gnomeicu - en to sk translation catalogue (550 entries)

en: 
    Reason:
sk: 
    Dôvod:

en:    to
sk:    do

en:   Add To List
sk:   Pridať do zoznamu

en:   Authorize User
sk:   Autorizovať používateľa

en:   Away
sk:   Neprítomný

en:   Chat Request...
sk:   Žiadosť o rozhovor...

en:   Contact List...
sk:   Zoznam kontaktov

en:   Do Not Disturb
sk:   Nerušiť

en:   File Request...
sk:   Žiadosť o súbor...

en:   Free for Chat
sk:   Voľný pre rozhovor

en:   Hide shortcut
sk:   Skryť odkaz

en:   History...
sk:   História...

en:   Invisible
sk:   Neviditeľný

en:   Lists
sk:   Zoznamy

en:   Message...
sk:   Správa...

en:   Not Available
sk:   Nedostupný

en:   Occupied
sk:   Obsadený

en:   Offline
sk:   Odpojený

en:   Online
sk:   Pripojený

en:   Read Away Message
sk:   Čítať správu Neprítomný

en:   Read Do not Disturb Message
sk:   Čítať správu Nerušiť

en:   Read N/A Message
sk:   Čítať správu Nedostupný

en:   Read Occupied Message
sk:   Čítať správu Obsadený

en:   Remove User...
sk:   Odstrániť používateľa...

en:   Rename User...
sk:   Premenovať používateľa...

en:   Show shortcut
sk:   Ukázať odkaz

en:   User Info...
sk:   Info používateľa...

en: %s has added you to her list
sk: %s vás pridal do svojho zoznamu

en: %s has added you to his list
sk: %s vás pridal do svojho zoznamu

en: %s has added you to his/her list
sk: %s vás pridal/a do svojho zoznamu

en: %s has left the chat session.
sk: %s opustil rozhovor.

en: %s is online
sk: %s je pripojený

en: %s status
sk: %s stav

en: %u: %u Users Online
    %s
sk: %u%u používateľov pripojených
    %s

en: %u: 0 Users Online
sk: %u 0 pripojených používateľov

en: %u: 0 Users Online
    %s
sk: %u 0 používateľov pripojených
    %s

en: %u: 1 User Online
    %s
sk: %u 1 používateľ pripojený
    %s

en: -adobe-courier-medium-r-normal-*-*-140-*-*-m-*-iso8859-1
sk: -adobe-courier-medium-r-normal-*-*-140-*-*-m-*-iso8859-2

en: AWAY
sk: NEPRÍTOMNÝ

en: About
sk: O programe

en: About...
sk: O programe...

en: About:
sk: O programe:

en: Accept Chat Request from %s?
sk: Prijať žiadosť o rozhovor od %s?

en: Accept file from %s?
sk: Prijať súbor od %s?

en: Add
sk: Pridať

en: Add a contact to your list
sk: Pridať kontakt do vášho zoznamu

en: Add all files in directory
sk: Pridať všetky súbory v priečinku

en: Add files...
sk: Pridať súbory...

en: Add selected files
sk: Pridať vybrané súbory

en: Add to List
sk: Pridať do zoznamu

en: Add/Remove contacts to/from your ignore list
sk: Pridať/Odstrániť kontakt do/z vášho zoznamu ignorovaných

en: Add/Remove contacts to/from your invisible list
sk: Pridať/Odstrániť kontakt do/z vášho zoznamu neviditeľných

en: Add/Remove contacts to/from your online notification list
sk: Pridať/Odstrániť kontakt do/z vášho zoznamu upozornení

en: Add/Remove contacts to/from your visible list
sk: Pridať/Odstrániť kontakt do/z vášho zoznamu viditeľných

en: Added to Users List
sk: Pridaní do zoznamu používateľov

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: Age
sk: Vek

en: Age:
sk: Vek:

en: Albania
sk: Albánsko

en: Algeria
sk: Algéria

en: Allow
sk: Povoliť

en: Allow others to see me on websites
sk: Povoliť ostatným vidieť ma na internetových stránkach

