gtkhtml 0.13.0 - en to sk translation catalogue (289 entries)

en: /bulb.png" hspace=10></td><td width="100%">Place your text here</td></tr></table></td></tr></table>
sk: /bulb.png" hspace=10></td><td width="100%">Sem zadajte svoj text</td></tr></table></td></tr></table>

en: /empty_image.png" align="top" border="0"></td></tr><tr><td><font size="-1">Image 1: <b>description</b></font></td></tr></table></td></tr></table>
sk: /empty_image.png" align="top" border="0"></td></tr><tr><td><font size="-1">Obrázok 1: <b>popis</b></font></td></tr></table></td></tr></table>

en: <None>
sk: <Žiadny>

en: A_ddress
sk: _Adresa

en: Add '%s' to dictionary
sk: Pridať '%s' do slovníka...

en: Add Keyboard Shortcuts
sk: Pridať klávesové skratky

en: Address
sk: Adresa

en: Align
sk: Zarovnanie

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Alignment:
sk: Zarovnanie:

en: Alphabeta item
sk: Abecedná položka

en: Alphabetical List
sk: Abecedný zoznam

en: Apply changes to:
sk: Použiť zmeny na:

en: Automatic
sk: Automatické

en: Automatically detect links
sk: Automatická detekcia odkazov

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Background Image
sk: Obrázok na pozadí

en: Behavior
sk: Chovanie

en: Blue
sk: Modrá

en: Blue 3D
sk: Modrá 3D

en: Bold
sk: Tučné

en: Border
sk: Okraje

en: Border:
sk: Okraj:

en: Bottom
sk: Dole

en: Bulleted List
sk: Zoznam s odrážkami

en: Can't load fixed font.
sk: Nepodarilo sa načítať písmo s pevnou šírkou.

en: Cannot execute gtkhtml properties
sk: Nie je možné spustiť vlastnosti gtkhtml

en: Cell
sk: Bunka

en: Cell contents
sk: Obsah bunky

en: Cell...
sk: Bunka...

en: Center
sk: V strede

en: Center justifies the paragraphs
sk: Zarovná odstavce na stred

en: Check '%s' spelling...
sk: Kontrola pravopisu '%s'...

en: Check spelling of the document
sk: Kontrola pravopisu dokumentu

en: Clear
sk: Vymazať

en: Color
sk: Farba

en: Color:
sk: Farba:

en: Colors
sk: Farby

en: Column
sk: Stĺpec

en: Column after
sk: Stĺpec za

en: Column before
sk: Stĺpec pred

en: Column span:
sk: Rozsah stĺpca:

en: Columns:
sk: Stĺpce:

en: Command
sk: Príkaz

en: Composer Properties
sk: Vlastnosti composeru

en: Composer Properties planned
sk: Plánované vlastnosti composeru

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy selection to clipboard
sk: Kopíruje výber do schránky

en: Copy the selection
sk: Kopíruje výber

en: Could not initialize Bonobo
sk: Nie je možné inicializovať Bonobo

en: Could not initialize GNORBA
sk: Nie je možné inicializovať GNORBA

en: Could not load glade file.
sk: Nie je možné načítať glade súbor.

en: Cu_t
sk: Vy_strihnúť

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Cut selection to clipboard
sk: Vystrihne výber do schránky

en: Cut the selection
sk: Vystrihne výber

en: Dark header
sk: Tmavá hlavička

en: Don't wrap
sk: Nezalamovať

en: Dot item
sk: Odrážka bod

en: EBrowser control
sk: Prvok EBrowser

en: EBrowser factory
sk: Vytváracie rozhranie EBrowser

en: Enable
sk: Povoliť

en: Enable spell checking
sk: Povoliť kontrolu pravopisu

en: Factory for the EBrowser control
sk: Vytváracie rozhranie pre ovládací prvok EBrowser

en: Find
sk: Nájsť

en: Find A Regular Expression
sk: Hľadanie pomocou regulárneho výrazu

en: Find And Replace
sk: Nahradiť

en: Find Regular E_xpression...
sk: Hľadať _regulárny výraz...

