
sk: _Prejsť na

en: _Go to bookmark target
sk: _Prejsť na cieľ záložky

en: _Group by host
sk: Zoskupiť podľa _hostiteľa

en: _Height
sk: _Výška

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Helper runs in a terminal
sk: _Pomocný proces beží v termináli

en: _History dock
sk: Dok pre _históriu

en: _History...
sk: _História...

en: _Host
sk: _Hostiteľ

en: _Icons only
sk: Iba _ikony

en: _Image
sk: _Obrázok

en: _Image Sites
sk: Servery _obrázkov

en: _Images
sk: _Obrázky

en: _Import bookmarks...
sk: _Importovať záložky...

en: _In
sk: _Dnu

en: _Insert new tabs after current tab
sk: Vložiť novú záložku _za aktuálnu záložku

en: _Java console...
sk: _Konzola Java...

en: _Jump to new tabs automatically
sk: Prejsť _automaticky do nových záložiek notesu

en: _Keep fullscreen window above all other windows
sk: Udržiavať celoobrazovkové okno _nad ostatnými oknami

en: _Keep location entry on main toolbar
sk: Zobraziť u_miestnenie na hlavnom paneli nástrojov

en: _Language encoding
sk: _Jazyk

en: _Link properties
sk: Vlastnosti o_dkazu

en: _Links
sk: O_dkazy

en: _Load from current server only
sk: Len z _tohto serveru

en: _Load images
sk: _Nahrávať obrázky

en: _MIME type
sk: Typ _MIME

en: _Mail handler
sk: Program pre _poštu

en: _Manual
sk: _Ručne

en: _Match upper/lower case
sk: Rozlišovať _veľkosť písmen

en: _Menubar
sk: _Menu

en: _Middle button
sk: _Stredné tlačidlo

en: _Middle-click opens link into new tab
sk: _Stredné tlačidlo otvára odkaz v novej záložke

en: _Monospace
sk: _Pevná šírka

en: _Move tab to another window
sk: Posunúť záložku do _iného okna

en: _Name
sk: _Meno

en: _Name:
sk: _Meno:

en: _Never
sk: _Nikdy

en: _Never accept
sk: _Nikdy neakceptovať

en: _Never load
sk: _Nikdy nenačítavať

en: _Never show this warning again
sk: _Toto varovanie už nezobrazovať

en: _New
sk: _Nový

en: _New window
sk: _Nové okno

en: _Next tab
sk: _Nasledujúca záložka

en: _No proxies
sk: _Nepoužívať proxy

en: _None
sk: Žiad_ne

en: _Once
sk: _Raz

en: _One Level
sk: _Jedna úroveň

en: _Open whole folder in tabs
sk: _Otvoriť celý priečinok v záložkách

en: _Open...
sk: _Otvoriť...

en: _Other application
sk: _Iná aplikácia

en: _Out
sk: _Von

en: _Page source
sk: _Zdrojový kód

en: _Passwords
sk: _Heslá

en: _Paste
sk: _Vložiť

en: _Path
sk: _Cesta

en: _Preferences...
sk: Nas_tavenie...

en: _Previous tab
sk: _Predchádzajúca záložka

en: _Print...
sk: _Tlačiť...

en: _Processes URL
sk: _URL procesov

en: _Recursively
sk: _Rekurzívne

en: _Relation
sk: V_zťah

en: _Reload
sk: _Obnoviť

en: _Remember passwords
sk: _Pamätať si heslá

en: _Remove
sk: _Odstrániť

en: _Remove Cookie
sk: _Odstrániť cookie

en: _Remove Pair
sk: _Odstrániť pár

en: _Remove Site
sk: _Odstrániť server

en: _Remove all these bookmarks
sk: _Odstrániť všetky tieto záložky

en: _Remove bookmark
sk: _Odstrániť záložku

en: _Remove bookmark folder
sk: _Odstrániť priečinok záložiek

en: _Report a bug
sk: _Poslať správu o chybe

en: _Rerun first time druid...
sk: _Znovu spustiť druida pre inštaláciu...

en: _Resize entry...
sk: _Veľkosť položky...

en: _Revert
sk: _Vrátiť

en: _Right button
sk: _Pravé tlačidlo

en: _Run with helper
sk: Spustiť v _pomocnej aplikácii

en: _Save
sk: _Uložiť

en: _Save to disk
sk: _Uložiť na disk

en: _Search in frames
sk: _Hľadať v rámcoch

en: _Select all
sk: Vybrať _všetko

en: _Server secure
sk: _Zabezpečenie

en: _Set as default folder
sk: _Použiť ako štandardný priečinok

en: _Settings
sk: Nas_tavenie

en: _Settings...
sk: Nas_tavenie...

en: _Shorten long names by looking for common separators
sk: Skrátiť dlhé mená hľadaním obvyklých o_ddelovačov

en: _Show alternatives window as you type
sk: _Zobraziť okno alternatív počas písania

en: _Show as toolbar
sk: Zobraziť ako panel nástro_jov

en: _Show editing controls
sk: _Zobraziť editovacie prvky

en: _Smart URL:
sk: _Inteligentné URL:

en: _Statusbar
sk: _Stavový riadok

en: _Stock Quotes
sk: _Kurzy akcií

en: _Stylesheets
sk: _Stylesheet

en: _Tab
sk: _Záložka

en: _Tabs appear along
sk: _Záložky notesu sú

en: _Text only
sk: Iba _text

en: _Time:
sk: Ča_s:

en: _Title
sk: _Titulok

en: _Toolbar
sk: Panel _nástrojov

en: _Unfold bookmark
sk: _Rozbaliť záložku

en: _Unviewed tab text color
sk: Farba textu _nezobrazenej záložky

en: _Unvisited link
sk: _Nenavšívený odkaz

en: _Up
sk: _Hore

en: _Use built-in FTP handler
sk: Použiť zabudovanú podporu FTP

en: _Use external program to view source files
sk: Použiť _externý program pre zobrazovanie zdrojových súborov

en: _Use page title
sk: Použiť _titulok stránky

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _View image sites...
sk: _Zobraziť servery obrázkov...

en: _View long description...
sk: _Zobraziť dlhý popis...

en: _View with helper application
sk: _Zobraziť v inej aplikácii

en: _Visited link
sk: _Navštívený odkaz

en: _Warn before accepting a cookie
sk: _Varovať pred akceptovaním cookie

en: _Will open in
sk: _Otvorí sa v

en: _Work offline
sk: Pracovať o_ff-line

en: _Zoom
sk: _Lupa

en: `%s' does not exist or is not a valid image file
sk: '%s' neexistuje alebo to nie je platný obrázok

en: contains
sk: obsahuje

en: disabled
sk: deaktivované

en: doesn't contain
sk: neobsahuje

en: ends with
sk: končí na

en: f_ile
sk: _súbor

en: is
sk: je

en: is not
sk: nie je

en: lines
sk: riadkov

en: mozilla summary info
sk: súhrnné informácie mozilla

en: name
sk: meno

en: name of icon for the mozilla view
sk: meno ikony pre pohľad mozilla

en: nicknames
sk: prezývky

en: notes
sk: poznámky

en: pages
sk: stránky

en: starts with
sk: začína na