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Applet
sk: Aplet

en: Application will be run with 3 arguments:
    Your current status, contact's UIN, Contact's nickname
sk: Program bude spustený s 3 argumentami:
    Váš aktuálny stav, UNI kontaktu, Prezívka kontaktu

en: Are you sure you wish to remove
    %s from your contact list?
sk: Ste si istí, že chcete odstránit
    %s z vášho zoznamu kontaktov?

en: Argentina
sk: Argentína

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Ascension Island
sk: Ascention Island

en: Australia
sk: Austrália

en: Australian Antarctic Territory
sk: Austrálske Antartické Teritórium

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Auth Request from %s:
sk: Žiadosť o autorizáciu od %s:

en: Authorization Request
sk: Autorizačná žiadosť

en: Authorization notification received
sk: Potvrdenie o autorizácii prijaté

en: Authorization request received
sk: Prijatá požiadavka na autorizáciu

en: Authorized By User
sk: Autorizácia od používateľa

en: Auto Away
sk: Automaticky neprítomný

en: Auto N/A message:
sk: Správa automatickej nedostupnosti:

en: Auto N/A time out is
sk: Čas automatickej nedostupnosti je

en: Auto away message:
sk: Správa automatickej neprítomnosti:

en: Auto away time out is
sk: Čas automatickej neprítomnosti je

en: Automatically Popup Message Windows
sk: Automaticky prekrývať okná správ

en: Automatically Show Entire Reply Dialog
sk: Automaticky ukázať kompletný dialóg Odpovedať

en: Automatically accept file transfers
sk: Automaticky prijať prenosy súboru

en: Automatically hide main window after
sk: Automaticky skryť hlavné okno po

en: Automatically reconnect on forced disconnection
sk: Autormaticky opakovať pripojenie po vynútenom odpojení

en: Away
sk: Neprítomný

en: Away Message %d
sk: Správa pre neprítomný %d

en: Away Messages
sk: Správa o neprítomnosti

en: Azerbaijan
sk: Azerbaidžan

en: Background
sk: Pozadie

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Barbuda
sk: Bermudy

en: Batch
sk: Dávka

en: Before you can use this program, you must
    provide some information. You will not need
    to do this again, unless you remove your
    ~/.gnome/GnomeICU file.
sk: Predtým, ako budete môcť použiť tento program,
    musíte zadať niekoľko informácií. Tieto informácie
    nebudete musieť už nikdy zadávať, pokiaľ nevymažete
    súbor ~/.gnome/GnomeICU.

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bermuda
sk: Bermudy

en: Bhutan
sk: Bután

en: Birthday:
sk: Narodeniny:

en: Bolivia
sk: Bolívia

en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Brazil
sk: Brazília

en: British Virgin Islands
sk: Britské Panenské Ostrovy

en: Browse...
sk: Prechádzať...

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: CP1250 <-> ISO-8859-2 translation
sk: Prekladanie Windows CP1250<-> ISO-8859-2

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: Can't connect to server
     Adding new user failed
sk: Nepodarilo sa pripojiť na serverr
     Pridanie nového používateĺa zlyhalo

en: Canada
sk: Kanada

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot listen to socket, port %u
sk: Nemôžem počúvať soket, port %u

en: Cape Verde Islands
sk: Ostrovy Cape Verde

en: Cayman Islands
sk: Kaymanské Ostrovy

en: Cellular:
sk: Mobil:

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická Republika

en: Change Status
sk: Zmeniť stav

en: Change User _Info...
sk: Zmeniť užívateľské _info...

en: Change your personal information
sk: Zmeniť vaše osobné informácie

en: Chat Request
sk: Požiadavka na rozhovor

en: Chat Request Refused
sk: Žiadosť o rozhovor zamietnutá

en: Chat Session terminated
sk: Sedenie rozhovoru zrušené

en: Chat beep sound
sk: Pípnutie pri rozhovore

en: Chat request received
sk: Prijatá výzva k rozhovoru

en: Check spelling in messages
sk: Skontrolovať pravopis v správe

en: China
sk: Čína

en: Christmas Island
sk: Vianočné Ostrovy

en: City:
sk: Mesto:

en: Clear
sk: Vymazať

en: Clear all stored history?
sk: Vyčistiť všetku uloženú históriu?