en: Find Regular Expression
sk: Hľadať regulárny výraz

en: Find _Again
sk: _Hľadať ďalej

en: Find again
sk: Hľadať ďalej

en: Find and Replace
sk: Hľadať a nahradiť

en: Fixed width
sk: Pevná šírka

en: Flat gray
sk: Rovná šedá

en: Fonts
sk: Písma

en: For printing
sk: Pre tlač

en: For_mat
sk: _Formát

en: GNOME HTML Editor
sk: GNOME HTML editor

en: GNOME HTML Editor Control
sk: Ovládací prvok GNOME HTML editor

en: GNOME HTML Editor Factory
sk: Vytváracie rozhranie pre GNOME HTML editor

en: Grab keys
sk: Zachytiť klávesy

en: Green
sk: Zelená

en: HTML Browser control
sk: Ovládací prvok HTML prehliadač

en: Header
sk: Hlavička

en: Header 1
sk: Hlavička 1

en: Header 2
sk: Hlavička 2

en: Header 3
sk: Hlavička 3

en: Header 4
sk: Hlavička 4

en: Header 5
sk: Hlavička 5

en: Header 6
sk: Hlavička 6

en: Header _1
sk: Hlavička _1

en: Header _2
sk: Hlavička _2

en: Header _3
sk: Hlavička _3

en: Header _4
sk: Hlavička _4

en: Header _5
sk: Hlavička _5

en: Header _6
sk: Hlavička _6

en: Height:
sk: Výška:

en: Horizontal alignment:
sk: Horizontálne zarovnanie:

en: Horizontal:
sk: Horizontálne:

en: Ignore '%s'
sk: Ignorovať '%s'

en: Image
sk: Obrázok

en: Image frame
sk: Rámec obrázku

en: Image selection
sk: Výber obrázku

en: Image...
sk: Obrázok...

en: Indent
sk: Odsadiť

en: Indents the paragraphs less
sk: Zmenší odsadenie odstavcov

en: Indents the paragraphs more
sk: Zväčší odsadenie odstavcov

en: Information
sk: Informácie

en: Insert
sk: Vložiť

en: Insert HTML link into document...
sk: Vložiť HTML odkaz do dokumentu...

en: Insert HTML template into document...
sk: Vložiť HTML šablónu do dokumentu...

en: Insert image into document...
sk: Vložiť obrázok do dokumentu...

en: Insert rule into document...
sk: Vložiť pravidlo do dokumentu...

en: Insert table into document...
sk: Vložiť tabuľku do dokumentu...

en: Italic
sk: Šikmé

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Language
sk: Jazyk

en: Left
sk: Vľavo

en: Left align
sk: Zarovnať vľavo

en: Left justifies the paragraphs
sk: Zarovná odstavce vľavo

en: Length:
sk: Dĺžka:

en: Link
sk: Odkaz

en: Link...
sk: Odkaz...

en: Make the current Paragraph style Normal
sk: Zmení aktuálny štýl odstavca na normálny

en: Make the current paragraph a bulleted list
sk: Zmení aktuálny štýl odstavca na zoznam s odrážkami

en: Make the current paragraph a list with roman numerals
sk: Zmení aktuálny štýl odstavca na zoznam s rímskymi číslicami

en: Make the current paragraph a numbered list
sk: Zmení aktuálny štýl odstavca na číslovaný zoznam

en: Make the current paragraph an H1 header
sk: Zmení aktuálny štýl odstavca na hlavičku H1

en: Make the current paragraph an H2 header
sk: Zmení aktuálny štýl odstavca na hlavičku H2

en: Make the current paragraph an H3 header
sk: Zmení aktuálny štýl odstavca na hlavičku H3