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Close Chat
sk: Ukončiť rozhovor

en: Cocos-Keeling Islands
sk: Ostrovy Cocos Keeling

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Colors
sk: Farby

en: Company:
sk: Spoločnosť:

en: Completed:
sk: Ukončené:

en: Configure GnomeICU
sk: Nastaviť GnomeICU

en: Congo
sk: Kongo

en: Connect to server on startup
sk: Pri štarte pripojiť na server

en: Connected for a session.
sk: Pripojený na sedenie.

en: Contact Information
sk: Informácie o kontakte

en: Contact List
sk: Zoznam kontaktov

en: Contact List Received
sk: Zoznam kontaktov prijatý

en: Cook Islands
sk: Cookove Ostrovy

en: Costa Rica
sk: Costa Rice

en: Country:
sk: Štát:

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: Cuba
sk: Kuba

en: Current File
sk: Aktuálny súbor:

en: Current File:
sk: Aktuálny súbor:

en: Cyrillic CP1251<->KOI8-U translation
sk: Prekladanie Cyrillic CP1251<->KOI8-U

en: Czech Republic
sk: Česká Republika

en: DELETED
sk: VYMAZANĚ

en: Debug
sk: Ladiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Delete
sk: Vymazať

en: Dem. Rep. of the Congo
sk: Demokratická republika Kongo

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Department:
sk: Oddelenie:

en: Description:
sk: Popis:

en: Dialog
sk: Dialóg

en: Do Not Disturb
sk: Nerušiť

en: Do not Disturb
sk: Nerušiť

en: Dominica
sk: Dominika

en: Dominican Republic
sk: Dominikánska Republika

en: Download Themes
sk: Stiahnúť témy

en: Drag the users you wish to add to your
    notify list into this window, and then click
    the "Apply" button below.
sk: Uchopte používateľov, ktorých chcete pridať do vašeho
    zoznamu pripomínaných v tomto okne, a kliknite
    na tlačítko "Potvrdiť".

en: Drag the users you wish to send
    to %s to this window, and then click the
    "Send" button below.
sk: Uchopte používateľov, ktorým chcete poslať
    %s do tohto okna a potom kliknite na 
    "Odoslať".

en: E-Mail
sk: E-mail

en: E-Mail Address:
sk: E-mailová adresa:

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: Enable beeps
sk: Zapnúť pípania

en: Enable sounds
sk: Zapnúť zvuky

en: Enable sounds only when online
sk: Zapnúť zvuky iba pri pripojení

en: Enable/Disable Sound
sk: Zapnúť/Vypnúť zvuk

en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

en: Error %x on connection:
     Too many clients from the same IP address
sk: Chyba %x spojenia:
     Primoc klientov na rovnakú IP adresu

en: Error %x on connection: Bad UIN
sk: Chyba %x spojenia: Chybné UIN

en: Error %x on connection: Rate exceeded
sk: Chyba %x spojenia: Prekročená norma

en: Error %x on connection: Unknown
sk: Chyba %x spojenia: Neznáma chyba

en: Error %x on connection: Unknown UIN
sk: Chyba %x spojenia: Neznáme UIN

en: Error %x on connection: Wrong password
sk: Chyba %x spojenia: Chybné heslo

en: Error %x on connection: please try again
sk: Chyba %x spojenia: skúste znova

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: Existing ICQ # - Select this if you already
    have an account which you'd like to use with
    GnomeICU.
sk: Existujúce ICQ # - Vyberte, ak už máte zriadený
    ICQ účet a ak ho chcete používať s GnomeICU.

en: F. Name:
sk: Meno:

en: F.Y.R.O.M. (Former Yugoslav Republic of Macedonia)
sk: Macedónsko

en: Faeroe Islands
sk: Faerove Ostrovy

en: Falkland Islands
sk: Falklandské Ostrovy

en: Female
sk: Žena

en: Fiji Islands
sk: Ostrovy Fidži

en: File Request
sk: Požiadanie súboru

en: File Transfer
sk: Prenos súborov

en: File save error.
sk: Chyba ukladania súboru.

en: File transfer completed: %s
sk: Prenos súboru dokončený: %s

en: File transfer refused: %s
sk: Prenos súboru neprijatý: %s

en: File transfer terminated: %s
sk: Prenos súboru prerušený: %s

en: File transfer timed out.
sk: Čas prenosu súborov vypršal.

en: File transfer:
    Completed transfer of %s from %s.
sk: Prenos súboru:
    Dokončený prenos %s od %s.

en: File transfer:
    Completed transfer of %s to %s.
sk: Prenos súboru:
    Dokončený prenos %s pre %s.

en: Files recieved successfully
sk: Súbor prijatý úspešne

en: Files:
sk: Súbory:

en: Finland
sk: Fínsko

en: First Name
sk: Meno

en: First Name:
sk: Meno:

en: Foreground
sk: Popredie

en: France
sk: Francúzsko

en: Free For Chat
sk: Voľný pre rozhovor

en: Free for Chat
sk: Voľný pre rozhovor

en: French Antilles
sk: Francúzske Antily

en: French Guiana
sk: Francúzska Guiana

en: French Polynesia
sk: Francúzska Polynézia

en: Functions >>
sk: Funkcie >>

en: General
sk: Hlavné

en: Germany
sk: Nemecko

en: Gibraltar
sk: Gibraltár

en: Gnome Internet Communication Utility
sk: GNOME internetový komunikačný program

en: GnomeICU Home...
sk: Stránka GnomeICU...

en: GnomeICU Homepage
sk: Domovská stránka GnomeICU

en: GnomeICU Updates
sk: Aktualizácie GnomeICU

en: GnomeICU Updates...
sk: Aktualizácie GnomeICU...

en: GnomeICU is a small, fast and functional clone of Mirabilis' ICQ program, specifically designed for Linux and X.
sk: GnomeICU je malý, rýchly a funkčný klon Mirabilis' ICQ programu, vytvorený špeciálne pre Linux a X.