en: Make the current paragraph an H4 header
sk: Zmení aktuálny štýl odstavca na hlavičku H4

en: Make the current paragraph an H5 header
sk: Zmení aktuálny štýl odstavca na hlavičku H5

en: Make the current paragraph an H6 header
sk: Zmení aktuálny štýl odstavca na hlavičku H6

en: Make the current paragraph an address
sk: Zmení aktuálny štýl odstavca na adresu

en: Make the current paragraph an alphabetical list
sk: Zmení aktuálny štýl odstavca na abecedný zoznam

en: Makes the text bold
sk: Nastaví výber na tučné písmo

en: Makes the text italic
sk: Nastaví výber na šikmé písmo

en: Middle
sk: V strede

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Modify the file's properties
sk: Zmení vlastnosti súboru

en: New shortcut:
sk: Nová skratka:

en: Next
sk: Nasledujúca

en: No misspelled word found
sk: Nenájdené žiadne nesprávne slovo

en: None
sk: Žiadne

en: Normal
sk: Normálne

en: Note
sk: Poznámka

en: Number item
sk: Arabské číslo

en: Numbered List
sk: Číslovaný zoznam

en: Numbered _List
sk: Číslovaný _zoznam

en: On screen
sk: Na obrazovke

en: Open file...
sk: Otvoriť súbor...

en: Orange
sk: Oranžová

en: Other...
sk: Iná...

en: Padding
sk: Medzery

en: Padding:
sk: Medzery:

en: Page
sk: Stránka

en: Page...
sk: Obrázok...

en: Paragraph
sk: Odstavec

en: Paragraph...
sk: Odstavec...

en: Paste
sk: Vložiť

en: Paste from clipboard
sk: Vloží obsah schránky

en: Paste the clipboard
sk: Vloží obsah schránky

en: Percent
sk: Percentá

en: Percent %
sk: Percentá %

en: Pick a color
sk: Vyberte farbu

en: Pixels
sk: Body

en: Plain
sk: Jednoduchá

en: Points
sk: Body

en: Pr_operties...
sk: _Vlastnosti...

en: Pre
sk: Predformátované

en: Preformat
sk: Predformátovať

en: Print pre_view
sk: U_kážka pred tlačou

en: Print preview
sk: Ukážka pred tlačou

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Purple
sk: Fialová

en: Red
sk: Červená

en: Redo
sk: Opakovať vrátené

en: Redo previously undone change
sk: Opakuje vrátenú zmenu

en: Redo the undone action
sk: Opakuje vrátené zmeny

en: Remove link
sk: Odstrániť odkaz

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Replace all
sk: Nahradiť všetky

en: Replace confirmation
sk: Potvrdenie nahradenia

en: Right
sk: Vpravo

en: Right align
sk: Zarovnať vpravo

en: Right justifies the paragraphs
sk: Zarovná odstavce vpravo

en: Roman List
sk: Zoznam s rímskymi číslicami

en: Roman Numeral List
sk: Zoznam s rímskymi číslicami

en: Roman item
sk: Rímske číslo

en: Row
sk: Riadok

en: Row above
sk: Riadok nad

en: Row below
sk: Riadok pod

en: Row span:
sk: Rozsah riadku:

en: Rows:
sk: Riadky:

en: Rule
sk: Pravidlo

en: Rule...
sk: Pravidlo...

en: Sample
sk: Príklad

en: Save file as...
sk: Uložiť súbor ako...