en: GnomeICU: Add Contact
sk: GnomeICU: Pridať kontakt

en: GnomeICU: Authorization Request
sk: GnomeICU: Autorizačná žiadosť

en: GnomeICU: Away Color
sk: GnomeICU: Farba neprítomných

en: GnomeICU: Away Message
sk: GnomeICU: Správa o neprítomnosti

en: GnomeICU: Away message
sk: GnomeICU správa o neprítomnosti

en: GnomeICU: Chat Request
sk: GnomeICU: Žiadosť o rozhovor

en: GnomeICU: Do not Disturb Color
sk: GnomeICU: Farba nerušiť

en: GnomeICU: File Offer
sk: GnomeICU: Ponuka súboru

en: GnomeICU: File Transfer
sk: GnomeICU: Prenos súborov

en: GnomeICU: Free for Chat Color
sk: GnomeICU: Fabra voľných pre rozhovor

en: GnomeICU: Ignore List
sk: GnomeICU: Zoznam ignorovaných

en: GnomeICU: Invisible Color
sk: GnomeICU: Farba neviditeľný

en: GnomeICU: Invisible List
sk: GnomeICU: Zoznam neviditeľných

en: GnomeICU: Message History: %s
sk: GnomeICU: História správ: %s

en: GnomeICU: Msgs
sk: GnomeICU: Správy

en: GnomeICU: New User
sk: GnomeICU: Nový používateľ

en: GnomeICU: Not Available Color
sk: GnomeICU: Farba nedostupný

en: GnomeICU: Occupied Color
sk: GnomeICU: Farba obsadený

en: GnomeICU: Offline Color
sk: GnomeICU: Farba odpojený

en: GnomeICU: Online Color
sk: GnomeICU: Farba pripojených

en: GnomeICU: Online Notify List
sk: GnomeICU: Zoznam pripomenutí pri pripojení

en: GnomeICU: Preferences
sk: GnomeICU Možnosti

en: GnomeICU: Question
sk: GnomeICU: Otázka

en: GnomeICU: Received Contact List
sk: GnomeICU: Prijatý zoznam kontaktov

en: GnomeICU: Remove Contact
sk: GnomeICU: Odstrániť kontakt

en: GnomeICU: Rename User
sk: GnomeICU: Premenovať používateľa

en: GnomeICU: Save Chat Session
sk: GnomeICU: Uložiť rozhovor

en: GnomeICU: Send Contact List
sk: GnomeICU: Odoslať zoznam kontaktov

en: GnomeICU: Send File
sk: GnomeICU: Poslať súbor

en: GnomeICU: Send URL
sk: GnomeICU: Poslať URL

en: GnomeICU: User Info
sk: GnomeICU: Informácie o používateľovi

en: GnomeICU: User Information
sk: GnomeICU: Informácie o používateľovi

en: GnomeICU: Visible List
sk: GnomeICU: Zoznam viditeľných

en: Go To
sk: Ísť na

en: Greece
sk: Grécko

en: Greenland
sk: Grónsko

en: Guam
sk: Guama

en: Guantanamo Bay
sk: Guantanomo Bay

en: Guinea-Bissau
sk: Guinea Bissau

en: Hide Email
sk: Skryť Email

en: Hide Main Window
sk: Skryť hlavné okno

en: Hide Tooltips
sk: Skryť Pomôcky

en: Hide/Show Main Window
sk: Skryť/Ukázať hlavné okno

en: Home Page:
sk: Domovská stránka:

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: ICQ No.:
sk: ICQ č.:

en: ICQ Server:
sk: ICQ server:

en: INMARSAT (Atlantic-East)
sk: INMARSAT Atlantický Východ

en: INMARSAT (Atlantic-West)
sk: INMARSAT Atlantický Západ

en: INMARSAT (Indian)
sk: INMARSAT (Indický)

en: INMARSAT (Pacific)
sk: INMARSAT (Pacifický)

en: Iceland
sk: Island

en: Icon Theme
sk: Téma ikony

en: Incoming
sk: Prichádzajúce

en: Incoming File
sk: Prichádzajúci súbor

en: Incoming message received
sk: Došlá správa prijatá

en: Indonesia
sk: Indonézia

en: International Freephone Service
sk: Medzinárodná voĺná telefónna služba

en: Invi_sible List...
sk: Zoznam _neviditeľných...

en: Invisible
sk: Neviditeľný

en: Invite to session:
sk: Pozvať k sedeniu:

en: Iran
sk: Irán

en: Iraq
sk: Irak

en: Ireland
sk: Írsko

en: Israel
sk: Izrael

en: Italy
sk: Taliansko

en: Ivory Coast
sk: Ivoryho Pobrežie

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Japan
sk: Japonsko

en: Jordan
sk: Jordán

en: Kanji Locale<->SJIS translation
sk: Prekladanie Kanji Locale<->SJIS

en: Kazakhstan
sk: Kazakstan

en: Kenya
sk: Keňa

en: Kiribati Republic
sk: Kirbatská republika

en: Korea (North)
sk: Severná kórea

en: Korea (Republic of)
sk: Kórejská republika

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Kyrgyz Republic
sk: Kyrgyšská republika

en: L. Name:
sk: Priezvisko:

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Last Name:
sk: Priezvisko:

en: Latvia
sk: Litva

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Lesotho
sk: Lesoto

en: Liberia
sk: Libéria

en: Libya
sk: Líbya

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštainsko

en: Lithuania
sk: Lotyšsko

en: Local File Name:
sk: Názov lokálneho súboru:

en: Location
sk: Umiestenie

en: Luxembourg
sk: Luxemburgsko

en: Macau
sk: Makau

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Maldives
sk: Maledivy

en: Male
sk: Muž

en: Marshall Islands
sk: Maršalove ostrovy

en: Martinique
sk: Martinik

en: Mauritania
sk: Mauretánia

en: Mauritius
sk: Maurícius

en: Mayotte Island
sk: Ostrovy Mayotte

en: Message windows start in chat mode
sk: Spustiť okno správy v režime rozhovoru

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Micronesia, Federated States of
sk: Federatívna Republika Mikronézia

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Moldova
sk: Moldavsko

en: Monaco
sk: Monako

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Montserrat
sk: Montserat

en: Morocco
sk: Maroko

en: Mozambique
sk: Mozabmik

en: Multi-party session:  %s?
sk: Viacčlenné sedenie:  %s?

en: N/A
sk: Nedostupný

en: Name:
sk: Meno:

en: Namibia
sk: Namíbia

en: Nepal
sk: Nepál

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: Netherlands Antilles
sk: Holandské Antilly

en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

en: New ICQ # - Select this if you've never used
    ICQ before, or if you don't remember your
    UIN or password.
sk: Nový ICQ # - Vyberte si, ak ste ešte nikdy
    nepoužívali ICQ, alebo ak ste zabudli váš
    UIN alebo heslo

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: Next message from %s
sk: Ďalšia správa od %s

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Nick:
sk: Prezívka:

en: Nickname
sk: Prezívka

en: Nickname:
sk: Prezívka:

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: No history to save.
sk: Žiadna história na uložienie.

en: No matches found.
sk: Nebola nájdená žiadna zhoda.

en: No message history available.
sk: Nie je dostupná história správ.

en: No messages available.
sk: Nie je k dispozícii žiadna správa.

en: No more occurrences found.
sk: Žiadne iné prípady neboli nájdené.

en: No reason given
sk: Bez udania dôvodu

en: Norfolk Island
sk: Norfolské ostrovy

en: Norway
sk: Nórsko

en: Not Available
sk: Nedostupný

en: Not In List
sk: Nezaradení

en: Not entered
sk: Neuvedené

en: Not specified
sk: Nezadané

en: Notify of being added to foreign contact list
sk: Upozornenie na zaradenie do cudzieho zoznamu kontaktov

en: OFF
sk: VYPNUTÉ

en: ON
sk: ZAPNUTÉ

en: Occupied
sk: Obsadený

en: Offline
sk: Odpojený

en: Offline
sk: Odpojení

en: Old Email:
sk: Starý Email:

en: Oman
sk: Omán

en: On Invisible List
sk: Zoznam viditeľných

en: On Notify List
sk: Zoznam upozornení

en: On Visible List
sk: Zoznam viditeľných

en: Online
sk: Pripojený

en: Online
sk: Pripojení

en: Online Notify Includes Returning from Away and N/A
sk: Oznámiť pripojenie vrátane návratu z neprítomnosti a nedostupnosti

en: Open File
sk: Otvoriť súbor

en: Other Email:
sk: Iný Email:

en: Other emails:
sk: Ostatné emaily:

en: Outgoing
sk: Odchádzajúce

en: Packets
sk: Pakety

en: Papua New Guinea
sk: Papua Nová Guinea

en: Paraguay
sk: Paraguaj

en: Password:
sk: Heslo:

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Phone:
sk: Telefón:

en: Please authorize my request and add me to your Contact List. %s (%d).
sk: Autorizujte prosím moju žiadosť a pridajte si ma do Vašeho zoznamu kontaktov. %s (%d).

en: Please enter a new alias for %s:
sk: Prosím zadajte nový alias pre %s:

en: Please enter a password
    for your new account
sk: Prosím zadajte heslo
    pre nový účet

en: Please enter your UIN
sk: Prosím zadajte vaše UIN

en: Please enter your password
sk: Prosím zadajte vaše heslo

en: Poland
sk: Poľsko

en: Port Number:
sk: Číslo portu:

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Position:
sk: Pozícia:

en: Preferences...
sk: Možnosti...

en: Protocol Version:
sk: Verzia protokolu:

en: Puerto Rico
sk: Porto Riko

en: Qatar
sk: Katar

en: Range: From
sk: Rozpätie: Od

en: Reason:
sk: Dôvod:

en: Receive Message
sk: Prijatie správy

en: Receive URL
sk: Prijatie URL

en: Received
sk: Prijaté

en: Received URL from %s:
sk: Prijatá URL od %s:

en: Refuse
sk: Odmietnuť

en: Refuse packets from unknown contacts
sk: Odmieťať pakety z neznámich kontaktov