en: Scope
sk: Rozsah

en: Select HTML fixed width font
sk: Vyberte písmo s pevnou šírkou pre HTML

en: Select HTML fixed width font for printing
sk: Vyberte písmo s pevnou šírkou pre tlač

en: Select HTML variable width font
sk: Vyberte písmo s premennou šírkou pre HTML

en: Select HTML variable width font for printing
sk: Vyberte písmo s premennou šírkou pre tlač

en: Select _All
sk: Vybrať _všetko

en: Select command
sk: Vyberte príkaz

en: Select the entire contents of the document
sk: Vyberie celý obsah dokumentu

en: Shaded
sk: Tieňované

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Shortcuts _type:
sk: _Typ skratky:

en: Show animated images
sk: Zobraziť animované obrázky

en: Size
sk: Veľkosť

en: Spacing
sk: Medzery

en: Spacing:
sk: Medzery:

en: Spell Checking
sk: Kontrola pravopisu

en: Spell checker
sk: Kontrola pravopisu

en: Strikeout
sk: Prečiarknuté

en: Strikes out the text
sk: Prečiarkne text

en: Style
sk: Štýl

en: Style:
sk: Štýl:

en: Su_perscript
sk: Horný _index

en: Subs_cript
sk: Dolný i_ndex

en: Subscript
sk: Dolný index

en: Suggest word
sk: Navrhnúť slovo

en: Superscript
sk: Horný index

en: Table
sk: Tabuľka

en: Table Insert
sk: Vložiť tabuľku

en: Table delete
sk: Odstrániť tabuľku

en: Table insert
sk: Vložiť tabuľku

en: Table...
sk: Tabuľka...

en: Te_mplate...
sk: Ša_blóna...

en: Template
sk: Šablóna

en: Toggle typewriter font style
sk: Prepne štýl písma na pevnú šírku

en: Top
sk: Hore

en: Typewriter
sk: Pevná šírka

en: Underline
sk: Podčiarknuté

en: Underlines the text
sk: Podčiarkne text

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: Undo previous changes
sk: Vráti predchádzajúce zmeny

en: Undo the last action
sk: Vráti poslednú akciu

en: Unindent
sk: Zrušiť odsadenie

en: Variable width
sk: Premenná šírka

en: Vertical:
sk: Vertikálne:

en: Width:
sk: Šírka:

en: Wrap
sk: Zalamovať

en: Wrapping:
sk: Zalamovanie:

en: Yellow
sk: Žltá

en: Yellow, flowers
sk: Žltá, kvety

en: _Add
sk: _Pridať

en: _Alignment
sk: _Zarovnanie

en: _Alphabetical List
sk: _Abecedný zoznam

en: _Bold
sk: _Tučné

en: _Bulleted List
sk: Zoznam s _odrážkami

en: _Center
sk: Na _stred

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: _Decrease Indent
sk: _Znížiť odsadenie

en: _Delete
sk: _Odstrániť

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Find...
sk: _Nájsť...

en: _Font Size
sk: _Veľkosť písma

en: _Heading
sk: _Hlavička

en: _Image...
sk: _Obrázok...

en: _Increase Indent
sk: Z_výšiť odsadenie

en: _Insert
sk: _Vložiť

en: _Italic
sk: Ši_kmé

en: _Left
sk: Doľa_va

en: _Link...
sk: _Odkaz...

en: _Normal
sk: _Normálny

en: _Paste
sk: _Vložiť

en: _Plain text
sk: _Jednoduchý text

en: _Preformat
sk: _Predformátované

en: _Redo
sk: _Opakovať vrátené

en: _Replace...
sk: Nahr_adiť...

en: _Right
sk: Do_prava

en: _Roman Numeral List
sk: Zoznam s _rímskymi číslicami

en: _Rule...
sk: _Pravidlo...

en: _Spell check document...
sk: _Kontrola pravopisu...

en: _Strikeout
sk: _Prečiarknuté

en: _Style
sk: Š_týl

en: _Table...
sk: _Tabuľka...

en: _Underline
sk: Po_dčiarknuté

en: _Undo
sk: Vrá_tiť späť

en: backward
sk: hľadať dozadu

en: case sensitive
sk: rozlišovať veľkosť písmen

en: etc...
sk: atď...

en: height
sk: výška

en: search backward
sk: hľadať dozadu

en: width
sk: šírka

en: with
sk: s