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove User
sk: Odstrániť používateľa

en: Remove User's History file
sk: Vymazať používateľov súbor histórie

en: Remove files
sk: Odstrániť súbory

en: Require Auth
sk: Potrebná autorizácia

en: Retry
sk: Opakovať

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Run Program On Event
sk: Spustiť program pri udalosti

en: Russia
sk: Rusko

en: Sao Tome and Principe
sk: Sao Tome a Principe

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: Save
sk: Uložiť

en: Save As
sk: Uložiť ako

en: Save Chat
sk: Uložiť rozhovor

en: Save History
sk: Uložiť históriu

en: Save files to:
sk: Uložiť súbory do:

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Again
sk: Hľadať znovu

en: Search complete.
sk: Hľadanie dokončené.

en: Select Auto-Accept Directory
sk: Vybrať priečinok automatického prijímania

en: Select destination directory
sk: Vybrať cieľový priečinok

en: Send
sk: Poslať

en: Send "User is Away" Messages
sk: Poslať správu "Používaťeľ je neprítomný"

en: Send Chat Request to %s:
    
    Reason:
sk: Poslať žiadosť o rozhovor %s:
    
    Dôvod:

en: Send File to %s:
sk: Poslať súbor %s:

en: Send Focus
sk: Poslať smerovanie

en: Send Through Server
sk: Poslať cez server

en: Send URL to: %s
sk: Poslať URL: %s

en: Send file(s)
sk: Poslať súbor(y)

en: Senegal Republic
sk: Senegal

en: Sent
sk: Odoslané

en: Server forced disconnect.
sk: Server si vynútil odpojenie.

en: Set Away Message:
sk: Nastaviť správu o neprítomnosti:

en: Set Background Color
sk: Nastaviť farbu pozadia

en: Set Foreground Color
sk: Nastaviť farbu popredia

en: Set IP address to send to ICQ
sk: Nastaviť IP adresu na posielanie do ICQ

en: Sex
sk: Pohlavie

en: Sex:
sk: Pohlavie:

en: Seychelle Islands
sk: Seyšelské ostrovy

en: Show Again
sk: Ukázať znovu

en: Show Border Around Applet
sk: Zobraziť okraj okolo apletu

en: Show Main Window on Startup
sk: Ukázať hlavné okno pri spustení

en: Singapore
sk: Singapúr

en: Size:
sk: Veľkosť:

en: Slovak Republic
sk: Slovenská republika

en: Slovenia
sk: Slovínsko

en: Solomon Islands
sk: Solomonove ostrovy

en: Somalia
sk: Somálsko

en: Sort the online contact list
sk: Usporiadať zoznam pripojených kontaktov

en: Sound
sk: Zvuk

en: Sounds
sk: Zvuky

en: South Africa
sk: Južná Afrika

en: Spain
sk: Španielsko

en: Speed:
sk: Rýchlosť:

en: Split
sk: Rozdeliť

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: St. Helena
sk: Svätá Helena

en: St. Kitts
sk: Svätý Kitts

en: St. Pierre and Miquelon
sk: Svätý Pierre a Miquelon

en: St. Vincent and the Grenadines
sk: Svätý Vincent a Gernadines

en: Startup without applet support
sk: Spustiť bez podpory appletu.

en: State:
sk: Kraj:

en: Status:
sk: Stav:

en: Street:
sk: Ulica:

en: Sudan
sk: Sudán

en: Suriname
sk: Surinam

en: Swaziland
sk: Švajčiarsko

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Syria
sk: Sýria

en: TCP Port Range
sk: TCP port rozpätie

en: Taiwan, Republic of China
sk: Čínska republika - Taiwan

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: Tanzania
sk: Tanzánia

en: Thailand
sk: Thaisko

en: The following contact list was sent by %s.
    Please remove the users you don't want to add
     and then click the "Add to List"
     button below.
sk: Nasledovný zoznam kontaktov bol odoslaný od %s.
    Prosím vymažte používateľov, ktorých nechcete pridať
    a potom kliknite na "Pridať do zoznamu".

en: The following files have been successfully retrieved.
sk: Nasledovný súbor bol úspešne získaný.

en: Time Left:
sk: Ubehnutý čas:

en: Time Zone:
sk: Časová zóna:

en: Time/Date:
sk: Čas/Dátum:

en: Tinian Island
sk: Ostrov Tinian

en: Too many matches, not all have been retrieved
sk: Príliš veĺa spojení, nie všetky budú obnovené

en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkey
sk: Turecko

en: Turks and Caicos Islands
sk: Turecké a Caico ostrovy

en: URL received
sk: URL odkaz prijatý

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: Unable to load Add Contact interface!
sk: Nepodarilo sa nahrať rozhranie pridávania kontaktov!

en: Unable to load Message Dialog interface!
sk: Nepodarilo sa nahrať rozhranie dialógu správ!

en: Unable to send a message directly to %s.
sk: Nemôžem poslať správu priamo %s.

en: United Arab Emirates
sk: Spojené Arabské Emiráty

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States Virgin Islands
sk: US Panenské Ostrovy

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Use the defined UIN
sk: Použiť nastavené UIN

en: User
sk: Používateľ

en: User %s (%d) need authorization. GnomeICU is going to send an authorization message to your friend.
sk: Používateĺ %s (%d) potrebuje autorizáciu. GnomeICU pošle autorizačnú správu vašemu priateĺovi.

en: User %s cannot be disturbed:
sk: Používateľ %s nemôže byť vyrušovaný:

en: User %s is Away:
sk: Používateľ %s je neprítomný:

en: User %s is Free for Chat:
sk: Používateľ %s je voĺný pre rozhovor

en: User %s is Not Available:
sk: Používateľ %s je nedostupný:

en: User %s is Occupied:
sk: Používateľ %s je Obsadený:

en: User Information
sk: Používateľské informácie

en: User Offline
sk: Odpojenie používateľa

en: User Online
sk: Pripojenie používateľa

en: User asked for authorisation:
    %s
sk: Používateľ dotázaný na autorizáciu:
    %s

en: User is in an unknown mode:
sk: Používateľ je v neznámom móde:

en: User logged off
sk: Používateľ odhlásený

en: User logged on
sk: Používateľ prihlásený

en: User's Info
sk: Informácie o používateľovi

en: Vatican City
sk: Vatikán

en: View
sk: Zobraziť

en: Visible
sk: Zobraziť

en: Wallis and Futuna Islands
sk: Ostrovy Wallis a Futuna

en: Web Message
sk: Web Správa

en: Welcome to GnomeICU
sk: Vitajte v GnomeICU

en: Western Samoa
sk: Západná Samoa

en: Work
sk: Práca

en: You are authorized to add %s to your list
sk: Máte povolenie pridať %s do svojho zoznamu

en: Yugoslavia
sk: Juhoslávia

en: Zip:
sk: PSČ:

en: _Add Contact...
sk: _Pridať kontakt...

en: _Add User
sk: Prid_ať používateľa

en: _Away Messages
sk: _Správy o neprítomnosti

en: _Clear
sk: _Vymazať

en: _Event feedback
sk: Väzba udal_osti

en: _Hide Main Window
sk: _Skryť hlavné okno

en: _Ignore List...
sk: Zoznam _ignorovaných...

en: _Interface
sk: _Rozhranie

en: _Lists
sk: _Zoznamy

en: _Miscellaneous
sk: _Rôzne

en: _Networking
sk: _Sieť

en: _Online Notify List...
sk: Zoznam _upozornení

en: _Search
sk: _Hľadať

en: _Visible List...
sk: Zoznam _viditeľných...

en: gnomeicu: broken pipe (saving configuration)
sk: gnomeicu: prerušená rúra (ukladám konfiguráciu)

en: minutes
sk: minút

en: secs
sk: sekundách
